Indoor All-Time Lists / Tabele halowe - najlepsi w historii

WOMEN / KOBIETY as at: 31.03.2019 MEN / MĘŻCZYŹNI
All corrections please send to / Uwagi proszę kierować do Zbigniew Jonik

60 m
7.07      1   Ewa SWOBODA           260797 UKS CZWÓRKA Żory    120216 Toruń
7.18      1   Ewa PISIEWICZ         070562 START Lublin        310186 Karlsruhe
7.20      3   Irena SZEWIŃSKA       240546 POLONIA Warszawa    100374 Göteborg
7.20      3   Daria ONYŚKO          300781 AZS-AWF Poznań      040307 Birmingham
7.20      1   Marika POPOWICZ       280488 ZAWISZA Bydgoszcz   050316 Toruń
7.23      1e2 Anna KIEŁBASIŃSKA     260690 SKLA Sopot          040218 Spała
7.24      1   Elżbieta TOMCZAK      070161 OLIMPIA Poznań      160285 Zabrze
7.26      1e2 Ewa KASPRZYK          070957 OLIMPIA Poznań      070288 Karlsruhe
7.28      1e1 Agata FORKASIEWICZ    130194 AZS-AWF Wrocław     180217 Toruń
7.29      2p2 Zofia BIELCZYK        220958 POLONIA Warszawa    020380 Sindelfingen

200 m
22.69     1   Ewa KASPRZYK          070957 OLIMPIA Poznań      060388 Budapeszt
22.81     1s2 Ewa PISIEWICZ         070562 START Lublin        020286 Stuttgart
23.12     1   Anna KIEŁBASIŃSKA     260690 SKLA Sopot          180218 Toruń
23.24     2e4 Anna PACHOLAK         150180 AZS-AWF Warszawa    050305 Madryt
23.25     1s1 Elżbieta TOMCZAK      070161 OLIMPIA Poznań      230285 Stuttgart
23.36     3e4 Zuzanna RADECKA       020475 AZS-AWF Katowice    050399 Maebashi
23.45     2   Elżbieta WOŹNIAK      240359 START Łódź          110284 Turyn
23.55     1A  Monika BEJNAR         100381 AZS-AWF Warszawa    260205 Spała
23.57     1A  Marika POPOWICZ       280488 ZAWISZA Bydgoszcz   280210 Spała
23.58     2   Weronika WEDLER       170789 AZS-AWF Wrocław     230214 Sopot

400 m
51.78     2s2 Justyna ŚWIĘTY-ERSETIC031292 AZS-AWF Katowice    150218 Toruń
51.91     1s2 Iga BAUMGART-WITAN    110489 BKS Bydgoszcz       060219 Toruń
52.00     3p1 Grażyna PROKOPEK      200477 AZS-AWF Warszawa    020307 Birmingham
52.32     3   Anna KIEŁBASIŃSKA     260690 SKLA Sopot          170219 Toruń
52.36     3e2 Monika BEJNAR         100381 AZS-AWF Warszawa    100306 Moskwa
52.51     2e4 Patrycja WYCISZKIEWICZ080194 AZS Poznań          180217 Toruń
52.54     3e2 Zuzanna RADECKA       020475 AZS-AWF Katowice    020307 Birmingham
52.57     3   Małgorzata HOŁUB      301092 BAŁTYK Koszalin     180218 Toruń
52.63     4   Aleksandra GAWORSKA   071195 AZS-AWF Kraków      180218 Toruń
52.77     2e2 Marzena WOJDECKA      030363 START Łódź          210287 Liévin

800 m
1:59.29   1   Joanna JÓŹWIK         300191 AZS-AWF Warszawa    100217 Toruń
1:59.99   5   Lidia CHOJECKA        250177 WLKS Siedlce        140299 Birmingham
2:00.37   1e1 Angelika CICHOCKA     150388 TALEX Borzytuchom   070314 Sopot
2:00.40   3   Sofia ENNAOUI         300895 AZS UMCS Lublin     060219 Toruń
2:00.6    1   Jolanta JANUCHTA      160155 GWARDIA Warszawa    020380 Sindelfingen
2:00.75   4   Ewelina SĘTOWSKA-DRYK 050380 AZS-AWF Warszawa    210208 Sztokholm
2:01.3    3   Elżbieta KATOLIK      091049 WISŁA Kraków        130377 San Sebastian
2:01.32   3   Aneta LEMIESZ         170181 WARSZAWIANKA        110207 Karlsruhe
2:01.43   3A  Sylwia EJDYS          150784 AZS-AWF Wrocław     150209 Karlsruhe
2:02.02   2   Małgorzata RYDZ       180167 BUDOWLANI Częst.    110296 Karlsruhe

1500 m
4:03.58   1   Lidia CHOJECKA        250177 POGOŃ Siedlce       210203 Birmingham
4:05.22   1   Sofia ENNAOUI         300895 AZS UMCS Lublin     120219 Ostrawa
4:05.38   5   Sylwia EJDYS          150784 AZS-AWF Wrocław     220211 Sztokholm
4:06.35   2   Angelika CICHOCKA     150388 SKLA Sopot          060218 Düsseldorf
4:06.98   3   Małgorzata RYDZ       180167 BUDOWLANI Częst.    130394 Paryż
4:07.10   7   Renata PLIŚ           050285 MARATON Świnoujście 220211 Sztokholm
4:09.01   5   Katarzyna BRONIATOWSKA220290 AZS-AWF Kraków      150214 Birmingham
4:09.05   6   Anna BRZEZIŃSKA       090171 GWARDIA Opole       010392 Genua
4:09.05   5   Wioletta JANOWSKA     090677 AZS-AWF Kraków      130205 Karlsruhe
4:09.41   3e2 Danuta URBANIK        241289 VICTORIA Stalowa W. 180316 Portland

3000 m
8:38.21   4   Lidia CHOJECKA        250177 Pogoń Siedlce       030207 Stuttgart
8:43.22   2   Sylwia EJDYS          150784 AZS-AWF Wrocław     130211 Karlsruhe
8:45.29   7   Sofia ENNAOUI         300895 MKL Szczecin        180217 Birmingham
8:50.75   6   Renata PLIŚ           050285 MARATON Świnoujście 200216 Glasgow
8:52.01   3   Wioletta JANOWSKA     090677 AZS-AWF Kraków      060205 Gandawa
8:56.90   3   Anna BRZEZIŃSKA       090171 GWARDIA Opole       110394 Paryż
9:02.19   3   Katarzyna BRONIATOWSKA220290 AZS-AWF Kraków      190217 Toruń
9:09.09   7   Renata SOBIESIAK      140670 POLKOLOR Piaseczno  110394 Paryż
9:15.16   4   Karolina GIZA         040489 WIELICZANKA         190217 Toruń
9:15.4    1   Bronisł. LUDWICHOWSKA 180951 GWARDIA Olsztyn     250176 Warszawa

mixed race / bieg z mężczyznami
9:05.08   1   Renata SOBIESIAK      140670 POLKOLOR Piaseczno  200294 Warszawa

60 mH / 60 m ppł.
7.77      1   Zofia BIELCZYK        220958 POLONIA Warszawa    010380 Sindelfingen
7.84      1   Grażyna RABSZTYN      200952 GWARDIA Warszawa    160280 Zabrze
7.90      1   Lucyna KAŁEK          090156 GKS Tychy           290184 Warszawa
7.93      3   Aurelia TRYWIAŃSKA    090576 AZS-AWF Warszawa    180206 Birmingham
7.95      1   Danuta WOŁOSZ         220656 GWARDIA Warszawa    240279 Wiedeń
7.95      1   Klaudia SICIARZ       150398 AZS-AWF Kraków      160219 Toruń
8.00      2s1 Bożena NOWAKOWSKA     210355 WARSZAWIANKA        070276 Warszawa
8.03      3p2 Elżbieta RABSZTYN     250856 GWARDIA Warszawa    010380 Sindelfingen
8.03      2   Karolina KOŁECZEK     150193 AZS UMCS Lublin     160219 Toruń
8.12      4e1 Anna LESZCZYŃSKA      150271 WARSZAWIANKA        010398 Walencja

HJ / Skok wzwyż
2.02      1   Kamila LIĆWINKO       220386 PODLASIE Białystok  210215 Toruń
1.97      4   Justyna KASPRZYCKA    200887 AZS-AWF Wrocław     080314 Sopot
1.95      3   Danuta BUŁKOWSKA      310159 AZS Wrocław         040384 Göteborg
1.94      2   Elżbieta TRYLIŃSKA    051060 AZS Warszawa        220181 Grenoble
1.94      3   Urszula KIELAN        101060 GWARDIA Warszawa    220181 Grenoble
1.94      5e  Anna KSOK             290983 AZS-AWF Wrocław     030302 Wiedeń
1.93      2   Jolanta KOMSA         201258 LEGIA Warszawa      040284 Warszawa
1.93      P   Małgorzata NOWAK      090259 GWARDIA Warszawa    210287 Monachium
1.93      P   Urszula GARDZIELEWSKA 210788 AZS-AWF Wrocław     050316 Toruń
1.91      1   Iwona KIELAN          050766 ZAWISZA Bydgoszcz   010292 Spała

PV / Skok o tyczce
4.85      1   Anna ROGOWSKA         210581 SKLA Sopot          060311 Paryż
4.76      2   Monika PYREK          110880 MKL Szczecin        120206 Donieck
4.51      1   Joanna PIWOWARSKA     041183 AZS-AWF Warszawa    180109 Warszawa
4.50      2   Róża KASPRZAK         090482 AZS-AWFiS Gdańsk    180207 Spała
4.30      3   Anna WIELGUS          271081 AZS-AWF Gdańsk      020303 Spała
4.30      4   Marta PLEWA           171283 OST Gdańsk          180207 Spała
4.30      2   Agnieszka KOLASA      200592 SKLA Sopot          290112 Spała
4.30      2   Olga FRĄCKOWIAK       140290 AZS-AWFiS Gdańsk    140216 Spała
4.30      3   Kamila PRZYBYŁA       030596 ZAWISZA Bydgoszcz   060316 Toruń
4.30      1A  Justyna ŚMIETANKA     240994 AZS-AWF Warszawa    040217 Spała

LJ / Skok w dal
6.74      1   Anna WŁODARCZYK       240351 AZS Warszawa        020380 Sindelfingen
6.72      1   Agata KARCZMAREK      291163 LEGIA Warszawa      250295 Spała
6.68      1   Teresa DOBIJA         091082 AZS Łódź            310114 Bydgoszcz
6.66      1   Jolanta BARTCZAK      200364 START Łódź          280288 Budapeszt
6.63      2   Małgorzata TRYBAŃSKA  210681 WARSZAWIANKA        030207 Samara
6.61      1   Liliana ZAGACKA       280177 SKRA Warszawa       010303 Spała
6.58      1   Joanna SKIBIŃSKA      210285 MKS Aleksandrów Ł.  210209 Spała
6.56      2   Irena SZEWIŃSKA       240546 POLONIA Warszawa    130271 Sofia
6.54      3   Mirosława SARNA       080642 BUDOWLANI Kielce    140370 Wiedeń
6.54      P   Urszula WŁODARCZYK    221265 AZS-AWF Wrocław     270298 Walencja

6.54      P   Karolina TYMIŃSKA     041084 AZS-AWFiS Gdańsk    160208 Spała

TJ / Trójskok
14.16     2   Małgorzata TRYBAŃSKA  210681 niestowarzyszona    270111 Chemnitz
14.15     5e  An.JAGACIAK-MICHALSKA 100290 AZS Poznań          030317 Belgrad
14.10     1   Joanna SKIBIŃSKA      210285 MKS Aleksandrów Ł.  220209 Spała
14.01     1   Liliana ZAGACKA       280177 SKRA Warszawa       020303 Spała
13.85     1   Aneta SADACH          220475 LUKS VIS Ksawerów   050306 Liévin
13.78     1   Ilona PAZOŁA          220369 KROKUS Leszno       070299 Spała
13.70     1   Martyna BIELAWSKA     151190 AZS Łódź            200216 Spała
13.66     1   Agnieszka STAŃCZYK    200171 BUDOWLANI Częst.    270294 Spała
13.58     3   Anna STARZAK          150588 AZS-AWF Biała Podl. 060316 Toruń
13.52     2   Aleksandra FILA       170883 START Lublin        240208 Spała

SP / Pchnięcie kulą
19.26     1   Krystyna ZABAWSKA     140168 PODLASIE Białystok  210299 Spała
18.77     1   Paulina GUBA          140591 AZS UMCS Lublin     170218 Toruń
18.65     1   Ludwika CHEWIŃSKA     091048 GWARDIA Warszawa    310176 Warszawa
18.63     4e  Klaudia KARDASZ       020596 PODLASIE Białystok  010319 Glasgow
18.59     6   Katarzyna ŻAKOWICZ    120575 AZS-AWF Wrocław     100301 Lisboa
18.30     1   Małgorzata WOLSKA     060966 AZS Katowice        200288 Zabrze
17.90     .   Beata HABRZYK         130455 GÓRNIK Zabrze           79 .
17.72     1   Magdalena SOBIESZEK   040586 AZS-AWF Warszawa    110207 Warszawa
17.06     1   Anna WLOKA            140393 PODIUM Kup          020214 Spała
17.06     2   Agnieszka MALUŚKIEWICZ180389 AZS Poznań          180217 Toruń

Pentathlon / 5-bój
4808      1   Urszula WŁODARCZYK    221265 AZS-AWF Wrocław     270298 Walencja
                   (8.25-1.83-15.16-6.54-2:19.77)
4769      1   Karolina TYMIŃSKA     041084 AZS-AWFiS Gdańsk    160208 Spała
                   (8.50-1.72-14.69-6.54-2:06.72)
4537      2   Kamila CHUDZIK        120986 AZS-AWFiS Gdańsk    160208 Spała
                   (8.45-1.69-15.28-6.40-2:20.85)
4496      7   Maria KAMROWSKA       110366 AZS Gdańsk          110394 Paryż
                   (8.45-1.66-15.68-5.92-2:12.39)
4483      1   Magdalena SZCZEPAŃSKA 050180 AZS-AWF Gdańsk      210204 Spała
                   (8.61-1.78-13.58-6.05-2:14.06)
4385      1   Adrianna SUŁEK        030499 ZAWISZA Bydgoszcz   170218 Toruń
                   (8.52-1.83-12.26-5.98-2:19.14)
4368      1   Agnieszka BOROWSKA    211091 ZANTYR Sztum        070215 Tallinn
                   (8.60-1.87-12.12-6.07-2:24.32)
4366      1   Magdalena SOCHOŃ      250295 WARSZAWIANKA        010215 Spała
                   (8.64-1.69-12.86-6.29-2:15.97)
4364      2   Joanna GRZESIAK       150880 AZS-AWF Gdańsk      210204 Spała
                   (8.43-1.66-12.68-6.19-2:13.63)
4346      7   Izabella OBŁĘKOWSKA   180272 SKRA Warszawa       250200 Gandawa
                   (8.40-1.74-12.43-5.93-2:15.51)

3000 mW / 3000 m chód
12:17.17  1   Katarzyna RADTKE      310869 LECHIA Gdańsk       270294 Spała
12:21.40  1   Katarzyna KWOKA       290685 RLTL ZTE Radom      170213 Spała
12:24.06  1   Sylwia KORZENIOWSKA   250480 niestowarzyszona    160208 Bordeaux
12:31.62  2   Paulina BUZIAK        161286 SOKÓŁ Mielec        170213 Spała
12:34.67  1   Agnieszka SZWARNÓG    281286 AZS-AWF Kraków      220215 Toruń
12:43.91 11   Beata KACZMARSKA      050770 SKRA Warszawa       290292 Genua
12:44.08  2   Justyna ŚWIERCZYŃSKA  260287 GWDA Piła           220215 Toruń
12:54.93  1   Katarzyna ZDZIEBŁO    281196 STAL Mielec         180218 Toruń
12:56.76  1   Agnieszka DYGACZ      180785 AZS-AWF Katowice    200211 Spała
12:58.76  3   Katarzyna GOLBA       211289 AZS-AWF Katowice    050316 Toruń

OT - oversized track / obwód bieżni ponad 200 metrów
e - heat
p - semifinal
s - race