POLAND (indoor) / POLSKA (hala) '2018

WOMEN / KOBIETY as at: 11.03.2018 MEN / MĘŻCZYŹNI
All corrections please send to / Uwagi proszę kierować do Zbigniew Jonik

50 m (6.40-6.60)

60 m (7.45-7.65) IAAF&PZLA: 7.30
7.18       Ewa        Swoboda         260797 AZS-AWF Katowice    4    Toruń             15.02  7.07-16
7.20                  Swoboda                                    2    Düsseldorf        06.02
7.21                  Swoboda                                    1    Ostrava           25.01
7.22                  Swoboda                                    1    Toruń             17.02
7.23                  Swoboda                                    3h2  Karlsruhe         03.02
7.23       Anna       Kiełbasińska    260690 SKLA Sopot          1h2  Spała             04.02  7.31-14
7.23                  Swoboda                                    1h1  Toruń             15.02
7.23                  Kiełbasińska                               3h2  Birmingham        02.03
7.23                  Kiełbasińska                               5s3  Birmingham        02.03
7.24                  Swoboda                                    3h6  Birmingham        02.03
7.25                  Swoboda                                    6    Karlsruhe         03.02
7.25                  Swoboda                                    5    Eaubonne          09.02
7.25                  Swoboda                                    5s2  Birmingham        02.03
7.27                  Swoboda                                    1    Val-de-Reuil      27.01
7.27                  Kiełbasińska                               8    Toruń             15.02
7.28                  Swoboda                                    1h2  Ostrava           25.01
7.28                  Swoboda                                    1h3  Eaubonne          09.02
7.28                  Swoboda                                    1h1  Toruń             17.02
7.30                  Kiełbasińska                               4h2  Toruń             15.02
7.32       Magdalena  Stefanowicz     210900 MKS-MOSM Bytom      1A-j Toruń             10.02  7.61-17
7.36       Kamila     Ciba            290395 AZS Poznań          1    Toruń             27.01  7.43-17
7.37                  Ciba                                       1A   Toruń             20.01
7.37                  Ciba                                       1h1  Spała             04.02
7.37       Klaudia    Adamek          220399 Gwardia Piła        2A-j Toruń             10.02  7.46-17
7.39                  Ciba                                       1h1  Toruń             27.01
7.39                  Ciba                                       1    Spała             04.02
7.39                  Ciba                                       2    Toruń             17.02
7.40                  Stefanowicz                                1-j  Spała             04.02
7.40 NYR   Pia        Skrzyszowska    200401 Skra Warszawa       1A-y Toruń             10.02  7.82-17
7.40                  Adamek                                     1h1j Toruń             10.02
7.41                  Ciba                                       1h1  Toruń             20.01
7.42                  Adamek                                     1-j  Spała             28.01
7.42                  Ciba                                       2h1  Toruń             17.02
7.43 NYR              Skrzyszowska                               2A   Toruń             20.01
7.43       Agata      Forkasiewicz    130194 AZS-AWF Wrocław     1h1  Spała             28.01  7.28-17
7.43       Martyna    Kotwiła         130199 RLTL ZTE Radom      3A-j Toruń             10.02  7.59-17
7.44                  Stefanowicz                                4A   Nantes            20.01
7.45 NYR              Skrzyszowska                               2h1  Toruń             20.01
7.45                  Adamek                                     1h1j Spała             28.01
7.45                  Forkasiewicz                               3h2  Mondeville        03.02
7.45                  Stefanowicz                                1h2j Spała             04.02
                      (41/8)
7.49       Jagoda     Mierzyńska      030898 AZS-AWF Wrocław     3    Toruń             17.02  7.78-17
7.57       Dominika   Łykowska        131000 MKL Szczecin        4A-j Toruń             10.02  7.80-17
                      10
7.65       Julia      Polak           090501 ROW Rybnik          2A-y Toruń             10.02  7.80-17
7.65       Magdalena  Brendel         170900 Budowlani Częstoch. 5A-j Toruń             10.02  7.78-17

200 m (23.70-24.60)
23.12      Anna       Kiełbasińska    260690 SKLA Sopot          1    Toruń             18.02  23.13-17
23.19                 Kiełbasińska                               1A   Eaubonne          09.02
23.21                 Kiełbasińska                               1h1  Toruń             18.0
23.82      Agata      Forkasiewicz    130194 AZS-AWF Wrocław     1r1  Spała             28.01  23.63-16
23.87  NJR Martyna    Kotwiła         130199 RLTL ZTE Radom      1A   Toruń             11.02  24.50-17
24.10      Magdalena  Stefanowicz     210900 MKS-MOSM Bytom      2A   Toruń             11.02  25.03-17
24.24      Justyna    Saganiak        011295 UKS 55 Łódź         1r4  Spała             10.02  25.16-15
24.31      Justyna    Święty-Ersetic  031292 AZS-AWF Katowice    1r1  Spała             10.02  23.93-16
24.42      Kamila     Ciba            290395 AZS Poznań          2h3  Toruń             18.02  24.67-13
24.45      Klaudia    Adamek          220399 Gwardia Piła        1h4  Toruń             10.02  -0-
24.55 =NYR Kinga      Gacka           251001 BKS Bydgoszcz       1r1  Toruń             27.01  24.99-17
24.55      Mariola    Karaś           041296 AZS-AWF Kraków      2h1  Toruń             18.02  25.80-17
                      10

300 m (40.00)
37.02 NR   Anna       Kiełbasińska    260690 SKLA Sopot          1B   Liévin            13.02  37.54-17
37.39 NR   Justyna    Święty-Ersetic  031292 AZS-AWF Katowice    1r1  Spała             10.02  37.47-16
37.60                 Kiełbasińska                               3r2  Ostrava           25.01
37.67      Patrycja   Wyciszkiewicz   080194 AZS Poznań          3    Metz              11.02  38.10-14
37.85                 Święty-Ersetic                             1    Ostrava           27.01
37.87      Justyna    Saganiak        011295 UKS 55 Łódź         1r1  Spała             28.01  38.27-17
37.99      Natalia    Kaczmarek       170198 AZS-AWF Wrocław     1r1  Spała             04.02  38.35-16
38.01      Aleksandra Gaworska        071195 AZS-AWF Kraków      1r2  Spała             10.02  38.98-17
38.16      Małgorzata Hołub-Kowalik   301092 Bałtyk Koszalin     2r2  Spała             10.02  38.08-14
38.70      Anna       Pałys           020395 AZS-AWF Wrocław     2r1  Spała             28.01  39.18-17
38.80 NYR  Kinga      Gacka           251001 BKS Bydgoszcz       2r1  Spała             04.02  39.18-17
38.88      Agata      Forkasiewicz    130194 AZS-AWF Wrocław     5r1  Ostrava           25.01  38.16-16
                      10
38.95      Anna       Dobek           070696 AZS-AWFiS Gdańsk    1r3  Toruń             20.01  42.93-15
38.97      Mariola    Karaś           041296 AZS-AWF Kraków      3r1  Spała             04.02  40.59-17
39.23      Adrianna   Janowicz        160495 AZS-AWF Katowice    2r1  Spała             10.02  38.17-17
39.28      Nikoletta  Misterka        190997 AZS-AWF Katowice    3r1  Spała             10.02  41.84-16
39.30      Dominika   Morek           220196 AZS-AWFiS Gdańsk    1r1  Toruń             27.01  39.19-17
39.40      Paulina    Kosikowska      070301 AZS-AWF Gorzów      2A   Toruń             11.02  40.20-17
39.43      Julia      Gadomska        140101 Pogoń Siedlce       1h5  Toruń             10.02  41.68-17
39.80      Helena     Dalke           170197 AZS Poznań          2r1  Toruń             20.01  40.39-14

400 m (53.50-55.75) IAAF&PZLA: 53.15
51.78 NR   Justyna    Święty-Ersetic  031292 AZS-AWF Katowice    2r2  Toruń             15.02  52.09-17
51.85                 Święty-Ersetic                             4    Birmingham        03.03
52.11                 Święty-Ersetic                             1    Toruń             18.02
52.55      Patrycja   Wyciszkiewicz   080194 AZS Poznań          3r2  Toruń             15.02  52.51-17
52.56                 Wyciszkiewicz                              2    Toruń             18.02
52.57      Małgorzata Hołub-Kowalik   301092 Bałtyk Koszalin     3    Toruń             18.02  52.60-17
52.63      Aleksandra Gaworska        071195 AZS-AWF Kraków      4    Toruń             18.02  54.20-17
52.63                 Święty-Ersetic                             1s2  Birmingham        02.03
52.69                 Hołub-Kowalik                              2r1  Toruń             15.02
52.79                 Święty-Ersetic                             3r2  Karlsruhe         03.02
53.00                 Wyciszkiewicz                              1r1  Spała             04.02
53.03                 Wyciszkiewicz                              1h3  Toruń             17.02
53.05                 Święty-Ersetic                             2h3  Birmingham        02.03
53.06                 Gaworska                                   1h1  Toruń             17.02
53.19                 Hołub-Kowalik                              1h4  Toruń             17.02
53.22                 Wyciszkiewicz                              4h4  Birmingham        02.03
53.30      Natalia    Kaczmarek       170198 AZS-AWF Wrocław     5    Toruń             18.02  54.80-16
53.40      Anna       Kiełbasińska    260690 SKLA Sopot          1r2  Spała             04.02  54.16-09
53.41      Joanna     Linkiewicz      020590 AZS-AWF Wrocław     6    Toruń             18.02  53.62-17
53.42                 Kaczmarek                                  1r1  Spała             10.02
                      (20/7)
53.56      Iga        Baumgart        110489 BKS Bydgoszcz       1r2  Mondeville        03.02  52.17-17
53.75      Justyna    Saganiak        011295 UKS 55 Łódź         2r1  Spała             04.02  54.08-17
53.88      Anna       Pałys           020395 AZS-AWF Wrocław     2h3  Toruń             17.02  55.34-16
                      10
54.25      Dominika   Misterka        190997 AZS-AWF Katowice    3h3  Toruń             17.02  59.32-16
54.41      Mariola    Karaś           041296 AZS-AWF Kraków      2r1  Spała             10.02  56.29-17
54.59AOT   Diana      Gajda           010296 Legia Warszawa      1r4  Flagstaff         12.01  53.60-17
54.72      Dominika   Morek           220196 AZS-AWFiS Gdańsk    3r1  Toruń             15.02  54.68-17
55.08      Helena     Dalke           170197 AZS Poznań          3r2  Spała             04.02  54.78-15
55.19      Karolina   Łozowska        280599 Podlasie Białystok  1A   Toruń             11.02  56.24-17
55.39      Angelika   Cichocka        100188 SKLA Sopot          3h1  Toruń             17.02  -0-
55.48      Natalia    Wosztyl         280899 RLTL ZTE Radom      2A   Toruń             11.02  56.97-17
55.49      Anna       Dobek           070696 AZS-AWFiS Gdańsk    4h4  Toruń             17.02  58.10-14

500 m (1:15.0)

600 m (1:32.0)
1:27.10    Patrycja   Wyciszkiewicz   080194 AZS Poznań          1r1  Toruń             27.01  1:29.21-13
1:29.75    Diana      Gajda           010296 Legia Warszawa      2    Lubbock           10.02  -0-
1:31.29    Syntia     Ellward         030393 Flota Gdynia        1r1  Spała             04.02  1:29.97-15
1:31.51NYR Zuzanna    Bronowska       200601 Durasan Płońsk      1A   Toruń             11.02  1:33.87-17

800 m (2:05.0-2:10.0) IAAF&PZLA: 2:02.00
2:00.70    Angelika   Cichocka        100188 SKLA Sopot          3    Liévin            13.02  2:00.37-14
2:00.76               Cichocka                                   1    Toruń             15.02
2:02.25               Cichocka                                   3h1  Birmingham        03.03
2:03.81    Sofia      Ennaoui         300895 MKL Szczecin        1    Reims             31.01  2:03.48-15
2:04.81               Cichocka                                   1r2  Toruń             18.02
2:04.90    Weronika   Wyka            070194 AZS-AWF Warszawa    7    Toruń             15.02  -0-
2:05.25    Anna       Sabat           091193 Resovia Rzeszów     2r2  Toruń             18.02  2:03.79-17
2:07.02    Paulina Mikiewicz-Łapińska 130792 Podlasie Białystok  4r2  Toruń             18.02  2:03.82-16
2:07.37    Syntia     Ellward         030393 Flota Gdynia        5r2  Toruń             18.02  2:02.94-15
2:08.32    Karolina   Giza            040489 Wieliczanka         4    Spała             10.02  2:04.57-15
2:08.89    Magdalena  Krawczyk        241092 Piast Gliwice       5    Spała             10.02  -0-
2:09.44    Beata      Topka           200199 Talex Borzytuchom   1r1  Spała             28.01  2:10.36-17

1000 m (2:45.0)

1500 m (4:18.0-4:30.0) IAAF&PZLA: 4:11.00
4:06.35    Angelika   Cichocka        100188 SKLA Sopot          2    Düsseldorf        06.02  4:06.44-15
4:08.54               Cichocka                                   4    Glasgow           25.02
4:08.70    Sofia      Ennaoui         300895 MKL Szczecin        8    Toruń             15.02  4:06.59-17
4:09.15               Cichocka                                   6    Madrid            08.02
4:09.58               Cichocka                                   5    Karlsruhe         03.02
4:10.44               Ennaoui                                    7    Glasgow           25.02
4:10.63               Ennaoui                                    1    Athlone           21.02
4:12.34               Ennaoui                                    1    Toruń             17.02
4:15.63               Ennaoui                                    9    Düsseldorf        06.02
4:22.48    Beata      Topka           200199 Talex Borzytuchom   1    Toruń             10.02  -0-
4:24.15    Karolina   Giza            040489 Wieliczanka         2r1  Ostrava           20.01  4:16.45-15
4:26.60    Paulina Mikiewicz-Łapińska 130792 Podlasie Białystok  2    Toruń             17.02  4:40.55-10

mile / mila (4:50.0)
4:48.33OT  Alicja     Konieczek       021194 Nadodrze Powodowo   1r1  Pittsburg         10.03  4:37.42-17

2000 m (6:15.0)
5:59.59    Karolina   Giza            040489 Wieliczanka         1    Spała             28.01  -0-
6:02.65NJR Beata      Topka           200199 Talex Borzytuchom   1    Toruń             20.01  6:10.36-17
6:06.10    Weronika   Lizakowska      021198 Remus Kościerzyna   2    Toruń             20.01  6:34.59-15
6:09.02NYR Klaudia    Kazimierska     030901 Vectra Włocławek    3    Toruń             20.01  -0-
6:14.21    Magdalena  Krawczyk        241092 Piast Gliwice       1    Ostrava           27.01  7:06.28-10
6:14.55    Patrycja   Kapała          260397 AZS-AWF Katowice    2    Ostrava           27.01  6:34.25-16
6:15.06+   Aleksandra Brzezińska      300791 MKL Toruń           1    Toruń             18.02  -0-

3000 m (9:15.0-9:45.0) IAAF&PZLA: 8:50.00
8:53.63    Sofia      Ennaoui         300895 MKL Szczecin        7    Ostrava           25.01  8:45.29-17
8:57.53               Ennaoui                                    2    Eaubonne          09.02
9:22.52OT  Alicja     Konieczek       021194 Nadodrze Powodowo   5B   Seattle           10.02  9:17.90OT-17
9:23.94    Barbara    Niewiedział     010981 MGOKSiR Korfantów   1    Toruń             18.02  9:22.40-16
9:27.78OT  Aneta      Konieczek       080697 Nadodrze Powodowo   8B   Seattle           10.02  -0-
9:29.51    Karolina   Giza            040489 Wieliczanka         2    Toruń             18.02  9:15.16-17
9:31.07    Aleksandra Brzezińska      300791 MKL Toruń           3    Toruń             18.02  -0-
9:42.35    Aleksandra Hołda           271196 AZS-AWF Warszawa    4    Toruń             18.02  9:42.84-17

5000 m (17:30.0)

50 mH / 50 m ppł. (7.54)

60 mH / 60 m ppł. (8.45-8.65) IAAF&PZLA: 8.14
8.16       Karolina   Kołeczek        150193 Wisła Sandomierz    4h1  Toruń             15.02  8.05-15
8.16                  Kołeczek                                   7    Toruń             15.02
8.16                  Kołeczek                                   4h5  Birmingham        02.03
8.21                  Kołeczek                                   1h1  Toruń             17.02
8.21                  Kołeczek                                   8s3  Birmingham        03.03
8.25                  Kołeczek                                   2h1  Mondeville        03.02
8.28                  Kołeczek                                   3h2  Eaubonne          09.02
8.31       Julia      Rządzińska      300592 AZS Łódź            1    Toruń             17.02  8.56-14
8.32                  Kołeczek                                   6    Eaubonne          09.02
8.37                  Kołeczek                                   6A   Mondeville        03.02
8.40       Klaudia    Wojtunik        150599 Resovia Rzeszów     1A   Toruń             11.02  8.69-17
8.42                  Rządzińska                                 1    Spała             10.02
8.42                  Rządzińska                                 1h2  Toruń             17.02
8.44                  Wojtunik                                   2h2  Toruń             17.02
8.45                  Rządzińska                                 1h2  Spała             10.02
8.45       Katarzyna  Flis            100796 AZS Łódź            2    Toruń             17.02  8.80-14
                      (16/4)
8.46       Urszula    Bhebhe          270292 AZS-AWF Warszawa    2    Spała             10.02  8.17-14
8.52       Adrianna   Sułek           030499 Zawisza Bydgoszcz   P    Toruń             17.02  8.72-17
8.54       Marta      Nawrocka        280598 AZS Łódź            2h1  Spała             10.02  8.83-16
8.56       Zuzanna    Hulisz          150799 MKL Toruń           1    Toruń             20.01  8.71-17
8.63       Izabela    Mikołajczyk     040990 Warszawianka        2    Toruń             20.01  8.71-17
8.64       Anna       Golczewska      261097 Sprint Warszawa     1h3  Warszawa          03.02  8.56-17
                      10
U-18 (76.2cm)
8.29 NYR   Pia        Skrzyszowska    200401 Skra Warszawa       1    Łódź              14.01

HJ / Skok wzwyż (1.94-1.84-1.74) IAAF&PZLA: 1.97
1.85       Aleksandra Nowakowska      230498 RKS Łódź            5    Toruń             15.02  1.85-17
1.85                  Nowakowska                                 1    Toruń             18.02
1.83       Adrianna   Sułek           030499 Zawisza Bydgoszcz   P    Toruń             17.02  1.77-17
1.82       Paulina    Wal             180691 AZS PO Opole        2    Toruń             18.02  1.80-17
1.82       Paulina    Borys           140598 SKLA Sopot          3    Toruń             18.02  1.87-16
1.79       Patrycja   Adamczyk        190599 Polonia Pasłęk      P    Madrid            27.01  1.70-16
1.78       Wiktoria   Miąso           141101 Resovia Rzeszów     1    Mielec            27.01  1.65-17
1.78       Paulina    Ligarska        090496 SKLA Sopot          P    Madrid            28.01  1.70-13
1.77       Izabela    Mikołajczyk     040990 Warszawianka        P    Toruń             17.02  1.87-13
1.76       Patrycja   Skoczylas       040299 UKS 12 Kalisz       1    Toruń             11.02  1.80-17
1.75       Martyna    Lewandowska     261000 MLKL Płock          9=   Třinec            30.01  1.70-16
                      10
1.74       Weronika   Kaźmierczak     260102 Błyskawica Domaniew.1    Toruń             10.02  1.65-17

PV / Skok o tyczce (4.50-4.00-3.80) IAAF&PZLA: 4.71
4.25       Agnieszka  Kaszuba         310898 KL Gdynia           1c2  Spała             04.02  4.15-16
4.22       Kamila     Przybyła        030596 Zawisza Bydgoszcz   3=   Bad Oeynhausen    23.02  4.30-16
4.20       Justyna    Śmietanka       240994 AZS-AWF Warszawa    1c3  Spała             28.01  4.30-17
4.20                  Przybyła                                   1=   Toruń             17.02
4.20                  Kaszuba                                    1=   Toruń             17.02
4.17                  Przybyła                                   7    Liévin            13.02
4.11 NYR   Anna       Łyko            300501 MKS-MOS Wrocław     4=   Szczecin          11.02  3.70-17
4.11                  Kaszuba                                    4=   Szczecin          11.02
4.11                  Przybyła                                   4=   Szczecin          11.02
4.10       Olga       Frąckowiak      140290 AZS-AWFiS Gdańsk    1    Toruń             27.01  4.30-16
4.10 NYR              Łyko                                       1    Zielona Góra      02.02
4.10 NYR              Łyko                                       1    Toruń             09.02
4.10                  Frąckowiak                                 3    Toruń             17.02  4.30-16
4.05 NYR              Łyko                                       2    Łódź              20.01
4.05                  Frąckowiak                                 1    Spała             10.02  4.30-16
4.01                  Kaszuba                                    1    Toruń             20.01
4.00 NYR              Łyko                                       1    Łódź              14.01
4.00       Wiktoria   Wojewódzka      221297 OSOT Szczecin       4=   Leverkusen        14.01  3.90-17
4.00                  Wojewódzka                                 5=   Zoetermeer        27.01
4.00                  Wojewódzka                                 4    Toruń             17.02
4.00       Karolina   Wejman          130801 KL Gdynia           5    Toruń             17.02  3.60-17
                      (21/7)
3.91       Victoria   Kalitta         130801 Zawisza Bydgoszcz   4    Sätra             06.01  3.70-17
3.90       Paulina    Hnida           100195 AZS-AWF Wrocław     6    Toruń             17.02  4.00-14
3.90       Emilia     Kusy            091298 SKLA Sopot          7    Toruń             17.02  3.70-17
                      10

LJ / Skok w dal (6.60-6.30-5.95) IAAF&PZLA: 6.76
6.34       Anna    Jagaciak-Michalska 100290 AZS Poznań          1    Toruń             18.02  6.49-16
6.14       Magdalena  Żebrowska       290596 Podlaskie Białystok 2    Toruń             18.02  6.02-16
6.03       Adrianna   Sułek           030499 Zawisza Bydgoszcz   P    Madrid            27.01  6.07-17
6.02       Pia        Skrzyszowska    200401 Skra Warszawa       3    Toruń             18.02  5.89-17
6.00       Gaja       Wota            040998 AZS-AWF Kraków      1    Spała             10.02  5.99-17
5.98       Izabela    Mikołajczyk     040990 Warszawianka        P    Toruń             17.02  5.97-17
5.97       Weronika   Grzelak         190397 Górnik Wałbrzych    4    Toruń             18.02  6.22-17
5.95       Oliwia     Dąbrowska       171098 AZS-AWF Gorzów      1    Aleksandrów       03.02  5.80-17
5.95       Izabela    Włodarska       110295 AZS-AWF Wrocław     5    Toruń             18.02  6.03-16

TJ / Trójskok (14.00-13.00-12.50) IAAF&PZLA: 14.30
13.58      Anna    Jagaciak-Michalska 100290 AZS Poznań          1    Spała             04.02  14.15-17
13.53                 Jagaciak-Michalska                         7    Madrid            08.02
13.51                 Jagaciak-Michalska                         5    Metz              11.02
13.47                 Jagaciak-Michalska                         1    Toruń             17.02
13.15                 Jagaciak-Michalska                         1    Toruń             27.01
13.02      Adrianna   Szóstak         020396 Olimpia Poznań      2    Toruń             17.02  12.73-16
12.74      Agnieszka  Bednarek        140698 AZS Łódź            1    Aleksandrów       27.01  12.29-16

SP / Pchnięcie kulą (17.50-15.75-14.00) IAAF&PZLA: 18.20
18.77      Paulina    Guba            140591 AZS UMCS Lublin     1    Toruń             17.02  18.63-16
                      (18.65  18.57  18.77    x      x    18.20)
18.73                 Guba                                       1c2  Spała             04.02
                      (18.73  18.43  18.17)
18.54                 Guba                                       5    Birmingham        02.03
                      (18.53    x    18.16  18.31  18.54)
17.71      Klaudia    Kardasz         020596 Podlasie Białystok  1    Spała             10.02  16.86-17
                      (17.38  17.21  17.52  17.71  17.64  17.67)
17.69                 Kardasz                                    2    Toruń             17.02
                      (17.31  17.69  17.49  17.68    x    17.64)
15.79      Anna       Niedbała        100798 Wawel Kraków        2    Spała             10.02  15.13-17
15.12      Maja       Ślepowrońska    021298 MKS Pułtusk         1c1  Spała             04.02  16.19-17
14.21      Ewa        Różańska        221200 MKLA Łęczyca        1    Toruń             11.02  12.41-15
U18 (3 kg)
16.41      Natalia    Klocek          120601 Halszka Szamotuły   1    Toruń             11.02
14.32      Nina       Staruch         030301 AZS-AWF Warszawa    1    Spała             28.01
14.05      Wiktoria   Łuczak          270902 Agros Zamość        3    Toruń             11.02

WT / Rzut ciężarem (17.00)

Pen / Pięciobój (4000-3500) IAAF: invited
4385 NJR   Adrianna   Sułek           030499 Zawisza Bydgoszcz   1    Toruń             17.02  4092-17
                      (8.52-1.83-12.26-5.98-2:19.14)
4326 NJR              Sułek                                      1    Madrid            27.01
                      (8.54-1.79-12.79-6.03-2:23.27)
4148       Izabela    Mikołajczyk     040990 Warszawianka        2    Toruń             17.02  4188-17
                      (8.73-1.77-12.74-5.98-2:30.48)
4011       Paulina    Ligarska        090496 SKLA Sopot          3    Toruń             17.02  3889-15
                      (8.99-1.74-13.36-5.54-2:26.84)
3877       Patrycja   Adamczyk        190599 Polonia Pasłęk      1    Toruń             09.02  3845-17
                      (9.22-1.71-11.55-5.77-2:26.77)
3861       Wiktoria   Zezula          210396 Zawisza Bydgoszcz   4    Toruń             17.02  3498-17
                      (8.90-1.56-12.88-5.45-2:19.09)
3601       Patrycja   Skórzewska      150696 AZS-AWF Wrocław     5    Toruń             17.02  3966-17
                      (8.98-1.62-12.16-5.61-2:44.31)
3593       Barbara    Kostrzewska     270398 Basket Warszawa     6    Toruń             17.02  3694-17
                      (8.86-1.71- 9.30-5.47-2:36.68)

3000 mW / Chód 3000 m (13:00.0-14:00.0)
12:54.93   Katarzyna  Zdziebło        281196 Stal Mielec         1    Toruń             18.02  12:55.68-15
13:06.82   Paulina    Buziak          161286 Stal Mielec         2    Toruń             18.02  12:31.62-13
13:07.68   Agnieszka  Ellward         260389 Flota Gdynia        3    Toruń             18.02  13:13.81-16
13:17.13   Joanna     Bemowska        270694 AZS UMCS Lublin     4    Toruń             18.02  13:41.32-15
13:53.06   Agata      Kowalska        220998 Rodło Kwidzyn       5    Toruń             18.02  13:59.51-17
13:53.53   Monika     Kapera          150290 AZS-AWF Katowice    6    Toruń             18.02  13:10.93-16

4x400 m (3:40.0) IAAF: invited
3:26.09 NR Polska                                                2    Birmingham        04.03  NR 3:28.95-06
           (Justyna Święty-Ersetic, Patrycja Wyciszkiewicz, Aleksandra Gaworska, Małgorzata Hołub-Kowalik)
3:32.07    Polska                                                3h2  Birmingham        03.03
           (Małgorzata Hołub-Kowalik, Joanna Linkiewicz, Natalia Kaczmarek, Aleksandra Gaworska)