POLAND (indoor) / POLSKA (hala) '2019

WOMEN / KOBIETY as at: 20.02.2019 MEN / MĘŻCZYŹNI
All corrections please send to / Uwagi proszę kierować do Zbigniew Jonik

50 m (6.40-6.60)
6.40+      Kamila     Ciba            290395 AZS Poznań          2A   Luxembourg        02.02  -0-

60 m (7.45-7.65) EA: 7.42; PZLA: 7.30
7.08       Ewa        Swoboda         260797 AZS-AWF Katowice    1h1  Karlsruhe         02.02  7.07-16
7.10                  Swoboda                                    1    Karlsruhe         02.02
7.10                  Swoboda                                    2    Düsseldorf        20.02
7.11                  Swoboda                                    1    Madrid            08.02
7.13                  Swoboda                                    1h2  Łódź              04.02
7.13                  Swoboda                                    1    Łódź              04.02
7.15                  Swoboda                                    1    Toruń             06.02
7.15                  Swoboda                                    1    Toruń             16.02
7.21                  Swoboda                                    1h1  Madrid            08.02
7.21                  Swoboda                                    1h2  Düsseldorf        20.02
7.25                  Swoboda                                    1h1  Toruń             06.02
7.28       Anna       Kiełbasińska    260690 SKLA Sopot          5    Łódź              04.02
7.30                  Kiełbasińska                               1h1  Łódź              04.02
7.30       Martyna    Kotwiła         130199 RLTL ZTE Radom      2    Toruń             16.02
7.31                  Swoboda                                    1h1  Toruń             16.02
7.33                  Kiełbasińska                               1h1  Spała             20.01
7.34                  Kiełbasińska                               1A   Spała             20.01
7.34       Pia        Skrzyszowska    200401 AZS-AWF Warszawa    1h2  Toruń             27.01  7.40-18
7.36                  Skrzyszowska                               1    Toruń             27.01
7.36       Magdalena  Stefanowicz     210900 AZS-AWF Katowice    1    Toruń             02.02  7.32-18
7.36                  Kotwiła                                    7    Łódź              04.02
7.39                  Kotwiła                                    1h3  Toruń             16.02
7.39       Kamila     Ciba            290395 AZS Poznań          3    Toruń             16.02  7.36-18
7.40                  Ciba                                       2    Toruń             27.01
7.40                  Ciba                                       2h3  Toruń             16.02
7.41                  Kotwiła                                    4h1  Łódź              04.02
7.42       Katarzyna  Sokólska        230893 Zawisza Bydgoszcz   4    Toruń             16.02  7.41-16
7.43                  Skrzyszowska                               1A   Toruń             09.02
7.44       Agata      Forkasiewicz    130194 AZS-AWF Wrocław     2A   Spała             20.01  7.28-17
7.44                  Sokólska                                   1h1  Toruń             27.01
7.44       Marika     Popowicz-Drapała280488 Zawisza Bydgoszcz   3    Toruń             27.01  7.20-16
7.44                  Forkasiewicz                               4    Toruń             27.01
7.44                  Sokólska                                   5    Toruń             27.01
7.44                  Stefanowicz                                6h1  Toruń             06.02
7.44                  Ciba                                       5h2  Toruń             06.02
7.44                  Stefanowicz                                1h2  Toruń             09.02
7.44                  Forkasiewicz                               5    Toruń             16.02
7.45                  Sokólska                                   1    Toruń             19.01
7.45                  Sokólska                                   4h2  Łódź              04.02
                      (39/9)
7.51       Marlena    Gola            080698 Podlasie Białystok  6    Toruń             16.02  7.75-18
                      10
7.54       Natalia    Wosztyl         280899 RLTL ZTE Radom      7    Toruń             16.02  7.66-18
7.56       Julia      Polak           090501 ROW Rybnik          3A   Toruń             09.02  7.65-18
7.58       Natasza    Weiland         300597 Zawisza Bydgoszcz   3h2  Toruń             27.01  7.66-18
7.60       Alicja     Potasznik       240400 AZS UWM Olsztyn     4A   Toruń             09.02  7.86-17
7.61       Jagoda     Mierzyńska      030898 AZS-AWF Wrocław     3A   Spała             20.01  7.49-18
7.61       Alicja     Struzik         090601 Stal Mielec         4A   Spała             20.01  7.84-18
7.62       Natalia    Duchnowska      130896 AZS-AWF Warszawa    3h1  Spała             20.01  7.74-18
7.62       Karolina   Młodawska       041096 KKL Kielce          1h3  Spała             03.02  7.82-15
7.62       Paulina    Guzowska        170600 Orkan Września      1h3  Toruń             09.02  7.69-18
7.63       Marta      Szulc           040994 Legia Warszawa      5A   Spała             20.01  7.67-18
                      20
7.63       Katarzyna  Jóźwiaczuk      160501 Skra Warszawa       1A   Spała             03.02  7.80-18
7.63       Paulina    Paluch          031298 AZS-AWF Warszawa    4h1  Toruń             16.02  8.31-15
7.63       Adriana    Gąsior          201001 Echo Twardogóra     3h2  Toruń             16.02  7.81-18

200 m (23.70-24.60)
23.71      Martyna    Kotwiła         130199 RLTL ZTE Radom      1    Toruń             17.02  23.87-18
23.87      Anna       Kiełbasińska    260690 SKLA Sopot          1r1  Spała             20.01  23.12-18
24.00      Agata      Forkasiewicz    130194 AZS-AWF Wrocław     2    Toruń             17.02  23.63-16
24.08      Magdalena  Stefanowicz     210900 AZS-AWF Katowice    1A   Toruń             10.02  24.10-18
24.23      Diana      Gajda           010296 Legia Warszawa      2r7  Lubbock           26.01  24.69-15
24.34      Marika     Popowicz-Drapała280488 Zawisza Bydgoszcz   1r2  Toruń             27.01  23.57-10
24.38      Natalia    Węglarz         170198 AZS-AWF Katowice    4    Toruń             17.02  24.91-17
24.39      Alicja     Potasznik       240400 AZS UWM Olsztyn     1r1  Toruń             02.02  24.80-18
24.40      Kinga      Gacka           251001 BKS Bydgoszcz       1h3  Toruń             09.02  24.55-18
24.41      Natalia    Wosztyl         280899 RLTL ZTE Radom      2h1  Toruń             17.02  25.06-18
                      10
24.49      Marlena    Gola            080698 Podlasie Białystok  2h3  Toruń             17.02  24.80-18
24.54      Natalia    Duchnowska      130896 AZS-AWF Warszawa    3h2  Spała             17.02  24.88-18
24.55      Aleksandra Lubicka         260496 Skra Warszawa       1r16 Toruń             27.01  25.27-17
24.60      Marta      Szulc           040994 Legia Warszawa      2r2  Toruń             27.01  24.93-17

300 m (40.00)
37.39      Anna       Kiełbasińska    260690 SKLA Sopot          2r1  Dortmund          27.01  37.02-18
37.70      Martyna    Dąbrowska       050494 Bojary Białystok    1r1  Toruń             27.01  38.38-16
37.97      Justyna    Saganiak        011295 UKS 55 Łódź         1    Hvam              26.01  37.87-18
38.29      Patrycja   Wyciszkiewicz   080194 AZS Poznań          4    Ostrava           12.02  37.67-18
38.37      Susane     Lachele         100700 Gwardia Piła        1r1  Toruń             02.02  40.15-18
38.48      Natalia    Kaczmarek       170198 AZS-AWF Wrocław     1r1  Spała             03.02  37.99-18
38.65      Małgorzata Hołub-Kowalik   301092 Bałtyk Koszalin     2r1  Toruń             02.02  38.08-14
38.91      Dominika   Morek           220196 AZS-AWFiS Gdańsk    2r1  Toruń             27.01  39.19-17
38.98      Karolina   Łozowska        280599 AZS-AWF Katowice    5    Ostrava           12.02  39.57-16
38.99      Natalia    Węglarz         170198 AZS-AWF Katowice    1r1  Ostrava           26.01  40.63-16
                      10
39.26      Kinga      Gacka           251001 BKS Bydgoszcz       3r1  Toruń             27.01  38.80-18
39.29      Anna       Dobek           070696 AZS-AWFiS Gdańsk    4r1  Toruń             27.01  38.95-18
39.89      Natalia    Wosztyl         280899 RLTL ZTE Radom      1r2  Spała             20.01  39.92-16
39.65      Adrianna   Janowicz        160495 AZS-AWF Katowice    1r2  Spała             03.02  38.17-17
39.83      Kornelia   Lesiewicz       140803 AZS-AWF Gorzów      1A   Toruń             10.02  40.50-18

400 m (53.50-55.75) EA: 53.90; PZLA: 53.00
51.91      Iga        Baumgart-Witan  110489 BKS Bydgoszcz       1r2  Toruń             06.02  52.17-17
52.05                 Baumgart-Witan                             1    Toruń             17.02
52.13                 Baumgart-Witan                             1r1  Spała             03.02
52.14      Justyna    Święty-Ersetic  031292 AZS-AWF Katowice    2r2  Toruń             06.02  51.78-18
52.16                 Święty-Ersetic                             2    Toruń             17.02
52.32      Anna       Kiełbasińska    260690 SKLA Sopot          3    Toruń             17.02  53.40-18
52.87                 Baumgart-Witan                             1A   Liévin            10.02
52.89      Małgorzata Hołub-Kowalik   301092 Bałtyk Koszalin     4    Toruń             17.02  52.57-18
52.94                 Święty-Ersetic                             2A   Eaubonne          12.02
52.97                 Święty-Ersetic                             3A   Liévin            10.02
53.14                 Kiełbasińska                               1B   Liévin            10.02
53.16                 Kiełbasińska                               1r2  Toruń             06.02
53.34                 Baumgart-Witan                             1h3  Toruń             16.02
53.39      Justyna    Saganiak        011295 UKS 55 Łódź         5    Toruń             17.02  53.75-18
                      (14/5)
53.61      Natalia    Kaczmarek       170198 AZS-AWF Wrocław     4r1  Toruń             06.02  53.30-18
54.06      Anna       Dobek           070696 AZS-AWFiS Gdańsk    3h3  Toruń             16.02  55.49-18
54.13      Joanna     Jóźwik          300191 AZS-AWF Katowice    5r2  Toruń             06.02  54.43-15
54.16 =NJR Paulina    Zielińska       090400 Agros Chełm         1A   Toruń             10.02  59.41-16
54.17      Susane     Lachele         100700 Gwardia Piła        2A   Toruń             10.02  56.19-18
                      10
54.28      Diana      Gajda           010296 Legia Warszawa      2r4  Lubbock           25.01  53.60-17
54.55      Joanna     Linkiewicz      020590 AZS-AWF Wrocław     2h1  Toruń             16.02  53.41-18
54.70      Anna       Pałys           020395 AZS-AWF Wrocław     2h2  Toruń             16.02  53.88-18
54.76      Karolina   Łozowska        280599 AZS-AWF Katowice    3r1  Spała             03.02  55.19-18
55.10      Natalia    Węglarz         170198 AZS-AWF Katowice    4h3  Toruń             16.02  56.17-17
55.42      Dominika   Misterka        190997 AZS-AWF Katowice    1r3  Spała             03.02  54.25-18
55.59      Natalia    Widawska        151299 AZS-AWF Wrocław     2r3  Spała             03.02  56.15-18

500 m (1:15.0)
1:14.03    Natalia    Widawska        151299 WLKS Wrocław        2    Hvam              26.01  -0-

600 m (1:32.0)
1:28.85+   Patrycja   Wyciszkiewicz   080194 AZS Poznań          1    Toruń             06.02  1:27.10-18
1:31.73    Alicja     Kaczmarek       300902 ALKS AJP Gorzów     1A   Toruń             10.02  1:34.30-18

800 m (2:05.0-2:10.0) EA: 2:05.00; PZLA: 2:03.00
2:00.40    Sofia      Ennaoui         300895 AZS UMCS Lublin     3    Toruń             06.02  2:03.48-15
2:03.39               Ennaoui                                    4    Düsseldorf        20.02
2:03.79    Anna       Sabat           091193 Resovia Rzeszów     7    Liévin            10.02  2:03.79-17
2:04.44               Sabat                                      7    Toruń             06.02
2:05.48    Weronika   Wyka            070194 AZS-AWF Warszawa    1    Toruń             17.02  2:04.90-18
2:06.56    Natalia    Gulczyńska      310197 MKL Szczecin        3    Toruń             17.02  2:13.40-17
2:07.12    Paulina Mikiewicz-Łapińska 130792 Podlasie Białystok  4    Toruń             17.02  2:03.82-16
2:07.51    Agata      Kołecka         060796 AZS-AWF Warszawa    5    Toruń             17.02  2:11.30-17
2:09.67    Katarzyna  Chryczyk        300595 AZS-AWF Kraków      6    Toruń             17.02  2:23.22-13

1000 m (2:45.0)

1500 m (4:18.0-4:30.0) EA: 4:18.00 - PZLA: 4:12.00
4:05.22    Sofia      Ennaoui         300895 AZS UMCS Lublin     1    Ostrava           12.02  4:06.59-17
4:08.31               Ennaoui                                    1    Madrid            08.02
4:11.36    Renata     Pliś            050285 Maraton Świnoujście 5    Ostrava           12.02  4:07.10-11
4:15.62               Ennaoui                                    1    Toruń             16.02
4:21.80    Beata      Topka           200199 Talex Borzytuchom   2    Toruń             16.02  4:22.48-18
4:21.98    Katarzyna  Broniatowska    220290 AZS-AWF Kraków      3    Toruń             16.02  4:09.01-14
4:22.35    Magdalena  Krawczyk        241092 Piast Gliwice       4    Toruń             16.02  4:32.22-18
4:23.79    Paulina Mikiewicz-Łapińska 130792 Podlasie Białystok  5    Toruń             16.02  4:26.60-18
4:25.48    Weronika   Lizakowska      021198 Remus Kościerzyna   6    Toruń             16.02  4:30.99-16

mile / mila (4:50.0)
4:49.56OT  Sandra     Szpott          220196 Gwda Piła           2r2  Nashville         09.02  4:54.25-18

2000 m (6:15.0)
6:05.88    Magdalena  Krawczyk        241092 Piast Gliwice       1    Ostrava           26.01  6:14.21-18
6:06.22NYR Olimpia    Breza           140202 Remus Kościerzyna   1r2  Toruń             10.02  6:24.96-18
6:09.36+   Renata     Pliś            050285 Maraton Świnoujście 1    Toruń             17.02  6:00.21+-16
6:13.70    Sylwia     Indeka          190697 LKS Pszczyna        2    Ostrava           26.01  -0-

3000 m (9:15.0-9:45.0) EA: 9:05.00; PZLA: 9:02.00
9:03.90    Renata     Pliś            050285 Maraton Świnoujście 5    Madrid            08.02  9:50.75-16
9:05.98               Pliś                                       1    Toruń             17.02
9:19.05    Anna       Gosk            310390 Podlasie Białystok  2    Toruń             17.02  -0-
9:20.80    Aleksandra Brzezińska      300791 MKL Toruń           3    Toruń             17.02  9:31.07-18
9:28.36    Weronika   Pyzik           140596 Znicz Biłgoraj      6r1  Fayetteville      26.01  9:56.71-15
9:29.13    Beata      Topka           200199 Talex Borzytuchom   4    Toruń             17.02  -0-
9:30.56    Magdalena  Krawczyk        241092 Piast Gliwice       5    Toruń             17.02  9:49.72-18
9:33.27    Justyna    Korytkowska     120386 Prefbet Śniadowo    6    Toruń             17.02  9:33.96-16

5000 m (17:30.0)
16:05.84OT   Weronika   Pyzik           140596 Znicz Biłgoraj      13r3 Seattle         08.02  -0-

50 mH / 50 m ppł. (7.54)

60 mH / 60 m ppł. (8.45-8.65) EA: 8.24; PZLA: 8.12
7.95       Klaudia    Siciarz         150398 AZS-AWF Kraków      1    Toruń             16.02  8.00-17
8.00                  Siciarz                                    1h1  Toruń             16.02
8.03       Karolina   Kołeczek        150193 AZS UMCS Lublin     2    Toruń             16.02  8.05-15
8.04                  Siciarz                                    2h2  Toruń             06.02
8.05                  Kołeczek                                   3    Karlsruhe         02.02
8.06                  Siciarz                                    2    Łódź              04.02
8.07                  Siciarz                                    7    Toruń             06.02
8.08                  Kołeczek                                   3h1  Toruń             06.02
8.10                  Kołeczek                                   8    Toruń             06.02
8.12                  Siciarz                                    1h2  Liévin            10.02
8.12                  Kołeczek                                   1h2  Toruń             16.02
8.13                  Kołeczek                                   3h2  Karlsruhe         02.02
8.13                  Siciarz                                    6    Liévin            10.02
8.14       Pia        Skrzyszowska    200401 AZS-AWF Warszawa    1h1  Łódź              04.02  8.29y-18
8.15                  Siciarz                                    2h1  Łódź              04.02
8.18                  Kołeczek                                   3h2  Paris             27.01
8.26                  Kołeczek                                   6    Paris             27.01
8.30                  Skrzyszowska                               1h2  Toruń             19.01
8.31                  Skrzyszowska                               1    Toruń             19.01
8.33       Urszula    Bhebhe          270292 AZS-AWF Warszawa    3    Toruń             16.02  8.17-14
8.34                  Skrzyszowska                               1    Toruń             13.01
8.37                  Bhebhe                                     3h2  Łódź              04.02
8.37                  Bhebhe                                     2h2  Toruń             16.02
8.37       Anna       Szymańska       050399 Skra Warszawa       4    Toruń             16.02  8.76-18
8.38       Klaudia    Wojtunik        150599 Resovia Rzeszów     1    Spała             20.01  8.40-18
8.38                  Bhebhe                                     5    Łódź              04.02
8.39                  Szymańska                                  1    Warszawa          26.01
8.42                  Wojtunik                                   1h1  Spała             20.01
8.42                  Skrzyszowska                               6    Łódź              04.02
8.43                  Skrzyszowska                               1A   Toruń             10.02
8.44                  Szymańska                                  4=h1 Łódź              04.02
8.44                  Bhebhe                                     6h1  Toruń             06.02
8.44                  Szymańska                                  2h1  Toruń             16.02
8.45       Marta      Nawrocka        280598 AZS Łódź            5    Toruń             16.02  8.54-18
                      (34/7)
8.51       Zuzanna    Hulisz          150799 MKL Toruń           2    Toruń             27.01  8.56-18
8.55       Julia      Rządzińska      300592 AZS Łódź            5h2  Łódź              04.02  8.31-18
8.55       Adrianna   Sułek           030499 Zawisza Bydgoszcz   7h2  Toruń             06.02  8.52-18
                      10
8.61       Patrycja   Skórzewska      150696 AZS-AWF Wrocław     P    Toruń             16.02  8.76-18
8.62       Anna       Golczewska      261097 Sprint Warszawa     1    Spała             03.02  8.56-17
8.64       Anna       Wojcieszek      160391 Skra Warszawa       2    Spała             03.02  -0-
8.64       Anna       Kulpińska       140499 Orkan Środa Wlkp.   7    Toruń             16.02  8.77-18
U-18 (76.2cm)
8.53       Marika     Majewska        050502 Orkan Września      1h1  Toruń             10.02

HJ / Skok wzwyż (1.90-1.84-1.74) EA & PZLA: 1.90
1.81       Aneta      Rydz            300394 RLTL ZTE Radom      1    Toruń             17.02  1.82-11
1.80       Paulina    Borys           140598 SKLA Sopot          1    Spała             20.01  1.87-16
1.80       Paulina    Ligarska        090496 SKLA Sopot          P    Toruń             16.02  1.78-18
1.79       Aleksandra Nowakowska      230498 RKS Łódź            5    Hvam              26.01  1.85-17
1.79       Wiktoria   Miąso           141101 Resovia Rzeszów     1    Spała             03.02  1.78-18
1.79       Martyna    Lewandowska     261000 MLKL Płock          3    Spała             03.02  1.75-18
1.78       Michalina  Kwaśniewska     221091 ZLKL Zielona Góra   2    Toruń             17.02  1.88-16
1.77       Adrianna   Sułek           030499 Zawisza Bydgoszcz   P    Cardiff           27.01  1.83-18
1.75       Justyna    Kasprzycka-Pyra 200887 AZS-AWF Wrocław     4    Toruń             17.02  1.97-14
1.74       Izabela    Mikołajczyk     040990 Warszawianka        P    Cardiff           27.01  1.87-13
                      10

PV / Skok o tyczce (4.50-4.00-3.80) EA & PZLA: 4.50
4.20       Agnieszka  Kaszuba         310898 KL Gdynia           1    Toruń             16.02  4.25-18
4.13       Kamila     Przybyła        030596 Zawisza Bydgoszcz   8    Szczecin          12.02  4.30-16
4.10       Anna       Łyko            300501 MKS-MOS Wrocław     1    Łódź              13.01  4.11-18
4.10                  Kaszuba                                    1    Toruń             02.02
4.10                  Łyko                                       2    Toruń             16.02
4.00                  Łyko                                       1    Jablonec          20.01
4.00       Wiktoria   Wojewódzka      221297 OSOT Szczecin       4    Leverkusen        20.01  4.05-18
4.00                  Kaszuba                                    1    Toruń             27.01
4.00                  Łyko                                       1    Spała             03.02
4.00                  Łyko                                       1    Toruń             10.02
                      (10/4)

LJ / Skok w dal (6.50-6.30-5.95) EA & PZLA: 6.50
6.26       Joanna     Kuryło          160895 AZS-AWF Wrocław     1    Spała             03.02  5.92-14
6.13       Karolina   Młodawska       041096 KKL Kielce          1    Toruń             17.02  5.48-15
6.11       Natalia    Chacińska       070396 AZS Łódź            1    Aleksandrów       03.02  6.10-15
6.11       Weronika   Grzelak         190397 Górnik Wałbrzych    3    Toruń             17.02  6.22-17
6.10       Natalia    Benedykcińska   220100 Stal Ostrów Wlkp.   1    Toruń             09.02  5.87-18
6.08       Gaja       Wota            040998 niestowarzyszona    1    Brzeszcze         19.01  6.00-18
6.08       Adrianna   Sułek           030499 Zawisza Bydgoszcz   P    Toruń             16.02  6.07-17
6.04       Angelika   Faka            150196 Wawel Kraków        1    Ostrava           26.01  5.67-15
6.04       Katarzyna  Jóźwiaczuk      160501 Skra Warszawa       2    Toruń             09.02  5.80-18
6.00       Aleksandra Kwiecień        071100 Hermes Gryfino      3    Toruń             09.02  5.35-17
                      10
6.00       Adrianna   Szóstak         020396 AZS Poznań          5    Toruń             17.02  5.91-13
5.98       Magdalena  Żebrowska       290596 Podlaskie Białystok 1    Toruń             19.01  6.14-18

TJ / Trójskok (13.85-13.00-12.50) EA & PZLA: 13.85
13.28      Adrianna   Szóstak         020396 AZS Poznań          1    Toruń             16.02  13.02-18
13.28      Gaja       Wota            040998 Wawel Kraków        2    Toruń             16.02  -0-
13.18                 Wota                                       1    Brzeszcze         19.01
12.65      Aleksandra Kwiecień        071100 Hermes Gryfino      1    Toruń             10.02  12.39-18
12.59      Agnieszka  Bednarek        140698 AZS Łódź            4    Toruń             16.02  12.74-18

SP / Pchnięcie kulą (17.10-15.75-14.00) EA & PZLA: 17.10
18.28      Klaudia    Kardasz         020596 Podlasie Białystok  5    Toruń             06.02  17.71-18
                      (18.05  17.90  18.28    x    17.91    x  )
18.21                 Kardasz                                    1    Toruń             16.02
                      (17.39  18.02  18.21    x    18.07  17.95)
18.14                 Kardasz                                    2    Łódź              04.02
                      (17.51    x    18.14  17.62  17.87    x  )
18.10      Paulina    Guba            140591 AZS UMCS Lublin     3    Łódź              04.02  18.77-18
                      (18.07  18.10    x    18.06    x      x  )
18.09                 Guba                                       6    Warszawa          26.01
                      (  x    18.09  18.06    x      x      x  )
17.86                 Kardasz                                    1    Warszawa          26.01
                      (  x    17.73  17.86    x      x      x  )
17.00      Agnieszka  Maluśkiewicz    180389 AZS Poznań          5    Łódź              04.02  17.06-17
16.33                 Maluśkiewicz                               1    Toruń             27.01
16.32                 Maluśkiewicz                               2    Spała             08.02
16.07                 Maluśkiewicz                               2    Toruń             16.02
                      (10/3)
15.59      Anna       Niedbała        100798 Wawel Kraków        3    Toruń             16.02  15.79-18
15.02      Ewa        Różańska        221200 MKLA Łęczyca        4    Toruń             16.02  14.21-18
14.62      Patrycja   Skórzewska      150696 AZS-AWF Wrocław     P    Toruń             16.02  13.30-17
14.21      Marcelina  Witek           020695 AML Słupsk          1    Toruń             02.02  12.85-15
14.12      Karolina   Urban           181098 AZS-AWFiS Gdańsk    5    Toruń             16.02  15.09-17
14.07      Barbara    Flisek          171199 Start Otwock        6    Toruń             16.02  13.35-18
14.00      Wiktoria   Zezula          210396 Zawisza Bydgoszcz   P    Toruń             16.02  12.89-18
                      10
U18 (3 kg)
14.32      Daria      Siemińska       100502 LKS Lubawa          1    Toruń             10.02

WT / Rzut ciężarem (17.00)

Pen / Pięciobój (4000-3500) EA: invited
4357       Adrianna   Sułek           030499 Zawisza Bydgoszcz   1    Toruń             16.02  4385-18
                      (8.56-1.77-12.46-6.08-2:18.32)
4285       Paulina    Ligarska        090496 SKLA Sopot          2    Toruń             16.02  4011-18
                      (8.72-1.80-13.51-5.65-2:19.31)
4244                  Sułek                                      3    Cardiff           27.01
                      (8.64-1.77-12.17-5.92-2:20.36)
4138       Patrycja   Skórzewska      150696 AZS-AWF Wrocław     3    Toruń             16.02  3966-17
                      (8.61-1.65-14.62-5.86-2:28.78)
4060                  Ligarska                                   9    Cardiff           27.01
                      (8.97-1.74-11.89-5.78-2:21.46)
4051       Izabela    Mikołajczyk     040990 Warszawianka        4    Toruń             16.02  4188-17
                      (8.74-1.74-12.33-5.89-2:30.73)
3864       Wiktoria   Zezula          210396 Zawisza Bydgoszcz   5    Toruń             16.02  3861-18
                      (9.10-1.59-14.00-5.57-2:26.54)
3679       Barbara    Kostrzewska     270398 Basket Warszawa     6    Toruń             16.02  3694-17
                      (8.96-1.65- 9.58-5.64-2:27.60)
3586       Julia      Słocka          180201 AZS-AWF Warszawa    1    Toruń             08.02  3457y-18
                      (9.20-1.65-10.95-5.31-2:30.59)
3558       Milena     Chałupka        141100 Warszawianka        2    Toruń             08.02  3171-18
                      (9.36-1.65-10.94-5.07-2:24.89)
U18 (76.2 cm / 3 kg)
3518       Kornelia   Sura            280602 ALKS AJP Gorzów     1    Toruń             08.02
                      (9.22-1.59-11.56-5.08-2:28.19)
3502       Klaudia    Kronburg        110402 Juvenia Głuchołazy  2    Toruń             08.02
                      (9.06-1.53-10.70-5.60-2:33.83)

3000 mW / Chód 3000 m (13:00.0-14:00.0)
13:00.05   Agnieszka  Szwarnóg        281286 AZS-AWF Kraków      1    Toruń             17.02  12:34.67-15
13:10.68   Agnieszka  Ellward         260389 Flota Gdynia        2    Toruń             17.02  13:07.68-18
13:19.81   Katarzyna  Zdziebło        281196 Stal Mielec         3    Toruń             17.02  12:54.93-18
13:43.55   Olga       Niedziałek      300697 WLKS Iganie Nowe    4    Toruń             17.02  13:43.08-15

4x200 m (1:42.0)
1:36.65 NR AZS-AWF Katowice                                      1r2  Toruń             17.02  NR 1:26.08-84
       club(Justyna Święty-Ersetic, Magdalena Stefanowicz, Natalia Węglarz, Karolina Łozowska)
1:37.71    AZS-AWF Warszawa                                      2r2  Toruń             17.02
           (Paulina Paluch, Urszula Bhebhe, Natalia Duchnowska, Justyna Paluch)
1:38.20    KS AZS AWF Wrocław                                    3r2  Toruń             17.02
           (Anna Pałys, Agata Forkasiewicz, Jagoda Mierzyńska, Joanna Linkiewicz)
1:37.78    AZS-AWFiS Gdańsk                                      1r1  Toruń             17.02
           (Olga Pietrzak, Anna Dobek, Agata Kołakowska, Dominika Morek)
1:39.59    CWZS Zawisza Bydgoszcz                                2r1  Toruń             17.02
           (Katarzyna Sokólska, Agata Syrocka, Anna Pluschke, Natasza Weiland)
1:40.89    KS AZS AWF Kraków                                     3r1  Toruń             17.02
           (Magdalena Miękińska, Karolina Kozłowska, Magdalena Wójtowicz, Mariola Karaś)

4x400 m (3:40.0) EA: invited

Terminy uzyskiwania wskaźników PZLA: 26.01.2019 – 18.02.2019