POLAND / POLSKA '2012
MEN / MĘŻCZYŹNI
as at: 31.12.2012
WOMEN / KOBIETY
All corrections please send to / Uwagi proszę kierować do
Zbigniew Jonik
60 m (6.85)
6.82 Kamil Masztak 160784 Grunwald Poznań 1r2 Toruń 26.08 6.69i-09
6.83 Artur Zaczek 280289 AZS Poznań 1r3 Toruń 26.08 6.82i-09
6.83 Kamil Kryński 120587 Podlasie Białystok 1r4 Toruń 26.08 6.69i-11
100 m (10.40-10.65) - IAAF: 10.18/10.24; EAA: 10.40 - PZLA: 10.35
10.20 +0.3 Dariusz Kuć 240486 Zawisza Bydgoszcz 1 Bielsko-Biała 15.06 10.15-11
10.24 +0.7 Kuć 4h2 London 04.08
10.26 +1.7 Kuć 2h5 Helsinki 27.06
10.30 +1.9 Kuć 7A Szczecin 21.07
10.32 +0.1 Kuć 3h2 Hengelo 27.05
10.33 -0.2 Kuć 1h2 Bielsko-Biała 15.06
10.33 +0.3 Kamil Kryński 120587 Podlasie Białystok 2 Bielsko-Biała 15.06 10.42-08
10.37 +0.2 Kuć 1 Zeulenroda 17.05
10.38 +0.1 Kuć 3s2 Helsinki 27.06
10.40 +1.9 Kryński 8A Szczecin 21.07
(10/2)
10.45 +1.6 Robert Kubaczyk 040886 AZS Poznań 1 Katowice 19.05 10.35-09/10.15w-08
10.45 +0.3 Jakub Adamski 111187 AZS Poznań 3 Bielsko-Biała 15.06 10.55-10/10.48w-08
10.46 +1.3 Kamil Masztak 160784 Grunwald Poznań 1 Białogard 07.07 10.38-08/10.21w-07
10.47 +1.6 Artur Zaczek 280289 AZS Poznań 1C Szczecin 21.07 10.54-09
10.48 +1.8 Remigiusz Olszewski 200992 Zawisza Bydgoszcz 1r3 Kutno 23.05 10.58-10
10.50 +0.9 Grzegorz Zimniewicz 131091 Achilles Leszno 2r3 Ostrava 25.05 10.37-10
10.51 +2.0 Mateusz Jędrusik 150591 AZS-AWF Kraków 1 Kraków 02.06 10.63-10
10.51 +0.7 Karol Zalewski 070893 AZS-UWM Olsztyn 1A Białystok 22.06 10.72-11
10
10.53 +1.2 Jakub Giżyński 030790 AZS-AWF Warszawa 1r2 Kutno 23.05 10.56-11
10.55 +0.5 Łukasz Gauza 170490 MKL Szczecin 1h1 Koszalin 09.06 10.58-10
10.56 +1.1 Maciej Borys 030790 AZS-AWF Katowice 1h2 Katowice 19.05 10.59-11
10.56 +1.7 Paweł Dzikowski 120589 AZS UMCS Lublin 1A Warszawa 02.06 10.62-11
10.56 +0.2 Olaf Paruzel 140788 AZS-AWF Katowice 1 Kraków 09.06 10.31-09
10.58 +1.6 Piotr Wiaderek 050284 AZS-AWFiS Gdańsk 1 Chojnice 25.08 10.42-10
10.59 +1.5 Marcin Jędrusiński 280981 Śląsk Wrocław 2h1 Katowice 19.05 10.26-08/10.07w-03
10.60 +2.0 Andrzej Zieliński 080690 MKL Szczecin 1 Szczecin 12.05 10.58-09
10.62 +0.5 Paweł Stempel 060887 AZS-AWF Biała Podl. 3h1 Bielsko-Biała 15.06 10.30-10
10.64 +0.7 Kamil Bijowski 190293 Podlasie Białystok 2A Białystok 22.06 10.66-11
20
wind / z wiatrem
10.40 +3.0 Kamil Masztak 160784 Grunwald Poznań 1h1 Łódź 09.65 10.38-08/10.21w-07
10.42 +2.7 Andrzej Zieliński 080690 MKL Szczecin 1 Szczecin 02.06 10.58-09
10.47 +2.7 Łukasz Gauza 170490 MKL Szczecin 1h- Szczecin 02.06 10.58-10
10.53 +7.5 Michał Cembala 310189 Lisy Zgierz 1h2 Łódź 02.06 10.82-09
10.57 +2.3 Kamil Bijowski 190293 Podlasie Białystok 1-j Siedlce 09.06 10.66-11
10.59 +5.3 Jarosław Bączyk 020388 Lisy Zgierz 2 Łódź 02.06 10.65-09
10.61 +3.0 Przemysław Słowikowski 201193 MMKS Gdańsk 1h1 Słupsk 12.05 10.85-11
10.61 +2.7 Damian Karolak 210789 AZS-AWF Biała Podl. 2h4 Łódź 12.05 10.71-11
10.61 +2.5 Adam Pawłowski 220392 Olimpia Poznań 2r2 Gdańsk 26.05 10.67-10
10.64 +6.3 Błażej Helbik 290593 LKS Pszczyna 1h1 Bielsko-Biała 02.06 10.98-10
10.64 +3.7 Tomasz Jóźwiak 160891 MKS Tomaszów Maz. 1r3 Łódź 23.09 11.67-11
200 m (21.00-21.50) - IAAF: 20.55/20.65; EAA: 20.95 - PZLA: 20.85
20.54NJR-0.4 Karol Zalewski 070893 AZS-UWM Olsztyn 4 Barcelona 13.07 21.35/20.92w-11
20.56 +1.3 Kamil Kryński 120587 Podlasie Białystok 1h1 Bielsko-Biała 16.06 20.81-10
20.57 -0.1 Kryński 1 Bielsko-Biała 17.06
20.59 -0.1 Dariusz Kuć 240486 Zawisza Bydgoszcz 2 Bielsko-Biała 17.06 20.67/20.46w-09
20.66 -0.4 Kryński 3h5 London 07.08
20.80 0.0 Kryński 1r1 Bydgoszcz 19.05
20.83 -0.6 Kryński 6s2 London 08.08
20.84 +0.5 Kryński 1r1 Toruń 26.08
20.86 +0.1 Kuć 1h2 Bielsko-Biała 16.06
20.88 +0.4 Kryński 2h5 Helsinki 29.06
20.88 +0.7 Kryński 1r4 Kraków 08.09
20.92 -0.1 Jakub Adamski 111187 AZS Poznań 3 Bielsko-Biała 17.06 21.22-11
20.93 -0.3 Kryński 5s1 Helsinki 29.06
20.93 -4.5 Zalewski 1s2 Barcelona 12.07
20.95 -0.9 Zalewski 2h1 Barcelona 12.07
20.95 -1.8 Kryński 2 Warszawa 19.08
20.97 +0.3 Kamil Masztak 160784 Grunwald Poznań 3A Karlstad 19.07 20.85-07
20.99 0.0 Zalewski 1A Białystok 24.06
21.00 -1.3 Zalewski 1r1 Siedlce 06.06
(19/5)
21.02 +1.9 Piotr Wiaderek 050284 AZS-AWFiS Gdańsk 1r1 Gdańsk 26.05 20.84-11/20.66w-10
21.08 +0.5 Artur Zaczek 280289 AZS Poznań 2r1 Toruń 26.08 21.11-11
21.10 -0.1 Robert Kubaczyk 040886 AZS Poznań 5 Bielsko-Biała 17.06 21.02-09
21.23 +0.8 Marcin Grynkiewicz 290390 Pomorze Stargard 2r1 Białogard 07.07 21.36-11
21.25 +1.9 Damian Czykier 100892 Podlasie Białystok 1r1 Białystok 03.05 23.60-09
10
21.32 -1.0 Rafał Omelko 160189 AZS-AWF Wrocław 1r5 Kielce 30.06 21.45-11
21.33 +0.7 Marcin Marciniszyn 070982 Śląsk Wrocław 5r4 Kraków 08.09 21.07-11
21.35 +0.6 Adam Pawłowski 220392 Olimpia Poznań 2r1 Radom 02.09 21.36-09
21.38 +1.3 Mateusz Jędrusik 150591 AZS-AWF Kraków 3h1 Bielsko-Biała 16.06 21.39-10
21.40 +1.9 Łukasz Domagała 130187 AZS-AWFiS Gdańsk 4r1 Gdańsk 26.05 21.47-10
21.45 +1.5 Kamil Budziejewski 140988 AZS Łódź 1r1 Łódź 09.06 21.51-11
21.45 0.0 Adam Jabłoński 070294 AZS-UWM Olsztyn 1h4 Białystok 23.06 21.48-11
21.48 0.0 Remigiusz Olszewski 200992 Zawisza Bydgoszcz 2r1 Bydgoszcz 19.05 21.32-10
hand timing / pomiar ręczny
21.0 +1.8 Rafał Omelko 160189 AZS-AWF Wrocław 3r1 Łódź 13.05 21.45-11
21.1 +1.8 Kacper Kozłowski 071286 AZS-UWM Olsztyn 4r1 Łódź 13.05 21.05-07
wind / z wiatrem
21.23 +2.1 Kamil Supiński 120292 Podlasie Białystok 1r3 Gdańsk 26.05 21.85-11
21.31 +2.2 Rafał Omelko 160189 AZS-AWF Wrocław 1r1 Kutno 23.05 21.45-11
21.31 +2.2 Kamil Budziejewski 140988 AZS Łódź 2r1 Kutno 23.05 21.51-11
21.38 +2.1 Patryk Dobek 130294 SKLA Sopot 2r3 Gdańsk 26.05 22.12-11
21.50 +2.2 Michał Pietrzak 030489 AZS-AWF Katowice 1r2 Gdańsk 26.05 21.47-08
300 m (34.00)
33.33 Rafał Omelko 160189 AZS-AWF Wrocław 1r2 Wrocław 28.04 34.15-08
33.57 Kacper Kozłowski 071286 AZS-UWM Olsztyn 1r1 Kraków 06.05 33.66-09
33.62 Marcin Marciniszyn 070982 Śląsk Wrocław 1r1 Wrocław 28.04 33.20-09
33.68 Piotr Klimczak 180180 Śląsk Wrocław 2r1 Kraków 06.05 33.44-09
33.79 Adam Pawłowski 220392 Olimpia Poznań 1r8 Poznań 28.04 34.21-09
33.79 Mateusz Zagórski 160791 MUKL Brodnica 1r1 Toruń 09.06 33.59-11
33.86 Patryk Dobek 130294 SKLA Sopot 1 Gdańsk 16.05 34.49-11
33.94 Marcin Grynkiewicz 290390 Pomorze Stargard 1r1 Białogard 13.07 33.72-11
33.98 Rafał Smoleń 260294 Victoria Racibórz 1r7 Częstochowa 05.05 34.26-11
400 m (46.60-48.00) - IAAF: 45.30/45.90; EAA: 46.70 - PZLA: 46.20
45.46 Piotr Wiaderek 050284 AZS-AWFiS Gdańsk 1A Bielsko-Biała 16.06 45.78-11
45.63 Marcin Marciniszyn 070982 Śląsk Wrocław 2A Bielsko-Biała 16.06 45.27-11
45.88 Marciniszyn 4s1 Helsinki 28.06
45.89 Kacper Kozłowski 071286 AZS-UWM Olsztyn 3A Bielsko-Biała 16.06 45.24-10
45.96 Wiaderek 1h2 Bielsko-Biała 15.06
46.01 Kamil Budziejewski 140988 AZS Łódź 4A Bielsko-Biała 16.06 46.70-10
46.11 Budziejewski 2h2 Bielsko-Biała 15.06
46.16 Wiaderek 1r1 Sopot 09.06
46.21 Marciniszyn 1h3 Bielsko-Biała 15.06
46.21 Michał Pietrzak 030489 AZS-AWF Katowice 5A Bielsko-Biała 16.06 46.78-11
46.22 Marciniszyn 2 Zagreb 04.09
46.25 Patryk Dobek 130294 SKLA Sopot 1A Białystok 23.06 46.67-11
46.28 Jan Ciepiela 210189 AZS-AWF Kraków 6A Bielsko-Biała 16.06 45.81-09
46.28 Budziejewski 3A Szczecin 21.07
46.30 Rafał Omelko 160189 AZS-AWF Wrocław 7A Bielsko-Biała 16.06 46.55-10
46.30 Kozłowski 3h1 Helsinki 27.06
46.32 Marciniszyn 3r2 Rehlingen 28.05
46.35 Marciniszyn 6h7 London 04.08
46.35 Wiaderek 4 Warszawa 19.08
46.40 Pietrzak 2h3 Bielsko-Biała 15.06
46.43 Piotr Klimczak 180180 Śląsk Wrocław 2r2 Bydgoszcz 02.06 45.60-05
46.43 Kozłowski 1h1 Bielsko-Biała 15.06
46.44 Kozłowski 2A Forbach 27.05
46.45 Wiaderek 4s2 Helsinki 28.06
46.46 Marciniszyn 7 Helsinki 29.06
46.47 Marciniszyn 2h5 Helsinki 27.06
46.47 Pietrzak 5 Warszawa 19.08
46.48 Wiaderek 1r4 Katowice 19.05
46.51 Wiaderek 1r4 Bydgoszcz 02.06
46.52 Marciniszyn 1r3 Kraków 08.09
46.53 Pietrzak 1r2 Białogard 07.07
46.54 Kozłowski 4s3 Helsinki 28.06
46.55 Jakub Krzewina 101089 AZS-AWF Kraków 1r1 Białogard 07.07 46.51-11
46.56 Dobek 4s3 Barcelona 11.07
46.56 Wiaderek 5A Szczecin 21.07
(35/10)
46.64 Łukasz Krawczuk 150689 Śląsk Wrocław 2h1 Bielsko-Biała 15.06 46.71-11
46.80 Rafał Smoleń 260294 Victoria Racibórz 1r3 Katowice 19.05 48.04-11
46.94 Marek Plawgo 250281 Warszawianka 1B Szczecin 21.07 45.35-02
46.96 Marcin Grynkiewicz 290390 Pomorze Stargard 1r2 Radom 01.09 46.94-09
46.99 Łukasz Domagała 130187 AZS-AWFiS Gdańsk 4r1 Białogard 07.07 47.07-10
47.35 Piotr Kuśnierz 050294 MKS-MOS Wrocław 3A Białystok 23.06 49.37-10
47.42 Łukasz Wilamowski 200389 Podlasie Białystok 5r2 Białogard 07.07 46.98-10
47.54 Mateusz Fórmański 220291 ZLKL Zielona Góra 1r1 Bydgoszcz 18.05 46.17-11
47.61 Daniel Dąbrowski 230983 Śląsk Wrocław 2r1 Wrocław 26.05 45.33-07
47.64 Mateusz Zagórski 160791 MUKL Brodnica 1 Toruń 09.09 47.30-11
20
47.71 Grzegorz Kakareko 050790 Juvenia Białystok 1r1 Warszawa 09.06 47.94-10
47.74 Paweł Walczuk 070194 Kusy Warszawa 4A Białystok 23.06 49.79-11
47.77 Andrzej Jaros 190790 Agros Zamość 3r1 Gdańsk 26.05 46.75-09
47.86 Sebastian Papuga 220485 BKL Bełchatów 1r1 Zielona Góra 19.05 47.90-09
47.98 Grzegorz Sobiński 301287 MKLA Łęczyca 6h1 Bielsko-Biała 15.06 47.98-06
600 m (1:18.0)
1:16.14 NJR Patryk Dobek 130294 SKLA Sopot 2r2 Pliezhausen 06.05 1:19.55-11
1:17.83+ Adam Kszczot 020989 RKS Łódź 1A Ostrava 25.05 1:14.55-09
800 m (1:48.0-1:51.5) - IAAF: 1:45.60/1:46.30; EAA: 1:47.80 - PZLA: 1:46.90/1:47.60
1:43.83 Adam Kszczot 020989 RKS Łódź 1 Hengelo 27.05 1:43.30-11
1:44.34 Marcin Lewandowski 130687 Zawisza Bydgoszcz 4 Hengelo 27.05 1:43.84-09
1:44.37 Lewandowski 7 Monaco 20.07
1:44.49 Kszczot 1 London 14.07
1:44.64 Lewandowski 2 Roma 31.05
1:44.71 Kszczot 5 Eugene 02.06
1:44.90 Kszczot 1A Ostrava 25.05
1:44.96 Lewandowski 6 Stockholm 17.08
1:45.08 Lewandowski 4s2 London 07.08
1:45.34 Kszczot 3s1 London 07.08
1:45.36 Kszczot 7 Stockholm 17.08
1:45.78 Kszczot 1 Szczecin 21.07
1:45.99 Kszczot 3h4 London 06.08
1:46.14 Lewandowski 1r1 Bydgoszcz 03.06
1:46.48 Lewandowski 2 Warszawa 19.08
1:46.53 Kszczot 1 Bielsko-Biała 16.06
1:47.06 Lewandowski 2 Kobenhavn 21.08
1:47.16 Szymon Krawczyk 291288 Gwda Piła 2 Bielsko-Biała 16.06 1:47.06-11
1:47.17 Kszczot 3 Warszawa 19.08
1:47.31 Krawczyk 1 Wrocław 09.06
1:47.40 Bartosz Nowicki 260284 Śląsk Wrocław 6r1 Bydgoszcz 03.06 1:46.81-07
1:47.64 Lewandowski 5h1 London 06.08
1:47.74 Mateusz Urbaniak 010786 Omega Kleszczów 6A Oordegem 26.05 1:48.23-10
1:47.83 Krawczyk 7r1 Bydgoszcz 03.06
1:47.87 Krawczyk 3A Dessau 25.05
1:47.87 Sebastian Smoliński 010791 Start Lublin 3 Bielsko-Biała 16.06 1:51.42-11
(26/6)
1:48.64 Paweł Czapiewski 300378 Lubusz Słubice 9r1 Bydgoszcz 03.06 1:43.22-01
1:48.86 Łukasz Jóźwiak 200283 AZS-AWF Warszawa 5 Bielsko-Biała 16.06 1:47.96-10
1:49.33 Artur Kuciapski 261293 RKS Łódź 1r1 Sosnowiec 27.05 1:52.41-11
1:49.73 Patryk Wróbel 150394 Juvenia Głuchołazy 3 Wrocław 09.06 1:51.07-11
10
1:50.00 Adam Czerwiński 021088 Wawel Kraków 1r2 Bydgoszcz 03.06 1:48.28-10
1:50.07 Jakub Trząsalski 200790 Lubusz Słubice 4 New Orleans 13.05 1:50.03-09
1:50.21 Kamil Gurdak 171090 Stal Nowa Dęba 1r1 Radom 18.08 1:49.53-11
1:50.44 Wojciech Jarosz 050289 Juventa Starachow. 2r1 Radom 18.08 1:48.45-11
1:50.44 Michał Makowski 110486 AZS-AWF Warszawa 1r2 Łódź 30.08 1:48.21-11
1:50.64 Krzysztof Żebrowski 090790 UOLKA Ostrów Maz. 4r2 Bydgoszcz 03.06 1:49.29-11
1:50.73 Karol Konieczny 050593 Zawisza Bydgoszcz 1r2 Halluin 27.06 1:57.43-11
1:50.86 Łukasz Gurtkiewicz 070293 Płomień Sosnowiec 2 Białystok 23.06 1:52.37-11
1:51.00 Grzegorz Kalinowski 220990 MKL Toruń 5 Ann Arbor 04.05 1:51.99-09
1:51.12 Łukasz Kujawski 020388 SKLA Sopot 1r1 Białogard 01.09 1:53.12-07
20
1:51.30 Grzegorz Łuszczyński 100189 Budowlani Częstoch. 5r1 Sosnowiec 27.05 1:52.83-10
1:51.57 Sebastian Papuga 220485 BKL Bełchatów 6r1 Sosnowiec 27.05 1:48.45-09
1:51.59 Maciej Nitka 131093 MULKS MOS Sieradz 3 Białystok 23.06 1:55.52-11
1000 m (2:22.0-2:25.0)
2:22.40 Bartosz Nowicki 260284 Śląsk Wrocław 1r1 Wrocław 01.09 2:20.27-06
2:22.52 Mateusz Urbaniak 010786 Omega Kleszczów 1r1 Kraków 06.05 -0-
2:22.62 Krystian Zalewski 110489 Barnim Goleniów 1r3 Police 20.09 2:26.39-08
2:22.70 Adam Czerwiński 021088 Wawel Kraków 2r1 Kraków 06.05 2:22.53-10
2:23.81 Łukasz Kujawski 020388 SKLA Sopot 2r3 Police 20.09 2:28.59-06
1500 m (3:42.0-3:50.0) - IAAF: 3:35.50/3:38.00; EAA: 3:41.40 - PZLA: 3:38.00/3:39.50
3:36.15 Mateusz Demczyszak 180186 Śląsk Wrocław 6 Huelva 07.06 3:38.72-10
3:37.43 Bartosz Nowicki 260284 Śląsk Wrocław 5 Heusden-Zolder 07.07 3:36.68-11
3:37.81 Nowicki 7A Dessau 25.05
3:38.93 Nowicki 1 Bielsko-Biała 17.06
3:39.47 Krzysztof Żebrowski 090790 UOLKA Ostrów Maz. 2A Watford 09.06 3:41.33-11
3:39.54 Demczyszak 11A Praha 11.06
3:39.66 Demczyszak 9A Rehlingen 28.05
3:39.70 Demczyszak 9 Heusden-Zolder 07.07
3:39.94 Damian Roszko 111191 Podlasie Białystok 2 Bielsko-Biała 17.06 3:41.84-11
3:40.18 Łukasz Parszczyński 040585 Podlasie Białystok 3 Bielsko-Biała 17.06 3:39.60-08
3:40.22 Żebrowski 4 Bielsko-Biała 17.06
3:40.40 Żebrowski 7 Rieti 09.09
3:40.53 Demczyszak 5 Bielsko-Biała 17.06
3:41.00 Adam Czerwiński 021088 Wawel Kraków 6 Bielsko-Biała 17.06 3:40.07-11
3:41.02 Nowicki 12A Praha 11.06
3:41.82 Nowicki 7h1 Helsinki 30.06
3:41.89 Nowicki 15 Hengelo 27.05
(17/6)
3:42.90 Szymon Krawczyk 291288 Gwda Piła 14A Rehlingen 28.05 3:38.09-11
3:44.19 Krystian Zalewski 110489 Barnim Goleniów 1r1 Białogard 07.07 3:44.02-10
3:44.78 Dawid Żebrowski 060191 Płomień Sosnowiec 1r2 Sosnowiec 06.06 3:45.61-11
3:45.41 Łukasz Gurtkiewicz 070293 Płomień Sosnowiec 2r2 Sosnowiec 06.06 3:51.55-11
10
3:45.73 Grzegorz Kalinowski 220990 MKL Toruń 3B Walnut 19.04 3:45.91-09
3:45.87 Marcin Nagórek 051080 Agros Zamość 9 Sopot 09.06 3:47.72-11
3:46.11 Dawid Kubiec 051187 Juventa Starachow. 1 Wrocław 09.06 3:49.00-11
3:46.32 Marek Skorupa 100391 Barnim Goleniów 10 Sopot 09.06 3:52.26-10
3:46.43 Tomasz Osmulski 130382 RKS Łódź 2 Wrocław 09.06 3:47.25-08
3:47.11 Mateusz Maik 250892 AZS Poznań 1 Chojnice 25.08 3:53.14-11
3:47.58 Rafał Rajczak 170888 AZS Poznań 8 Bielsko-Biała 17.06 3:48.46-10
3:47.62 Hubert Pokrop 021185 Grunwald Poznań 2C Rehlingen 28.05 3:47.59-10
3:47.94 Radosław Kłeczek 120485 Sporting Międzyzdr. 11 Sopot 09.06 3:44.42-10
3:48.19 Jakub Nowak 181189 Prefbet Śniadowo 1r2 Bydgoszcz 18.05 3:59.57-09
20
3:48.21 Damian Żubrowski 070889 Maraton Turek 2r2 Bydgoszcz 18.05 3:51.31-11
3:48.24 Mateusz Stefaniec 081291 Agros Zamość 9 Bielsko-Biała 17.06 3:48.87-11
3:48.55 Łukasz Oślizło 140589 AZS-AWF Katowice 4 Katowice 19.05 3:49.81-11
3:48.99 Maciej Broniatowski 030887 Wawel Kraków 11 Bielsko-Biała 17.06 3:53.39-11
3:49.67 Bartosz Kotłowski 030992 LKS Ostromecko 12 Sopot 09.06 3:57.39-11
3:49.77 Dawid Klaybor 260690 Chojniczanka 2 Chojnice 25.08 3:54.73-10
3:50.00 Szymon Sznura 070390 AZS Poznań 1 Toruń 06.05 3:43.33-11
mile / mila (4:10.0)
4:01.23 Bartosz Nowicki 260284 Śląsk Wrocław 6 Cork 17.07 3:57.19-11
2000 m (5:15.0)
5:07.30 Krzysztof Żebrowski 090790 UOLKA Ostrów Maz. 1 Międzyzdroje 17.08 5:41.08i-08
5:08.86 Bartosz Nowicki 260284 Śląsk Wrocław 2 Międzyzdroje 17.08 5:05.83-07
5:10.59 Mateusz Maik 250892 AZS Poznań 3 Międzyzdroje 17.08 5:30.59-11
5:12.69 Bartosz Kotłowski 030992 LKS Ostromecko 5 Międzyzdroje 17.08 -0-
5:13.61 Radosław Kłeczek 120485 Sporting Międzyzdr. 6 Międzyzdroje 17.08 5:33.10i-04
3000 m (8:00.0-8:20.0)
7:48.30 Mateusz Demczyszak 180186 Śląsk Wrocław 10 Ostrava 25.05 7:57.18-10
7:55.84 Łukasz Parszczyński 040585 Podlasie Białystok 6 Szczecin 21.07 7:54.29i-11
8:02.05 Krystian Zalewski 110489 Barnim Goleniów 8 Szczecin 21.07 8:10.79-11
8:03.18 Michał Bernardelli 210380 Prefbet Śniadowo 9 Szczecin 21.07 8:02.70-11
8:07.78 Marek Skorupa 100391 Barnim Goleniów 1 Gdańsk 26.05 8:33.61-10
8:10.76 Damian Roszko 111191 Podlasie Białystok 11 Szczecin 21.07 8:19.50i-11
8:11.44 Hubert Pokrop 021185 Grunwald Poznań 2 Mikołów 21.04 8:00.14i-11
8:12.09 Szymon Kulka 220693 ULKS Lipinki 1 Kraków 08.09 8:08.81-11
8:12.21 Tomasz Szymkowiak 050783 Orkan Września 2 Gdańsk 26.05 8:01.39-09
8:12.97 Artur Olejarz 190988 ZLKL Zielona Góra 12 Szczecin 21.07 8:15.96-11
10
8:14.71 Jakub Nowak 181189 Prefbet Śniadowo 2 Siedlce 06.06 8:29.45-09
8:15.30 Dawid Klaybor 260690 Chojniczanka 4 Gdańsk 26.05 8:25.98-11
8:15.40 Dawid Żebrowski 060191 Płomień Sosnowiec 1r1 Częstochowa 25.08 8:23.37-11
8:15.71 Tomasz Osmulski 130382 RKS Łódź 2r1 Częstochowa 25.08 8:18.60i-11
8:16.33 Radosław Kłeczek 120485 Sporting Międzyzdr. 3r1 Częstochowa 25.08 7:55.14-10
8:16.79 Paweł Szostak 280993 Unia Hrubieszów 2r1 Białystok 22.06 8:25.14-11
8:17.25 Emil Dobrowolski 021186 Prefbet Śniadowo 3 Siedlce 06.06 8:27.13-10
8:17.48 Szymon Sznura 070390 AZS Poznań 1 Łódź 13.05 8:15.66-11
8:19.27 Damian Żubrowski 070889 Maraton Turek 5 Gdańsk 26.05 -0-
5000 m (13:50.0-14:20.0) - IAAF: 13:20.00/13:27.00; EAA: 13:40.00 - PZLA: 13:30.00/13:40.00
14:02.00 Jakub Nowak 181189 Prefbet Śniadowo 5r1 Koblenz 23.05 14:33.41-09
14:13.44 Krystian Zalewski 110489 Barnim Goleniów 1 Białogard 28.07 14:22.99-11
14:15.53 Szymon Kulka 220693 ULKS Lipinki 1 Częstochowa 13.05 14:20.66-11
14:17.16 Łukasz Kujawski 020388 SKLA Sopot 2 Białogard 28.07 14:06.96-11
14:20.04 Damian Roszko 111191 Podlasie Białystok 1 Radom 02.09 -0-
-----------------------------------------------------------------------------------------------
14:20.25 Dawid Żebrowski 060191 Płomień Sosnowiec 2 Radom 02.09 15:08.02-09
14:20.53 Mateusz Maik 250892 AZS Poznań 3 Radom 02.09 14:29.60-11
14:20.88 Marek Skorupa 100391 Barnim Goleniów 4 Radom 02.09 -0-
14:21.87 Bartosz Kowalczyk 120792 Gwda Piła 3 Białogard 28.07 14:07.17-11
14:22.28 Tomasz Osmulski 130382 RKS Łódź 2 Częstochowa 13.05 14:28.23-11
10000 m (29:00.0-30:00.0) - IAAF: 27:45.00/28:05.00; EAA: 28:55.00 - PZLA: 28:35.00/28:45.00
28:54.33 Łukasz Parszczyński 040585 Podlasie Białystok 1 Mikołów 21.04 29:18.25-10
28:57.12 Łukasz Oślizło 140589 AZS-AWF Katowice 2 Mikołów 21.04 29:53.85-10
29:15.58 Marek Skorupa 100391 Barnim Goleniów 3 Mikołów 21.04 31:54.39-11
29:23.80 Artur Kern 120780 Unia Hrubieszów 4 Mikołów 21.04 30:25.27-07
29:32.78 Jakub Nowak 181189 Prefbet Śniadowo 5 Mikołów 21.04 30:20.68-10
29:48.22 Szymon Kulka 220693 ULKS Lipinki 6 Mikołów 21.04 30:01.04-11
-----------------------------------------------------------------------------------------------
30:35.90 Mateusz Maik 250892 AZS Poznań 2 Pasłęk 15.09 -0-
30:52.12 Tomasz Grycko 160992 Blizna Władysławowo 3 Pasłęk 15.09 -0-
30:55.60 Marcin Nagórek 051080 Agros Zamość 7 Mikołów 21.04 31:03.58-09
30:59.08 Daniel Woch 150788 Budowlani Częstoch. 8 Mikołów 21.04 -0-
HMar / Półmaraton (63.30-65:00)
63:30 Arkadiusz Gardzielewski 120686 Śląsk Wrocław 1 Warszawa 25.03 63:28-11
63:43+ Henryk Szost 200182 Grunwald Poznań Otsu 04.03 62:35-11
64:15 Yared Shegumo 110183 AZS-AWF Warszawa 2 Warszawa 25.03 -0-
64:19 Mariusz Giżyński 260681 Grunwald Poznań 3 Warszawa 25.03 64:21-09
64:21 Marcin Błaziński 060588 Meta Lubliniec 3 Piła 09.09 -0-
64:42 Marcin Chabowski 280686 Flota Gdynia 4 Warszawa 25.03 63:26-11
64:50 Artur Kern 120780 Unia Hrubieszów 5 Warszawa 25.03 67:59+-10
Mar / Maraton (2:14:00-2:25:00) - IAAF: 2:15:00/2:18:00 - PZLA: 2:10:30
2:07:39 NR Henryk Szost 200182 Grunwald Poznań 2 Otsu 04.03 2:09:39-11
2:08:42 Szost 3 Fukuoka 02.12
2:10:07 Marcin Chabowski 280686 Flota Gdynia 4 Düsseldorf 29.04 2:14:32-11
2:10:58 Artur Kozłowski 190185 MULKS-MOS Sieradz 8 Wien 15.04 2:14:01-11
2:11:20 Mariusz Giżyński 260681 Grunwald Poznań 8 Rotterdam 15.04 2:12:34-11
2:11:34 Arkadiusz Gardzielewski 120686 Śląsk Wrocław 10 Wien 15.04 2:13:07-11
2:12:28 Szost 9 London 12.08
2:14.01 Błażej Brzeziński 300787 MUKS Bydgoszcz 14 Frankfurt 28.10 2:14:16-11
2:15:01 Adam Draczyński 030176 Astra Nowa Sól 12 Oita 05.02 2:10:49-010
2:15:19 Yared Shegumo 110183 AZS-AWF Warszawa 3 Dębno 15.04 -0-
2:15:34 Marcin Błaziński 060588 Meta Lubliniec 3 Warszawa 30.09 2:18:49-11
2:15:47 Radosław Dudycz 080974 Team Run Gdańsk 4 Dębno 15.04 2:14:58-09
10
2:16:15 Paweł Ochal 170781 MUKS Bydgoszcz 4 Warszawa 30.09 2:12:20-07
2:16:48 Michał Kaczmarek 190977 Grunwald Poznań 7 La Rochelle 25.11 2:14:13-11
2:19:31 Piotr Pałka 200184 Pietka Katowice 7 Dębno 15.04 2:19:36-11
2:19:54 Emil Dobrowolski 021186 Prefbet Śniadowo 9 Dębno 15.04 2:18:07-11
2:20:00 Michał Smalec 230881 Podlasie Białystok 10 Dębno 15.04 2:19:21-10
2:24:43 Bartosz Mazerski 301176 Zantyr Sztum 2 Val-de-Reuil 21.10 2:18:25-05
100 km (8:00:00)
7:04:12 Paweł Szymandera 281073 Opatrunki Toruń 19 Seregno 22.04 7:17:24-09
7:37:23 Andrzej Radzikowski 010481 LKS Olymp Błonie 1 Blizanów 20.10 -0-
7:46:58 Roman Elwart 020672 LKS Ziemi Puckiej 58 Seregno 22.04 7:15:31-04
7:48:53 Krzysztof Holik 190973 AZS-AWF Kraków 2 Blizanów 20.10 7:53:36-10
2000 mS / 2000 m prz. (5:50.0)
5:36.84 Dawid Żebrowski 060191 Płomień Sosnowiec 1 Częstochowa 13.05 5:42.06-11
5:43.80 Jacek Żądło 170591 Stal Mielec 1 Rzeszów 20.05 5:51.89-10
5:46.9 Jakub Wiśniewski 031177 Prefbet Śniadowo 1 Łódź 19.05 5:32.56-04
3000 mS / 3000 m prz. (8:42.0-9:05.0) - IAAF: 8:23.10/8:32.00; EAA: 8:35.00 - PZLA: 8:25.00/8:30.00
8:21.80 Łukasz Parszczyński 040585 Podlasie Białystok 10 Roma 31.05 8:15.47-11
8:25.50 Krystian Zalewski 110489 Barnim Goleniów 2 Dessau 25.05 8:27.55-11
8:26.55 Parszczyński 1 Bielsko-Biała 15.06
8:27.32 Zalewski 6 Naimette-Xhov. 05.07
8:27.61 Łukasz Oślizło 140589 AZS-AWF Katowice 2 Bottrop 07.07 8:38.28-11
8:27.64 Oślizło 2 Bielsko-Biała 15.06
8:29.05 Oślizło 6 Bydgoszcz 03.06
8:29.46 Oślizło 4h2 Helsinki 27.06
8:30.08 Parszczyński 9h3 London 03.08
8:30.82 Zalewski 3 Bielsko-Biała 15.06
8:31.02 Tomasz Szymkowiak 050783 Orkan Września 11 Paris Saint-Denis 06.07 8:18.23-10
8:32.73 Radosław Kłeczek 120485 Sporting Międzyzdr. 7 Bydgoszcz 03.06 8:42.18-07
8:32.76 Dawid Żebrowski 060191 Płomień Sosnowiec 4 Bielsko-Biała 15.06 8:52.81-11
8:32.79 Oślizło 1 Watford 09.06
8:34.60 Zalewski 8 Bydgoszcz 03.06
8:35.05 Parszczyński 4h1 Helsinki 27.06
8:36.20 Szymkowiak 9 Bydgoszcz 03.06
8:37.82 Zalewski 7h1 Helsinki 27.06
8:38.25 Szymkowiak 5 Bielsko-Biała 15.06
8:38.76 Parszczyński 5 Helsinki 29.06
8:38.97 Oślizło 1 Kraków 08.09
8:39.35 Zalewski 7 Helsinki 29.06
8:39.56 Łukasz Kujawski 020388 SKLA Sopot 8 Dessau 25.05 8:27.12-11
8:40.32 Żebrowski 11 Bydgoszcz 03.06
8:41.45 Hubert Pokrop 021185 Grunwald Poznań 12 Bydgoszcz 03.06 8:24.04-10
8:41.93 Kłeczek 1 Sosnowiec 27.05
(26/8)
8:49.46 Szymon Kulka 220693 ULKS Lipinki 15 Bydgoszcz 03.06 -0-
8:50.35 Jacek Żądło 170591 Stal Mielec 6 Bielsko-Biała 15.06 8:49.68-11
10
8:52.88 Daniel Woch 150788 Budowlani Częstoch. 7 Bielsko-Biała 15.06 9:10.70-10
8:53.25 Mariusz Kondrat 250391 Trójka Sandomierz 3 Radom 01.09 9:10.06-11
8:53.80 Marek Skorupa 100391 Barnim Goleniów 4 Radom 01.09 -0-
9:04.41 Jakub Wiśniewski 031177 Prefbet Śniadowo 1 Toruń 08.09 8:35.05-05
110 mH / 110 m ppł. (14.00-14.60) - IAAF: 13.52/13.60; 13.80 - PZLA: 13.65/13.70
13.27=NR+0.5 Artur Noga 020588 Warszawianka 3 Helsinki 01.07 13.29/13.20w-10
13.38 +0.1 Noga 1 Bielsko-Biała 17.06
13.43 0.0 Noga 1s1 Helsinki 01.07
13.45 -0.6 Noga 3 Hengelo 27.05
13.45 +1.8 Noga 1h2 Bielsko-Biała 17.06
13.49 +0.5 Noga 1h2 Helsinki 30.06
13.52 -1.2 Noga 3 Praha 11.06
13.59 +1.5 Dominik Bochenek 140587 Zawisza Bydgoszcz 1h3 Bielsko-Biała 17.06 13.44-11
13.61 +1.6 Noga 1h2 Katowice 19.05
13.63 +1.7 Noga 1 Katowice 19.05
13.76 +0.1 Bochenek 2 Bielsko-Biała 17.06
13.77 0.0 Bochenek 3r1 Dessau 25.05
13.77 -2.2 Noga 4 Bydgoszcz 03.06
13.77 +0.3 Mariusz Kubaszewski 110782 Zawisza Bydgoszcz 1h- Kraków 09.06 13.60-09
13.82 +1.5 Damian Czykier 100892 Podlasie Białystok 2h3 Bielsko-Biała 17.06 14.85-11
13.86 -1.8 Kubaszewski 1 Kraków 09.06
13.86 -0.3 Bochenek 4 Moskva 11.06
13.86 +0.1 Kubaszewski 3 Bielsko-Biała 17.06
13.90 +0.1 Czykier 4 Bielsko-Biała 17.06
13.94 +2.0 Kubaszewski 1r2 Kraków 08.09
13.96 Kubaszewski 1 Bydgoszcz 27.05
13.97 -0.2 Kubaszewski 1r2 Bratislava 07.07
14.00 -2.2 Bochenek 7 Bydgoszcz 03.06
(23/4)
14.04 -1.8 Wojciech Jurkowski 030887 Olimpia Poznań 1 Poznań 05.05 14.34-11
14.14 +1.8 Michał Szade 170590 Olimpia Poznań 2h2 Bielsko-Biała 17.06 14.28-11
14.15 +2.0 Maciej Wojtkowski 060288 AZS-AWF Warszawa 3r2 Kraków 08.09 14.00-09
14.27 +1.5 Maciej Giza 050686 AZS-AWF Kraków 3h3 Bielsko-Biała 17.06 14.16-10/14.05w-08
14.30 +0.0 Mikołaj Justyński 190792 AZS Łódź 1 Łódź 16.09 14.98-11
14.44 -0.4 Grzegorz Szade 040593 AZS-AWF Katowice 1r1 Kraków 08.09 14.52-11
10
14.49 +1.8 Mateusz Diak 210391 SKLA Słupsk 4h2 Bielsko-Biała 17.06 14.87-11
14.49 -0.3 Patryk Jasiński 120491 AZS-PWSZ Gorzów 2 Poznań 08.09 14.81-11
14.54 +2.0 Michał Kula 180391 AZS PO Opole 6r2 Kraków 08.09 14.33-11
14.56 +0.2 Maciej Zalwert 140291 AZS-AWF Wrocław 3 Wrocław 26.05 14.76-11
14.57 +0.2 Paweł Malak 270190 MKL Szczecin 1 Koszalin 09.06 14.08j-09
wind / z wiatrem
13.53 +2.2 Noga 3B Ostrava 25.05
13.98 +4.2 Wojciech Jurkowski 030887 Olimpia Poznań 1h1 Łódź 12.05 14.34-11
14.44 +3.2 Paweł Malak 270190 MKL Szczecin 1 Koszalin 26.05 14.08j-09
14.52 +4.2 Krzysztof Plaskota 061185 AZS PO Opole 3h1 Łódź 12.05 14.79-09
U20 (99 cm) - 14.30
13.75 -1.0 Filip Drozdowski 080393 MKL Toruń 1A Białystok 24.06
13.88 +1.1 Grzegorz Szade 040593 AZS-AWF Katowice 1h- Łódź 16.06
14.08 -1.0 Tomasz Kołodziejski 150394 MKL 12 Jelenia Góra 3A Białystok 24.06
14.25 +1.4 Marcin Młynarczyk 010193 Victoria Racibórz 1 Częstochowa 13.05
14.29 -1.0 Norbert Barski 030894 ŁKS Łódź 4=A Białystok 24.06
14.30 0.0 Michał Hulisz 181093 MKL Toruń 1 Bydgoszcz 15.06
wind / z wiatrem
14.27 +4.1 Norbert Barski 030894 ŁKS Łódź 1 Łódź 23.09
U-18 (91.4 cm) - 14.30
14.02 +1.6 Marcin Grudka 260795 AZS-AWFiS Gdańsk 1r1 Chojnice 10.06
14.13 -0.1 Kacper Schubert 100795 Echo Twardogóra 1 Siedlce 09.06
14.24 +1.5 Dawid Żebrowski 080897 Victoria Racibórz 1 Słubice 30.09 NR-15
400 mH / 400 m ppł. (51.15-53.00) - IAAF: 49.50/49.80; EAA: 51.10 - PZLA: 49.90/50.20
49.66 Marek Plawgo 250281 Warszawianka 1h2 Bielsko-Biała 15.06 48.12-07
49.84 Plawgo 1 Białogard 07.07
49.96 Plawgo 1 Bielsko-Biała 16.06
50.01 Plawgo 6 Linz 20.08
50.55 Plawgo 1r1 Częstochowa 25.08
50.67 Robert Bryliński 020491 AZS Poznań 2 Bielsko-Biała 16.06 50.78-11
50.77 Plawgo 6s1 Helsinki 28.06
50.87 Plawgo 1r3 Kraków 08.09
50.91 Bryliński 1 Katowice 19.05
50.96 Plawgo 4h5 Helsinki 27.06
51.06 Rafał Ostrowski 280285 AZS PWSZ Tarnów 2h2 Bielsko-Biała 15.06 50.53-11
51.15 Bryliński 1 Gdańsk 26.05
(12/3)
51.29 Damian Krupa 070891 Olimpia Poznań 3h2 Bielsko-Biała 15.06 51.67-11
51.38 Jarosław Cichosz 140287 AZS-AWFiS Gdańsk 3 Bielsko-Biała 16.06 50.97-09
51.46 Jakub Adamczyk 260979 Polonia Warszawa 2h1 Bielsko-Biała 15.06 51.72-05
51.64 Cyprian Jasiński 030388 AZS PO Opole 4h2 Bielsko-Biała 15.06 52.57-10
51.65 Igor Bogusz 100589 AZS-AWFiS Gdańsk 2 Słupsk 03.06 51.73-11
51.76 Michał Pietrzak 030489 AZS-AWF Katowice 1r1 Łódź 13.05 50.85-11
51.82 Marcin Młynarczyk 010193 Victoria Racibórz 1 Białystok 23.06 55.19-11
10
51.89 Radosław Czyż 070188 Wawel Kraków 4 Katowice 19.05 50.56-11
52.00 Patryk Dobek 130294 SKLA Sopot 1 Białogard 29.09 -0-
52.28 Paweł Gwiazdoń 030991 AZS-AWF Katowice 1r1 Radom 02.09 53.79-11
52.40 Karol Centomirski 150490 AZS PO Opole 3r1 Radom 02.09 54.07-11
52.46 Patryk Adamczyk 050194 Kusy Warszawa 2 Białystok 23.06 -0-
52.55 Bartosz Dudek 250292 Juvenia Białystok 4r1 Radom 02.09 55.28-11
52.71 Bartłomiej Czajkowski 240993 Kusy Warszawa 3 Białystok 23.06 54.28-11
52.84 Marek Szymański 271091 MKLA Łęczyca 1=r2 Radom 02.09 52.83-11
52.84 Ziemowit Dutkiewicz 300592 AZS Poznań 1=r2 Radom 02.09 52.55-11
52.95 Piotr Woźniak 160691 SKLA Sopot 3 Słupsk 03.06 53.09-11
20
53.00 Marcin Jabłoński 290994 Bojary Białystok 4 Białystok 23.06 54.78y-11
U-18 (84 cm)
52.94 Maciej Lewandowski 080205 Kusy Warszawa 1A Kraków 21.07
HJ / Skok wzwyż (2.28-2.20-2.10) - IAAF: 2.31/2.28; EAA: 2.26 - PZLA: 2.28/2.26
2.28 Szymon Kiecana 260389 Agros Zamość 1 Bielsko-Biała 17.06 2.21-11
(2.08/1 2.12/1 2.16/1 2.19/1 2.22/1 2.28/2 2.31/xxx)
2.25 Kiecana 1 Dessau 25.05
2.25 Wojciech Theiner 250686 AZS-AWF Katowice 2 Szczecin 21.07 2.30-10
2.24 Kiecana 1 Bydgoszcz 19.05
2.24 Theiner 1 Sosnowiec 27.05
2.24 Piotr Śleboda 220187 Olimpia Grudziądz 3 Opole 06.06 2.27-11
2.24 Kiecana 6= Helsinki 29.06
2.23 Kiecana 6=QA Helsinki 27.06
2.22 Kiecana 1 Łódź 13.05
2.22 Theiner 3 Bühl 02.09
2.22 Śleboda 5 Bühl 02.09
2.20 Śleboda 7 Dessau 25.05
2.20 Kiecana 4 Opole 06.06
2.20 Theiner 5 Opole 06.06
2.20 Sylwester Bednarek 280489 RKS Łódź 6 Opole 06.06 2.32-09
2.20 Theiner 1 Kraków 09.06
2.20 Śleboda 3 Istanbul 09.06
2.20 Bednarek 4= Praha 11.06
2.20 Śleboda 3 Bottrop 07.07
2.20 Theiner 10 Eberstadt 18.08
2.20 Śleboda 1 Częstochowa 25.08
2.20 Theiner 2 Częstochowa 25.08
2.20 Śleboda 2 Olomouc 12.09
(23/4)
2.19 Artur Kargulewicz 150389 Śląsk Wrocław 1 Iława 29.06 2.17-11
2.19 Mariusz Baszczyński 190593 Orkan Środa Wlkp. 3 Iława 29.06 2.10i-11
2.16 Maciej Lepiato 180888 AZS-AWF Gorzów 1 Poznań 09.06 2.14-11
2.16 Maciej Kiendzierski 190193 MKLA Łęczyca 1 Białystok 24.06 2.12i-11
2.13 Robert Wolski 081282 MKLA Łęczyca 6 Daegu 16.05 2.31-06
2.10 Adam Jabłoński 250489 AZS Poznań 1 Poznań 28.04 2.11-09
10
2.10 Michał Szczepański 091287 Obieżyświat Nowe M. 2 Poznań 28.04 2.13-10
2.10 Piotr Milewski 021091 Podlasie Białystok 4 Bydgoszcz 19.05 2.11-11
PV / Skok o tyczce (5.60-5.30-5.00) - IAAF: 5.72/5.60; EAA: 5.55 - PZLA: 5.65/5.60
5.72 Łukasz Michalski 020888 Zawisza Bydgoszcz 1 Bydgoszcz 03.06 5.85-11
(5.42/1 5.62/1 5.72/2 5.82/xxx)
5.62 Michalski 1 Dessau 25.05
(5.32/2 5.52/1 5.62/1 5.72/xxx)
5.62 Przemysław Czerwiński 280783 OSOT Szczecin 5 Ostrava 25.05 5.82i-10
(5.32/2 5.52/1 5.62/2 5.72/xxx)
5.62 Paweł Wojciechowski 060689 Zawisza Bydgoszcz 3 Bydgoszcz 03.06 5.91-11
(5.22/3 5.42/2 5.62/2 5.72/xxx)
5.62 Michalski 2 Villeneuve d'Ascq 09.06
(5.22/2 5.42/3 5.52/x 5.62/2 5.72/xxx)
5.62 Czerwiński 4 Szczecin 21.07
(5.42/2 5.52/2 5.62/2 5.72/xxx)
5.62 Michalski 5 Szczecin 21.07
(5.42/2 5.52/3 5.62/2 5.72/xxx)
5.60sq Czerwiński 1 Innsbruck 01.06
()
5.60 Czerwiński 1 Moskva 11.06
(5.40/2 5.60/2 5.72/xxx)
5.60 Michalski 1 Bielsko-Biała 15.06
(5.40/2 5.60/2 5.77/xxx)
5.60 Michalski 4QA London 08.08
(5.35/2 5.50/3 5.60/2)
5.53 Michalski 2 Warszawa 19.08
5.52sq Wojciechowski 2 Żary 20.05
5.52 Michalski 3 Oslo 07.06
5.50 Michalski 11 London 10.08
5.50 Michalski 2 Kozienice 06.09
5.50 Wojciechowski 1 Kraków 08.09
5.50 Michalski 2 Kraków 08.09
5.50sq Czerwiński 3 Szczecin 09.09
5.42 Wojciechowski 4 Dessau 25.05
5.42sq Michalski 1 Sopot 27.05
5.42sq Robert Sobera 190191 AZS-AWF Wrocław 2 Sopot 27.05 5.40-11
5.42 Wojciechowski 8= Roma 31.05
5.42 Czerwiński 6 Bydgoszcz 03.06
5.42 Wojciechowski 8= Szczecin 21.07
5.40 Czerwiński 2 Madrid 07.07
5.40 Wojciechowski 2 Elstal 01.09
5.40sq Wojciechowski 1 Otwock 09.09
5.40sq Michalski 2 Otwock 09.09
5.35 Czerwiński 4 Dubnica n.Váhom 26.08
5.32sq Michalski 4 Żary 20.05
5.32sq Sobera 5 Zary 20.05
5.30 Sobera 1 Wrocław 09.06
5.30 Czerwiński 4 Bielsko-Biała 15.06
5.30 Czerwiński 7= Haldensleben 15.07
5.30 Czerwiński 5= Kozienice 06.09
5.30 Sobera 5= Kozienice 06.09
5.30 Sobera 3 Kraków 08.09
(37/4)
5.20 Piotr Lisek 160892 OSOT Szczecin 2 Sopot 09.06 5.10i-11
5.12sq Rafał Torkowski 120992 OSOT Szczecin 8= Żary 20.05 5.10i-11
5.10 Karol Pawlik 170394 Zawisza Bydgoszcz 1 Bydgoszcz 15.06 4.80-11
5.10 Adam Lisiak 080590 Zawisza Bydgoszcz 2 Radom 01.09 5.30i-10
5.10 Marcin Szczepański 130890 OSOT Szczecin 9 Szczecin 09.09 5.10-09
5.02 Mateusz Łoś 180589 AZS-AWF Wrocław 1 Wrocław 02.06 5.01-10
10
5.00 Szymon Czapiewski 190589 Zawisza Bydgoszcz 1 Toruń 09.06 5.00-10
5.00 Kamil Szwedzki 040789 Zawisza Bydgoszcz 1= Toruń 26.08 4.70-11
5.00 Mateusz Jerzy 290395 Zawisza Bydgoszcz 1 Częstochowa 23.09 4.80-11
result anuled - drugs disqualification / wynik anulowany - dyskwalifikacja za doping
5.30 Piotr Lisek 160892 OSOT Szczecin (3) Bielsko-Biała 15.06 5.10i-11
LJ / Skok w dal (8.00-7.70-7.40) - IAAF: 8.20/8.10; EAA: 7.95 - PZLA: 8.00/7.95
8.12 +1.4 Marcin Starzak 201085 AZS-AWF Biała Podl. 1 Bilbao 03.06 8.21-07
(7.22/+2.8 7.60/+2.3 7.77/+1.3 7.74/+1.1 8.12/+1.4 7.67/+2.3)
8.05 +0.1 Tomasz Jaszczuk 090392 Pogoń Siedlce 1 Bielsko-Biała 15.06 8.11-11
(7.00/+0.4 7.84/+0.5 x 7.78/+0.1 7.77/-0.5 8.05/+0.1)
7.94 +0.2 Jaszczuk 8QA Helsinki 29.06
7.92 0.0 Konrad Podgórski 010689 AZS-AWF Biała Podl. 1 Łódź 09.06 7.85-11
7.90 +1.4 Jaszczuk 8 Helsinki 01.07
7.88 -0.6 Jaszczuk 1 Siedlce 06.06
7.87 +0.3 Podgórski 2 Bielsko-Biała 15.06
7.87 +1.9 Michał Łukasiak 070384 AZS-AWF Warszawa 1 Radom 18.08 7.94-05/7.96w-06
7.85 +1.5 Adrian Strzałkowski 280390 MKL Szczecin 1 Radom 01.09 7.88-11
7.84 +1.8 Starzak 2 Durasan 27.05
7.74 +0.1 Jaszczuk 1 Dessau 25.05
7.74 +1.4 Podgórski - Płońsk 27.05
7.73 +0.4 Podgórski 2 Radom 18.08
7.71 +1.1 Krzysztof Uwijała 271190 Sambor Tczew 2 Radom 01.09 7.71-10
(14/6)
7.67 +1.9 Jarosław Lentowicz 250492 Stal Mielec 1 Stalowa Wola 26.09 6.94-08
7.66 +0.4 Krzysztof Lewandowski 081186 MKL Szczecin 3 Bielsko-Biała 15.06 7.92/8.07w-08
7.61 +1.2 Michał Rosiak 090586 Vectra Włocławek 1 Kutno 23.05 7.94-07
7.60 0.0 Karol Hoffmann 010689 MKS Aleksandrów Ł. 2 Łódź 09.06 7.76-11
10
7.53 0.0 Kamil Tyma 150391 BKS Bydgoszcz 1 Liberec 05.07 7.50-10
7.53 +0.8 Michał Rejmus 080991 AZS-AWFiS Gdańsk 1 Białogard 07.07 7.65-10
7.47 +0.3 Przemysław Pochopień 270182 AZS-AWF Kraków 3 Radom 18.08 7.71-05
7.46 +1.1 Bartosz Bonecki 210892 AZS Łódź 5 Radom 01.09 7.17-11
7.42 +1.4 Szymon Czapiewski 190589 Zawisza Bydgoszcz D Białogard 26.05 7.40-10
7.42 +0.7 Łukasz Wróbel 190492 BKS Bydgoszcz 6 Radom 01.09 7.38-10
7.41 +1.4 Paweł Grząślewicz 291089 AZS-AWFiS Gdańsk 2 Chojnice 10.06 7.32-11
wind / z wiatrem
7.88 +2.5 Podgórski 1 Płońsk 27.05
7.70 +5.0 Michał Rejmus 080991 AZS-AWFiS Gdańsk 1 Gdańsk 26.05 7.65-10
TJ / Trójskok (16.60-16.20-15.20) - IAAF: 17.20/16.85; EAA: 16.60 - PZLA: 16.85/16.75
17.09 +0.7 Karol Hoffmann 010689 MKS Aleksandrów Ł. 1QB Helsinki 28.06 16.50/16.87w-11
(17.09/+0.7 - - )
16.98 +1.5 Hoffmann 1 Bielsko-Biała 17.06
(16.98/+1.5 16.57/-0.1 16.66/-1.1 - 16.29/+0.3 - )
16.74 +1.5 Hoffmann 6 Helsinki 30.06
(16.74/+1.5 16.06/-0.3 x 16.71/+1.9 x 16.47/+1.1)
16.59 +2.0 Hoffmann 1 Płońsk 27.05
16.51 +1.0 Adrian Świderski 270986 Śląsk Wrocław 1 Kielce 30.06 16.69-10
16.50 +1.3 Świderski 2 Bielsko-Biała 17.06
16.38 +0.5 Świderski 1 Kraków 03.06
16.33 +0.7 Hoffmann - Bydgoszcz 18.05
16.32 +0.7 Michał Lewandowski 280888 Zawisza Bydgoszcz 1 Bydgoszcz 14.07 16.24/16.43w-11
16.27 +0.4 Świderski 1 Kraków 08.09
(10/3)
15.85 +1.2 Krzysztof Uwijała 271190 Sambor Tczew 2A Bydgoszcz 18.05 16.13i-11
15.69 +0.6 Jakub Daroszewski 181191 BKS Bydgoszcz 2 Płońsk 27.05 15.82-10
15.66 -0.1 Marcin Dudek 110886 Podlasie Białystok - Bielsko-Biała 17.06 15.59-11
15.51 +1.9 Tomasz Bodzek 291188 Wawel Kraków 6 Bielsko-Biała 17.06 15.98-09
15.51 -0.2 Michał Łukasiak 070384 AZS-AWF Warszawa 2 Aleksandrów Ł. 31.08 14.83-04
15.50 +1.6 Karol Kondraciuk 220187 AZS-AWF Kraków 7 Bielsko-Biała 17.06 16.02-08
15.45 +0.7 Maksym Sypniewski 271291 AZS-AWF Biała Podl. 1 Łódź 13.05 15.84-11
10
15.34 +1.8 Mateusz Magiera 210793 ROW Rybnik 1 Białystok 24.06 14.13-11
15.30 +0.1 Adrian Rabowski 210489 Śląsk Wrocław 1 Leszno 06.06 15.61/15.75w-11
15.25 -0.6 Bartosz Bonecki 210892 AZS Łódź 3 Radom 02.09 15.06-11
15.24 +0.6 Sławomir Glapiński 160394 MULKS MOS Sieradz 2 Białystok 24.06 14.79-11
15.24 +0.5 Wojciech Delimata 050390 MKL Toruń 4 Radom 02.09 15.81-08
wind / z wiatrem
16.42 +3.3 Hoffmann 1A Bydgoszcz 18.05
15.70 +2.3 Marcin Dudek 110886 Podlasie Białystok 4 Bielsko-Biała 17.06 15.59-11
15.53 +2.1 Paweł Jankowiak 051289 AZS-AWF Poznań 5 Bielsko-Biała 17.06 15.14/15.34w-11
SP / Pchnięcie kulą (20.00-18.00-16.50) - IAAF: 20.50/20.00; EAA: 19.85 - PZLA: 20.00/19.85
21.89 Tomasz Majewski 300881 AZS-AWF Warszawa 1 London 03.08 21.95-09
(21.19 21.72 21.87 x 21.72 21.89)
21.60 Majewski 2 Eugene 02.06
(20.96 21.60 20.94 21.06 x x )
21.36 Majewski 1 Oslo 07.06
(20.59 x 20.96 21.16 21.36 20.96)
21.31 Majewski 2 Berlin 02.09
(20.79 21.31 20.88 20.54 20.63 x )
21.28 Majewski 2 London 14.07
(21.08 20.83 20.68 21.14 21.28 21.28)
21.21 Majewski 1 St. Wendel 10.06
(20.67 21.01 21.21 21.07 x x )
21.18i Majewski 3 Zürich 29.08
(20.40 20.94 21.18 20.82 x x )
21.12 Majewski 2A Halle 19.05
(20.69 x x 21.12 x 20.98)
21.07 Majewski 1 Bielsko-Biała 15.06
( x 20.52 20.15 20.97 20.76 21.07)
21.04 Majewski 1 Szczecin 21.07
(20.86 x 21.01 21.04 20.67 20.86)
21.03 Majewski 2QA London 03.08
(21.03 - - )
21.01 Majewski 2 Ostrava 25.05
(20.72 20.75 21.01 20.81 x 20.61)
21.01 Majewski 2 Stockholm 17.08
(20.27 20.88 21.01 20.71 20.20 x )
20.98 Majewski 1 Dubnica n.Váhom 26.08
(20.98 20.92 x 20.88 20.82 20.68)
20.91 Majewski 1 Thum 24.08
( x 20.93 20.74 20.51 x x )
20.87 Majewski 2 Hengelo 26.05
(20.48 20.74 20.87 x 20.80 20.76)
20.84 Majewski 2 Warszawa 19.08
(20.84 x 20.79 x x x )
20.73 Majewski 1 Kraków 08.09
( x x 20.14 20.73)
20.70 Majewski 2 Zagreb 04.09
(20.47 20.70 20.39 x 20.70 x )
20.45 Damian Kusiak 140488 AZS-AWF Biała Podl. 1 Biała Podlaska 05.05 20.10-11
(19.30 19.07 20.45 x 19.61 x )
20.23 Kusiak 5A Halle 19.05
(19.86 20.19 20.23 x 20.08 x )
19.91 Kusiak 1 Płock 16.05
19.86 Kusiak 1 Forbach 27.05
19.76 Kusiak 1 Brest 28.04
19.63 Kusiak 1 Białystok 03.05
19.63 Kusiak 1 Huelva 07.06
19.62 Kusiak 1 Łódź 13.05
19.59 Kusiak 1 Bilbao 03.06
19.59 Jakub Szyszkowski 200891 Śląsk Wrocław 1 Radom 01.09 17.62-10
19.48 Jakub Giża 260485 Stal Mielec 1 Gdańsk 26.05 20.06-10
19.41 Giża 2 Płock 16.05
19.40 Mateusz Mikos 100487 AZS-AWF Kraków 3 Bielsko-Biała 15.06 19.02-11
19.31 Kamil Zbroszczyk 240187 KKL Kielce 1 Katowice 19.05 19.67-11
19.26 Giża 4 Bielsko-Biała 15.06
19.26 Michał Bosko 250788 AZS-AWF Biała Podl. 2 Białogard 07.07 18.41-11
19.25 Rafał Kownatke 240385 LKS Ziemi Puckiej 1 Gdańsk 11.07 19.51i-10
19.17 Giża 1 Międzyzdroje 17.08
19.07 Zbroszczyk 5 Bielsko-Biała 15.06
19.05 Kownatke 6 Bielsko-Biała 15.06
19.03 Giża 9A Bar 18.03
19.03 Kownatke 1 Toruń 08.09
19.02 Zbroszczyk 1 Kraków 09.06
19.01 Zbroszczyk 3 Płock 16.05
19.00 Kownatke 1 Gdańsk 27.05
18.94 Kownatke 1 Sopot 09.06
18.94 Kownatke 2 Międzyzdroje 17.08
18.93 Michał Rozporski 201288 AZS-AWF Biała Podl. 7 Bielsko-Biała 15.06 17.49-11
18.92 Szyszkowski 2 Gdańsk 26.05
18.92 Mikos 1 Kraków 03.06
18.91 Zbroszczyk 1 Warszawa 12.05
18.90 Kownatke 4 Płock 16.05
18.89 Giża 2 Sopot 09.06
18.88 Szyszkowski 1 Kielce 28.04
18.87 Mikos 2 Katowice 19.05
18.86 Szyszkowski 1 Szprotawa 12.05
18.85 Zbroszczyk 1 Warszawa 02.06
18.84 Zbroszczyk 1 Sosnowiec 27.05
18.81 Mikos 2 Łódź 13.05
18.81 Krzysztof Brzozowski 150793 Płomień Sosnowiec 3 Katowice 19.05 19.18-11
18.80 Szyszkowski 1 Leszno 06.06
18.79 Kownatke 1 Toruń 26.08
18.77 Zbroszczyk 1 Sosnowiec 06.06
18.77 Kownatke 1 Halluin 27.06
18.74 Sylwester Zieliński 130889 LIUKS Kruszwica 3 Gdańsk 26.05 18.88-11
18.74 Dominik Witczak 100392 RLTL ZTE Radom 1 Warszawa 27.05 17.21-11
18.73 Kownatke 1 Bądkowo 02.09
18.72 Giża 6 Warszawa 19.08
18.71 Mikos 1 Warszawa 24.06
18.68 Giża 1 Słupsk 12.05
18.66 Zbroszczyk 2 Kielce 28.04
18.66 Szyszkowski 4 Katowice 19.05
18.65 Zieliński 8 Bielsko-Biała 15.06
18.63 Bosko 1 Słupsk 02.06
18.62 Giża 6 Szczecin 21.07
18.60 Mikos 2 Sosnowiec 06.06
18.59 Mikos 2 Sosnowiec 27.05
18.59 Kownatke 7 Szczecin 21.07
18.58 Zieliński 2 Halluin 27.06
18.54 Kownatke 1 Toruń 06.05
18.54 Zieliński 5 Płock 16.05
18.54 Giża 1 Kielce 26.08
18.48 Bosko 1 Białogard 16.06
18.46 Zbroszczyk 8 Szczecin 21.07
18.46 Mikos 1 Radom 18.08
18.45 Zbroszczyk 1 Warszawa 14.07
18.43 Brzozowski 3 Sosnowiec 27.05
18.38 Zbroszczyk 2 Kielce 26.08
18.34 Zbroszczyk 2 Białystok 03.05
18.33 Michał Rasiński 310390 AZS-AWF Warszawa 3 Kielce 28.04 17.35-11
18.32 Witczak 2 Warszawa 12.05
18.30 Witczak 9 Bielsko-Biała 15.06
18.27 Mikos 2 Kraków 09.06
18.26 Brzozowski 3 Sosnowiec 06.06
18.24 Rozporski 3 Sopot 09.06
18.23 Mikos 6 Dubnica n.Váhom 26.08
18.21 Mikos 1 Kraków 06.05
18.20 Szyszkowski 4 Sopot 09.06
18.19 Szyszkowski 1 Zielona Góra 06.05
18.19 Witczak 1 Siedlce 09.06
18.19 Zbroszczyk 7 Warszawa 19.08
18.16 Witczak 2 Radom 01.09
18.15 Kownatke 2 Słupsk 12.05
18.12 Mikos 4 Sotteville 10.07
18.11 Witczak 3 Kielce 26.08
18.04 Rasiński 2 Warszawa 24.06
18.03 Brzozowski 10 Bielsko-Biała 15.06
18.03 Rasiński 4 Kielce 26.08
18.02 Witczak 2 Warszawa 02.06
(108/13)
17.81 Wojciech Gibes 151284 Wawel Kraków 4 Sosnowiec 27.05 17.55-11
17.78 Jacek Wiśniewski 290191 AZS-AWF Biała Podl. 3 Radom 01.09 17.39-10
17.72 Michał Haratyk 100492 AZS-AWF Kraków 4 Radom 01.09 14.36-11
17.45 Kamil Bełz 020486 AZS-AWF Biała Podl. 6 Międzyzdroje 17.08 19.19-10
17.21 Andrzej Mrozik 290284 Pomorze Stargard 1A Bydgoszcz 18.05 18.68-07
17.06 Grzegorz Grzenkowicz 030381 LKS Ziemi Puckiej 2 Toruń 26.08 17.56i-11
16.91 Mariusz Gałązka 290288 AZS PO Opole 5 Sosnowiec 27.05 16.36-11
20
16.69 Mateusz Suchocki 010789 Podlasie Białystok 1 Białystok 27.05 16.88-10
16.57 Paweł Regin 270292 Gwardia Szczytno 6 Radom 01.09 17.52-11
16.55 Rafał Talarek 060892 AZS-AWF Biała Podl. 6 Łódź 13.05 15.38-11
16.50 Dominik Kurach 120293 Start Otwock 1 Częstochowa 25.08 13.31-10
result anuled - drugs disqualification / wynik anulowany - dyskwalifikacja za doping
19.81 Kusiak (2) Bielsko-Biała 15.06
U-20 (6 kg) - 17.70
21.78 NJR Krzysztof Brzozowski 150793 Płomień Sosnowiec 2 Barcelona 11.07
(21.78 x x 20.88 21.37 x )
21.14 NJR Krzysztof Brzozowski 150793 Płomień Sosnowiec 1 Białystok 22.06
(21.14 x x x 20.59 x )
20.36 Brzozowski 1 Bielsko-Biała 02.06
19.61 Dawid Krzyżan 200494 Krajna Sępólno 1 Bydgoszcz 27.05
19.20 Dominik Kurach 120293 Start Otwock 1 Warszawa 16.06
18.77 Andrzej Regin 210294 Gwardia Szczytno 1 Warszawa 24.06
18.56 Patryk Ocypa 240294 Start Otwock 2 Warszawa 16.06
18.45 Mikołaj Orcholski 250393 Zawisza Bydgoszcz 2 Bydgoszcz 12.05
18.14 Wojciech Praczyk 100193 Uczniak Szprotawa 1 Zielona Góra 06.05
17.82 Artur Gorlewski 140594 Podlasie Białystok 2 Warszawa 20.05
U-18 (5 kg) - 17.70
19.30 Oskar Ziółkowski 280995 Olimpia Grudziądz 1 Bydgoszcz 14.07
19.24 NR-15 Konrad Bukowiecki 170397 Gwardia Szczytno 1 Słubice 29.09
18.62 Adrian Walczyński 100296 SKLA Słupsk 2 Kraków 21.07
18.60 Dominik Wasil 170595 LKS Ostrowianka 1 Warszawa 24.06
18.01 Patryk Pawelski 250295 Uczniak Szprotawa 3 Kraków 21.07
17.86 Ernest Glegoła 190295 RLTL ZTE Radom 1 Warszawa 14.07
17.77 Marcin Wrotyński 110396 Orkan Środa Wlkp. 4 Kraków 21.07
U-16 (4 kg) - 17.70
20.90 NR-15 Konrad Bukowiecki 170397 Gwardia Szczytno 1 Olsztyn 09.09
DT / Rzut dyskiem (64.00-57.50-51.00) - IAAF: 65.00/63.00; EAA: 62.90 - PZLA: 63.50/62.90
68.94 Piotr Małachowski 070683 Śląsk Wrocław 2A Halle 19.05 69.83-10
(68.31 66.02 66.93 68.37 68.94 68.46)
67.53 Małachowski 1 Doha 11.05
(67.53 x 66.44 64.18)
67.37 Małachowski 2 Turnov 22.05
(67.37 x 66.41 x x x )
67.19 Małachowski 5 London 07.08
(62.50 66.92 x 67.19 x x )
66.93 Robert Urbanek 290487 MKLA Łęczyca 5A Halle 19.05 64.37-11
(66.93 63.85 64.90 63.73 62.79 63.73)
66.89 Małachowski 1 Bielsko-Biała 16.06
(66.89 x 64.16 65.01 x 64.56)
66.17 Małachowski 3 Berlin 02.09
(66.17 65.38 64.92 62.93 63.78 x )
65.64 Małachowski 3 Zagreb 04.09
(62.33 x 63.77 65.64 65.34 62.49)
65.62 Małachowski 1 Białystok 03.05
(57.96 64.92 65.18 65.62 65.56 62.88)
65.61 Przemysław Czajkowski 261088 AZS-AWF Biała Podl. 1 Łódź 12.05 64.42-10
(64.12 63.80 62.73 65.61 x x )
65.53 Małachowski 1 Warszawa 19.08
(62.13 x 64.32 65.53 64.05 x )
64.96 Małachowski 5 Roma 31.05
(63.72 64.15 x x 63.45 64.96)
64.88 Czajkowski 2 Białystok 03.05
(64.88 62.88 63.38 x 63.94 x )
64.65 Małachowski 3QA London 06.08
(62.08 64.65 63.96)
64.52 Czajkowski 8A Halle 19.05
(60.92 x 63.30 64.46 64.52 63.53)
64.29 Małachowski 3 Szczecin 21.07
(63.76 62.95 x 61.81 x 64.29)
64.28 Urbanek 1 Bydgoszcz 03.06
(62.34 63.19 61.52 62.52 64.28 63.10)
64.27 Urbanek 4 Szczecin 21.07
( x 62.57 61.36 64.27 64.08 x )
64.24 Urbanek 4 Turnov 22.05
(63.86 64.24 62.99 x x 61.89)
64.09 Czajkowski 1 Biała Podlaska 05.05
( x 64.08 64.09 x x 62.27)
64.07 Urbanek 4QA Helsinki 29.06
(60.72 64.07 61.18)
63.97 Urbanek 4 Hengelo 27.05
63.91 Czajkowski 4 Villeneuve d'Ascq 09.06
63.75 Urbanek 1 Płock 16.05
63.47 Czajkowski 2 Bielsko-Biała 16.06
63.42 Czajkowski 1 Brest 28.04
63.41 Małachowski 5 Birmingham 26.08
63.40 Konrad Szuster 210184 Zawisza Bydgoszcz 1 Aleksandrów Ł. 31.08 62.70-10
62.99 Urbanek 6 Helsinki 30.06
62.98 Urbanek 2 Aleksandrów Ł. 31.08
62.85 Urbanek 3 Bielsko-Biała 16.06
62.84 Małachowski 2 Bydgoszcz 03.06
62.52 Urbanek 1 Kielce 28.04
62.22 Czajkowski 7QB Helsinki 29.06
62.16 Szuster 1 Kielce 26.08
62.16 Małachowski 1 Kraków 08.09
62.00 Czajkowski 6 Szczecin 21.07
61.95 Urbanek 3 Białystok 03.05
61.91 Czajkowski 2 Sondershausen 15.08
61.84 Urbanek 2 Kielce 26.08
61.67 Czajkowski 3 Bydgoszcz 03.06
61.50 Czajkowski 7 Hengelo 27.05
61.34 Szuster 2 Kraków 08.09
61.27 Małachowski 4 Kose 13.09
61.17 Małachowski 9 Lausanne 23.08
61.08 Czajkowski 13QB London 06.08
61.05 Czajkowski 2 Reims 05.07
60.80 Szuster 1 Sopot 09.06
60.56 Urbanek 5 Warszawa 19.08
60.54 Urbanek 7 Kose 13.09
60.52 Urbanek 3 Kraków 08.09
59.56 Urbanek 15QA London 06.08
59.37 Szuster 2 Płock 16.05
59.36 Szuster 1 Gdańsk 26.05
58.49 Wojciech Praczyk 100193 Uczniak Szprotawa 4 Bielsko-Biała 16.06 54.10-11
58.19 Czajkowski 4 Kraków 08.09
58.16 Michał Hodun 170283 AZS UMCS Lublin 2 Łódź 12.05 61.02-06
57.93 Czajkowski 6 Warszawa 19.08
57.80 Praczyk 1 Szprotawa 12.05
(59/6)
56.99 Mateusz Mikos 100487 AZS-AWF Kraków 3 Łódź 12.05 56.51-09
55.73 Jacek Wiśniewski 290191 AZS-AWF Biała Podl. 1 Radom 02.09 54.22-10
55.16 Bartosz Roch 270390 AZS-AWF Kraków 5 Kraków 08.09 52.04-10
54.83 Damian Kamiński 151293 MKS Pułtusk 1 Warszawa 10.06 60.59j-11
10
54.40 Michał Mikulicz 080591 MKL Szczecin 5 Bielsko-Biała 16.06 53.44-11
54.16 Olgierd Stański 040473 AZS UMCS Lublin 2 Sopot 09.06 64.20-00
53.40 Artur Bojko 150288 MKL Szczecin 8 Bielsko-Biała 16.06 52.16-09
53.07 Grzegorz Baran 260586 AZS-AWF Kraków 9 Bielsko-Biała 16.06 51.63-11
53.00 Mateusz Suchocki 010789 Podlasie Białystok 2A Bydgoszcz 18.05 51.95-11
51.94 Michał Pietraszko 120488 AZS PO Opole 3A Bydgoszcz 18.05 56.90-10
51.43 Michał Haratyk 100492 AZS-AWF Kraków 4 Radom 02.09 49.88j-11
51.26 Grzegorz Balcerski 160392 AZS-AWF Warszawa 1 Warszawa 08.09 37.57-11
51.14 Jakub Szyszkowski 200891 Śląsk Wrocław 2 Szprotawa 12.05 49.10-11
U-20 (1.75 kg)
64.22 NJR Wojciech Praczyk 100193 Uczniak Szprotawa 1 Białystok 24.06
(59.42 x 61.40 x x 64.22)
63.22 NJR Praczyk 1 Zielona Góra 23.05
61.01 Damian Kamiński 151293 MKS Pułtusk 1 Warszawa 10.06
57.24 Paweł Pasiński 060393 Nadwiślanin Chełmno 3 Białystok 24.06
53.05 Robert Załoga 020394 MKS Aleksandrów Ł. 1 Aleksandrów Ł. 28.04
52.60 Marcin Baran 290693 Muflon Bielawa 1 Bogatynia 05.05
52.53 Patryk Rakowski 080593 MKS Aleksandrów Ł. 1 Łódź 16.05
52.45 Kacper Oleszczuk 150594 Polonia Pasłęk 1 Gdańsk 05.05
51.60 Patryk Łabieniec 170494 Podlasie Białystok 5 Białystok 24.06
51.18 Kamil Glinka 150193 Maraton Turek 4 Aleksandrów Ł. 05.05
U-18 (1.5 kg)
56.76 Bartłomiej Stój 150596 Victoria Stalowa W. 1 Rzeszów 02.09
52.51 Bartłomiej Witczak 220295 MKS Tomaszów Maz. 1 Łódź 03.06
51.03 Dominik Siejkowski 210895 Lubusz Słubice 1 Kraków 22.07
U-16 (1 kg)
64.49 NR-15 Konrad Bukowiecki 170397 Gwardia Szczytno 1 Ostrołęka 21.09
59.00 Sebastian Naglik 210297 Kadet Rawicz 1 Słubice 30.09
57.74 Kacper Olszewski 300397 Boleslavia 3 Słubice 30.09
56.90 Przemysław Zieliński 200798 Prefbet Śniadowo 4 Słubice 30.09
52.58 Adam Stanowski 300397 Sztorm Kołobrzeg 5 Słubice 30.09
51.68 Patryk Zygmunt 140298 Uczniak Szprotawa 1 Słubice 15.09
51.55 Łukasz Bloch 130197 MKS Pułtusk 1 Warszawa 14.07
51.41 Tomasz Zelma 060297 Drwęca N.Miasto Lub.6 Słubice 30.09
WT / Rzut ciężarem (19.00-18.00)
18.54 Mariusz Walczak 270271 Orzeł Warszawa 1-40 Zittau 17.08 18.94-10
HT / Rzut młotem (76.00-68.00-60.00) - IAAF: 78.00/74.00; EAA: 73.80 - PZLA: 76.00/74.50
81.39 Paweł Fajdek 040689 Agros Zamość 1 Montreuil 05.06 78.54-11
(77.66 78.54 79.76 x 78.11 81.39)
80.36 Fajdek 2 Ostrava 24.05
(77.46 80.06 80.36 79.23 x 79.43)
80.32 Fajdek 1 Bielsko-Biała 16.06
(77.93 x 80.32 75.33 x 80.24)
79.82 Fajdek 1 Łódź 13.05
( x 74.15 x 79.82 78.02 x )
78.80 Fajdek 2 Zagreb 04.09
( x 78.80 x 77.03 78.68 78.07)
78.51 Szymon Ziółkowski 010776 AZS Poznań 1 Forbach 27.05 83.38-01
(77.03 78.51 77.43 75.62 x 77.80)
78.25 Ziółkowski 2 Bielsko-Biała 16.06
(76.43 78.25 76.64 x 74.34 77.18)
77.53 Fajdek 3 Dubnica n.Váhom 26.08
(75.38 77.53 x 74.60 77.04 75.78)
77.50 Fajdek 1 Szczecin 21.07
( x x 74.39 x x 77.50)
77.31 Fajdek 4 Madrid 07.07
( x x 71.14 x 77.31 x )
77.30 Fajdek 1 VR de Santo Ant. 04.03
(76.86 x x 76.58 76.19 77.30)
77.10 Ziółkowski 7 London 05.08
(75.69 74.95 76.30 76.88 77.10 75.86)
76.67 Ziółkowski 3 Helsinki 30.06
(76.44 x x x 74.31 76.67)
76.65 Fajdek 1 Halle 19.05
(76.65 x x x x x )
76.52 Ziółkowski 1 Warszawa 19.08
( x 76.00 x 76.13 74.22 76.52)
76.43 Ziółkowski 5 Dubnica n.Váhom 26.08
(74.33 75.65 75.48 74.00 76.43 x )
76.41 Ziółkowski 3 Istanbul 09.06
(70.29 75.98 74.79 74.15 74.86 76.41)
76.31 Fajdek 2 Kawasaki 06.05
()
76.22 Ziółkowski 6QA London 03.08
(76.22 x 75.68)
75.97 Fajdek 1 Fukuroi 03.05
75.57 Ziółkowski 2 Luzern 17.07
75.53 Ziółkowski 4 Halle 19.05
75.01 Ziółkowski 7 Madrid 07.07
74.71 Ziółkowski 6 Zagreb 04.09
74.58 Fajdek 4 Warszawa 19.08
74.35 Fajdek 5Q Rieti 08.09
74.13 Fajdek 4 Metz 07.06
74.10 Ziółkowski 4 Halle 19.05
73.81 Ziółkowski 4 Szczecin 21.07
73.74 Ziółkowski 2 Łódź 13.05
73.74 Ziółkowski 5QB Helsinki 28.06
73.72 Ziółkowski 5 Kawasaki 06.05
73.66 Ziółkowski 6Q Rieti 08.09
73.52 Wojciech Nowicki 220289 Podlasie Białystok 1 Warszawa 02.06 72.72-11
73.10 Ziółkowski 8 Montreuil 05.06
72.93 Nowicki 3 Bielsko-Biała 16.06
72.67 Nowicki 1 Białystok 27.05
72.55 Arkadiusz Milkiewicz 130887 Zawisza Bydgoszcz 1 Toruń 09.06 67.79-11
71.77 Milkiewicz 1 Bydgoszcz 12.05
71.56 Nowicki 1 Sosnowiec 06.06
71.00 Nowicki 1 Białystok 03.05
70.66 Nowicki 1 Białystok 01.09
70.49 Nowicki 1 Kielce 28.04
70.37 Milkiewicz 1 Bydgoszcz 27.05
69.70 Nowicki 1 Kraków 08.09
69.44 Milkiewicz 4 Bielsko-Biała 16.06
68.77 Milkiewicz 1 Poznań 12.07
68.47 Milkiewicz 2 Białystok 03.05
68.24 Milkiewicz 1 Bydgoszcz 14.07
68.17 Milkiewicz 1 Szczecin 19.05
(50/4)
66.20 Norbert Rauhut 170190 Skra Warszawa 1 Warszawa 08.09 70.44-11
65.68 Damian Wesołowski 230289 Podlasie Białystok 2 Białystok 27.05 65.16-11
63.75 Bartosz Gołdyn 210784 Pomorze Stargard 1 Stargard 09.06 63.03-11
62.71 Mariusz Walczak 270271 Orzeł Warszawa 1 Warszawa 09.06 70.02-98
62.29 Sebastian Dobkowski 090893 Podlasie Białystok 4 Białystok 03.05 56.97-11
60.69 Radosław Ogonowski 020387 Wisła Puławy 1 Lublin 09.06 60.42-07
10
60.05 Arkadiusz Rogowski 300393 AZS-AWF Warszawa 2 Kraków 08.09 53.61-10
U-20 (6 kg) - 63.00
71.01 Sebastian Nowicki 260894 Skra Warszawa 1 Warszawa 02.06
69.09 Sebastian Dobkowski 090893 Podlasie Białystok 1 Warszawa 20.05
69.06 Arkadiusz Rogowski 300393 AZS-AWF Warszawa 2 Warszawa 02.06
64.05 Mateusz Piotrowski 080593 Płomień Sosnowiec 1 Sosnowiec 14.06
63.39 Wojciech Marszałek 020193 Stal Mielec 1 Rzeszów 17.06
63.35 Rafał Ciszewski 070993 Osa Zgorzelec 4 Białystok 24.06
63.05 Mateusz Nitner 070994 ROW Rybnik 3 Ljubljana 15.09
U-18 (5 kg) - 63.00
66.14 Kenneth Marynowski 280695 Pomorze Stargard 1 Poznań 05.05
66.08 Sławomir Kręcki 231295 LLKS ZK Skórcz 1 Gdańsk 11.07
65.26 Rafał Furtak 300195 Wisła Puławy 1QB Kraków 20.07
63.50 Sebastian Janusz 211295 Stal Mielec 1 Stalowa Wola 26.09
JT / Rzut oszczepem (80.00-74.00-65.00) - IAAF: 82.00/79.50; EAA: 79.30 - PZLA: 80.50/79.50
84.99 Paweł Rakoczy 150587 AZS-AWFiS Gdańsk 1 Łódź 13.05 82.53-11
(79.40 80.39 80.10 84.99 x x )
83.89 NUR Bartosz Osewski 200391 AZS-AWFiS Gdańsk 2 Łódź 13.05 72.30-11
(79.42 83.89 76.43 73.24 x 76.00)
82.58 Marcin Krukowski 140692 Warszawianka 1 Pasłęk 15.09 79.19-10
(77.10 80.08 x 82.58 x x )
82.37 Igor Janik 180183 AZS-AWFiS Gdańsk 2QA Helsinki 27.06 84.76-08
(82.37 x x )
82.11 Janik 1 St. Wendel 10.06
(79.49 77.96 78.41 80.36 82.11 x )
81.31 Janik 1 Bielsko-Biała 16.06
(79.68 78.22 80.26 78.91 79.72 81.31)
81.21 Janik 6 Helsinki 28.06
(79.58 81.21 x x 79.04 x )
80.23 Janik 3 Daegu 16.05
(76.79 80.23 79.20 78.18)
79.99 Krukowski 3 Riga 05.06
79.85 Osewski 1u23 Halle 20.05
79.73 Janik 2 Rehlingen 28.05
79.65 Janik 1 Sopot 09.06
79.63 Krukowski 1 Bottrop 06.07
79.40 Łukasz Grzeszczuk 030390 AZS-AWF Warszawa 3 Łódź 13.05 80.58-11
79.40 Janik 2 Domažlice 14.09
79.34 Grzeszczuk 2 Pasłęk 15.09
79.22 Rakoczy 3A Halle 19.05
79.02 Rakoczy 5QA Helsinki 27.06
78.95 Marcin Plener 220890 Skra Warszawa 3 Pasłęk 15.09 75.00-10
78.90 Janik 11QA London 08.08
78.80 Paweł Roziński 110787 SKLA Słupsk 1 Białogard 28.07 78.83-11
78.73 Janik 1 Kołobrzeg 21.09
78.48 Roziński 2 Bielsko-Biała 16.06
78.46 Krukowski 1 Radom 01.09
78.45 Hubert Chmielak 190689 AZS-AWFiS Gdańsk 2 Sopot 09.06 77.48-10
78.21 Plener 4 Dessau 25.05
77.96 Roziński 1 Białogard 07.07
77.90 Osewski 3 Sopot 09.06
77.87 Krukowski 6 Dessau 25.05
77.86 Grzeszczuk 2 Kołobrzeg 21.09
77.69 Grzeszczuk 3 Rehlingen 28.05
77.67 Grzeszczuk 3 Bielsko-Biała 16.06
77.45 Plener 4 Riga 05.06
77.42 Roziński 1 Halluin 27.06
77.41 Rakoczy 4 Bielsko-Biała 16.06
77.36 Rakoczy 15QA London 08.08
77.30 Roziński 4 Pasłęk 15.09
77.29 Grzeszczuk 5 Riga 05.06
77.18 Roziński 4 Sopot 09.06
77.11 Grzeszczuk 3 Bottrop 06.07
77.05 Janik 7 Rovereto 04.09
77.00 Krukowski 2u23 Halle 20.05
76.95 Krukowski 2 Tomblaine 08.07
76.63 Plener 1 Warszawa 12.05
76.63 Plener 5 Bielsko-Biała 16.06
76.03 Roziński 1 Białystok 29.09
75.95 Roziński 1 Szczecin 19.05
75.91 Roziński 1 Słupsk 02.06
75.81 Dawid Kościów 050690 Jantar Ustka 1 Gdańsk 26.05 69.23-11
75.72 Karol Jakimowicz 150687 AZS-AWFiS Gdańsk 6 Bielsko-Biała 16.06 76.02-11
75.68 Krukowski 3 Kołobrzeg 21.09
75.26 Osewski 8QB Helsinki 27.06
75.15 Janik 3 Dubnica n.Váhom 26.08
75.10 Grzeszczuk 10A Halle 19.05
75.00 Krukowski 2 Warszawa 12.05
75.00 Grezszczuk 5 Sopot 09.06
74.71 Krukowski 1 Warszawa 24.06
74.68 Plener 3 Tomblaine 08.07
74.55 Grzeszczuk 2 Radom 01.09
74.54 Osewski 3 Radom 01.09
74.53 Krukowski 5 Haldensleben 15.07
74.52 Plener 3u23 Halle 20.05
74.18 Grzeszczuk 2 Warszawa 24.06
74.13 Plener 6 Haldensleben 15.07
(64/10)
73.60 Robert Szpak 311289 Zawisza Bydgoszcz 2 Białogard 28.07 78.33-09
71.95 Krystian Bondarenko 221091 AZS-AWFiS Gdańsk 1 Kraków 08.09 69.42-10
71.84 Krzysztof Szalecki 130291 Podlasie Białystok 9 Bielsko-Biała 16.06 76.62-11
71.42 Kacper Oleszczuk 150594 Polonia Pasłęk 1 Białystok 23.06 63.28-11
69.77 Piotr Antosik 210793 Korabka Łowicz 2 Białystok 23.06 65.45-11
68.10 Marcin Kotuk 040493 Podlasie Białystok 3 Białystok 23.06 58.66-11
67.99 Piotr Frąckiewicz 220389 ZLKL Zielona Góra 11 Bielsko-Biała 16.06 78.02-09
67.86 Bartłomiej Nałęcz 310191 AZS-AWF Warszawa 5 Łódź 13.05 66.30-10
67.65 Damian Ostapkowicz 150590 Podlasie Białystok 5 Kraków 08.09 63.86-11
65.77 Cezary Hołubowicz 090288 AZS-AWFiS Gdańsk 5 Gdańsk 26.05 69.52-06
20
U-18 (700 g) - 68.00
71.37 Mateusz Kwaśniewski 160795 Uczniak Szprotawa 1 Zielona Góra 12.09
70.20 Marcin Balun 050395 Podlasie Białystok 1QB Kraków 20.07
Dec / Dziesięciobój (7.400-6.800) - IAAF: 8.200/7.950; EAA: 7.800 - PZLA: 7.900/7.800
7342 Paweł Wiesiołek 130891 Warszawianka 1 Białogard 27.05 7234-11
(11.22/+0.7-7.23/+0.1-13.02-2.04-50.93 / 15.39/+0.9-39.43-4.00-53.29-4:41.54)
7321 Mateusz Chmieliński 220192 AZS-AWF Warszawa 1 Warszawa 15.07 7006j-11
(11.37/-0.6-7.07/+2.1-12.62-1.97-50.45 / 15.44/-1.4-36.85-4.30-55.45-4:32.69)
7257 Rafał Krzeszewski 120490 AZS-AWF Warszawa 2 Warszawa 15.07 7121-11
(11.13/-0.6-7.23/+1.2-12.99-1.94-51.95 / 15.24/-1.4-39.70-4.40-49.69-4:50.02)
7252 Krzysztof Plaskota 061185 AZS PO Opole 2 Białogard 27.05 7589-10
(11.18/+0.7-7.29/+2.2-14.52-1.95-52.61 / 15.03/+0.9-42.73-3.80-55.03-5:03.21)
7188 Szymon Czapiewski 190589 Zawisza Bydgoszcz 3 Białogard 27.05 7472-11
(11.36/-0.5-7.42/+1.4-13.16-1.98-55.87 / 15.54/+0.9-41.83-4.80-52.28-5:09.45)
7012 Marcin Przybył 160389 AZS-AWF Gorzów 4 Warszawa 15.07 7504-11
(11.68/-0.5-6.71/+3.0-13.34-2.03-54.00 / 15.23/ 0.0-44.38-4.10-55.15-5:09.59)
-----------------------------------------------------------------------------------------------
6787 Rafał Borowik 240492 AZS-AWF Warszawa 6 Białogard 27.05 6973j-11
(11.16/+0.7-6.66/-0.1-12.47-1.83-51.76 / 15.39+1.4/-40.63-4.00-50.60-5:08.56)
6536 Paweł Kubat 040889 AZS-AWF Katowice 7 Białogard 27.05 6439-11
(11.75/-0.5-6.52/+2.2-11.81-1.83-50.59 / 15.84/+1.4-38.30-3.40-42.47-4:24.57)
6473 Michał Krawczyk 080992 niest. Warszawa 6 Warszawa 15.07 5901-11
(11.80/-0.5-6.49/+1.7-12.53-1.79-51.95 / 15.48/-1.4-35.15-3.80-38.42-4:27.32)
6147 Dennis Bauwens 050292 Sprint Przeźmierowo 1 Bydgoszcz 13.05 6839j-10
(11.31/-1.3-6.60/+0.4-11.79-1.80-54.96 / 15.89/-1.0-34.74-3.80-46.90-5:28.87)
3000 mW / Chód 3000 m (12:00)
11:21.90 Grzegorz Sudoł 280878 AZS-AWF Kraków 3 Dubniva n.Váhom 26.08 11:25.93+i-05
11:24.65 Sudoł 1 Stalowa Wola 26.09
11:40.07+ Dawid Tomala 270889 AZS-AWF Katowice 1 Gdańsk 26.05 11:10.79-11
11:41.96 Jakub Jelonek 070785 AZS-AWF Kraków 2 Stalowa Wola 26.09 12:02.04-11
11:42.70A Sudoł 2 Germiston 25.02
11:43.28 Jelonek 2 Cork 17.07
11:46.03+ Sudoł 1 Kraków 08.09
11:50+ Łukasz Nowak 181288 AZS Poznań 1 Piła 06.10 11:41+-10
11:51.31 Rafał Augustyn 140584 Sokół Mielec 3 Stalowa Wola 26.09 11:17.82-11
12:00+ Rafał Fedaczyński 031280 AZS-AWF Katowice 1= Dudince 24.03 11:24+-10
(10/6)
5000 mW / Chód 5000 m (20:00-21:00)
19:06.07 Grzegorz Sudoł 280878 AZS-AWF Kraków 3 Reims 04.07 18:55.01i-05
19:17.82 Dawid Tomala 270889 AZS-AWF Katowice 1 Gdańsk 26.05 19:33.91-11
19:30.58 Rafał Fedaczyński 031280 AZS-AWF Katowice 2 Gdańsk 26.05 19:19.02-11
19:30.64 Sudoł 1 Kraków 08.09
19:30.80 Jakub Jelonek 070785 AZS-AWF Kraków 2 Kraków 08.09 19:28.86-11
19:34.30 Łukasz Nowak 181288 AZS Poznań 1 Poznań 15.09 19:24.57-11
19:48 Nowak 1 Piła 06.10
19:49.14 Patryk Rogowski 110489 MKL Szczecin 3 Gdańsk 26.05 20:00.03-11
19:52.44 Jelonek 5 Reims 04.07
20:06+ Rafał Augustyn 140584 Sokół Mielec Lugano 18.03 19:20.73i-10
20:25+ Dawid Wolski 150689 Resovia Rzeszów 1 Zaniemyśl 21.04 20:11.07i-11
20:25.46 Tomasz Żmudzki 190690 Lechia Gdańsk 4 Gdańsk 26.05 20:46.12-10
20:29.29 Rafał Sikora 170287 AZS-AWF Kraków 5 Kraków 08.09 19:38.03-11
10
20:37+ Artur Brzozowski 290385 Sparta Stalowa Wola 6 Dudince 24.03 20:28-07
10000 mW / Chód 10000 m (40:00-43:00)
39:49 Jakub Jelonek 070785 AZS-AWF Kraków 5 Voronovo 16.09 39:51-10
40:07+ Rafał Augustyn 140584 Sokół Mielec Lugano 18.03 39:47-10
40:25+ Grzegorz Sudoł 280878 AZS-AWF Kraków 22 London 04.08 39:01-05
40:32+ Rafał Fedaczyński 031280 AZS-AWF Katowice 3 Dudince 24.03 39:33-10
40:37+ Dawid Tomala 270889 AZS-AWF Katowice 33 London 04.08 40:20.66-10
40:55.97 Patryk Rogowski 110489 MKL Szczecin 1 Szczecin 02.06 41:39+-10
43:00+ Adrian Błocki 110490 MKL Szczecin 5 Os 08.07 42:27-09
20 kmW / Chód 20 km (1:24:00-1:30:00) - IAAF: 1:22:30/1:24:30 - PZLA: 1:21:30
1:20:50 Dawid Tomala 270889 AZS-AWF Katowice 1 Zaniemyśl 21.04 1:22:31-10
1:20:53 Rafał Augustyn 140584 Sokół Mielec 2 Zaniemyśl 21.04 1:20:57-11
1:20:58 Grzegorz Sudoł 280878 AZS-AWF Kraków 3 Zaniemyśl 21.04 1:20:50-10
1:21:05 Jakub Jelonek 070785 AZS-AWF Kraków 4 Zaniemyśl 21.04 1:22:17-09
1:21:12 Łukasz Nowak 181288 AZS Poznań 5 Zaniemyśl 21.04 1:23:34-10
1:21:21 Rafał Fedaczyński 031280 AZS-AWF Katowice 6 Zaniemyśl 21.04 1:22:07-11
1:21:22 Jelonek 11 Lugano 18.03
1:21:55 Tomala 19 London 04.08
1:22:05 Fedaczyński 15 Saransk 12.05
1:22:09 Rafał Sikora 170287 AZS-AWF Kraków 7 Zaniemyśl 21.04 1:21:04-11
1:22:17 Dawid Wolski 150689 Resovia Rzeszów 8 Zaniemyśl 21.04 1:23.20-11
1:22:38 Fedaczyński 2 Dudince 24.03
1:22:40 Sudoł 24 London 04.08
1:22:42 Jelonek 2 Os 08.07
1:23:12 Artur Brzozowski 290385 Sparta Stalowa Wola 9 Zaniemyśl 21.04 1:22:23-09
1:23:17 Augustyn 29 London 04.08
1:23:23 Patryk Rogowski 110489 MKL Szczecin 10 Zaniemyśl 21.04 1:24:58-10
(17/10)
1:26:40 Adrian Błocki 110490 MKL Szczecin 5 Os 08.07 1:25:55-10
1:26:57 Damian Błocki 280489 MKL Szczecin 12 Zaniemyśl 21.04 1:31:00-08
1:27:20 Michał Stasiewicz 280988 AZS-AWFiS Gdańsk 13 Zaniemyśl 21.04 1:26.57-10
1:27:24 Łukasz Augustyn 291190 Sokół Mielec 7 Dudince 24.03 1:29:49-10
1:28:22 Tomasz Wiater 250590 Agros Zamość 15 Zaniemyśl 21.04 1:28:55-10
1:29:12 Mieczysław Romanowski 161091 Polonia Warszawa 16 Zaniemyśl 21.04 1:31:04-11
50 kmW / Chód 50 km (4:00:00-4:30:00) - IAAF: 3:59:00/4:09:00 - PZLA: 3:53:30
3:42:47 Łukasz Nowak 181288 AZS Poznań 9 London 11.08 3:46:40-11
3:44:24 Nowak 2 Dudince 24.03
3:46:00 Grzegorz Sudoł 280878 AZS-AWF Kraków 1 Gleina 13.10 3:42:24-10
3:46:52 Rafał Sikora 170287 AZS-AWF Kraków 3 Dudince 24.03 3:46:16-11
3:47:47 Sikora 18 London 11.08
3:49:53 Rafał Augustyn 140584 Sokół Mielec 10 Saransk 13.05 3:46:56-11
3:51:43 Sikora 14 Saransk 13.05
3:52:45 Michał Stasiewicz 280988 AZS-AWFiS Gdańsk 2 Gleina 13.10 3:57.52-10
3:54:41 Adrian Błocki 110490 MKL Szczecin 1 Kobenhavn 06.10 3:56:27-10
3:55:51 Damian Błocki 280489 MKL Szczecin 2 Kobenhavn 06.10 -0-
(10/7)
4:29:13 Rafał Goławski 241088 WLKS Siedlce 36 Dudince 24.03 4:14:27-09
4x100 m (40.50) - IAAF: top 16 teams - PZLA: 39.00; EAA: top 16 teams - PZLA: 39.30
38.31 NR Polska 6h2 London 10.08 NR 38.33-80
(Kamil Masztak, Dariusz Kuć, Robert Kubaczyk, Kamil Kryński)
38.78 Polska 3 London 14.07
(Kamil Masztak, Dariusz Kuć, Robert Kubaczyk, Kamil Kryński)
38.86 Polska 4 Zürich 30.08
(Kamil Masztak, Dariusz Kuć, Artur Zaczek, Kamil Kryński)
38.88 Polska 3r2 Ostrava 25.05
(Grzegorz Zimniewicz, Dariusz Kuć, Robert Kubaczyk, Kamil Kryński)
39.01 Polska 1r1 Ostrava 25.05
(Kamil Masztak, Artur Zaczek, Robert Kubaczyk, Kamil Kryński)
39.12 Polska I 1 Bydgoszcz 03.06
(Robert Kubaczyk, Dariusz Kuć, Kamil Masztak, Kamil Kryński)
39.31 NJR Polska U-20 3h1 Barcelona 13.07
(Kamil Bijowski, Przemysław Słowikowski, Karol Zalewski, Adam Jabłoński)
39.38 Polska 3 Szczecin 21.07
(Artur Zaczek, Kamil Kryński, Kamil Masztak, Robert Kubaczyk)
39.47 Polska U-20 4 Barcelona 14.07
(Kamil Bijowski, Przemysław Słowikowski, Karol Zalewski, Adam Jabłoński)
39.98 Polska III (U-20) 3 Bydgoszcz 03.06
(Kamil Bijowski, Przemysław Słowikowski, Karol Zalewski, Adam Jabłoński)
40.06 KS Podlasie Białystok I 1r2 Biała Podlaska 16.06
(Grzegorz Kossakowski, Damian Czykier, Kamil Bijowski, Kamil Kryński)
40.08 Polska II 4 Bydgoszcz 03.06
(Jakub Adamski, Artur Zaczek, Remigiusz Olszewski, Jakub Giżyński)
40.22 KS AZS-AWF Kraków 2r2 Biała Podlaska 16.06
(Sebastian Bednarczyk, Maciej Brzeziński, Marcin Nowak, Mateusz Jędrusik)
40.32 AZS UMCS Lublin 1r1 Biała Podlaska 16.06
(Robert Matuszak, Rafał Koszyk, Mateusz Biegajło, Paweł Dzikowski)
40.42 WKS Śląsk Wrocław 1r1 Kraków 08.09
(Konrad Donczew, Kamil Masztak, Marcin Jędrusiński, Robert Kubaczyk)
(15/7)
4x400 m (3:15.0) - IAAF: top 16 teams - PZLA: 3:03.00/x46.25; EAA: top 16 teams - PZLA: 3:03.50/x46.50
3:02.37 Polska 4 Helsinki 01.07 NR 2:58.00-98
(Piotr Wiaderek, Jan Ciepiela, Marcin Marciniszyn, Kacper Kozłowski)
3:02.86 Polska 5h1 London 09.08
(Piotr Wiaderek, Marcin Marciniszyn, Michał Pietrzak, Kacper Kozłowski)
3:04.45 Polska I 1 Bydgoszcz 03.06
(Piotr Wiaderek, Kacper Kozłowski, Piotr Klimczak, Marcin Marciniszyn)
3:04.67 Polska II 1 Bydgoszcz 03.06
(Michał Pietrzak, Jan Ciepiela, Rafał Omelko, Kamil Budziejewski)
3:05.05 NJR Polska U-20 2 Barcelona 15.07
(Karol Zalewski, Rafał Smoleń, Piotr Kuśnierz, Patryk Dobek)
3:05.69 Polska 2h1 Helsinki 30.06
(Kamil Budziejewski, Jan Ciepiela, Michał Pietrzak, Piotr Wiaderek)
3:05.72 Polska 1 Tel Aviv 23.05
(Łukasz Krawczuk, Rafał Smoleń, Jakub Krzewina, Mateusz Fórmański)
3:07.14 WKS Śląsk Wrocław 1r1 Bielsko-Biała 17.06
(Daniel Dąbrowski, Piotr Klimczak, Łukasz Krawczuk, Marcin Marciniszyn)
3:07.85 Polska U-20 3h2 Barcelona 14.07
(Piotr Kuśnierz, Rafał Smoleń, Paweł Walczuk, Patryk Dobek)
3:08.06 AZS-AWFiS Gdańsk 2r1 Bielsko-Biała 17.06
(Jarosław Cichosz, Łukasz Domagała, Igor Bogusz, Piotr Wiaderek)
3:08.59 KS Podlasie Białystok 3r1 Bielsko-Biała 17.06
(Łukasz Wilamowski, Grzegorz Kossakowski, Bartłomiej Chojnowski, Damian Czykier)
3:08.67 AZS Łódź 4r1 Bielsko-Biała 17.06
(Tomasz Jabłoński, Sebastian Porządny, Arkadiusz Wojno, Kamil Budziejewski)
3:08.81 Polska III (U-20) 7 Bydgoszcz 03.06
(Piotr Kuśnierz, Patryk Dobek, Bartłomiej Chojnowski, Rafał Smoleń)
3:12.13 KS AZS-AWF Wrocław 5r1 Bielsko-Biała 17.06
(Adrian Skrzypacz, Radosław Cichoń, Kamil Podsiadło, Rafał Omelko)
3:13.11 AZS-AWFiS Gdańsk 1r2 Kraków 08.09
(Igor Bogusz, Łukasz Domagała, Maichał Rejmus, Piotr Wiaderek)
3:13.13 WKS Śląsk Wrocław 2r2 Kraków 08.09
(Łukasz Krawczuk, Marcin Marciniszyn, Bartosz Nowicki, Piotr Klimczak)
3:13.18 AZS Łódź 1 Łódź 13.05
(Tomasz Jabłoński, Arkadiusz Wojno, Sebastian Porządny, Kamil Budziejewski)
3:13.47 UŁ Łódź 1r1 Bydgoszcz 19.05
(Arkadiusz Wojno, Grzegorz Sobiński, Marek Szymański, Kamil Budziejewski)
3:13.83 KS AZS-AWF Kraków 3r2 Kraków 08.09
(Dawid Choczyński, Krzysztof Jabłoński, Łukasz Ligięza, Marek Plawgo)
3:15.09 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1r2 Bielsko-Biała 17.06
(Karol Centomirski, Piotr Hurman, Przemysław Wałtosz, Cyprian Jasiński)
(20/11)