POLAND / POLSKA '2021

MEN / MĘŻCZYŹNI as at: 10.04.2021 WOMEN / KOBIETY
All corrections please send to / Uwagi proszę kierować do Zbigniew Jonik

60 m (6.85)

100 m (10.40-10.65) - OG: 10.05

150 m (16.00)

200 m (21.00-21.50) - OG: 20.24

300 m (34.00)

400 m (46.50-48.00) - OG: 44.90

500 m (1:04.0)

600 m (1:18.0)

800 m (1:47.0-1:51.0) - OG: 1:45.20
---
1:43.74      Marcin     Lewandowski     130687 Zawisza Bydgoszcz   3    London            20.07.2019
1:44.61      Adam       Kszczot         020989 RKS Łódź            7    London            20.07.2019

1000 m (2:22.0-2:25.0)

1500 m (3:42.0-3:50.0) - OG: 3:35.00
3:31.46      Marcin     Lewandowski     130687 Zawisza Bydgoszcz   3    Doha              06.10.2019

mile / mila (4:10.0)

2000 m (5:15.0)

3000 m (8:00.0-8:20.0)

5000 m (13:50.0-14:20.0) - OG: 13:13.50

10000 m (29:00.0-30:00.0) - OG: 27:28.00

HMar / Półmaraton (63.30-65:00)

Mar / Maraton (2:14:00-2:25:00) - OG: 2:11:30

100 km (8:00:00)

2000 mS / 2000 m prz. (5:50.0)

3000 mS / 3000 m prz. (8:42.0-9:05.0) - OG: 8:22.00

110 mH / 110 m ppł. (14.00-14.50) - OG: 13.32

300 mH / 300 m ppł. (38.00)

400 mH / 400 m ppł. (51.15-53.00) - OG: 48.90
---
48.80        Patryk     Dobek           130294 MKL Szczecin        1h2  Bydgoszcz         09.08.2019

HJ / Skok wzwyż (2.30-2.20-2.10) - OG: 2.33

PV / Skok o tyczce (5.70-5.30-5.00) - OG: 5.80
---
6.02         Piotr      Lisek           160892 OSOT Szczecin       1    Monaco            12.07.2019
5.87         Paweł      Wojciechowski   060689 Zawisza Bydgoszcz   4    Monaco            12.07.2019

LJ / Skok w dal (8.00-7.70-7.40) - OG: 8.22

TJ / Trójskok (16.75-16.20-15.20) - OG: 17.14

SP / Pchnięcie kulą (21.00-20.00-17.00) - OG: 21.10
---
22.32sq      Michał     Haratyk         100492 Sprint Bielsko-B.   1    Warszawa          28.07.2019
22.25        Konrad     Bukowiecki      170397 AZS UWM Olsztyn     1    Chorzów           14.09.2019

DT / Rzut dyskiem (65.00-60.00-52.00) - OG: 66.00
---
67.23        Piotr      Małachowski     070683 Śląsk Wrocław       3    Székesfehérvar    09.07.2019

WT / Rzut ciężarem (19.00-18.00)

HT / Rzut młotem (77.00-70.00-60.00) - OG: 77.50
65.86        Dawid      Piłat           060202 Stal Mielec         1    Kielce            20.03  68.29-20
60.37        Michał     Mazur           250699 Agros Zamość        2    Kielce            20.03  65.87-20
---
81.74        Wojciech  	Nowicki         220289 Podlasie Białystok  1    Poznań            02.07.2019
80.88        Paweł      Fajdek          040689 Agros Zamość        1    Cetniewo          03.08.2019
U-20 (6 kg) - 63.00
67.21        Tomasz     Ratajczyk       200902 AZS-AWF Warszawa    1    Kielce            20.03
	
JT / Rzut oszczepem (81.00-78.00-70.00) - OG: 85.00
---
85.72        Marcin     Krukowski       140692 Warszawianka        4    Zürich            29.08.2019

Dec / Dziesięciobój (7.400-6.800) - OG: 8350

3000 mW / Chód 3000 m (12:00)

5000 mW / Chód 5000 m (20:00-21:00)

10 kmW / Chód 10 km (40:00-43:00)
42:11+       Łukasz     Niedziałek      150300 WLKS Iganie Nowe    9    Olomouc           10.04  40:23-19
42:34+       Jakub      Jelonek         070785 Budowlani Częstoch. 12   Olomouc           10.04  39:49-12

20 kmW / Chód 20 km (1:24:00-1:30:00) - OG: 1:21:00
1:25:16      Damian     Błocki          280489 AZS-AWF Katowice    1    Cape Town         27.02  1:21:29-17
1:25:37      Jakub      Jelonek         070785 Budowlani Częstoch. 8    Olomouc           10.04  1:21:05-12

50 kmW / Chód 50 km (4:00:00-4:30:00) - OG: 3:50:00
3:49:23      Dawid      Tomala          270889 AZS PO Opole        5    Dudince           20.03  -0-
4:07:56      Rafał      Sikora          170287 AZS-AWF Katowice    30   Dudince           20.03  3:46:16-11
---
3:46:42      Artur      Brzozowski      290385 AZS-AWF Katowice    4    Alytus            19.05.2019
3:47:04      Rafał      Augustyn        140584 Stal Mielec         3    Dudince           23.03.2019

4x100 m (40.50) - OG: top16

4x200 m (1:28.0)

4x400 m (3:10.0) - OG: top16

4x400 m MIX (3:25.0) - OG: top16
---
3:12.33      Polska                                                5    Doha              29.09.2019

4x800 m 

TERMINY KWALIFIKACYJNE: 01.01.2019 - 10000, Mar & Walks (za wyłaczeniem okresu: 05.04.2020 - 31.08.2020), Relays, Multievents 01.05.2109 - pozostałe konkurencje za wyłaczeniem okresu: 05.04.2020 - 30.11.2020 29.06.2021 - zakończenie okresu kwalifikacyjnego (Mar & 50kmW: 31.05.2021)