POLAND / POLSKA '2021

WOMEN / KOBIETY as at: 16.05.2021 MEN / MĘŻCZYŹNI
All corrections please send to / Uwagi proszę kierować do Zbigniew Jonik

60 m (7.65)

100 m (11.60-11.90) - OG: 11.15
11.37   -0.7 Pia        Skrzyszowska    200401 AZS-AWF Warszawa    1    Warszawa          15.05  11.55-20
11.49   -2.0            Skrzyszowska                               1h1  Warszawa          15.05
11.51   +1.4 Magdalena  Stefanowicz     210900 AZS-AWF Katowice    1    Karpacz           16.05  11.47/11.33w-18
11.67   -2.0 Katarzyna  Sokólska        230893 Zawisza Bydgoszcz   2h1  Warszawa          15.05  11.53-19/11.50w-16
11.70   +1.9 Adriana    Gąsior          201001 AZS-AWF Wrocław     1h2  Sieradz           09.05  11.90/11.70w-20
11.70   -0.7 Paulina    Paluch          031298 AZS-AWF Warszawa    3    Warszawa          15.05  11.71-20/11.64w-18
11.73   +1.9 Magdalena  Niemczyk        250303 Tempo 5 Przemyśl    1r5  Trzcinica         15.05  11.93-20/11.59w-19
11.75   +1.8 Anna       Matuszewicz     050403 MKL Toruń           1h8  Sieradz           09.05  12.42-20
11.79   +1.4 Jagoda     Mierzyńska      030898 AZS-AWF Wrocław     3    Karpacz           16.05  11.80/11.67w-19
11.81   -0.7 Paulina    Guzowska        170600 AZS-AWF Katowice    4    Warszawa          15.05  11.51/11.47w-20
---
11.07   +0.7 Ewa        Swoboda         260797 AZS-AWF Katowice    1A   Berlin            01.09.2019
wind / z wiatrem
11.59   +2.6            Stefanowicz                                1h14 Karpacz           16.05
11.70   +3.0 Jagoda     Mierzyńska      030898 AZS-AWF Wrocław     1h15 Karpacz           16.05  11.80/11.67w-19

150 m (18.50)
17.80   +0.5 Alicja     Struzik         090601 AZS-AWF Kraków      1r3  Kraków            08.05  -0-
18.32   -0.6 Maja       Matyśkiewicz    280304 Czempion Bełchatów  1r4  Kraków            08.05  19.00-19
18.34   +0.4 Monika     Kiepura         190800 AZS-AWF Kraków      1r1  Kraków            08.05  18.36-20
18.45   -0.6 Karolina   Gajewska        140201 AZS-AWF Kraków      2r4  Kraków            08.05  -0-

200 m (23.70-24.20) - OG: 22.80
23.62   +0.3 Marlena    Gola            080698 Podlasie Białystok  1r1  Warszawa          15.05  23.52-20/23.50w-19
23.75   +0.3 Paulina    Guzowska        170600 AZS-AWF Katowice    2r1  Warszawa          15.05  24.14-20
23.86   +0.3 Alicja     Wrona           110196 AZS UMCS Lublin     3r1  Warszawa          15.05	 23.88-15/23.72w-19
24.10   +0.3 Martyna    Kotwiła         130199 RLTL Optima Radom   4r1  Warszawa          15.05  22.99-18
24.11   +1.9 Magdalena  Niemczyk        250303 Tempo 5 Przemyśl    1r1  Trzcinica         15.05  24.34-20
24.20   +0.3 Izabela    Jastrząb        100200 Agros Chełm         5r1  Warszawa          15.05  24.08-20
wind / z wiatrem
24.13   +2.5 Adriana    Gąsior          201001 AZS-AWF Wrocław     1r1  Karpacz           16.05  24.67-20
24.17   +2.5 Weronika   Chojka          190697 AZS-AWF Wrocław     2r1  Karpacz           16.05  24.74-15

300 m (39.00)
38.20        Aleksandra Gaworska        071195 AZS-AWF Kraków      1r1  Warszawa          15.05  38.01i-18
38.24        Izabela    Jastrząb        100200 Agros Chełm         2r1  Warszawa          15.05  38.65-20
38.35        Weronika   Chojka          190697 AZS-AWF Wrocław     1r1  Sieradz           09.05  39.55-19
38.81        Natalia    Węglarz         170198 AZS-AWF Katowice    3r1  Warszawa          15.05  38.41-16
38.90        Mariola    Karaś           041296 AZS-AWF Kraków      1r1  Kraków            08.05  38.97i-18
38.93        Anna       Pałys           020395 AZS-AWF Wrocław     1r1  Karpacz           16.05  38.34-20

400 m (53.00-55.00) - OG: 51.35
53.53        Aleksandra Formella        271001 SKLA Sopot          1r1  Warszawa          15.05  54.67-19
53.73        Angelika   Sarna           011097 AZS-AWF Warszawa    2r1  Warszawa          15.05  54.38-20
53.75        Dominika   Baćmaga         211195 AZS-AWF Warszawa    3r1  Warszawa          15.05  52.87-18
53.82        Mariola    Karaś           041296 AZS-AWF Kraków      4r1  Warszawa          15.05  52.95-17
54.64        Adrianna   Czapla          040799 AZS-AWF Katowice    1r2  Warszawa          15.05  55.32-17
54.77        Karolina   Cuber           200597 AZS-AWF Kraków      2r2  Warszawa          15.05  55.11i-20
54.78        Agata      Wasiluk         071200 AZS UMCS Lublin     3r2  Warszawa          15.05  55.61-20
54.85        Aneta      Lemiesz         170181 LT Warszawa         5r1  Warszawa          15.05  52.68-01
---
50.85        Justyna    Święty-Ersetic  031292 AZS-AWF Katowice    2A   Chorzów           16.06.2019
51.02        Iga        Baumgart-Witan  110489 BKS Bydgoszcz       3s1  Doha              01.10.2019

500 m (1:14.0)

600 m (1:30.0)
1:27.30      Angelika   Sarna           011097 AZS-AWF Warszawa    2r1  Pliezhausen       08.05  1:27.43-19
1:29.81      Adrianna   Czapla          040799 AZS-AWF Katowice    1    Bielsko-Biała     09.05  1:31.34-18

800 m (2:04.0-2:08.0) - OG: 1:59.50
2:06.38      Aneta      Konieczek       080697 Nadodrze Powodowo   1B   Eugene            07.05  2:13.47-17
2:07.04      Weronika   Lizakowska      021198 Remus Kościerzyna   1r1  Sucha Beskidzka   16.05  2:09.53-20
2:08.07      Sandra     Michalak        010487 Prefbet Śniadowo    2r1  Sucha Beskidzka   16.05  2:04.33-12

1000 m (2:40.0-2:45.0)

1500 m (4:18.0-4:25.0) - OG: 4:04.20
4:16.59      Aneta      Konieczek       080697 Nadodrze Powodowo   4    Eugene            23.04  4:26.93-16
4:23.74      Alicja     Konieczek       021194 Nadodrze Powodowo   5    Phoenix           03.02  4:21.68-17
---
4:04.06      Sofia      Ennaoui         300895 MKL Szczecin        12   London            20.07.2019

mile / mila (4:50.0)
4:44.61      Alicja     Konieczek       021194 Nadodrze Powodowo   3    Phoenix           23.01  4:37.42i-17

2000 m (6:00.0)

3000 m (9:15.0-9:45.0)
9:37.55      Anna       Bańkowska       310390 Podlasie Białystok  1    Białystok         03.05  9:19.05i-19

5000 m (16:20.0-17:00.0) - OG: 15:10.00
15:50.70     Aneta      Konieczek       080697 Nadodrze Powodowo   6    Los Angeles       16.05  17:15.80-18
15:53.56     Alicja     Konieczek       021194 Nadodrze Powodowo   12   Austin            26.02  15:59.22-17
16:48.86+    Izabela    Paszkiewicz     090188 AZS UMCS Lublin     1A   Goleniów          24.04  16:02.28-19
16:49.14+    Sylwia     Indeka          190697 LKS Pszczyna        2A   Goleniów          24.04  15:57.86-19
16:49.37+    Monika     Jackiewicz      181292 MKL Szczecin        3A   Goleniów          24.04  16:43.6-20
16:49.77+    Renata     Pliś            050285 Maraton Świnoujście 4A   Goleniów          24.04  15:18.75-14
16:49.87+    Anna       Bańkowska       310390 Podlasie Białystok  5A   Goleniów          24.04  16:11.26-19
16:50.06+    Iwona      Bernardelli     190285 Vectra Włocławek    6A   Goleniów          24.04  15:35.72-12
16:50.71+    Aleksandra Brzezińska      300791 MKL Toruń           7A   Goleniów          24.04  16:09.76-20
16:53.48+    Paulina    Kaczyńska       240791 Pomorze Stargard    8A   Goleniów          24.04  15:29.67-18
                        10
16:55.02+    Kinga      Królik          260999 Azymut Pabianice    9A   Goleniów          24.04  17:42.58-19
16:55.93+    Matylda    Kowal           110189 Resovia Rzeszów     10A  Goleniów          24.04  16:13.86-11
16:59.77+    Beata      Topka           200199 Talex Borzytuchom   11A  Goleniów          24.04  17:06.57-19

10000 m (33:30.0-35:00.0) - OG: 31:25.00
33:24.16     Sylwia     Indeka          190697 LKS Pszczyna        1A   Goleniów          24.04  33:52.35-20
33:25.67     Izabela    Paszkiewicz     090188 AZS UMCS Lublin     2A   Goleniów          24.04  33:14.34-20
33:26.06     Renata     Pliś            050285 Maraton Świnoujście 3A   Goleniów          24.04  32:54.13-19
33:27.41     Iwona      Bernardelli     190285 Vectra Włocławek    4A   Goleniów          24.04  32:55.06-17
33:39.17     Anna       Bańkowska       310390 Podlasie Białystok  5A   Goleniów          24.04  33:15.16-19
33:41.51     Monika     Jackiewicz      181292 MKL Szczecin        6A   Goleniów          24.04  37:16.64-14
33:56.85     Beata      Topka           200199 Talex Borzytuchom   7A   Goleniów          24.04  35:11.40-20
33:59.81     Kinga      Królik          260999 Azymut Pabianice    8A   Goleniów          24.04  -0-
34:11.75     Patrycja   Kapała          260397 AZS-AWF Katowice    9A   Goleniów          24.04  -0-
34:13.01     Aleksandra Brzezińska      300791 MKL Toruń           10A  Goleniów          24.04  33:44.82-19
                        10
34:18.26     Matylda    Kowal           110189 Resovia Rzeszów     11A  Goleniów          24.04  -0-
34:35.40     Paulina    Kaczyńska       240791 Pomorze Stargard    12A  Goleniów          24.04  32:50.16-19
34:43.84     Oliwia     Sarnecka        201201 MKL Szczecin        13A  Goleniów          24.04  -0-
34:51.91     Sylwia     Ślęzak          071195 Budowlani Częstoch. 14A  Goleniów          24.04  35:38.87-19

HMar / Półmaraton (73.30-78:00)
73:47+       Izabela    Paszkiewicz     090188 AZS UMCS Lublin     1    Dębno             18.04  70:52-20
73:47+       Angelika   Mach            070991 AZS UMCS Lublin     2    Dębno             18.04  71:07-20
73:47+       Iwona      Bernardelli     190285 Vectra Włocławek    3    Dębno             18.04  72:00-15
73:47+       Aleksandra Lisowska        121290 AZS UWM Olsztyn     4    Dębno             18.04  72:16-20
74:22+       Monika     Andrzejczak     050185 MKL Szczecin        6    Dębno             18.04  73:30-19
77:41+       Dominika   Stelmach        280282 Athletics Warszawa  10   Dębno             18.04  75:17-17

Mar / Maraton (2:40:00-2:50:00) - OG: 2:29:30
2:26:08 =NR  Aleksandra Lisowska        121290 AZS UWM Olsztyn     1    Dębno             18.04  2:30:47-20
2:27:48      Angelika   Mach            070991 AZS UMCS Lublin     3    Dębno             18.04  2:37:16-16
2:28:12      Izabela    Paszkiewicz     090188 AZS UMCS Lublin     4    Dębno             18.04  2:29:56-17
2:30:16      Iwona      Bernardelli     190285 Vectra Włocławek    5    Dębno             18.04  2:27:47-15
2:31:16      Anna       Bańkowska       310390 Podlasie Białystok  1    Dresden           21.03  2:34:57-19
2:34:24      Aleksandra Brzezińska      300791 MKL Toruń           2    Dresden           21.03  2:34:51-19
2:36:45      Dominika   Stelmach        280282 Athletics Warszawa  8    Dębno             18.04  2:37:09-18
---
2:27:43      Karolina   Nadolska        060981 MKL Toruń           3    Hannover          07.04.2019

100 km (9:59:59)
8:48:49 103k Małgorzata Pazda-Pozorska  160282 AML Słupsk          1    Olsztyn           08.05  7:55:19-19

1500 mS / 1500 m prz. (5:00.00)

2000 mS / 2000 m prz. (7:00.0)
intermediate in 3000S / międzyczas na 3000 m prz.
6:26.47+     Alicja     Konieczek       021194 Nadodrze Powodowo   6    Des Moines        23.04  6:45.59-13

3000 mS / 3000 m prz. (10:20.0-10:45.0) - OG: 9:30.00
 9:33.42     Alicja     Konieczek       021194 Nadodrze Powodowo   4    Walnut            09.05  9:36.09-19
 9:36.74     Aneta      Konieczek       080697 Nadodrze Powodowo   1    Los Angeles       15.05  9:57.70-17
 9:37.42     Al.        Konieczek                                  4    Des Moines        23.04
 9:59.42     An.        Konieczek                                  2    Eugene            02.04

100 mH / 100 m ppł. (13.50-14.20) - OG: 12.84
13.63   +1.7 Angelika   Węgierska       120494 Sprinterki Poznań   5    Savona            13.05  13.30-18
13.76   +0.7 Weronika   Nagięć          270602 AZS-AWF Kraków      1    Trzcinica         15.05  13.66-20
13.79   +1.3 Adrianna   Sułek           030499 Zawisza Bydgoszcz   H    Warszawa          15.05  13.60-19
13.79   +0.7 Weronika   Barcz           281002 AZS Łódź            2    Łódź              15.05  14.30-20
13.88   +0.7 Monika     Kiepura         190800 AZS-AWF Kraków      2    Trzcinica         15.05  13.49-20
14.16   -0.6 Marika     Majewska        050502 Orkan Września      1    Piła              15.05  13.74-20
wind / z wiatrem
13.68   +2.3 Weronika   Barcz           281002 AZS Łódź            1h1  Łódź              15.05  14.30-20
U-18 (76.2cm)
13.75   +0.7 Julia      Zegan           250105 Skra Warszawa       1    Łódź              15.05
---
12.75   +0.3 Karolina   Kołeczek        150193 AZS UMCS Lublin     1    Chorzów           16.06.2019
12.82   +1.8 Klaudia    Siciarz         150398 AZS-AWF Kraków      2    Gävle             12.07.2019

300 mH / 300 m ppł. (44.00)
41.40        Julia      Korzuch         271295 AZS-AWF Katowice    1r1  Gliwice           08.05  41.18-20

400 mH / 400 m ppł. (58.00-61.00) - OG: 55.40
58.00        Emilia     Ankiewicz       221190 AZS-AWF Warszawa    1    Warszawa          15.05  55.89-16
58.31        Julia      Korzuch         271295 AZS-AWF Katowice    2    Warszawa          15.05  57.80-19
59.79        Anna Maria Gryc            161099 AZS-AWF Warszawa    3    Warszawa          15.05	 59.88-20
---
55.38        Joanna     Linkiewicz      020590 AZS-AWF Wrocław     6s2  Doha              02.10.2019

HJ / Skok wzwyż (1.92-1.84-1.75) - OG: 1.96
1.94         Kamila     Lićwinko        220386 Podlasie Białystok  1    Warszawa          15.05  2.02i-15
                        (1.82/1  1.86/1  1.90/1  1.94/2  1.96/xxx)
1.80         Adrianna   Sułek           030499 Zawisza Bydgoszcz   H    Warszawa          15.05  1.84-19
1.78         Wiktoria   Miąso           141101 Resovia Rzeszów     2    Warszawa          15.05  1.84i-20
1.77         Katarzyna  Kokot           050104 AZS PO Opole        1    Opole             15.05  1.76-20
---
1.98         Kamila     Lićwinko        220386 Podlasie Białystok  5    Doha              30.09.2019

PV / Skok o tyczce (4.50-4.00-3.80) - OG: 4.70
4.10         Victoria   Kalitta         130801 Zawisza Bydgoszcz   1    Warszawa          09.05  4.10-20
3.95         Anna       Łyko            300501 MKS-MOS Wrocław     4    Warszawa          15.05  4.26sq-19
3.90         Agnieszka  Kaszuba         310898 KL Gdynia           1    Słupsk            09.05  4.30i-20
3.90         Maja       Chamot          161003 MKS Ustroń          1    Karpacz           16.05  3.82-19
3.80         Emilia     Kusy            091298 SKLA Sopot          1    Pelpin            15.05  4.10i-20
3.80         Agata      Boraczyńska     100301 Warszawianka        2    Pelpin            15.05  3.92i-20

LJ / Skok w dal (6.60-6.30-6.00) - OG: 6.82
6.71    +2.0 Magdalena  Żebrowska       290596 AZS-AWF Katowice    1    Lublin            12.05  6.38-20/6.51w-19
                        (    x      6.71/+2.0      x      6.27/+1.1)
6.47    +1.4 Anna       Matuszewicz     050403 MKL Toruń           1    Sieradz           09.05  5.91i-20
6.42    +0.2            Matuszewicz                                1    Warszawa          15.05
6.37    +1.4            Żebrowska                                  2    Warszawa          15.05
6.11    +1.3 Karolina   Młodawska       041096 KKL Kielce          4    Warszawa          15.05  6.45i-20
6.10    +0.8 Karolina   Kucharczyk      240491 Kadet Rawicz        1T20 Bydgoszcz         14.05  6.21-19
6.01    +0.8 Roksana    Jędraszak       280502 MKL Jarocin         -    Warszawa          15.05  6.16i-20
wind / z wiatrem
6.18    +2.5 Roksana    Jędraszak       280502 MKL Jarocin         3    Warszawa          15.05  6.16i-20

TJ / Trójskok (13.85-13.00-12.50) - OG: 14.32
13.75        Adrianna   Szóstak         020396 AZS Poznań          1    Łódź              15.05  13.71-19
13.26        Agnieszka  Bednarek        140698 AZS Łódź            2    Łódź              15.05  13.46-19
13.24   -1.1            Bednarek                                   1    Warszawa          09.05
13.02   -0.4 Karolina   Młodawska       041096 KKL Kielce          1    Warszawa          15.05  13.55-20

SP / Pchnięcie kulą (18.00-16.00-14.00) - OG: 18.50
17.81        Klaudia    Kardasz         020596 Podlasie Białystok  4A   Split             08.05  18.63i-19
15.36        Ewa        Różańska        221200 AZS-AWF Warszawa    4u23ASplit             09.05  15.32-19
14.34        Zuzanna    Maślana         010504 MLKL Płock          1    Warszawa          08.05  15.84y-20
---
18.65sq      Paulina    Guba            140591 Start Otwock        1    Warszawa          28.07.2019
18.57i       Klaudia    Kardasz         020596 Podlasie Białystok  1    Toruń             20.02.2021
U18 (3 kg)
15.87        Zuzanna    Maślana         010504 MLKL Płock          1    Warszawa          08.05
15.45        Anna       Kicińska        110205 Tempo 5 Przemyśl    1    Stalowa Wola      08.05
15.31        Joanna     Marszelewska    100504 NKS Nowe Miasto     1    Olecko            09.05

DT / Rzut dyskiem (61.00-54.00-48.00) - OG: 63.50
58.79        Daria      Zabawska        160495 AZS UMCS Lublin     6A   Split             09.05  62.36-19
57.14        Karolina   Urban           181098 AZS-AWFiS Gdańsk    1B   Split             09.05  57.48-18
56.54                   Urban                                      1    Kielce            01.05
50.86        Nina       Staruch         030301 AZS-AWF Warszawa    1    Warszawa          15.05  51.33-20
49.12        Beata      Trzonkowska     020595 Prefbet Śniadowo    1    Białystok         03.05  49.38-19

WT / Rzut ciężarem (18.00-17.00)

HT / Rzut młotem (71.00-66.00-55.00) - OG: 72.50
73.87        Anita      Włodarczyk      080885 Skra Warszawa       1    Belek             01.05  82.98-16
                        (69.67  71.05  71.25    x    72.04  73.87)
72.82        Malwina    Kopron          161194 AZS UMCS Lublin     1A   Split             09.05  76.85-17
                        (69.24  68.78    x    72.82  71.34  72.24)
72.52        Joanna     Fiodorow        040389 AZS Poznań          1    Kielce            09.05  76.35-19
                        (  x    67.51  67.19  72.52  70.13  69.38)
72.37                   Włodarczyk                                 2A   Split             09.05
                        (68.58  72.37  72.12  71.55  72.10    x  )
71.27        Katarzyna  Furmanek        190296 KKL Kielce          2    Kielce            09.05  73.61-20
                        (  x    69.08  67.68    x    71.27  70.62)
70.02                   Furmanek                                   1    Kielce            01.05
67.46        Ewa        Różańska        221200 AZS-AWF Warszawa    1u23BSplit             08.05  63.81-20
66.65                   Furmanek                                   1    Łódź              15.05
66.57                   Furmanek                                   1    Kielce            20.03
64.40        Aleksandra Śmiech          021097 Agros Zamość        2    Warszawa          15.05  68.86-19
64.36        Marika     Kaczmarek       250496 KKL Kielce          3    Kielce            09.05  66.99-20
59.49        Aleksandra Nowaczewska     311002 Start Nakło         1    Piła              15.05  62.79-20
59.24        Aleksandra Kokowska        280495 AZS Poznań          1    Poznań            08.05  65.31-18
58.14        Kinga      Łepkowska       300497 AZS-AWF Warszawa    4    Kielce            09.05  63.38-20
                        10
U-18 (3 kg)
59.21        Weronika   Kaniowska       270904 AZS-AWF Gorzów      1    Poznań            08.05
59.17        Izabela    Duda            190404 Vectra Włocławek    2    Poznań            08.05
57.02        Maria      Duszkiewicz     070404 Stal Mielec         1    Rybnik            24.04

JT / Rzut oszczepem (59.00-54.00-48.00) - OG: 64.00
71.40 NR     Maria      Andrejczyk      090396 Hańcza Suwałki      1A   Split             09.05  67.11-16
                        (71.40    -    65.24  69.68    x    59.73)
55.75        Małgorzata Maślak          240101 ULKS Tychowo        1    Piła              15.05  48.37-19
54.87        Klaudia    Regin           280897 AZS UWM Olsztyn     3B   Split             09.05  57.59-16
51.15        Karolina   Bołdysz         210493 AZS-AWFiS Gdańsk    2    Warszawa          15.05  56.42-19
49.84        Gabriela   Andrukonis      170902 Czwórka Białystok   1-j  Warszawa          15.05  51.04-20
48.32        Julia      Szałas          241098 AZS-AWF Gorzów      3    Warszawa          15.05  49.20-18

Hep / Siedmiobój (5.500-5.000) - OG: 6420
5657         Julia      Słocka          180201 AZS-AWF Warszawa    1    Warszawa          16.05  5186-20
                        (14.23/+1.3-1.71-12.64-24.80/-0.9 / 5.98/+1.7-40.15-2:27.68)
5321         Marleen    Baas            130804 AZS Poznań          1-j  Warszawa          16.05  -0-
                        (14.72/+0.8-1.59-12.38-26.80/+0.9 / 5.60/+3.0-46.59-2:23.25)
5312         Kornelia   Sura            280602 ALKS AJP Gorzów     2-j  Warszawa          16.05  4735-20
                        (14.79/+0.8-1.68-11.29-25.86/+0.9 / 5.58/+3.5-35.29-2:15.26)
5009         Adrianna   Sułek           030499 Zawisza Bydgoszcz   2    Warszawa          16.05  6171-19
                        (13.79/+1.3-1.80-11.43-24.35/-0.9 / 5.87/+1.5-38.72-  DNF  )
U-18 (76.2cm/3kg/500g)
5093         Paulina    Kubis           240304 WLKS Wrocław        1    Zgorzelec         09.05
                        (14.56/+0.9-1.66-11.76-25.20/+0.6 / 5.59/+1.3-25.42-2:25.07)

3000 mW / Chód 3000 m (13:00-14:00)
13:51+       Katarzyna  Zdziebło        281196 Stal Mielec         1    Békéscsaba        18.04  12:52.73+-20

5000 mW / Chód 5000 m (23:00-24:00)
22:24+       Katarzyna  Zdziebło        281196 Stal Mielec         1=   Poděbrady         16.05  21:13.69-20
22:58+                  Zdziebło                                   1    Békéscsaba        18.04
23:24+       Olga       Niedziałek      300697 WLKS Nowe Iganie    30   Poděbrady         16.05  22:26.42-20
23:58+       Agnieszka  Ellward         260389 Flota Gdynia        38   Poděbrady         16.05  22:53.16mx-17

10 kmW / Chód 10 km (47:00-50:00)
44:42+       Katarzyna  Zdziebło        281196 Stal Mielec         2=   Poděbrady         16.05  46:04-15
45:40+                  Zdziebło                                   1    Békéscsaba        18.04
46:51+       Olga       Niedziałek      300697 WLKS Nowe Iganie    27   Poděbrady         16.05  47:45.65-16
48:10+       Agnieszka  Ellward         260389 Flota Gdynia        5    Békéscsaba        18.04  46:46-16

20 kmW / Chód 20 km (1:40:00-1:50:00) - OG: 1:31:00
1:29:57      Katarzyna  Zdziebło        281196 Stal Mielec         9    Poděbrady         16.05  1:30:41-20
1:30:35                 Zdziebło                                   1    Békéscsaba        18.04
1:33:26      Olga       Niedziałek      300697 WLKS Nowe Iganie    15   Poděbrady         16.05  1:35:00-19
1:34:34                 Niedziałek                                 4    Békéscsaba        18.04
1:36:18      Agnieszka  Ellward         260389 Flota Gdynia        6    Békéscsaba        18.04  1:39:32-19
1:45:31      Anna       Zdziebło        201101 Stal Mielec         10   Békéscsaba        18.04  1:57:39-20
1:45:53+     Antonina   Lorek           110295 AZS-AWF Kraków      15   Poděbrady         16.05  1:44:46-20

50 kmW / Chód 50 km (5:00:00)

4x100 m (46.00) - OG: top16
43.64        Polska                                                2h2  Chorzów           01.05  NR 42.68-10
             (Paulina Guzowska, Klaudia Adamek, Katarzyna Sokólska, Pia Skrzyszowska)
44.10        Polska                                                2    Chorzów           02.05
             (Magdalena Stefanowicz, Klaudia Adamek, Katarzyna Sokólska, Pia Skrzyszowska)

4x200 m (1:40.0)
1:34.98 NR   Polska                                                1    Chorzów           02.05  NR 1:35.5-75
             (Paulina Guzowska, Kamila Ciba, Klaudia Adamek, Marlena Gola)

4x400 m (3:40.0) - OG: top16
3:28.11      Polska                                                1h1  Chorzów           01.05  NR 3:21.89-19
             (Kornelia Lesiewicz, Małgorzata Hołub-Kowalik, Kinga Gacka, Natalia Kaczmarek)
3:28.81      Polska                                                2    Chorzów           02.05
             (Kornelia Lesiewicz, Małgorzata Hołub-Kowalik, Karolina Łozowska, Natalia Kaczmarek)

4x800 m 

TERMINY KWALIFIKACYJNE: 01.01.2019 - 10000, Mar & Walks (za wyłaczeniem okresu: 05.04.2020 - 31.08.2020), Relays, Multievents 01.05.2109 - pozostałe konkurencje za wyłaczeniem okresu: 05.04.2020 - 30.11.2020 29.06.2021 - zakończenie okresu kwalifikacyjnego (Mar & 50kmW: 31.05.2021)