POLAND / POLSKA '2021

WOMEN / KOBIETY as at: 10.04.2021 MEN / MĘŻCZYŹNI
All corrections please send to / Uwagi proszę kierować do Zbigniew Jonik

60 m (7.65)

100 m (11.60-11.90) - OG: 11.15
---
11.07   +0.7 Ewa        Swoboda         260797 AZS-AWF Katowice    1A   Berlin            01.09.2019

150 m (18.50)

200 m (23.70-24.20) - OG: 22.80

300 m (39.00)

400 m (53.00-55.00) - OG: 51.35
---
50.85        Justyna    Święty-Ersetic  031292 AZS-AWF Katowice    2A   Chorzów           16.06.2019
51.02        Iga        Baumgart-Witan  110489 BKS Bydgoszcz       3s1  Doha              01.10.2019

500 m (1:14.0)

600 m (1:30.0)

800 m (2:04.0-2:08.0) - OG: 1:59.50

1000 m (2:40.0-2:45.0)

1500 m (4:18.0-4:25.0) - OG: 4:04.20
4:23.74      Alicja     Konieczek       021194 Nadodrze Powodowo   5    Phoenix           03.02  4:21.68-17
---
4:04.06      Sofia      Ennaoui         300895 MKL Szczecin        12   London            20.07.2019

mile / mila (4:50.0)
4:44.61      Alicja     Konieczek       021194 Nadodrze Powodowo   3    Phoenix           23.01  4:37.42i-17

2000 m (6:00.0)

3000 m (9:15.0-9:45.0)

5000 m (16:20.0-17:00.0) - OG: 15:10.00
15:53.56     Alicja     Konieczek       021194 Nadodrze Powodowo   12   Austin            26.02  15:59.22-17

10000 m (33:30.0-35:00.0) - OG: 31:25.00

HMar / Półmaraton (73.30-78:00)

Mar / Maraton (2:40:00-2:50:00) - OG: 2:29:30
2:31:16      Anna       Bańkowska       310390 Podlasie Białystok  1    Dresden           21.03  2:34:57-19
2:34:24      Aleksandra Brzezińska      300791 MKL Toruń           2    Dresden           21.03  2:34:51-19
---
2:27:43      Karolina   Nadolska        060981 MKL Toruń           3    Hannover          07.04.2019

100 km (9:59:59)

1500 mS / 1500 m prz. (5:00.00)

2000 mS / 2000 m prz. (7:00.0)

3000 mS / 3000 m prz. (10:20.0-10:45.0) - OG: 9:30.00
 9:59.42     Aneta      Konieczek       080697 Nadodrze Powodowo   2    Eugene            02.04  9:57.70-17

100 mH / 100 m ppł. (13.50-14.20) - OG: 12.84
---
12.75   +0.3 Karolina   Kołeczek        150193 AZS UMCS Lublin     1    Chorzów           16.06.2019
12.82   +1.8 Klaudia    Siciarz         150398 AZS-AWF Kraków      2    Gävle             12.07.2019

300 mH / 300 m ppł. (44.00)

400 mH / 400 m ppł. (58.00-61.00) - OG: 55.40
---
55.38        Joanna     Linkiewicz      020590 AZS-AWF Wrocław     6s2  Doha              02.10.2019

HJ / Skok wzwyż (1.92-1.84-1.75) - OG: 1.96
---
1.98         Kamila     Lićwinko        220386 Podlasie Białystok  5    Doha              30.09.2019

PV / Skok o tyczce (4.50-4.00-3.80) - OG: 4.70

LJ / Skok w dal (6.60-6.30-6.00) - OG: 6.82

TJ / Trójskok (13.85-13.00-12.50) - OG: 14.32

SP / Pchnięcie kulą (18.00-16.00-14.00) - OG: 18.50
---
18.65sq      Paulina    Guba            140591 Start Otwock        1    Warszawa          28.07.2019
18.57i       Klaudia    Kardasz         020596 Podlasie Białystok  1    Toruń             20.02.2021

DT / Rzut dyskiem (61.00-55.00-48.00) - OG: 63.50

WT / Rzut ciężarem (18.00-17.00)

HT / Rzut młotem (71.00-68.00-55.00) - OG: 72.50
66.57        Katarzyna  Furmanek        190296 KKL Kielce          1    Kielce            20.03  73.61-20
61.73        Marika     Kaczmarek       250496 KKL Kielce          2    Kielce            20.03  66.99-20
58.94        Ewa        Różańska        221200 AZS-AWF Warszawa    3    Kielce            20.03  63.81-20
55.89        Kinga      Łepkowska       300497 AZS-AWF Warszawa    4    Kielce            20.03  63.38-20
---
76.35        Joanna     Fiodorow        040389 AZS Poznań          2    Doha              28.09.2019
75.61        Anita      Włodarczyk      080885 Skra Warszawa       1    Turku             11.06.2019
75.23        Malwina    Kopron          161194 AZS UMCS Lublin     1    Chorzów           14.09.2019

JT / Rzut oszczepem (59.00-55.00-48.00) - OG: 64.00

Hep / Siedmiobój (5.500-5.000) - OG: 6420

3000 mW / Chód 3000 m (13:00-14:00)

5000 mW / Chód 5000 m (23:00-24:00)

10 kmW / Chód 10 km (47:00-50:00)
49:01+       Agnieszka  Ellward         260389 Flota Gdynia        12   Olomouc           10.04  46:46-16

20 kmW / Chód 20 km (1:40:00-1:50:00) - OG: 1:31:00
---
1:30:41      Katarzyna  Zdziebło        281196 Stal Mielec         1    Warszawa          26.09.2020

50 kmW / Chód 50 km (5:00:00)

4x100 m (46.00) - OG: top16

4x200 m (1:40.0)

4x400 m (3:40.0) - OG: top16
---
3:21.89      Polska                                                2    Doha              06.10.2019

4x800 m 

TERMINY KWALIFIKACYJNE: 01.01.2019 - 10000, Mar & Walks (za wyłaczeniem okresu: 05.04.2020 - 31.08.2020), Relays, Multievents 01.05.2109 - pozostałe konkurencje za wyłaczeniem okresu: 05.04.2020 - 30.11.2020 29.06.2021 - zakończenie okresu kwalifikacyjnego (Mar & 50kmW: 31.05.2021)