POLAND / POLSKA '2010
WOMEN / KOBIETY
as at: 31.12.2010
MEN / MĘŻCZYŹNI
All corrections please send to / Uwagi proszę kierować do
Zbigniew Jonik
100 m (11.60-12.00)EAA: 11.50 - PZLA: 11.38
11.38 +1.9 Weronika Wedler 170789 AZS-AWF Wrocław 1h1 Bielsko-Biała 08.07 11.55-09
11.42 +1.9 Marika Popowicz 280488 Zawisza Bydgoszcz 2h1 Bielsko-Biała 08.07 11.38-09
11.42 -1.6 Wedler 1A Bielsko-Biała 08.07
11.43 +1.7 Wedler 2u23 Moskva 29.06
11.45 -1.6 Ewelina Ptak 200387 Śląsk Wrocław 2A Bielsko-Biała 08.07 11.46-07/11.45w-08
11.49 -1.6 Popowicz 3A Bielsko-Biała 08.07
11.50 +1.9 Marta Jeschke 020686 SKLA Sopot 3h1 Bielsko-Biała 08.07 11.57/11.49w-08
11.51 +1.3 Daria Korczyńska 300781 Śląsk Wrocław 3r1 Bergen 19.06 11.22-08
11.53 +0.2 Wedler 1 Kraków 30.05
11.54 +1.3 Popowicz 1h1 Warszawa 08.06
11.54 +1.7 Ptak 4h2 Wattenscheid 26.06
11.57 -1.6 Jeschke 4A Bielsko-Biała 08.07
11.57 +0.4 Popowicz 1r1 Toruń 20.08
11.58 +1.3 Korczyńska 2h1 Warszawa 08.06
11.58 -1.6 Korczyńska 5A Bielsko-Biała 08.07
11.59 +1.3 Jeschke 3h1 Warszawa 08.06
11.59 +1.7 Anna Kiełbasińska 260690 AZS-AWF Warszawa 3u23 Moskva 29.06 11.75-09
11.59 +0.5 Wedler 1h1 Kielce 22.08
11.59 +0.3 Wedler 1= Kraków 28.08
11.59 +0.3 Popowicz 1= Kraków 28.08
11.60 Popowicz 2r2 Cottbus 30.05
11.60 +0.1 Wedler 2h2 Warszawa 08.06
11.60 -0.9 Ptak 4 Wattenscheid 26.06
11.60 -0.9 Korczyńska 5 Wattenscheid 26.06
11.60 -0.2 Wedler 1 Kielce 22.08
(25/6)
11.63 +1.3 Iwona Brzezińska 240586 Warszawianka 5h1 Warszawa 08.06 11.59/11.56w-09
11.69 -1.6 Agnieszka Ligięza 190386 niest. Kraków 7A Bielsko-Biała 08.07 11.85-09/11.66w-08
11.73 +0.4 Monika Wieczorkiewicz 040388 AZS Poznań 1B Bielsko-Biała 08.07 11.90/11.86w-07
11.78 +0.9 Joanna Kocielnik 110383 Orzeł Warszawa 1h1 Warszawa 15.05 11.59-09/11.47w-08
10
11.80 -1.6 Iwona Ziółkowska 101080 AZS Poznań 8A Bielsko-Biała 08.07 11.47-09
11.86 +1.2 Monika Szczęsna 201287 Orlęta Radom 1 Łódź 12.06 11.79-09/11.74w-08
11.87 +0.4 Karolina Zagajewska 050493 AZS Łódź 1r3 Siedlce 10.06 12.66-09
11.87 +1.8 Magdalena Żynel 180783 Podlasie Białystok 2 Płock 16.06 11.75-09
11.87 +1.6 Martyna Opoń 120991 AZS Poznań 1h4 Słubice 18.06 11.86-09
11.90 +0.3 Milena Pędziwiatr 251089 AZS-AWF Wrocław 2h3 Biała Podlaska 22.05 11.82-09
11.93 +0.4 Ayla Kisiel 280692 Bałtyk Koszalin 2r3 Siedlce 10.06 11.91-09
11.95 +0.4 Katarzyna Sokólska 230893 Bojary Białystok 3r3 Siedlce 10.06 12.21-09
11.98 +0.4 Dorota Jędrusińska 040282 AZS Poznań 3B Bielsko-Biała 08.07 11.46/11.45w-07
wind / z wiatrem
11.38 +2.1 Ewelina Ptak 200387 Śląsk Wrocław 1h2 Bielsko-Biała 08.07 11.46-07/11.45w-08
11.41 +2.1 Daria Korczyńska 300781 Śląsk Wrocław 2h2 Bielsko-Biała 08.07 11.22-08
11.68 +2.1 Iwona Ziółkowska 101080 AZS Poznań 4h2 Bielsko-Biała 08.07 11.47-09
11.83 +2.1 Dorota Jędrusińska 040282 AZS Poznań 6h2 Bielsko-Biała 08.07 11.46/11.45w-07
200 m (23.70-24.45)EAA: 23.70 - PZLA: 23.25
23.21 -0.4 Weronika Wedler 170789 AZS-AWF Wrocław 5A Bydgoszcz 06.06 23.48-09
23.28 +1.4 Wedler 1r1 Kraków 04.09
23.30 -1.7 Wedler 5s2 Barcelona 30.07
23.33 -0.4 Marika Popowicz 280488 Zawisza Bydgoszcz 6A Bydgoszcz 06.06 23.15-09
23.36 -0.9 Wedler 1h2 Bielsko-Biała 09.07
23.36 -1.9 Wedler 1 Bielsko-Biała 10.07
23.36 -0.2 Marta Jeschke 020686 SKLA Sopot 7s1 Barcelona 30.07 23.19-08
23.38 +0.7 Ewelina Ptak 200387 Śląsk Wrocław 1r4 Słubice 18.06 23.07-09
23.41 +0.9 Jeschke 1r1 Toruń 13.06
23.47 +1.8 Wedler 6r2 Bergen 20.06
23.47 +0.4 Jeschke 2 Sollentuna 01.07
23.48 -1.7 Ptak 7s2 Barcelona 30.07
23.51 -1.5 Anna Kiełbasińska 260690 AZS-AWF Warszawa 1h1 Bielsko-Biała 09.07 23.61-09
23.51 -1.9 Ptak 2 Bielsko-Biała 10.07
23.53 +1.9 Wedler 1r1 Biała Podlaska 23.05
23.53 -0.4 Ptak 8A Bydgoszcz 06.06
23.55 +0.8 Jeschke 3 Baunatal 02.06
23.55 0.0 Kiełbasińska 1 Bydgoszcz 12.06
23.56 +1.4 Jeschke 2r1 Kraków 04.09
23.55 +1.2 Ptak 1r1 Kraków 12.06
23.55 -0.6 Ptak 2 Wattenscheid 26.06
23.56 -1.9 Kiełbasińska 3 Bielsko-Biała 10.07
23.57 -0.4 Jeschke 1B Bydgoszcz 06.06
23.58 -1.5 Ptak 2h1 Bielsko-Biała 09.07
23.60 -3.5 Jeschke 4h4 Barcelona 30.07
23.61 +1.2 Daria Korczyńska 300781 Śląsk Wrocław 2r1 Kraków 12.06 23.17-08
23.61 -0.9 Jeschke 2h2 Bielsko-Biała 09.07
23.61 -1.9 Jeschke 4 Bielsko-Biała 10.07
23.62 +1.9 Kiełbasińska 2r1 Biała Podlaska 23.05
23.62 -2.1 Wedler 4h2 Barcelona 30.07
23.63 0.0 Jeschke 5r2 Zhukovskiy 26.06
23.66 -1.2 Ptak 3h3 Barcelona 30.07
(32/6)
23.77 -0.3 Agnieszka Ligięza 190386 niest. Kraków 1r1 Kraków 19.06 23.99-09
23.77 -0.3 Karolina Tymińska 041084 ZLKL Zielona Góra H Barcelona 30.07 23.39-08
23.78 +1.0 Joanna Kocielnik 110383 Orzeł Warszawa 1r1 Warszawa 09.05 24.08-08
23.90 +1.9 Iwona Brzezińska 240586 Warszawianka 4r1 Biała Podlaska 23.05 23.70-05
10
24.02 +1.2 Agata Bednarek 280688 AZS Łódź 1r1 Warszawa 29.05 24.03-09
24.07 -0.9 Iwona Ziółkowska 101080 AZS Poznań 4h2 Bielsko-Biała 09.07 23.76-09
24.11 0.0 Martyna Opoń 120991 AZS Poznań 3 Bydgoszcz 12.06 24.30/24.28w-09
24.17 +0.3 Magdalena Żynel 180783 Podlasie Białystok 1r1 Siedlce 10.06 24.12-09
24.23 +1.9 Milena Pędziwiatr 251089 AZS-AWF Wrocław 7r1 Biała Podlaska 23.05 23.94-09
24.26 +0.7 Monika Wieczorkiewicz 040388 AZS Poznań 3r4 Słubice 18.06 24.63-09
24.29 +0.2 Zuzanna Leszczyńska 010489 AZS-AWFiS Gdańsk H Kraków 28.08 24.70-09
24.30 +1.9 Monika Szczęsna 201287 Orlęta Radom 1r1 Lublin 13.06 24.27-09
24.37 -0.7 Izabela Kostruba 080184 Agros Zamość 2r1 Biała Podlaska 29.05 23.82-08
24.41 +0.9 Aneta Jakóbczak 030785 AZS Poznań 2r2 Biała Podlaska 23.05 24.83-08
20
wind / z wiatrem
23.36 +2.5 Wedler 1r3 Kraków 29.08
24.20 +2.5 Milena Pędziwiatr 251089 AZS-AWF Wrocław 3r3 Kraków 29.08 23.94-09
24.20 +3.1 Monika Wieczorkiewicz 040388 AZS Poznań 1r2 Kraków 04.09 24.63-09
300 m (39.00)
38.19 Weronika Wedler 170789 AZS-AWF Wrocław 1r1 Wrocław 01.05 -0-
400 m (53.50-55.60)EAA: 53.40 - PZLA: 52.35
52.53 Anna Jesień 101278 Prefbet Śniadowo 2 Vila Real de S.A. 29.05 51.74-07
53.12 Agata Bednarek 280688 AZS Łódź 1 Bielsko-Biała 09.07 53.53-09
53.19 Izabela Kostruba-Rój 080184 Agros Zamość 1h1 Bielsko-Biała 08.07 52.91-08
53.23 Kostruba-Rój 2 Bielsko-Biała 09.07
53.49 Bednarek 1u23 Warszawa 08.06
53.68 Aneta Jakóbczak 030785 AZS Poznań 2h1 Bielsko-Biała 08.07 55.12-09
54.04 Agnieszka Leszczyńska 251087 Sporting Międzyzdr. 4 Bielsko-Biała 09.07 53.69-09
54.08 Tina Polak 120788 AZS-AWF Katowice 2u23 Warszawa 08.06 53.80-09
54.43 Agnieszka Karpiesiuk 170482 AZS-AWFiS Gdańsk 5 Bielsko-Biała 09.07 52.43-07
54.44 Angelika Cichocka 100188 Talex Borzytuchom 1 Gdańsk 29.05 56.06-08
54.58 Iga Baumgart 110489 BKS Bydgoszcz 1r2 Międzyzdroje 17.08 54.30-09
54.80 Magdalena Gorzkowska 300492 MKS-MOSM Bytom 1A Białystok 27.06 55.37-09
10
54.82 Joanna Linkiewicz 020590 AZS-AWF Wrocław 4 Bydgoszcz 12.06 56.42-08
54.98 Małgorzata Hołub 301092 Bałtyk Koszalin 2A Białystok 27.06 55.68-09
54.99 Marzena Kościelniak 281289 Olimpia Poznań 3u23 Warszawa 08.06 57.36-08
55.16 Joanna Jóźwik 300191 Victoria Stalowa W. 4h1 Bielsko-Biała 08.07 55.55-09
55.30 Justyna Święty 031292 Victoria Racibórz 1r1 Sosnowiec 15.05 55.55-09
55.31 Danuta Młynarczyk 301086 AZS-AWF Warszawa 1 Warszawa 05.06 54.78-06
55.36 Grażyna Prokopek-Janáček200477 AZS-AWF Warszawa 7 Bielsko-Biała 09.07 51.29-04
55.37 Patrycja Wyciszkiewicz 080194 Olimpia Poznań 1A Zielona Góra 24.07 59.25-09
55.48 Jolanta Handzlik 270489 AZS-AWF Katowice 8 Bielsko-Biała 09.07 57.24-09
600 m (1:30.0)
1:29.77 Angelika Cichocka 100188 Talex Borzytuchom 1 Białogard 03.07 1:29.77-09
800 m (2:04.0-2:10.0)EAA: 2:02.50 - PZLA: 2:01.00/2:01.80
2:00.45 Renata Pliś 050285 Maraton Świnoujście 5 Zagreb 01.09 2:02.44-09
2:00.76 Pliś 6 Berlin 22.08
2:01.17 Angelika Cichocka 100188 Talex Borzytuchom 6h3 Barcelona 27.07 2:03.24-09
2:01.92 Pliś 1 Bielsko-Biała 09.07
2:02.30 Cichocka 5 Shanghai 23.05
2:02.37 Cichocka 7 Ostrava 27.05
2:02.49 Cichocka 1h2 Bielsko-Biała 08.07
2:02.53 Ewelina Sętowska-Dryk 050380 AZS-AWF Warszawa 7 Zhukovskiy 26.06 1:58.96-06
2:02.62 Cichocka 3A Bydgoszcz 06.06
2:02.74 Agnieszka Leszczyńska 251087 Sporting Międzyzdr. 1r2 Rehlingen 24.05 2:01.53-09
2:03.04 Cichocka 2 Bielsko-Biała 09.07
2:03.13 Pliś 4A Bydgoszcz 06.06
2:03.19 Pliś 7 Shanghai 23.05
2:03.40 Pliś 1h1 Bielsko-Biała 08.07
2:03.40 Cichocka 1 Kraków 04.09
2:03.56 Leszczyńska 8A Bydgoszcz 06.06
2:03.57 Justyna Zembrzuska 030386 AZS-AWF Warszawa 3 Bielsko-Biała 09.07 2:06.19-09
2:03.90 Sętowska-Dryk 7 Oslo 04.06
2:03.92 Sętowska-Dryk 2 Kraków 04.09
2:04.06 Sętowska-Dryk 2h1 Bielsko-Biała 08.07
(20/5)
2:04.95 Ewa Jacniak 271190 AZS UMCS Lublin 1 Wrocław 16.06 2:06.57-07
2:05.09 Joanna Jóźwik 300191 Victoria Stalowa W. 5s2 Moncton 21.07 2:07.31-09
2:05.10 Sylwia Ejdys 150784 AZS-AWF Wrocław 2 Wrocław 16.06 2:00.36-08
2:05.39 Sandra Michalak 010487 Płomień Sosnowiec 4h1 Bielsko-Biała 08.07 2:08.35-09
2:05.77 Katarzyna Broniatowska 220290 AZS-AWF Kraków 2h2 Bielsko-Biała 08.07 2:07.27-09
10
2:06.43 Karolina Tymińska 041084 ZLKL Zielona Góra H Barcelona 31.07 2:05.53-06
2:06.77 Joanna Kuś 040184 AZS-AWF Katowice 2r1 Biała Podlaska 23.05 2:02.59-08
2:06.79 Monika Harasim 160988 AZS-UWM Olsztyn 1 Warszawa 14.08 2:08.47-09
2:06.87 Monika Flis 180589 WLKS Siedlce 2 Warszawa 14.08 2:05.68-07
2:07.17 Danuta Urbanik 241289 Victoria Stalowa W. 3 Warszawa 14.08 2:05.02-08
2:07.21 Monika Wiśniowska 311084 WLKS Siedlce 4h2 Bielsko-Biała 08.07 2:06.64-04
2:07.78 Paulina Mikiewicz 130792 Podlasie Białystok 5h1 Bielsko-Biała 08.07 2:13.94-08
2:07.99 Paulina Jakimowska 110688 AZS-UWM Olsztyn 6h1 Bielsko-Biała 07.07 2:10.64-09
2:08.09 Wioletta Wróblewska 180291 UKS-MOS Opole 5h2 Bielsko-Biała 08.07 2:10.16-09
2:08.26 Marta Keller 190890 Start Otwock 6h2 Bielsko-Biała 08.07 2:09.07-09
20
2:08.28 Monika Głuchowska 250887 AZS-AWF Wrocław 7h2 Bielsko-Biała 08.07 2:08.03-06
2:08.44 Izabela Dziedziech 190791 Hańcza Suwałki 2 Białystok 27.06 2:07.20-09
2:08.57 Magdalena Cisek 300890 AZS-AWF Katowice 6 Kraków 04.09 2:11.62-08
2:08.93 Sandra Czerwińska 030191 Zawisza Bydgoszcz 3 Białystok 27.06 2:11.78-09
2:09.59 Katarzyna Kowalska 070485 Vectra Włocławek 1 Toruń 20.08 -0-
2:10.09 Aleksandra Chałubek 030793 Sparta Złotów 1 Białogard 16.07 2:10.20-08
1000 m (2:40.0-2:45.0)
2:40.89 Ewelina Sętowska-Dryk 050380 AZS-AWF Warszawa 1 Kraków 05.09 2:37.43-06
2:41.05 Danuta Urbanik 241289 Victoria Stalowa W. 2 Kraków 05.09 2:45.84-09
2:41.97 Katarzyna Broniatowska 220290 AZS-AWF Kraków 3 Kraków 05.09 2:47.79-09
2:43.55mx Monika Harasim 160988 AZS-UWM Olsztyn 1 Olsztyn 21.08 2:50.18-06
2:45.04mx Justyna Zembrzuska 030386 AZS-AWF Warszawa 2 Olsztyn 21.08 2:50.97-09
1500 m (4:18.0-4:30.0)EAA: 4:13.00 - PZLA: 4:07.00/4:09.00
4:05.52 Sylwia Ejdys 150784 AZS-AWF Wrocław 2 Warszawa 08.06 4:02.30-09
4:05.76 Ejdys 7h1 Barcelona 30.07
4:06.76 Renata Pliś 050285 Maraton Świnoujście 8 Rieti 29.08 4:06.84-09
4:06.94 Pliś 10 New York 12.06
4:07.17 Pliś 4 Warszawa 08.06
4:07.20 Pliś 5h2 Barcelona 30.07
4:09.26 Pliś 7 Hengelo 30.05
4:09.28 Pliś 2 Moskva 29.06
4:12.80 Angelika Cichocka 100188 Talex Borzytuchom 6 Warszawa 08.06 4:12.31-09
4:13.13 Ejdys 1 Bielsko-Biała 10.07
4:13.69 Wioletta Frankiewicz 090677 AZS-AWF Kraków 1 Kraków 30.05 4:03.09-04
4:13.79 Katarzyna Broniatowska 220290 AZS-AWF Kraków 2 Sopot 18.07 4:23.72-09
4:13.84 Pliś 2 Bielsko-Biała 10.07
4:14.45 Ejdys 7 Bergen 20.06
4:15.18mx Monika Harasim 160988 AZS-UWM Olsztyn 1 Olsztyn 04.09 4:24.38-09
4:15.54 Lidia Chojecka 250177 Warszawianka 3 Bielsko-Biała 10.07 3:59.22-00
4:15.85mx Danuta Urbanik 241289 Victoria Stalowa W. 1 Rzeszów 11.09 4:16.44-07
4:16.22 Broniatowska 2 Kraków 30.05
4:16.71 Broniatowska 8 Warszawa 08.06
4:17.11 Ejdys 11 Hengelo 30.05
4:17.34 Sandra Michalak 010487 Płomień Sosnowiec 4 Sopot 18.07 4:24.05-09
4:17.85 Broniatowska 12 Dubnica n.Váhom 22.08
(22/9)
4:20.29 Anna Jakubczak 020273 Agros Zamość 5 Bielsko-Biała 10.07 4:00.15-04
10
4:21.05 Urszula Nęcka 280684 Płomień Sosnowiec 4 Kraków 30.05 4:26.40-04
4:21.20 Aleksandra Jakubczak 290982 Agros Zamość 6 Bielsko-Biała 10.07 4:13.63-09
4:25.63 Matylda Szlęzak 110189 AZS-AWF Kraków 2 Biała Podlaska 22.05 4:39.94-09
4:25.67 Monika Głuchowska 250887 AZS-AWF Wrocław 6 Sopot 18.07 4:24.31-06
4:25.76 Agnieszka Ciołek 221085 AZS-AWF Wrocław 1 Wrocław 16.06 4:23.30-09
4:26.23 Karolina Waszak 100189 Barnim Goleniów 7 Sopot 18.07 4:27.82-08
4:26.63 Monika Wiśniowska 311084 WLKS Siedlce 1 Płock 16.06 4:25.74-08
4:27.07 Justyna Zembrzuska 030386 AZS-AWF Warszawa 4 Biała Podlaska 22.05 4:30.96-09
4:27.33 Lena Płaczek 221191 AZS Poznań 4 Dessau 28.05 4:23.80-09
4:27.66mx Agnieszka Pietsch 090380 AZS-AWF Wrocław 1B München 22.05 4:21.09-06
20
4:27.83 Paulina Jakimowska 110688 AZS-UWM Olsztyn 2 Kutno 19.06 4:27.87-09
4:28.69 Dominika Nowakowska 210185 LLKS Smętowo Gran. 8 Sopot 18.07 4:16.71-07
4:28.94 Adrianna Palka 121087 AZS-AWF Kraków 5 Biała Podlaska 22.05 4:31.68-09
4:29.17 Paulina Mikiewicz 130792 Podlasie Białystok 3 Płock 16.06 4:42.35-08
4:29.23 Karolina Kozłowska 190890 MLKS Ostróda 5 Kraków 28.08 4:33.79-08
4:29.56 Izabela Trzaskalska 090188 AZS UMCS Lublin 6 Biała Podlaska 22.05 4:27.52-06
2000 m (6:00.0)
5:41.55+ Renata Pliś 050285 Maraton Świnoujście 1 Monaco 22.07 5:44.17-09
5:44.97+ Pliś 1 Stockholm 06.08
5:55.84+ Pliś 1 London 13.08
3000 m (9:15.0-9:45.0)
8:54.00 Lidia Chojecka 250177 Warszawianka 6 Villeneuve d'Ascq 24.08 8:31.69-02
9:02.23 Karolina Jarzyńska 060981 Piętka Katowice 8 Huelva 09.06 9:16.91-09
9:08.94 Renata Pliś 050285 Maraton Świnoujście 2 Bergen 19.06 9:05.11i-08
9:24.52 Aleksandra Jakubczak 290982 Agros Zamość 1 Kraków 04.09 9:26.18-09
9:28.25 Dorota Gruca 051270 Agros Zamość 2 Kraków 04.09 9:09.57-98
9:31.26 Agnieszka Ciołek 221085 AZS-AWF Wrocław 1 Biała Podlaska 23.05 9:15.55-09
9:34.59 Monika Harasim 160988 AZS-UWM Olsztyn 1 Warszawa 19.09 9:42.47-09
9:38.50 Antonina Behnke 130689 UKS 14 Zabrze 3 Bydgoszcz 12.06 9:50.24-09
9:39.88 Izabela Trzaskalska 090188 AZS UMCS Lublin 3 Kraków 04.09 9:38.90-06
9:42.08 Urszula Nęcka 280684 Płomień Sosnowiec 1 Chorzów 23.05 9:48.41i-03
10
9:42.97 Marta Krawczyńska 120788 AZS-AWFiS Gdańsk 4 Kraków 04.09 10:13.42-09
5000 m (16:20.0-17:00.0)EAA: 15:50.00 - PZLA: 15:25.00/15:35.00
15:21.02mx Lidia Chojecka 250177 Warszawianka 1 Nice 30.06 15:04.88-02
15:26.97 Karolina Jarzyńska 060981 Piętka Katowice 12 Hengelo 30.05 15:44.01-09
15:37.83 Wioletta Frankiewicz 090677 AZS-AWF Kraków 6 Bergen 20.06 15:08.38-05
15:46.95 Frankiewicz 1 Bielsko-Biała 08.07
16:02.55 Agnieszka Ciołek 221085 AZS-AWF Wrocław 1 Chorzów 30.05 15:59.69-09
16:13.64 Anna Jakubczak 020273 Agros Zamość 2 Bielsko-Biała 08.07 16:30.18-09
16:24.46 Dorota Gruca 051270 Agros Zamość 1 Biała Podlaska 29.05 15:18.75-04
16:25.66 Aleksandra Jakubczak 290982 Agros Zamość 4 Bielsko-Biała 08.07 16:22.23-09
16:37.72 Urszula Nęcka 280684 Płomień Sosnowiec 5 Bielsko-Biała 08.07 -0-
16:41.97 Katarzyna Czyż 180477 Pogoń Ruda Śl. 6 Bielsko-Biała 08.07 16:11.66-03
16:43.25 Katarzyna Broniatowska 220290 AZS-AWF Kraków 1 Kraków 29.08 -0-
10
16:46.20 Justyna Mudy 201084 AZS-AWF Katowice 4 Atlanta 14.05 16:42.19-04
16:47.11 Karolina Waszak 100189 Barnim Goleniów 2 Kraków 29.08 16:34.76-07
16:59.83 Matylda Szlęzak 110189 AZS-AWF Kraków 3 Kraków 29.08 17:53.71-09
10000 m (33:30.0-35:00.0)EAA: 33:30.00 - PZLA: 32:20.00/32:40.00
32:44.40 Karolina Jarzyńska 060981 Piętka Katowice 8 Marseille 05.06 33:24.76-08
33:41.00 Agnieszka Ciołek 221085 AZS-AWF Wrocław 1 Sosnowiec 02.05 34:32.09-08
34:24.41 Aleksandra Jakubczak 290982 Agros Zamość 2 Sosnowiec 02.05 34:44.53-09
34:25.10 Agnieszka Jerzyk 150188 Krokus Leszno 3 Sosnowiec 02.05 -0-
34:41.18 Agnieszka Gortel 200377 AKS Chorzów 5 Sosnowiec 02.05 -0-
-----------------------------------------------------------------------------------------------
35:12.92 Iwona Lewandowska 190285 Vectra Włocławek 6 Sosnowiec 02.05 35:03.84-07
35:23.37 Karolina Waszak 100189 Barnim Goleniów 1 Zamość 11.09 -0-
35:29.71 Katarzyna Guz 111189 Żak Biała Podlaska 2 Zamość 11.09 36:47.07-09
35:32.78 Katarzyna Czyż 180477 Pogoń Ruda Śl. 7 Sosnowiec 02.05 34:42.94-03
35:35.35 Marta Krawczyńska 120788 AZS-AWFiS Gdańsk 3 Zamość 11.09 38:28.91-09
HMar / Półmaraton (73.30-78:00)
71:37 NR Karolina Jarzyńska 060981 Piętka Katowice 1 Warszawa 28.03 71:50-09
72:36 Jarzyńska 17 Nanning 16.10
72:52 Agnieszka Gortel 200377 AKS Chorzów 1 Piła 05.09 74:14-09
73:16 Dorota Ustianowska 240570 MLKS Goświnowice 2 Limassol 28.02 72:42-08
74:35 Agnieszka Ciołek 221085 AZS-AWF Wrocław 2 Piła 05.09 -0-
74:45 Dorota Gruca 051270 Agros Zamość 4 Indianapolis 08.05 71:56-01
75:03 Marzena Kłuczyńska 310884 AZS Poznań 3 Poznań 28.03 75:15-09
75:18 Justyna Bąk 010874 Piętka Katowice 1 Orihuela 14.02 72:14-07
75:58 Patrycja Włodarczyk 090680 JKLA Jawor 4 Piła 05.09 87:48-08
76:15 Iwona Lewandowska 190285 Vectra Włocławek 1 Wiązowna 28.02 -0-
77:07 Aleksandra Jakubczak 290982 Agros Zamość 5 Inowrocław 15.05 77.02-09
10
77:29+dh Wioletta Kryza 100868 AZS-UWM Olsztyn Sacramento 05.12 72:31-01
77:36 Agnieszka Janasiak 150481 Olimpia Poznań 7 Inowrocław 15.05 75:49-09
77:57 Wioletta Uryga 181068 NKS Namysłów 3 Opole 26.09 73:49-02
Mar / Maraton (2:40:00-2:50:00)PZLA: 2:31:00
2:34:47 Agnieszka Gortel 200377 AKS Chorzów 10 Berlin 26.09 2:37:08-09
2:37:52 Justyna Bąk 010874 Piętka Katowice 3 Madrid 25.04 2:30:45dh-07
2:38:19dh Wioletta Kryza 100868 AZS-UWM Olsztyn 3 Sacramento (105m) 05.12 2:33:44-99
2:38:50 Małgorzata Sobańska 250469 MGOKSiR Korfantów 4 Warszawa 26.09 2:26:08-01
2:39:15 Gortel 2 Kraków 25.04
2:39:19 Dorota Gruca 051270 Agros Zamość 1 Dębno 24.10 2:27:46-05
2:40:18 Marzena Kłuczyńska 310884 AZS Poznań 5 Hannover 02.05 2:43:51-09
2:41:48 Arleta Meloch 170879 Olimpia Grudziądz 9 Düsseldorf 02.05 2:37:34-09
2:41:58 Iwona Lewandowska 190285 Vectra Włocławek 5 Warszawa 26.09 -0-
2:42:33 Agnieszka Lewandowska 120184 Promień Kowalewo P. 2 Odense 19.09 2:44:13-07
2:45:15 Ewa Brych-Pająk 170175 Budowlani Częstoch. 2 Dębno 24.10 2:39:05-08
10
2:48:25 Krystyna Kuta 210967 Olimpia Grudziądz 2 Regensburg 16.05 2:32:22-97
2:48:30 Monika Drybulska 150580 Grunwald Poznań 11 Athína 31.10 2:29:57-03
2:48:37 Joanna Gront 251269 ŁKS Łódź 3 Odense 19.09 2:35:07-99
2:49:14 Anna Jakubczak 020273 Agros Zamość 6 Warszawa 26.09 -0-
100 km (9:59:59)
9:42:23 Aleksandra Niwińska 86 AZS-AWF Katowice 1 Kalisz 23.10 9:50:50-09
1500 mS / 1500 m prz. (5:00.0)
4:35.67 Katarzyna Kowalska 070485 Vectra Włocławek 1 Bydgoszcz 15.05 4:50.79-04
4:59.57 Ewelina Lubiejewska 260893 Prefbet Śniadowo 1 Sopot 14.07 -0-
2000 mS / 2000 m prz. (7:00.0)
6:36.88 Anna Wojna 280986 ULKS Lipinki 1 Gdańsk 26.06 6:32.93-09
6:46.47 NYR Katarzyna Dulak 280393 Budowlani Nowy Sącz 1 Zielona Góra 23.07 6:50.18-09
6:49.23 Justyna Korytkowska 120386 Prefbet Śniadowo 1 Bydgoszcz 01.05 -0-
6:49.41 Mariola Ślusarczyk 040190 UKS WiR Łopuszno 1 Warszawa 30.05 6:53.31-08
6:51.05 Urszula Nęcka 280684 Płomień Sosnowiec 1 Częstochowa 06.06 6:32.85-03
6:53.71 Justyna Jendro 020292 Podium Kup 1 Białystok 27.06 7:05.97-09
6:54.16 Ewelina Lubiejewska 260893 Prefbet Śniadowo 2 Zielona Góra 23.07 7:27.66-09
6:54.41 Paulina Furmańska 090392 Lubusz Słubice 2 Białystok 27.06 -0-
6:55.75 Marta Krawczyńska 120788 AZS-AWFiS Gdańsk 2 Gdańsk 26.06 7:03.63-09
6:56.33 Danuta Woszczek 200278 Olimp Kozienice 1 Warszawa 16.05 -0-
10
6:59.02 Katarzyna Smakowska 210493 Prefbet Śniadowo 2 Bydgoszcz 01.05 7:18.25-09
3000 mS / 3000 m prz. (10:20.0-10:45.0)EAA: 9:55.00 - PZLA: 9:45.00/9:55.00
9:25.77 Wioletta Frankiewicz 090677 AZS-AWF Kraków 5 Oslo 04.06 9:17.15-06
9:29.68 Frankiewicz 5 Roma 10.06
9:30.79 Katarzyna Kowalska 070485 Vectra Włocławek 4 Shanghai 23.05 9:26.93-09
9:31.16 Kowalska 6 Oslo 04.06
9:33.79 Kowalska 7 Bruxelles 27.08
9:34.13 Frankiewicz 5 Barcelona 30.07
9:35.56 Kowalska 7 Roma 10.06
9:35.60 Kowalska 8 London 14.08
9:37.00 Kowalska 7 Stockholm 06.08
9:37.33 Kowalska 3 Rovereto 31.08
9:41.14 Kowalska 3h2 Barcelona 28.07
9:42.47 Kowalska 10 Barcelona 30.07
9:43.40 Kowalska 3 Bergen 19.06
9:46.38 Frankiewicz 1h1 Barcelona 28.07
10:03.71 Kowalska 1 Bielsko-Biała 10.07
10:04.95 Agnieszka Pietsch 090380 AZS-AWF Wrocław 1 Kraków 04.09 10:08.45-05
10:10.28 Pietsch 2 Bielsko-Biała 10.07
10:13.37 Anna Wojna 280986 ULKS Lipinki 3 Bielsko-Biała 10.07 10:17.19-09
10:15.99 Matylda Szlęzak 110189 AZS-AWF Kraków 1 Kraków 30.05 10:51.63-09
10:17.28 Justyna Mudy 201084 AZS-AWF Katowice 7 Stanford 01.05 10:12.31-09
(20/6)
10:25.27 Mariola Ślusarczyk 040190 UKS WiR Łopuszno 6 Warszawa 08.06 10:43.53-09
10:26.05 Anna Wojtulewicz 070487 Podlasie Białystok 1 Płock 16.06 10:20.12-09
10:27.45 Justyna Korytkowska 120386 Prefbet Śniadowo 1 Zamość 11.09 10:15.63-09
10:30.76 Iwona Lewandowska 190285 Vectra Włocławek 4 Bielsko-Biała 10.07 10:10.01-07
10
10:31.97 Danuta Woszczek 200278 Olimp Kozienice 2 Zamość 11.09 10:20.54-06
10:37.92 Marta Krawczyńska 120788 AZS-AWFiS Gdańsk 3 Kraków 28.08 10:57.39-09
10:43.48 Dagna Sztykiel 280187 AZS-AWF Katowice 2 Amherst 14.05 10:47.04-09
100 mH / 100 m ppł. (13.60-14.20)EAA: 13.35 - PZLA: 13.10/13.15
13.04 -0.3 Joanna Kocielnik 110383 Orzeł Warszawa 4r2 Bergen 20.06 13.11-08
13.06 -0.4 Kocielnik 5s1 Barcelona 31.07
13.17 +1.8 Kocielnik 1 Warszawa 13.06
13.18 +0.2 Kocielnik 1r2 Warszawa 23.05
13.19 -0.4 Kocielnik 3 Warszawa 08.06
13.19 +0.9 Kocielnik 1h- Warszawa 13.06
13.25 -0.1 Kocielnik 3h2 Barcelona 30.07
13.36 -1.8 Kocielnik 8A Bydgoszcz 06.06
13.44 +0.7 Kocielnik 5 Reims 30.06
13.51 -1.9 Kocielnik 1 Bielsko-Biała 10.07
13.54 +0.2 Karolina Tymińska 041084 ZLKL Zielona Góra H Barcelona 30.07 13.62-08
(11/2)
13.69 0.0 Marta Chrust-Rożej 290978 AZS-AWF Wrocław 1 Sosnowiec 12.06 13.48-09
13.72 0,0 Marzena Kościelniak 281289 Olimpia Poznań 1 Kraków 28.08 13.76-09/13.74w-08
13.77 -0.9 Zuzanna Leszczyńska 010489 AZS-AWFiS Gdańsk 1h2 Warszawa 14.08 14.05/13.88w-09
14.11 +0.2 Olimpia Nowak 210488 Kadet Rawicz 2 Normal 16.05 14.07-08
14.19 +2.0 Karolina Jaroszek 120490 RLTL ZTE Radom 1r1 Warszawa 18.07 14.43-09/14.18w-08
-----------------------------------------------------------------------------------------------
14.30 +0.8 Urszula Bhebhe 270292 AZS-AWF Warszawa 1A Białystok 28.06 14.54-09
14.34 -0.4 Katarzyna Świostek 160987 AZS-AWF Warszawa 5 Warszawa 08.06 14.35-09
14.34 +1.0 Paulina Rześniowiecka 180691 UKS-MOS Opole 1 Opole 11.09 14.98-09
wind / z wiatrem
13.33 +3.0 Kocielnik 1 Warszawa 14.08
U-18 (76.2 cm)
13.58 +1.9 Karolina Kołeczek 150193 Trójka Sandomierz 1 Kraków 12.06
13.83 -2.0 Zuzanna Rybarczyk 100194 AZS Poznań 6 Moskva 23.05
14.14 +1.8 Paulina Zdrojewska 280693 Kopernik Toruń 1 Poznań 22.05
400 mH / 400 m ppł. (58.80-61.00)EAA: 57.80 - PZLA: 56.00/56.30
54.96 Anna Jesień 101278 Prefbet Śniadowo 6 Roma 10.06 53.86-07
55.12 Jesień 3 Shanghai 23.05
55.26 Jesień 3A Bydgoszcz 06.06
55.49 Jesień 2 Vila Real de S.A. 29.05
56.52 Marzena Kościelniak 281289 Olimpia Poznań 4h4 Barcelona 27.07 58.80-09
56.56 Kościelniak 1 Bielsko-Biała 09.07
56.72 Kościelniak 8s2 Barcelona 28.07
56.86 Tina Polak 120788 AZS-AWF Katowice 7A Bydgoszcz 06.06 56.54-09
56.94 Kościelniak 1h1 Bielsko-Biała 08.07
57.05 Jesień 4r2 Bergen 19.06
57.13 Polak 2 Bielsko-Biała 09.07
57.23 Kościelniak 1r1 Kraków 29.08
57.31 Polak 2h1 Bielsko-Biała 08.07
57.42 Marta Chrust-Rożej 290978 AZS-AWF Wrocław 8A Bydgoszcz 06.06 55.49-05
57.54 Aneta Jakóbczak 030785 AZS Poznań 1B Bydgoszcz 06.06 58.12-08
57.64 Jesień 1h2 Bielsko-Biała 08.07
57.71 Chrust-Rożej 1 Leszno 19.06
57.86 Jakóbczak 1r1 Kraków 04.09
57.88 Chrust-Rożej 6 Reims 30.06
57.89 Kościelniak 2B Bydgoszcz 06.06
57.95 Jakóbczak 1 Kraków 05.09
57.98 Polak 2r1 Kraków 29.08
57.99 Polak 3 Bydgoszcz 12.06
58.04 Kościelniak 4 Bydgoszcz 12.06
58.11 Polak 4r2 Baunatal 02.06
58.55 Polak 3 Königs Wusterhaus.20.08
(26/5)
59.73 Monika Kopycka 090289 BKS Bydgoszcz 3B Bydgoszcz 06.06 59.34-08
59.84 Joanna Linkiewicz 020590 AZS-AWF Wrocław 3r1 Kraków 04.09 60.57-08
60.02 Anita Konert 280187 AZS-AWF Gorzów 4 Bielsko-Biała 09.07 61.23-08
60.37 Anna Pacholska 240992 Olimp Kozienice 5 Bielsko-Biała 09.07 61.12-09
60.67 Paulina Mamrot 221193 BKL Bełchatów 1 Borna 14.08 62.99-09
10
60.72 Dagna Wleklińska 111288 MKL Toruń 3h1 Bielsko-Biała 08.07 63.70-05
60.97 Emilia Ankiewicz 221190 AZS-AWFiS Gdańsk 1r1 Toruń 20.08 62.71-07
60.98 Karolina Półrola 040489 AZS-AWF Kraków 1 Kraków 06.06 60.83-08
HJ / Skok wzwyż (1.90-1.84-1.74)EAA: 1.89 - PZLA: 1.93/1.92
1.89 Kamila Stepaniuk 220386 Podlasie Białystok 4 Ostrava 27.05 1.93-09
1.88 Justyna Kasprzycka 200887 AZS-AWF Wrocław 1 Bydgoszcz 06.06 1.87-09
1.88 Magdalena Drop 210986 Trójka Sandomierz 1 Rzeszów 20.06 1.85-09
1.88 Stepaniuk 2 Pátra 30.06
1.88 Karolina Gronau 120784 AZS-AWF Biała Podl. 1 Bielsko-Biała 09.07 1.92-07
1.88 Stepaniuk 2 Opole 11.09
1.86 Stepaniuk 7 Madrid 02.07
1.85 Gronau 1 Biała Podlaska 29.05
1.85 Urszula Domel 210788 AZS-AWF Wrocław 1 Zgorzelec 29.05 1.86-09
1.85 Kasprzycka 2 Zgorzelec 29.05
1.85 Domel 2 Bydgoszcz 06.06
1.85 Stepaniuk 3 Bydgoszcz 06.06
1.85 Drop 1 Lublin 13.06
1.85 Stepaniuk 1 Częstochowa 22.08
1.84 Gronau 2 Fortaleza 16.05
(15/5)
1.82 Agnieszka Bukowczyk 211192 Wawel Kraków 1 Kraków 05.06 1.76-09
1.82 Michalina Kwaśniewska 221091 ZLKL Zielona Góra 1 Słubice 18.06 1.82-08
1.82 Karolina Błażej 211186 AZS-AWF Kraków 4= Bielsko-Biała 09.07 1.87-09
1.82 Magdalena Ogrodnik 250789 Śląsk Wrocław H Opole 02.10 1.80-05
1.80 Martyna Nowak 120789 AZS-AWF Wrocław 2 Bydgoszcz 12.06 1.78-09
10
1.80 Agnieszka Borowska 211091 Zantyr Sztum 1=j Zamość 13.06 1.76-09
1.79 Gabriela Szkolnicka 010492 Osa Zgorzelec 3 Zgorzelec 29.05 1.77-09
1.79 Aneta Rydz 300394 RLTL ZTE Radom 3A Singapore 22.08 1.78-09
1.78 Izabela Mikołajczyk 040990 WLKS Wrocław H Opole 05.06 1.75i-07
1.76 Aleksandra Michałek 030593 Gwardia Piła 1 Spała 01.05 1.68-09
1.76 Anna Styrcz 170482 AZS-AWF Kraków 1 Kraków 12.06 1.75i-09
1.75 Aleksandra Zarecka 180386 Podlasie Białystok 2 Warszawa 29.05 1.81-04
1.75 Dorota Kowalczyk 060889 AZS-AWF Poznań 4 Warszawa 29.05 1.70-08
1.75 Paulina Rześniowiecka 180691 UKS-MOS Opole H Opole 05.06 1.70-08
1.75 Sonia Małek 251291 Resovia Rzeszów 2 Kraków 05.06 1.76-09
20
1.75 Paulina Niedzielko 070190 Podlasie Białystok 1 Zamość 13.06 1.74-08
1.74 Karolina Czajkowska 231093 Kusy Warszawa 1 Warszawa 05.06 1.71-09
1.74 Klaudia Kowalska 310393 Resovia Rzeszów 1-y Kraków 12.06 1.68-09
1.74 Izabela Zawadzka 210589 AZS-AWFiS Gdańsk H Warszawa 19.06 1.74-08
1.74 Karolina Tymińska 041084 ZLKL Zielona Góra H Barcelona 30.07 1.77-08
1.74 Martyna Bielawska 151190 Podlasie Białystok 3 Kraków 28.08 1.90-09
PV / Skok o tyczce (4.50-4.00-3.70)EAA: 4.30 - PZLA: 4.45/4.40
4.71 Anna Rogowska 210581 SKLA Sopot 1 Bydgoszcz 06.06 4.83-05
(4.40/1 4.60/2 4.71/1 4.84/xxx)
4.60sq Rogowska 1 Sopot 30.05
(4.40/1 4.60/3 4.70/xxx)
4.60 Rogowska 3= Roma 10.06
(4.50/2 4.60/1 4.70/xxx)
4.60 Rogowska 7 Monaco 22.07
(4.50/3 4.60/3 4.70/xxx)
4.58 Rogowska 2 Eugene 03.07
(4.48/2 4.58/3 4.68/xxx)
4.55 Rogowska 3= Doha 14.05
(4.45/2 4.55/2 4.65/xxx)
4.45 Joanna Piwowarska 041183 AZS-AWF Warszawa 1 Warszawa 13.06 4.53-06
4.45 Rogowska 1 Sopot 18.07
4.40 Monika Pyrek 110880 MKL Szczecin 8 Roma 10.06 4.82-07
4.40 Rogowska 3 Bergen 19.06
4.25sq Piwowarska 5 Praha 23.06
4.20 Piwowarska 6= Bydgoszcz 06.06
4.20 Pyrek 1 Bielsko-Biała 08.07
4.15sq Piwowarska 5 Sopot 30.05
4.15 Agnieszka Wrona 050582 KKL Kielce 4 Sopot 18.07 4.10-03
4.10 Sonia Grabowska 151288 Orzeł Warszawa 14=Q Austin 27.05 4.21-09
4.10 Wrona 2= Bielsko-Biała 08.07
4.10 Piwowarska 2= Bielsko-Biała 08.07
4.02 Wrona 1 Słupsk 12.06
4.02 Marta Plewa 171283 AZS UMCS Lublin 1 Sopot 14.07 4.30i-07
4.01 Plewa 1 Gdańsk 29.05
4.00 Agnieszka Kolasa 200592 SKLA Sopot 1 Gdańsk 08.05 4.05-09
4.00 Kolasa 1 Gdańsk 15.05
4.00 Karmen Bunikowska 210388 AZS-AWFiS Gdańsk 8 Bydgoszcz 06.06 4.20-07
4.00 Natalia Krupińska 301092 Olimp Mazańcowice 1 Częstochowa 06.06 3.90i-08
4.00 Wrona 1 Bydgoszcz 19.06
4.00 Plewa 2 Bydgoszcz 19.06
4.00 Wrona 1 Gdańsk 26.06
4.00 Joanna Michalska 170889 Zawisza Bydgoszcz 2 Gdańsk 26.06 4.00i-08
4.00 Plewa 3 Gdańsk 26.06
4.00 Bunikowska 4 Bielsko-Biała 08.07
4.00 Plewa 5 Sopot 18.07
4.00 Wrona 1 Kielce 22.08
4.00 Michalska 1 Kraków 28.08
4.00 Bunikowska 1 Kraków 04.09
4.00 Wrona 1 Chorzów 04.09
4.00sq Michalska 1 Otwock 05.09
(37/10)
3.92 Aleksandra Wiśnik 070592 Start Łódź 1 Warszawa 19.06 3.90-08
3.91 Martyna Cyganek 080492 MKS Ustroń 1= Olomouc 05.06 3.84-09
3.90 Olga Frąckowiak 140290 AZS-AWFiS Gdańsk 1 Biała Podlaska 22.05 4.10i-09
3.90 Paulina Dębska 270985 AZS UMCS Lublin 6= Bielsko-Biała 08.07 4.50-07
3.85 Anna Massey 150284 MKL Szczecin 1 Loughborough 12.05 4.07-09
3.80 Patrycja Moskała 070988 AZS-AWF Katowice 2 Sosnowiec 12.06 3.61-08
3.80 Paulina Warawąsowska 110891 Zawisza Bydgoszcz 4 Kraków 04.09 3.75i-09
LJ / Skok w dal (6.50-6.30-5.95)EAA: 6.55 - PZLA: 6.65/6.55
6.74 NUR+1.5 Anna Jagaciak 100290 Juvenia Puszczykowo 3QA Barcelona 27.07 6.39-09
(6.42/+1.2 6.74/+1.5 - )
6.67=NUR+1.5 Jagaciak 1 Bielsko-Biała 09.07
(6.37/+1.2 6.32/+0.3 6.51/+0.3 6.54/+0.9 6.67/+1.5 x )
6.62 +1.4 Teresa Dobija 091082 AZS Łódź - Nottwil 08.08 6.74-09
( x 6.71/+2.8 6.57/+3.0 6.66/+2.7 x 6.62/+1.4)
6.60 +1.9 Dobija 1 Biała Podlaska 23.05
( x 6.29/+0.7 6.22/+0.3 x x 6.60/+1.9)
6.57 +1.5 Małgorzata Trybańska 210681 Warszawianka 3 Bydgoszcz 06.06 6.80/6.81w-07
(6.57/+1.5 x x x x 6.31/+0.7)
6.56 +1.5 Dobija 5 Bydgoszcz 06.06
(6.56/+1.5 x 6.33/+2.0 6.16/+2.1 x 6.28/+1.6)
6.54 0.0 Dobija 1 Innsbruck 04.06
()
6.53 +1.2 Trybańska 2 Bielsko-Biała 09.07
(6.53/+1.2 x 6.50/-0.2 x x - )
6.52 +1.0 Dobija - Międzyzdroje 17.08
(6.78/+3.7 x x 6.40/+1.2 6.52/+1.0 x )
6.50 +0.6 Trybańska 1 Warszawa 14.08
()
6.48 +0.7 Małgorzata Reszka 230889 Zawosza Bydgoszcz 3 Bielsko-Biała 09.07 6.39-09
6.47 +0.5 Trybańska 5 Bergen 20.06
6.46 +0.8 Dobija 4 Bielsko-Biała 09.07
6.46 +0.3 Karolina Tymińska 041084 ZLKL Zielona Góra 5 Bielsko-Biała 09.07 6.63-08
6.46 +1.6 Jagaciak 2 Międzyzdroje 17.08
6.45 +1.7 Jagaciak 7 Bydgoszcz 06.06
6.42 +1.2 Dobija 6 Moskva 29.06
6.42 0.0 Dobija 1 Sosnowiec 17.07
6.40 +1.3 Reszka 8 Bydgoszcz 06.06
6.40 +1.9 Dobija 1 Koszalin 19.06
6.38 -0.2 Trybańska 1 Biała Podlaska 29.05
6.36 +1.4 Jagaciak 10 Barcelona 28.07
6.35 -0.3 Jagaciak 2 Bydgoszcz 12.06
6.35 +1.1 Reszka 1 Gdańsk 26.06
6.35 +0.2 Reszka 2 Sosnowiec 17.07
6.32 +0.7 Reszka 1 Kraków 28.08
6.31 +0.9 Jagaciak - Poznań 16.05
6.30 +0.2 Reszka 2 Biała Podlaska 23.05
(28/5)
6.24 0.0 Martyna Bielawska 151190 Podlasie Białystok 1 Lublin 13.06 6.19-09
6.19 +1.3 Anna Bajko 040890 Stal Ostrów Wlkp. 3 Nové Město n.Met. 14.08 5.98-09
6.12 +1.6 Agnieszka Borowska 211091 Zantyr Sztum - Białystok 27.06 5.64-09
6.09 +1.3 Ewelina Modrzejewska 160585 MKL Szczecin 1 Poznań 22.05 6.26-07
6.07 +0.9 Martyna Książek 111189 AZS-AWF Katowice 4 Biała Podlaska 23.05 5.85-09
10
6.06 +0.2 Aneta Jakóbczak 030785 AZS Poznań 2 Warszawa 14.08 5.77-06
6.04 +0.8 Ewa Rosiak 131091 Stal Ostrów Wlkp. 3 Białystok 27.06 5.71-09
6.01 +0.1 Anna Zych 150588 AZS-AWF Kraków 1 Kielce 22.08 5.57-07
5.96 +1.6 Karolina Kędzia 080790 AZS-AWF Wrocław H Opole 06.06 5.70-09
5.95 0.0 Katarzyna Gąsowska 260984 Śląsk Wrocław 1 Wrocław 05.09 5.83-09
no wind reading / brak pomiaru wiatru
6.40 Reszka 1 Warszawa 29.05
6.35 Jagaciak 2 Warszawa 29.05
6.20 Anna Bajko 040890 Stal Ostrów Wlkp. 3 Warszawa 29.05 5.98-09
wind / z wiatrem
6.78 +3.7 Teresa Dobija 091082 AZS Łódź 1 Międzyzdroje 17.08 6.74-09
(6.78/+3.7 x x 6.40/+1.2 6.52/+1.0 x )
6.71 +2.8 Dobija 5 Nottwil 08.08
( x 6.71/+2.8 6.57/+3.0 6.66/+2.7 x 6.62/+1.4)
6.32 +5.8 Trybańska 5 Dakar 24.04
6.31 +2.5 Jagaciak 1 Poznań 16.05
6.31 +3.8 Jagaciak 2 Kraków 28.08
6.17 +3.7 Agnieszka Borowska 211091 Zantyr Sztum 1 Białystok 27.06 5.64-09
6.11 +2.7 Julia Prochowska 190592 Gwardia Piła 2 Białystok 27.06 5.46-09
6.01 +2.7 Izabela Mikołajczyk 040990 WLKS Wrocław H Opole 06.06 5.65i-09
5.99 +2.7 Karolina Kędzia 080790 AZS-AWF Wrocław H Tallinn 27.06 5.70-09
TJ / Trójskok (13.50-13.00-12.50)EAA: 13.75 - PZLA: 14.05/13.90
14.44 NR+1.8 Małgorzata Trybańska 210681 Warszawianka 3QB Barcelona 29.07 14.24-07
(14.44/+1.8 x x )
14.27 NR+1.5 Trybańska 1 Bielsko-Biała 10.07
(13.69/+1.6 13.97/+2.2 14.05/+1.0 x 14.27/+1.5 x )
14.16 +1.0 Trybańska 3 Warszawa 08.06
( x 14.01/+1.2 14.16/+1.0 x 14.03/+0.4 x )
14.05 +0.2 Trybańska 1 Warszawa 30.05
()
13.93 +1.2 Anna Jagaciak 100290 Juvenia Puszczykowo - Bielsko-Biała 10.07 13.55-09
(13.93/+1.2 x 14.16/+2.3 x 13.90/+1.0 x )
13.85 +2.0 Jagaciak - Barcelona 29.07
( x 13.85/+2.0 14.03/+3.4)
13.82 +0.4 Trybańska 11 Barcelona 31.07
( x 13.81/+2.0 13.82/+0.4)
13.72 +0.5 Jagaciak 1 Kraków 29.08
( x 11.76/+0.8 13.14/-0.8 13.51/+0.3 13.72/+0.5 13.41/-0.1)
13.60 0.0 Trybańska 4 Dubnica n.Váhom 22.08
(13.60/ 0.0 x 13.48/ 0.0 13.29/ 0.0 13.13/ 0.0 x )
13.55 +1.0 Jagaciak 1 Biała Podlaska 22.05
(13.29/+0.2 13.45/+0.6 13.22/+1.7 13.31/+0.7 13.55/+1.0 13.39/+0.8)
13.54 +1.4 Trybańska 1 Kraków 04.09
(13.54/+1.4 13.53/+0.8 - - )
13.52 +1.4 Jagaciak 1 Kutno 19.06
(13.19/+1.6 13.11/+1.1 - 13.07/+1.5 13.45/+1.0 13.52/+1.4)
13.49 +0.6 Jagaciak 7 Warszawa 08.06
13.45 0.0 Jagaciak 2 Bydgoszcz 12.06
13.42 +1.3 Katarzyna Płonka 280688 AZS-AWF Kraków - Bielsko-Biała 10.07 12.97-09
13.42 -0.8 Trybańska 7 Zagreb 01.09
13.38 +0.1 Aleksandra Fila-Bobrzyk 170883 Start Lublin 2 Biała Podlaska 22.05 13.93-06
13.33 0.0 Jagaciak 1 Poznań 15.05
13.33 +1.9 Anna Zych 150588 AZS-AWF Kraków - Bielsko-Biała 10.07 12.84-09
13.25 +0.5 Fila-Bobrzyk 8 Warszawa 08.06
13.14 +1.5 Zych 1 Kraków 05.06
13.12 +0.2 Zych 2 Kraków 29.08
13.09 +0.3 Fila-Bobrzyk 1 Biała Podlaska 29.05
13.04 +1.5 Płonka 2 Kraków 04.09
13.00 -0.7 Zych 1 Kraków 19.06
(25/5)
12.94 +1.7 Agata Cichoszewska 210286 Krokus Leszno 5 Bielsko-Biała 10.07 13.20-09
12.91 +0.2 Weronika Gaudyn 101292 Wawel Kraków 1 Białystok 28.06 12.36-09
12.86 +1.6 Katarzyna Gąsowska 260984 Śląsk Wrocław 3 Kraków 04.09 12.84i-09
12.75 +0.7 Małgorzata Reszka 230889 Zawosza Bydgoszcz 4 Kraków 29.08 12.80-09
12.72 +1.4 Teresa Dobija 091082 AZS Łódź 1 Toruń 05.09 12.72-05
10
12.69 +0.6 Monika Olkiewicz 060287 AZS-AWF Gorzów 1 Słubice 18.06 13.02-09
12.62 -0.3 Anna Bajko 040890 BKS Bydgoszcz 5 Kraków 29.08 -0-
12.54 +0.8 Martyna Bielawska 151190 Podlasie Białystok 1 Płońsk 18.09 -0-
12.50 +1.6 Anna Kiljan 220590 Skra Warszawa 8 Bielsko-Biała 10.07 12.47-09
results anuled - drugs disqualification / wyniki anulowane - dyskwalifikacja za doping
14.20 +0.1 Joanna Skibińska 210285 MKS Aleksandrów Ł. 2 Warszawa 08.06 14.04-07
(14.20/+0.1 13.87/+0.9 x 13.79/+0.8 x 13.89/+1.0)
13.89 +0.8 Skibińska 7 Bergen 19.06
(13.89/+0.8 x x )
13.75 +0.3 Skibińska - Hengelo 30.05
(13.75/+0.3 x 13.99w 13.55/+2.7 - - )
wind / z wiatrem
14.16 +2.3 Anna Jagaciak 100290 Juvenia Puszczykowo 2 Bielsko-Biała 10.07 13.55-09
(13.93/+1.2 x 14.16/+2.3 x 13.90/+1.0 x )
14.03 +3.4 Jagaciak 9QA Barcelona 29.07
( x 13.85/+2.0 14.03/+3.4)
13.43 +2.2 Katarzyna Płonka 280688 AZS-AWF Kraków 3 Bielsko-Biała 10.07 12.97-09
13.35 +2.6 Anna Zych 150588 AZS-AWF Kraków 4 Bielsko-Biała 10.07 12.84-09
result anuled - drugs disqualification / wynik anulowany - dyskwalifikacja za doping
13.99 Skibińska 3 Hengelo 30.05
(13.75/+0.3 x 13.99w 13.55/+2.7 - - )
SP / Pchnięcie kulą (18.00-15.75-14.00)EAA: 16.25 - PZLA: 17.80/17.50
17.00 Agnieszka Bronisz 160386 Płomień Sosnowiec 5 Bergen 20.06 17.33-08
16.55 Bronisz 1 Bielsko-Biała 08.07
16.38 Bronisz 1 Sosnowiec 02.05
16.31 Bronisz 2 Warszawa 08.06
16.18 Bronisz 1 Gdańsk 26.06
16.16 Bronisz 6 Moskva 29.06
16.10 Bronisz 2 Praha 06.06
16.08 Bronisz 1 Gdańsk 08.05
16.01 Bronisz 5 Dakar 23.04
15.87 Bronisz 2 Pardubice 03.07
15.82 Bronisz 1 Sosnowiec 02.06
15.81 Bronisz 8 Halle 15.05
15.77 NYR Anna Wloka 140393 Podium Kup 1Q Singapore 18.08 12.77-09
(13/2)
15.70 Paulina Guba 140591 Start Otwock 1 Białystok 26.06 15.63-09
15.54 Magdalena Żebrowska 110191 Narew-Kurp. Łomża 1 Białystok 20.06 14.91-09
15.21 Marta Kaniewska 270690 Zawisza Bydgoszcz 1 Bydgoszcz 19.06 15.43-09
15.20 Daria Rogalska 080889 BKS Bydgoszcz 1 Bydgoszcz 15.05 14.56-08
15.16 Agnieszka Maluśkiewicz 180389 AZS Poznań 3 Warszawa 08.06 15.03-09
14.84 Agnieszka Jarmużek 030284 AZS-AWF Biała Podl. 2 Lublin 13.06 16.10i-09
14.84 Magdalena Sobieszek 040586 AZS UMCS Lublin 4 Bielsko-Biała 08.07 17.80-07
14.73 Krystyna Zabawska 140168 Podlasie Białystok 1 Białystok 10.05 19.42-92
10
14.71 Kamila Chudzik 120986 AZS-AWFiS Gdańsk 1 Spała 01.05 15.28i-08
14.56 Wioletta Potępa 131280 Śląsk Wrocław 5 Bielsko-Biała 08.07 16.44-99
14.54 Angelika Kalinowska 040293 Zawisza Bydgoszcz 1 Borna 14.08 13.36-09
14.37 Karolina Tymińska 041084 ZLKL Zielona Góra H Kladno 15.06 15.11i-08
14.23 Martyna Losa 200992 Orkan Wlkp. Poznań 1 Poznań 15.05 14.57-09
14.13 Agnieszka Dudzińska 160388 AZS-AWF Biała Podl. 3 Kraków 28.08 16.44i-08
14.07 Dominika Tomczak 280791 Baszta Szamotuły 1 Leszno 19.06 13.48-09
DT / Rzut dyskiem (60.00-53.00-48.00)EAA: 56.00 - PZLA: 60.50/60.00
62.37 Joanna Wiśniewska 240572 LKS Polkowice 3 Barcelona 28.07 63.97-99
(59.45 x 56.32 62.37 x x )
62.16 Żaneta Glanc 110383 AZS Poznań 2 Oslo 04.06 63.96-09
(60.48 x 62.16 x 61.91 x )
61.53 Glanc 4 Lausanne 08.07
(56.04 52.27 57.52 61.53 60.56 56.96)
61.46 Wiśniewska 1 Bottnaryd 03.07
( x 60.24 59.61 59.07 x 61.46)
61.26 Glanc 1 Biała Podlaska 23.05
(61.26 60.92 60.69 58.63 59.42 60.48)
61.23 Wiśniewska 1 Wrocław 13.06
()
61.20 Wiśniewska 1 Sopot 18.07
(59.82 59.92 60.37 59.18 61.20 58.06)
61.18 Glanc 2 Zeulenroda 13.06
()
60.98 Glanc 1 Warszawa 28.05
()
60.81 Wioletta Potępa 131280 Śląsk Wrocław 2 Sopot 18.07 66.01-06
(57.08 60.08 60.81 58.03 58.20 57.52)
60.76 Wiśniewska 4 Zagreb 01.09
( x 60.76 x x 57.18 x )
60.54 Potępa 1 Kielce 22.08
( x 55.60 58.82 58.17 59.42 60.54)
60.48 Wiśniewska 1 Bielsko-Biała 10.07
(60.48 59.61 59.25 x x x )
60.45 Potępa 3QB Barcelona 27.07
( x 56.91 60.45)
60.43 Wiśniewska 3 Nottwil 08.08
( x 57.77 60.43 58.24 56.46 57.99)
60.28 Potępa 1 Zgorzelec 29.05
(59.58 59.71 60.28 x - - )
60.12 Wiśniewska 1 Gdańsk 26.06
(59.70 60.09 x x 60.12 59.26)
59.99 Glanc 2 Bielsko-Biała 10.07
59.95 Glanc 2A Arles 20.03
59.88 Wiśniewska 1 Warszawa 08.06
59.64 Wiśniewska 1 Padova 03.09
59.61 Wiśniewska 1 Chorzów 12.09
59.59 Glanc 2 Warszawa 08.06
59.40 Potępa 3 Bielsko-Biała 10.07
59.23 Wiśniewska 3 Brazzaville 30.05
58.93 Wiśniewska 4QA Barcelona 27.07
58.90 Wiśniewska 5A Halle 15.05
58.85 Potępa 7 Zagreb 01.09
58.42 Wiśniewska 8 Bruxelles 27.08
58.34 Potępa 6A Halle 15.05
58.28 Potępa 1 Kraków 05.09
58.01 Wiśniewska 4 Haldensleben 22.08
57.77 Wiśniewska 7 London 13.08
57.50 Potępa 5A Arles 20.03
57.46 Wiśniewska 2 Kraków 05.09
57.36 Potępa 2 Chorzów 12.09
56.09 Agnieszka Jarmużek 030284 AZS-AWF Biała Podl. 1 Biała Podlaska 29.05 59.74-09
55.50 Glanc 5QB Barcelona 27.07
55.48 Potępa 12 Barcelona 28.07
54.43 Jarmużek 2 Biała Podlaska 23.05
54.29 Jarmużek 1 Lublin 13.06
54.25 Wiśniewska 5 Bergen 19.06
53.92 Jarmużek 1 Kraków 04.09
(46/4)
49.12 Izabela Ogórek 240491 MKS Tomaszów Maz. 1 Kielce 19.06 53.01-09
48.90 Marta Jaworowska 121087 AZS-AWF Warszawa 4 Bielsko-Biała 10.07 52.48-09
-----------------------------------------------------------------------------------------------
47.86 Dominika Jakuła 231289 MKS Aleksandrów Ł. 2 Aleksandrów Ł. 29.05 47.62-09
47.29 Małgorzata Raciborska 230991 Podlasie Białystok 2 Białystok 28.06 46.92-09
47.26 Agnieszka Bronisz 160386 Płomień Sosnowiec 5 Bielsko-Biała 10.07 51.34-05
46.50 Agnieszka Dudzińska 160388 AZS-AWF Biała Podl. 1 Kraków 29.08 47.83-09
HT / Rzut młotem (70.00-60.00-52.00)EAA: 68.00 - PZLA: 69.50/68.50
78.30 WR Anita Włodarczyk 080885 niest. Poznań 1 Bydgoszcz 06.06 77.96-09
(74.83 77.67 78.30 - - - )
75.77 Włodarczyk 1 Warszawa 08.06
(67.50 72.92 74.76 75.77 72.64 72.59)
75.74 Włodarczyk 1 Ostrava 26.05
(70.19 75.74 73.92 75.03 75.02 75.29)
75.13 Włodarczyk 1 Dakar 24.04
(73.29 x 75.13 69.83 x x )
75.01 Włodarczyk 1 Biała Podlaska 29.05
(74.08 75.01 71.66 74.17 74.18 72.65)
74.43 Włodarczyk 2 Berlin 21.08
(72.57 73.70 71.44 x 71.96 74.43)
74.00 Włodarczyk 2A Halle 15.05
(73.21 73.76 73.64 74.00 72.51 73.32)
73.57 Włodarczyk 4 Rieti 29.08
(72.24 73.57 x x )
73.56 Włodarczyk 3 Barcelona 30.07
(73.05 73.34 x 72.65 70.58 73.56)
72.66 Włodarczyk 1 Kraków 04.09
(69.42 70.43 72.66 x )
71.86 Włodarczyk 4 Daegu 19.05
( x 71.86 71.65 x )
71.54 Włodarczyk 1 Chorzów 12.09
(71.54 x 70.50 x x 66.17)
71.17 Włodarczyk 1QA Barcelona 28.07
(71.17 - - )
70.89 Włodarczyk 3Q Rieti 28.08
(70.89 x 69.91)
70.36 Małgorzata Zadura 031082 AZS-AWF Warszawa 1 Lublin 13.06 69.51-08
(68.07 70.36 69.32 x x 68.23)
69.06 Zadura 1 Lublin 15.05
67.28 Zadura 1 Sosnowiec 02.05
66.97 Zadura 1 Bielsko-Biała 08.07
66.59 Zadura 4 Cork 03.07
66.31 Katarzyna Kita 040784 Agros Zamość 1 Zamość 17.07 69.27-07
65.80 Kita 1 Zamość 22.05
65.45 Zadura 8QB Barcelona 28.07
65.43 Zadura 2 Biała Podlaska 29.05
65.34 Zadura 1 Rzeszów 30.05
65.21 Kita 1 Zamość 19.06
65.08 Zadura 11 Bergen 20.06
65.01 Kita 1 Lublin 13.06
64.89 Zadura 2 Kraków 04.09
64.62 Kita 2 Bielsko-Biała 08.07
64.80 Kita 1 Zamość 12.06
64.66 Joanna Fiodorow 040389 Prefbet Śniadowo 1 Bydgoszcz 12.06 62.80-09
64.50 Fiodorow 1 Białystok 05.06
64.46 Magdalena Szewa 200990 Zawisza Bydgoszcz 1 Toruń 20.08 61.26-09
64.36 Zadura 1 Warszawa 09.05
63.93 Zadura 1 Biała Podlaska 23.05
63.88 Kita 2 Lublin 15.05
63.67 Fiodorow 3 Bielsko-Biała 08.07
63.63 Kita 10 Bydgoszcz 06.06
63.16 Szewa 1 Bydgoszcz 19.06
63.12 Kita 3 Biała Podlaska 29.05
63.04 Zadura 11 Bydgoszcz 06.06
63.00 Zadura 7 Warszawa 08.06
62.98 Fiodorow 4 Biała Podlaska 29.05
62.93 Fiodorow 1 Kraków 29.08
62.63 Kita 8 Warszawa 08.06
62.39 Kita 2 Rzeszów 30.05
62.31 Szewa 2 Kraków 29.08
62.08 Fiodorow 1 Białystok 22.05
61.85 Alicja Filipkowska 150487 AZS-AWF Warszawa 4 Bielsko-Biała 08.07 62.94-07
61.55 Fiodorow 4u23 Arles 20.03
61.49 Filipkowska 2 Białystok 05.06
61.20 Fiodorow 1 Toruń 05.09
61.16 Szewa 1 Bydgoszcz 29.05
60.81 Szewa 5 Bielsko-Biała 08.07
60.62 Filipkowska 1 Białystok 12.06
60.43 Szewa 1 Toruń 13.06
60.11 Filipkowska 2 Warszawa 09.05
(57/6)
59.40 Marta Weiss 130390 AZS Poznań 1 Poznań 05.09 56.39-09
59.03 Dagmara Stala 091291 Płomień Sosnowiec 1 Chorzów 23.05 57.40-08
58.86 Anna Jankowska 200690 BKS Bydgoszcz 4 Nové Město n.Met. 14.08 56.28-09
58.47 Sandra Malinowska 310793 Pomorze Stargard 1 Stargard 01.05 53.95-09
10
57.07 Agata Jelonkiewicz 100992 Płomień Sosnowiec 3 Sosnowiec 02.05 52.12-09
56.26 Zofia Pietrzak 160689 AZS UMCS Lublin 1 Lublin 21.08 54.89-08
53.15 Olga Łaszkowska 010992 AZS-AWF Warszawa 1 Warszawa 23.05 51.82-09
JT / Rzut oszczepem (58.00-53.00-48.00)EAA: 57.50 - PZLA: 59.50/58.50
58.82 Urszula Piwnicka 061283 SKLA Sopot 1 Gdańsk 15.05 63.53-09
()
58.63 Piwnicka 1 Gdańsk 01.05
()
58.06 Piwnicka 1 Gdańsk 08.05
()
56.58 Barbara Madejczyk 300976 Jantar Ustka 8 Praha 14.06 64.08-06
54.98 Magdalena Czenska 140681 AZS-AWF Warszawa 2A Sopot 18.07 56.92-04
54.56 Madejczyk 5 Rabat 06.06
54.47 Czenska 2 Warszawa 08.06
54.36 Madejczyk 3 Warszawa 08.06
54.28 Czenska 1 Biała Podlaska 29.05
53.95 Czenska 1 Bielsko-Biała 09.07
53.90 Czenska 1 Kołobrzeg 17.09
53.63 Czenska 1 Biała Podlaska 22.05
53.34 Danuta Plewnia 300584 AZS PO Opole 1 Opole 03.10 50.38-09
(13/4)
52.64 Karolina Mor 101291 Hańcza Suwałki 2 Biała Podlaska 29.05 54.80-09
51.94 Agnieszka Lewandowska 100988 AZS-AWFiS Gdańsk 3A Sopot 18.07 54.61-09
51.11 Marta Kąkol 250292 GKS Luzino 1 Białystok 27.06 50.01-09
49.22 Urszula Kuncewicz 110688 SKLA Sopot 1 Toruń 12.09 54.83-07
48.88 Joanna Sienkiewicz 291091 Sztorm Kołobrzeg 1 Szczecin 16.05 48.21-09
48.62 Karolina Bołdysz 210493 Polonia Pasłęk 1 Zielona Góra 24.07 45.65-09
10
Hep / Siedmiobój (5.500-5.000)EAA: 5.900 - PZLA: 6.150/6.050
6230 Karolina Tymińska 041084 ZLKL Zielona Góra 5 Barcelona 31.07 6428-08
(13.54/+0.2-1.74-14.08-23.77/-0.3 / 6.11/+0.9-35.43-2:06.43)
6099 Tymińska 5 Talence 19.09
(13.65/+1.3-1.70-14.01-23.99/+2.1 / 6.20/ 0.0-33.68-2:08.87)
5981 Tymińska 5 Kladno 16.06
(13.93/+0.9-1.66-14.37-24.33/-0.3 / 6.21/+3.5-32.84-2:09.41)
5417 Zuzanna Leszczyńska 010489 AZS-AWFiS Gdańsk 1 Kraków 29.08 5126-08
(13.99/-0.4-1.67-11.65-24.29/+0.2 / 5.89/-0.5-32.31-2:30.07)
5415 Olimpia Nowak 210488 Kadet Rawicz 11 Des Moines 22.04 5314-06
(14.21/+0.3-1.63-11.92-25.27/+1.8 / 5.51/-0.7-35.51-2:14.96)
5354 Karolina Kędzia 080790 AZS-AWF Wrocław 23 Tallinn 27.06 4956-09
(14.69/-1.3-1.69-11.27-25.98/+3.2 / 5.99/+2.7-37.30-2:25.18)
5305 Izabela Mikołajczyk 040990 WLKS Wrocław 1 Opole 06.06 4995-09
(14.49/+0.1-1.78- 9.67-25.74/-2.4 / 6.01/+2.7-34.64-2:29.76)
5234 Agnieszka Borowska 211091 Zantyr Sztum 1-j Opole 06.06 4366-09
(14.69/-1.5-1.78-10.40-27.06/-1.7 / 5.97/+1.5-34.45-2:26.76)
5224 Patrycja Marciniak 180687 AZS-AWFiS Gdańsk 2 Kraków 29.08 5281-09
(14.59/-0.3-1.67-11.08-25.82/+0.7 / 5.81/+0.2-39.68-2:34.05)
5212 Zofia Blicharska 220890 AZS-AWF Warszawa 26 Tallinn 27.06 4987-09
(14.89/-1.9-1.69-12.33-25.78/+2.4 / 5.46/+1.1-38.58-2:30.51)
-----------------------------------------------------------------------------------------------
4978 Izabela Zawadzka 210589 AZS-AWFiS Gdańsk 2 Warszawa 20.06 4784-08
(14.96/+1.4-1.74-12.71-28.03/+0.6 / 5.62/+0.7-39.52-2:46.66)
4971 Paulina Rześniowiecka 180691 UKS-MOS Opole 2-j Opole 06.06 4434-09
(14.44/-1.5-1.75- 8.13-25.20/+0.6 / 5.47/+2.5-29.52-2:29.24)
wind / z wiatrem
5938 Tymińska 5 Tallinn 27.06
(14.01/-0.2-1.69-14.06-24.29/+3.0 / 6.11/+4.7-32.00-2:09.61)
3000 mW / Chód 3000 m (13:00-14:00)
13:22.15 Sylwia Korzeniowska 250480 niestowarzyszona 1 Reims 09.05 12:22.49-06
13:31.67 Paulina Buziak 161286 Sokół Mielec 1 Biała Podlaska 22.05 13:09.49-04
13:30.4+ Agnieszka Dygacz 180785 AZS-AWF Katowice 1 Kraków 04.09 13:40.19i-07
5000 mW / Chód 5000 m (23:00-24:00)
22:11 Agnieszka Dygacz 180785 AZS-AWF Katowice 2 Nitra 01.10 21:52.75-09
22:27.53 Dygacz 1 Kraków 04.09
22:38 Dygacz 3 Granollers 13.02
22:39.37 Paulina Buziak 161286 Sokół Mielec 2 Kraków 04.09 21:46-09
23:34.33 Agnieszka Szwarnóg 281286 AZS-AWF Kraków 3 Kraków 04.09 23:32.39-08
23:37.3 Monika Krawczuk 160588 Lechia Gdańsk 1 Sopot 25.09 24:50-09
23:50 Katarzyna Kwoka 290685 Resovia Rzeszów 11 Granollers 13.02 22:13.69-09
10 kmW / Chód 10 km (47:00-50:00)
45:12 Agnieszka Dygacz 180785 AZS-AWF Katowice 7 Kraków 29.05 46:25+-08
45:58 Paulina Buziak 161286 Sokół Mielec 10 Kraków 29.05 46:07-08
46:09+ Dygacz 1 Dudince 27.03
46:21+ Dygacz 11 Barcelona 28.07
47:52 Magdalena Jasińska 041091 Gwda Piła 1-j Zaniemyśl 24.04 50:13-09
48:28+ Agnieszka Szwarnóg 281286 AZS-AWF Kraków 1 Hollenburg 02.10 49:15-06
49:15+ Katarzyna Kwoka 290685 Resovia Rzeszów 3 Nowa Dęba 12.06 46:04-07
49:35.61mx Monika Krawczuk 160588 Lechia Gdańsk 1 Warszawa 11.09 50:13.1-09
49:41 Jolanta Karaś 090389 Polonia Warszawa 4 Druskininkai 04.09 50:37-09
49:57 Katarzyna Korzeniowska 080391 MKL Szczecin 2-j Zaniemyśl 24.04 53:39-09
-----------------------------------------------------------------------------------------------
50:14 Lucyna Chruściel 290688 AZS-AWF Kraków 13 Kraków 29.05 49:34+-09
50:22 Natalia Płomińska 300792 UKS 12 Kalisz 3-j Zaniemyśl 24.04 51:53-09
20 kmW / Chód 20 km (1:40:00-1:50:00)EAA: 1:35:00 - PZLA: 1:32:45/1:34:00
1:32:17 Agnieszka Dygacz 180785 AZS-AWF Katowice 1 Zaniemyśl 24.04 1:32:39-09
1:32:44 Paulina Buziak 161286 Sokół Mielec 2 Zaniemyśl 24.04 1:34:28-09
1:34:21 Katarzyna Kwoka 290685 Resovia Rzeszów 5 Poděbrady 10.04 1:34:49-07
1:34:51 Dygacz 12 Barcelona 28.07
1:35:20 Sylwia Korzeniowska 250480 niestowarzyszona 1 Aix-les-Bains 21.03 1:30:31-06
1:36:35 Dygacz 1 Nowa Dęba 12.06
1:37:30 Agnieszka Szwarnóg 281286 AZS-AWF Kraków 3 Zaniemyśl 24.04 1:40:33-09
1:38:11 Szwarnóg 1 Hollenburg 02.10
1:38:28 Buziak 2 Nowa Dęba 12.06
1:38:30 Szwarnóg 2 Gdańsk 28.08
1:39:28 Kwoka 21 Chihuahua 15.05
1:39:32 Kwoka 3 Nowa Dęba 12.06
(12/5)
1:40:36 Lucyna Chruściel 290688 AZS-AWF Kraków 4 Zaniemyśl 24.04 1:40:15-09
1:40:38 Justyna Świerczyńska 260287 Gwda Piła 5 Zaniemyśl 24.04 1:44:09-09
1:42:28 Monika Krawczuk 160588 Lechia Gdańsk 5 Gdańsk 28.08 1:47:20-09
1:43:44 Katarzyna Golba 211289 AZS-AWF Kraków 6 Gdańsk 28.08 1:39:59-09
1:44:00 Jolanta Karaś 090389 Polonia Warszawa 7 Gdańsk 28.08 1:44:18-09
10
1:46:02 Agata Litwiniuk 061091 Żak Biała Podlaska 1-j Gdańsk 28.08 -0-
1:46:02 Monika Kapera 150290 Gwda Piła 9 Gdańsk 28.08 1:53:18-08
1:46:49 Natalia Płomińska 300792 UKS 12 Kalisz 2-j Gdańsk 28.08 -0-
1:47:54 Monika Nawrocka 101290 Agros Zamość 11 Gdańsk 28.08 1:53:35-09
1:48:59 Anna Serafin 020988 Resovia Rzeszów 12 Gdańsk 28.08 1:53:44-07
4x100 m (46.50)PZLA: 44.00
42.68 NR Polska 3 Barcelona 01.08 NR 42.71-85
(Marika Popowicz, Daria Korczyńska, Marta Jeschke, Weonika Wedler)
43.30 Polska 2h2 Barcelona 31.07
(Marika Popowicz, Daria Korczyńska, Marta Jeschke, Weonika Wedler)
43.77 Polska I 1 Warszawa 08.06
(Weonika Wedler, Marta Jeschke, Daria Korczyńska, Marika Popowicz)
43.97 Polska 5r2 Bergen 19.06
(Anna Kiełbasińska, Daria Korczyńska, Marta Jeschke, Weonika Wedler)
45.35 AZS Poznań 1 Biała Podlaska 22.05
(Aneta Jakóbczak, Iwona Ziółkowska, Monika Wieczorkiewicz, Martyna Opoń)
45.51 AZS-AWF Wrocław U-23 I 1 Kraków 29.08
(Milena Pędziwiatr 89, Martyna Świerczyk 89, Weronika Wedler 89, Ewa Zarębska 90)
45.54 Polska U-20 5h2 Moncton 23.07
(Klaudia Konopko 92, Katarzyna Sokólska 93, Ewelina Skoczylas 91, Martyna Opoń 91)
45.60 Polska U-20 2 Warszawa 08.06
(Katarzyna Sokólska 93, Klaudia Konopko 92, Ewelina Skoczylas 91, Martyna Opoń 91)
45.78 AZS-AWF Wrocław 1 Bielsko-Biała 09.07
(Martyna Świerczyk, Milena Pędziwiatr, Weronika Wedler, Ewa Zarębska)
45.80 Polska U-23 3 Warszawa 08.06
(Anna Kiełbasińska 90, Agnieszka Ceglarek 88, Milena Pędziwiatr 89, Monika Wieczorkiewicz 88)
45.81 AZS Poznań 2 Bielsko-Biała 09.07
(Aneta Jakóbczak, Iwona Ziółkowska, Monika Wieczorkiewicz, Dorota Jędrusińska)
45.87 AZS-AWF Wrocław 1r1 Kraków 04.09
(Aleksandra Szczepaniak, Weronika Wedler, Milena Pędziwiatr, Ewa Zarębska)
45.91 Polska U-23 2 Bydgoszcz 12.06
(Martyna Świerczyk 89, Milena Pędziwiatr 89, Paulina Klawiter 89, Anna Kiełbasińska 90)
45.98 Polska II 4 Warszawa 08.06
(Iwona Brzezińska, Ewelina Ptak, Karolina Zagajewska, Ayla Kisiel)
46.07 AZS-AWF Wrocław 2 Biała Podlaska 22.05
(Anna Gadzińska, Aleksandra Szczepaniak, Milena Pędziwiatr, Weronika Wedler)
46.21 WKS Śląsk Wrocław 1r2 Kraków 04.09
(Magdalena Ogrodnik, Ewelina Ptak, Marta Jeschke, Katarzyna Gąsowska)
46.49 AZS-AWFiS Gdańsk 3 Bielsko-Biała 09.07
(Katarzyna Wesołowska, Paulina Klawiter, Daria Grzegorzewska, Karolina Fiszer)
46.49 AZS-AWF Warszawa I 4 Bielsko-Biała 09.07
(Katarzyna Świostek, Grażyna Prokopek-Janáček, Aleksandra Stasiełuk, Anna Kiełbasińska)
(18/8)
4x400 m (3:48.0)PZLA: 3:32.00 (x-53.45)
3:33.78 Polska 6r2 Bergen 20.06 NR 3:24.49-05
(Izabela Kostruba, Aneta Jakóbczak, Agata Bednarek, Anna Jesień)
3:35.25 Polska 6h1 Barcelona 31.07
(Agata Bednarek, Izabela Kostruba-Rój, Aneta Jakóbczak, Anna Jesień)
3:38.20 Polska U-20 2 Bydgoszcz 12.06
(Justyna Święty 92, Małgorzata Hołub 92, Magdalena Gorzkowska 92, Joanna Jóźwik 91)
3:38.96 Polska U-20 4h1 Moncton 24.07
(Magdalena Gorzkowska 92, Małgorzata Hołub 92, Justyna Święty 92, Joanna Jóźwik 91)
3:39.87 Polska U-23 3 Bydgoszcz 12.06
(Tina Polak 88, Joanna Linkiewicz 90, Marzena Kościelniak 89, Ewa Jacniak 90)
3:40.29 AZS-AWF Warszawa 1 Kraków 04.09
(Anna Kiełbasińska, Ewelina Sętowska-Dryk, Angelika Cichocka, Justyna Zembrzuska)
3:40.31 AZS-AWF Warszawa I 1 Bielsko-Biała 10.07
(Danuta Młynarczyk, Ewelina Sętowska-Dryk, Grażyna Prokopek-Janáček, Justyna Zembrzuska)
3:42.70 Polska U-20 8 Moncton 25.07
(Magdalena Gorzkowska 92, Małgorzata Hołub 92, Joanna Jóźwik 91, Martyna Opoń 91)
3:44.05 AZS-AWF Wrocław 2 Bielsko-Biała 10.07
(Martyna Świerczyk 89, Joanna Trawińska 88, Milena Pędziwiatr 89, Joanna Linkiewicz 90)
3:44.69 AZS-AWF Warszawa 1 Biała Podlaska 23.05
(Barbara Blicharska, Ewelina Sętowska-Dryk, Danuta Młynarczyk, Justyna Zembrzuska)
3:44.71 NYR Polska U-18 1 Borna 14.08
(Paulina Mamrot 93, Syntia Ellward 93, Aleksandra Maliszewska 94, Patrycja Wyciszkiewicz 94)
3:44.83 AZS-AWF Katowice U-23 1r1 Kraków 29.08
(Magdalena Cisek 90, Jolanta Handzlik 89, Martyna Książek 89, Tina Polak 88)
3:47.04 AZS-AWF Katowice 3 Bielsko-Biała 10.07
(Magdalena Cisek, Jolanta Handzlik, Joanna Kuś, Tina Polak)
3:47.24 AZS-AWF Wrocław U-23 2r1 Kraków 29.08
(Joanna Linkiewicz 90, Aleksandra Szyrwiel 89, Martyna Świerczyk 89, Joanna Trawińska 88)
(14/7)