POLAND / POLSKA '2021
WOMEN / KOBIETY
as at: 31.12.2021
MEN / MĘŻCZYŹNI
All corrections please send to / Uwagi proszę kierować do
Zbigniew Jonik
60 m (7.65)
100 m (11.60-11.90) - OG: 11.15
11.20 +1.3 Ewa Swoboda 260797 AZS-AWF Katowice 2 Chorzów 20.06 11.07-19
11.22 +0.8 Pia Skrzyszowska 200401 AZS-AWF Warszawa 1 Poznań 24.06 11.55-20
11.25 +1.3 Skrzyszowska 1 Chorzów 29.05
11.27 +1.3 Skrzyszowska 1h2 Poznań 24.06
11.30 +0.4 Klaudia Adamek 220399 Gwardia Piła 1h3 Tallinn 08.07 11.47-20
11.30 +0.5 Anna Kiełbasińska 260690 SKLA Sopot 7 Bellinzona 14.09 11.34-15/11.23w-18
11.31 +0.8 Adamek 2 Poznań 24.06
11.35 +0.3 Adamek 2s3 Tallinn 08.07
11.36 +0.8 Paulina Guzowska 170600 AZS-AWF Katowice 3 Poznań 24.06 11.51/11.47w-20
11.37 -0.7 Skrzyszowska 1 Warszawa 15.05
11.41 0.0 Adamek 1r1 Poznań 13.06
11.41 +0.9 Adamek 1h3 Poznań 24.06
11.41 -0.1 Skrzyszowska 1 Szczecin 15.08
11.42 +0.9 Adamek 1r2 Poznań 13.06
11.43 -0.3 Kiełbasińska 1h2 Sopot 30.08
11.44 +1.7 Adamek 5A Dessau 21.05
11.44 -0.1 Adamek 2 Szczecin 15.08
11.44 -1.1 Kiełbasińska 1 Sopot 30.08
11.45 +0.8 Paulina Paluch 031298 AZS-AWF Warszawa 4 Poznań 24.06 11.71-20/11.64w-18
11.47 +1.3 Paluch 1 Piaseczno 05.06
11.47 +1.1 Adriana Gąsior 201001 AZS-AWF Wrocław 1 Suwałki 24.07 11.90/11.70w-20
11.48 +1.7 Marlena Gola 080698 Podlasie Białystok 1A Bielsko-Biała 22.05 11.60-20/11.52w-19
11.48 +0.8 Gola 5 Poznań 24.06
11.49 -2.0 Skrzyszowska 1h1 Warszawa 15.05
11.50 +0.9 Marika Popowicz-Drapała280488 Zawisza Bydgoszcz 2h3 Poznań 24.06 11.28/11.27w-15
11.51 +1.4 Magdalena Stefanowicz 210900 AZS-AWF Katowice 1 Karpacz 16.05 11.47/11.33w-18
11.51 +1.7 Paluch 2A Bielsko-Biała 22.05
11.51 +1.1 Adamek 1r2 Gliwice 27.05
11.52 +1.8 Gola 1h5 Bielsko-Biała 22.05
11.52 +0.7 Adamek 6 Chorzów 20.06
11.53 +1.3 Guzowska 2h2 Poznań 24.06
11.54 +0.7 Paluch 7 Chorzów 20.06
11.55 +0.3 Gąsior 1h3 Suwałki 24.07
11.55 +1.1 Stefanowicz 2 Suwałki 24.07
11.57 +0.8 Ada Kołodziej 240395 AZS-AWF Warszawa 6 Poznań 24.06 11.56-19
11.57 +1.0 Guzowska 2h1 Tallinn 08.07
11.58 +0.3 Paluch 1h6 Bielsko-Biała 22.05
11.58 +1.7 Stefanowicz 3A Bielsko-Biała 22.05
11.58 +0.6 Stefanowicz 1 Bielsko-Biała 05.06
11.58 +1.3 Gola 3h2 Poznań 24.06
11.59 +0.3 Paluch 1 Biała Podlaska 29.05
11.59 +0.2 Paluch 1h1 Piaseczno 05.06
11.59 +0.9 Paluch 3h3 Poznań 24.06
11.60 +1.3 Kołodziej 2 Piaseczno 05.06
11.60 +1.0 Gola 1h1 Biała Podlaska 12.06
11.60 +0.8 Julia Polak 090501 AZS-AWF Katowice 7 Poznań 24.06 11.84/11.69w-19
11.60 +1.4 Stefanowicz 1h1 Suwałki 24.07
(47/12)
11.63 +1.1 Katarzyna Sokólska 230893 Zawisza Bydgoszcz 3r1 Gliwice 27.05 11.53-19/11.50w-16
11.66 +2.0 Wiktoria Grzyb 141097 MKL Szczecin 1 Szczecin 29.05 12.20-20
11.67 +1.1 Nikola Horowska 030101 Nadodrze Powodowo 3 Suwałki 24.07 11.84-20
11.69 +1.8 Marta Zimna 280202 Orkan Września 1 Słubice 05.06 12.07-19
11.69 0.0 Kamila Ciba 290395 AZS Poznań 2r1 Poznań 13.06 11.56-19/11.44w-18
11.69 +1.0 Aleksandra Piotrowska 011104 Wda Świecie 1A Włocławek 28.07 11.97-20
11.70 +1.1 Magdalena Niemczyk 250303 UKS Kolbuszowa 5r1 Gliwice 27.05 11.93-20/11.59w-19
11.70 +1.0 Monika Romaszko 130402 Agros Zamość 2h1 Biała Podlaska 12.06 11.89-19
20
11.70 +1.1 Alicja Struzik 090601 AZS-AWF Kraków 4 Suwałki 24.07 11.91-19
11.70 +1.1 Wiktoria Rutkowska 230101 LUKS Orneta 5 Suwałki 24.07 12.01-20
11.72 +1.7 Martyna Kotwiła 130199 RLTL Optima Radom 5A Bielsko-Biała 22.05 11.52/11.34w-18
11.72 +1.8 Jagoda Mierzyńska 030898 AZS-AWF Wrocław 2h1 Jelenia Góra 30.05 11.80/11.67w-19
11.73 +1.8 Dorota Puzio 300403 Start Długołęka 3h1 Jelenia Góra 30.05 11.92-20
11.75 +1.8 Anna Matuszewicz 050403 MKL Toruń 1h8 Sieradz 09.05 12.42-20
11.76 +0.9 Olga Pietrzak 161298 AZS-AWFiS Gdańsk 6h1 Poznań 24.06 11.78-16/11.77w-19
11.80 +1.1 Izabela Jastrząb 100200 Agros Chełm 1h9 Bielsko-Biała 22.05 11.98-20
11.80 +1.1 Alicja Potasznik 240400 AZS UWM Olsztyn 7 Suwałki 24.07 11.83-19/11.82w-18
11.88 -0.5 Julia Dziamska 270903 Juvenia Puszczykowo 1h-j Poznań 19.06 12.32-19
30
11.88 +1.1 Zuzanna Borzewska 261101 MKL Toruń 8 Suwałki 24.07 12.20-20
11.89 +1.8 Weronika Chojka 190697 AZS-AWF Wrocław 4h1 Jelenia Góra 30.05 12.18-15
11.89 +1.0 Paulina Kubis 240304 WLKS Wrocław 2A Włocławek 28.07 12.42-20
11.90 +1.4 Justyna Paluch 280297 AZS-AWF Warszawa 1h7 Bielsko-Biała 22.05 11.93-20
wind / z wiatrem
11.34 +3.7 Paulina Guzowska 170600 AZS-AWF Katowice 1h2 Jelenia Góra 13.06 11.51/11.47w-20
11.35 +3.0 Guzowska 1A Jelenia Góra 13.06
11.46 +3.0 Magdalena Stefanowicz 210900 AZS-AWF Katowice 2A Jelenia Góra 13.06 11.47/11.33w-18
11.47 +3.7 Martyna Kotwiła 130199 RLTL Optima Radom 2h2 Jelenia Góra 13.06 11.52/11.34w-18
11.53 +2.5 Gola 1 Biała Podlaska 12.06
11.53 +2.7 Adamek 8r2 Lausanne 26.08
11.54 +3.4 Katarzyna Sokólska 230893 Zawisza Bydgoszcz 1h1 Jelenia Góra 13.06 11.53-19/11.50w-16
11.54 +6.0 Popowicz-Drapała 1h3 Jelenia Góra 13.06
11.55 +4.0 Stefanowicz 1h6 Jelenia Góra 13.06
11.56 +3.9 Gąsior 1h5 Jelenia Góra 13.06
11.56 +3.0 Sokólska 3A Jelenia Góra 13.06
11.59 +2.6 Stefanowicz 1h14 Karpacz 16.05
11.59 +3.0 Popowicz-Drapała 4A Jelenia Góra 13.06
11.59 +2.6 Magdalena Niemczyk 250303 UKS Kolbuszowa 1A Lublin 02.07 11.93-20/11.59w-19
11.59 +2.6 Monika Romaszko 130402 Agros Zamość 2A Lublin 02.07 11.89-19
11.60 +5.7 Jagoda Mierzyńska 030898 AZS-AWF Wrocław 1h4 Jelenia Góra 13.06 11.80/11.67w-19
11.60 +3.0 Kotwiła 5A Jelenia Góra 13.06
11.60 +2.6 Marta Zimna 280202 Orkan Września 3A Lublin 02.07 12.07-19
11.62 +3.0 Alicja Potasznik 240400 AZS UWM Olsztyn 6A Jelenia Góra 13.06 11.83-19/11.82w-18
11.65 +3.2 Kamila Ciba 290395 AZS Poznań 1r1 Żary 23.05 11.56-19/11.44w-18
11.69 +5.7 Dorota Puzio 300403 Start Długołęka 1B Jelenia Góra 13.06 11.92-20
11.71 +4.0 Natalia Wosztyl 290899 RLTL Optima Radom 2h6 Jelenia Góra 13.06 11.69-19
11.73 +3.7 Julia Dziamska 270903 Juvenia Puszczykowo 2h1 Lublin 02.07 12.32-19
11.77 +6.0 Agata Forkasiewicz 130194 AZS-AWF Wrocław 1h3 Jelenia Góra 13.06 11.46-16/11.31w-17
11.78 +2.6 Dominika Małkowska 070302 Zawisza Bydgoszcz 5A Lublin 02.07 11.89-19
11.84 +2.5 Angelika Węgierska 120494 Sprinterki Poznań 1 Bari 10.07 11.71-18
11.88 +2.6 Monika Farasiewicz 200102 AZS-AWFiS Gdańsk 7A Lublin 02.07 12.10-20
150 m (18.50)
17.80 +0.5 Alicja Struzik 090601 AZS-AWF Kraków 1r3 Kraków 08.05 -0-
18.32 -0.6 Maja Matyśkiewicz 280304 Czempion Bełchatów 1r4 Kraków 08.05 19.00-19
18.34 +0.4 Monika Kiepura 190800 AZS-AWF Kraków 1r1 Kraków 08.05 18.36-20
18.45 -0.6 Karolina Gajewska 140201 AZS-AWF Kraków 2r4 Kraków 08.05 -0-
200 m (23.70-24.20) - OG: 22.80
22.76 +1.9 Anna Kiełbasińska 260690 SKLA Sopot 3 La Chaux-de-Fonds 14.08 22.94-15
22.92 +0.1 Kiełbasińska 1 Bern 21.08
22.92 +0.6 Kiełbasińska 2 Bellinzona 14.09
23.05 -0.1 Pia Skrzyszowska 200401 AZS-AWF Warszawa 1 Szczecin 15.08 23.95-18
23.33 +0.6 Marlena Gola 080698 Podlasie Białystok 4 Chorzów 30.05 23.52-20/23.50w-19
23.39 +0.6 Gola 1r1 Bielsko-Biała 23.05
23.39 +0.5 Gola 1 Poznań 26.06
23.41 +0.5 Paulina Guzowska 170600 AZS-AWF Katowice 2 Poznań 26.06 24.14-20
23.46 +0.6 Guzowska 2r1 Bielsko-Biała 23.05
23.46 -0.1 Gola 2 Szczecin 15.08
23.53 +0.5 Wiktoria Grzyb 141097 MKL Szczecin 3 Poznań 26.06 24.81-20
23.56 -1.5 Natalia Kaczmarek 170198 AZS-AWF Wrocław 1r2 Olsztyn 31.08 23.88-20/23.67w-19
23.57 -0.2 Paulina Paluch 031298 AZS-AWF Warszawa 1r2 Bielsko-Biała 23.05 24.10-20
23.57 +1.2 Guzowska 1r1 Jelenia Góra 13.06
23.57A +1.3 Marta Zimna 280202 Orkan Września 3s2 Nairobi 20.08 24.53-20
23.62 +0.3 Gola 1r1 Warszawa 15.05
23.66 -0.3 Julia Polak 090501 AZS-AWF Katowice 1r5 Kraków 18.06 24.24-19
23.66 -0.1 Klaudia Adamek 220399 Gwardia Piła 4 Szczecin 15.08 23.91-20/23.84w-18
23.67 +0.6 Alicja Wrona 110196 AZS UMCS Lublin 3r1 Bielsko-Biała 23.05 23.88-15/23.60w-15
23.68 -0.2 Kinga Gacka 251001 BKS Bydgoszcz 2r2 Bielsko-Biała 23.05 24.11-19
(20/12)
23.74 +1.7 Kornelia Lesiewicz 140803 AZS-AWF Gorzów 1 Słubice 06.06 24.62-20
23.75 +0.1 Izabela Jastrząb 100200 Agros Chełm 1r1 Biała Podlaska 29.05 24.08-20
23.82 +1.2 Martyna Kotwiła 130199 RLTL Optima Radom 2r1 Jelenia Góra 13.06 22.99-18
23.88 0.0 Adrianna Sułek 030499 Zawisza Bydgoszcz H Warszawa 26.06 23.96-18
23.89 -0.3 Magdalena Niemczyk 250303 UKS Kolbuszowa 2r5 Kraków 18.06 24.34-20
23.92 +1.3 Monika Romaszko 130402 Agros Zamość 1r1 Lublin 23.05 24.64-18
23.93 +1.3 Małgorzata Hołub-Kowalik 301092 AZS UMCS Lublin 1r1 Oleśnica 26.05 24.33-19/23.95w-17
23.95 +1.2 Magdalena Stefanowicz 210900 AZS-AWF Katowice 3r1 Jelenia Góra 13.06 24.11/23.83w-18
20
23.97 +0.3 Nikola Horowska 030101 Nadodrze Powodowo 2h2 Poznań 25.06 24.17-20
23.98 +1.4 Julia Dziamska 270903 Juvenia Puszczykowo 6s2 Tallinn 17.07 24.30-20
24.00 -1.9 Adriana Gąsior 201001 AZS-AWF Wrocław 1r3 Suwałki 25.07 24.67-20
24.06 +1.3 Weronika Chojka 190697 AZS-AWF Wrocław 2r1 Oleśnica 26.05 24.74-15
24.13 +1.3 Alicja Struzik 090601 AZS-AWF Kraków 1r3 Bielsko-Biała 23.05 24.45-20
24.14 -1.0 Jagoda Mierzyńska 030898 AZS-AWF Wrocław 3r1 Gliwice 06.06 24.72-19
24.18 +1.1 Agata Forkasiewicz 130194 AZS-AWF Wrocław 1r1 Łódź 06.06 23.51-17/23.23w-16
24.19 +1.1 Kamila Ciba 290395 AZS Poznań 2r1 Łódź 06.06 23.89-18
24.19 +1.8 Alicja Potasznik 240400 AZS UWM Olsztyn 1r3 Jelenia Góra 13.06 24.19-19
hand timing / pomiar ręczny
23.9 Aleksandra Piotrowska 011104 Wda Świecie 1r1 Włocławek 30.05 24.77-19
wind / z wiatrem
23.08 +2.5 Kiełbasińska 3 Lausanne 26.08
23.55 +2.1 Gola 2r1 Kobenhavn 08.06
23.60 +2.5 Grzyb 1 Szczecin 29.05
23.69 +2.5 Adrianna Sułek 030499 Zawisza Bydgoszcz H Tallinn 08.07 23.96-18
23.75 +3.3 Magdalena Niemczyk 250303 UKS Kolbuszowa 2A Lublin 04.07 24.34-20
23.96 +2.3 Marika Popowicz-Drapała280488 Zawisza Bydgoszcz 1r1 Toruń 19.05 23.15-09
24.05 +3.3 Judyta Zwolińska 300802 Victoria Stalowa W. 4A Lublin 04.07 24.42-20
300 m (39.00)
37.06 Kinga Gacka 251001 BKS Bydgoszcz 1 Szczecin 15.08 38.80i-18
37.68+ Natalia Kaczmarek 170198 AZS-AWF Wrocław 1 Chorzów 29.05 37.37-19
37.78 Małgorzata Hołub-Kowalik 301092 AZS UMCS Lublin 1 Rumia 11.09 37.42-17
37.86 Joanna Linkiewicz 020590 AZS-AWF Wrocław 4 Szczecin 15.08 38.38i-16
37.93 Dominika Baćmaga 211195 AZS-AWF Warszawa 5 Szczecin 15.08 37.78-17
37.97 Kornelia Lesiewicz 140803 AZS-AWF Gorzów 2 Rumia 11.09 37.96-20
38.20 Aleksandra Gaworska 071195 AZS-AWF Kraków 1r1 Warszawa 15.05 38.01i-18
38.24 Izabela Jastrząb 100200 Agros Chełm 2r1 Warszawa 15.05 38.65-20
38.35 Weronika Chojka 190697 AZS-AWF Wrocław 1r1 Sieradz 09.05 39.55-19
38.81 Natalia Węglarz 170198 AZS-AWF Katowice 3r1 Warszawa 15.05 38.41-16
10
38.90 Mariola Karaś 041296 AZS-AWF Kraków 1r1 Kraków 08.05 38.97i-18
38.93 Anna Pałys 020395 AZS-AWF Wrocław 1r1 Karpacz 16.05 38.34-20
38.99 Susane Lachele 100700 Gwardia Piła 1r1 Chojnice 21.08 38.37i-19
400 m (53.00-55.00) - OG: 51.35
50.38 Anna Kiełbasińska 260690 SKLA Sopot 1 La Chaux-de-Fonds 14.08 51.51-19
50.70 Natalia Kaczmarek 170198 AZS-AWF Wrocław 1 Chorzów 05.09 52.34-19
50.72 Kaczmarek 1 Poznań 25.06
50.79 Kaczmarek 4s3 Tokyo 04.08
51.00 Kaczmarek 6 Zürich 09.09
51.03 Kaczmarek 1r8 Bielsko-Biała 21.05
51.04 Justyna Święty-Ersetic 031292 AZS-AWF Katowice 3A Chorzów 20.06 50.41-18
51.06 Kaczmarek 2h5 Tokyo 03.08
51.10 Kaczmarek 4 Lausanne 26.08
51.16 Kaczmarek 1 Marseille 09.06
51.19 Kiełbasińska 2 Chorzów 05.09
51.32 Kaczmarek 10 Paris 28.08
51.36 Kaczmarek 1 Chorzów 29.05
51.45 Małgorzata Hołub-Kowalik 301092 AZS UMCS Lublin 4A Chorzów 20.06 51.18-18
51.48 Kaczmarek 5 Székesfehérvár 06.07
51.52 Święty-Ersetic 2 Poznań 25.06
51.71 Kaczmarek 4 Gateshead 13.07
51.77 Hołub-Kowalik 3 Poznań 25.06
51.76 Hołub-Kowalik 1 Šamorín 02.06
51.91 Święty-Ersetic 2 Bydgoszcz 30.06
51.92 Iga Baumgart-Witan 110489 BKS Bydgoszcz 5A Chorzów 20.06 51.02-19
51.97A Kornelia Lesiewicz 140803 AZS-AWF Gorzów 2 Nairobi 21.08 52.73-20
52.02 Lesiewicz 1A Lublin 03.07
52.05 Kiełbasińska 3 Sotteville 11.07
52.07 Hołub-Kowalik 4 Bydgoszcz 30.06
52.13 Hołub-Kowalik 1h3 Poznań 24.06
52.14 Hołub-Kowalik 4 Chorzów 05.09
52.17 Baumgart-Witan 4 Poznań 25.06
52.19 Lesiewicz 7A Chorzów 20.06
52.20 Kiełbasińska 5 Poznań 25.06
52.23 Kaczmarek 1 Ostrava 19.05
52.23 Kaczmarek 1h2 Poznań 24.06
52.46 Baumgart-Witan 2h3 Poznań 24.06
52.46 Lesiewicz 1 Tallinn 16.07
52.47 Aleksandra Gaworska 071195 AZS-AWF Kraków 5r1 Kladno 15.06 52.45-17
52.53 Kinga Gacka 251001 BKS Bydgoszcz 6 Tallinn 10.07 54.06-20
52.57 Lesiewicz 1A Poznań 13.06
52.60 Święty-Ersetic 7 Chorzów 05.09
52.63A Lesiewicz 1h1 Nairobi 18.08
52.64 Baumgart-Witan 2A Poznań 13.06
52.64 Lesiewicz 1s2 Tallinn 15.07
52.65 Hołub-Kowalik 1 Lublin 03.09
52.67 Gacka 2h2 Poznań 24.06
52.71 Dominika Baćmaga 211195 AZS-AWF Warszawa 6 Poznań 25.06 52.87-18
52.72 Kiełbasińska 3h2 Poznań 24.06
52.75 Gaworska 2r8 Bielsko-Biała 21.05
52.77 Gacka 7 Poznań 25.06
52.87 Hołub-Kowalik 3A Poznań 13.06
52.93 Baćmaga 4h2 Poznań 24.06
(49/9)
53.06 Alicja Wrona 110196 AZS UMCS Lublin 1r1 Piaseczno 05.06 53.93-20
10
53.12 Natalia Wosztyl 290899 RLTL Optima Radom 2r1 Piaseczno 05.06 53.55-20
53.32 Patrycja Wyciszkiewicz-Z.080194 AZS Poznań 1B Chorzów 20.06 51.31-15
53.43 Anna Pałys 020395 AZS-AWF Wrocław 2B Chorzów 20.06 52.91-16
53.43 Karolina Łozowska 280599 AZS-AWF Katowice 1r2 Suwałki 24.07 53.63-17
53.44 Mariola Karaś 041296 AZS-AWF Kraków 3h3 Poznań 24.06 52.95-17
53.49 Aleksandra Formella 271001 SKLA Sopot 2r2 Suwałki 24.07 54.67-19
53.73 Angelika Sarna 011097 AZS-AWF Warszawa 2r1 Warszawa 15.05 54.38-20
53.79 Aleksandra Wsołek 150901 AZS-AWF Kraków 3r2 Suwałki 24.07 54.01-19
54.00 Anna Maria Gryc 161099 AZS-AWF Warszawa 3r1 Piaseczno 05.06 55.92-18
54.14 ER40 Aneta Lemiesz 170181 LT Warszawa 6 Berlin 12.09 52.68-01
20
54.28 Julia Korzuch 271295 AZS-AWF Katowice 4r4 Gliwice 27.05 54.30-20
54.28 Izabela Smolińska 140199 RLTL Optima Radom 4r2 Suwałki 24.07 54.37-20
54.52 Weronika Bartnowska 160500 AZS-AWF Warszawa 6B Chorzów 20.06 55.42-20
54.54 Olga Rzeszewska 030102 ALKS AJP Gorzów 1r1 Jelenia Góra 20.06 -0-
54.58 Maja Matyśkiewicz 280304 Czempion Bełchatów 1 Brno 14.08 55.67-20
54.58 Susane Lachele 100700 Gwardia Piła 1 Sopot 30.08 54.48-19
54.59 Adrianna Janowicz-Półtor.160495 AZS Poznań 2r5 Kraków 18.06 53.07-17
54.62 Weronika Chojka 190697 AZS-AWF Wrocław 2r1 Jelenia Góra 20.06 55.55-19
54.64 Adrianna Czapla 040799 AZS-AWF Katowice 1r2 Warszawa 15.05 55.32-17
54.77 Karolina Cuber 200597 AZS-AWF Kraków 2r2 Warszawa 15.05 55.11i-20
30
54.77 Wiktoria Drozd 200901 AZS UMCS Lublin 5r2 Suwałki 24.07 54.66-20
54.78 Agata Wasiluk 071200 AZS UMCS Lublin 3r2 Warszawa 15.05 55.61-20
54.85 Alicja Kaczmarek 300902 ALKS AJP Gorzów 3r1 Jelenia Góra 20.06 55.36-20
500 m (1:14.0)
600 m (1:30.0)
1:27.02 Angelika Sarna 011097 AZS-AWF Warszawa 1 Sopot 30.08 1:27.43-19
1:27.69 Martyna Galant 260195 AZS Poznań 2 Sopot 30.08 1:29.45-15
1:29.09 Margarita Koczanowa 010299 AZS-AWF Kraków 5 Sopot 30.08 -0-
1:29.81 Adrianna Czapla 040799 AZS-AWF Katowice 1 Bielsko-Biała 09.05 1:31.34-18
800 m (2:04.0-2:08.0) - OG: 1:59.50
1:59.72 Angelika Sarna 011097 AZS-AWF Warszawa 5 Chorzów 20.06 2:00.89-20
2:00.28 Sarna 1 Poznań 26.06
2:00.34 Sarna 3 Geneve 12.06
2:00.57 Anna Wielgosz 091193 Resovia Rzeszów 2 Poznań 26.06 2:00.32-18
2:00.73 Joanna Jóźwik 300191 AZS-AWF Katowice 3 Poznań 26.06 1:57.37-16
2:01.18 Sarna 5 Montreuil 01.06
2:01.22 Sarna 3 Szczecin 15.08
2:01.35 Jóźwik 6 Chorzów 20.06
2:01.38 Sarna 2 Tatabánya 05.06
2:01.85 Angelika Cichocka 100188 SKLA Sopot 3 Dessau 21.05 1:58.41-17
2:01.86 Sarna 7 Padova 05.09
2:01.87 Jóźwik 3h3 Tokyo 30.07
2:02.05 Wielgosz 4 Bydgoszcz 30.06
2:02.18 Sarna 4h1 Tokyo 30.07
2:02.20 Sarna 4 Bern 21.08
2:02.23 Wielgosz 7 Chorzów 20.06
2:02.24 Cichocka 4 Poznań 26.06
2:02.32 Jóźwik 5s1 Tokyo 31.07
2:02.54 Sarna 3 Chorzów 29.05
2:02.66 Sarna 5 Budapest 24.08
2:02.75 Martyna Galant 260195 AZS Poznań 7 Szczecin 15.08 2:02.97-17
2:02.81 Adrianna Czapla 040799 AZS-AWF Katowice 8 Chorzów 20.06 2:04.94-17
2:03.12 Margarita Koczanowa 010299 AZS-AWF Kraków 5 Poznań 26.06 2:03.81-20
2:03.20 Wielgosz 6h4 Tokyo 30.07
2:03.80 Eliza Megger 290899 LKS Pszczyna 2r2 Gliwice 27.05 2:12.37-17
2:03.84 Koczanowa 9 Chorzów 20.06
2:03.87 Czapla 3r2 Gliwice 27.05
2:04.04 Sarna 5 Rehlingen 23.05
2:04.05 Koczanowa 7 Bydgoszcz 30.06
(29/8)
2:04.78 Klaudia Kazimierska 030901 Vectra Włocławek 1r1 Suwałki 24.07 2:05.91-20
2:05.83 Milena Korbut 080800 AZS-AWF Katowice 6r2 Gliwice 27.05 2:05.80-20
10
2:06.38 Aneta Konieczek 080697 Nadodrze Powodowo 1B Eugene 07.05 2:13.47-17
2:06.97 Aneta Lemiesz 170181 LT Warszawa 3h1 Poznań 25.06 1:59.93-06
2:07.04 Weronika Lizakowska 021198 Remus Kościerzyna 1r1 Sucha Beskidzka 16.05 2:09.53-20
2:07.09 Aleksandra Płocińska 051099 Kondycja Piaseczno 4r1 Suwałki 24.07 2:09.18-18
2:07.22 Agnieszka Dybka 070200 Resovia Rzeszów 5r1 Suwałki 24.07 2:08.84-20
2:07.72NR-15 Martyna Wal 191206 Stal Mielec 1r3 Tarnów 06.06 2:10.93-20
2:07.80 Katarzyna Chryczyk 300595 AZS-AWF Kraków 8r2 Gliwice 27.05 2:05.68-18
2:07.82 Kinga Królik 260999 Azymut Pabianice 10 Szczecin 15.08 2:09.35-19
2:07.92 Adrianna Sułek 030499 Zawisza Bydgoszcz H Tokyo 05.08 2:10.50-18
2:08.07 Sandra Michalak 010487 Prefbet Śniadowo 2r1 Sucha Beskidzka 16.05 2:04.33-12
20
1000 m (2:40.0-2:45.0)
2:36.50mx Martyna Galant 260195 AZS Poznań 1r1 Poznań 17.07 2:41.87-17
2:37.08 Galant 5 Chorzów 05.09
2:38.65 Anna Wielgosz 091193 Resovia Rzeszów 7 Chorzów 05.09 3:04.52-12
2:41.83 Renata Pliś 050285 Maraton Świnoujście 6 Heusden-Zolder 03.07 2:37.89-11
1500 m (4:18.0-4:25.0) - OG: 4:04.20
4:05.03 Martyna Galant 260195 AZS Poznań 8h3 Tokyo 02.08 4:08.81-17
4:06.01 Galant 10s1 Tokyo 04.08
4:08.96 Galant 6 Chorzów 20.06
4:09.29 Renata Pliś 050285 Maraton Świnoujście 8 Chorzów 20.06 4:03.50-11
4:09.29 Galant 3 Schifflange 22.08
4:10.06 Eliza Megger 290899 LKS Pszczyna 9 Chorzów 20.06 4:14.62-19
4:10.40 Galant 3 Poznań 13.06
4:11.48 Megger 1 Poznań 24.06
4:11.57 Pliś 4 Leverkusen 27.06
4:11.73 Galant 2 Poznań 24.06
4:11.86 Weronika Lizakowska 021198 Remus Kościerzyna 10 Chorzów 20.06 4:16.63-20
4:12.00 Beata Topka 200199 Talex Borzytuchom 3 Poznań 24.06 4:18.74-18
4:12.27 Galant 5 Marseille 09.06
4:12.31 Lizakowska 4 Poznań 24.06
4:12.97 Galant 4 Bydgoszcz 30.06
4:14.63 Megger 1r1 Oleśnica 26.05
4:15.07 Megger 5 Tallinn 11.07
4:15.22 Pliś 6 Poznań 13.06
4:15.23 Klaudia Kazimierska 030901 Vectra Włocławek 5 Poznań 24.06 4:07.47-20
4:16.03 Megger 4h2 Tallinn 09.07
4:16.34 Lizakowska 2r1 Oleśnica 26.05
4:16.59 Aneta Konieczek 080697 Nadodrze Powodowo 4 Eugene 23.04 4:26.93-16
4:16.71 Kinga Królik 260999 Azymut Pabianice 7 Poznań 13.06 4:25.39-18
4:17.08 Pliś 6 Poznań 24.06
4:17.23 Kazimierska 1=h1 Tallinn 09.07
4:17.47 Kazimierska 7 Tallinn 11.07
4:17.77 Aleksandra Płocińska 051099 Kondycja Piaseczno 9 Poznań 13.06 4:22.89-20
4:17.81 Kazimierska 11 Montreuil 01.06
(28/9)
4:18.80 Alicja Konieczek 021194 Nadodrze Powodowo 1 Wałcz 10.08 4:21.68-17
10
4:18.82 Olimpia Breza 140202 Remus Kościerzyna 11 Poznań 13.06 4:27.22-19
4:20.72 Mariola Baranowska 161193 Żak Biała Podlaska 8 Poznań 24.06 4:23.85-19
4:21.18 Julia Ścisłowska 260103 SMS Szklarska P. 5r1 Oleśnica 26.05 4:33.76-20
4:23.92 Zuzanna Bronowska 200601 Mazovia Ciechanów 2 Piaseczno 05.06 4:33.81-20
4:24.52 Milena Korbut 080800 AZS-AWF Katowice 3 Piaseczno 05.06 4:21.88-20
mile / mila (4:50.0)
4:44.61 Alicja Konieczek 021194 Nadodrze Powodowo 3 Phoenix 23.01 4:37.42i-17
2000 m (6:00.0)
3000 m (9:15.0-9:45.0)
9:16.10 Renata Pliś 050285 Maraton Świnoujście 4 Chorzów 29.05 8:39.18-14
9:16.51 Monika Jackiewicz 181292 MKL Szczecin 1 Gdańsk 22.05 9:26.52-20
9:18.53 Kinga Królik 260999 Azymut Pabianice 2 Gdańsk 22.05 10:01.85-19
9:19.15 Olimpia Breza 140202 Remus Kościerzyna 3 Gdańsk 22.05 9:20.67-20
9:24.86 Matylda Kowal 110189 Resovia Rzeszów 4 Gdańsk 22.05 9:04.03-18
9:24.99 Patrycja Kapała 260397 AZS-AWF Katowice 5 Gdańsk 22.05 9:34.87-20
9:27.66 Oliwia Sarnecka 201201 MKL Szczecin 6 Gdańsk 22.05 -0-
9:31.43+ Izabela Paszkiewicz 090188 AZS UMCS Lublin 1 Oleśnica 26.05 9:27.66-20
9:34.98 Oliwia Wawrzyniak 150702 Energetyk Poznań 7 Gdańsk 22.05 9:36.06-20
9:37.55 Anna Bańkowska 310390 Podlasie Białystok 1 Białystok 03.05 9:19.05i-19
10
9:37.73 Julia Ścisłowska 260103 SMS Szklarska P. 1 Spała 28.08 9:58.19-20
9:37.96 Anna Hrycyk 110703 Sztorm Kołobrzeg 1 Gdańsk 19.06 9:53.63-20
9:44.81 Sandra Michalak 010487 Prefbet Śniadowo 9 Gdańsk 22.05 9:09.81-11
5000 m (16:20.0-17:00.0) - OG: 15:10.00
15:46.83mx Weronika Lizakowska 021198 Remus Kościerzyna 1 Białogard 04.09 -0-
15:50.70 Aneta Konieczek 080697 Nadodrze Powodowo 6 Los Angeles 16.05 17:15.80-18
15:53.56 Alicja Konieczek 021194 Nadodrze Powodowo 12 Austin 26.02 15:59.22-17
15:53.58 Izabela Paszkiewicz 090188 AZS UMCS Lublin 1 Oleśnica 26.05 16:02.28-19
15:54.74 Monika Jackiewicz 181292 MKL Szczecin 2 Oleśnica 26.05 16:43.6-20
16:03.91 Beata Topka 200199 Talex Borzytuchom 1 Poznań 26.06 17:06.57-19
16:05.50 Paszkiewicz 2 Poznań 26.06
16:05.95 Jackiewicz 3 Poznań 26.06
16:06.37mx Paulina Kaczyńska 240791 Pomorze Stargard 2 Białogard 04.09 15:29.67-18
16:07.34 NJR Natalia Bielak 100502 SMS Szklarska Por. 1-j Piaseczno 05.06 16:45.39-20
16:07.53 Renata Pliś 050285 Maraton Świnoujście 6 Naimette-Xhovémont30.06 15:18.75-14
16:08.49mx Kaczyńska 1 Białogard 17.07
16:09.49+ Paszkiewicz 10A Birmingham 05.06
16:12.18 Pliś 3 Lapinlahti 17.07
16:12.26 Oliwia Wawrzyniak 150702 Energetyk Poznań 4 Poznań 26.06 16:25.84-20
16:15.76 Topka 1u23 Piaseczno 05.06
16:19.28 Wawrzyniak 2-j Piaseczno 05.06
16:20.04 Anna Bańkowska 310390 Podlasie Białystok 3 Oleśnica 26.05 16:11.26-19
(18/11)
16:25.32 Matylda Kowal 110189 Resovia Rzeszów 5 Poznań 26.06 16:13.86-11
16:26.35 Julia Afelt 061199 Zawisza Bydgoszcz 2u23 Piaseczno 05.06 17:11.61-19
16:26.76 Oliwia Sarnecka 201201 MKL Szczecin 6 Poznań 26.06 -0-
16:29.77 Aleksandra Brzezińska 300791 MKL Toruń 4 Oleśnica 26.05 16:09.76-20
16:32.25 Olimpia Breza 140202 Remus Kościerzyna 3-j Piaseczno 05.06 16:28.35-20
16:38.72+ Angelika Mach 070991 AZS UMCS Lublin 4B Birmingham 05.06 16:16.74-17
16:49.14+ Sylwia Indeka 190697 LKS Pszczyna 2A Goleniów 24.04 15:57.86-19
16:50.06+ Iwona Bernardelli 190285 Vectra Włocławek 6A Goleniów 24.04 15:35.72-12
16:55.02+ Kinga Królik 260999 Azymut Pabianice 9A Goleniów 24.04 17:42.58-19
20
16:57.32 Milena Sadowska 040199 Pomorze Stargard 8 Poznań 26.06 16:55.55-20
16:59.79 Emilia Mikszuta 010801 SKLA Sopot 4u23 Piaseczno 05.06 17:21.24-20
10000 m (33:30.0-35:00.0) - OG: 31:25.00
32:44.20 Izabela Paszkiewicz 090188 AZS UMCS Lublin 11A Birmingham 05.06 33:14.34-20
33:24.16 Sylwia Indeka 190697 LKS Pszczyna 1A Goleniów 24.04 33:52.35-20
33:25.67 Paszkiewicz 2A Goleniów 24.04
33:26.06 Renata Pliś 050285 Maraton Świnoujście 3A Goleniów 24.04 32:54.13-19
33:26.69 Angelika Mach 070991 AZS UMCS Lublin 3B Birmingham 05.06 34:24.43-17
33:27.41 Iwona Bernardelli 190285 Vectra Włocławek 4A Goleniów 24.04 32:55.06-17
33:39.17 Anna Bańkowska 310390 Podlasie Białystok 5A Goleniów 24.04 33:15.16-19
33:41.51 Monika Jackiewicz 181292 MKL Szczecin 6A Goleniów 24.04 37:16.64-14
33:56.85 Beata Topka 200199 Talex Borzytuchom 7A Goleniów 24.04 35:11.40-20
33:59.81 Kinga Królik 260999 Azymut Pabianice 8A Goleniów 24.04 -0-
34:11.75 Patrycja Kapała 260397 AZS-AWF Katowice 9A Goleniów 24.04 -0-
10
34:13.01 Aleksandra Brzezińska 300791 MKL Toruń 10A Goleniów 24.04 33:44.82-19
34:18.26 Matylda Kowal 110189 Resovia Rzeszów 11A Goleniów 24.04 -0-
34:35.40 Paulina Kaczyńska 240791 Pomorze Stargard 12A Goleniów 24.04 32:50.16-19
34:43.84 Oliwia Sarnecka 201201 MKL Szczecin 13A Goleniów 24.04 -0-
34:51.91 Sylwia Ślęzak 071195 Budowlani Częstoch. 14A Goleniów 24.04 35:38.87-19
HMar / Półmaraton (73.30-78:00)
69:18 NR Karolina Nadolska 060981 KU AZS UAM Poznań 1 Poznań 17.10 69:54-17
70:13 Izabela Paszkiewicz 090188 AZS UMCS Lublin 2 Poznań 17.10 70:52-20
70:28 Paszkiewicz 7 Berlin 22.08
71:29 Nadolska 1 Granollers 05.06
72:13 Nadolska 2 Cividale del Fr. 31.10
72:45 Katarzyna Jankowska 140194 Podlasie Białystok 4 Poznań 17.10 71:02-20
72:50 Monika Jackiewicz 181292 MKL Szczecin 1 Piła 05.09 76:10-20
73:05+ Jankowska Valencia 05.12
73:47+ Angelika Mach 070991 AZS UMCS Lublin 2 Dębno 18.04 71:07-20
73:47+ Iwona Bernardelli 190285 Vectra Włocławek 3 Dębno 18.04 72:00-15
73:47+ Aleksandra Lisowska 121290 AZS UWM Olsztyn 4 Dębno 18.04 72:16-20
73:56 Paulina Kaczyńska 240791 Pomorze Stargard 2 Bydgoszcz 17.09 74:28-18
74:22+ Monika Andrzejczak 050185 MKL Szczecin 6 Dębno 18.04 73:30-19
76:50 Dominika Napieraj 121291 Falstart Rudniki 6 Poznań 17.10 72:07-16
10
77:22 Ewa Jagielska 251082 KS Prefbet-Sonarol 1 Lublin 05.06 76:12-15
77:28 Monika Kaczmarek 040589 AZS Łódź 2 Lublin 05.06 74:17-18
77:41+ Dominika Stelmach 280282 Athletics Warszawa 10 Dębno 18.04 75:17-17
Mar / Maraton (2:40:00-2:50:00) - OG: 2:29:30
2:26:08 =NR Aleksandra Lisowska 121290 AZS UWM Olsztyn 1 Dębno 18.04 2:30:47-20
2:27:07 Katarzyna Jankowska 140194 Podlasie Białystok 15 Valencia 05.12 -0-
2:27:41 Izabela Paszkiewicz 090188 AZS UMCS Lublin 7 Berlin 26.09 2:29:56-17
2:27:48 Angelika Mach 070991 AZS UMCS Lublin 3 Dębno 18.04 2:37:16-16
2:28:12 Paszkiewicz 4 Dębno 18.04
2:29:34 Iwona Bernardelli 190285 Vectra Włocławek 19 Valencia 05.12 2:27:47-15
2:30:16 Bernardelli 5 Dębno 18.04
2:31:11 Monika Andrzejczak 050185 MKL Szczecin 1 Warszawa 26.09 2:31:56-19
2:31:16 Anna Bańkowska 310390 Podlasie Białystok 1 Dresden 21.03 2:34:57-19
2:32:04 Karolina Nadolska 060981 KU AZS UAM Poznań 14 Sapporo 07.08 2:26:31-14
2:34:24 Aleksandra Brzezińska 300791 MKL Toruń 2 Dresden 21.03 2:34:51-19
2:35:33 Lisowska 35 Sapporo 07.08
2:36:45 Dominika Stelmach 280282 Athletics Warszawa 8 Dębno 18.04 2:37:09-18
(13/10)
2:41:17 Beata Popadiak 301193 Nadir Jędrzejów 21 Berlin 26.09 2:52:40-19
2:49:26 Monika Brzozowska 190584 niest.Czerwonak 1 Toruń 24.10 2:57:29-18
100 km (9:59:59)
8:48:49 103k Małgorzata Pazda-Pozorska 160282 AML Słupsk 1 Olsztyn 08.05 7:55:19-19
8:58:36 Adrianna Czyżowska 100286 Resovia Rzeszów 1 Pabianice 29.08 -0-
9:16:49 Monika Grabarczyk 040881 Daszewice 2 Pabianice 29.08 -0-
9:32:15 Hanna Nejfeld 170976 Wieliszew Heron T. 3 Pabianice 29.08 9:15:13-18
9:34:21 Karolina Grzybowska 140978 niest. Czermin 1 Jarantów 16.10 -0-
9:35:02 Anna Ordyńska 130784 Skarżysko-Kamienna 4 Pabianice 29.08 -0-
1500 mS / 1500 m prz. (5:00.00)
4:49.39 Maja Peryt 070504 Juventa Starachowice1 Częstochowa 27.06 -0-
4:54.09 Rozalia Malina 271204 Płomień Sosnowiec 2 Częstochowa 27.06 5:00.90-20
intermediate in 3000S / międzyczas na 3000 m prz.
4:46.1+ Alicja Konieczek 021194 Nadodrze Powodowo 8h3 Tokyo 01.08 -0-
4:47.0+ Aneta Konieczek 080697 Nadodrze Powodowo 10h2 Tokyo 01.08 -0-
2000 mS / 2000 m prz. (7:00.0)
6:14.20 Kinga Królik 260999 Azymut Pabianice 2 Trier 17.09 6:41.67-18
6:23.77 Matylda Kowal 110189 Resovia Rzeszów 2 Oleśnica 26.05 6:21.98-16
6:28.78 Patrycja Kapała 260397 AZS-AWF Katowice 3 Oleśnica 26.05 6:34.98-20
6:33.60 Katarzyna Jankowska 140194 Podlasie Białystok 4 Oleśnica 26.05 -0-
6:35.92 Weronika Lizakowska 021198 Remus Kościerzyna 1 Słupsk 19.09 -0-
6:41.82 Natalia Bielak 100502 SMS Szklarska Por. 1 Jelenia Góra 22.05 6:44.90-20
6:44.10 Emilia Mikszuta 010801 SKLA Sopot 5 Oleśnica 26.05 6:46.41-19
6:46.61 Julia Koralewska 170202 Zawisza Bydgoszcz 2r1 Lublin 03.07 6:43.64-19
6:47.74 Maja Peryt 070504 Juventa Starachowice2 Brno 14.08 -0-
6:49.25 Klaudia Pawlus 071000 Śląsk Wrocław 6 Oleśnica 26.05 6:40.80-17
10
6:51.40 Patrycja Surowiec 171099 Resovia Rzeszów 7 Oleśnica 26.05 7:18.26-18
6:53.76 Milena Pyka 270200 Płomień Sosnowiec 8 Oleśnica 26.05 6:41.91-19
6:54.66 Regina Piechowska 270103 Talex Borzytuchom 1 Słupsk 23.05 7:11.46-20
6:55.03 Alicja Barszcz 050804 Vectra Włocławek 3 Brno 14.08 -0-
6:56.42 Rozalia Malina 271204 Płomień Sosnowiec 9 Oleśnica 26.05 -0-
6:56.78 Katarzyna Główczewska 231101 Talex Borzytuchom 2 Słupsk 23.05 6:50.30-20
intermediate in 3000S / międzyczas na 3000 m prz.
6:22.5+ Alicja Konieczek 021194 Nadodrze Powodowo 10h3 Tokyo 01.08 6:45.59-13
6:28.8+ Aneta Konieczek 080697 Nadodrze Powodowo 12h2 Tokyo 01.08 6:31.32-16
3000 mS / 3000 m prz. (10:20.0-10:45.0) - OG: 9:30.00
9:25.98 Aneta Konieczek 080697 Nadodrze Powodowo 1 Poznań 24.06 9:57.70-17
9:27.79 Alicja Konieczek 021194 Nadodrze Powodowo 2 Poznań 24.06 9:36.09-19
9:31.79 Al. Konieczek 8h3 Tokyo 01.08
9:33.42 Al. Konieczek 4 Walnut 09.05
9:34.37 An. Konieczek 2h2 Eugene 10.06
9:35.63 Al. Konieczek 1 Chorzów 29.05
9:36.74 An. Konieczek 1 Los Angeles 15.05
9:37.42 Al. Konieczek 4 Des Moines 23.04
9:41.80 Kinga Królik 260999 Azymut Pabianice 3 Poznań 24.06 10:26.52-20
9:43.14 Królik 8 Berlin 12.09
9:44.67 An. Konieczek 9 Eugene 12.06
9:49.96 An. Konieczek 3h1 College Station 29.05
9:52.59 Królik 2 Tallinn 10.07
9:54.08 Królik 5 Tatabánya 05.06
9:58.02 Matylda Kowal 110189 Resovia Rzeszów 4 Poznań 24.06 9:35.13-16
9:58.84 Kowal 8 Madrid 19.06
9:59.42 An. Konieczek 2 Eugene 02.04
10:02.27 Kowal 6 Tatabánya 05.06
10:04.61 Królik 2h1 Tallinn 08.07
10:07.25 An. Konieczek 12h2 Tokyo 01.08
10:09.66 Natalia Bielak 100502 SMS Szklarska Por. 1 Poznań 13.06 -0-
10:17.88 Patrycja Kapała 260397 AZS-AWF Katowice 5 Poznań 24.06 10:02.76-20
10:20.05 Emilia Mikszuta 010801 niestowarzyszona 6 Poznań 24.06 10:38.82-19
(23/7)
10:23.72 Mariola Ślusarczyk 040190 Barnim Goleniów 7 Poznań 24.06 9:57.28-17
10:26.04 Julia Koralewska 170202 Zawisza Bydgoszcz 8 Poznań 24.06 -0-
10:29.73 Klaudia Pawlus 071000 Śląsk Wrocław 2 Poznań 13.06 10:44.49-18
10
10:30.26 Milena Pyka 270200 Płomień Sosnowiec 3 Poznań 13.06 10:30.31-18
10:31.94 Agnieszka Chorzępa 140101 AZS-AWF Warszawa 2 Suwałki 24.07 -0-
10:33.67 Katarzyna Główczewska 231101 Talex Borzytuchom 3 Suwałki 24.07 -0-
10:37.06 Patrycja Surowiec 171099 Resovia Rzeszów 10 Poznań 24.06 10:50.28-19
100 mH / 100 m ppł. (13.50-14.20) - OG: 12.84
12.75 +0.4 Pia Skrzyszowska 200401 AZS-AWF Warszawa 3h3 Tokyo 31.07 13.01-20
12.77 -0.9 Skrzyszowska 1 Tallinn 10.07
12.80 +0.5 Skrzyszowska 2 Hengelo 06.06
12.84 -0.8 Klaudia Siciarz 150398 AZS-AWF Kraków 5s1 Tokyo 01.08 12.82-19/12.74w-18
12.85 +1.7 Skrzyszowska 1 Poznań 26.06
12.87 +0.2 Siciarz 2 Bern 21.08
12.87 -0.2 Siciarz 2 Budapest 24.08
12.89 0.0 Skrzyszowska 6s2 Tokyo 01.08
12.90 +1.5 Siciarz 1 Praha 07.06
12.90 +0.3 Skrzyszowska 2 Chorzów 20.06
12.92 +1.2 Skrzyszowska 1A Dessau 21.05
12.92 +0.3 Siciarz 3 Chorzów 20.06
12.92 +1.7 Siciarz 2 Poznań 26.06
12.92 +0.1 Siciarz 4 Chorzów 05.09
12.94 -0.1 Siciarz 1 Szczecin 15.08
12.95 -0.2 Siciarz 1 Rovereto 31.08
12.96 +0.4 Siciarz 2 Šamorín 02.06
12.97 -0.9 Klaudia Wojtunik 150599 AZS Łódź 3 Tallinn 10.07 13.08-20
12.98 +0.3 Siciarz 6h5 Tokyo 31.07
12.99 -0.1 Skrzyszowska 1 Chorzów 30.05
13.02 +0.3 Siciarz 2 Zagreb 14.09
13.02 -0.9 Siciarz 1 Bergen 18.09
13.03 -0.8 Skrzyszowska 6 Chorzów 30.05
13.03 +0.4 Skrzyszowska 1h1 Poznań 26.06
13.06 +0.3 Siciarz 1 Lublin 03.09
13.08 +1.3 Wojtunik 1h1 Suwałki 24.07
13.10 +0.8 Skrzyszowska 1s3 Tallinn 09.07
13.12 -0.5 Wojtunik 1 Suwałki 24.07
13.13 -1.1 Skrzyszowska 1h4 Tallinn 09.07
13.17 +1.7 Wojtunik 1h- Gliwice 27.05
13.17 +0.9 Siciarz 1h2 Poznań 26.06
13.19 +1.7 Wojtunik 3 Poznań 26.06
13.20 -1.3 Siciarz 1r2 Kraków 12.06
13.23 -0.1 Wojtunik 1 Gliwice 27.05
13.24 -0.4 Wojtunik 1 Bielsko-Biała 21.05
13.24 -1.3 Siciarz 1h2 Bydgoszcz 30.06
13.26 -0.7 Skrzyszowska 1h2 Dessau 21.05
13.27 +1.0 Siciarz 1 Kraków 29.05
13.28 -1.8 Siciarz 2 Bydgoszcz 30.06
13.28 +1.5 Weronika Nagięć 270602 AZS-AWF Kraków 1 Lublin 04.07 13.66-20
13.29 +0.5 Wojtunik 2h3 Tallinn 09.07
13.30 +0.2 Wojtunik 6 Bern 21.08
13.31 -2.2 Wojtunik 2s1 Tallinn 09.07
13.32 +0.3 Wojtunik 6 Chorzów 20.06
13.35 +0.9 Wojtunik 2h2 Poznań 26.06
13.36A +0.3 Weronika Barcz 281002 AZS Łódź 2s3 Nairobi 20.08 14.30-20
13.37 +0.1 Wojtunik 9 Chorzów 05.09
13.38 -0.6 Wojtunik 5 Tatabánya 05.06
13.38 +0.4 Monika Kiepura 190800 AZS-AWF Kraków 2h1 Poznań 26.06 13.49-20
13.39 +1.5 Marika Majewska 050502 Orkan Września 2 Lublin 04.07 13.74-20
13.40 +1.7 Zuzanna Hulisz 150799 MKL Toruń 4 Poznań 26.06 13.39-20
13.40 +1.7 Kiepura 5 Poznań 26.06
13.42 -0.1 Kiepura 2 Gliwice 27.05
13.42 +0.4 Barcz 2 Tallinn 17.07
13.42 -0.1 Wojtunik 5 Szczecin 15.08
13.43 +0.7 Adrianna Sułek 030499 Zawisza Bydgoszcz H Tallinn 08.07 13.60-19
13.44mx +0.7 Angelika Węgierska 120494 Sprinterki Poznań 1 Molefetta 29.05 13.30-18
13.45 +1.7 Nagięć 1h2 Lublin 04.07
13.46 0.0 Kiepura 1r1 Kraków 12.06
13.46 +0.3 Majewska 1s2 Tallinn 16.07
13.46 +0.4 Majewska 3 Tallinn 17.07
13.46 +0.3 Wojtunik 2 Lublin 03.09
13.47 +0.5 Barcz 1s3 Tallinn 16.07
13.48 -1.0 Wojtunik 5 Marseille 09.06
13.48 +0.8 Wojtunik 7 Bellinzona 14.09
13.50 +0.3 Hulisz 8 Chorzów 20.06
(66/10)
13.73 +0.4 Julia Ziembicka 210601 AZS-AWF Kraków 4h1 Poznań 26.06 14.25-19
13.75 +1.1 Monika Romaszko 130402 Agros Zamość 1 Biała Podlaska 29.05 14.28-19
13.76 -0.4 Aleksandra Kiryluk 021101 Podlasie Białystok 5 Bielsko-Biała 21.05 13.78-19
13.76 -1.3 Anna Golczewska 261097 AZS-AWF Warszawa 4r2 Kraków 12.06 13.83/13.62w-19
13.82 +0.6 Martyna Skierkowska 050100 AZS-AWF Warszawa 2h3 Bielsko-Biała 21.05 13.74-20
13.92 +0.9 Anna Wojcieszek 160391 AZS-AWF Warszawa 7h2 Poznań 26.06 13.90-20
14.04 +0.9 Anna Kulpińska 140499 Orkan Środa Wlkp. 4h2 Suwałki 24.07 14.22-19
14.05 +0.4 Karolina Gajewska 140201 AZS-AWF Kraków 5h1 Poznań 26.06 14.09-20
14.07 -0.1 Julia Słocka 180201 AZS-AWF Warszawa H Tallinn 08.07 14.95-19
wind / z wiatrem
13.37 +2.1 Wojtunik 1h1 Bielsko-Biała 21.05
13.39 +3.1 Barcz 1h5 Tallinn 16.07
13.48 +2.3 Majewska 1h4 Tallinn 16.07
13.49 +2.4 Barcz 1h- Jelenia Góra 13.06
13.76 +2.1 Aleksandra Kiryluk 021101 Podlasie Białystok 2h1 Bielsko-Biała 21.05 13.78-19
14.16 +2.5 Edyta Bielska 170601 Mokasyn Płoty H Warszawa 26.06 14.81-20
U-18 (76.2cm)
13.82 +2.0 Zuzanna Gozdera 040704 Wisła Puławy 1A Włocławek 30.07
13.85 +1.5 Julia Zegan 250105 Skra Warszawa 1 Jelenia Góra 13.06
13.87 +2.0 Anna Rugowska 260504 WLKS Wrocław 2A Włocławek 30.07
13.89 +2.0 Julia Winogrodzka 211004 Czapla Białe Błota 3=A Włocławek 30.07
13.98 +0.9 Kamila Stempkowska 060904 Drwęca Nowe Miasto 1h2 Słubice 05.06
14.11 +1.9 Maja Olszak 300704 Górnik Wałbrzych 2r1 Jelenia Góra 22.05
14.12 +1.5 Paulina Kubis 240304 WLKS Wrocław 2 Jelenia Góra 13.06
14.16 +0.1 Alicja Rak 090404 MMKS Kędzierzyn-K. 2h2 Włocławek 30.07
wind / z wiatrem
13.75 Julia Zegan 250105 Skra Warszawa 1 Łódź 15.05
300 mH / 300 m ppł. (44.00)
41.40 Julia Korzuch 271295 AZS-AWF Katowice 1r1 Gliwice 08.05 41.18-20
42.37 Agata Kołakowska 020897 AZS-AWFiS Gdańsk 1r1 Gdańsk 02.06 -0-
43.17 NR-15 Wiktoria Gadajska 080106 RLTL Optima Radom 1r6 Karpacz 25.09 -0-
43.55 Maria Jarosińska 251106 MKL Toruń 1r1 Sieradz 29.06 -0-
43.71 Amelia Zochniak 111107 Czempion Bełchatów 3r6 Karpacz 25.09 -0-
400 mH / 400 m ppł. (58.00-61.00) - OG: 55.40
54.93 Joanna Linkiewicz 020590 AZS-AWF Wrocław 4h5 Tokyo 31.07 55.25-16
55.67 Linkiewicz 5s2 Tokyo 02.08
56.11 Linkiewicz 5 Bern 21.08
56.32 Linkiewicz 1 Poznań 25.06
56.43 Linkiewicz 3 Budapest 24.08
56.83 Linkiewicz 2 Tatabánya 05.06
57.08 Natalia Wosztyl 290899 RLTL Optima Radom 1r2 Suwałki 25.07 57.10-18
57.12 Julia Korzuch 271295 AZS-AWF Katowice 2 Poznań 25.06 57.80-19
57.46 Emilia Ankiewicz 221190 AZS-AWF Warszawa 5 Šamorín 02.06 55.89-16
57.46 Korzuch 1r4 Jelenia Góra 13.06
57.54 Linkiewicz 5 Chorzów 29.05
57.54 Korzuch 1r4 Kraków 18.06
57.82 Ankiewicz 3 Poznań 25.06
57.82 Anna Maria Gryc 161099 AZS-AWF Warszawa 4 Poznań 25.06 59.88-20
57.92 Korzuch 1h1 Poznań 24.06
58.00 Ankiewicz 1 Warszawa 15.05
(16/5)
58.42 Alicja Kaczmarek 300902 ALKS AJP Gorzów 2s1 Tallinn 17.07 59.12-20
58.56 Izabela Smolińska 140199 RLTL Optima Radom 2r2 Suwałki 25.07 57.94-20
58.65 Agata Kołakowska 020897 AZS-AWFiS Gdańsk 5 Poznań 25.06 58.58-20
59.31 Julia Sokołowska 260100 Ursynów Warszawa 3r2 Suwałki 25.07 -0-
59.61 Katarzyna Martyna 251098 AZS-AWF Kraków 1 Kraków 19.09 59.53-18
10
59.62 Karolina Gajewska 140201 AZS-AWF Kraków 2 Kraków 19.09 59.96-20
59.83 Aleksandra Jaźwińska 111298 AZS-AWF Katowice 3r4 Jelenia Góra 13.06 58.66-19
60.04 Mirela Wesołowska 040789 AZS PO Opole 3h2 Poznań 24.06 58.20-16
60.29 Karolina Kornacka 070503 Drwęca Nowe Miasto 1r1 Słubice 06.06 60.93-20
60.35 Wiktoria Błaszyk 020696 AZS Poznań 4r4 Jelenia Góra 13.06 60.24-20
60.41 Anna Szymkowicz 140498 AZS-AWF Wrocław 5r4 Jelenia Góra 13.06 60.17-20
60.71 Paulina Kubis 240304 WLKS Wrocław 2r1 Jelenia Góra 20.06 64.33-20
60.98 Maria Kołodziejczuk 191104 Czempion Bełchatów 1 Brno 14.08 64.59-20
HJ / Skok wzwyż (1.92-1.84-1.75) - OG: 1.96
1.95 Kamila Lićwinko 220386 Podlasie Białystok 6QB Tokyo 05.08 2.02i-15
(1.86/1 1.90/2 1.93/2 1.95/2)
1.94 Lićwinko 1 Warszawa 15.05
(1.82/1 1.86/1 1.90/1 1.94/2 1.96/xxx)
1.94 Lićwinko 1 Chorzów 30.05
(1.81/1 1.85/1 1.88/1 1.91/1 1.94/2 1.96/xxx)
1.93 Lićwinko 1= Turku 08.06
(1.81/1 1.85/2 1.88/2 1.91/1 1.93/3 1.95/xxx)
1.93 Lićwinko 5= Stockholm 04.07
(1.80/1 1.85/1 1.89/1 1.93/1 1.96/xxx)
1.93 Lićwinko 11 Tokyo 07.08
(1.84/1 1.89/1 1.93/3 1.96/xxx)
1.93 Lićwinko 5 Zürich 08.09
(1.84/1 1.87/1 1.90/2 1.93/1 1.96/xxx)
1.92 Lićwinko 1 Poznań 25.06
(1.70/1 1.76/2 1.82/1 1.85/1 1.88/1 1.92/1 1.96/xxx)
1.92 Lićwinko 6 Paris 28.08
(1.85/1 1.89/1 1.92/1 1.95/xxx)
1.91 Lićwinko 1 Gateshead 23.05
1.91 Lićwinko 3 Chorzów 05.09
1.90 Lićwinko 1 Poznań 13.06
1.90 Lićwinko 3 Eugene 21.08
1.90 Lićwinko 1 Opole 12.09
1.89 Lićwinko 5 Lausanne 26.08
1.87 Wiktoria Miąso 141101 Resovia Rzeszów 1 Suwałki 24.07 1.84i-20
1.86 Adrianna Sułek 030499 Zawisza Bydgoszcz H Götzis 29.05 1.84-19
1.86 Sułek H Warszawa 26.06
1.86 Miąso 2 Opole 12.09
1.85 Miąso 2 Poznań 25.06
1.85 Miąso 5= Tallinn 10.07
1.84 Sułek H Tallinn 08.07
(22/3)
1.83 Aneta Rydz 300394 RLTL Optima Radom 1 Łódź 06.06 1.87-17
1.82 Paulina Borys 140598 SKLA Sopot 4 Poznań 25.06 1.87i-16
1.80 Hanna Grabowska 120605 AML Słupsk 1-y Opole 12.06 1.73i-20
1.80 Katarzyna Kokot 050104 AZS PO Opole 1 Włocławek 30.07 1.76-20
1.76 Paulina Ligarska 090496 SKLA Sopot H Arona 12.06 1.82-18
1.76 Maja Słodzińska 290806 Kusy Szczecin 5 Poznań 25.06 1.59-20
1.75 Milena Patejuk 010206 AML Słupsk 1 Słupsk 23.05 1.68i-19
10
1.75 Alicja Wysocka 050303 Orzeł Warszawa 3 Toruń 02.06 1.70i-20
PV / Skok o tyczce (4.50-4.00-3.80) - OG: 4.70
4.21 Naama Bernstein (ISR) 180893 AZS PO Opole 1 Łódź 06.06 4.25i-20
4.20 Bernstein 4 Sztum 30.05
4.16sq Victoria Kalitta 130801 Zawisza Bydgoszcz 4 Sopot 04.07 4.10-20
4.15 Anna Łyko 300501 AZS AWF Wrocław 1 Suwałki 24.07 4.26sq-19
4.11 Kalitta 2 Łódź 06.06
4.10 Kalitta 1 Warszawa 09.05
4.10 Kamila Przybyła 030596 Zawisza Bydgoszcz 1 Poznań 26.06 4.40-17
4.10 Kalitta 2 Suwałki 24.07
4.06sq Agnieszka Kaszuba 310898 KL Gdynia 6 Sopot 04.07 4.30i-20
4.06sq Emilia Kusy 091298 SKLA Sopot 7 Sopot 04.07 4.10i-20
4.05 Kalitta 4 Gliwice 27.05
4.05 NR-15 Lilly Nichols 230306 SKLA Sopot 1 Westminster 18.06 3.78i-20
4.01 Łyko 3 Łódź 06.06
4.01 Maja Chamot 161003 MKS Ustroń 4 Łódź 06.06 3.82-19
4.01 Przybyła 4 Poznań 13.06
4.00sq Przybyła 2 Bydgoszcz 19.06
4.00sq Kalitta 3 Bydgoszcz 19.06
4.00 Kusy 2 Poznań 26.06
4.00 Łyko 3 Poznań 26.06
4.00 Kaszuba 4 Poznań 26.06
4.00 Kalitta 2 Bydgoszcz 12.07
4.00 Łyko 1 Karpacz 17.07
4.00 Wiktoria Wojewódzka 221297 OSOT Szczecin 2 Horn-Bad Meinberg 23.07 4.20-20
4.00 Kaszuba 1 Bydgoszcz 24.07
4.00 Kaszuba 1 Bydgoszcz 31.07
(25/9)
3.90 Maja Szymanek 050700 AZS-AWF Warszawa 3 Suwałki 24.07 3.90-18
10
3.90 Maria Bartel 201004 AZS-AWFiS Gdańsk 1 Brno 14.08 3.65-19
3.85 Milena Lipińska 050399 OSOT Gdańsk 4 Suwałki 24.07 3.90-20
3.82 Valentyna Iakovenko 110103 AZS-AWFiS Gdańsk 1 Bydgoszcz 10.06 3.91-20
3.80 Agata Boraczyńska 100301 Warszawianka 2 Pelpin 15.05 3.92i-20
LJ / Skok w dal (6.60-6.30-6.00) - OG: 6.82
6.71 +2.0 Magdalena Żebrowska 290596 AZS-AWF Katowice 1 Lublin 12.05 6.38-20/6.51w-19
( x 6.71/+2.0 x 6.27/+1.1)
6.55 +0.2 Żebrowska 2 Chorzów 30.05
6.49 +0.4 Anna Matuszewicz 050403 MKL Toruń 1 Lublin 02.07 5.91i-20
6.47 +1.4 Matuszewicz 1 Sieradz 09.05
6.44 +0.3 Matuszewicz 3 Tatabánya 05.06
6.42 +0.2 Matuszewicz 1 Warszawa 15.05
6.40 +1.8 Roksana Jędraszak 280502 MKL Jarocin 1 Żerków 22.05 6.16i-20
6.39 +0.9 Adrianna Szóstak 020396 AZS Poznań 1 Poznań 26.06 6.23-19
6.37 +1.4 Żebrowska 2 Warszawa 15.05
6.37 -0.2 Matuszewicz 1 Aleksandrów 17.06
6.35 +1.6 Matuszewicz 1 Łódź 29.05
6.33 +0.8 Matuszewicz 2 Poznań 26.06
6.32 +2.0 Nikola Horowska 030101 Nadodrze Powodowo 1 Karpacz 17.07 6.25-20
6.30 +1.3 Szóstak 1 Brno 04.07
6.30A -0.2 Żebrowska - Nairobi 18.09
(15/5)
6.29 +1.9 Adrianna Sułek 030499 Zawisza Bydgoszcz H Götzis 30.05 6.19-19
6.24 +1.4 Karolina Kucharczyk 240491 Kadet Rawicz 3 Poznań 26.06 6.21-19
6.23 +1.2 Karolina Młodawska 041096 KKL Kielce 4 Poznań 26.06 6.45i-20
6.20 +1.0 Julia Adamczyk 280705 RLTL Optima Radom 1 Brno 14.08 5.83-20
6.17 +1.4 Edyta Bielska 170601 Mokasyn Płoty 1 Suwałki 25.07 5.85-19
10
6.16 +0.5 Julia Frąckowiak 061199 MCKiS Jaworzno 2 Suwałki 25.07 5.97-20
6.14 +0.4 Joanna Kuryło 160895 AZS-AWF Wrocław 1QB Bielsko-Biała 21.05 6.39-20
6.13 +1.8 Angelika Faka 150196 Wawel Kraków 1 Kraków 29.05 6.35-18
6.10 -0.5 Aleksandra Krawczyk 280403 Warszawianka 3 Lublin 02.07 5.34-20
6.07 +1.6 Natalia Benedykcińska 220100 Stal Ostrów Wlkp. 3 Suwałki 25.07 6.14-20/6.26w-19
6.07 -0.2 Paulina Kubis 240304 WLKS Wrocław 2 Brno 14.08 5.64-20
6.01 +1.0 Sandra Sikorska 310500 AZS-AWF Warszawa 1 Warszawa 13.06 6.17-20
wind / z wiatrem
6.52A +2.6 Żebrowska 2 Nairobi 18.09
6.49 +3.6 Żebrowska 1 Bielsko-Biała 22.05
6.35 +3.0 Julia Adamczyk 280705 RLTL Optima Radom 1 Włocławek 29.07 5.83-20
6.16 +2.5 Natalia Benedykcińska 220100 Stal Ostrów Wlkp. 1 Jelenia Góra 13.06 6.14-20/6.26w-19
TJ / Trójskok (13.85-13.00-12.50) - OG: 14.32
13.96 -0.2 Adrianna Szóstak 020396 AZS Poznań 3 Chorzów 29.05 13.71-19
(13.96/-0.2 13.86/-0.4 13.65/+1.4 13.84/-0.6)
13.92 +1.0 Szóstak 1 Poznań 24.06
(13.46/+0.7 13.52/+0.8 13.57/+0.8 12.04/+2.3 13.92/+1.0 x )
13.88 -0.2 Szóstak 1 Łódź 06.06
(13.11/+1.8 13.51/+1.2 13.76/+1.7 x x 13.88/-0.2)
13.79 +1.2 Karolina Młodawska 041096 KKL Kielce 1 Lublin 03.09 13.55-20
13.78 -0.8 Szóstak 1 Brno 04.07
13.75 +1.8 Szóstak 1 Łódź 15.05
13.74 +1.4 Szóstak 3 Poznań 13.06
13.60 +1.4 Młodawska 2 Poznań 24.06
13.57 +0.6 Młodawska 2 Gliwice 27.05
13.55 +1.2 Agnieszka Bednarek 140698 AZS Łódź 2 Łódź 06.06 13.46-19
13.50 +0.1 Młodawska 1 Sopot 30.08
13.44 +1.7 Bednarek 3 Poznań 24.06
13.40 +0.2 Bednarek 1 Bielsko-Biała 23.05
13.39 +1.5 Młodawska 3 Łódź 06.06
13.33 +1.4 Szóstak 1 Praha 22.08
13.26 +1.2 Bednarek 2 Łódź 15.05
13.25 +1.7 Natalia Mach 140799 AZS-AWF Katowice 4 Gliwice 27.05 13.10-20
13.24 -1.1 Bednarek 1 Warszawa 09.05
13.23 +1.4 Bednarek 4 Poznań 13.06
13.21 +0.6 Szóstak 1 Gdańsk 22.05
13.20 +0.5 Bednarek 1 Aleksandrów 17.06
13.19 +0.8 Mach 6QB Tallinn 08.07
13.16 +1.7 Bednarek - Gliwice 27.05
13.15 +1.8 Mach 8 Tallinn 09.07
13.13 0.0 Szóstak 1 Břeclav 05.09
13.10 +1.1 Młodawska 2 Bielsko-Biała 23.05
13.04 +0.6 Młodawska - Lublin 17.07
13.02 -0.4 Młodawska 1 Warszawa 15.05
(28/4)
12.96 +1.3 Joanna Mosiek 160202 Kadet Rawicz 1 Lublin 04.07 12.70-20
12.89 +1.4 Paulina Szablewska 260498 RKS Łódź 4 Poznań 24.06 12.91-19
12.85 -1.0 Aleksandra Nowakowska 230498 RKS Łódź 5 Poznań 24.06 12.08-20
12.72 -0.2 Zuzanna Sztachańska 281201 AZS Łódź 5 Bielsko-Biała 23.05 12.91-20
12.67 +0.7 Nicole Kraska 070199 Zawisza Bydgoszcz 1 Suwałki 24.07 12.76-17
12.58 +1.6 Julia Wyrwas 050203 Lubusz Słubice 2 Lublin 04.07 12.50-20
10
12.57 +1.9 Karolina Kucharczyk 240491 Kadet Rawicz 9 Poznań 24.06 12.53-18
wind / z wiatrem
13.31 +2.2 Bednarek 3 Gliwice 27.05
13.12 +2.9 Młodawska 1 Lublin 17.07
SP / Pchnięcie kulą (18.00-16.00-14.00) - OG: 18.50
18.29 Paulina Guba 140591 Start Otwock 1 Poznań 24.06 19.38-18
(17.74 x x 17.91 18.29 18.09)
18.17 Klaudia Kardasz 020596 Podlasie Białystok 3 Chorzów 30.05 18.63i-19
(16.17 x 18.17 18.07)
18.05 Kardasz 3 Cetniewo 11.07
(18.05 x x 17.66 x 17.87)
17.97 Kardasz 1 Gdańsk 22.05
17.92 Guba 2 Sollentuna 13.06
17.91 Guba 4 Cetniewo 11.07
17.81 Kardasz 4A Split 08.05
17.76 Kardasz 10QA Tokyo 30.07
17.50 Guba 2 Göteborg 02.06
17.47 Kardasz 1 Gdańsk 12.06
17.44 Kardasz 5 Chorzów 05.09
17.33 Kardasz 2 Poznań 24.06
17.29 Kardasz 1 Lublin 03.09
17.23 Kardasz 1 Olsztyn 31.08
17.16 Maja Ślepowrońska 021298 AZS-AWF Warszawa 3 Poznań 24.06 16.80-20
16.98 Guba 13QB Tokyo 30.07
16.91sq Guba 1 Białystok 20.08
16.85 Ślepowrońska 1 Bielsko-Biała 22.05
16.72 Ślepowrońska 1 Warszawa 29.05
16.69 Ślepowrońska 1 Warszawa 13.06
16.68 Agnieszka Maluśkiewicz 180389 AZS Poznań 1 Łódź 06.06 17.20-14
16.66 Ślepowrońska 1 Szczytno 02.06
16.51 Guba 2 Olsztyn 31.08
16.51 Guba 6 Chorzów 05.09
16.45 Maluśkiewicz 4 Poznań 24.06
16.24 Maluśkiewicz 1 Poznań 29.05
16.14sq Kardasz 3 Białystok 20.08
16.08 Guba 2 Lublin 03.09
(29/4)
15.70 Ewa Różańska 221200 AZS-AWF Warszawa 2 Szczytno 02.06 15.32-19
15.20 Zuzanna Maślana 010504 MLKL Płock 1 Warszawa 26.06 15.84y-20
14.51 Wiktoria Łuczak 270902 Agros Zamość 1 Słubice 05.06 13.38-20
14.27 Paulina Ligarska 090496 SKLA Sopot H Arona 12.06 13.65i-20
U18 (3 kg)
17.50 NYR Zuzanna Maślana 010504 MLKL Płock 1 Włocławek 29.07
15.71 Julia Michałowska 240306 Tempo Kęty 1 Kraków 19.09
15.45 Anna Kicińska 110205 Tempo 5 Przemyśl 1 Stalowa Wola 08.05
15.31 Joanna Marszelewska 100504 NKS Nowe Miasto 1 Olecko 09.05
14.52 Julia Przybyś 290804 Wawel Kraków 3 Włocławek 29.07
14.20 Marleen Baas 130804 AZS Poznań 1 Lingen 26.06
DT / Rzut dyskiem (61.00-54.00-48.00) - OG: 63.50
59.77 Daria Zabawska 160495 AZS UMCS Lublin 3 Huelva 03.06 62.36-19
58.79 Zabawska 6A Split 09.05
58.29 Zabawska 6 Hengelo 06.06
58.18 Zabawska 2 Cetniewo 11.07
57.90 Zabawska 1 Poznań 25.06
57.86 Karolina Urban 181098 AZS-AWFiS Gdańsk 2 Poznań 25.06 57.48-18
57.47 Urban 1 Gdańsk 29.05
57.30 Zabawska 7 Montreuil 01.06
57.19 Urban 1 Łódź 06.06
57.14 Urban 1B Split 09.05
57.01 Urban 3 Cetniewo 11.07
56.91 Zabawska 1 Warszawa 18.07
56.86 Zabawska 4 Chorzów 29.05
56.86 Urban 1 Chojnice 21.08
56.54 Urban 1 Kielce 01.05
56.51 Urban 1 Gliwice 27.05
56.35 Urban 1 Gdańsk 19.06
56.04 Zabawska 1 Warszawa 26.06
55.81 Urban 1 Gdańsk 02.06
55.71 Urban 1 Kołobrzeg 13.06
55.40 Zabawska 1 Białystok 20.06
55.08 Urban 2 Warszawa 18.07
54.65 Zabawska 1 Bielsko-Biała 23.05
(23/2)
52.32 Nina Staruch 030301 AZS-AWF Warszawa 5QB Tallinn 08.07 51.33-20
52.20 Beata Trzonkowska 020595 Prefbet Śniadowo 1 Białystok 30.05 49.38-19
52.17 Weronika Muszyńska 050401 AZS UMCS Lublin 1 Biała Podlaska 29.05 45.83-20
52.04 Karolina Sygutowska 101293 ZLKL Zielona Góra 3 Poznań 25.06 52.38-20
50.10 Ewa Różańska 221200 AZS-AWF Warszawa 2 Łódź 06.06 48.42-19
WT / Rzut ciężarem (18.00-17.00)
HT / Rzut młotem (71.00-66.00-55.00) - OG: 72.50
78.48 Anita Włodarczyk 080885 Skra Warszawa 1 Tokyo 03.08 82.98-16
( x 76.01 77.44 78.48 x 77.02)
77.93 Włodarczyk 1 Bydgoszcz 30.06
(75.83 77.93 76.14 76.21 75.18 76.23)
76.99 Włodarczyk 1QA Tokyo 01.08
(76.99 - - )
75.49 Malwina Kopron 161194 AZS UMCS Lublin 3 Tokyo 03.08 76.85-17
( x 73.09 x 74.11 75.49 74.59)
75.42 Kopron 1 Poznań 26.06
(74.78 73.47 75.42 x 71.22 x )
75.41 Kopron 2 Bydgoszcz 30.06
(73.69 72.55 74.24 74.02 75.41 73.97)
75.40 Kopron 1 Turku 08.06
(75.40 73.62 x 73.08 x 74.03)
75.28 Kopron 1 Cetniewo 11.07
( x 73.59 75.28 73.14 74.27 x )
74.93 Kopron 1 Chorzów 20.06
( x x 70.79 73.63 x 74.93)
74.76 Włodarczyk 1 Székesfehérvár 05.07
(71.34 73.52 74.76 73.77 74.43 71.52)
74.74 Kopron 1 Ostrava 19.05
(73.44 69.85 74.74 74.19 x 73.40)
74.06 Włodarczyk 2 Poznań 26.06
(67.97 71.14 x 69.64 72.14 74.06)
74.02 Kopron 3 Székesfehérvár 05.07
( x 71.72 74.02 x 71.82 x )
73.87 Włodarczyk 1 Belek 01.05
(69.67 71.05 71.25 x 72.04 73.87)
73.83 Joanna Fiodorow 040389 AZS Poznań 7 Tokyo 03.08 76.35-19
( x 73.09 73.46 x 73.83 x )
73.59 Włodarczyk 2 Chorzów 20.06
(70.34 73.13 73.59 71.64 72.60 71.97)
73.18 Kopron 2 Chorzów 29.05
(69.17 x 73.18 70.62)
73.06 Kopron 4QB Tokyo 01.08
(73.06 x x )
72.95 Włodarczyk 2 Šamorín 02.06
(63.45 71.13 72.02 68.85 72.95 71.27)
72.82 Kopron 1A Split 09.05
(69.24 68.78 x 72.82 71.34 72.24)
72.72 Włodarczyk 3 Ostrava 19.05
( x 72.72 72.50 x x x )
72.57 Kopron 1 Poznań 13.06
(70.44 72.57 69.86 x x x )
72.52 Fiodorow 1 Kielce 09.05
( x 67.51 67.19 72.52 70.13 69.38)
72.42 Włodarczyk 3 Turku 08.06
(71.49 70.59 71.62 72.42 x 72.24)
72.37 Włodarczyk 2A Split 09.05
(68.58 72.37 72.12 71.55 72.10 x )
72.32 Fiodorow 6QB Tokyo 01.08
(72.32 x x )
72.31 Fiodorow 3 Poznań 26.06
( x 71.58 72.31 x x 70.71)
72.07 Katarzyna Furmanek 190296 KKL Kielce 1 Biała Podlaska 12.06 73.61-20
( x 70.01 72.07 70.17 70.88 69.20)
71.77 Fiodorow 6 Bydgoszcz 30.06
(69.21 70.66 71.77 70.24 x x )
71.75 Kopron 1 Lublin 03.09
(71.75 x x x 71.07 x )
71.59 Fiodorow 2 Cetniewo 11.07
(71.49 x x 71.59 x x )
71.27 Furmanek 2 Kielce 09.05
( x 69.08 67.68 x 71.27 70.62)
70.83 Furmanek 7 Bydgoszcz 30.06
70.82 Fiodorow 4 Turku 08.06
70.58 Fiodorow 4 Chorzów 20.06
70.57 Fiodorow 4 Ostrava 19.05
70.54 Furmanek 1 Stalowa Wola 05.06
70.27 Furmanek 1 Göteborg 02.06
70.21 Furmanek 3 Cetniewo 11.07
70.02 Furmanek 1 Kielce 01.05
69.85 Furmanek 7 Chorzów 20.06
69.75 Kopron 2 Chorzów 05.09
69.73 Furmanek 4 Poznań 26.06
69.71 Fiodorow 2 Poznań 13.06
68.61 Furmanek 1 Lublin 24.07
68.56 Fiodorow 3 Chorzów 05.09
68.35 Furmanek 1 Lublin 17.07
68.24 Aleksandra Śmiech 021097 Agros Zamość 1 Warszawa 29.05 68.86-19
67.83 Fiodorow 8 Székesfehérvár 05.07
67.53 Śmiech 1 Warszawa 18.07
67.46 Ewa Różańska 221200 AZS-AWF Warszawa 1u23BSplit 08.05 63.81-20
66.94 Śmiech 1 Bielsko-Biała 23.05
66.65 Furmanek 1 Łódź 15.05
66.57 Furmanek 1 Kielce 20.03
66.53 Śmiech 2 Lublin 24.07
66.33 Śmiech 1 Łódź 06.06
66.13 Śmiech 5 Poznań 26.06
66.03 Śmiech 1 Warszawa 12.06
(58/6)
65.79 Marika Kaczmarek 250496 KKL Kielce 2 Stalowa Wola 05.06 66.99-20
62.22A Karolina Bomba 110102 Skra Warszawa 2QB Nairobi 20.08 57.59-20
61.11 Aleksandra Kokowska 280495 AZS Poznań 8 Poznań 26.06 65.31-18
60.31 Kinga Łepkowska 300497 AZS-AWF Warszawa 3 Warszawa 29.05 63.38-20
10
59.79 Aleksandra Nowaczewska 311002 Start Nakło 2 Warszawa 12.06 62.79-20
57.29 Wiktoria Wijas 060203 KKL Kielce 2 Kielce 19.06 52.02-20
U-18 (3 kg)
61.56 Maria Duszkiewicz 070404 Stal Mielec 1 Włocławek 29.07
59.92 Weronika Kaniowska 270904 AZS-AWF Gorzów 1 Stargard 12.06
59.76 Izabela Duda 190404 Vectra Włocławek 1 Słubice 05.06
57.03 Zuzanna Pałyga 250205 KKL Kielce 1 Białystok 19.09
56.46 Laura Wróblewska 190204 Vectra Włocławek 2 Włocławek 30.05
JT / Rzut oszczepem (59.00-54.00-48.00) - OG: 64.00
71.40 NR Maria Andrejczyk 090396 Hańcza Suwałki 1A Split 09.05 67.11-16
(71.40 - 65.24 69.68 x 59.73)
65.24 Andrejczyk 1QA Tokyo 03.08
(65.24 - - )
64.61 Andrejczyk 2 Tokyo 06.08
(62.56 64.61 61.03 63.62 64.45 59.31)
63.63 Andrejczyk 2 Monaco 09.07
(63.63 - x 60.86 x 58.01)
62.67 Andrejczyk 2 Oslo 01.07
(59.35 62.46 61.34 59.34 62.67 60.35)
61.77 Andrejczyk 1 Chorzów 05.09
(57.60 - 59.65 x 61.77 59.04)
59.96 Andrejczyk 1 Cetniewo 11.07
(59.96 58.29 x x x 58.75)
59.69 Andrejczyk 1 Poznań 24.06
( x 55.53 59.69 57.67 57.99 x )
56.06 Małgorzata Maślak 240101 ULKS Tychowo 1 Suwałki 24.07 48.37-19
55.75 Maślak 1 Piła 15.05
55.42 Klaudia Regin 280897 AZS UWM Olsztyn 2 Zweibrücken 19.06 57.59-16
54.87 Regin 3B Split 09.05
54.87 Regin 2 Poznań 24.06
54.66 Regin 4 Chorzów 30.05
(14/3)
51.73 Karolina Bołdysz 210493 AZS-AWFiS Gdańsk 3 Poznań 24.06 56.42-19
50.62 Gabriela Andrukonis 170902 Czwórka Białystok 5 Poznań 24.06 51.04-20
50.43 Joanna Hajdrowska 280899 RLTL Optima Radom 1 Chorzów 19.06 52.54-20
49.00 Julia Słocka 180201 AZS-AWF Warszawa H Warszawa 27.06 43.94-20
48.45 Aleksandra Bednarek 220401 AZS-AWF Katowice 2 Opava 07.08 45.14-19
48.32 Julia Szałas 241098 AZS-AWF Gorzów 3 Warszawa 15.05 49.20-18
48.05 Angelika Antoniak 290500 Podlasie Białystok 3 Suwałki 24.07 51.83-20
10
U-18 (500 g)
48.64 Viktoriia Derkach 190505 MKL Szczecin 1 Włocławek 29.07
Hep / Siedmiobój (5.500-5.000) - OG: 6420
6315 Adrianna Sułek 030499 Zawisza Bydgoszcz 6 Götzis 30.05 6171-19
(13.57/+0.3-1.86-12.82-23.94/+0.5 / 6.29/+1.9-39.08-2:12.38)
6305 Sułek 1 Tallinn 09.07
(13.43/+0.7-1.84-13.16-23.69/+2.5 / 6.03/+0.5-40.89-2:12.79)
6240 Sułek 1 Warszawa 27.06
(13.59/+1.7-1.86-12.87-23.88/ 0.0 / 5.94/+2.1-39.78-2:11.43)
6164 Sułek 16 Tokyo 05.08
(13.58/+0.3-1.83-12.80-24.16/+0.7 / 5.93/+1.4-36.84-2:07.92)
6028 Paulina Ligarska 090496 SKLA Sopot 3 Warszawa 27.06 5870-20
(14.24/+1.7-1.74-14.15-24.88/ 0.0 / 5.93/+1.9-43.79-2:13.79)
5962 Ligarska 6 Arona 13.06
(14.47/+1.6-1.76-14.27-25.13/+0.8 / 5.93/+2.0-43.42-2:16.39)
5889 Julia Słocka 180201 AZS-AWF Warszawa 4 Warszawa 27.06 5186-20
(14.08/+2.5-1.74-13.03-24.74/ 0.0 / 5.75/+2.7-49.00-2:24.45)
5798 Słocka 7 Tallinn 09.07
(14.07/-0.1-1.72-12.68-24.71/+2.5 / 5.68/+0.3-46.24-2:22.45)
5713 Edyta Bielska 170601 Mokasyn Płoty 9 Tallinn 09.07 5287-20
(14.38/-0.1-1.69-11.58-25.00/+2.4 / 5.76/+0.3-42.93-2:12.75)
5707 Bielska 6 Warszawa 27.06
(14.16/+2.5-1.74-10.93-25.32/ 0.0 / 5.83/+2.8-39.77-2:11.83)
5657 Słocka 1 Warszawa 16.05
(14.23/+1.3-1.71-12.64-24.80/-0.9 / 5.98/+1.7-40.15-2:27.68)
5544 Bielska 4 Sollentuna 13.06
(14.38/+0.7-1.66-11.04-25.51/-1.1 / 5.90/+0.5-40.14-2:15.52)
(12/4)
5431 Sophia Mulder (NED) 120902 AZS Poznań 1 Łódź 13.06 4977-20
(14.35/+2.5-1.69-11.60-25.68/+1.1 / 5.68/+2.0-36.28-2:18.01)
5341 Kornelia Sura 280602 ALKS AJP Gorzów 2 Łódź 13.06 4735-20
(14.28/+2.5-1.72-10.80-26.10/+1.1 / 5.62/+1.3-38.09-2:22.68)
5321 Marleen Baas 130804 AZS Poznań 1-j Warszawa 16.05 -0-
(14.72/+0.8-1.59-12.38-26.80/+0.9 / 5.60/+3.0-46.59-2:23.25)
5046 Klaudia Kronburg 110402 AZS PO Opole 3 Łódź 13.06 5061-20
(14.30/+2.5-1.72- 9.74-26.63/+1.1 / 5.51/+1.3-36.53-2:31.69)
U-18 (76.2cm/3kg/500g)
5443 Marleen Baas 130804 AZS Poznań 1 Włocławek 29.07
(14.44/ 0.0-1.63-13.52-26.61/+1.1 / 5.72/+1.5-46.46-2:30.15)
5093 Paulina Kubis 240304 WLKS Wrocław 1 Zgorzelec 09.05
(14.56/+0.9-1.66-11.76-25.20/+0.6 / 5.59/+1.3-25.42-2:25.07)
3000 mW / Chód 3000 m (13:00-14:00)
13:51+ Katarzyna Zdziebło 281196 Stal Mielec 1 Békéscsaba 18.04 12:52.73+-20
5000 mW / Chód 5000 m (23:00-24:00)
22:24+ Katarzyna Zdziebło 281196 Stal Mielec 1= Poděbrady 16.05 21:13.69-20
22:58+ Zdziebło 1 Békéscsaba 18.04
23:24+ Olga Niedziałek 300697 WLKS Nowe Iganie 30 Poděbrady 16.05 22:26.42-20
23:40+ Agnieszka Ellward 260389 Flota Gdynia 16 Alytus 11.06 22:53.16mx-17
10 kmW / Chód 10 km (47:00-50:00)
44:42+ Katarzyna Zdziebło 281196 Stal Mielec 2= Poděbrady 16.05 46:04-15
45:40+ Zdziebło 1 Békéscsaba 18.04
45:57 Olga Niedziałek 300697 WLKS Nowe Iganie 3 Banská Bystrica 26.06 47:45.65-16
46:11+ Zdziebło 20 Sapporo 06.08
46:51+ Niedziałek 27 Poděbrady 16.05
46:55+ Zdziebło 1 Siedlce 06.06
47:40+ Agnieszka Ellward 260389 Flota Gdynia 13 Alytus 11.06 46:46-16
20 kmW / Chód 20 km (1:40:00-1:50:00) - OG: 1:31:00
1:29:57 Katarzyna Zdziebło 281196 Stal Mielec 9 Poděbrady 16.05 1:30:41-20
1:30:35 Zdziebło 1 Békéscsaba 18.04
1:31:29 Zdziebło 10 Sapporo 06.08
1:33:26 Olga Niedziałek 300697 WLKS Nowe Iganie 15 Poděbrady 16.05 1:35:00-19
1:33:43 Zdziebło 1 Siedlce 06.06
1:34:34 Niedziałek 4 Békéscsaba 18.04
1:35:16 Niedziałek 9 Alytus 11.06
1:36:18 Agnieszka Ellward 260389 Flota Gdynia 6 Békéscsaba 18.04 1:39:32-19
1:37:26 Ellward 12 Alytus 11.06
1:38:08 Niedziałek 2 Siedlce 06.06
1:38:11 Zdziebło 1 Gdańsk 04.09
1:38:17+ Zdziebło 2= Ivano-Frankivsk 24.10
(12/3)
1:43:30 Anna Zdziebło 201101 Stal Mielec 2 Gdańsk 04.09 1:57:39-20
1:45:53+ Antonina Lorek 110295 AZS-AWF Kraków 15 Poděbrady 16.05 1:44:46-20
35 kmW / Chód 35 km
2:50:54 NR Katarzyna Zdziebło 281196 Stal Mielec 1 Ivano-Frankivsk 24.10 -0-
3:05:10 Agnieszka Ellward 260389 Flota Gdynia 1 Dublin 19.12 3:08:06+-19
3:12:30 Antonina Lorek 110295 AZS-AWF Kraków 15 Poděbrady 16.05 3:10:44+-20
50 kmW / Chód 50 km (5:00:00)
4x100 m (46.00) - OG: top16
43.09 Polska 4h2 Tokyo 05.08 NR 42.68-10
(Marika Popowicz-Drapała, Klaudia Adamek, Paulina Paluch, Pia Skrzyszowska)
43.64 Polska 2h2 Chorzów 01.05
(Paulina Guzowska, Klaudia Adamek, Katarzyna Sokólska, Pia Skrzyszowska)
43.83 Polska 2 Chorzów 29.05
(Marika Popowicz-Drapała, Klaudia Adamek, Katarzyna Sokólska, Marlena Gola)
44.10 Polska 2 Chorzów 02.05
(Magdalena Stefanowicz, Klaudia Adamek, Katarzyna Sokólska, Pia Skrzyszowska)
44.22 Polska U-23 4 Tallinn 11.07
(Adriana Gąsior, Paulina Guzowska, Alicja Struzik, Magdalena Stefanowicz)
44.29 Polska U-23 3h2 Tallinn 11.07
(Adriana Gąsior, Paulina Guzowska, Alicja Struzik, Magdalena Stefanowicz)
44.31A NJR Polska U-20 4 Nairobi 22.08
(Dorota Puzio, Monika Romaszko, Marta Zimna, Magdalena Niemczyk)
44.38 Polska 6 Lausanne 26.08
(Marika Popowicz-Drapała, Klaudia Adamek, Paulina Paluch, Marlena Gola)
44.54 NJR Polska U-20 1h1 Tallinn 18.07
(Dorota Puzio, Monika Romaszko, Marta Zimna, Magdalena Niemczyk)
44.79 Polska U-20 3 Tallinn 18.07
(Dorota Puzio, Monika Romaszko, Marta Zimna, Magdalena Niemczyk)
45.04 AZS-AWF Warszawa 1r1 Poznań 25.06
(Anna Maria Gryc, Ada Kołodziej, Justyna Paluch, Paulina Paluch)
45.15 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2r1 Poznań 25.06
(Dominika Małkowska, Katarzyna Sokólska, Zuzanna Kogut, Marika Popowicz-Drapała)
45.24 RLTL Optima Radom 3r1 Poznań 25.06
(Martyna Osińska, Natalia Wosztyl, Alicja Potasznik, Martyna Kotwiła)
45.82 AWF Kraków 1r1 Bielsko-Biała 21.05
(Monika Kiepura, Alicja Struzik, Martyna Konderak, Aleksandra Gaworska)
45.83 KS AZS AWF Kraków U-23 1r1 Suwałki 25.07
(Karolina Gajewska, Julia Ziembicka, Monika Kiepura, Alicja Struzik)
45.93 KS AZS AWF Wrocław 4r1 Poznań 25.06
(Jagoda Mierzyńska, Adriana Gąsior, Weronika Chojka, Anna Pałys)
46.00 SGGW Warszawa 2r1 Bielsko-Biała 21.05
(Julia Sokołowska, Justyna Paluch, Izabela Smolińska, Barbara Kostrzewska)
(17/10)
4x200 m (1:40.0)
1:34.98 NR Polska 1 Chorzów 02.05 NR 1:35.5-75
(Paulina Guzowska, Kamila Ciba, Klaudia Adamek, Marlena Gola)
1:39.40 CWZS Zawisza Bydgoszcz U-20 1-j Łódź 12.06
(Noemi Ciurkot, Zuzanna Kogut, Wiktoria Forc, Dominika Małkowska)
1:39.54 MKS MOS Wrocław U-20 2-j Łódź 12.06
(Martyna Tylak, Martyna Krauze, Martyna Lüdtke, Lena Podwika)
1:39.87 SKLA Sopot 1 Łódź 12.06
(Diana Piotrowska, Aleksandra Formella, Monika Kasica, Monika Pietroń)
4x400 m (3:40.0) - OG: top16
3:20.53 NR Polska 2 Tokyo 07.08 NR 3:21.89-19
(Natalia Kaczmarek, Iga Baumgart-Witan, Małgorzata Hołub-Kowalik, Justyna Święty-Ersetic)
3:23.10 Polska 1h1 Tokyo 05.08
(Anna Kiełbasińska, Iga Baumgart-Witan, Małgorzata Hołub-Kowalik, Justyna Święty-Ersetic)
3:26.37 Polska 1 Chorzów 30.05
(Małgorzata Hołub-Kowalik, Kornelia Lesiewicz, Justyna Święty-Ersetic, Natalia Kaczmarek)
3:28.11 Polska 1h1 Chorzów 01.05
(Kornelia Lesiewicz, Małgorzata Hołub-Kowalik, Kinga Gacka, Natalia Kaczmarek)
3:28.81 Polska 2 Chorzów 02.05
(Kornelia Lesiewicz, Małgorzata Hołub-Kowalik, Karolina Łozowska, Natalia Kaczmarek)
3:30.38 Polska U-23 3 Tallinn 11.07
(Natalia Wosztyl, Aleksandra Formella, Karolina Łozowska, Kinga Gacka)
3:34.07 Polska U-23 1h2 Tallinn 11.07
(Aleksandra Wsołek, Aleksandra Formella, Anna Maria Gryc, Karolina Łozowska)
3:36.70 AZS UMCS Lublin 1 Poznań 26.06
(Alicja Wrona, Wiktoria Drozd, Agata Wasiluk, Małgorzata Hołub-Kowalik)
3:39.78 RLTL Optima Radom 2 Poznań 26.06
(Izabela Smolińska, Martyna Kotwiła, Alicja Potasznik, Natalia Wosztyl)
4x800 m