All-Time Lists / Tabele najlepszych w historii

WOMEN / KOBIETY as at: 10.08.2022 MEN / MĘŻCZYŹNI
All corrections please send to / Uwagi proszę kierować do Zbigniew Jonik

100 m
10.93    1   Kasprzyk Ewa            570907 Olimpia Poznań    27.06.86 Grudziądz      1.8
11.05    4   Swoboda Ewa             970726 AZS-AWF Katowice  18.06.22 Paris          0.5
11.12    1s2 Skrzyszowska Pia        010420 AZS-AWF Warszawa  21.05.22 Kalamata       1.4
11.13    1   Szewińska Irena         460524 Polonia Warszawa  03.09.74 Rzym          -1.20
11.18    1   Tomczak Elżbieta        610107 Olimpia Poznań    22.06.84 Lublin         1.7
11.19    1s1 Pisiewicz Ewa           620507 Start Lublin      24.06.85 Grudziądz      1.4
11.19    2   Janota Jolanta          640706 Start Lublin      27.06.86 Grudziądz      1.8
11.20    3   Jaros Urszula           560220 Górnik Zabrze     27.06.86 Grudziądz      1.8
11.22    3e8 Korczyńska Daria        810730 Śląsk Wrocław     16.08.08 Pekin          1.1
11.22    3A  Kiełbasińska Anna       900626 SKLA Sopot        04.06.22 Chorzów       -0.4

11.28    1s2 Popowicz Marika         880428 Zawisza Bydgoszcz 14.06.15 Bydgoszcz      1.0
11.29    1e3 Radecka Zuzanna         750402 AZS-AWF Katowice  04.08.00 Kraków         1.2
11.30    1e3 Adamek Klaudia          990322 Gwardia Piła      08.07.21 Tallinn        0.4
11.33    1   Jeschke Marta           860602 SKLA Sopot        12.06.11 Kraków         1.9
11.35    6ć2 Smolarek Joanna         651126 Start Katowice    24.09.88 Seul           1.6
11.35    1e3 Wedler Weronika         890717 AZS-AWF Wrocław   11.06.11 Sosnowiec      2.0
11.35    1   Stefanowicz Magdalena   000921 AZS-AWF Katowice  16.06.22 Kopenhaga      0.7
11.36    1s2 Stachurska Elżbieta     590324 ŁKS Łódź          25.05.88 Zabrze         1.7
11.36    3   Pakuła Iwona            620517 Legia Warszawa    22.06.84 Lublin         1.7
11.36    4   Jechowska-Siwek Agniesz.620121 Górnik Zabrze     12.08.88 Grudziądz      0.40

11.36    3   Guzowska Paulina        000617 AZS-AWF Katowice  24.06.21 Poznań         0.8

wind / z wiatrem
10.99    1   Swoboda Ewa             970726 AZS-AWF Katowice  10.06.22 Suwałki        2.4
11.21    2   Stefanowicz Magdalena   000921 AZS-AWF Katowice  10.06.22 Suwałki        2.4
11.27    5A  Popowicz Marika         880428 Zawisza Bydgoszcz 09.07.15 Lozanna        5.4
11.28    3   Kotwiła Martyna         990113 RLTL Optima Radom 10.06.22 Suwałki        2.4
11.29   1s3  Niemczyk Magdalena      250303 UKS Kolbuszowa    16.07.22 Maribor        3.6
11.31    1e2 Forkasiewicz Agata      940113 AZS-AWF Wrocław   20.05.17 Łódź           4.2
11.33   1e14 Horowska Nikola         010103 ALKS AJP Gorzów   21.05.22 Poznań         2.3
11.34    2   Smolarek Joanna         651126 Start Katowice    06.08.88 Lublin         3.6
11.34    1e2 Guzowska Paulina        000617 AZS-AWF Katowice  13.06.21 Jelenia Góra   3.7
11.36    1   Kołeczek Karolina       930115 AZS UMCS Lublin   25.07.20 Lublin         3.3

doubtful timing / pomiar wadliwy
11.35    1e4 Długołęcka Ewa          510101 Legia Warszawa    19.08.77 Sofia         -0.4

test mark / wynik podczas sprawdzianu
11.27    1   Szubert Aniela          520801 Gwardia Warszawa  11.08.74 Font-Romeu

manual timing / pomiar ręczny
11.1     1   Kłobukowska Ewa         461001 Skra Warszawa     09.07.65 Praga

wind / z wiatrem
11.0     1   Kłobukowska Ewa         461001 Skra Warszawa     24.06.67 Poznań         2.5

200 m
22.13    2s2 Kasprzyk Ewa            570907 Olimpia Poznań    08.07.86 Moskwa         1.12
22.21    1   Szewińska Irena         460524 Polonia Warszawa  13.06.74 Poczdam        1.9
22.76    2   Tomczak Elżbieta        610107 Olimpia Poznań    02.09.85 Kobe          -2.3
22.76    3   Kiełbasińska Anna       900626 SKLA Sopot        14.08.21 La Chaux-de-F. 1.9
22.80    1s1 Jechowska-Siwek Agniesz.620121 Górnik Zabrze     06.08.88 Lublin         1.0
22.81 h  1B  Pisiewicz Ewa           620507 Start Lublin      02.02.86 Stuttgart
22.87    1   Pacholak Anna           800115 Warszawianka      06.07.03 Bielsko-Biała  1.3
22.90    2s1 Błaszak Genowefa        570822 Chemik Kędzierzyn 19.06.85 Warszawa       0.9
22.90    2   Janota Jolanta          640706 Start Lublin      05.07.86 Epinal         1.2
22.91    1   Bejnar Monika           810310 AZS-AWF Warszawa  30.07.06 Norymberga     0.4

22.93    2   Pakuła Iwona            620517 Legia Warszawa    25.08.85 Zabrze         0.5
22.96    6ć1 Radecka Zuzanna         750402 AZS-AWF Katowice  24.08.99 Sewilla        0.0
22.98    2   Horowska Nikola         010103 ALKS AJP Gorzów   14.06.22 Berno          0.0
22.99    1   Kotwiła Martyna         990113 RLTL ZTE Radom    22.07.18 Lublin         2.0
23.00    2s1 Jaros Urszula           560220 Górnik Zabrze     08.06.86 Słupsk         0.8
23.05    1   Skrzyszowska Pia        010420 AZS-AWF Warszawa  15.08.21 Szczecin      -0.1
23.07    2   Ptak Ewelina            870320 Śląsk Wrocław     18.07.09 Kowno         -1.4
23.11    7c3 Stachurska Elżbieta     590324 ŁKS Łódź          28.07.80 Moskwa         0.9
23.15    1e2 Popowicz Marika         880428 Zawisza Bydgoszcz 18.07.09 Kowno          1.1
23.17    1e3 Korczyńska Daria        810730 Śląsk Wrocław     05.07.08 Szczecin       0.7

wind / z wiatrem
22.87   1s16 Horowska Nikola         010103 ALKS AJP Gorzów   22.05.22 Poznań         2.9
22.87   1A   Niemczyk Magdalena      250303 UKS Kolbuszowa    19.06.22 Gliwice        3.5
22.94    1   Kotwiła Martyna         990113 RLTL Optima Radom 11.06.22 Suwałki        2.9
22.99    3   Popowicz-Drapała Marika 880428 Zawisza Bydgoszcz 11.06.22 Suwałki        2.9
23.09    1   Bielczyk Zofia          580922 Polonia Warszawa  17.05.80 Madryt         3.0
23.14   2s16 Kaczmarek Natalia       980117 AZS-AWF Wrocław   22.05.22 Poznań         2.9

manual timing / pomiar ręczny
22.9     2   Kłobukowska Ewa         461001 Skra Warszawa     02.07.67 Chorzów

400 m
49.28    1   Szewińska Irena         460524 Polonia Warszawa  29.07.76 Montreal
49.86    2A  Kaczmarek Natalia       980117 AZS-AWF Wrocław   06.08.22 Chorzów
50.28    3   Kiełbasińska Anna       900626 SKLA Sopot        18.06.22 Paryż
50.41    1   Święty-Ersetic Justyna  921203 AZS-AWF Katowice  11.08.18 Berlin
50.70    3s1 Błaszak Genowefa        570822 Chemik Kędzierzyn 15.08.86 Berlin Z.
51.02    3p1 Baumgart-Witan Iga      890411 BKS Bydgoszcz     01.10.19 Doha
51.18    1   Hołub-Kowalik Małgorzata921030 Bałtyk Koszalin   21.07.18 Lublin
51.29    3e1 Prokopek Grażyna        770420 AZS-AWF Gdańsk    21.08.04 Ateny
51.29    1   Guzowska Anna           800115 AZS-AWF Warszawa  25.06.05 Biała Podlaska
51.30    1s1 Kasprzyk Ewa            570907 Olimpia Poznań    24.05.86 Chania

51.31    4e1 Wyciszkiewicz Patrycja  940108 Olimpia Poznań    24.08.15 Pekin
51.44    1   Wojdecka Marzena        630303 Start Łódź        28.06.86 Grudziądz
51.58    2   Radecka Zuzanna         750402 AZS-AWF Katowice  25.06.05 Biała Podlaska
51.68    3   Bejnar Monika           810310 AZS-AWF Warszawa  25.06.05 Biała Podlaska
51.74   1s23 Jesień Anna             781210 AZS-AWF Warszawa  26.05.07 Warszawa
51.78    1   Kacperczyk Krystyna     481013 Skra Warszawa     04.08.78 Brescia
51.81    4e5 Dunecka Małgorzata      561221 Start Lublin      25.07.80 Moskwa
51.97A   2   Lesiewicz Kornelia      030814 AZS-AWF Gorzów    21.08.21 Nairobi
52.01    1s1 Dąbrowska Martyna       940405 Bojary Białystok  18.06.17 Białystok
52.16    1   Kapusta Elżbieta        601121 Budowlani Kielce  21.05.84 Lublin

800 m
1:56.95  1   Januchta Jolanta        550116 Gwardia Warszawa  11.08.80 Budapeszt
1:57.26  2   Katolik Elżbieta        491009 Wisła Kraków      11.08.80 Budapeszt
1:57.37  5   Jóźwik Joanna           910130 AZS-AWF Warszawa  20.08.16 Rio de Janeiro
1:58.41  6   Cichocka Angelika       880315 SKLA Sopot        13.08.17 Londyn
1:58.51  1s1 Bukis Anna              530908 Skra Warszawa     09.07.80 Łódź
1:58.72  4   Rostkowska Anna         800726 Athletics Jakać M.18.07.08 Paryż Saint-Denis
1:58.96  7   Sętowska Ewelina        800305 AZS-AWF Warszawa  27.08.06 Rieti
1:58.98  3   Ennaoui Sofia           950830 AZS UMCS Lublin   05.06.22 Chorzów
1:59.12  4   Rydz Małgorzata         670118 Budowlani Częst.  10.08.94 Helsinki
1:59.72  5   Sarna Angelika          971001 AZS-AWF Warszawa  20.06.21 Chorzów

1:59.78  1   Kacperczyk Krystyna     481013 Skra Warszawa     15.09.78 Londyn
1:59.84  4   Wielgosz Anna           931109 Resovia Rzeszów   05.06.22 Chorzów
1:59.86  7   Czapla Adrianna         990704 AZS UMCS Lublin   06.08.22 Chorzów
1:59.87  4p2 Stefańska Wanda         600520 Gwardia Warszawa  07.09.82 Ateny
1:59.93  2A  Lemiesz Aneta           810117 Warszawianka      11.06.06 Victoria
1:59.97  2   Chojecka Lidia          770125 WLKS Siedlce      13.06.99 Norymberga
2:00.17  1   Rybicka Anna            630923 AZS Wrocław       08.08.81 Zabrze
2:00.31  3e1 Dereń Aleksandra        780201 WLKS Siedlce      18.08.98 Budapeszt
2:00.36  2   Ejdys Sylwia            840715 AZS-AWF Wrocław   10.06.08 Moskwa
2:00.41  8   Brzezińska Anna         710109 Gwardia Opole     10.08.94 Helsinki

1000 m
2:32.30  6   Ennaoui Sofia           950830 AZS UMCS Lublin   14.08.20 Monako
2:32.70  1   Januchta Jolanta        550116 Gwardia Warszawa  19.08.81 Zurych
2:34.84  1   Cichocka Angelika       880315 SKLA Sopot        28.07.16 Sopot
2:34.93  2   Jóźwik Joanna           910130 AZS-AWF Warszawa  28.07.16 Sopot
2:35.96  2   Bukis Anna              530908 Skra Warszawa     11.09.81 Londyn
2:35.96  1   Jakubczak Anna          730202 Skra Warszawa     17.09.00 Runaway Bay
2:36.50mx1s1 Galant Martyna          950126 AZS Poznań        17.07.21 Poznań
2:36.95  1s2 Rostkowska Anna         800726 Athletics Jakać M.18.08.07 Międzyzdroje
2:36.97h 1   Chojecka Lidia          770125 Pogoń Siedlce     23.02.03 Liévin
2:36.97  1   Janowska Wioletta       770609 AZS-AWF Kraków    14.08.04 Częstochowa

2:37.43  4   Sętowska Ewelina        800305 AZS-AWF Warszawa  22.08.06 Linz
2:37.57  5   Brzezińska Anna         710109 Gwardia Opole     12.07.96 Bellinzona
2:37.8   1   Katolik Elżbieta        491009 Wisła Kraków      21.08.74 Berlin
2:37.89  2   Pliś Renata             850205 Maraton Świnoujś. 20.09.11 Warszawa
2:38.00  5   Urbanik Danuta          891224 Victoria St.Wola  28.07.16 Sopot
2:38.65  7   Wielgosz Anna           931109 Resovia Rzeszów   05.09.21 Chorzów
2:38.83  9   Broniatowska Katarzyna  900222 AZS-AWF Kraków    06.09.13 Bruksela
2:39.00  3   Rydz Małgorzata         670118 Budowlani Częst.  23.08.96 Bruksela
2:39.05  1   Kazimierska Klaudia     010903 Vectra Włocławek  10.08.22 Wałcz
2:39.34  2   Wiśniewska Aleksandra   040929 SMS Szklarska P.  10.08.22 Wałcz

nonofficial result / wynik nieoficjalny
2:33.6   1   Bukis Anna              530908 niestowarzyszona  26.06.82 Ateny
                                                  
1500 m                                     
3:59.22  2   Chojecka Lidia          770125 WLKS Siedlce      28.07.00 Oslo
3:59.67  3   Bukis Anna              530908 Skra Warszawa     29.07.81 Budapeszt
3:59.70  2   Ennaoui Sofia           950830 AZS UMCS Lublin   06.09.20 Chorzów
4:00.15  7   Jakubczak Anna          730202 Agros Zamość      28.08.04 Ateny
4:01.61  4   Cichocka Angelika       880315 SKLA Sopot        01.07.17 Paryż
4:01.91  7   Rydz Małgorzata         670118 Budowlani Częst.  08.08.92 Barcelona
4:02.30  6   Ejdys Sylwia            840715 AZS-AWF Wrocław   28.07.09 Monako
4:03.04  10  Megger Eliza            990829 LKS Pszczyna      06.08.22 Chorzów
4:03.09  1   Janowska Wioletta       770609 AZS-AWF Kraków    06.08.04 Zurych
4:03.50  12  Pliś Renata             850205 Maraton Świnoujś. 16.09.11 Bruksela

4:03.75  4   Brzezińska Anna         710109 Gwardia Opole     25.07.95 Monako
4:05.03  8e3 Galant Martyna          950126 AZS Poznań        02.08.21 Tokio
4:06.58  1   Urbanik Danuta          891224 Victoria St.Wola  29.06.16 Turku
4:07.14  2A  Lesman Justyna          801106 Olimpia Poznań    07.08.04 Brasschaat
4:07.47  6   Kazimierska Klaudia     010903 Vectra Włocławek  06.09.20 Chorzów
4:08.79  4   Broniatowska Katarzyna  900222 AZS-AWF Kraków    07.06.14 Szczecin
4:09.39  2   Zagórska Anna           800726 AZS-AWF Wrocław   06.08.03 Königs Wusterhausen
4:09.95mx1   Kaczyńska Paulina       910724 Pomorze Stargard  26.05.18 Białogard
4:10.49  3   Sokołowska Celina       540228 Wisła Kraków      18.06.79 Warszawa
4:10.68  1   Januchta Jolanta        550116 Gwardia Warszawa  13.09.81 Bydgoszcz

3000 m
8:31.69  5   Chojecka Lidia          770125 Pogoń Siedlce     30.08.02 Bruksela
8:39.18  16  Pliś Renata             850205 Maraton Świnoujśc.05.09.14 Bruksela
8:43.22h 2   Ejdys Sylwia            840715 AZS-AWF Wrocław   13.02.11 Karlsruhe
8:44.05  8   Brzezińska Anna         710109 Gwardia Opole     16.08.95 Zurych
8:44.22  8   Janowska Wioletta       770609 AZS-AWF Kraków    29.07.05 Oslo
8:45.29h 7   Ennaoui Sofia           950830 MKL Szczecin      18.02.17 Birmingham
8:52.07  3   Panfil Wanda            590126 Lechia Tomaszów   10.08.90 Bruksela
8:52.32  8   Lesman Justyna          801106 Olimpia Poznań    27.07.04 Sztokholm
8:57.20  17  Topka Beata             990120 Talex Borzytuchom 06.08.22 Chorzów
8:58.23  1   Sokołowska Celina       540228 Wisła Kraków      12.08.79 Poznań

8:58.64  4   Rydz Małgorzata         670118 Budowlani Częst.  05.06.93 Sewilla
8:58.8   1   Ludwichowska Bronisława 510918 Gwardia Olsztyn   27.06.75 Bydgoszcz
8:59.78  2   Chwaszczyńska Maria     590529 Kociewie Stargard 12.08.79 Poznań
8:59.83  1   Bąk Justyna             740801 Znicz Biłgoraj    29.08.97 Siedlce
8:59.86  1   Kosmowska Marta         720404 Gwardia Warszawa  05.08.93 Sopot
9:00.24  1   Kokowska Renata         581204 Orzeł Wałcz       27.06.86 Grudziądz
9:00.4   1   Pentlinowska Renata     580118 Neptun Gdańsk     25.06.76 Bydgoszcz
9:00.46  7   Kaczyńska Paulina       910724 Pomorze Stargard  05.06.18 Turku
9:01.40  2   Sobiesiak Renata        700614 Polkolor Piasecz. 05.08.93 Sopot
9:01.56  1   Nowakowska Dominika     850125 LKB Braci P.Lębork02.07.13 Tomblaine

5000 m
15:04.88 11  Chojecka Lidia          770125 Pogoń Siedlce     06.09.02 Berlin
15:08.38 2   Janowska Wioletta       770609 AZS-AWF Kraków    17.06.05 Florencja
15:16.11 1   Nowakowska Dominika     850125 LKB Braci P.Lębork30.06.13 Watford
15:18.75 1   Gruca Dorota            701205 Agros Zamość      27.06.04 Los Angeles
15:18.75 5   Pliś Renata             850205 Maraton Świnoujśc.16.07.14 Naimette-Xhovémont
15:25.52 1   Jarzyńska Karolina      810906 Piętka Katowice   08.06.13 Portland
15:29.67 5   Kaczyńska Paulina       910724 Pomorze Stargard  16.06.18 Tübingen
15:35.75 8   Lewandowska Iwona       850219 Vectra Włocławek  09.06.12 Watford
15:37.31 5   Rutkowska Katarzyna     940114 Podlasie Białystok14.07.18 Kortrijk
15:41.18 1   Bąk Justyna             740801 Znicz Biłgoraj    18.06.00 Zamość

15:41.29 2   Panfil Wanda            590126 Lechia Tomaszów   20.06.89 Grudziądz
15:41.47 8   Napieraj Dominika       911212 AZS-AWF Wrocław   05.06.16 Birmingham
15:41.59 8s2 Brzezińska Anna         710109 Gwardia Opole     03.05.98 Shizuoka
15:41.76 3   Marczyk Danuta          720125 LZS Koluszki      28.06.96 Bergen
15:46.83 1mx Lizakowska Weronika     981102 Remus Kościerzyna 04.09.21 Białogard
15:47.70 1   Sobiesiak Renata        700614 Eris Piaseczno    23.07.94 Sopot
15:48.11 2   Jarosz Elżbieta         710814 Śląsk Wrocław     26.06.98 Wrocław
15:48.88 2   Kowalska Katarzyna      850407 Vectra Włocławek  11.08.11 Bydgoszcz
15:50.33 3   Ciołek Agnieszka        851022 AZS-AWF Wrocław   11.08.11 Bydgoszcz
15:50.70 6   Konieczek Aneta         970608 Nadodrze Powodowo 16.05.21 Los Angeles

10 000 m
31:43.51 9   Jarzyńska Karolina      810906 Piętka Katowice   27.06.13 Ostrawa
31:52.11 1   Gruca Dorota            701205 Agros Zamość      08.05.04 Police
31:53.83 1   Panfil Wanda            590126 Lechia Tomaszów   06.07.91 Oslo
32:16.27 2   Janowska Wioletta       770609 Skarżysko Kam.    08.05.04 Police
32:31.40 4A  Rutkowska Katarzyna     940114 Podlasie Białystok19.05.18 Londyn
32:37.89 8   Pyzik Weronika          960514 Znicz Biłgoraj    24.05.18 Sacramento
32:44.20 11A Paszkiewicz Izabela     880109 AZS UMCS Lublin   05.06.21 Birmingham
32:51.83 1   Rybicka Anna            630923 AZS-AWF Wrocław   18.08.90 Sopot
32:53.33 20  Syrek Grażyna           720109 Piętka Katowice   07.08.06 Göteborg
32:50.16 16A Kaczyńska Paulina       910724 Pomorze Stargard  06.07.19 Londyn

32:54.13 18A Pliś Renata             850205 Maraton Świnoujś. 06.07.19 Londyn
32:55.06 8A  Bernardelli Iwona       850219 Vectra Włocławek  20.05.17 Londyn
32:55.09 1r2 Lisowska Aleksandra     901212 AZS UWM Olsztyn   23.04.22 Międzyrzecz
32:55.10 1   Chojecka Lidia          770125 Warszawianka      05.05.07 Warszawa
32:58.97 1   Bąk Justyna             740801 Znicz Biłgoraj    06.08.00 Kraków
33:00.44 5   Mierzejewska Agnieszka  851022 Płomień Sosnowiec 11.06.16 Leiden
33:00.60 1s1 Kokowska Renata         580412 Orzeł Wałcz       31.07.87 Sopot
33:02.38 1   Czuta Irena             661021 Technik Komorno   04.08.91 Sopot
33:03.08 1   Kosmowska Marta         720404 Gwardia Warszawa  29.08.93 Suwałki
33:03.20 2   Kowina Gażyna           620506 Kłos Olkusz       18.08.90 Sopot

Half Marathon / Półmaraton
69:18    1   Nadolska Karolina       810906 KU AZS UAM Poznań 17.10.21 Poznań
70:06    7   Kowalska Katarzyna      850407 Vectra Włocławek  02.04.16 Praga
70:13    2   Paszkiewicz Izabela     880109 AZS UMCS Lublin   17.10.21 Poznań
71:02    29  Jankowska Katarzyna     940114 Podlasie Białystok17.10.20 Gdynia
71:07    32  Mach Angelika           910907 AZS UMCS Lublin   17.10.20 Gdynia
71:08dh  6   Helbik Marzanna         610911 Kolejarz 24 Katow.13.03.94 Lizbona
71:41    3   Mierzejewska Agnieszka  851022 Płomień Sosnowiec 03.04.16 Berlin
71:45    12  Gradus Kamila           670319 Legia Warszawa    01.10.95 Belfort
71:47    2   Sobańska Małgorzata     690425 MGOKSiR Korfantów 30.03.08 Warszawa
71:53    5   Zatorska Izabela        621006 Krośnianka Krosno 03.12.00 Okayama

71:56    3   Gruca Dorota            701205 Agros Zamość      01.04.01 Berlin
72:00+   .   Lewandowska Iwona       850219 Vectra Włocławek  26.04.15 Londyn
72:07    8   Napieraj Dominika       911212 AZS-AWF Wrocław   20.03.16 Lizbona
72:10    1   Nikiel Aniela           651101 Piast Cieszyn     01.10.95 Breda
72:11    5   Brzezińska Aleksandra   910730 MKL Toruń         27.03.22 Warszawa
72:14    1   Bąk Justyna             740801 NKS Namysłów      25.03.07 Warszawa
72:14    5   Stefanowicz Monika      800515 Grunwald Poznań   04.04.15 Paderborn
72:16    51  Lisowska Aleksandra     901212 AZS UWM Olsztyn   17.10.20 Gdynia
72:21    2   Syrek Grażyna           720109 Olimpia Poznań    06.03.05 Paryż
72:22    1   Camberg Lidia           620131 AZS-AWF Katowice  26.09.93 Gargnano

downhill / zbyt duży spadek trasy
70:04    3   Nikiel Aniela           651101 Piast Cieszyn     09.02.97 Las Vegas
71:41    3   Rybicka Anna            630923 AZS-AWF Wrocław   11.02.96 Las Vegas

short distance / krótki dystans
71:48    3   Camberg Lidia           620131 AZS-AWF Katowice  15.01.95 Marrakesz

Marathon / Maraton
2:24:18  1   Panfil Wanda            590126 Lechia Tomaszów   15.04.91 Boston
2:26:08  4   Sobańska Małgorzata     690425 Olimpia Poznań    07.10.01 Chicago
2:26:08  1   Lisowska Aleksandra     901212 AZS UWM Olsztyn   18.04.21 Dębno
2:26:20  1   Kokowska Renata         581204 niestowarzyszona  26.09.93 Berlin
2:26:22  5   Syrek Grażyna           720109 Olimpia Poznań    12.10.03 Chicago
2:26:31  3   Jarzyńska Karolina      810906 MKL Toruń         26.01.14 Osaka
2:26:55  5   Gradus Kamila           670319 Legia Warszawa    15.04.91 Boston
2:27:07  15  Jankowska Katarzyna     940114 Podlasie Białystok05.12.21 Walencia
2:27:17  2   Paradowska Renata       700614 Eris Piaseczno    20.04.98 Boston
2:27:41  7   Paszkiewicz Izabela     880109 AZS UMCS Lublin   26.09.21 Berlin

2:27:46  13  Gruca Dorota            701205 Agros Zamość      14.08.05 Helsinki
2:27:47  12  Lewandowska Iwona       850219 Vectra Włocławek  26.04.15 Londyn
2:27:48  3   Mach Angelika           910907 AZS UMCS Lublin   18.04.21 Dębno
2:28:11  5   Birbach Małgorzata      600217 Gwardia Olsztyn   20.04.92 Boston
2:28:26  4   Stefanowicz Monika      800515 Grunwald Poznań   17.04.16 Hamburg
2:29:19  4   Nikiel Aniela           651101 Piast Cieszyn     22.10.95 Reims
2:29:41  12  Kowalska Katarzyna      850407 Vectra Włocławek  27.09.15 Berlin
2:29:51  1   Jackiewicz Monika       921218 MKL Szczecin      10.04.22 Dębno
2:30:15  5   Jarosz Elżbieta         710814 Śląsk Wrocław     07.10.01 St. Paul
2:30:45  3   Bąk Justyna             740801 NKS Banysłów      21.10.07 Carpi

drugs disqualification / dyskwalifikacja za stosowanie niedozwolonych środków
2:30:28  (2) Gortel Agnieszka        770320 AKS Chorzów       13.10.13 Kolonia

100 mH / 100 m ppł
12.36    1   Rabsztyn Grażyna        520920 Gwardia Warszawa  13.06.80 Warszawa       1.9
12.43    1s1 Kałek Lucyna            560109 GKS Tychy         19.08.84 Hanower       -0.88
12.51    4   Skrzyszowska Pia        010420 AZS-AWF Warszawa  06.08.22 Chorzów        0.8
12.63    1e1 Bielczyk Zofia          680922 Polonia Warszawa  18.06.79 Warszawa       1.8
12.65A   1e3 Perka Danuta            560622 Gwardia Warszawa  09.09.79 Meksyk         0.0
12.74    2   Trywiańska Aurelia      760509 AZS-AWF Warszawa  07.07.03 Zagrzeb        0.0
12.75    1   Kołeczek Karolina       930115 AZS UMCS Lublin   16.06.19 Chorzów        0.4
12.80    5   Rabsztyn Elżbieta       560825 Gwardia Warszawa  13.06.80 Warszawa       1.9
12.82    2   Siciarz Klaudia         980315 AZS-AWF Kraków    12.07.19 Gävle          1.8
12.84    1   Sukniewicz Teresa       481110 Gwardia Warszawa  18.06.72 Warszawa       1.3

12.91    2p2 Straszyńska Danuta      420204 Skra Warszawa     07.09.72 Monachium      0.5
12.91    3   Nowak Teresa            420429 Gwardia Warszawa  07.09.74 Rzym           0.2
12.91    1   Nowakowska Bożena       550321 Warszawianka      09.08.75 Zielona Góra   0.2
12.96    1s2 Sosnowska Aneta         740510 Skra Warszawa     18.08.02 Poznań        -1.0
12.97    3   Wojtunik Klaudia        990515 AZS Łódź          10.07.21 Tallinn       -0.9
13.01    5   Oleksy Justyna          830919 AZS-AWF Wrocław   20.07.03 Bydgoszcz      1.0
13.04    4s2 Kocielnik Joanna        830311 Orzeł Warszawa    20.06.10 Bergen        -0.3
13.05    1e1 Leszczyńska Anna        710215 Warszawianka      13.06.98 Mannheim       1.5
13.08    w   Sułek Adrianna          990403 Zawisza Bydgoszcz 18.06.22 Warszawa       1.9
13.11    1e1 Kiepura Monika          000819 AZS-AWF Kraków    11.06.22 Suwałki        1.3

13.11    4   Majewska Marika         050502 AZS-AWF Gorzów    11.06.22 Suwałki        1.8

wind / z wiatrem
12.67    1s2 Kołeczek Karolina       930115 AZS UMCS Lublin   22.06.19 Kuortane       4.0
12.74    1   Siciarz Klaudia         980315 AZS-AWF Kraków    22.07.18 Lublin         2.3
12.87    1   Kołeczek Karolina       930115 Wisła Sandomierz  14.06.15 Bydgoszcz      2.6
13.04    1   Fogiel Aldona           720116 AZS-AWF Warszawa  23.06.96 Piła           4.0

manual timing / pomiar ręczny
12.5         Nowak Teresa            420429 Gwardia Warszawa  22.06.74 Warszawa

400 mH / 400 m ppł.
53.86    1p3 Jesień Anna             781210 AZS-AWF Warszawa  28.08.07 Osaka
54.27    1   Błaszak Genowefa        570822 Orkan Poznań      02.07.85 Sztokholm
54.75    1e5 Pskit Małgorzata        760525 Warszawianka      21.08.04 Ateny
54.93    4e5 Linkiewicz Joanna       900502 AZS-AWF Wrocław   31.07.21 Tokio
55.44    1   Kacperczyk Krystyna     481013 Skra Warszawa     18.08.78 Berlin Z.
55.49    3   Chrust-Rożej Marta      780928 AZS-AWF Wrocław   20.08.05 Izmir
55.82    5   Warnicka Monika         690426 AZS-AWF Wrocław   26.06.93 Rzym
55.87    2   Matusińska Tina         880712 AZS-AWF Katowice  16.06.12 Bielsko-Biała
55.88    3   Karpiesiuk Agnieszka    820417 AZS-AWFiS Gdańsk  18.06.06 Warszawa
55.89    4   Stalmach Jolanta        600803 Gwardia Warszawa  30.08.85 Kobe

55.89    3e4 Ankiewicz Emilia        901122 AZS-AWF Warszawa  15.08.16 Rio de Janeiro
56.18    1   Pachut Sylwia           700721 AZS-AWF Katowice  25.07.93 Kielce
56.51    2   Pielużek Aleksandra     790404 Skra Warszawa     14.07.01 Amsterdam
56.52    4e4 Kościelniak Marzena     891228 Olimpia Poznań    27.07.10 Barcelona
56.52    2   Saganiak Justyna        951201 UKS 55 Łódź       21.07.18 Lublin
56.62    1   Szewińska Irena         460524 Polonia Warszawa  24.09.77 Hanower
56.83    2   Piecyk Danuta           500927 Gwardia Olsztyn   13.07.74 Augsburg
56.87    1s1 Gaworska Aleksandra     951107 AZS-AWF Kraków    04.06.17 Radom
56.91    1s2 Katolik Elżbieta        491009 Wisła Kraków      30.07.77 Bydgoszcz
56.94    1s2 Dunecka Małgorzata      561221 Start Lublin      22.06.85 Praga

manual timing / pomiar ręczny
55.6     1   Dunecka Małgorzata      561221 Start Lublin      27.07.85 Warszawa

3000 mS / 3000 m prz.
 9:17.15 1   Janowska Wioletta       770609 AZS-AWF Kraków    03.07.06 Ateny
 9:22.29 1   Bąk Justyna             740801 Skra Warszawa     05.06.02 Mediolan
 9:25.98 1   Konieczek Aneta         970608 Nadodrze Powodowo 24.06.21 Poznań
 9:26.93 4e2 Kowalska Katarzyna      850407 Vectra Włocławek  15.08.09 Berlin
 9:27.79 2   Konieczek Alicja        941102 Nadodrze Powodowo 24.06.21 Poznań
 9:35.13 8e2 Kowal Matylda           890111 AZS-AWF Kraków    13.08.16 Rio de Janeiro
 9:36.63 9   Królik Kinga            990926 Azymut Pabianice  06.06.22 Hengelo
 9:45.21 9   Kapała Patrycja         970326 AZS-AWF Katowice  30.06.22 Sztokholm
 9:45.24 2   Korytkowska Justyna     860312 Prefbet Śniadowo  13.08.11 Bydgoszcz
 9:52.13 5   Włodarczyk Patrycja     800609 AZS-AWF Katowice  12.06.03 Ostrawa

 9:52.77 2   Budniak Julia           810304 AZS-AWF Wrocław   27.07.02 Gdańsk
 9:56.43 3   Nęcka Urszula           840628 Płomień Sosnowiec 13.08.11 Bydgoszcz
 9:57.28 8   Ślusarczyk Mariola      900104 Barnim Goleniów   05.06.17 Praga
10:01.74 1   Bielak Natalia          020510 SMS Szklarska P.  30.07.22 Poznań
10:02.11 2   Koralewska Julia        020217 AZS-AWFiS Gdańsk  30.07.22 Poznań
10:04.95 1   Pietsch Agnieszka       800309 AZS-AWF Wrocław   04.09.10 Kraków
10:05.31 5   Chorzępa Agnieszka      010114 AZS-AWF Warszawa  10.06.22 Suwałki
10:06.70 2   Lewandowska Edyta       801122 RKS Łódź          07.09.02 Częstochowa
10:08.25 1   Behnke Antonina         890613 Barnim Goleniów   03.06.12 Bydgoszcz
10:10.01 2   Lewandowska Iwona       850219 Vectra Włocławek  01.07.07 Poznań

HJ / Skok wzwyż
2.02 h   1   Lićwinko Kamila         860322 Podlasie Białyst. 21.02.15 Toruń
1.99     2   Kasprzycka Justyna      870820 AZS-AWF Wrocław   31.05.14 Eugene
1.97     2   Bułkowska Danuta        590131 AZS Wrocław       09.06.84 Wörrstadt
1.96     4   Hołub Beata             670719 Start Lublin      31.08.91 Tokio
1.95     1   Kielan Urszula          601010 Gwardia Warszawa  28.05.80 Grudziądz
1.95     1   Komsa Jolanta           581220 Legia Warszawa    14.09.84 Zabrze
1.95     w   Nowak Małgorzata        590209 Gwardia Warszawa  30.08.85 Kobe
1.95     2   Jancewicz Donata        690617 AZS-AWF Wrocław   23.08.98 Wrocław
1.94     1   Krawczuk Elżbieta       601005 AZS Białystok     17.05.80 Madryt
1.94 h   5Q  Ksok Anna               830929 AZS-AWF Wrocław   01.03.02 Wiedeń

1.93     1   Kielan Iwona            660705 Zawisza Bydgoszcz 11.08.91 Zabrze
1.93 h   w   Gardzielewska Urszula   860721 AZS-AWF Wrocław   05.03.16 Toruń
1.92     2=  Majchrzak Katarzyna     670625 AZS-AWF Gdańsk    20.06.92 Warszawa
1.92     7   Gronau Karolina         840712 AZs-AWF Biała P.  24.06.07 Monachium
1.92     5   Ogrodnik Magdalena      890725 Śląsk Wrocław     16.07.11 Ostrawa
1.92     1   Mikołajczyk Izabela     900904 Śląsk Wrocław     06.06.12 Opole
1.92     w   Sułek Adrianna          990403 AZS UMCS Lublin   28.05.22 Götzis
1.91     1   Błażej Karolina         861121 AZS-AWF Kraków    12.06.11 Opole
1.90     1   Giedrojć Agnieszka      771017 AZS-AWF Gdańsk    13.06.99 Wrocław
1.90     1   Bielawska Martyna       901115 Podlasie Białyst. 03.07.09 Słupsk

1.90     1   Miąso Wiktoria          011114 Resovia Rzeszów   05.08.22 Győr

PV / Skok o tyczce
4.85 h   1   Rogowska Anna           810521 SKLA Sopot        06.03.11 Paryż
4.82     2   Pyrek Monika            800811 MKL Szczecin      22.09.07 Stuttgart
4.53     2   Piwowarska Joanna       831104 AZS-AWF Warszawa  12.05.06 Doha
4.50     3   Kasprzak Róża           820409 AZS-AWFiS Gdańsk  18.06.06 Warszawa
4.50     1   Dębska Paulina          850927 OST Gdańsk        23.06.07 Sopot
4.50     1   Śmietanka Justyna       940924 AZS-AWF Warszawa  21.07.18 Lublin
4.40     4   Przybyła Kamila         960503 Zawisza Bydgoszcz 15.07.17 Bydgoszcz
4.32     5=  Wielgus Anna            811027 AZS-AWF Gdańsk    12.06.03 Ostrawa
4.31     1   Wejman Karolina         010813 KL Gdynia         18.08.19 Bydgoszcz
4.30 h   4   Plewa Marta             831217 OST Gdańsk        18.02.07 Spała

4.30 h   2   Kolasa Agnieszka        920520 SKLA Sopot        29.01.12 Spała
4.30 h   2   Frąckowiak Olga         900214 AZS-AWFiS Gdańsk  14.02.16 Spała
4.30 h   1   Kaszuba Agnieszka       980831 KL Gdynia         29.02.20 Toruń
4.26     4   Łyko Anna               010530 MKS-MOS Wrocław   08.06.19 Sopot
4.25 h   1   Grabowska Sonia         881215 Orzeł Warszawa    25.02.11 Nampa
4.25     1   Wrona Agnieszka         820505 KKL Kielce        21.08.11 Kielce
4.20     4   Ratajczak Justyna       850629 ZLKL Zielona Góra 25.06.05 Biała Podlaska
4.20     6   Bunikowska Karmen       880321 AZS-AWFiS Gdańsk  21.07.07 Hengelo
4.20     3   Wojewódzka Wiktoria     971222 OSOT Szczecin     11.07.20 Leverkusen
4.20     1   Kusy Emilia             981209 SKLA Sopot        03.07.22 Bydgoszcz

exhibiton / skoki pokazowe
4.40     1   Wielgus Anna            811027 AZS-AWF Gdańsk    11.05.03 Ustroń

LJ / Skok w dal
6.97     1   Karczmarek Agata        631129 Legia Warszawa    06.08.88 Lublin         2.0
6.96     1   Włodarczyk Anna         510324 AZS Warszawa      22.06.84 Lublin         2.0
6.90     1   Bartczak Jolanta        640320 Start Łódź        09.06.88 Bratysława     1.67
6.80     1   Trybańska Małgorzata    810621 Warszawianka      30.06.07 Poznań         0.9
6.78     1   Dobija Teresa           821009 AZS Łódź          03.08.11 Białogard     -0.6
6.74     3eA Jagaciak Anna           900210 Juvenia Puszczyk. 27.07.10 Barcelona      1.5
6.71     1   Żebrowska Magdalena     960529 AZS-AWF Katowice  12.05.21 Lublin         2.0
6.67     1   Szewińska Irena         460524 Polonia Warszawa  27.08.68 Warszawa
6.66     1   Bierka Lidia            600813 Gryf Słupsk       07.09.86 Poznań        -1.8
6.65     1e2 Marciniak Teresa        570924 Włókniarz Aleks.  10.08.79 Poznań         1.0

6.65     1   Trzcińska Bożena        760124 Skra Warszawa     05.06.99 Warszawa       0.9
6.64     1   Klimaszewska Elżbieta   590103 AZS Warszawa      06.05.84 Warszawa       0.0
6.63     w   Włodarczyk Urszula      651222 AZS-AWF Wrocław   04.08.97 Ateny          0.2
6.63     1   Brodowska Dorota        720417 AZS-AWF Warszawa  27.06.98 Wrocław        0.0
6.63     2   Zagacka Liliana         770128 Skra Warszawa     14.07.02 Szombathely    1.1
6.63     1   Tymińska Karolina       841004 AZS-AWFiS Gdańsk  29.07.08 Bielsko-Biała  0.2
6.61     1   Baran Barbara           590901 Resovia Rzeszów   28.05.80 Grudziądz      1.1
6.58 h   1   Skibińska Joanna        850201 MKS Aleksandrów   21.02.09 Spała
6.55     2   Chudzik Kamila          861209 AZS-AWFiS Gdańsk  01.08.09 Bydgoszcz      1.1
6.55     1   Zawiła Karolina         861121 AZS-AWF Kraków    24.05.14 Rzeszów        1.7

6.55     1   Horowska Nikola         010103 ALKS AJP Gorzów   31.07.22 Poznań         1.3

wind / z wiatrem
6.97     1   Włodarczyk Anna         510324 AZS Warszawa      15.07.84 Warszawa       2.7
6.81     1   Trybańska Małgorzata    810621 Warszawianka      15.08.06 Herrera        3.3
6.78     1   Dobija Teresa           821009 AZS Łódź          17.08.10 Międzyzdroje   3.7
6.68     3   Klimaszewska Elżbieta   590103 AZS Warszawa      29.06.86 Grudziądz      6.4
6.67     2   Włodarczyk Urszula      651222 AZS-AWF Wrocław   24.07.93 Kielce         5.6
6.60     2   Kościelny Joanna        741105 AKS Chorzów       09.08.98 Warszawa       3.1
6.59     1   Horowska Nikola         010103 ALKS AJP Gorzów   19.06.22 Gliwice        2.2
6.57     2   Binaś Karolina          790309 MKS Opalenica     20.06.98 Grudziądz      2.2

TJ / Trójskok
14.44    3eB Trybańska Małgorzata    810621 Warszawianka      29.07.10 Barcelona      1.8
14.33    1QB Jagaciak-Michalska Anna 900210 AZS Poznań        08.07.16 Amsterdam      0.6
14.22    1   Zagacka Liliana         770128 Skra Warszawa     06.07.01 Biała Podlaska 0.4
14.10 h  1   Skibińska Joanna        850201 MKS Aleksandrów   22.02.09 Spała       
13.99    3   Sadach Aneta            750422 LUKS Vis Ksawerów 15.06.03 Warszawa       1.0
13.98    1   Włodarczyk Urszula      651222 AZS-AWF Wrocław   25.07.93 Kielce         1.0
13.97    2   Bielawska Martyna       901115 Podlasie Białyst. 03.07.11 Gdańsk         2.0
13.96    3   Szóstak Adrianna        960302 AZS Poznań        29.05.21 Chorzów       -0.2
13.93    1   Pazoła Ilona            690322 Skra Warszawa     03.05.00 Bojanowo       0.3
13.93    2   Fila Aleksandra         830817 Start Lublin      17.06.06 Siedlce        1.2

13.91    1   Stańczyk Agnieszka      710120 Budowlani Częst.  30.05.93 Poznań         0.1
13.79    1   Młodawska Karolina      961004 KKL Kielce        03.09.21 Lublin         1.2
13.78    5   Zych Anna               880515 AZS-AWF Biała P.  10.07.13 Budapeszt      0.6
13.72    1   Płonka Katarzyna        880628 AZS-AWF Kraków    22.05.11 Łódź           1.0
13.70    1   Kosuda Agata            840801 AZS Lublin        15.05.05 Manhattan     -0.6
13.62    2e  Rywelska Kamila         831115 Warszawianka      10.06.05 Sacramento     1.2
13.60    2   Szykulska Renata        740817 AZS-AWF Gorzów W. 01.07.01 Bydgoszcz      1.0
13.58    1   Bednarek Agnieszka      980614 AZS Łódź          19.06.22 Gliwice        1.7
13.50    1   Chukwu Sandra           870313 MKL Szczecin      28.06.08 Rostock        2.0
13.44    1   Wota Gaja               980904 Wawel Kraków      29.06.19 Lublin         1.8

wind / z wiatrem
14.40    4   Jagaciak-Michalska Anna 900210 AZS Poznań        10.07.16 Amsterdam      3.2
13.73    2   Bednarek Agnieszka      980614 AZS Łódź          03.07.22 La Chaux-de-F. 2.2
13.46    1   Dobija Teresa           821009 AZS Łódź          10.09.11 Łódź           2.4

drugs disqualification / dyskwalifikacja za doping
14.20    (2) Skibińska Joanna        850201 MKS Aleksandrów   08.06.10 Warszawa       0.1
14.05    (1) Stańczyk Agnieszka      710120 Budowlani Częst.  25.07.93 Kielce         0.3

SP / Pchnięcie kulą
19.58    1   Chewińska Ludwika       481009 Gwardia Warszawa  26.06.76 Bydgoszcz
19.42    1   Danilczyk Krystyna      680114 Jagiellonia Biał. 08.07.92 Lyon
19.38    1   Guba Paulina            910514 AZS UMCS Lublin   08.07.18 Cetniewo
19.28    1   Żakowicz Katarzyna      750512 AZS-AWF Wrocław   15.07.00 Bydgoszcz
19.10    1   Habrzyk Beata           550413 Górnik Zabrze     13.05.79 Zabrze
18.63 h  4e  Kardasz Klaudia         960502 Podlasie Białystok01.03.19 Glasgow
18.44    1   Wolska Małgorzata       660906 Zawisza Bydgoszcz 25.07.87 Sopot
17.80    2   Sobieszek Magdalena     860504 AZS-AWF Warszawa  06.06.07 Siedlce
17.61    2   Wojciekian Bożena       540518 AZS Wrocław       28.05.79 Zabrze
17.36    1   Dudzińska Agnieszka     880316 AZS-AWF Biała P.  01.06.13 Kalamáta

17.33    2   Bronisz Agnieszka       860316 Płomień Sosnowiec 31.05.08 Biała Podlaska
17.27    1   Katewicz Renata         650502 Start Łódź        06.06.87 Brzeszcze
17.24    1   Kalina Janina           490125 Wisła Kraków      01.09.74 Kraków
17.20    1   Maluśkiewicz Agnieszka  890318 AZS Poznań        28.08.14 Leszno
17.16    3   Ślepowrońska Maja       981202 AZS-AWF Warszawa  24.06.21 Poznań
17.08    3   Znojek Mirosława        620218 AKS Chorzów       18.06.91 Grudziądz
17.06 h  1   Wloka Anna              930314 Podium Kup        02.02.14 Spała
16.73    3   Car Irena               660117 AZS Wrocław       20.08.88 Poznań
16.67    1   Pawliszcze Teresa       631012 Górnik Zabrze     08.09.85 Warszawa
16.64    2   Rosani Danuta           510430 Gwardia Warszawa  26.06.76 Bydgoszcz

mark not approved / wynik niezatwierdzony
19.87    1   Zabawska Krystyna       680114 Podlasie Białyst. 17.06.96 Białystok

DT / Rzut dyskiem
66.18    1   Katewicz Renata         690502 Start Łódź        07.08.88 Łódź
66.01    1A  Potępa Wioletta         801213 AZS-AWF Warszawa  20.05.06 Halle
65.34    2A  Glanc Żaneta            830311 AZS Poznań        19.05.12 Halle
64.57    2   Wysocka Marzena         690217 AZS-AWF Biała P.  12.06.05 Warszawa
63.97    2   Wiśniewska Joanna       720524 Warszawianka TOP  12.07.99 Palma de Mallorca
63.54    1   Siepsiak Ewa            570101 Śląsk Wrocław     23.05.87 Poznań
62.60    1   Rosani Danuta           510430 Gwardia Warszawa  22.06.76 Bydgoszcz
62.36    1   Zabawska Daria          950416 AZS UMCS Lublin   02.06.19 Gliwice
61.06    1   Majewska Danuta         550617 Śląsk Wrocław     18.06.83 Lublin
60.71    1   Zbrojewska Marzena      731221 AZS-AWF Wrocław   20.06.98 Wrocław

60.02    1   Nadolna Krystyna        491223 Spójnia Gdańsk    28.05.77 Sopot
59.81    1   Urban Karolina          981020 AZS-AWFiS Gdańsk  18.06.22 Olsztyn
59.74    1   Jarmużek Agnieszka      840203 AZS-AWF Biała P.  09.05.09 Biała Podlaska
59.42    2   Augustyniak Lidia       940514 MKL Toruń         01.06.19 Łódź
58.92    3   Makul Karolina          940823 Śląsk Wrocław     31.07.14 Szczecin
58.38    1   Gugniewicz Paulina      710227 Lechia Gdańsk     01.05.91 Sopot
58.18    3   Żakowicz Katarzyna      750512 AZS-AWF Wrocław   01.08.98 Kielce
58.01    2   Krawczuk Agnieszka      830214 AZS-AWF Warszawa  22.06.06 Białystok
57.26    1   Jabłońska Danuta        550327 Zawisza Bydgoszcz 03.09.78 Bydgoszcz
56.66    4   Koralewska Izabela      850129 Lubusz Słubice    26.06.05 Biała Podlaska

HT / Rzut młotem
82.98    1   Włodarczyk Anita        850808 Skra Warszawa     28.08.16 Warszawa
76.85    1   Kopron Malwina          941116 AZS UMCS Lublin   26.08.17 Tajpej
76.83    1   Skolimowska Kamila      821104 Gwardia Warszawa  11.05.07 Doha
76.35    2   Fiodorow Joanna         890304 AZS Poznań        28.09.19 Doha
73.61    1   Furmanek Katarzyna      960219 KKL Kielce        16.08.20 Kielce
71.31    3   Różańska Ewa            001222 AZS-AWF Warszawa  05.06.22 Chorzów
70.36    1   Zadura Małgorzata       821003 AZS-AWF Warszawa  13.06.10 Lublin
69.27    2   Kita Katarzyna          840704 Agros Zamość      01.07.07 Poznań
68.86    5   Śmiech Aleksandra       971002 Agros Zamość      27.07.19 Stalowa Wola
67.98    2   Pogroszewska Agnieszka  770220 Jantar Ustka      08.06.01 Poznań

67.38    1   Sobierajska Malwina     850422 Podlasie Białyst. 17.05.08 Białystok
66.99    2   Kaczmarek Marika        960425 KKL Kielce        16.08.20 Kielce
65.31    1   Kokowska Aleksandra     950428 AKS Chorzów       12.05.18 Środa Wlkp.
64.94    1   Zieńkowicz Agata        951217 ALKS AJP Gorzów   25.05.17 Zielona Góra
64.46    1   Szewa Magdalena         900920 Zawisza Bydgoszcz 20.08.10 Toruń
64.15    4   Milkowska Weronika      860612 Skra Warszawa     24.05.08 Poznań
63.80    4eB Stala Dagmara           911209 AZS-AWF Warszawa  12.07.13 Tampere
63.53    1   Filipkowska Alicja      870415 AZS-AWF Warszawa  27.05.12 Sosnowiec
63.42    1   Malinowska Sandra       930731 Pomorze Stargard  19.05.12 Szczecin
63.38    1   Łepkowska Kinga         970430 AZS-AWF Warszawa  23.08.20 Warszawa

JT / Rzut oszczepem
71.40    1A  Andrejczyk Maria        960309 Hańcza Suwałki    09.05.21 Split
66.53    1   Witek Marcelina         950602 AML Słupsk        05.05.18 Białogard
64.08    1   Madejczyk Barbara       760930 Jantar Ustka      28.06.06 Málaga
63.53    1   Piwnicka Urszula        831206 SKLA Sopot        30.05.09 Kalamáta
61.50    1   Patla Genowefa          621017 AZS-AWF Warszawa  20.05.00 Siedlce
60.76    1   Rybak Ewa               741222 Skra Warszawa     11.07.99 Palma de Mallorca
60.75    1   Mrówka Monika           790306 Start Skierniew.  02.06.01 Biała Podlaska
58.43    1   Kąkol Marta             920225 AZS-AWFiS Gdańsk  26.07.15 Warszawa
57.59    1   Maruszewska Klaudia     970828 Jantar Ustka      20.07.16 Bydgoszcz
57.22    1   Czenska Magdalena       810614 AZS-AWF Warszawa  15.06.12 Bielsko-Biała

56.42    3ć1 Bołdysz Karolina        930421 AZS-AWFiS Gdańsk  25.06.19 Mińsk
56.32    4   Wojczakowska Izabela    740324 Skra Warszawa     30.06.01 Bydgoszcz
56.24    3   Ostrowska Aleksandra    971219 AZS-AWFiS Gdańsk  19.07.15 Eskilstuna
56.06    1   Maślak Małgorzata       010124 ULKS Tychowo      24.07.21 Suwałki
55.89    1   Jakimowicz Urszula      880611 SKLA Sopot        19.09.14 Kołobrzeg
55.61    1   Urbicka Anna            870301 AZS-AWFiS Gdańsk  30.05.09 Biała Podlaska
55.44    3   Bałdyga Joanna          861213 AZS-AWF Warszawa  05.07.08 Szczecin
55.15    w   Chudzik Kamila          861209 AZS-AWFiS Gdańsk  07.06.08 Zielona Góra
54.92    1   Lewandowska Agnieszka   880910 AZS-AWFiS Gdańsk  09.06.12 Sopot
54.80    3   Mor Karolina            911210 Hańcza Suwałki    01.08.09 Bydgoszcz

old model / stary model
65.96    1   Patla Genowefa          621017 AZS Warszawa      10.08.91 Nitra
65.56    1   Dankiewicz Mariola      640620 Start Lublin      09.07.89 Kouvola
63.93    2   Rybak Ewa               741222 Skra Warszawa     06.06.98 Malmö
63.08    1   Kinder Felicja          510808 KKS Kluczbork     20.08.74 Warszawa
62.76    1   Blechacz Bernadetta     550730 Lechia Gdańsk     11.08.79 Poznań
62.70    1   Gryziecka Ewa           480411 Piast Gliwice     11.06.72 Bukareszt
62.30    1   Jaworska Daniela        460104 Skra Warszawa     20.06.73 Warszawa
58.64    1   Flak Florentyna         520703 AZS Śląsk Katow.  29.07.73 Zabrze
58.64    1   Kiełczewska Małgorzata  690102 Start Lublin      16.08.87 Poznań
58.42    1   Hańczyn Helena          520423 Górnik Zabrze     03.08.75 Bydgoszcz

58.36    2   Mączka Krystyna         630831 Lechia Gdańsk     29.06.89 Poznań
58.30    2   Śliwińska Renata        520417 Neptun Gdańsk     28.06.75 Bydgoszcz
57.88    4   Jabłońska Maria         550812 Lechia Gdańsk     17.08.86 Londyn
57.77    1   Figwer Urszula          310425 AZS Kraków        21.08.60 Koblencja
57.16    1   Saganowska Jadwiga      521015 Skra Warszawa     22.09.73 Warszawa
56.89    1   Madejczyk Barbara       760930 AZS-AWF Gdańsk    04.07.98 Sopot
56.88    1   Bajer Cecylia           500327 Neptun Gdańsk     05.06.71 Gyula
56.30    1   Łatko Barbara           521204 AZS Warszawa      31.08.77 Bydgoszcz
56.02    1   Grecka Ewa              551219 AZS Warszawa      15.05.76 Warszawa
55.62    1   Namierowska Elżbieta    580206 Budowlani Szczec. 02.09.79 Szczecin

Heptathlon / Siedmiobój
6.672    4   Sułek Adrianna          990403 Zawisza Bydgoszcz 18.07.22 Eugene
6.616    1   Nowak Małgorzata        590209 Gwardia Warszawa  31.08.85 Kobe
6.544    3   Tymińska Karolina       841004 SKLA Sopot        30.08.11 Daegu
6.542    4   Włodarczyk Urszula      651222 AZS Wrocław       04.08.97 Ateny
6.494    1   Chudzik Kamila          861209 AZS-AWFiS Gdańsk  07.06.08 Zielona Góra
6.263    10  Kamrowska Maria         660311 AZS Gdańsk        02.08.92 Barcelona
6.241    2   Ligarska Paulina        960409 SKLA Sopot        19.06.22 Warszawa
6.125    1   Bierka Lidia            600813 Gryf Słupsk       03.08.86 Słupsk
6.115    2   Szczepańska Magdalena   800125 AZS-AWF Gdańsk    04.07.04 Hengelo
6.051    7   Rączka Elżbieta         701119 Warszawianka TOP  04.07.99 Praga

5.982    3   Grzesiak Joanna         800815 AZS-AWFiS Gdańsk  05.06.05 Kielce
5.979    3   Lisowska Małgorzata     620418 Górnik Wałbrzych  09.08.87 Słupsk
5.978    8   Obłękowska Izabella     720218 Skra Warszawa     01.07.01 Arles
5.968    1   Mikołajczyk Izabela     900904 Śląsk Wrocław     27.05.12 Białogard
5.959    2   Nowakowska Ewa          811280 AZS-AWF Wrocław   06.06.04 Szczecin
5.945    3   Bielska Edyta           010617 SKLA Sopot        19.06.22 Warszawa
5.889    4   Słocka Julia            010218 AZS-AWF Warszawa  27.06.21 Warszawa
5.818    2   Falasa Agnieszka        790216 AZS-AWF Katowice  09.06.02 Szczecin
5.725    4   Rychter Ewa             641224 Gryf Słupsk       16.06.91 Kielce
5.711    2   Borowska Agnieszka      911021 Zantyr Sztum      31.08.14 Woerden

wind / z wiatrem (ponad 4 m/s)
6.279    3   Kamrowska Maria         660311 AZS-AWF Gdańsk    21.07.91 Sheffield

5 kmW / Chód 5 km
20:51.96 1   Radtke Katarzyna        690831 Lechia Gdańsk     20.06.93 Sopot
21:13.69 1   Zdziebło Katarzyna      961128 Stal Mielec       29.08.20 Włocławek
21:20.97 1   Dygacz Agnieszka        850718 AZS-AWF Katowice  02.07.14 Katowice
21:25    4   Korzeniowska Sylwia     800425 AZS-AWF Katowice  27.08.06 Hildesheim
21:46    1   Buziak Paulina          861216 Sokół Mielec      14.08.09 Mielec
21:53.93 1   Szwarnóg Agnieszka      861228 AZS-AWF Kraków    25.05.13 Białystok
22:00+   2   Żukowska Marta          720604 MKS-AZS-AWF Gdań. 16.06.95 Warszawa
22:05    9   Szumny Anna             830324 Wawel Kraków      14.06.03 Kraków
22:13.69 1   Kwoka Katarzyna         850629 Resovia Rzeszów   15.05.09 Katowice
22:15.65 1   Świerczyńska Justyna    870226 Gwda Piła         26.05.12 Gdańsk

22:19.06 3   Golba Katarzyna         891221 AZS-AWF Katowice  06.06.14 Mielec
22:21.92 2   Niedziałek Olga         970630 WLKS Nowe Iganie  10.06.22 Suwałki
22:24+   19  Kaczmarska Beata        700705 Skra Warszawa     03.08.92 Barcelona
22:24    1   Ornoch Beata            731020 Flota Gdynia      13.06.98 Biała Podlaska
22:28.44 3   Mosio Kazimiera         640224 Tęcza Mielec      04.08.91 Sopot
22:29.02 2   Górecka Bożena          690521 AZS-AWF Katowice  18.08.90 Sopot
22:36.51 2   Kapera Monika           900215 AZS-AWF Katowice  14.06.14 Gdańsk
22:38.24 2   Krawczuk Monika         880516 AZS-AWFiS Gdańsk  26.05.12 Gdańsk
22:38.54 4   Kankowska Mariola       711230 Flota Gdynia      04.08.91 Sopot
22:38.88 9   Baj Joanna              800531 Zak Biała Podl.   05.08.99 Ryga

10 kmW / Chód 10 km
42:17    5   Radtke Katarzyna        690831 Lechia Gdańsk     11.05.96 Eisenhüttenstadt
43:51+   3   Zdziebło Katarzyna      961128 Stal Mielec       15.07.22 Eugene
44:14+   1=  Dygacz Agnieszka        850718 AZS-AWF Katowice  16.03.14 Lugano
44:27    1   Korzeniowska Sylwia     800425 AZS-AWF Katowice  29.09.02 Iwano-Frankiwsk
44:28+   3=  Kwoka Katarzyna         850629 RLTL ZTE Radom    17.03.13 Lugano
44:30    3   Kaczmarska Beata        700705 Skra Warszawa     16.05.92 Olita
44:36    2   Żukowska Marta          720604 MKS-AZS-AWF Gdań. 16.06.95 Warszawa
44:41+   1   Buziak Paulina          861216 Sokół Mielec      05.04.14 Zaniemyśl
44:53    2   Kapera Monika           900215 AZS-AWF Katowice  13.09.15 Woronowo
44:58.49 1   Golba Katarzyna         891221 AZS-AWF Katowice  30.05.15 Sosnowiec

45:01+   2   Niedziałek Olga         970630 WLKS Nowe Iganie  23.04.22 Sulejówek
45:16    5   Górecka Bożena          690521 AZS-AWF Katowice  29.08.98 Gdańsk
45:17+   1   Świerczyńska Justyna    870226 Gwda Piła         31.05.15 Toronto
45:30    1   Szwarnóg Agnieszka      861228 AZS-AWF Kraków    30.03.13 Ołomuniec
46:02    12  Ornoch Beata            731020 Flota Gdynia      09.05.98 Eisenhüttenstadt
46:08    1   Mosio Kazimiera         640224 Sokół Tęcza Miel. 17.05.92 Mielec
46:14    1   Anduła Agnieszka        780106 AZS-AWF Polk. B.P.17.05.98 Mielec
46:24    1   Baj Joanna              800531 AZS-AWF Polkres   16.06.01 Biała Podlaska
46:26    1   Musur Ewa               641211 Olimpia Poznań    11.08.90 Mielec
46:27    1   Kankowska Mariola       711230 Flota Gdynia      31.08.91 Gdańsk

20 kmW / Chód 20 km
1:27:31  2   Zdziebło Katarzyna      961128 Stal Mielec       15.07.22 Eugene
1:28:58  18  Dygacz Agnieszka        850718 AZS-AWF Katowice  03.05.14 Taicang
1:29:21  4   Kwoka Katarzyna         850629 RLTL ZTE Radom    17.03.13 Lugano
1:29:41  1   Buziak Paulina          861216 Sokół Mielec      05.04.14 Zaniemyśl
1:30:31  7   Korzeniowska Sylwia     800425 AZS-AWF Katowice  09.08.06 Göteborg
1:30:34  2   Niedziałek Olga         970630 WLKS Nowe Iganie  23.04.22 Sulejówek
1:30:50  3   Szwarnóg Agnieszka      861228 AZS-AWF Kraków    09.04.16 Poděbrady
1:31.26  14  Radtke Katarzyna        690831 Lechia Gdańsk     02.05.99 Mézidon
1:32:29  3   Kapera Monika           900215 AZS-AWF Katowice  18.04.15 Zaniemyśl
1:32:32  9   Golba Katarzyna         891221 AZS-AWF Katowice  21.03.15 Dudince

1:34:56  11  Baj Joanna              800531 AZS-AWF Polkres   15.07.01 Amsterdam
1:36:18  6   Ellward Agnieszka       890326 Flota Gdynia      18.04.21 Békéscsaba
1:36:56  1   Świerczyńska Justyna    870226 Gwda Piła         31.05.15 Toronto
1:37:09  2   Olesz Agnieszka         790827 AZS-AWF Katowice  12.04.03 Zaniemyśl
1:37:13  4   Bemowska Joanna         940627 AZS UMCS Lublin   23.06.18 Warszawa
1:37:44  2   Szumny Anna             830324 Wawel Kraków      06.07.03 Bielsko-Biała
1:38.18  2   Górecka Bożena          690521 AZS-AWF Katowice  13.09.98 Gdynia
1:38:22  3   Płomińska Natalia       920730 UKS 12 Kalisz     05.04.14 Zaniemyśl
1:38.36  3   Ornoch Beata            731020 Flota Gdynia      13.09.98 Gdynia
1:39:16  3   Tuwalska Elżbieta       790710 Lechia Gdańsk     12.04.03 Zaniemyśl

35 kmW / Chód 35 km
2:40:03  2   Zdziebło Katarzyna      961128 Stal Mielec       22.07.22 Eugene
2:49:43  11  Niedziałek Olga         970630 WLKS Nowe Iganie  22.07.22 Eugene
3:05:10  1   Ellward Agnieszka       890326 Flota Gdynia      19.12.21 Dublin
3:10:44+ 2   Lorek Antonina          950211 AZS-AWF Kraków    24.10.20 Dudince
3:19:17+ 7   Buziak-Śmiatacz Paulina 861216 Sokół Mielec      23.03.19 Dudince
3:20:42  5   Bemowska Joanna         940627 AZS UMCS Lublin   24.03.18 Dudince
3:33:36+t1   Turosz Zofia            380727 AZS-AWF Katowice  12.10.85 Warszawa

50 kmW / Chód 50 km
4:31:19  16  Ellward Agnieszka       890326 Flota Gdynia      19.05.19 Olita
4:41:02  4   Buziak-Śmiatacz Paulina 861216 Sokół Mielec      23.03.19 Dudince
4:41:16  2   Lorek Antonina          950211 AZS-AWF Kraków    24.10.20 Dudince
4:43:48  4   Bemowska Joanna         940627 AZS UMCS Lublin   24.03.18 Dudince
5:13:50t 1   Turosz Zofia            380727 AZS-AWF Katowice  12.10.85 Warszawa

e - heat
ć - quaterfinal
p - semifinal
s - race
h - indoor
b - track