POLAND (indoor) / POLSKA (hala) '2019

MEN / MĘŻCZYŹNI as at: 20.02.2019 WOMEN / KOBIETY
All corrections please send to / Uwagi proszę kierować do Zbigniew Jonik

50 m (5.80-5.90)

60 m (6.75-6.85) EA: 6.78; PZLA: 6.68
6.64       Remigiusz  Olszewski       200992 Zawisza Bydgoszcz   3    Łódź              04.02  6.62-16
6.67                  Olszewski                                  1h3  Toruń             02.02
6.67                  Olszewski                                  1    Toruń             16.02
6.68       Dominik    Kopeć           050395 Agros Zamość        1A   Spała             03.02  6.72-18
6.68                  Olszewski                                  1h2  Łódź              04.02
6.68                  Olszewski                                  1h1  Toruń             16.02
6.70                  Olszewski                                  3    Ostrava           12.02
6.71                  Kopeć                                      1A   Spała             20.01
6.72                  Kopeć                                      1h1  Spała             03.02
6.72                  Kopeć                                      2h1  Łódź              04.02
6.72                  Olszewski                                  2h2  Ostrava           12.02
6.73                  Kopeć                                      6    Łódź              04.02
6.74       Przemysław Słowikowski     201193 AZS-AWF Katowice    7    Łódź              04.02  6.69-18
6.75                  Kopeć                                      1h1  Spała             20.01
6.75                  Kopeć                                      2    Toruń             16.02
                      (15/3)
6.78       Karol      Kwiatkowski     200896 AZS-AWF Katowice    1r2  Toruń             08.02  6.81-18
6.81       Artur      Zaczek          280289 AZS Poznań          1h2  Toruń             02.02  6.75-13
6.81       Przemysław Kozłowski       220198 Pogoń Ruda Śl.      4h3  Łódź              04.02  6.93-17
6.82       Bartosz    Siudek          290498 AZS-AWF Wrocław     1    Toruń             27.01  6.92-16
6.82       Michał     Derus           210990 AZS PWSZ Tarnów     1B   Spała             03.02  6.78-17
6.83       Maciej     Brzeziński      270393 AZS-AWF Kraków      1B   Spała             20.01  6.80-18
6.83       Grzegorz   Zimniewicz      131091 Achilles Leszno     2r2  Toruń             08.02  6.66-14
                      10
6.84       Albert     Komański        070200 Resovia Rzeszów     2B   Spała             20.01  7.10-17
6.84       Szymon     Woźniak         100899 AZS-AWF Katowice    1    Toruń             02.02  6.83-18
6.84       Piotr      Tarkowski       100899 AZS-AWF Biała Podl. 1h8  Spała             03.02  7.02-18
6.85       Rafał      Łupiński        200301 Podlasie Białystok  1h9  Spała             03.02  7.15-18
6.85       Antoni     Plichta         100100 Lubusz Słubice      1h3  Toruń             09.02  6.93-18

200 m (21.30-21.75)
21.23      Dominik    Smosarski       120999 AZS UWM Olsztyn     1h2  Toruń             17.02  21.11-17
21.28                 Smosarski                                  1    Toruń             17.02
21.30      Adrian     Brzeziński      240898 MKL Toruń           1h4  Toruń             17.02  21.86-18
21.38      Patryk     Wykrota         131100 Stal Ostrów Wlkp.   1A   Toruń             10.02  22.30-18
21.39      Dariusz    Kowaluk         160496 AZS-AWF Warszawa    1r1  Toruń             17.02  21.71-18
21.52      Przemysław Kozłowski       220198 Pogoń Ruda Śl.      1r1  Ostrava           26.01  21.78-17
21.53      Przemysław Adamski         271296 Agros Zamość        2h4  Toruń             17.02  21.58-18
21.55 NYR  Oliwer     Wdowik          030102 Resovia Rzeszów     1A   Toruń             10.02  -0-
21.56      Bartosz    Zieliński       300699 Juvenia Puszczykowo 1r16 Toruń             27.01  -0-
21.60      Przemysław Słowikowski     201193 AZS-AWF Katowice    2h2  Toruń             17.02  21.42-18
21.62      Mateusz    Wróbel          040900 Wieliczanka         2A   Toruń             10.02  22.48-16
                      10
21.67      Adrian     Wesela          151198 AZS Poznań          2h3  Toruń             17.02  21.62-18
21.73      Filip      Chrosta         270202 BKL Bełchatów       2A   Toruń             10.02  22.27-18

300 m (35.00)
33.32      Rafał      Omelko          160189 AZS-AWF Wrocław     2    Ostrava           12.02  32.73-17
33.42      Dariusz    Kowaluk         160496 AZS-AWF Warszawa    1r1  Toruń             27.01  33.64-17
34.15      Jakub      Mordyl          150196 AZS-AWF Kraków      1r1  Spała             20.01  35.37-18
34.43      MaksymilianKlepacki        141198 Bojary Białystok    1r2  Hvam              26.01  -0-
34.43      Patryk     Grzegorzewicz   260502 Victoria Racibórz   1A   Toruń             10.02  34.77-18
34.47      Wiktor     Gruzd           300602 Osa Zgorzelec       2A   Toruń             10.02  43.40-17
34.61      Andrzej    Jaros           190790 AZS UMCS Lublin     2r3  Hvam              26.01  34.63-14
34.66      Adrian     Brzeziński      240898 MKL Toruń           1r1  Toruń             19.01  35.04-18
34.70      Jacek      Majewski        280400 Iskra Pszczyna      1r1j Ostrava           26.01  35.82-17
34.75      Daniel     Sarr-Malinowski 130500 AZS-AWFiS Gdańsk    1r5  Toruń             13.01  -0-
                      10
34.78      Dawid      Borowik         040201 BKS Bydgoszcz       1r1  Toruń             02.02  35.09-18
34.80      Bartosz    Zieliński       300699 Juvenia Puszczykowo 1r2  Toruń             19.01  -0-
34.90      Adrian     Wesela          151198 AZS Poznań          1=r1 Toruń             13.01  34.27-18
34.90      Łukasz     Smolnicki       270195 SKLA Sopot          1=r1 Toruń             13.01  34.23-17
34.94      Bartłomiej Czajkowski      241093 RLTL ZTE Radom      2r1  Toruń             27.01  34.53-16

400 m (47.40-48.50) EA: 47.40; PZLA: 46.90
46.67      Karol      Zalewski        070893 AZS-AWF Katowice    3r2  Toruń             06.02  46.20-18
46.84                 Zalewski                                   1    Toruń             17.02
46.99                 Zalewski                                   3r1  Madrid            08.02
47.04      Przemysław Waściński       290395 Śląsk Wrocław       1r2  Spała             03.02  47.21-16
47.05      Rafał      Omelko          160189 AZS-AWF Wrocław     1h3  Toruń             16.02  46.08-17
47.11      Jakub      Mordyl          150196 AZS-AWF Kraków      1r3  Spała             03.02  49.11-18
47.12                 Omelko                                     2    Toruń             17.02
47.14      Jakub      Krzewina        101089 Śląsk Wrocław       3    Toruń             17.02  46.15-18
47.17                 Zalewski                                   3A   Karlsruhe         02.02
47.21      Dariusz    Kowaluk         160496 AZS-AWF Warszawa    2h3  Toruń             16.02  46.95-18
47.24                 Omelko                                     2r1  Toruń             06.02
47.40      MaksymilianKlepacki        141198 Bojary Białystok    1r5  Spała             03.02  49.27-16
47.40                 Zalewski                                   1h1  Toruń             16.02
                      (13/7)
47.53      Kajetan    Duszyński       120595 AZS Łódź            5r2  Toruń             06.02  47.17-18
47.56      Tymoteusz  Zimny           140398 Śląsk Wrocław       2h1  Toruń             16.02  47.25-18
47.57      Patryk     Dobek           130294 MKL Szczecin        3h1  Toruń             16.02  46.77-14
                      10
47.61      Cezary     Mirosław        080597 AZS UMCS Lublin     2r3  Spała             03.02  48.34-17
47.94      Wiktor     Suwara          240796 AZS-AWF Warszawa    4h1  Toruń             16.02  47.01-18
48.14      Daniel     Sarr-Malinowski 130500 AZS-AWFiS Gdańsk    1A   Toruń             10.02  49.92-18
48.44      Jacek      Majewski        280400 Iskra Pszczyna      1A   Toruń             10.02  -0-

500 m (1:06.0)
1:02.50    Przemysław Waściński       290395 Kadet Rawicz        1    Hvam              26.01  -0-
1:04.11    Maciej     Hołub           300198 AZS UMCS Lublin     3    Hvam              26.01  -0-

600 m (1:20.0)

800 m (1:50.0-1:52.5) EA: 1:49.20; PZLA: 1:48.20
1:47.29    Michał     Rozmys          130395 Barnim Goleniów     4    Karlsruhe         02.02  1:56.25-14
1:47.78    Mateusz    Borkowski       020497 RKS Łódź            3    Toruń             06.02  1:47.11-17
1:47.90    Marcin     Lewandowski     130687 Zawisza Bydgoszcz   1A   Liévin            10.02  1:45.41-12
1:48.00               Borkowski                                  2r2  Madrid            08.02
1:48.77               Borkowski                                  4A   Liévin            10.02
1:49.02    Patryk     Kozłowski       101198 RLTL ZTE Radom      5    Toruń             06.02  1:50.57-18
1:49.64               Borkowski                                  1    Toruń             17.02
1:50.94    Jakub      Augustyniak     040901 Olimpia Grudziądz   2    Toruń             17.02  1:51.52-18

1000 m (2:25.0)

1500 m (3:48.0-3:52.0) EA: 3:45.00; PZLA: 3:42.00
3:36.50 NR Marcin     Lewandowski     130687 Zawisza Bydgoszcz   2    Toruń             06.02  3:37.37-14
3:38.53    Michał     Rozmys          130395 Barnim Goleniów     4    Toruń             06.02  -0-
3:41.78+              Lewandowski                                1    Athlone           13.02
3:43.19    Adam       Czerwiński      021088 Wawel Kraków        5    Luxembourg        02.02  3:42.92-11
3:43.41               Rozmys                                     1    Toruń             16.02
3:44.95               Czerwiński                                 2    Toruń             16.02
3:47.12               Czerwiński                                 1    Ulsteinvik        25.01
3:48.00    Szymon     Żywko           120499 AZS UMCS Lublin     3    Toruń             16.02  3:54.55-18
3:50.19    Adam       Włodarczyk      260597 AZS Łódź            4    Toruń             16.02  3:52.58-18
3:50.97    Szymon     Topolnicki      040294 AZS-AWF Katowice    1r1  Spała             03.02  3:56.33-14
3:51.36    Grzegorz   Kaczan          130293 AZS-AWF Katowice    2r1  Spała             03.02  3:51.27-18
3:51.48    Mateusz    Dębski          230198 RLTL ZTE Radom      3r1  Spała             03.02  3:58.32-16
3:51.50    Andrzej    Kowalczyk       301198 Fajfer Łapanów      4r1  Spała             03.02  3:51.74-18

mile / mila (4:10.0)
3:56.41 NR Marcin     Lewandowski     130687 Zawisza Bydgoszcz   1    Athlone           13.02  -0-

2000 m (5:15.0)

3000 m (8:00.0-8:20.0) EA: 8:05.00; PZLA: 7:58.00
8:16.00    Marcin     Lewandowski     130687 Zawisza Bydgoszcz   1    Toruń             17.02  -0-

5000 m (14:20.0)

50 mH / 50 m ppł. (6.84)

60 mH / 60 m ppł. (7.90-8.20) EA: 7.88; PZLA: 7.82
7.70       Damian     Czykier         100892 Podlasie Białystok  1    Toruń             27.01  7.65-17
7.70                  Czykier                                    1h1  Łódź              04.02
7.71                  Czykier                                    1    Toruń             17.02
7.74                  Czykier                                    5    Toruń             06.02
7.75       Dominik    Bochenek        140587 Zawisza Bydgoszcz   2    Toruń             17.02  7.63-14
7.76                  Czykier                                    2    Łódź              04.02
7.77       Artur      Noga            020588 SKLA Sopot          2h1  Łódź              04.02  7.64-08
7.79       Dawid      Żebrowski       080197 RLTL ZTE Radom      3    Łódź              04.02  7.77-18
7.79                  Noga                                       3h2  Toruń             06.02
7.79                  Bochenek                                   1h1  Toruń             17.02
7.80                  Bochenek                                   1h1  Toruń             27.01
7.81                  Żebrowski                                  2h2  Łódź              04.02
7.80                  Czykier                                    4    Liévin            10.02
7.81                  Noga                                       4    Łódź              04.02
7.84                  Noga                                       2h1  Dortmund          27.01
7.84                  Czykier                                    4h2  Toruń             06.02
7.85                  Noga                                       6    Berlin            01.02
7.85       Dominik    Staśkiewicz     050493 AZS-AWF Warszawa    3    Toruń             17.02  7.82-17
7.86                  Czykier                                    2h1  Toruń             27.01
7.86                  Czykier                                    2h2  Liévin            10.02
7.87                  Noga                                       8    Toruń             06.02
7.87                  Czykier                                    5h1  Düsseldorf        20.02
7.88                  Czykier                                    2h1  Toruń             17.02
7.89                  Noga                                       1    Spała             20.01
7.89                  Żebrowski                                  3h2  Liévin            10.02
7.89                  Żebrowski                                  6    Liévin            10.02
7.90       Kacper     Schubert        100795 Zawisza Bydgoszcz   5h2  Toruń             06.02  7.83-16
                      (27/6)
8.04       Michał     Sierocki        120999 AZS UMCS Lublin     6h2  Łódź              04.02  7.88j-18
8.08       Patryk     Bachar          161192 AZS-AWF Wrocław     5    Toruń             17.02  8.06-14
8.13       Michał     Wilk            030399 Basket Warszawa     1h-  Warszawa          26.01  7.91j-18
8.13	   Rafał      Horbowicz       010498 Warszawianka        1    Spała             03.02  8.29-18
                      10
8.15       Wiktor     Santkiewicz     160798 Pomerania Szczecinek2h-  Toruń             19.01  7.97-18
8.17       Jakub      Juniewicz       280593 Pomerania Szczecin  1    Neubrandenburg    15.12  7.84-17
U20 (99 cm)
7.86       Olgierd    Michniewski     181100 RLTL ZTE Radom      1A   Toruń             10.02
8.00       Jakub      Czak            290501 Lubusz Słubice      2    Spała             20.01
8.00       Natan      Frąckiewicz     020801 Pomerania Szczecinek2A   Toruń             10.02
8.07       Jakub      Kalinowski      110800 MKS Aleksandrów     1    Toruń             19.01
8.10       Krystian   Siniło          021000 Bojary Białystok    2    Spała             03.02
8.19       Kamil      Dejneko         280301 AZS-AWF Gorzów      4A   Toruń             10.02
U18 (91.4 cm)
7.73 NYR   Jakub      Szymański       220702 SKLA Sopot          1A   Toruń             10.02
7.97       Oskar      Łucki           110402 BKL Bełchatów       1    Spała             20.01
7.97       Paweł      Wiewiórka       021101 MKS-MOS Katowice    2A   Toruń             10.02
8.02       Jakub      Florczak        051102 MKLA Łęczyca        1h1  Spała             03.02
8.06       Szymon     Juszczak        240403 Przełaj Żerków      3A   Toruń             10.02
8.13       Maciej     Kopeć           290702 Wawel Kraków        1    Ostrava           12.01
8.14       Dawid      Radomski        290402 RKS Łódź            4A   Toruń             10.02
8.20       Jakub      Sobura-Durma    280202 KKL Kielce          2    Spała             20.01

HJ / Skok wzwyż (2.26-2.20-2.10) EA: 2.26; PZLA: 2.27
2.26       Sylwester  Bednarek        280489 RKS Łódź            6    Hustopeče         26.01  2.33-17
                      (2.10/2  2.15/1  2.20/1  2.23/1  2.26/3  2.28/xxx)
2.24                  Bednarek                                   2    Třinec            29.01
2.22       Norbert    Kobielski       280197 MKS Inowrocław      1    Toruń             16.02  2.25-18
2.20                  Kobielski                                  2    Hirson            26.01
2.20                  Bednarek                                   1    Łódź              04.02
2.20                  Bednarek                                   2=   Toruń             06.02
2.20                  Kobielski                                  2=   Toruń             06.02
2.20                  Bednarek                                   10   Banská Bystrica   09.02
2.16       Maciej     Grynienko       300398 Orlica Domaniów     3    Toruń             16.02  2.19-18
2.12       Adrian     Kordoński       130499 Fenix Słupsk        1    Spała             03.02  2.06-17
2.11       Maciej     Lepiato         180888 Start Gorzów        1    Warszawa          26.01  2.19-14

PV / Skok o tyczce (5.65-5.30-5.00) EA: 5.65; PZLA: 5.78
5.85       Piotr      Lisek           160892 OSOT Szczecin       1    Cottbus           30.01  6.00-17
                      (5.40/1  5.60/1  5.70/2  5.80/1  5.85/1  5.90/xxx)
5.83                  Lisek                                      1    Toruń             17.02
                      (5.40/1  5.60/1  5.72/2  5.83/1  5.91/xxx)
5.80       Paweł      Wojciechowski   060689 Zawisza Bydgoszcz   1=   Łódź              04.02  5.88-18
                      (5.50/1  5.70/1  5.80/1  5.90/xxx)
5.80                  Lisek                                      1=   Łódź              04.02
                      (5.40/1  5.60/1  5.70/1  5.80/1  5.90/xxx)
5.78                  Lisek                                      1    Szczecin          12.02
                      (5.26/1  5.46/1  5.61/1  5.71/2  5.78/2  5.85/xxx  5.85/x  5.80/x  5.75/1)
5.76                  Lisek                                      2    Berlin            01.02
                      (5.46/1  5.66/1  5.76/1  5.86/xxx)
5.76                  Wojciechowski                              3    Berlin            01.02
                      (5.46/2  5.66/1  5.76/3  5.86/xxx)
5.71                  Lisek                                      2    Liévin            10.02
                      (5.41/1  5.71/2  5.81/xxx)
5.70                  Wojciechowski                              5    Cottbus           30.01
                      (5.40/2  5.50/1  5.60/1  5.70/2  5.80/x  5.85/xx)
5.70       Robert     Sobera          190191 AZS-AWF Wrocław     3    Łódź              04.02  5.81-15
                      (5.30/2  5.50/2  5.60/2  5.70/1  5.80/xxx)
5.68                  Lisek                                      2    Toruń             06.02
                      (5.48/1  5.68/1  5.78/xxx)
5.66                  Sobera                                     4    Berlin            01.02
                      (5.36/1  5.46/1  5.56/1  5.66/2  5.76/xxx)
5.61                  Sobera                                     5    Szczecin          12.02
5.60                  Wojciechowski                              2    Toruń             17.02
5.50       Karol      Pawlik          170394 Zawisza Bydgoszcz   1    Łódź              26.01  5.50-17
5.50                  Sobera                                     3    Toruń             17.02
5.46                  Wojciechowski                              6=   Szczecin          12.02
5.46       Mateusz    Jerzy           290395 niestowarzyszony    8    Szczecin          12.02  5.50-17
5.41                  Sobera                                     3    Merzig            12.01
5.40                  Jerzy                                      1    Toruń             27.01
5.40                  Sobera                                     3    Chemnitz          10.02
5.30                  Pawlik                                     8    Łódź              04.02
5.30                  Jerzy                                      9    Łódź              04.02
                      (23/5)
5.00       Damian     Tomalik         271293 AZS-AWF Warszawa    1    Warszawa          26.01  4.70-18

LJ / Skok w dal (7.95-7.70-7.40) EA & PZLA: 7.95
7.93       Tomasz     Jaszczuk        280390 WLKS Iganie Nowe    1    Toruń             17.02  7.98-17
7.87                  Jaszczuk                                   3    Toruń             06.02
7.79       Mateusz    Różański        110898 AZS PWSZ Tarnów     1    Aleksandrów       03.02  7.73-18
7.77                  Różański                                   2    Toruń             17.02
7.73                  Jaszczuk                                   2    Sätra             04.02
7.73                  Jaszczuk                                   7    Madrid            08.02
7.73       Piotr      Tarkowski       100899 AZS-AWF Biała Podl. 3    Toruń             17.02  7.53-18
7.63       Andrzej    Kuch            271091 START Wieruszów     4    Toruń             17.02  7.58-17
7.50       Mateusz    Jopek           140296 AZS-AWF Wrocław     3    Jablonec          19.01  7.34-17
7.46       Paweł      Basałygo        100695 AZS PO Opole        5    Toruń             17.02  7.09-18

TJ / Trójskok (16.50-16.20-15.20) EA & PZLA: 16.50
16.51      Adrian     Świderski       270986 Śląsk Wrocław       1    Toruń             27.01  16.75-15
                      (  x    15.82    x      x    16.51    x  )
16.45                 Świderski                                  1    Toruń             16.02
16.30                 Świderski                                  1    Linz              09.02
15.76      Jan        Kulmaczewski    220495 UKS Pruszków        1    Spała             03.02  15.28-17
15.36      Rafał      Sulwirski       160796 AZS-AWF Warszawa    3    Toruń             16.02  14.56-17

SP / Pchnięcie kulą (20.15-19.00-16.50) EA & PZLA: 20.15
20.95      Konrad     Bukowiecki      170397 Gwardia Szczytno    1    Łódź              04.02  22.00-18
                      (20.32  20.11  20.95  20.24    x      x  )
20.92      Michał     Haratyk         100492 Sprint Bielsko-B.   1    Toruń             17.02  21.47-18
                      (19.00  20.50  20.79    x    20.92    x  )
20.78                 Bukowiecki                                 2    Toruń             17.02
                      (20.02  20.50  20.78    x      x      x  )
20.66                 Bukowiecki                                 2    Madrid            08.02
                      (  x    20.66  20.34  20.18    x      x  )
20.47      Jakub      Szyszkowski     210891 Śląsk Wrocław       1    Spała             03.02  20.55-15
                      (19.80    x    20.47  20.26  20.11  20.24)
20.45                 Haratyk                                    2    Spała             03.02
                      (  x    20.45    x    20.38    x    20.43)
20.32                 Szyszkowski                                2    Sassnitz          09.02
                      (20.23    x    20.11  19.46  19.71  20.32)
20.28                 Haratyk                                    3    Potsdam           13.02
                      (20.28  20.03    x      x      x      x  )
20.23                 Szyszkowski                                3    Toruń             17.02
                      (19.88  19.70  19.81    x    20.23  19.69)
20.14                 Szyszkowski                                3    Jablonec          19.01
20.07                 Szyszkowski                                1    Spała             20.01
19.98                 Haratyk                                    3    Madrid            08.02
19.79                 Szyszkowski                                5    Ostrava           12.02
19.67                 Szyszkowski                                4    Łódź              04.02
19.45                 Szyszkowski                                1    Hvam              26.01
19.19      Jan        Parol           111195 WLKS Iganie Nowe    4    Toruń             17.02  18.58-18
19.05      Andrzej    Naszko          090594 Gwardia Szczytno    1    Spała             08.02  19.19-18
                      (17/5)
18.91      Sebastian  Łukszo          290794 Gwardia Szczytno    5    Toruń             17.02  18.63-18
18.90      Rafał      Kownatke        240385 LKS Ziemi Puckiej   6    Toruń             17.02  20.37-15
18.80      Andrzej    Gudro           080494 WLKS Iganie Nowe    1    Warszawa          26.01  19.05-18
18.00      Szymon     Mazur           020998 AZS UMCS Lublin     5    Spała             08.02  18.76-18
16.74      Mariusz    Gałązka         290288 AZS PO Opole        10   Toruń             17.02  16.88-18
                      10
16.51      Michał     Walenda         280797 WLKS Nowe Iganie    4    Spała             20.01  16.20-18
U20 (6 kg) - 17.50
18.98      Kornel     Warszawski      110100 Agros Zamość        1    Toruń             09.02
18.61      Wojciech   Marok           120901 Orkan Środa Wlkp.   2    Toruń             09.02
18.17      Oskar      Kokoszewski     200100 Zawisza Bydgoszcz   3    Toruń             09.02
17.98      Michał     Skopiński       050900 ZLKL Zielona Góra   2    Toruń             27.01
U18 (5 kg) - 17.50
17.80      Jakub      Kanik           200502 Górnik Wałbrzych    1    Jablonec          30.01

WT / Rzut ciężarem (18.00)

Hep / Siedmiobój (5500-5000) EA: invited
5699       Paweł      Wiesiołek       130891 Warszawianka        1    Toruń             17.02  5986-15
                      (7.09-7.29-13.59-1.99 / 8.33-4.70-2:51.63)
5356	   Rafał      Horbowicz       010498 Warszawianka        12   Cardiff           27.01  5427-18
                      (7.40-6.70-14.47-1.87 / 8.26-4.55-2:53.27)
5327       Rafał      Abramowski      230295 AZS-AWF Warszawa    11   Cardiff           27.01  5520-18
                      (7.15-7.08-13.57-1.81 / 8.57-4.35-2:49.83)
5244	   Mikołaj    Jakóbczak       300598 AZS-AWF Wrocław     2    Toruń             17.02  5044-18
                      (7.14-6.73-14.06-1.90 / 8.55-4.20-2:56.99)
5123       Michał     Krawczyk        080992 AZS-AWF Warszawa    3    Toruń             17.02  5292-17
                      (7.46-6.22-12.90-1.78 / 8.67-4.70-2:41.92)
5056       Jacek      Chochorowski    180996 AZS PO Opole        14   Cardiff           27.01  5155-18
                      (7.27-6.92-12.57-1.78 / 8.46-4.25-3:00.06)
5037       Maciej     Włódarski       250397 Zawisza Bydgoszcz   4    Toruń             17.02  5095-18
                      (7.30-6.51-12.78-1.69 / 8.67-4.80-2:56.54)

3000 mW / Chód 3000 m (12:00.0)
11:29.66   Dawid      Tomala          270889 AZS PO Opole        1    Ostrava           26.01  10:58.89-18

5000 mW / Chód 5000 m (20:00.0-21:00.0)
19:26.32   Dawid      Tomala          270889 AZS PO Opole        1    Toruń             17.02  19:13.16-13
19:35.29   Rafał      Augustyn        140584 Stal Mielec         2    Toruń             17.02  19:16.51-14
19:44.57   Artur      Brzozowski      290385 AZS-AWF Katowice    3    Toruń             17.02  -0-
19:59.28   Rafał      Fedaczyński     031280 AZS UMCS Lublin     4    Toruń             17.02  19:35.67-12
20:16.92   Jakub      Jelonek         070785 Budowlani Częstoch. 5    Toruń             17.02  19:44.80-12
20:29.21   Łukasz     Niedziałek      150300 WLKS Iganie Nowe    6    Toruń             17.02  20:46.05-17
20:29.56   Rafał      Sikora          170287 AZS-AWF Katowice    7    Toruń             17.02  19:13.77-14

4x200 m (1:30.0)
1:26.11 NR AZS-AWF Katowice                                      1r2  Toruń             17.02  NR 1:26.08-84
       club(Karol Zalewski, Przemysław Słowikowski, Paweł Dzida, Karol Kwiatkowski)
1:27.56    OŚ AZS Poznań                                         2r2  Toruń             17.02
           (Eryk Hampel, Artur Zaczek, Adam Balcerek, Adrian Wesela)
1:27.66    WKS Śląsk Wrocław                                     3r2  Toruń             17.02
           (Łukasz Krawczuk, Tymoteusz Zimny, Radosław Maciąg, Antoni Walicki)
1:28.73    KS AZS AWF Kraków                                     1r1  Toruń             17.02
           (Łukasz Żak, Jakub Janiak, Michał Galikowski, Jakub Mordyl)
1:29.32    CWZS Zawisza Bydgoszcz                                2r1  Toruń             17.02
           (Adrian Trzósło, Jędrzej Ksepka, Mateusz Sieradzki, Bartosz Zieliński)
1:29.70    AZS-AWF Warszawa                                      4r2  Toruń             17.02
           (Wiktor Suwara, Gabriel Mikołajewski, Bartosz Rożnowski, Krzysztof Kiljan)

4x400 m (3:15.0) EA: invited

4x400 m MIX (3:30.0)
3:27.37    AZS-AWF Warszawa                                      1    Toruń             17.02  NR 3:27.20-18
           (Wiktor Suwara, Weronika Wyka, Agata Kołecka, Dariusz Kowaluk)
3:29.90    RLTL ZTE Radom                                        2    Toruń             17.02
           (Jakub Smoliński, Izabela Smolińska, Bartłomiej Czajkowski, Natalia Wosztyl)

Terminy uzyskiwania wskaźników PZLA: 26.01.2019 – 18.02.2019