POLAND / POLSKA '2018

MEN / MĘŻCZYŹNI as at: 26.05.2018 WOMEN / KOBIETY
All corrections please send to / Uwagi proszę kierować do Zbigniew Jonik

60 m (6.85)

100 m (10.40-10.65) - EA & PZLA: 10.35
10.29   +0.4 Dominik    Kopeć           050395 Agros Zamość        1r1  Lublin            20.05  10.37-17/10.28w-16
10.43   +0.6 Przemysław Słowikowski     201193 Flota Gdynia        1h1  Łódź              19.05  10.27-16
10.60   +0.1 Krzysztof  Grześkowiak     030493 AZS Poznań          1h2  Łódź              19.05  10.41-16
wind / z wiatrem
10.46   +2.2 Artur      Zaczek          280289 AZS Poznań          1    Leszno            26.05  10.47-12/10.40w-13
10.54   +2.2 Grzegorz   Zimniewicz      131091 Achilles Leszno     2    Leszno            26.05  10.31-13

150 m (16.00)

200 m (21.00-21.50) - EA: 20.90; PZLA: 20.70
21.01   -0.4 Dominik    Kopeć           050395 Agros Zamość        1r1  Lublin            20.05  20.94-17
21.41   -1.9 Adrian     Wesela          151198 AZS Poznań          1r1  Łódź              20.05  21.62-15
wind / z wiatrem
20.85   +2.2 Karol      Zalewski        070893 AZS-UWM Olsztyn     1r2  Warszawa          19.05  20.26-16
21.24   +2.2 Dariusz    Kowaluk         160496 AZS-AWF Warszawa    2r2  Warszawa          19.05  21.22-17
21.31   +2.5 MaksymilianKlepacki        141198 Bojary Białystok    1r1  Łomża             20.05  22.71-16
21.39   +2.2 Kacper     Kozłowski       071286 AZS-UWM Olsztyn     3r2  Warszawa          19.05  21.05-07
21.47   +2.2 Szymon     Woźniak         100899 BKL Bełchatów       1r8  Piaseczno         20.05  21.56-17

300 m (34.00)
33.48        Andrzej    Jaros           190790 AZS UMCS Lublin     1    Lublin            20.05  33.84-09

400 m (46.60-48.00) - EA: 46.70; PZLA: 46.20
46.44        Jakub      Krzewina        101089 Śląsk Wrocław       2A   Rehlingen         20.05  45.11-14
47.14        Mateusz    Rzeźniczak      230798 RKS Łódź            1r1  Lublin            26.05  47.40-16
47.33        Szymon     Kreft           290100 LKS Ziemi Puckiej   1r1  Słupsk            12.05  48.68-16
47.55        Kajetan    Duszyński       120595 AZS Łódź            2r1  Lublin            26.07  45.98-17
47.68        MaksymilianKlepacki        141198 Bojary Białystok    1    Białystok         12.05  48.38-16
47.78        Andrzej    Jaros           190790 AZS UMCS Lublin     3r1  Lublin            26.05  46.44-14
47.80        Tymoteusz  Zimny           140398 Śląsk Wrocław       4r1  Lublin            26.05  46.04-17

600 m (1:18.0)

800 m (1:48.0-1:51.5) - EA: 1:47.60; PZLA: 1:47.00
1:45.41      Marcin     Lewandowski     130687 Zawisza Bydgoszcz   3    Shanghai          12.05  1:43.72-15
1:46.11                 Lewandowski                                2    Cambridge, MA     19.05
1:46.64      Adam       Kszczot         020989 RKS Łódź            6    Eugene            25.05  1:43.30-11
1:46.70                 Kszczot                                    4    Doha              04.05
1:48.05      Mateusz    Borkowski       020497 RKS Łódź            3r4  Piaseczno         20.05  1:47.11i-17
1:49.98      Patryk     Kozłowski       101198 RLTL ZTE Radom      4r4  Piaseczno         20.05  1:49.46-17
1:50.39      Jakub      Augustyniak     040901 Olimpia Grudziądz   5r4  Piaseczno         20.05  1:52.10-17
1:50.53      Patryk     Sieradzki       061098 Zawisza Bydgoszcz   6r2  Piaseczno         20.05  1:50.67-16
1:51.45      Grzegorz   Kunc            030797 AZS-AWF Kraków      9    Des Moines        28.04  1:49.41-17

1000 m (2:22.0-2:25.0)
2:21.44      Adam       Czerwiński      021088 Wawel Kraków        1r1  Kraków            06.05  2:22.53-10

1500 m (3:42.0-3:50.0) - EA: 3:40.00; PZLA: 3:39.00

mile / mila (4:10.0)

2000 m (5:15.0)

3000 m (8:00.0-8:20.0)
8:16.57      Mateusz    Kaczor          030397 RLTL ZTE Radom      2    Stalowa Wola      12.05  8:26.04-17
8:16.61      Bartosz    Jarczok         260299 MKS Czechowice-Dz.  3    Stalowa Wola      12.05  8:21.34-16

5000 m (13:50.0-14:20.0) - EA & PZLA: 13:42.00

10000 m (29:00.0-30:00.0) - EA: 28:55.00; PZLA: 28:50.00
28:56.81     Tomasz     Grycko          160992 Bliza Władysławowo  1r2  Łomża             28.04  29:19.56-16
29:12.85     Adam       Nowicki         240890 MKL Szczecin        10r1 Braga             07.04  29:18.32-17
29:31.63     Szymon     Kulka           220693 Prefbet Śniadowo    2r2  Łomża             28.04  29:06.28-17
29:41.38     Dawid      Malina          181191 ROW Rybnik          3r2  Łomża             28.04  29:27.10-17
29:51.83     Kamil      Karbowiak       020595 Kotwica Brzeg       4r2  Łomża             28.04  30:22.93-17

HMar / Półmaraton (63.30-65:00)
63:17        Arkadiusz  Gardzielewski   120686 Śląsk Wrocław       5    Verona            18.02  63:28-11
64:13+       Henryk     Szost           200182 Grunwald Poznań          Hannover          08.04  62:35-11
64:23        Adam       Nowicki         240890 MKL Szczecin        15   Venlo             25.03  63:57-17
64:29+       Błażej     Brzeziński      300787 Śląsk Wrocław            Beppu             04.02  63:49-15
64:33        Szymon     Kulka           220693 Prefbet Śniadowo    1    Poznań            15.04  63:03-16
64:53        Marcin     Chabowski       280686 Flota Gdynia        6    Gdynia            18.03  62:26-11

Mar / Maraton (2:14:00-2:25:00) - PZLA: 2:13:30
2:12:43      Błażej     Brzeziński      300787 Śląsk Wrocław       11   Beppu             04.02  2:11:27-17
2:13:37      Henryk     Szost           200182 Grunwald Poznań     5    Hannover          08.04  2:07:39-12
2:13:53      Yared      Shegumo         110183 AZS-AWF Warszawa    6    Warszawa          22.04  2:10:34-13
2:15:17      Mariusz    Giżyński        260681 Grunwald Poznań     8    Warszawa          22.04  2:11:20-12
2:15:57      Arkadiusz  Gardzielewski   120686 Śląsk Wrocław       9    Warszawa          22.04  2:11:34-12
2:20:18      Emil       Dobrowolski     021186 Prefbet Śniadowo    10   Warszawa          22.04  2:13:50-15
2:21:02      Kamil      Jastrzębski     260892 SKB Kraśnik         11   Warszawa          22.04  2:21:36-17
2:21:27      Andrzej    Rogiewicz       010393 Zantyr Sztum        7    Kraków            22.04  -0-
2:23:37      Rafał      Czarnecki       261279 STS Skarżysko-Kam.  1    Gdańsk            15.04  2:24:32-17
2:24:39      Paweł      Ochal           170781 Prefbet Śniadowo    2    Mainz             06.05  2:12:20-07
                        10

100 km (8:00:00)

2000 mS / 2000 m prz. (5:50.0)

3000 mS / 3000 m prz. (8:42.0-9:05.0) - EA: 8:40.00; PZLA: 8:30.00

110 mH / 110 m ppł. (14.00-14.60) - EA: 13.85; PZLA: 13.75
13.61   +0.5 Damian     Czykier         100892 Podlasie Białystok  1    Piaseczno         20.05  13.28-17
13.67   +0.2            Czykier                                    1    Manchester        18.05
13.89   +0.5 Dominik    Bochenek        140587 Zawisza Bydgoszcz   2    Piaseczno         20.05  13.44-11
14.18   +0.5 Dominik    Staśkiewicz     050493 Pomerania Szczecin  3    Piaseczno         20.05  14.06/14.05w-17
14.52    0.0 Patryk     Bachar          161192 AZS-AWF Wrocław     1r1  Kolín             19.05  13.97-15
U20 (99 cm) - 14.30
14.19   +0.4 Michał     Wilk            030399 LA Basket Warszawa  1    Piaseczno         20.05

300 mH / 300 m ppł. (38.00)
hand timing / pomiar ręczny
36.2         Patryk     Dobek           130294 SKLA Sopot          1r2  Pliezhausen       13.05  -0-
36.3                    Dobek                                      2r4  Pliezhausen       13.05

400 mH / 400 m ppł. (51.15-53.00) - EA: 50.70; PZLA: 50.40
51.12        Jakub      Mordyl          150196 AZS-AWF Kraków      1r2  Łódź              20.05  54.58-14
51.75        Paweł      Gwiazdoń        030991 AZS-AWF Katowice    1r1  Łódź              20.05  51.08-16
51.81        Robert     Bryliński       020491 AZS Poznań          2r1  Łódź              20.05  49.88-16
52.58        Michał     Jabrzyński      200894 AZS UMCS Lublin     3r1  Łódź              20.05  52.42-15

HJ / Skok wzwyż (2.30-2.20-2.10) - EA & PZLA: 2.26
2.24sq       Sylwester  Bednarek        280489 RKS Łódź            3=   Białystok         20.05  2.33i-17
2.20sq       Norbert    Kobielski       280197 MKS Inowrocław      6    Białystok         20.05  2.26-17
2.15sq       Maciej     Grynienko       300398 Orlica Domaniów     7    Białystok         20.05  2.22-17
2.12         Maciej     Lepiato         180888 Start Gorzów        1    Bydgoszcz         06.05  2.22-13
2.10         Robert     Wolski          081282 MKLA Łęczyca        1    Leigh             05.05  2.31-06
2.10         Piotr      Sztandur        050800 MKS Inowrocław      1    Sopot             26.05  2.11A-17

PV / Skok o tyczce (5.70-5.30-5.00) - EA & PZLA: 5.55
5.81         Piotr      Lisek           160892 OSOT Szczecin       2    Shanghai          12.05  6.00i-17
                        (5.46/1  5.71/3  5.81/2  5.86/xxx)
5.75sq                  Lisek                                      1    Duszniki          18.05
                        (5.20/1  5.35/2  5.45/1  5.55/1  5.65/1  5.75/1  5.85/xxx)
5.71                    Lisek                                      3    Eugene            25.05
                        (5.56/1  5.71/3  5.81/xxx)
5.65sq                  Lisek                                      1    Białystok         20.05
5.60A                   Lisek                                      1    Sasolburg         27.03
5.56         Paweł      Wojciechowski   060689 Zawisza Bydgoszcz   4    Eugene            25.05  5.93-17
5.52         Robert     Sobera          190191 AZS-AWF Wrocław     3=   Rehlingen         20.05  5.81i-15
5.45sq                  Wojciechowski                              2    Duszniki          18.05
5.45sq       Karol      Pawlik          170394 Zawisza Bydgoszcz   4=   Duszniki          18.05  5.50i-17
5.45sq                  Pawlik                                     3    Białystok         20.05
5.35sq       Mateusz    Jerzy           290395 AZS-AWF Warszawa    5    Białystok         20.05  5.50i-17
5.31                    Wojciechowski                              11   Shanghai          12.05
                        (12/5)
5.00sq       Borys      Dżaman          170996 OSOT Szczecin       9    Duszniki          18.05  5.40-17

LJ / Skok w dal (8.00-7.70-7.40) - EA & PZLA: 7.95
7.90    +1.0 Tomasz     Jaszczuk        090392 WLKS Nowe Iganie    1    Biała Podlaska    12.05  8.18-17
7.61    +1.1 Mateusz    Różański        110898 AZS PWSZ Tarnów     1    Łódź              19.05  7.66-17
7.59    +0.9 Piotr      Tarkowski       100899 AZS-AWF Biała Podl. 1    Biała Podlaska    26.05  7.21i-17
7.54    -1.4 Krzysztof  Dudek           100795 Pogoń Ruda Śl.      1    Ruda Śl.          19.05  7.40-15
7.40    +0.5 Mateusz    Jopek           140296 AZS-AWF Wrocław     2    Łódź              19.05  7.57-16
wind / z wiatrem
7.43    +3.1 Bartosz   	Chojnowski      170397 Podlasie Białystok  1    Białystok         03.05  7.34-16

TJ / Trójskok (16.80-16.20-15.20) - EA & PZLA: 16.60
15.41   +2.0 Piotr      Mańczuk         250498 AZS-AWFiS Gdańsk    1    Łódź              20.05  14.94-17
15.41   +1.7 Jan        Kulmaczewski    220495 Misiaczki Pruszków  1A   Lublin            26.05  15.67-17

SP / Pchnięcie kulą (20.50-19.00-16.50) - EA & PZLA: 19.90
21.97        Michał     Haratyk         100492 Sprint Bielsko-B.   2    Eugene            26.05  21.88-17
                        (21.09  21.50  21.35  20.69    x    21.97)
21.67                   Haratyk                                    2    Białystok         20.05
                        (19.88  20.93    x    20.86  21.67  21.64)
21.18                   Haratyk                                    2    Leiria            11.03
                        (20.69  21.12  21.18  20.69    x      x  )
21.06                   Haratyk                                    1    Kielce            12.05
                        (19.56  20.16  20.21    x    20.67  21.06)
20.75        Konrad     Bukowiecki      170397 AZS UWM Olsztyn     3    Auckland          25.03  21.97i-17
                        (  x    20.06  20.75  20.72    x      x  )
20.63        Andrzej    Gudro           080494 WLKS Nowe Iganie    1    Biała Podlaska    26.05  19.40-17
                        (19.03  20.23  19.46  19.74  20.63  19.90)
20.39                   Bukowiecki                                 5    Christchurch      16.03
20.30        Jakub      Szyszkowski     210891 Śląsk Wrocław       1    Halle             26.05  20.92-17
20.19                   Bukowiecki                                 6    Timaru            14.03
20.12                   Bukowiecki                                 9    Eugene            26.05
20.10                   Szyszkowski                                1    Bojanowo          01.05
20.09                   Szyszkowski                                1    Łódź              19.05
20.02                   Szyszkowski                                1    Wrocław           05.05
19.99                   Szyszkowski                                4    Białystok         20.05
19.83                   Bukowiecki                                 2    Mersin            20.05
19.74                   Szyszkowski                                2    Kielce            12.05
19.33        Jan        Parol           111195 WLKS Nowe Iganie    5    Białystok         20.05  19.33-17
19.16                   Gudro                                      3    Kielce            12.05
                        (18/5)
18.98        Andrzej    Naszko          090594 Gwardia Szczytno    2    Bojanowo          01.05  18.84-17
18.46        Sebastian  Łukszo          290794 Gwardia Szczytno    3    Białystok         03.05  18.68-17
18.27        Szymon     Mazur           020998 AZS UMCS Lublin     2    Łódź              19.05  19.34-17
17.41        Rafał      Kownatke        240385 LKS Ziemi Puckiej   8    Białystok         20.05  20.37i-16
17.38        Tomasz     Zelma           060297 Zawisza Bydgoszcz   1    Bydgoszcz         20.05  17.65-17
                        10
17.01        Mariusz    Gałązka         290288 AZS PO Opole        3    Łódź              19.05  17.10-17
16.84        Marcin     Wrotyński       110396 AZS Poznań          1    Poznań            06.05  17.70-17
U-20 (6 kg) - 17.70
18.32        Kornel     Warszawski      110100 Orkan Ostrzeszów    1    Kielce            12.05
U-18 (5 kg) - 17.70
19.18        Wojciech   Marok           120901 Orkan Środa Wlkp.   1    Leszno            26.05
18.09        Piotr      Goździewicz     230301 UKS 12 Kalisz       1    Chorzów           15.05

DT / Rzut dyskiem (65.00-57.50-51.00) - EA & PZLA: 63.50
63.86        Robert     Urbanek         290487 MKS Aleksandrów     1    Kielce            12.05  66.93-12
62.33        Piotr      Małachowski     070683 Śląsk Wrocław       10   Halle             26.05  71.84-13
60.61        Wojciech   Praczyk         100193 Uczniak Szprotawa   1    Wiechlice         14.04  60.87-14
60.00        Paweł      Pasiński        060393 MKL Toruń           2    Kielce            12.05  61.46-15
59.48                   Praczyk                                    1    Cetniewo          05.05
59.16                   Praczyk                                    1    Łódź              19.05
59.02                   Pasiński                                   2    Cetniewo          05.05
58.38                   Praczyk                                    1    Szprotawa         12.05
57.75        Bartłomiej Stój            150596 AZS PO Opole        2    Łódź              19.05  64.64-16
55.53        Oskar      Stachnik        010398 AZS-AWF Wrocław     2    Szprotawa         12.05  56.52-17
54.44        Konrad     Bukowiecki      170397 AZS UWM Olsztyn     3    Mersin            19.05  58.42-17
54.37        Mateusz    Gibaszek        080397 Śląsk Wrocław       3    Szprotawa         12.05  52.60-17
53.51        Damian     Kamiński        151293 AZS-AWF Warszawa    2A   Lublin            26.05  61.72-17
52.44        Olgierd    Stański         040473 AZS UMCS Lublin     2    Biała Podlaska    26.05  64.20-00
                        10
U-20 (1.75 kg)
59.20        Jakub      Lewoszewski     070200 Agros Zamość        1    Cetniewo          05.05
53.47        Kornel     Warszawski      110100 Orkan Ostrzeszów    1    Wrocław           05.05
U-18 (1.5 kg)
61.63        Wojciech   Marok           120901 Orkan Środa Wlkp.   1    Środa Wlkp.       12.05
56.19        Gracjan    Kozak           191101 Bolesłavia          2    Cetniewo          05.05
52.71        Michał     Węgrzyk         220101 RMKS Rybnik         1    Chorzów           15.05
52.46        Sebastian  Lewoszewski     170602 Wisła Puławy        1    Warszawa          13.05
52.06        Michał     Trybulski       160301 MGOKSiR Korfantów   1    Wrocław           05.05
51.23        Mateusz    Gładkowski      050101 MKL Szczecin        1    Białogard         05.05

WT / Rzut ciężarem (19.00-18.00)

HT / Rzut młotem (76.00-68.00-60.00) - EA & PZLA: 74.00
80.70        Paweł      Fajdek          040689 Agros Zamość        1    Halle             26.05  83.93-15
                        (78.65  76.14    x    78.16    x    80.70)
79.71                   Fajdek                                     1    Kielce            12.05
                        (  x    79.71    x      x    78.58  78.19)
79.43                   Fajdek                                     1    Coral Gables      07.04
                        (76.86    x    78.10  79.43  77.45  79.08)
78.51                   Fajdek                                     1    Osaka             20.05
                        ()
77.30                   Fajdek                                     1    Leiria            10.03
                        (70.50  74.49  74.31    x    76.13  77.30)
76.66        Wojciech  	Nowicki         220289 Podlasie Białystok  3    Osaka             20.05  80.47-17
                        ()
76.51                  	Nowicki                                    2    Kielce            12.05
                        (70.39    x    76.17  76.48  76.51    x  )
68.68        Arkadiusz  Rogowski        300393 Agros Zamość        1    Warszawa          12.05  73.10-15
U-20 (6 kg) - 63.00
65.41        Michał     Mazur           250699 Agros Zamość        1    Lublin            20.05
64.94        Gracjan    Sabajtis        030100 AZS-AWF Gorzów      1    Cetniewo          05.05
U-18 (5 kg) - 63.00
72.31        Dawid      Piłat           060202 Stal Mielec         1    Przemyśl          19.05
72.28        Tomasz     Ratajczyk       200902 Park Zduńska Wola   1    Poznań            28.04
69.58        Paweł      Misiaszek       241201 Pomorze Stargard    1    Słupsk            12.05
66.50        Patryk     Bucki           140801 AZS-AWF Gorzów      2    Poznań            28.04
	
JT / Rzut oszczepem (82.00-74.00-65.00) - EA & PZLA: 80.00
82.01        Marcin     Krukowski       140692 Warszawianka        1    Warszawa          19.05  88.09-17
                        (76.46  82.01    x    79.82  80.22  79.18)
81.82                   Krukowski                                  1    Kielce            12.05
79.99        Cyprian    Mrzygłód        020298 AZS-AWFiS Gdańsk    2    Warszawa          19.05  80.52-17
79.00        Łukasz     Grzeszczuk      030390 Warszawianka        2    Kielce            12.05  84.77-14
78.44        Piotr      Lebioda         280592 AZS-AWFiS Gdańsk    3    Warszawa          19.05  78.56-16
76.80        Bartosz    Osewski         200391 AZS-AWFiS Gdańsk    4    Warszawa          19.05  83.89-12  
76.69                   Mrzygłód                                   3    Kielce            12.05
76.53                   Grzeszczuk                                 5    Warszawa          19.05
76.03        Hubert     Chmielak        190689 AZS-AWFiS Gdańsk    6    Leiria            11.03  82.58-14
75.15                   Lebioda                                    1    Słupsk            12.05
75.04                   Chmielak                                   1    Łódź              20.05
74.57        Dawid      Kościów         050690 Jantar Ustka        3    Halle             26.05  78.80-17
74.55                   Mrzygłód                                   3u23 Leiria            11.03
74.43                   Kościów                                    2    Słupsk            12.05
                        (14/7)
73.96        Mateusz    Kwaśniewski     160795 Uczniak Szprotawa   1    Szprotawa         12.05  76.64-16
73.65        Krystian   Bondarenko      221091 Fenix Słupsk        3    Słupsk            12.05  78.06-15
69.17        Wojciech   Sumiński        140194 AZS-AWF Warszawa    2    Łódź              20.05  69.09-17
                        10
69.07        Rafał      Gierek          240296 AZS-AWF Warszawa    5    Kielce            12.05  71.98-16
68.96        Bartosz    Kobyłka         240289 UKS 12 Kalisz       1    Leszno            26.05  73.10-10
67.24        Szymon     Sadowski        250499 Fenix Słupsk        1    Białogard         19.05  65.51-17
66.86        Oskar      Trejgo          020500 Podlasie Białystok  1    Biała Podlaska    12.05  63.05-17
65.56        Wojciech   Ćwik            200794 AZS-UWM Olsztyn     1    Toruń             12.05  75.11-17
U-18 (700 g) - 68.00
74.86        Marek      Mucha           250201 AZS PO Opole        1    Kraków            05.05

Dec / Dziesięciobój (7.400-6.800) - EA & PZLA: 7.850
7348         Rafał      Abramowski      230295 AZS-AWF Warszawa    8    Firenze           28.04  7358-17
                        (10.81/-0.9-7.19/+1.2-13.18-1.86-50.57 / 15.42/+0.1-40.16-4.35-55.84-4:56.25)
7154	     Rafał      Horbowicz       010498 Warszawianka        10   Firenze           28.04  6646j-16
                        (11.54/+0.0-6.72/+0.8-14.07-1.98-53.09 / 14.78/+0.1-40.68-4.35-49.96-4:51.75)
6875         Jacek      Chochorowski    180996 AZS PO Opole        1    Wrocław           13.05  7041-17
                        (11.20/+0.3-6.73/+0.2-13.41-1.83-50.56 / 15.08/+0.9-40.15-4.30-43.76-5:16.84)
6871         Paweł      Wiesiołek       130891 Warszawianka        13   Firenze           28.04  8140-15
                        (11.12/-0.9-6.89/-0.8-14.12-1.89-50.48 / 15.19/+0.6-44.64-4.45-56.36-  DNF  )
6807         Mikołaj    Jakubczak       300598 AZS-AWF Wrocław     14   Firenze           28.04  7300j-17
                        (11.57/-0.4-6.66/+1.1-12.92-1.92-51.56 / 15.06/+0.0-41.08-4.15-37.64-4:52.80)

3000 mW / Chód 3000 m (12:00)

5000 mW / Chód 5000 m (20:00-21:00)
20:28+       Dawid      Tomala          270889 AZS-AWF Katowice         Poděbrady         07.04  19:13.16i-13
20:52+       Łukasz     Niedziałek      150300 WLKS Iganie Nowe    18   Taicang           05.05  20:25-17
20:55+       Artur      Brzozowski      290385 AZS-AWF Katowice         Poděbrady         07.04  20:15+-17
20:55+       Jakub      Jelonek         070785 AZS-AWF Kraków           Poděbrady         07.04  19:28.66-11
20:57+       Rafał      Augustyn        140584 Stal Mielec              Poděbrady         07.04  19:16.51i-14
20:57+       Rafał      Sikora          170287 AZS-AWF Kraków           Poděbrady         07.04  19:13.77i-14

10000 mW / Chód 10000 m (40:00-43:00)
40:22        Dawid      Tomala          270889 AZS-AWF Katowice    1    Olomouc           30.03  40:11-13
41:47+       Artur      Brzozowski      290385 AZS-AWF Katowice         Poděbrady         07.04  40:17.91-17
41:51+       Jakub      Jelonek         070785 AZS-AWF Kraków           Poděbrady         07.04  39:49-12
41:52        Rafał      Sikora          170287 AZS-AWF Katowice    2    Olomouc           30.03  40:30.80-10
41:53        Łukasz     Niedziałek      150300 WLKS Iganie Nowe    12   Taicang           05.05  41:28-17
42:01+       Rafał      Augustyn        140584 Stal Mielec              Poděbrady         07.04  39:47-10

20 kmW / Chód 20 km (1:24:00-1:30:00) - EA: 1:25:00; PZLA: 1:22:30
1:23:22      Artur      Brzozowski      290385 AZS-AWF Katowice    6    Poděbrady         07.04  1:20:33-17
1:23:53      Rafał      Augustyn        140584 Stal Mielec         7    Adelaide          11.02  1:20:53-12
1:24:23      Rafał      Fedaczyński     031280 AZS UMCS Lublin     8    Adelaide          11.02  1:20:18-14
1:24:25      Dawid      Tomala          270889 AZS-AWF Katowice    1    Zaniemyśl         14.04  1:20:30-13
1:24:29      Jakub      Jelonek         070785 AZS-AWF Kraków      11   Poděbrady         07.04  1:21:05-12
1:24:41      Damian     Błocki          280489 AZS-AWF Katowice    12   Adelaide          11.02  1:21:29-17
1:26:25      Rafał      Sikora          170287 AZS-AWF Kraków      19   Poděbrady         07.04  1:21:04-11
1:27:48      Adrian     Błocki          110490 AZS-AWF Katowice    4    Dudince           24.03  1:25:55-10

50 kmW / Chód 50 km (4:00:00-4:30:00) - EA: 4:08:00; PZLA: 3:53:00
3:48:22      Rafał      Augustyn        140584 Stal Mielec         7    Taicang           05.05  3:43:22-16
3:49:54      Rafał      Sikora          170287 AZS-AWF Kraków      11   Taicang           05.05  3:46:16-11
3:54:31      Adrian     Błocki          110490 AZS-AWF Katowice    19   Taicang           05.05  3:47:16-16
2017:
3:52:11      Rafał      Fedaczyński     031280 AZS UMCS Lublin     22   London            13.08

4x100 m (40.50) - ranking EA

4x400 m (3:15.0) - ranking EA
3:14.39      AZS Łódź                                              1    Łódź              20.05
             (Kamil Mroczek, Adam Mroczek, Natan Buch, Kajetan Duszyński)

Terminy uzyskiwania wskaźników PZLA: 04.05.2018 – 22.07.2018 Bieg na 10000 metrów: 20.04.2018 – 30.06.2018 Maraton: 04.08.2017 – 29.04.2018 Chód na 20 kilometrów: 01.03.2018 – 30.06.2018 Chód na 50 kilometrów: 04.08.2017 – 06.05.2018