POLAND / POLSKA '2018

MEN / MĘŻCZYŹNI as at: 13.06.2018 WOMEN / KOBIETY
All corrections please send to / Uwagi proszę kierować do Zbigniew Jonik

60 m (6.85)

100 m (10.40-10.65) - EA & PZLA: 10.35
10.23   +1.8 Przemysław Słowikowski     201193 Flota Gdynia        1h2  Gliwice           10.06  10.27-16
10.29   +0.4 Dominik    Kopeć           050395 Agros Zamość        1r1  Lublin            20.05  10.37-17/10.28w-16
10.29    0.0            Słowikowski                                1    Gliwice           10.06
10.30    0.0 Remigiusz  Olszewski       200992 Zawisza Bydgoszcz   2    Gliwice           10.06  10.21-16
10.38   +1.1            Olszewski                                  1h1  Gliwice           10.06
10.40   +1.3            Olszewski                                  3r2  Bydgoszcz         29.05
10.45   +0.8 Karol      Kwiatkowski     200896 AZS-AWF Katowice    1    Kraków            03.06  10.52/10.43w-17
10.47   +1.8 Krzysztof  Grześkowiak     030493 AZS Poznań          3h2  Gliwice           10.06  10.41-16
10.54   +1.8 Artur      Zaczek          280289 AZS Poznań          4h2  Gliwice           10.06  10.47-12/10.40w-13
10.56   +1.4 Damian     Sztejkowski     100399 LKS Polkowice       1    Żary              02.06  10.74-16
10.57   +1.8 Grzegorz   Zimniewicz      131091 Achilles Leszno     5h2  Gliwice           10.06  10.31-13
10.58   -0.4 Piotr      Mitka           220894 AZS-AWF Kraków      1h2  Kraków            03.06  10.54-17
10.58   +1.7 Przemysław Adamski         271296 Flota Gdynia        1    Gdańsk            09.06  10.44/10.40w-17
                        10
10.60   +0.5 Antoni     Plichta         100100 Lubusz Słubice      1h2j Słubice           09.06  10.90-17
10.65   +1.3 Dariusz    Kuć             240486 Zawisza Bydgoszcz   9r2  Bydgoszcz         29.05  10.15-11
10.65   +0.5 Michał     Jakóbczyk       130595 Agros Zamość        5    Riga              29.05  10.52-17
10.65   +1.6 Rafał      Łupiński        200301 Podlasie Białystok  1-y  Słubice           09.06  11.77-17
wind / z wiatrem
10.46   +2.2 Artur      Zaczek          280289 AZS Poznań          1    Leszno            26.05  10.47-12/10.40w-13
10.54   +2.2 Grzegorz   Zimniewicz      131091 Achilles Leszno     2    Leszno            26.05  10.31-13

150 m (16.00)

200 m (21.00-21.50) - EA: 20.90; PZLA: 20.70
20.55   +2.0 Karol      Zalewski        070893 AZS-AWF Katowice    1    Jessheim          10.06  20.26-16
21.01   -0.4 Dominik    Kopeć           050395 Agros Zamość        1r1  Lublin            20.05  20.94-17
21.02   +0.8 Dariusz    Kowaluk         160496 AZS-AWF Warszawa    2A   Gliwice           10.06  21.22-17
21.03   +0.6 Artur      Zaczek          280289 AZS Poznań          1B   Gliwice           10.06  20.76-15
21.10   +1.0 Piotr      Mitka           220894 AZS-AWF Kraków      1r1  Kraków            03.06  21.18-17
21.12   +0.6 Adrian     Wesela          151198 AZS Poznań          2B   Gliwice           10.06  21.62-15
21.12   +2.0 Rafał      Omelko          160189 AZS-AWF Wrocław     2    Jessheim          10.06  20.96/20.61w-17
21.27   +1.8 Adrian     Brzeziński      240898 MKL Toruń           1r4  Łódź              03.06  21.77-17
21.34   +1.1 Bartosz    Zieliński       300699 Juvenia Puszczykowo 1r3  Poznań            03.06  22.38-17
21.39   +2.0 Łukasz     Krawczuk        150689 Śląsk Wrocław       4    Jessheim          10.06  21.19-15/21.15w-09
                        10
21.41   +0.6 Kacper     Kozłowski       071286 AZS-UWM Olsztyn     3B   Gliwice           10.06  21.05-07
21.41   +0.8 Jakub      Krzewina        101089 Śląsk Wrocław       4A   Gliwice           10.06  21.13-09
wind / z wiatrem
20.81   +2.4            Zalewski                                   1    Radom             27.05
20.85   +2.2            Zalewski                                   1r2  Warszawa          19.05
21.31   +2.5 MaksymilianKlepacki        141198 Bojary Białystok    1r1  Łomża             20.05  22.71-16
21.34   +2.4 Przemysław Adamski         271296 Flota Gdynia        1r1  Gdańsk            09.06  21.36-17
21.39   +2.2 Kacper     Kozłowski       071286 AZS-UWM Olsztyn     3r2  Warszawa          19.05  21.05-07
21.47   +2.2 Szymon     Woźniak         100899 BKL Bełchatów       1r8  Piaseczno         20.05  21.56-17

300 m (34.00)
33.48        Andrzej    Jaros           190790 AZS UMCS Lublin     1    Lublin            20.05  33.84-09

400 m (46.60-48.00) - EA: 46.70; PZLA: 46.20
45.15        Karol      Zalewski        070893 AZS-AWF Katowice    3r2  Chorzów           08.06  45.84-16
45.71                   Zalewski                                   1r2  Bydgoszcz         29.05
46.06        Jakub      Krzewina        101089 Śląsk Wrocław       4r2  Chorzów           08.06  45.11-14
46.44                   Krzewina                                   2A   Rehlingen         20.05
46.49        Dariusz    Kowaluk         160496 AZS-AWF Warszawa    1r1  Chorzów           08.06  46.40-17
46.61        Patryk     Dobek           130294 SKLA Sopot          7r2  Chorzów           08.06  46.15-13
46.69        Szymon     Kreft           290100 LKS Ziemi Puckiej   1r1j Słubice           09.06  48.68-16
46.83        Mateusz    Rzeźniczak      230798 RKS Łódź            2r1  Chorzów           08.06  47.40-16
46.93        Kacper     Kozłowski       071286 AZS-UWM Olsztyn     3r1  Chorzów           08.06  45.24-10
47.02        Tymoteusz  Zimny           140398 Śląsk Wrocław       4r1  Chorzów           08.06  46.04-17
47.09        Łukasz     Krawczuk        150689 Śląsk Wrocław       8r2  Chorzów           08.06  45.65-14
47.28        Kajetan    Duszyński       120595 AZS Łódź            1    Łomża             05.06  45.98-17
                        10
47.41        Sebastian  Jakubowski      050399 LKS Lubawa          2r1j Słubice           09.06  48.24-17
47.44        Adrian     Wesela          151198 AZS Poznań          2    Łomża             05.06  49.76-17
47.47        Radosław   Maciąg          141299 Tiki-Taka Kolbuszowa3r1j Słubice           09.06  48.46-17
47.53        Jakub      Mordyl          150196 AZS-AWF Kraków      1r1  Kraków            03.06  50.47-14
47.68        MaksymilianKlepacki        141198 Bojary Białystok    1    Białystok         12.05  48.38-16
47.78        Andrzej    Jaros           190790 AZS UMCS Lublin     3r1  Lublin            26.05  46.44-14
47.81        Adam       Mroczek         211299 AZS Łódź            4r1j Słubice           09.06  48.54-16
47.85        Patryk     Adamczyk        050194 RLTL ZTE Radom      5r1  Chorzów           08.06  47.48-16
47.88        Bartłomiej Chojnowski      240993 Śląsk Wrocław       5    Gliwice           10.06  47.04-16
47.92        Hubert     Olczyk          100295 AZS PO Opole        1r1  Kraków            10.06  47.81-17
                        20

600 m (1:18.0)

800 m (1:48.0-1:51.5) - EA: 1:47.60; PZLA: 1:47.00
1:45.41      Marcin     Lewandowski     130687 Zawisza Bydgoszcz   3    Shanghai          12.05  1:43.72-15
1:46.11                 Lewandowski                                2    Cambridge, MA     19.05
1:46.12      Adam       Kszczot         020989 RKS Łódź            2    Chorzów           08.06  1:43.30-11
1:46.22      Michał     Rozmys          130395 Barnim Goleniów     5    Montbéliard       01.06  1:45.70-17
1:46.23                 Kszczot                                    7    Roma              31.05
1:46.53      Mateusz    Borkowski       020497 RKS Łódź            6    Chorzów           08.06  1:47.11i-17
1:46.64                 Kszczot                                    6    Eugene            25.05
1:46.70                 Kszczot                                    4    Doha              04.05
1:46.93                 Rozmys                                     4    Bydgoszcz         29.05
1:47.21                 Rozmys                                     7    Chorzów           08.06
1:47.20                 Borkowski                                  6    Bydgoszcz         29.05
1:48.05                 Borkowski                                  3r4  Piaseczno         20.05
                        (12/4)
1:48.68      Patryk     Sieradzki       061098 Zawisza Bydgoszcz   9    Chorzów           08.06  1:50.67-16
1:49.86      Patryk     Kozłowski       101198 RLTL ZTE Radom      1    Radom             27.05  1:49.46-17
1:50.39      Jakub      Augustyniak     040901 Olimpia Grudziądz   5r4  Piaseczno         20.05  1:52.10-17
1:51.08      Adam       Masaczyński     050201 KKL Kielce          2    Radom             27.05  1:53.39-17
1:51.42      Szymon     Zięba           160399 UKS Kolbuszowa      3    Radom             27.05  1:50.44-17
1:51.45      Grzegorz   Kunc            030797 AZS-AWF Kraków      9    Des Moines        28.04  1:49.41-17
                        10
1:51.52      Roman      Kwiatkowski     190595 Start Otwock        4    Radom             27.05  1:50.20-17
1:51.56      Adam       Włodarczyk      260597 AZS Łódź            1    Łódź              03.06  1:53.36-17

1000 m (2:22.0-2:25.0)
2:16.52      Adam       Kszczot         020989 RKS Łódź            4    Stockholm         10.06  2:15.72-14
2:21.44      Adam       Czerwiński      021088 Wawel Kraków        1r1  Kraków            06.05  2:22.53-10

1500 m (3:42.0-3:50.0) - EA: 3:40.00; PZLA: 3:39.00
3:39.76      Michał     Rozmys          130395 Barnim Goleniów     5    Turku             05.06  3:36.37-17
3:43.20      Adam       Włodarczyk      260597 AZS Łódź            4A   Gliwice           10.06  3:47.84-17
3:45.01      Patryk     Kozłowski       101198 RLTL ZTE Radom      1    Bydgoszcz         29.05  3:49.49-17
3:44.08      Roman      Kwiatkowski     190595 Start Otwock        6A   Gliwice           10.06  3:43.12-17
3:45.19      Szymon     Żywko           120499 Victoria Stalowa W. 7A   Gliwice           10.06  3:51.07-17
3:47.07      Andrzej    Kowalczyk       301198 Fajfer Łapanów      4    Bydgoszcz         29.05  3:47.92-17
3:48.18      Szymon     Dobaj           190995 Wawel Kraków        1    Chorzów           08.06  4:26.29-11

mile / mila (4:10.0)

2000 m (5:15.0)

3000 m (8:00.0-8:20.0)
8:11.37      Robert     Głowala         291092 Wilga Garwolin      1    Chorzów           08.06  8:28.58-17
8:11.43      Szymon     Topolnicki      040294 AZS-AWF Katowice    2    Chorzów           08.06  8:15.14i-14
8:12.67      Łukasz     Oślizło         140589 AZS-AWF Katowice    3    Chorzów           08.06  8:04.59i-12
8:14.63      Emil       Dobrowolski     021186 Prefbet Śniadowo    4    Chorzów           08.06  8:17.25-12
8:16.57      Mateusz    Kaczor          030397 RLTL ZTE Radom      2    Stalowa Wola      12.05  8:26.04-17
8:16.61      Bartosz    Jarczok         260299 MKS Czechowice-Dz.  3    Stalowa Wola      12.05  8:21.34-16
8:17.16      Dawid      Malina          181191 ROW Rybnik          1r1  Lublin            27.05  8:15.68-15
8:18.28      Dariusz    Boratyński      260997 AZS-AWf Wrocław     5    Chorzów           08.06  8:35.10-16

5000 m (13:50.0-14:20.0) - EA & PZLA: 13:42.00
14:18.75     Robert     Głowala         291092 Wilga Garwolin      6A   Łomża             05.06  14:13.02-17

10000 m (29:00.0-30:00.0) - EA: 28:55.00; PZLA: 28:50.00
28:56.81     Tomasz     Grycko          160992 Bliza Władysławowo  1r2  Łomża             28.04  29:19.56-16
29:12.85     Adam       Nowicki         240890 MKL Szczecin        10r1 Braga             07.04  29:18.32-17
29:31.63     Szymon     Kulka           220693 Prefbet Śniadowo    2r2  Łomża             28.04  29:06.28-17
29:41.38     Dawid      Malina          181191 ROW Rybnik          3r2  Łomża             28.04  29:27.10-17
29:51.83     Kamil      Karbowiak       020595 Kotwica Brzeg       4r2  Łomża             28.04  30:22.93-17

HMar / Półmaraton (63.30-65:00)
63:17        Arkadiusz  Gardzielewski   120686 Śląsk Wrocław       5    Verona            18.02  63:28-11
64:13+       Henryk     Szost           200182 Grunwald Poznań          Hannover          08.04  62:35-11
64:23        Adam       Nowicki         240890 MKL Szczecin        15   Venlo             25.03  63:57-17
64:29+       Błażej     Brzeziński      300787 Śląsk Wrocław            Beppu             04.02  63:49-15
64:33        Szymon     Kulka           220693 Prefbet Śniadowo    1    Poznań            15.04  63:03-16
64:53        Marcin     Chabowski       280686 Flota Gdynia        6    Gdynia            18.03  62:26-11

Mar / Maraton (2:14:00-2:25:00) - PZLA: 2:13:30
2:12:43      Błażej     Brzeziński      300787 Śląsk Wrocław       11   Beppu             04.02  2:11:27-17
2:13:37      Henryk     Szost           200182 Grunwald Poznań     5    Hannover          08.04  2:07:39-12
2:13:53      Yared      Shegumo         110183 AZS-AWF Warszawa    6    Warszawa          22.04  2:10:34-13
2:15:17      Mariusz    Giżyński        260681 Grunwald Poznań     8    Warszawa          22.04  2:11:20-12
2:15:57      Arkadiusz  Gardzielewski   120686 Śląsk Wrocław       9    Warszawa          22.04  2:11:34-12
2:20:18      Emil       Dobrowolski     021186 Prefbet Śniadowo    10   Warszawa          22.04  2:13:50-15
2:21:02      Kamil      Jastrzębski     260892 SKB Kraśnik         11   Warszawa          22.04  2:21:36-17
2:21:27      Andrzej    Rogiewicz       010393 Zantyr Sztum        7    Kraków            22.04  -0-
2:23:37      Rafał      Czarnecki       261279 STS Skarżysko-Kam.  1    Gdańsk            15.04  2:24:32-17
2:24:39      Paweł      Ochal           170781 Prefbet Śniadowo    2    Mainz             06.05  2:12:20-07
                        10

100 km (8:00:00)

2000 mS / 2000 m prz. (5:50.0)

3000 mS / 3000 m prz. (8:42.0-9:05.0) - EA: 8:40.00; PZLA: 8:30.00
8:32.39      Krystian   Zalewski        110489 Barnim Goleniów     7    Turku             05.06  8:16.20-14
8:51.65      Łukasz     Oślizło         140589 AZS-AWF Katowice    1    Wrocław           13.06  8:27.61-12
9:02.65      Szymon     Topolnicki      040294 AZS-AWF Katowice    8    Bydgoszcz         29.05  8:54.17-14

110 mH / 110 m ppł. (14.00-14.60) - EA: 13.85; PZLA: 13.75
13.42   +0.5 Damian     Czykier         100892 Podlasie Białystok  2    Chorzów           08.06  13.28-17
13.55   +0.9            Czykier                                    5    Praha             04.06
13.58   +0.1            Czykier                                    4    Ostrava           13.06
13.60   -1.2            Czykier                                    2r2  Bydgoszcz         29.05
13.61   +0.5            Czykier                                    1    Piaseczno         20.05
13.67   +0.2            Czykier                                    1    Manchester        18.05
13.85   +0.5 Artur      Noga            020588 SKLA Sopot          4    Chorzów           08.06  13.26-13/13.20w-10
13.89   +0.5 Dominik    Bochenek        140587 Zawisza Bydgoszcz   2    Piaseczno         20.05  13.44-11
13.94   +0.5 Dawid      Żebrowski       080197 Victoria Racibórz   5    Chorzów           08.06  13.90-17
13.95   +0.9            Noga                                       7    Praha             04.06
                        (10/4)
14.08    0.0 Wiktor     Santkiewicz     160798 Pomerania Szczecinek1    Słubice           09.06  13.89j-16
14.18   +0.5 Dominik    Staśkiewicz     050493 Pomerania Szczecin  3    Piaseczno         20.05  14.06/14.05w-17
14.34   +0.7 Ariel      Kalwasiński     110497 Zawisza Bydgoszcz   1    Łódź              03.06  15.06-17
14.49   -0.7 Michał     Włodarczyk      200294 Płomień Sosnowiec   1    Kraków            03.06  14.17-17
14.49    0.0 Patryk     Bachar          161192 AZS-AWF Wrocław     1r1  Nové Město n.Met. 09.06  13.97-15
wind / z wiatrem
13.92   +2.9            Noga                                       1    Radom             27.05
14.06   +2.9 Dominik    Staśkiewicz     050493 Pomerania Szczecin  2    Radom             27.05  14.06/14.05w-17
U20 (99 cm) - 14.30
14.18   +0.9 Olgierd    Michniewski     181100 RLTL ZTE Radom      1h1  Słubice           09.06
14.19   +0.4 Michał     Wilk            030399 LA Basket Warszawa  1    Piaseczno         20.05
U18 (91.4 cm) - 14.30
13.86   -0.4 Natan      Frąckiewicz     020801 Pomerania Szczecinek1    Słubice           09.06
14.19   -0.4 Jakub      Czak            290501 Lubusz Słubice      2    Słubice           09.06

300 mH / 300 m ppł. (38.00)
hand timing / pomiar ręczny
36.2         Patryk     Dobek           130294 SKLA Sopot          1r2  Pliezhausen       13.05  -0-
36.3                    Dobek                                      2r4  Pliezhausen       13.05

400 mH / 400 m ppł. (51.15-53.00) - EA: 50.70; PZLA: 50.40
50.06        Patryk     Dobek           130294 SKLA Sopot          2r2  Espoo             13.06  48.40-15
50.30                   Dobek                                      7    Praha             04.06
50.74        Jakub      Mordyl          150196 AZS-AWF Kraków      3    Gliwice           10.06  54.58-14
50.94        Patryk     Adamczyk        050194 RLTL ZTE Radom      1    Radom             27.05  49.72-16
51.00        Paweł      Gwiazdoń        030991 AZS-AWF Katowice    4    Gliwice           10.06  51.08-16
51.11                   Mordyl                                     2    Riga              29.05
51.12                   Mordyl                                     1r2  Łódź              20.05
51.67        Jakub      Smoliński       210792 RLTL ZTE Radom      1    Kraków            10.06  50.11-16
51.81        Robert     Bryliński       020491 AZS Poznań          2r1  Łódź              20.05  49.88-16
51.81        Radosław   Czyż            070188 Wieliczanka         1    Kraków            03.06  50.56-11
52.10        Bartosz    Dudek           250292 AZS-AWF Katowice    5    Gliwice           10.06  51.63-16
52.58        Michał     Jabrzyński      200894 AZS UMCS Lublin     3r1  Łódź              20.05  52.42-15
52.67        Gabriel    Mikołajewski    160399 MUKS Płock          1    Warszawa          03.06  53.21-17
                        10

HJ / Skok wzwyż (2.30-2.20-2.10) - EA & PZLA: 2.26
2.27         Maciej     Grynienko       300398 Orlica Domaniów     2    Chorzów           08.06  2.22-17
2.27         Sylwester  Bednarek        280489 RKS Łódź            3    Chorzów           08.06  2.33i-17
2.24sq                  Bednarek                                   3=   Białystok         20.05
2.24         Norbert    Kobielski       280197 MKS Inowrocław      4    Chorzów           08.06  2.26-17
2.20sq                  Kobielski                                  6    Białystok         20.05
2.20                    Bednarek                                   2    Radom             27.05
2.12         Maciej     Lepiato         180888 Start Gorzów        1    Bydgoszcz         06.05  2.22-13
2.10         Robert     Wolski          081282 MKLA Łęczyca        1    Leigh             05.05  2.31-06
2.10         Piotr      Sztandur        050800 MKS Inowrocław      1    Sopot             26.05  2.11A-17

PV / Skok o tyczce (5.70-5.30-5.00) - EA & PZLA: 5.55
5.85         Piotr      Lisek           160892 OSOT Szczecin       1    Bydgoszcz         29.05  6.00i-17
                        (5.55/2  5.65/1  5.75/2  5.85/2  5.96/xxx)
5.81                    Lisek                                      2    Shanghai          12.05
                        (5.46/1  5.71/3  5.81/2  5.86/xxx)
5.81sq       Paweł      Wojciechowski   060689 Zawisza Bydgoszcz   1    Sopot             02.06  5.93-17
                        (5.26/1  5.41/2  5.51/3  5.61/3  5.81/1  5.96/xxx)
5.78                    Wojciechowski                              2    Roma              31.05
                        (5.36/1  5.52/1  5.62/1  5.72/xx  5.78/1  5.84/xxx)
5.76                    Lisek                                      3    Stockholm         10.06
                        (5.30/1  5.50/1  5.66/2  5.76/1  5.81/xxx)
5.76                    Wojciechowski                              4    Stockholm         10.06
                        (5.30/1  5.66/3  5.76/2  5.81/xx  5.86/x)
5.75sq                  Lisek                                      1    Duszniki          18.05
                        (5.20/1  5.35/2  5.45/1  5.55/1  5.65/1  5.75/1  5.85/xxx)
5.75                    Wojciechowski                              2    Bydgoszcz         29.05
                        (5.20/1  5.35/1  5.55/2  5.65/1  5.75/2  5.85/xx  5.90/x)
5.75                    Wojciechowski                              1    Ostrava           13.06
                        (5.40/2  5.55/3  5.65/2  5.75/2  5.86/xxx)
5.71                    Lisek                                      3    Eugene            25.05
                        (5.56/1  5.71/3  5.81/xxx)
5.71                    Wojciechowski                              2    Chorzów           08.06
                        (5.21/2  5.36/1  5.51/1  5.71/2  5.81/x  5.86/xx)
5.70                    Lisek                                      1    Łomża             05.06
                        (5.40/1  5.60/1  5.70/1)
5.65sq                  Lisek                                      1    Białystok         20.05
5.60A                   Lisek                                      1    Sasolburg         27.03
5.56                    Wojciechowski                              4    Eugene            25.05
5.55                    Lisek                                      3    Hengelo           03.06
5.55         Robert     Sobera          190191 AZS-AWF Wrocław     1    Wrocław           13.06  5.81i-15
5.52                    Sobera                                     3=   Rehlingen         20.05
5.51                    Lisek                                      3    Chorzów           08.06
5.45sq                  Wojciechowski                              2    Duszniki          18.05
5.45sq       Karol      Pawlik          170394 Zawisza Bydgoszcz   4=   Duszniki          18.05  5.50i-17
5.45sq                  Pawlik                                     3    Białystok         20.05
5.41sq                  Sobera                                     4    Sopot             02.06
5.36                    Pawlik                                     5=   Chorzów           08.06
5.36                    Sobera                                     5=   Chorzów           08.06
5.35sq       Mateusz    Jerzy           290395 AZS-AWF Warszawa    5    Białystok         20.05  5.50i-17
5.35                    Sobera                                     6    Bydgoszcz         29.05
5.35                    Jerzy                                      7    Bydgoszcz         29.05
5.31                    Wojciechowski                              11   Shanghai          12.05
                        (29/5)
5.00sq       Borys      Dżaman          170996 OSOT Szczecin       9    Duszniki          18.05  5.40-17

LJ / Skok w dal (8.00-7.70-7.40) - EA & PZLA: 7.95
7.95    +0.2 Tomasz     Jaszczuk        090392 WLKS Nowe Iganie    4    Praha             04.06  8.18-17
7.90    +1.0            Jaszczuk                                   1    Biała Podlaska    12.05
7.73    +0.6 Mateusz    Różański        110898 AZS PWSZ Tarnów     1    Radom             27.05  7.66-17
7.71    +1.5            Jaszczuk                                   1    Chorzów           08.06
7.65    +1.4 Bartosz    Gąbka           270599 MKS Aleksandrów     2    Radom             27.05  7.38-17
7.61    +0.2 Adrian     Strzałkowski    280390 MKL Szczecin        3    Chorzów           08.06  8.18i-14
7.59    +0.9 Piotr      Tarkowski       100899 AZS-AWF Biała Podl. 1    Biała Podlaska    26.05  7.21i-17
7.55    +2.0 Mateusz    Jopek           140296 AZS-AWF Wrocław     2    Turnov            29.05  7.57-16
7.54    -1.4 Krzysztof  Dudek           100795 Pogoń Ruda Śl.      1    Ruda Śl.          19.05  7.40-15
7.45    -0.4 Patryk     Bachar          161192 AZS-AWF Wrocław     4    Turnov            29.05  7.52-17
7.40    -0.7 Bartosz    Chojnowski      170397 Podlasie Białystok  4    Chorzów           08.06  7.34-16
wind / z wiatrem
7.43    +3.1 Bartosz   	Chojnowski      170397 Podlasie Białystok  1    Białystok         03.05  7.34-16

TJ / Trójskok (16.80-16.20-15.20) - EA & PZLA: 16.60
16.48   +1.3 Karol      Hoffmann        010689 MKS Aleksandrów Ł.  3    Riga              29.05  17.16-16
15.41   +2.0 Piotr      Mańczuk         250498 AZS-AWFiS Gdańsk    1    Łódź              20.05  14.94-17
15.41   +1.7 Jan        Kulmaczewski    220495 Misiaczki Pruszków  1A   Lublin            26.05  15.67-17
15.21   +0.9 Sławomir   Glapiński       160394 AZS Łódź            1    Łódź              09.06  15.72-15

SP / Pchnięcie kulą (20.50-19.00-16.50) - EA & PZLA: 19.90
22.08 NR     Michał     Haratyk         100492 Sprint Bielsko-B.   2    Ostrava           13.06  21.88-17
                        (  x    21.82  22.08    x      x      x  )
21.97                   Haratyk                                    2    Eugene            26.05
                        (21.09  21.50  21.35  20.69    x    21.97)
21.67                   Haratyk                                    2    Białystok         20.05
                        (19.88  20.93    x    20.86  21.67  21.64)
21.58                   Haratyk                                    3    Chorzów           08.06
                        (21.24  21.29  21.56  21.16  21.58  21.31)
21.18                   Haratyk                                    2    Leiria            11.03
                        (20.69  21.12  21.18  20.69    x      x  )
21.06                   Haratyk                                    1    Kielce            12.05
                        (19.56  20.16  20.21    x    20.67  21.06)
21.06        Konrad     Bukowiecki      170397 AZS UWM Olsztyn     1    Łódź              03.06  21.97i-17
                        (  x      x      x    19.93  21.06    x  )
20.75                   Bukowiecki                                 3    Auckland          25.03
                        (  x    20.06  20.75  20.72    x      x  )
20.68        Jakub      Szyszkowski     210891 Śląsk Wrocław       4    Praha             04.06  20.92-17
                        (20.68  20.43  20.53  20.02  20.49  20.59)
20.63        Andrzej    Gudro           080494 WLKS Nowe Iganie    1    Biała Podlaska    26.05  19.40-17
                        (19.03  20.23  19.46  19.74  20.63  19.90)
20.39                   Bukowiecki                                 5    Christchurch      16.03
20.32                   Bukowiecki                                 5    Chorzów           08.06
20.30                   Szyszkowski                                1    Halle             26.05
20.23                   Szyszkowski                                1    Wrocław           02.06
20.19                   Bukowiecki                                 6    Timaru            14.03
20.13                   Szyszkowski                                1    Kraków            10.06
20.12                   Bukowiecki                                 9    Eugene            26.05
20.10                   Szyszkowski                                1    Bojanowo          01.05
20.09                   Szyszkowski                                1    Łódź              19.05
20.02                   Szyszkowski                                1    Wrocław           05.05
20.00                   Szyszkowski                                1    Wrocław           13.06
19.99                   Szyszkowski                                4    Białystok         20.05
19.83                   Bukowiecki                                 2    Mersin            20.05
19.76                   Gudro                                      8    Chorzów           08.06
19.74                   Szyszkowski                                2    Kielce            12.05
19.72                   Gudro                                      2    Kraków            10.06
19.58                   Szyszkowski                                9    Chorzów           08.06
19.33        Jan        Parol           111195 WLKS Nowe Iganie    5    Białystok         20.05  19.33-17
19.20                   Bukowiecki                                 1    Łomża             05.06
19.16                   Gudro                                      3    Kielce            12.05
19.04                   Parol                                      3    Kraków            10.06
19.02                   Gudro                                      2    Łomża             05.06
                        (32/5)
18.98        Andrzej    Naszko          090594 Gwardia Szczytno    2    Bojanowo          01.05  18.84-17
18.56        Sebastian  Łukszo          290794 Gwardia Szczytno    2    Łódź              03.06  18.68-17
18.27        Szymon     Mazur           020998 AZS UMCS Lublin     2    Łódź              19.05  19.34-17
17.58        Marcin     Wrotyński       110396 AZS Poznań          1    Poznań            03.06  17.70-17
17.42        Tomasz     Zelma           060297 Zawisza Bydgoszcz   1    Toruń             10.06  17.65-17
                        10
17.41        Rafał      Kownatke        240385 LKS Ziemi Puckiej   8    Białystok         20.05  20.37i-16
17.01        Mariusz    Gałązka         290288 AZS PO Opole        3    Łódź              19.05  17.10-17
U-20 (6 kg) - 17.70
18.33        Kornel     Warszawski      110100 Orkan Ostrzeszów    1    Kraków            03.06
U-18 (5 kg) - 17.70
19.48        Wojciech   Marok           120901 Orkan Środa Wlkp.   1    Żary              02.06
18.09        Piotr      Goździewicz     230301 UKS 12 Kalisz       1    Chorzów           15.05
18.07        Gracjan    Kozak           191101 Bolesłavia          1    Wrocław           13.06

DT / Rzut dyskiem (65.00-57.50-51.00) - EA & PZLA: 63.50
65.15        Robert     Urbanek         290487 MKS Aleksandrów     1    Radom             27.05  66.93-12
                        (  x    63.12  65.15    x    62.98  64.34)
64.84        Piotr      Małachowski     070683 Śląsk Wrocław       3    Turnov            29.05  71.84-13
64.62                   Urbanek                                    1    Gliwice           10.06
64.10                   Urbanek                                    8    Roma              31.05
64.10                   Małachowski                                4    Chorzów           08.06
63.95                   Małachowski                                9    Roma              31.05
63.88                   Urbanek                                    5    Turnov            29.05
63.86                   Urbanek                                    1    Kielce            12.05
63.54                   Małachowski                                6    Ostrava           12.06
62.33                   Małachowski                                10   Halle             26.05
62.01                   Małachowski                                2    Radom             27.05
61.75                   Urbanek                                    5    Chorzów           08.06
60.61        Wojciech   Praczyk         100193 Uczniak Szprotawa   1    Wiechlice         14.04  60.87-14
60.00        Paweł      Pasiński        060393 MKL Toruń           2    Kielce            12.05  61.46-15
59.48                   Praczyk                                    1    Cetniewo          05.05
59.16                   Praczyk                                    1    Łódź              19.05
59.02                   Pasiński                                   2    Cetniewo          05.05
58.96                   Pasiński                                   5    Radom             27.05
58.38                   Praczyk                                    1    Szprotawa         12.05
58.31                   Pasiński                                   3    Gliwice           10.06
58.25                   Pasiński                                   1    Łódź              03.06
57.75        Bartłomiej Stój            150596 AZS PO Opole        2    Łódź              19.05  64.64-16
                        (22/5)
56.14        Damian     Kamiński        151293 AZS UMCS Lublin     1    Warszawa          10.06  61.72-17
55.53        Oskar      Stachnik        010398 AZS-AWF Wrocław     2    Szprotawa         12.05  56.52-17
54.72        Krystian   Pawelczyk       220895 MKS Pułtusk         7    Radom             27.05  57.81-17
54.44        Konrad     Bukowiecki      170397 AZS UWM Olsztyn     3    Mersin            19.05  58.42-17
54.37        Mateusz    Gibaszek        080397 Śląsk Wrocław       3    Szprotawa         12.05  52.60-17
                        10
52.44        Olgierd    Stański         040473 AZS UMCS Lublin     2    Biała Podlaska    26.05  64.20-00
52.12        Jakub      Lewoszewski     070200 Agros Zamość        3    Warszawa          03.06  48.52-17
52.05        Szymon     Marchlewski     091297 Zawisza Bydgoszcz   1    Piła              26.05  51.00-17
51.73        Szymon     Mazur           020998 AZS UMCS Lublin     3    Łódź              03.06  52.10-17
U-20 (1.75 kg)
59.20        Jakub      Lewoszewski     070200 Agros Zamość        1    Cetniewo          05.05
53.47        Kornel     Warszawski      110100 Orkan Ostrzeszów    1    Wrocław           05.05
51.62        Michał     Jarmołowicz     280599 Uczniak Szprotawa   1    Zielona Góra      29.05
U-18 (1.5 kg)
61.63        Wojciech   Marok           120901 Orkan Środa Wlkp.   1    Środa Wlkp.       12.05
58.16        Gracjan    Kozak           191101 Bolesłavia          1    Słubice           10.06
53.24        Sebastian  Lewoszewski     170602 Wisła Puławy        1    Warszawa          10.06
53.12        Michał     Węgrzyk         220101 RMKS Rybnik         1    Częstochowa       26.05
52.06        Michał     Trybulski       160301 MGOKSiR Korfantów   1    Wrocław           05.05
52.00        Jarosław   Andrzejczak     230402 Echo Twardogóra     1    Wrocław           02.06
51.33        Jakub      Giedrowicz      020101 Fenix Słupsk        4    Słubice           10.06
51.23        Mateusz    Gładkowski      050101 MKL Szczecin        1    Białogard         05.05

WT / Rzut ciężarem (19.00-18.00)

HT / Rzut młotem (76.00-68.00-60.00) - EA & PZLA: 74.00
81.45        Wojciech  	Nowicki         220289 Podlasie Białystok  1    Gliwice           10.06  80.47-17
                        (75.24  78.60  79.43  81.14  81.45  80.96)
80.70        Paweł      Fajdek          040689 Agros Zamość        1    Halle             26.05  83.93-15
                        (78.65  76.14    x    78.16    x    80.70)
80.63                   Nowicki                                    1    Chorzów           08.06
                        (76.08    x    78.55  80.63  80.63    x  )
80.04                   Fajdek                                     2    Chorzów           08.06
                        (  x      x    78.92    x    80.04  78.66)
79.79                   Fajdek                                     2    Gliwice           10.06
                        (  x    79.01    x    79.79  78.16    x  )
79.71                   Fajdek                                     1    Kielce            12.05
                        (  x    79.71    x      x    78.58  78.19)
79.57                   Fajdek                                     1    Forbach           27.05
                        (79.57  78.06  78.91  77.17  78.00  78.87)
79.43                   Fajdek                                     1    Coral Gables      07.04
                        (76.86    x    78.10  79.43  77.45  79.08)
79.41        Wojciech  	Nowicki         220289 Podlasie Białystok  1    Turku             05.06
                        (76.89  79.41    x    77.66    x      x  )
78.86                   Fajdek                                     2    Turku             05.06
                        (  x    78.86    x      x    76.45  77.06)
78.80                  	Nowicki                                    2    Forbach           27.05
                        (  x    78.28    x    78.80    x    78.22)
78.51                   Fajdek                                     1    Osaka             20.05
                        (  x    74.89  78.51  77.98  77.72    x  )
77.30                   Fajdek                                     1    Leiria            10.03
                        (70.50  74.49  74.31    x    76.13  77.30)
76.66                  	Nowicki                                    3    Osaka             20.05
                        (74.23  75.63  75.73  76.05    x    76.66)
76.51                  	Nowicki                                    2    Kielce            12.05
                        (70.39    x    76.17  76.48  76.51    x  )
70.73        Arkadiusz  Rogowski        300393 Agros Zamość        1    Warszawa          03.06  73.10-15
69.77                   Rogowski                                   1    Warszawa          10.06
69.23                   Rogowski                                   1    Warszawa          27.05
68.68                   Rogowski                                   1    Warszawa          12.05
                        (19/3)
60.32        Kamil      Swancar         200798 AZS Poznań          1    Poznań            03.06  67.10j-17
U-20 (6 kg) - 63.00
65.99        Michał     Mazur           250699 Agros Zamość        1    Warszawa          03.06
65.69        Dawid      Piłat           060202 Stal Mielec         1    Stalowa Wola      02.06
64.94        Gracjan    Sabajtis        030100 AZS-AWF Gorzów      1    Cetniewo          05.05
U-18 (5 kg) - 63.00
73.69        Paweł      Misiaszek       241201 Pomorze Stargard    1    Słubice           09.06
73.51        Dawid      Piłat           060202 Stal Mielec         1    Zamość            10.06
72.28        Tomasz     Ratajczyk       200902 Park Zduńska Wola   1    Poznań            28.04
66.50        Patryk     Bucki           140801 AZS-AWF Gorzów      2    Poznań            28.04
	
JT / Rzut oszczepem (82.00-74.00-65.00) - EA & PZLA: 80.00
83.34        Marcin     Krukowski       140692 Warszawianka        1    Radom             27.05  88.09-17
                        (81.59    x    74.88  83.34  78.05    x  )
82.42                   Krukowski                                  3    Dessau-Roßlau     08.06
                        (76.48  77.41  80.33  82.42    x    76.30)
82.01                   Krukowski                                  1    Warszawa          19.05
                        (76.46  82.01    x    79.82  80.22  79.18)
81.82                   Krukowski                                  1    Kielce            12.05
81.32                   Krukowski                                  6    Turku             05.06
80.70        Cyprian    Mrzygłód        020298 AZS-AWFiS Gdańsk    3    Radom             27.05  80.52-17
79.99                   Mrzygłód                                   2    Warszawa          19.05
79.46                   Mrzygłód                                   1    Espoo             13.06
79.42        Łukasz     Grzeszczuk      030390 Warszawianka        5    Riga              29.05  84.77-14
79.40                   Mrzygłód                                   1    Leiden            09.06
79.00                   Grzeszczuk                                 2    Kielce            12.05
78.80                   Mrzygłód                                   3    Tärtu             03.06
78.44        Piotr      Lebioda         280592 AZS-AWFiS Gdańsk    3    Warszawa          19.05  78.56-16
78.19        Hubert     Chmielak        190689 AZS-AWFiS Gdańsk    1    Białogard         02.06  82.58-14
77.73                   Grzeszczuk                                 4    Radom             27.05
76.80        Bartosz    Osewski         200391 AZS-AWFiS Gdańsk    4    Warszawa          19.05  83.89-12  
76.69                   Mrzygłód                                   3    Kielce            12.05
76.53                   Grzeszczuk                                 5    Warszawa          19.05
76.03                   Chmielak                                   6    Leiria            11.03
75.94                   Mrzygłód                                   1    St. Pölten        31.05
75.91                   Chmielak                                   5    Radom             27.05
75.28                   Chmielak                                   2    Leiden            09.06
75.27                   Grzeszczuk                                 7    Praha             04.06
75.25                   Krukowski                                  8    Riga              29.05
75.15                   Lebioda                                    1    Słupsk            12.05
75.04                   Chmielak                                   1    Łódź              20.05
74.61        Mateusz    Kwaśniewski     160795 Uczniak Szprotawa   1    Żary              02.06  76.64-16
74.59                   Grzeszczuk                                 2    Colmar            09.06
74.57        Dawid      Kościów         050690 Jantar Ustka        3    Halle             26.05  78.80-17
74.55                   Mrzygłód                                   3u23 Leiria            11.03
74.43                   Kościów                                    2    Słupsk            12.05
                        (31/8)
73.65        Krystian   Bondarenko      221091 Fenix Słupsk        3    Słupsk            12.05  78.06-15
72.48        Rafał      Gierek          240296 AZS-AWF Warszawa    1    Warszawa          03.06  71.98-16
                        10
69.69        Kacper     Oleszczuk       150594 Polonia Pasłęk      6    Radom             27.05  82.29-15
69.36        Szymon     Sadowski        250499 Fenix Słupsk        2    Białogard         02.06  65.51-17
69.17        Wojciech   Sumiński        140194 AZS-AWF Warszawa    2    Łódź              20.05  69.09-17
69.01        Wiktor     Mertka          070997 UKS Cyprianka       3A   Lublin            27.05  67.40-17
68.96        Bartosz    Kobyłka         240289 UKS 12 Kalisz       1    Leszno            26.05  73.10-10
67.30        Dominik    Wabik           141199 RLTL ZTE Radom      2    Warszawa          03.06  68.86-17
66.86        Oskar      Trejgo          020500 Podlasie Białystok  1    Biała Podlaska    12.05  63.05-17
65.56        Wojciech   Ćwik            200794 AZS-UWM Olsztyn     1    Toruń             12.05  75.11-17
U-18 (700 g) - 68.00
74.86        Marek      Mucha           250201 AZS PO Opole        1    Kraków            05.05

Dec / Dziesięciobój (7.400-6.800) - EA & PZLA: 7.850
7921         Paweł      Wiesiołek       130891 Warszawianka        1    Suwałki           02.06  8140-15
                        (11.10/-2.1-7.39/+1.9-13.35-1.96-49.58 / 14.77/+0.8-44.87-4.90-56.87-4:41.31)
7650                    Wiesiołek                                  20   Götzis            27.05
                        (10.96/+0.5-7.07/-1.1-13.77-1.91-49.48 / 15.12/-2.6-45.70-4.60-52.31-4:45.74)
7388         Rafał      Abramowski      230295 AZS-AWF Warszawa    2    Suwałki           02.06  7358-17
                        (11.02/-2.1-7.31/+3.3-13.69-1.87-50.45 / 15.43/+1.7-43.31-4.30-49.98-4:47.49)
7154	     Rafał      Horbowicz       010498 Warszawianka        10   Firenze           28.04  6646j-16
                        (11.54/+0.0-6.72/+0.8-14.07-1.98-53.09 / 14.78/+0.1-40.68-4.35-49.96-4:51.75)
7125         Jacek      Chochorowski    180996 AZS PO Opole        3    Suwałki           02.06  7041-17
                        (11.28/-2.1-7.15/+1.1-12.86-1.87-49.75 / 14.73/+0.8-40.35-3.70-48.97-4:46.19)
7017         Mikołaj    Jakubczak       300598 AZS-AWF Wrocław     5    Suwałki           02.06  7300j-17
                        (11.55/-2.1-6.85/+1.9-13.37-1.87-50.59 / 15.18/+0.8-41.50-4.20-43.60-4:46.16)
U-20 (6kg/99cm/1.75kg)
7094         Aleksy     Boroń           010600 LA Basket Warszawa  1    Suwałki           02.06
                        (11.37/-0.5-6.99/+3.7-14.90-1.77-52.41 / 15.64/+1.0-44.55-4.50-52.28-5:11.38)

3000 mW / Chód 3000 m (12:00)
11:49+       Dawid      Tomala          270889 AZS-AWF Katowice    2=   Simnas            09.06  11:10.79-11

5000 mW / Chód 5000 m (20:00-21:00)
20:02        Dawid      Tomala          270889 AZS-AWF Katowice    5    Simnas            09.06  19:13.16i-13
20:52+       Łukasz     Niedziałek      150300 WLKS Iganie Nowe    18   Taicang           05.05  20:25-17
20:55+       Artur      Brzozowski      290385 AZS-AWF Katowice         Poděbrady         07.04  20:15+-17
20:55+       Jakub      Jelonek         070785 AZS-AWF Kraków           Poděbrady         07.04  19:28.66-11
20:57+       Rafał      Augustyn        140584 Stal Mielec              Poděbrady         07.04  19:16.51i-14
20:57+       Rafał      Sikora          170287 AZS-AWF Kraków           Poděbrady         07.04  19:13.77i-14

10000 mW / Chód 10000 m (40:00-43:00)
40:22        Dawid      Tomala          270889 AZS-AWF Katowice    1    Olomouc           30.03  40:11-13
41:47+       Artur      Brzozowski      290385 AZS-AWF Katowice         Poděbrady         07.04  40:17.91-17
41:51+       Jakub      Jelonek         070785 AZS-AWF Kraków           Poděbrady         07.04  39:49-12
41:52        Rafał      Sikora          170287 AZS-AWF Katowice    2    Olomouc           30.03  40:30.80-10
41:53        Łukasz     Niedziałek      150300 WLKS Iganie Nowe    12   Taicang           05.05  41:28-17
42:01+       Rafał      Augustyn        140584 Stal Mielec              Poděbrady         07.04  39:47-10

20 kmW / Chód 20 km (1:24:00-1:30:00) - EA: 1:25:00; PZLA: 1:22:30
1:23:22      Artur      Brzozowski      290385 AZS-AWF Katowice    6    Poděbrady         07.04  1:20:33-17
1:23:53      Rafał      Augustyn        140584 Stal Mielec         7    Adelaide          11.02  1:20:53-12
1:24:23      Rafał      Fedaczyński     031280 AZS UMCS Lublin     8    Adelaide          11.02  1:20:18-14
1:24:25      Dawid      Tomala          270889 AZS-AWF Katowice    1    Zaniemyśl         14.04  1:20:30-13
1:24:29      Jakub      Jelonek         070785 AZS-AWF Kraków      11   Poděbrady         07.04  1:21:05-12
1:24:41      Damian     Błocki          280489 AZS-AWF Katowice    12   Adelaide          11.02  1:21:29-17
1:26:25      Rafał      Sikora          170287 AZS-AWF Kraków      19   Poděbrady         07.04  1:21:04-11
1:27:48      Adrian     Błocki          110490 AZS-AWF Katowice    4    Dudince           24.03  1:25:55-10

50 kmW / Chód 50 km (4:00:00-4:30:00) - EA: 4:08:00; PZLA: 3:53:00
3:48:22      Rafał      Augustyn        140584 Stal Mielec         7    Taicang           05.05  3:43:22-16
3:49:54      Rafał      Sikora          170287 AZS-AWF Kraków      11   Taicang           05.05  3:46:16-11
3:54:31      Adrian     Błocki          110490 AZS-AWF Katowice    19   Taicang           05.05  3:47:16-16
2017:
3:52:11      Rafał      Fedaczyński     031280 AZS UMCS Lublin     22   London            13.08

4x100 m (40.50) - ranking EA
39.23        Polska                                                1    Bydgoszcz         29.05  NR 38.31-12
             (Dominik Kopeć, Remigiusz Olszewski, Dariusz Kuć, Przemysław Słowikowski)
40.03        OŚ AZS Poznań                                         1    Suwałki           01.06
             (Artur Zaczek, Krzysztof Grześkowiak, Adrian Wesela, Eryk Hampel)
40.38        CWZS Zawisza Bydgoszcz                                2    Suwałki           01.06
             (Jakub Rychlewski, Remigiusz Olszewski, Dariusz Kuć, Dominik Bochenek)

4x400 m (3:15.0) - ranking EA
3:07.39      WKS Śląsk Wrocław                                     1    Suwałki           01.06
             (Łukasz Krawczuk, Bartłomiej Chojnowski, Tymoteusz Zimny, Jakub Krzewina)
3:09.56      AZS UMCS Lublin                                       2    Suwałki           01.06
             (Cezary Mirosław, Maciej Hołub, Michał Jabrzyński, Andrzej Jaros)
3:10.48      RLTL ZTE Radom                                        3    Suwałki           01.06
             (Jakub Smoliński, Piotr Szewczyk, Bartłomiej Czajkowski, Patryk Adamczyk)
3:11.41      AZS Łódź                                              4    Suwałki           01.06
             (Kamil Mroczek, Adam Mroczek, Natan Buch, Kajetan Duszyński)
3:12.39      AZS-AWF Warszawa                                      5    Suwałki           01.06
             (Dariusz Kowaluk, Jakub Bałdyka, Łukasz Ozdarski, Wiktor Suwara)
3:14.21      UMCS Lublin                                           1r1  Lublin            27.05
             (Karol Kania, Michał Jabrzyński, Michał Kitliński, Cezary Mirosław)
3:14.33      PŁ Łódź                                               2r1  Lublin            27.05
             (Kajetan Duszyński, Kamil Mroczek, Jędrzej Hasiura, Mateusz Rzeźniczak)
3:14.39      AZS Łódź                                              1    Łódź              20.05
             (Kamil Mroczek, Adam Mroczek, Natan Buch, Kajetan Duszyński)

Terminy uzyskiwania wskaźników PZLA: 04.05.2018 – 22.07.2018 Bieg na 10000 metrów: 20.04.2018 – 30.06.2018 Maraton: 04.08.2017 – 29.04.2018 Chód na 20 kilometrów: 01.03.2018 – 30.06.2018 Chód na 50 kilometrów: 04.08.2017 – 06.05.2018