POLAND / POLSKA '2018

WOMEN / KOBIETY as at: 13.06.2018 MEN / MĘŻCZYŹNI
All corrections please send to / Uwagi proszę kierować do Zbigniew Jonik

60 m (7.65)

100 m (11.60-12.00) - EA: 11.50; PZLA: 11.43
11.30   +0.3 Ewa        Swoboda         260797 AZS-AWF Katowice    1    Chorzów           08.06  11.12/11.10w-16
11.52   +0.3 Martyna    Kotwiła         130199 RLTL ZTE Radom      1-j  Słubice           09.06  11.79-17
11.59   +0.9 Agata      Forkasiewicz    130194 AZS-AWF Wrocław     1r1  Wrocław           12.05  11.46-16/11.31w-17
11.62   +0.3 Magdalena  Stefanowicz     210900 MKS-MOSM Bytom      5    Chorzów           08.06  11.62A-17
11.68   +0.3 Kamila     Ciba            290395 AZS Poznań          6    Chorzów           08.06  11.62-17
11.69   +0.3 Klaudia    Adamek          220399 Gwardia Piła        7    Chorzów           08.06  11.67-17
11.81   -1.1 Pia        Skrzyszowska    200401 Skra Warszawa       1h1  Warszawa          03.06  12.06-17
11.84   +1.2 Natalia    Wosztyl         280899 RLTL ZTE Radom      1h1j Słubice           09.06  12.24-17
11.91   -1.2 Klaudia    Siciarz         150398 AZS-AWF Kraków      2    Lublin            26.05  11.86-17
11.93   -1.1 Marlena    Gola            080698 Podlasie Białystok  1    Słubice           09.06  12.09-17
                        10
11.98   +1.7 Julia      Polak           090501 ROW Rybnik          1r1  Częstochowa       20.05  11.95-17
11.99   +0.3 Paulina    Guzowska        170600 Orkan Września      2-j  Słubice           09.06  12.03-17
wind / z wiatrem
11.31   +2.1 Anna       Kiełbasińska    260690 SKLA Sopot          1    Radom             27.05  11.34-15
11.49   +2.9 Magdalena  Stefanowicz     210900 MKS-MOSM Bytom      1A   Łomża             05.06  11.62A-17
11.51   +2.1            Stefanowicz                                2    Radom             27.05
11.51   +2.1 Martyna    Kotwiła         130199 RLTL ZTE Radom      3    Radom             27.05  11.79-17
11.53   +2.9            Kotwiła                                    2A   Łomża             05.06
11.62   +2.1 Kamila     Ciba            290395 AZS Poznań          1h2  Łódź              19.05  11.62-17
11.65   +2.8 Klaudia    Adamek          220399 Gwardia Piła        1    Bydgoszcz         20.05  11.67-17
11.77   +2.1 Pia        Skrzyszowska    200401 Skra Warszawa       5    Radom             27.05  12.06-17
11.79   +2.9 Marlena    Gola            080698 Podlasie Białystok  4A   Łomża             05.06  12.09-17
11.90   +2.9 Katarzyna  Sokólska        230893 Bojary Białystok    6    Łomża             05.06  11.56/11.50w-16
11.94   +2.8 Adrianna   Sułek           030499 Zawisza Bydgoszcz   2    Bydgoszcz         20.05  11.84-17

150 m (18.50)
17.39 NR+0.7 Agata      Forkasiewicz    130194 AZS-AWF Wrocław     1    Wrocław           05.05  17.84-14
17.62   +0.5 Patrycja   Wyciszkiewicz   080194 AZS Poznań          2r2  Pliezhausen       13.05  -0-
17.94   +1.9 Magdalena  Brendel         170900 Budowlani Częstoch. 1r3  Kraków            06.05  -0-
18.30   +0.7 Jagoda     Mierzyńska      030898 AZS-AWF Wrocław     2    Wrocław           05.05  19.87-14

200 m (23.70-24.45) - EA: 23.50; PZLA: 23:40
23.27   +0.2 Martyna    Kotwiła         130199 RLTL ZTE Radom      1r1  Lublin            20.05  23.83/23.61w-17
23.36   +0.3 Patrycja   Wyciszkiewicz   080194 AZS Poznań          2A   Gliwice           10.06  23.64-16
23.41   -0.2 Anna       Kiełbasińska    260690 SKLA Sopot          1B   Ostrava           13.06  22.94-15
23.58   +1.1            Kotwiła                                    1r1j Słubice           10.06
23.59   +0.3 Agata      Forkasiewicz    130194 AZS-AWF Wrocław     4A   Gliwice           10.06  23.51-17/23.23w-16
23.64   -0.5 Martyna    Dąbrowska       050494 Bojary Białystok    1r1  Warszawa          03.06  23.58-16
23.88   +1.2 Justyna    Saganiak        011295 UKS 55 Łódź         1r3  Łódź              03.06	 24.50-17
23.95   +0.4 Natalia    Kaczmarek       170198 AZS-AWF Wrocław     2r1  Wrocław           13.06  24.46-16
23.96   +0.8 Adrianna   Sułek           030499 Zawisza Bydgoszcz   1    Bydgoszcz         20.05  24.30-17
24.01   +1.1 Marlena    Gola            080698 Podlasie Białystok  1    Słubice           10.06  24.66/24.17w-17
24.10   -0.6 Kamila     Ciba            290395 AZS Poznań          1B   Gliwice           10.06  24.17-16
                        10
24.11   +0.3 Magdalena  Stefanowicz     210900 MKS-MOSM Bytom      1r1  Bielsko-Biała     12.05  24.31-17
24.15   +0.4 Natalia    Wosztyl         280899 RLTL ZTE Radom      1r3j Słubice           10.06  25.18-17
24.17   +0.8 Pia        Skrzyszowska    200401 Skra Warszawa       1r1  Warszawa          13.05  25.19-17
24.18   -1.3 Karolina   Zagajewska      050493 AZS Łódź            1r1  Łódź              20.05  23.45-17
24.22   +0.8 Aleksandra Lubicka         260496 Skra Warszawa       2r1  Warszawa          13.05  24.34-17
24.36   -2.2 Małgorzata Kołdej          121190 AZS UMCS Lublin     1r1  Lublin            27.05  23.69-17
24.39   -1.1 Karolina   Młodawska       041096 KKL Kielce          1r2  Lublin            27.05  25.88-15
wind / z wiatrem
23.43   +2.1 Agata      Forkasiewicz    130194 AZS-AWF Wrocław     1r7  Piaseczno         20.05  23.51-17/23.23w-16
23.83   +2.1 Magdalena  Stefanowicz     210900 MKS-MOSM Bytom      2r7  Piaseczno         20.05  24.31-17
24.01   +2.1 Marlena    Gola            080698 Podlasie Białystok  3r7  Piaseczno         20.05  24.66/24.17w-17
24.10   +2.1 Marta      Szulc           040994 Legia Warszawa      4r7  Piaseczno         20.05  24.32-17

300 m (39.00)
37.07        Iga        Baumgart        110489 BKS Bydgoszcz       1    Warszawa          19.05  38.78i-14
37.29        Anna       Kiełbasińska    260690 SKLA Sopot          2    Warszawa          19.05  37.61-17
37.66        Patrycja   Wyciszkiewicz   080194 AZS Poznań          1r2  Pliezhausen       13.05  37.42-16
37.81        Martyna    Dąbrowska       050494 Bojary Białystok    3    Warszawa          19.05  36.96-17
37.82        Agata      Forkasiewicz    130194 AZS-AWF Wrocław     1r1  Wrocław           05.05  37.33-17
38.51        Dominika   Morek           220196 AZS-AWFiS Gdańsk    1r1  Gdańsk            06.06  38.98-17
38.52        Anna       Dobek           070696 AZS-AWFiS Gdańsk    2r1  Gdańsk            06.06  40.05-15
38.63        Natalia    Węglarz         170198 AZS-AWF Katowice    4    Warszawa          19.05  38.41-16
38.73        Katarzyna  Martyna         251098 Wawel Kraków        1r1  Kraków            06.05  40.09i-16
38.80        Adrianna   Janowicz        160495 AZS-AWF Katowice    5    Warszawa          19.05  37.31-17
                        10
38.96        Aleksandra Lubicka         260496 Skra Warszawa       1r1  Warszawa          12.05  38.91-17

400 m (53.50-55.60) - EA: 53.40; PZLA: 52.50
51.05        Justyna    Święty-Ersetic  031292 AZS-AWF Katowice    1    Osaka             20.05  51.15-17
51.11                   Święty-Ersetic                             1r2  Chorzów           08.06
51.34                   Święty-Ersetic                             7    Stockholm         10.06
51.48                   Święty-Ersetic                             3    Hengelo           03.06
51.56                   Święty-Ersetic                             1r2  Bydgoszcz         29.05
51.58                   Święty-Ersetic                             1    Radom             27.05
51.59                   Święty-Ersetic                             4    Roma              31.05
51.71        Iga        Baumgart        110489 BKS Bydgoszcz       3r2  Chorzów           08.06  51.71-17
51.87        Patrycja   Wyciszkiewicz   080194 AZS Poznań          4r2  Chorzów           08.06  51.31-15
52.01        Małgorzata Hołub-Kowalik   301092 Bałtyk Koszalin     1    Mersin            19.05  51.67-16
52.02                   Hołub-Kowalik                              2r2  Bydgoszcz         29.05
52.02                   Hołub-Kowalik                              6r2  Chorzów           08.06
52.06                   Wyciszkiewicz                              5    Osaka             20.05
52.12        Martyna    Dąbrowska       050494 Bojary Białystok    1r1  Chorzów           08.06  52.01-17
52.15                   Wyciszkiewicz                              3r2  Bydgoszcz         29.05
52.18                   Baumgart                                   4r2  Bydgoszcz         29.05
52.21                   Hołub-Kowalik                              1r2  Birmingham        26.05
52.26                   Baumgart                                   2    Radom             27.05
52.44                   Wyciszkiewicz                              4    Radom             27.05
52.59        Natalia    Kaczmarek       170198 AZS-AWF Wrocław     2r1  Chorzów           08.06  53.28-17
52.73                   Kaczmarek                                  5    Radom             27.05
52.74        Aleksandra Gaworska        071195 AZS-AWF Kraków      1r1  Bydgoszcz         29.05  52.45-17
52.90                   Gaworska                                   8r2  Chorzów           08.06
53.11                   Dąbrowska                                  2r1  Bydgoszcz         29.05
53.14        Anna       Kiełbasińska    260690 SKLA Sopot          4r1  Chorzów           08.06  53.73-09
53.19                   Kiełbasińska                               3r1  Bydgoszcz         29.05
53.21                   Kaczmarek                                  4r1  Bydgoszcz         29.05
53.32        Justyna    Saganiak        011295 UKS 55 Łódź         1r1  Lublin            26.05	 54.08i-17
53.44                   Kaczmarek                                  1A   Łomża             05.06
                        (29/9)
53.52        Mariola    Karaś           041296 AZS-AWF Kraków      5r1  Chorzów           08.06  52.95-17
                        10
53.54        Dominika   Muraszewska     211195 AZS-AWF Warszawa    6r1  Chorzów           08.06  52.88-17
54.06        Anna       Pałys           020395 AZS-AWF Wrocław     1    Jelenia Góra      27.05  52.91-16
54.20        Karolina   Łozowska        280599 Podlasie Białystok  3r3  Piaseczno         20.05  53.63-17
54.31        Dominika   Misterka        190997 AZS-AWF Katowice    1r2  Lublin            26.05  55.44-17
54.36        Adrianna   Janowicz        160495 AZS-AWF Katowice    7r1  Bydgoszcz         29.05  53.07-17
54.40        Diana      Gajda           010296 Legia Warszawa      5h2  Palo Alto         13.05  53.48-15
54.66        Anna       Dobek           070696 AZS-AWFiS Gdańsk    1r1  Łódź              19.05  55.03-17
54.69        Julia      Korzuch         271295 Płomień Sosnowiec   2r2  Lublin            26.05  55.20-17
54.95        Anna       Sabat           091193 Resovia Rzeszów     1r1  Stalowa Wola      02.06  54.70-16
55.08        Katarzyna  Martyna         251098 Wawel Kraków        2r1  Lublin            26.05  55.04-16
                        20
55.16        Natalia    Wosztyl         280899 RLTL ZTE Radom      1B   Łomża             05.06  55.25-17
55.27        Natalia    Węglarz         170198 AZS-AWF Katowice    3r1  Lublin            26.05  55.02-16
55.32        Paulina    Zielińska       090400 Agros Chełm         1r1j Słubice           09.06  56.67-17
55.34        Helena     Dalke           170197 AZS Poznań          3r2  Lublin            26.05	 55.42-15
55.34        Alicja     Wrona           110196 AZS UMCS Lublin     1r1  Siedlce           09.06	 54.90-15
55.35        Natalia    Widawska        151299 WLKS Wrocław        2r1j Słubice           09.06  55.39-17
55.49        Dominika   Morek           220196 AZS-AWFiS Gdańsk    2r1  Łódź              19.05  53.65-17
55.58        Weronika   Wyka            070194 AZS-AWF Warszawa    3r1  Łódź              19.05  55.13-17
55.60        Sara       Neumann         300900 Orkan Środa Wlkp.   3r1j Słubice           09.06  56.66-17

500 m (1:14.0)
1:08.65 NR   Aleksandra Gaworska        071195 AZS-AWF Kraków      1    Kraków            06.05  1:09.60-16
1:10.41      Mariola    Karaś           041296 AZS-AWF Kraków      2    Kraków            06.05  1:11.90-17
1:12.55      Julia      Korzuch         271295 Płomień Sosnowiec   1    Częstochowa       01.05  1:14.50-16

600 m (1:30.0)

800 m (2:04.0-2:10.0) - EA: 2:02.50; PZLA: 2:02.00
2:01.90      Anna       Sabat           091193 Resovia Rzeszów     2    Gliwice           10.06  2:03.36-16
2:02.04      Sofia      Ennaoui         300895 MKL Szczecin        2    Montbéliard       01.06  2:00.11-15
2:02.44                 Ennaoui                                    1    Bydgoszcz         29.05
2:02.53      Angelika   Sarna           011097 AZS-AWF Warszawa    4    Gliwice           10.06  2:04.38-17
2:02.89      Weronika   Wyka            070194 AZS-AWF Warszawa    5    Gliwice           10.06  2:03.75-17
2:02.93                 Sabat                                      1    Chorzów           08.06
2:03.35                 Sabat                                      4    Bydgoszcz         29.05
2:03.39                 Sabat                                      1r2  Espoo             13.06
2:03.65      Paulina Mikiewicz-Łapińska 130792 Podlasie Białystok  6    Chorzów           10.06  2:02.36-14
2:03.87                 Sabat                                      1r3  Piaseczno         20.05
                        (10/5)
2:05.68      Katarzyna  Chryczyk        300595 AZS-AWF Kraków      8    Gliwice           10.06  2:08.13-17
2:06.17      Magdalena  Krawczyk        241092 Piast Gliwice       9    Gliwice           10.06  2:09.63-13
2:06.18      Milena     Korbut          080800 AZS-AWF Katowice    4    Chorzów           08.06  2:06.89-17
2:06.74      Natalia    Łachowska       120601 MKS-MOSM Bytom      1r1  Kraków            10.06  2:10.21-17
2:07.23      Karolina   Giza            040489 Wieliczanka         1r1  Kraków            03.06  2:03.80-13
                        10
2:07.29      Alicja     Stój            230301 SKLA Sopot          3r1  Kraków            10.06  2:12.91-17
2:07.62      Oliwia     Malmon          100698 Kondycja Piaseczno  5r3  Piaseczno         20.05  2:08.87-17
2:08.67      Sandra     Michalak        010487 AZS-AWF Katowice    4r1  Kraków            10.06  2:04.33-12
2:09.34      Aleksandra Płocińska       051099 Kondycja Piaseczno  7r3  Piaseczno         20.05  2:13.42-17
2:09.55      Syntia     Ellward         030393 Flota Gdynia        10   Bydgoszcz         29.05  2:02.94i-15
2:09.84      Kinga      Szarzyńska      030995 Podium Kup          5A   Des Moines        28.04  2:07.45-16
2:09.86      Ewa        Jacniak         271190 AZS UMCS Lublin     2r1  Lublin            27.05  2:03.85-15
2:09.98      Weronika   Lizakowska      021198 Remus Kościerzyna   1r1  Słupsk            12.05  2:10.44-17
2:09.99      Beata      Topka           200199 Talex Borzytuchom   1r1j Słubice           10.06  2:09.61-17

1000 m (2:40.0-2:45.0)
2:41.45      Sofia      Ennaoui         300895 MKL Szczecin        1    Radom             27.05  2:35.15-16

1500 m (4:18.0-4:30.0) - EA: 4:12.00; PZLA: 4:09.00
4:05.06      Sofia      Ennaoui         300895 MKL Szczecin        4    Ostrava           13.06  4:01.00-16
4:07.04                 Ennaoui                                    4    Chorzów           08.06
4:09.95mx    Paulina    Kaczyńska       270791 Pomorze Stargard    1    Białogard         26.05  4:16.17-17
4:10.03                 Kaczyńska                                  8    Chorzów           08.06
4:11.50      Angelika   Cichocka        100188 SKLA Sopot          14   Eugene            26.05  4:01.61-17
4:13.83      Renata     Pliś            050285 Maraton Świnoujście 11   Ostrava           13.06  4:03.50-11
4:17.48      Katarzyna  Broniatowska    220290 AZS-AWF Kraków      10   Chorzów           08.06  4:08.79-14
4:17.77                 Pliś                                       11   Chorzów           08.06
4:18.00      Matylda    Kowal           110189 Resovia Rzeszów     12   Chorzów           08.06  4:16.67-16
4:19.27      Klaudia    Kazimierska     030901 Vectra Włocławek    13   Chorzów           08.06  4:23.17-17
4:19.76      Karolina   Giza            040489 Wieliczanka         14   Chorzów           08.06  4:11.18-15
4:20.02      Magdalena  Krawczyk        241092 Piast Gliwice       2r1  Wrocław           13.06  4:27.89-13
4:21.06      Beata      Topka           200199 Talex Borzytuchom   15   Chorzów           08.06  4:21.69-17
                        10
4:22.46      Weronika   Lizakowska      021198 Remus Kościerzyna   2r2  Białogard         19.05  4:23.12-16
4:23.61      Eliza      Megger          280899 Olimpia Grudziądz   3r1  Wrocław           13.06  4:24.94-17
4:23.71      Alicja     Konieczek       021194 Nadodrze Powodowo   3r1  Long Beach        21.04  4:21.68-17
4:24.77      Aleksandra Hołda           271196 AZS-AWF Warszawa    2    Bydgoszcz         29.05  4:23.71-17
4:25.10      Sylwia     Indeka          190697 LKS Pszczyna        4r1  Wrocław           13.06  4:18.69-17
4:27.36      Sandra     Michalak        010487 AZS-AWF Katowice    5r1  Wrocław           13.06  4:14.28-11
4:27.99      Katarzyna  Chryczyk        300595 AZS-AWF Kraków      1r1  Lublin            26.05  4:27.64-17
4:28.03      Aleksandra Lisowska        121290 AZS UWM Olsztyn     2r1  Lublin            26.05  4:22.58-14
4:28.42      Natalia    Łachowska       120601 MKS-MOSM Bytom      6r1  Wrocław           13.06  4:35.24-17
4:29.45      Aneta      Konieczek       080697 Nadodrze Powodowo   3r2  Long Beach        21.04  4:26.93.16
                        20
4:30.04      Sandra     Szpott          220196 Gwda Piła           1    Białogard         02.06  4:31.80-17

Mile / Mila (4:50.0)25

2000 m (6:00.0)

3000 m (9:15.0-9:45.0)
9:00.46      Paulina    Kaczyńska       270791 Pomorze Stargard    7    Turku             05.06  9:03.95-15
9:38.28+     Katarzyna  Rutkowska       140194 Podlasie Białystok  1    Łomża             05.06  9:28.03i-16
9:42.81      Klaudia    Kazimierska     030901 Vectra Włocławek    1    Włocławek         27.05  9:53.63-17
9:44.59      Sabina     Jarząbek        051293 KKL Kielce          1    Łódź              20.05  10:32.25-17

5000 m (16:20.0-17:00.0) - EA & PZLA: 15:40.00
15:53.11     Paulina    Kaczyńska       270791 Pomorze Stargard    3    Andújar           01.06  15:33.25-17
16:01.78     Weronika   Pyzik           140596 Znicz Biłgoraj      9r2  Sacramento        26.05  15:59.00-17
16:06.51     Alicja     Konieczek       021194 Nadodrze Powodowo   14r1 Torrance          20.04  15:59.22-17
16:08.18                Pyzik                                      2    Adrian            12.05
16:09.79     Katarzyna  Rutkowska       140194 Podlasie Białystok  1    Łomża             05.06  15:50.46-17
16:15.68     Izabela    Trzaskalska     090188 AZS UMCS Lublin     2    Łomża             05.06  16:03.89-17
16:31.23     Aleksandra Hołda           271196 AZS-AWF Warszawa    3    Łomża             05.06  16:36.88-17
16:36.15     Mariola    Ślusarczyk      040190 Barnim Goleniów     4    Łomża             05.06  16:32.55-17
16:42.94     Ewa        Jagielska       251082 Ostrowianka         5    Łomża             05.06  16:26.52-15
16:52.17     Sabina     Jarząbek        051293 KKL Kielce          6    Łomża             05.06  -0-

10000 m (33:30.0-35:00.0) - EA: 33:20.00; PZLA: 32:50.00
32:31.40     Katarzyna  Rutkowska       140194 Podlasie Białystok  4A   London            19.05  33:07.28-17
32:37.89 NUR Weronika   Pyzik           140596 Znicz Biłgoraj      8    Sacramento        24.05  -0-
33:24.08                Rutkowska                                  1    Łomża             28.04
33:27.29                Pyzik                                      10   Eugene            07.06
33:29.05     Paulina    Kaczyńska       270791 Pomorze Stargard    2    Łomża             28.04  33:26.59-15
34:14.19     Olga       Ochal           150785 Prefbet Śniadowo    3    Łomża             28.04  34:27.65-09
34:15.12     Monika     Andrzejczak     050185 MKL Szczecin        4    Łomża             28.04  37:27.41-05
34:28.28     Aleksandra Lisowska        121290 AZS UWM Olsztyn     5    Łomża             28.04  35:46.69-12
34:31.12     Agnieszka  Gortel-Maciuk   200377 AKS Chorzów         6    Łomża             28.04  34:41.18-10

HMar / Półmaraton (73.30-78:00)
72:54+       Karolina   Nadolska        060981 MKL Toruń           12=  Nagoya            11.03  69:54-17
73:36+       Izabela    Trzaskalska     090188 AZS UMCS Lublin     13   Osaka             28.01  71:33-16
74:49        Anna       Gosk            310390 Podlasie Białystok  7    Warszawa          25.03  78:15-17
75:20        Angelika   Mach            070991 AZS UMCS Lublin     1    Wiązowna          04.03  76:22-16
75:25        Dominika   Stelmach        280282 Athletics Warszawa  2    Wiązowna          04.03  75:17-17
75:28        Agnieszka  Gortel-Maciuk   200377 AKS Chorzów         1    Tarnowo Podgórne  03.06  72:52-10
76:11        Dominika   Nowakowska      250185 LKB Braci P. Lębork 2    Poznań            15.04  72:37-15
76:16+       Aleksandra Lisowska        121290 AZS UWM Olsztyn     9    Warszawa          22.04  77:01-14
76:40        Olga       Ochal           150785 Prefbet Śniadowo    8    Warszawa          25.03  72:47-12
76:57        Monika     Kaczmarek       040589 AZS Łódź            6    Gdynia            18.03  78:12-17
                        10

Mar / Maraton (2:40:00-2:50:00) - PZLA: 2:32:30
2:30:46      Karolina   Nadolska        060981 MKL Toruń           14   Nagoya            11.03  2:26:31-14
2:32:26      Izabela    Trzaskalska     090188 AZS UMCS Lublin     3    Warszawa          22.04  2:29:56-17
2:33:13      Aleksandra Lisowska        121290 AZS UWM Olsztyn     4    Warszawa          22.04  2:40:12-17
2:37:09      Dominika   Stelmach        280282 Athletics Warszawa  15   Seoul             18.03  2:38:52-17
2:37:18                 Trzaskalska                                13   Osaka             28.01
2:41:21      Olga       Ochal           150785 Prefbet Śniadowo    1    Mainz             06.05  2:31:33-12
2:49:06      Karolina   Pilarska        190787 Meta Lubliniec      4    Dębno             08.04  2:43:29-16
2:49:33      Zuzanna    Mokros          250593 RKS Łódź            10   Warszawa          22.04  -0-
2:49:34      Karolina   Waśniewska      270880 RLTL ZTE Radom      5    Dębno             08.04  2:48:34-17
2:49:51      Arleta     Meloch          170879 Olimpia Grudziądz   6    Dębno             08.04  2:37:34-09

100 km (9:59:59)
9:18:19+     Patrycja   Bereznowska     171075 AZS-AWF Katowice         Timişoara         27.05  8:00:56t-15
9:26:52+     Małgorzata Pazda-Pozorska  160282 AML Słupsk               Timişoara         27.05  8:31:05-17
9:28:41+     Monika     Biegasiewicz    250576 MKL Szczecin             Timişoara         27.05  8:40:39-17
9:38:04+     Milena Grabska-Grzegorczyk 180678 Azymut Pabianice         Timişoara         27.05  ?
9:54:53+     Aneta      Rajda           060576 Pogoń Ruda Śl.           Timişoara         27.05  ?

1500 mS / 1500 m prz. (5:00.0)
4:45.91      Katarzyna  Kowalska        070485 Vectra Włocławek    1    Wrocław           02.06  4:35.67-10

2000 mS / 2000 m prz. (7:00.0)
6:44.61      Wiktoria   Klębowska       200100 MKS-MOSM Bytom      1    Kraków            10.06  6:44.86-17
6:46.74      Patrycja   Michalik        230700 MKS-MOSM Bytom      2    Kraków            10.06  6:58.71-16
6:47.27      Milena     Pyka            270200 Płomień Sosnowiec   1    Kraków            19.05  6:50.25-17
6:48.06      Klaudia    Pawlus          071000 LLKS Osowa Sień     1    Białogard         02.06  6:40.80-17
6:50.67      Katarzyna  Główczewska     231101 Talex Borzytuchom   2    Białogard         02.06  7:09.72-17
6:51.52      Weronika   Engelmann       080601 MKS-MOSM Bytom      3    Kraków            10.06  6:58.96-17
6:52.21      Katarzyna  Kargol          230296 Resovia Rzeszów     1    Przemyśl          19.05  6:51.36-16
6:53.42      Aleksandra Styś            200601 Jedynka Jarocin     3    Białogard         02.06  7:03.06-17
6:55.36      Julia      Dias            230899 GKS Żukowo          1    Białogard         19.05  -0-
6:56.22      Kinga      Królik          260999 Azymut Pabianice    4    Kraków            10.06  6:46.60-16
                        10
6:57.58      Sylwia     Ślęzak          071195 Budowlani Częstoch. 5    Kraków            10.06  6:51.82-14

3000 mS / 3000 m prz. (10:20.0-10:45.0) - EA: 9:55.00; PZLA: 9:50.00
 9:43.38     Katarzyna  Kowalska        070485 Vectra Włocławek    11   Ostrava           13.06  9:26.93-09
 9:47.29     Alicja     Konieczek       021194 Nadodrze Powodowo   2    Portland          10.06  9:49.74-17
 9:47.65     Matylda    Kowal           110189 Resovia Rzeszów     15   Ostrava           13.06  9:35.13-16
 9:47.72     Al.        Konieczek                                  1    Charlotte         25.05
 9:57.14     Al.        Konieczek                                  1    Los Angeles       12.05
10:01.02     Aneta      Konieczek       080697 Nadodrze Powodowo   4    Charlotte         25.05  9:57.70.17
10:01.69     An.        Konieczek                                  7r2  Torrance          20.04
10:01.71     Mariola    Ślusarczyk      040190 Barnim Goleniów     6    Montbéliard       01.06  9:57.28-17
10:01.97                Ślusarczyk                                 4    Espoo             13.06
10:30.40     Wiktoria   Klębowska       200100 MKS-MOSM Bytom      1    Częstochowa       27.05  -0-
10:30.88     Milena     Pyka            270200 Płomień Sosnowiec   1    Stalowa Wola      02.06  -0-
10:40.87     Sylwia     Ślęzak          071195 Budowlani Częstoch. 2    Częstochowa       27.05  10:24.54-16
10:41.72     Julia      Dias            230899 GKS Żukowo          2    Stalowa Wola      02.06  -0-
10:44.49     Klaudia    Pawlus          071000 LLKS Osowa Sień     1    Słubice           09.06  -0-
                        10

100 mH / 100 m ppł. (13.60-14.20) - EA: 13.25; PZLA: 13.20
12.97   +1.4 Karolina   Kołeczek        150193 AZS UMCS Lublin     1h2  Łódź              19.05  12.91/12.87w-15
13.15   -1.2 Klaudia    Siciarz         150398 AZS-AWF Kraków      1r2  Bydgoszcz         29.05  13.27-17
13.15   +0.5            Kołeczek                                   2    Zeulenroda        09.06
13.24   +0.3            Kołeczek                                   2h-  Zeulenroda        09.06
13.26   -1.2            Kołeczek                                   2r2  Bydgoszcz         29.05
13.29   +0.5            Kołeczek                                   4    Turku             05.06
13.40   +1.5 Julia      Rządzińska      300592 AZS Łódź            1h-  Łódź              03.06  13.54-14
13.47   -0.9            Kołeczek                                   1h2  Łódź              19.05
13.67   +1.0 Katarzyna  Flis            100796 AZS Łódź            2    Łódź              03.06	 13.88-16
13.78   +1.5 Klaudia    Wojtunik        150599 Resovia Rzeszów     3h-  Łódź              03.06  13.72/13.71w-17
13.79   -0.9 Marta      Nawrocka        280598 AZS Łódź            2    Łódź              19.05  13.93/13.81w-17
13.91   +1.5 Zuzanna    Hulisz          150799 MKL Toruń           4h-  Łódź              03.06  13.88-17
13.98   +1.2 Anna       Golczewska      261097 Sprint Warszawa     1    Warszawa          03.06  14.07-17
14.04   +1.0 Karolina   Wrzesińska      131297 AZS-AWF Wrocław     1    Wrocław           12.05  14.22/14.09w-17
14.04   +1.9 Izabela    Mikołajczyk     040990 Warszawianka        M    Warszawa          19.05  13.88-16
                        10
14.20   +0.4 Adrianna   Sułek           030499 Zawisza Bydgoszcz   1    Toruń             10.06  13.94/13.88w-17
14.20   -1.5 Anna       Szymańska       050399 Skra Warszawa       2    Warszawa          10.06  14.30-17
wind / z wiatrem
12.90   +4.0 Karolina   Kołeczek        150193 AZS UMCS Lublin     1    Radom             27.05  12.91/12.87w-15
13.52   +4.0 Klaudia    Wojtunik        150599 Resovia Rzeszów     3    Radom             27.05  13.72/13.71w-17
13.61   +4.0 Katarzyna  Flis            100796 AZS Łódź            4    Radom             27.05	 13.88-16
13.68   +4.0 Marta      Nawrocka        280598 AZS Łódź            5    Radom             27.05  13.93/13.81w-17
13.84   +4.0 Zuzanna    Hulisz          150799 MKL Toruń           6    Radom             27.05  13.88-17
14.02   +2.6 Karolina   Wrzesińska      131297 AZS-AWF Wrocław     4h1  Łódź              19.05  14.22/14.09w-17
U-18 (76.2cm)
13.72   +0.7 Monika     Romaszko        130402 Agros Zamość        1    Słubice           09.06
13.83   +0.5 Pia        Skrzyszowska    200401 Skra Warszawa       1h-  Warszawa          13.05
13.83   +1.9 Aleksandra Kiryluk         021101 Podlasie Białystok  1r1  Łomża             20.05
13.93   -0.4 Katarzyna  Jóźwiaczuk      160501 Skra Warszawa       1    Warszawa          10.06
14.04   +0.7 Marika     Majewska        050502 Orkan Września      3    Słubice           09.06
14.08   -1.5 Julia      Ziembicka       210601 Victoria Racibórz   1r1  Kraków            10.06

300 mH / 300 m ppł. (44.00)

400 mH / 400 m ppł. (58.80-61.00) - EA: 57.70; PZLA: 56.90
55.84        Joanna     Linkiewicz      020590 AZS-AWF Wrocław     5    Shanghai          12.05  55.25-16
56.10                   Linkiewicz                                 2A   Gliwice           10.06
56.86                   Linkiewicz                                 4    Osaka             20.05
57.40        Justyna    Saganiak        011295 UKS 55 Łódź         1    Radom             27.05	 58.09-16
57.49                   Saganiak                                   3r1  Colmar            09.06
57.62        Aleksandra Gaworska        071195 AZS-AWF Kraków      4A   Gliwice           10.06  56.87-17
58.03                   Gaworska                                   1r1  Birmingham        26.05
58.24        Natalia    Wosztyl         280899 RLTL ZTE Radom      2    Radom             27.05  58.40-17
58.32                   Saganiak                                   1r1  Łódź              20.05
58.48        Julia      Korzuch         271295 Płomień Sosnowiec   3    Radom             27.05  58.87-16
58.73        Emilia     Ankiewicz       221190 AZS-AWF Warszawa    5A   Gliwice           10.06  55.89-16
58.80                   Korzuch                                    2B   Gliwice           10.06
                        (12/6)
59.01	     Mirela     Wesołowska      040789 AZS PO Opole        3B   Gliwice           10.06  58.20-16
59.50        Agata      Stawińska       170391 Juvenia Głuchołazy  1r1  Opole             02.06	 58.75-13
59.50        Joanna     Banach          200892 AZS-AWF Kraków      1    Kraków            10.06  57.12-15
59.53        Katarzyna  Martyna         251098 Wawel Kraków        2r1  Wrocław           13.06  60.36-17
                        10
60.81        Helena     Dalke           170197 AZS Poznań          1r2  Łódź              03.06	 58.65-15

HJ / Skok wzwyż (1.94-1.84-1.74) - EA & PZLA: 1.90
1.83         Paulina    Borys           140598 SKLA Sopot          1    Białogard         02.06  1.87i-16
1.82         Paulina    Ligarska        090496 SKLA Sopot          H    Suwałki           01.06  1.73-17
1.82         Justyna    Konior          231195 AZS-AWF Kraków      1    Kraków            10.06  1.80-15
1.81         Aleksandra Nowakowska      230498 RKS Łódź            1    Łódź              19.05  1.85i-17
1.80         Wiktoria   Miąso           141101 Resovia Rzeszów     1    Stalowa Wola      26.05  1.75-17
1.80         Michalina  Kwaśniewska     221091 ZLKL Zielona Góra   1    Wrocław           13.06  1.88i-16
1.77         Patrycja   Adamczyk        190599 Polonia Pasłęk      H    Suwałki           01.06  1.79-17
1.77         Adrianna   Sułek           030499 Zawisza Bydgoszcz   H    Suwałki           01.06  1.79-17
1.76         Paulina    Wal             180691 AZS PO Opole        2    Kraków            10.06  1.82-15
1.75         Justyna    Kasprzycka-Pyra 200887 AZS-AWF Wrocław     3    Łódź              19.05  1.99-14
                        10

PV / Skok o tyczce (4.50-4.00-3.80) - EA & PZLA: 4.45
4.45         Justyna    Śmietanka       240994 AZS-AWF Warszawa    2    Bydgoszcz         29.05  4.45-17
4.41sq                  Śmietanka                                  2    Sopot             02.06
4.35         Kamila     Przybyła        030596 Zawisza Bydgoszcz   4    Bydgoszcz         29.05  4.40-17
4.25                    Śmietanka                                  4=   Turku             05.06
4.00         Wiktoria   Wojewódzka      221297 OSOT Szczecin       4    Leverkusen        13.05  4.10-17
4.00sq       Olga       Frąckowiak      140290 AZS-AWFiS Gdańsk    1c1  Sopot             02.06  4.30i-16
4.00                    Frąckowiak                                 1    Gdańsk            09.06
3.90         Karolina   Wejman          130801 KL Gdynia           1    Łódź              19.05  3.90-17
3.90         Maja       Szymanek        050700 AZS-AWF Warszawa    2    Łódź              19.05  3.60-17
3.90sq       Anna       Łyko            300501 MKS-MOS Wrocław     2c1  Sopot             02.06  3.90-17
3.90sq       Emilia     Kusy            091298 SKLA Sopot          3c1  Sopot             02.06  3.90-17
3.83         Paulina    Hnida           100195 AZS-AWF Wrocław     1    Jelenia Góra      27.05  4.00i-14
3.83         Kinga      Górny           260402 MKS Ustroń          1    Ruda Śl.          03.06  3.40-17
                        10
3.81         Agata      Boraczyńska     100301 Warszawianka        2    Gdańsk            09.06  3.70-17

LJ / Skok w dal (6.75-6.30-5.95) - EA & PZLA : 6.60
6.35    +1.6 Angelika   Faka            150196 Wawel Kraków        1A   Lublin            27.05  5.98-17
6.30    +2.0 Magdalena  Żebrowska       290596 Podlaskie Białystok 1    Białystok         03.05  6.27-17
6.27    +0.2 Anna    Jagaciak-Michalska 100290 AZS Poznań          1    Łódź              19.05  6.74-10
6.27    +0.4 Dominika   Łykowska        131000 MKL Szczecin        4    Chorzów           08.06  5.80-16
6.08     0.0 Weronika   Grzelak         190397 Górnik Wałbrzych    1    Wrocław           12.05  6.22i-17
6.06     0.0 Katarzyna  Wróbel          270494 AZS-AWF Wrocław     1    Wrocław           02.06  6.10-16
6.05    +1.0 Adrianna   Szóstak         020396 AZS Poznań          1    Poznań            09.05  6.10-16
6.05    +1.7 Natalia    Chacińska       070396 AZS Łódź            2    Łódź              19.05  6.23-17
6.02     0.0 Pia        Skrzyszowska    200401 Skra Warszawa       1    Warszawa          12.05  6.08-17
wind / z wiatrem
6.11    +3.8 Weronika   Grzelak         190397 Górnik Wałbrzych    2A   Lublin            27.05  6.22i-17
6.07    +3.7 Karolina   Młodawska       041096 KKL Kielce          3A   Lublin            27.05  5.56-15
6.00    +4.0 Barbara    Kostrzewska     270398 LA Basket Warszawa  1    Warszawa          10.06  5.76i-17

TJ / Trójskok (14.00-13.00-12.50) - EA & PZLA: 13.90
13.83   +0.1 Anna    Jagaciak-Michalska 100290 AZS Poznań          2    Forbach           27.05  14.33/14.40w-16
13.67   -0.2            Jagaciak-Michalska                         2    Shanghai          12.05
13.51   +1.9            Jagaciak-Michalska                         1    Łódź              20.05
13.48   +0.9            Jagaciak-Michalska                         5    Turku             05.06
13.21   +1.0 Adrianna   Szóstak         020396 AZS Poznań          1    Łódź              03.06  13.11-16
13.10   +0.1            Szóstak                                    1    Leszno            26.05
13.08   +1.3            Szóstak                                    -    Łódź              20.05
13.07   +0.9 Agnieszka  Bednarek        140698 AZS Łódź            3    Łódź              20.05  13.23-17
13.07   +1.6            Bednarek                                   -    Łódź              03.06
12.64   +0.1 Natalia    Mach            140799 AZS-AWF Katowice    1    Częstochowa       27.05  12.41-17
wind / z wiatrem
13.41   +3.3 Adrianna   Szóstak         020396 AZS Poznań          2    Łódź              20.05  13.11-16
13.21   +2.3 Agnieszka  Bednarek        140698 AZS Łódź            2    Łódź              03.06  13.23-17

SP / Pchnięcie kulą (17.50-15.75-14.00) - EA: 16.50; PZLA: 17.00
18.77        Paulina    Guba            140591 Start Otwock        1    Białystok         20.05  18.63i-16
                        (18.71  18.77  18.49    x      x      x  )
18.73                   Guba                                       1A   Lublin            27.05
                        (17.67    -      -    17.97  18.73    -  )
18.64                   Guba                                       2    Bydgoszcz         29.05
                        (18.22  18.39  18.64  18.48    x    18.30)
18.29        Klaudia    Kardasz         020596 Podlasie Białystok  4    Bydgoszcz         29.05  17.90-17
                        (  x    17.45  17.11    x    17.73  18.29)
18.25                   Kardasz                                    1    Kielce            12.05
                        (17.13  17.13    x    18.25  17.40  17.27)
18.25                   Guba                                       5    Shanghai          12.05
                        (18.17    x    18.07    x      x    18.25)
18.22                   Guba                                       1    Łódź              19.05
                        (18.22    -      -      -      -      -  )
17.92                   Kardasz                                    1    Łomża             05.06
                        (17.92  17.40    x      x      x      x  )
17.52                   Kardasz                                    3    Białystok         20.05
                        (17.31    x      x    17.52    x      x  )
16.83                   Kardasz                                    2B   Leiria            10.03
16.63        Aldona     Żebrowska       110191 AZS-AWF Kraków      2    Kielce            12.05  16.51i-15
16.12        Anna       Niedbała        100798 Wawel Kraków        4    Białystok         20.05  16.49-17
15.82        Agnieszka  Maluśkiewicz    180389 AZS Poznań          2    Łódź              19.05  17.20-14
15.81                   Niedbała                                   3    Kielce            12.05
                        (14/5)
15.09        Maja       Ślepowrońska    021298 MKS Pułtusk         1    Warszawa          10.06  16.19i-17
14.38        Karolina   Urban           181098 AZS-AWFiS Gdańsk    1    Sopot             26.05  15.48-17
U18 (3 kg)
15.20        Wiktoria   Łuczak          270902 Agros Zamość        1    Biała Podlaska    26.05

DT / Rzut dyskiem (61.00-53.00-48.00) - EA: 56.00; PZLA: 58.00
59.57        Daria      Zabawska        160495 Podlasie Białystok  1    Łódź              19.05  60.23-15
57.48        Karolina   Urban           181098 AZS-AWFiS Gdańsk    1    Sopot             26.05  53.88-17
56.85        Lidia      Augustyniak     140594 MKL Toruń           2    Birmingham        27.05	 59.36-16
56.59                   Augustyniak                                1    Kielce            12.05
56.33                   Augustyniak                                1    Toruń             10.06
55.50                   Zabawska                                   1    Gliwice           10.06
55.49                   Urban                                      2    Gliwice           10.06
55.22                   Urban                                      2    Łódź              19.05
55.04        Katarzyna  Moś             201294 AZS Poznań          3    Gliwice           10.06	 56.26-15
54.76        Monika     Nowak           110795 AZS-AWF Kraków      3    Łódź              19.05  54.27-17
54.76                   Zabawska                                   1A   Lublin            26.05
54.70                   Zabawska                                   2    Kielce            12.05
54.68                   Urban                                      1    Cetniewo          05.05
54.58                   Augustyniak                                1    Łódź              03.06
54.57                   Nowak                                      2    Toruń             10.06
54.40                   Urban                                      3    Kielce            12.05
54.35                   Zabawska                                   8    Leiria            11.03
54.34                   Urban                                      2    Łódź              03.06
54.16        Aleksandra Grubba          190696 AZS-AWFiS Gdańsk    4    Łódź              19.05  53.90-17
53.94        Katarzyna  Hnatiuk         020496 Junior Sopot        4    Tarquinia         10.05  50.87-17
53.12                   Grubba                                     2    Cetniewo          05.05
                        (20/7)
51.80        Karolina   Sygutowska      101293 ZLKL Zielona Góra   1    Słubice           03.05  50.16-17
50.24        Aleksandra Kulak           030799 Jantar Ustka        1    Białogard         02.06  47.31-17

WT / Rzut ciężarem (18.00-17.00)

HT / Rzut młotem (71.00-65.00-52.00) - EA: 69.00; PZLA: 70.00
76.43        Anita      Włodarczyk      080885 Skra Warszawa       1    Ostrava           12.06  82.98-16
                        (68.88  70.65  74.55  76.38  76.43    x  )
75.72                   Włodarczyk                                 2    Chorzów           08.06
                        (69.66  75.52    x    74.37  75.48  75.31)
74.18        Joanna     Fiodorow        040389 AZS Poznań          3    Chorzów           08.06  75.09-17
                        (73.44  73.38  74.18  72.80  70.98  71.97)
72.89                   Fiodorow                                   1    Kielce            12.05
                        (  x    71.21    x    72.89    x      x  )
72.88        Malwina    Kopron          161194 AZS UMCS Lublin     5    Ostrava           12.06  76.85-17
                        (71.49  70.72  72.88    x    70.72    x  )
72.87                   Kopron                                     1    Łódź              20.05
                        (  x    69.78  72.87    x      x    69.88)
72.65                   Fiodorow                                   2    Łódź              20.05
                        (  x    70.58  72.37  72.65  72.04  70.38)
72.59                   Kopron                                     5    Chorzów           08.06
                        (  x      x    72.59  71.25    x    71.65)
72.53                   Kopron                                     2    Kielce            12.05
                        (72.53  71.75  69.90    x      x      x  )
72.13                   Fiodorow                                   6    Ostrava           12.06
                        (72.13  69.24    x      x      x    70.79)
71.95                   Fiodorow                                   1    Gliwice           10.06
                        (70.45  71.95  71.75  69.81  69.63  71.74)
71.67                   Kopron                                     2    Gliwice           10.06
                        (  x    71.67  69.93    x    70.72    x  )
70.07                   Fiodorow                                   1    Forbach           27.05
69.54                   Kopron                                     3    Leiria            11.03
69.37                   Kopron                                     3    Forbach           27.05
68.39        Katarzyna  Furmanek        190296 KKL Kielce          3    Łódź              20.05  69.60-17
68.30                   Furmanek                                   4    Kielce            12.05
67.12                   Furmanek                                   9    Chorzów           08.06
66.62                   Furmanek                                   1    Stalowa Wola      26.05
66.29                   Furmanek                                   1    Kielce            28.04
65.85                   Furmanek                                   1    Bojanowo          01.05
65.71                   Włodarczyk                                 9    Halle             26.05
65.31        Aleksandra Kokowska        280495 AKS Chorzów         1    Środa Wlkp.       12.05  62.56-17
65.15                   Furmanek                                   3u23 Leiria            11.03
                        (24/5)
64.54        Aleksandra Śmiech          021097 Agros Zamość        1    Warszawa          03.06  62.73-17
62.99        Agata      Zieńkowicz      171295 ALKS AJP Gorzów     1    Szprotawa         12.05  64.94-17
62.18        Marika     Kaczmarek       250496 Kadet Rawicz        2    Bojanowo          01.05  64.35-17
60.46        Kinga      Łepkowska       300497 AZS-AWF Warszawa    7    Łódź              20.05  63.19-17
59.49        Patrycja   Maciejewska     010699 Achilles Leszno     2    Bydgoszcz         06.05  59.17-17
                        10
57.35        Sara       Rosiak          110597 AZS-AWF Warszawa    3    Bydgoszcz         06.05  60.49-17
54.87        Ewa        Różańska        221200 MKLA Łęczyca        4    Bydgoszcz         06.05  60.85y-17
54.30        Aleksandra Osiak           060299 AZS-UMCS Lublin     1    Biała Podlaska    12.05  54.65-17
53.72        Natalia    Cuppa           010299 Jantar Ustka        2    Środa Wlkp.       12.05  53.95-17
53.66        Pamela     Jakubowska      290498 Orkan Września      3    Środa Wlkp.       12.05  53.04-17
53.47        Aleksandra Kufel           070901 AZS-UMCS Lublin     2    Biała Podlaska    12.05  53.00-17
53.46        Angelika   Woźniak         210500 Błyskawica Domaniew.4    Łódź              03.06  53.25-16
52.68        Magda      Kożanowska      150595 Żak Wałcz           1    Gdańsk            09.06  58.07-17
52.63        Karolina   Kusak           091099 Stal Mielec         2    Stalowa Wola      26.05  53.15-17
U-18 (3 kg)
66.59        Aleksandra Kufel           070901 AZS-UMCS Lublin     1    Biała Podlaska    12.05
63.01        Karolina   Bomba           110102 Park Zduńska Wola   1    Łódź              25.05
61.68        Aleksandra Nowaczewska     311002 Start Nakło         1    Bydgoszcz         20.05
60.04        Jolanta    Klimasz         270301 Achilles Leszno     1    Słubice           09.06
53.91        Martyna    Radawiec        170502 Osa Zgorzelec       1    Zgorzelec         28.04
53.83        Kinga      Knez            240801 AZS-UMCS Lublin     2    Lublin            20.05
53.71        Zuzanna    Komisarczyk     190601 Pomorze Stargard    2    Słubice           09.06
53.18        Katarzyna  Harasim         010801 Zawisza Bydgoszcz   2    Bydgoszcz         20.05

JT / Rzut oszczepem (61.00-53.00-48.00) - EA & PZLA: 59.00
66.53        Marcelina  Witek           020695 AML Słupsk          1    Białogard         05.05  63.31-17
                        (62.23  66.53    -      -      -      -  )
64.49                   Witek                                      2    Shanghai          12.05
                        (64.49    x      -      -      -      -  )
56.31        Klaudia    Maruszewska     280897 Jantar Ustka        3    Bydgoszcz         29.05  57.59-16
53.73                   Maruszewska                                2u23 Halle             27.05
52.50        Aleksandra Ostrowska       191297 AZS-AWFiS Gdańsk    6B   Leiria            10.03  56.24-15
51.60        Joanna     Hajdrowska      280899 RLTL ZTE Radom      1    Lublin            20.05  50.95-17
50.57        Marta      Kąkol           250292 AZS-AWFiS Gdańsk    2    Warszawa          19.05  58.43-15
50.32        Agnieszka  Grubba          230395 AZS-AWFiS Gdańsk    3    Warszawa          19.05  52.68-17
48.63        Karolina   Bołdysz         210493 AZS-AWFiS Gdańsk    1A   Lublin            27.05  56.14-14
U-18 (500 g)
53.87        Małgorzata Maślak          240101 ULKS Tychowo        1    Słubice           09.06
51.79        Wiktoria   Siembrzuch      130501 Nadwiślanin Chełmno 2    Słubice           09.06

Hep / Siedmiobój (5.500-5.000) - EA: 5900; PZLA: 6000
5901 NJR     Adrianna   Sułek           030499 Zawisza Bydgoszcz   1-j  Suwałki           02.06  5784-17
                        (14.26/-3.1-1.77-12.22-24.00/-1.5 / 5.84/+0.7-36.64-2:10.50)
5845         Paulina    Ligarska        090496 SKLA Sopot          1    Suwałki           02.06  5585-17
                        (14.74/-0.5-1.72-13.25-25.42/+1.7 / 5.56/-1.4-40.37-2:17.19)
5601                    Ligarska                                   8    Firenze           28.04
                        (14.74/-0.5-1.72-13.25-25.42/+1.7 / 5.56/-1.4-40.37-2:17.19)
5556         Izabela    Mikołajczyk     040990 Warszawianka        2    Suwałki           02.06  5968-12
                        (14.42/-1.6-1.70-12.51-25.56/-2.1 / 5.77/+0.7-44.76-2:28.55)
5347         Wiktoria   Zezula          210396 Zawisza Bydgoszcz   2u23 Jessheim          10.06  5028-17
                        (14.70/+0.9-1.61-13.89-25.04/+1.7 / 5.32/+0.6-32.49-2:16.20)
5273         Patrycja   Adamczyk        190599 Polonia Pasłęk      2-j  Suwałki           02.06  5515-17
                        (15.30/-3.1-1.77-11.32-26.34/-1.5 / 5.45/-0.3-39.70-2:21.86)

3000 mW / Chód 3000 m (13:00-14:00)
13:18.79     Agata      Kowalska        220998 Rodło Kwidzyn       1    Cudworth          12.05  13:54.55-17
13:20.98     Monika     Kapera          150290 AZS-AWF Katowice    1    Nantes            20.05  12:59.98-15
13:21.35     Joanna     Bemowska        270694 AZS UMCS Lublin     2    Nantes            20.05  13:41.32i-15
13:32.30     Katarzyna  Golba           211289 AZS-AWF Katowice    2    Aix-les-Bains     20.05  12:48.72-15
13:58+       Paulina    Buziak          161286 Stal Mielec              Poděbrady         07.04  12:31.62i-13
13:59+       Katarzyna  Zdziebło        281196 Stal Mielec         1    Zaniemyśl         14.04  12:55.68i-15

5000 mW / Chód 5000 m (23:00-24:00)
23:18+       Paulina    Buziak          161286 Stal Mielec              Poděbrady         07.04  21:46-09
23:18+       Katarzyna  Zdziebło        281196 Stal Mielec         1    Zaniemyśl         14.04  22:36.68-15
23:22        Agata      Kowalska        220998 Rodło Kwidzyn       1    Nuneaton          29.04  23:29.00-15

10 kmW / Chód 10 km (47:00-50:00)
46:31+       Katarzyna  Zdziebło        281196 Stal Mielec         1    Zaniemyśl         14.04  46:04-15
47:06+       Paulina    Buziak          161286 Stal Mielec              Poděbrady         07.04  44:41+-14
49:10.14     Agnieszka  Ellward         260389 Flota Gdynia        1    Słupsk            12.05  46:46-16
49:42        Agata      Kowalska        220998 Rodło Kwidzyn       1    Coventry          11.03  49:41-17

20 kmW / Chód 20 km (1:40:00-1:50:00) - EA: 1:37:00; PZLA: 1:33:00
1:32:50      Katarzyna  Zdziebło        281196 Stal Mielec         1    Zaniemyśl         14.04  1:34.49-16
1:34:18                 Zdziebło                                   41   Taicang           05.05
1:36:32      Paulina    Buziak          161286 Stal Mielec         14   Poděbrady         07.04  1:29:41-14
1:39:32      Olga       Niedziałek      300697 WLKS Nowe Iganie    2    Zaniemyśl         14.04  1:38:57-17
1:40:15      Monika     Kapera          150290 AZS-AWF Katowice    3    Zaniemyśl         14.04  1:32:29-15
1:42:27      Agnieszka  Ellward         260389 Flota Gdynia        4    Békéscsaba        22.04  1:39:39-17
1:44:57      Małgorzata Cetnarska       020898 Victoria Stalowa W. 4    Zaniemyśl         14.04  1:51:16-17
1:49:58      Antonina   Lorek           110295 AZS-AWF Kraków      5    Zaniemyśl         14.04  1:52:50-17

50 kmW / Chód 50 km (5:00:00) - PZLA: 4:50:00
4:32:47 NR   Agnieszka  Ellward         260389 Flota Gdynia        2    Dudince           24.03  4:41:58-17
4:43:48      Joanna     Bemowska        270694 AZS UMCS Lublin     4    Dudince           24.03  -0-

4x100 m (46.00) - ranking EA
45.58        AZS Łódź                                              1r2  Suwałki           01.06
             (Julia Rządzińska, Katarzyna Flis, Marta Nawrocka, Karolina Zagajewska)
45.60        AZS-AWF Katowice                                      1r1  Suwałki           01.06
             (Magdalena Wronka, Nikoletta Misterka, Natalia Węglarz, Adrianna Janowicz)
45.76        KS AZS AWF Wrocław                                    2r2  Suwałki           01.06
             (Jagoda Mierzyńska, Karolina Wrzesińska, Marcelina Winkowska, Agata Forkasiewicz)
45.77        AWF Katowice                                          1r1  Lublin            26.05
             (Magdalena Wronka, Nikoletta Misterka, Natalia Węglarz, Adrianna Janowicz)
45.87        CWZS Zawisza Bydgoszcz                                3r2  Suwałki           01.06
             (Weronika Częsz, Katarzyna Sokólska, Natasza Weiland, Katarzyna Tuniewicz)

4x400 m (3:45.0) - ranking EA
3:37.49      AZS-AWF Katowice                                      1    Suwałki           01.06
             (Milena Korbut, Adrianna Janowicz, Natalia Węglarz, Nikoletta Misterka)
3:38.00      KS Podlasie Białystok                                 2    Suwałki           01.06
             (Weronika Bartnowska, Anna Gryc, Marlena Gola, Karolina Łozowska)
3:38.91      AZS-AWF Warszawa                                      3    Suwałki           01.06
             (Emilia Ankiewicz, Angelika Sarna, Agata Kołecka, Dominika Muraszewska)
3:40.02      AZS-AWF Katowice                                      1    Łódź              20.05
             (Milena Korbut, Adrianna Janowicz, Natalia Węglarz, Nikoletta Misterka)
3:42.33      AZS-AWFiS Gdańsk                                      4    Suwałki           01.06
             (Olga Pietrzak, Agata Kołakowska, Katerina Thomaidou, Dominika Morek)
3:43.51      AZS-AWFiS Gdańsk                                      2    Łódź              20.05
             (Agata Kołakowska, Anna Dobek, Katerina Thomaidou, Dominika Morek)
3:45.05      AZS UMCS Lublin                                       5    Suwałki           01.06
             (Alicja Wrona, Ewa Jacniak, Elżbieta Jaroszewicz, Małgorzata Kołdej)

Terminy uzyskiwania wskaźników PZLA: 04.05.2018 – 22.07.2018 Bieg na 10000 metrów: 20.04.2018 – 30.06.2018 Maraton: 04.08.2017 – 29.04.2018 Chód na 20 kilometrów: 01.03.2018 – 30.06.2018