POLAND / POLSKA '2019

MEN / MĘŻCZYŹNI as at: 17.06.2019 WOMEN / KOBIETY
All corrections please send to / Uwagi proszę kierować do Zbigniew Jonik

60 m (6.85)

100 m (10.40-10.65) - IAAF & PZLA: 10.10
10.23   +0.8 Remigiusz  Olszewski       200992 Zawisza Bydgoszcz   1A   Wrocław           29.05  10.21-16/10.18w-18
10.29   +0.2            Olszewski                                  2A   Gliwice           02.06
10.34    0.0            Olszewski                                  4    Chorzów           16.06
10.43   +1.0 Bartosz    Siudek          290498 AZS-AWF Wrocław     1A   Łódź              25.05  10.73-16/10.56w-18
10.45    0.0 Przemysław Słowikowski     201193 AZS-AWF Katowice    5    Chorzów           16.06  10.23-18
10.50   +0.5 Łukasz     Żak             310597 AZS-AWF Kraków      1r2  Kraków            08.06  10.98-17
10.53   +0.4 Adam       Balcerek        110198 AZS Poznań          1B   Gliwice           02.06  10.70-18
10.54   +1.6 Artur      Zaczek          280289 AZS Poznań          1h5  Łódź              25.05  10.47-12/10.40w-13
10.54   +0.2 Dominik    Kopeć           050395 Agros Zamość        4A   Gliwice           02.06  10.26-18
10.55   +0.4 Antoni     Plichta         100100 Lubusz Słubice      2B   Gliwice           02.06  10.60/10.59w-18
10.57   +1.0 Adrian     Brzeziński      240898 MKL Toruń           3A   Łódź              25.05  10.60-18
10.57   +0.4 Oliwer     Wdowik          030102 Resovia Rzeszów     3B   Gliwice           02.06  10.84-18
                        10
10.57   +0.2 Karol      Kwiatkowski     200896 AZS-AWF Katowice    5A   Gliwice           02.06  10.43-18
10.59   +1.1 Krzysztof  Grześkowiak     030493 AZS Poznań          1r1  Gdańsk            08.06  10.39-18
10.59   +1.4 Krzysztof  Studnicki       101092 Wawel Kraków        1h1  Bielsko-Biała     08.06  10.69-14
10.65   +1.4 Patryk     Wykrota         131100 Stal Ostrów Wlkp.   2h1  Bielsko-Biała     08.06  11.01-18
wind / z wiatrem
10.44   +4.1 Krzysztof  Studnicki       101092 Wawel Kraków        1    Bielsko-Biała     08.06  10.69-14
10.48   +2.4 Karol      Kwiatkowski     200896 AZS-AWF Katowice    1h4  Łódź              25.05  10.43-18
10.49   +2.1 Antoni     Plichta         100100 Lubusz Słubice      1r1  Gliwice           02.06  10.60/10.59w-18
10.53   +4.1 Rafał      Pająk           030299 MKS Czechowice-Dz.  2    Bielsko-Biała     08.06  10.62-18
10.58   +3.5 Przemysław Adamski         271296 Agros Zamość        1B   Łódź              25.05  10.44/10.40w-17
10.59   +2.3 Szymon     Woźniak         100899 AZS-AWF Katowice    1h15 Łódź              25.05  10.67-17
10.61   +2.1 Rafał      Łupiński        200301 Podlasie Białystok  2r1  Gliwice           02.06  10.65-18
10.61   +2.7 Patryk     Krupa           210402 Agros Zamość        2r1  Lublin            16.06  10.79-18
10.63   +2.1 Mateusz    Górny           290802 BKL Bełchatów       1h1  Piaseczno         31.05  11.02-18
10.64   +2.1 Bartosz    Zieliński       300699 Zawisza Bydgoszcz   2h1  Piaseczno         31.05  10.75-18
10.64   +4.1 Paweł      Dzida           130499 AZS-AWF Katowice    3    Bielsko-Biała     08.06  10.74-18
10.64   +4.2 Krzysztof  Michałowicz     270899 AZS PO Opole        1h-  Bełchatów         08.06  10.88-18
10.65   +2.1 Patryk     Wykrota         131100 Stal Ostrów Wlkp.   1    Piła              25.05  11.01-18

150 m (16.00)

200 m (21.00-21.50) - IAAF & PZLA: 20.40
20.99   -0.7 Karol      Zalewski        070893 AZS-AWF Katowice    3A   Gliwice           02.06  20.26-16
21.15   +1.9 Patryk     Wykrota         131100 Stal Ostrów Wlkp.   1r1  Bielsko-Biała     08.06  21.87-18
21.20   +1.3 Oliwer     Wdowik          030102 Resovia Rzeszów     1r1  Stalowa Wola      09.06  21.77-18
21.22   +0.9 Adrian     Brzeziński      240898 MKL Toruń           1r1  Gdańsk            08.06  21.23-18
21.38   +1.2 Kacper     Kozłowski       071286 AZS-UWM Olsztyn     1r2  Gdańsk            08.06  21.05-07
21.41   +1.7 Szymon     Szachniewicz    260501 MKS-MOS Wrocław     1r1  Jelenia Góra      15.06  21.62-18
21.43   +1.5 Mateusz    Wróbel          040900 Wieliczanka         2r1  Lublin            16.06  21.74-17
21.44   -0.6 Adam       Balcerek        110198 AZS Poznań          1B   Gliwice           02.06  21.73-18
21.45   +0.3 Łukasz     Żak             310597 AZS-AWF Kraków      1r1  Kraków            01.06  22.13-17
21.45   -0.5 Bartosz    Zieliński       300699 Zawisza Bydgoszcz   1r1  Piła              15.06  21.34-18
                        10
21.46   +1.9 Michał     Kuligowski      130802 RMKS Rybnik         2r1  Bielsko-Biała     08.06  22.99-18
wind / z wiatrem
20.94   +3.2 Adrian     Brzeziński      240898 MKL Toruń           1r1  Łódź              26.05  21.23-18
21.05   +3.2 Adrian     Wesela          151198 AZS Poznań          2r1  Łódź              26.05  21.09-18
21.27   +2.3 Adam       Balcerek        110198 AZS Poznań          1r3  Łódź              26.05  21.73-18
21.30   +3.2 Przemysław Adamski         271296 Agros Zamość        3r1  Łódź              26.05  21.18-18
21.30   +2.2 Przemysław Słowikowski     201193 AZS-AWF Katowice    1r1  Piaseczno         31.05  20.78-15
21.38   +3.2 Damian     Czykier         100892 Podlasie Białystok  4r1  Łódź              26.05  21.25-12
21.38   +2.2 Dominik    Smosarski       120999 AZS UWM Olsztyn     2r1  Piaseczno         31.05  21.06-16
21.41   +2.8 Michał     Kuligowski      130802 RMKS Rybnik         1r1  Bielsko-Biała     26.05  22.99-18

300 m (34.00)
hand timing / pomiar ręczny
33.1         Maciej     Hołub           300198 AZS UMCS Lublin     1r2  Lublin            18.05  34.55i-18
33.7         Cezary     Mirosław        080597 AZS UMCS Lublin     2r2  Lublin            18.05  34.04-18

400 m (46.60-48.00) - IAAF & PZLA: 45.30
45.46        Karol      Zalewski        070893 AZS-AWF Katowice    2A   Chorzów           16.06  45.11-18
45.86                   Zalewski                                   1    Ogre              04.06
46.06                   Zalewski                                   4r2  Bydgoszcz         12.06
46.17        Wiktor     Suwara          240796 AZS-AWF Warszawa    4A   Chorzów           16.06  46.37-16
46.49        Tymoteusz  Zimny           140398 Śląsk Wrocław       6A   Chorzów           16.06  46.04-17
46.52                   Suwara                                     1r1  Łódź              01.06
46.54                   Suwara                                     1r8  Łódź              24.05
46.60        Przemysław Waściński       290395 Śląsk Wrocław       1r1  Bydgoszcz         12.06  46.14-16
46.63        Maciej     Hołub           300198 AZS UMCS Lublin     2r1  Bydgoszcz         12.06  47.98i-18
46.91        Andrzej    Jaros           190790 AZS UMCS Lublin     1B   Chorzów           16.06  46.44-14
46.96        Mateusz    Rzeźniczak      230798 RKS Łódź            2B   Chorzów           16.06  46.50-18
47.16        Kacper     Kozłowski       071286 AZS-UWM Olsztyn     5r1  Bydgoszcz         12.06  45.24-10
47.39        Mikołaj    Buzała          170498 AZS Poznań          3B   Chorzów           16.06  49.33-18
47.53        Cezary     Mirosław        080597 AZS UMCS Lublin     5B   Chorzów           16.06  47.46-16
                        10
47.96        MaksymilianKlepacki        141198 Bojary Białystok    4A   Wrocław           29.05  46.77-18

500 m (1:04.0)

600 m (1:18.0)

800 m (1:48.0-1:51.5) - IAAF: 1:45.90; PZLA: 1:45.80
1:44.74      Adam       Kszczot         020989 RKS Łódź            7    Roma              06.06  1:43.30-11
1:45.14                 Kszczot                                    1    Bydgoszcz         12.06
1:45.32      Marcin     Lewandowski     130687 Zawisza Bydgoszcz   8    Roma              06.06  1:43.72-15
1:45.60                 Kszczot                                    7    Doha              03.05
1:45.73                 Kszczot                                    2    Chorzów           16.06
1:46.03      Mateusz    Borkowski       020497 RKS Łódź            3    Bydgoszcz         12.06  1:45.42-18
1:46.41      Michał     Rozmys          130395 Barnim Goleniów     4    Chorzów           16.06  1:45.32-18
1:46.62                 Lewandowski                                5    Bydgoszcz         12.06
1:46.71                 Rozmys                                     3    Oslo              13.06
1:46.79                 Lewandowski                                3    Stockholm         30.05
1:47.00                 Borkowski                                  2    Gliwice           02.06
1:47.25                 Borkowski                                  1A   Piaseczno         31.05
                        (12/4)
1:48.51      Patryk     Kozłowski       101198 RLTL ZTE Radom      7    Gliwice           02.06  1:47.90-18
1:48.63      Jakub      Augustyniak     040901 Olimpia Grudziądz   2A   Piaseczno         31.05  1:50.39-18
1:48.99      Michał     Kitliński       140598 AZS UMCS Lublin     8    Gliwice           02.06  1:51.35-17
1:49.48      Adam       Włodarczyk      260597 AZS Łódź            1r1  Kraków            18.05  1:51.56-18
1:49.66      Adam       Czerwiński      021088 Lider Siercza       2r1  Kraków            18.05  1:48.28-10
1:49.90 NYR  Jędrzej    Poczwardowski   290602 MKL Toruń           9    Bydgoszcz         12.06  1:55.14-18
                        10
1:50.96      Krzysztof  Różnicki        290803 Cartusia Kartuzy    1r1  Gdańsk            05.06  -0-
1:50.98      Adam       Masaczyński     050201 KKL Kielce          4A   Piaseczno         31.05  1:51.08-18
1:51.19      Szymon     Dobaj           190995 Kraków Athl.Team    1r1  Lublin            16.06  1:49.87-17
1:51.37      Kacper     Lewalski        070503 Truso Elbląg        2r1  Gdańsk            05.06  -0-

1000 m (2:22.0-2:25.0)

1500 m (3:42.0-3:50.0) - IAAF & PZLA: 3:36.00
3:37.38+     Marcin     Lewandowski     130687 Zawisza Bydgoszcz   4    Oslo              13.06  3:34.04-17
3:40.85      Michał     Rozmys          130395 Barnim Goleniów     9    Praha             03.06  3:36.37-17
3:43.02      Adam       Włodarczyk      260597 AZS Łódź            1    Gliwice           02.06  3:43.20-18
3:43.53      Patryk     Kozłowski       101198 RLTL ZTE Radom      1r1  Gdańsk            08.06  3:44.71-18
3:43.99      Mateusz    Borkowski       020497 RKS Łódź            2A   Wrocław           29.05  3:41.97-15
3:45.47      Szymon     Żywko           120499 AZS UMCS Lublin     2    Gliwice           02.06  3:45.19-18
3:48.62      Krystian   Zalewski        110489 Barnim Goleniów     5A   Wrocław           29.05  3:44.02-10
3:49.22      Andrzej    Kowalczyk       301198 Fajfer Łapanów      2r1  Gdańsk            08.06  3:47.07-18
3:49.22      Mateusz    Kondej          240297 Wilga Garwolin      3r1  Gdańsk            08.06  3:50.52-18
3:49.61      Mateusz    Kuchman         140801 MKS-MOSM Bytom      4r1  Gdańsk            08.06  3:52.63-18
                        10
3:49.65      Oliwier    Mutwil          271099 Budowlani Częstoch. 1u23 Chorzów           16.06  3:59.81-18

mile / mila (4:10.0)
3:52.34 NR   Marcin     Lewandowski     130687 Zawisza Bydgoszcz   1    Oslo              13.06  -0-

2000 m (5:15.0)

3000 m (8:00.0-8:20.0)
8:12.82      Szymon     Topolnicki      040294 AZS-AWF Katowice    1    Chorzów           16.06  8:11.43-18
8:14.43      Adam       Włodarczyk      260597 AZS Łódź            2    Chorzów           16.06  8:24.23-18
8:14.54      Robert     Głowala         291092 Wilga Garwolin      1    Gdańsk            08.06  8:11.37-18
8:15.79      Aleksander Wiącek          020700 Start Otwock        2    Gdańsk            08.06  8:27.18-18

5000 m (13:50.0-14:20.0) - IAAF & PZLA: 13:22.50
14:07.01     Robert     Głowala         291092 Wilga Garwolin      1    Wrocław           29.05  14:11.85-18
14:12.15     Szymon     Kulka           220693 Grunwald Poznań     2    Wrocław           29.05  13:58.88-17
14:19.99     Adam       Nowicki         240890 MKL Szczecin        3    Wrocław           29.05  14:12.19-14

10000 m (29:00.0-30:00.0) - IAAF & PZLA: 27:40.00
28:39.95     Krystian   Zalewski        110489 Barnim Goleniów     1r2  Białogard         28.04  29:54.65-11
28:59.05     Tomasz     Grycko          160992 Bliza Władysławowo  2r2  Białogard         28.04  28:56.81-18
29:10.50     Robert     Głowala         291092 Wilga Garwolin      3r2  Białogard         28.04  29:53.20-17
29:22.49     Adam       Nowicki         240890 MKL Szczecin        4r2  Białogard         28.04  29:12.85-18

HMar / Półmaraton (63.30-65:00)
62:34        Krystian   Zalewski        110489 Barnim Goleniów     2    Gdynia            17.03  -0-
62:59                   Zalewski                                   3    Poznań            14.04
63:31+       Henryk     Szost           200182 Grunwald Poznań     15   London            28.04  62:35-11
63:43        Arkadiusz  Gardzielewski   120686 Śląsk Wrocław       4    Gdynia            17.03  63:17-18
64:13        Marcin     Chabowski       280686 Pomerania Szczecinek5    Gdynia            17.03  62:24-18
64:36        Tomasz     Grycko          160992 Bliza Władysławowo  3    Tarnowo Podgórne  18.05  64:45-18
64:59        Szymon     Kulka           220693 Prefbet Śniadowo    8    Poznań            14.04  63:03-16

Mar / Maraton (2:14:00-2:25:00) - IAAF: 2:16:00 - PZLA: 2:12:30
2:13:10      Marcin     Chabowski       280686 Pomerania Szczecinek4    Warszawa          14.04  2:10:07-12
2:13:13      Henryk     Szost           200182 Grunwald Poznań     18   London            28.04  2:07:39-12
2:13:25      Mariusz    Giżyński        260681 Grunwald Poznań     6    Warszawa          14.04  2:11:20-12
2:13:28      Adam       Nowicki         240890 MKL Szczecin        7    Warszawa          14.04  2:17:43-18
2:13:41      Jakub      Nowak           181189 Prefbet Śniadowo    8    Warszawa          14.04  2:14:09-15
2:18:30      Andrzej    Rogiewicz       010393 Zantyr Sztum        2    Łódź              07.04  2:21:27-18
2:22:05      Przemysław Dąbrowski       250289 Prefbet Śniadowo    4    Łódź              07.04  2:20:10-16
2:22:46      Emil       Dobrowolski     021186 Prefbet Śniadowo    12   Warszawa          14.04  2:13:50-15
2:23:01      Jakub      Szymankiewicz       90 niest. Poznań       8    Kraków            28.04  2:22:31-18
2:23:07      Kamil      Jastrzębski     260892 SKB Kraśnik         13   Warszawa          14.04  2:19:55-18
                        10
2:23:14      Rafał      Czarnecki       261279 STS Skarżysko-Kam.  1    Gdańsk            14.04  2:23:37-18
2:23:23      Paweł      Kosek           061291 SPLA Tychy          2    Gdańsk            14.04  2:27:12-18
2:23:40      Maciej     Białogoński     091285 niest. Kielce       13op London            28.04  2:26:56-18
2:23:43      Adam       Głogowski       020993 Ekonomik Lębork     3    Gdańsk            14.04  2:31:39-18

100 km (8:00:00)
7:12:50      Damian     Kaczmarek       080280 AZS Poznań          1    Pabianice         08.06  7:21:03-18
7:26:24      Piotr      Stachyra        150683 Piast Głogów        2    Pabianice         08.06  7:09:23-18
7:30:32      Kamil      Niedźwiadek     011089 AZS-AWF Warszawa    3    Pabianice         08.06  7:40:50-18
7:47:25      Andrzej    Piotrowski      020883 Wawel Kraków        4    Pabianice         08.06  7:33:06-18
7:58:53      Roman      Elwart          020672 LKS Ziemi Puckiej   5    Pabianice         08.06  7:15:31-04

2000 mS / 2000 m prz. (5:50.0)
5:46.60      Andrzej    Kowalczyk       301198 Fajfer Łapanów      1    Kraków            01.06  -0-
5:48.94      Łukasz     Oślizło         140589 AZS-AWF Katowice    1    Bielsko-Biała     25.05  5:38.89-11

3000 mS / 3000 m prz. (8:42.0-9:05.0) - IAAF & PZLA: 8:29.00
8:44.43      Krystian   Zalewski        110489 Barnim Goleniów     5    Bydgoszcz         12.06  8:16.20-14

110 mH / 110 m ppł. (14.00-14.60) - IAAF & PZLA: 13.46
13.49   +0.5 Damian     Czykier         100892 Podlasie Białystok  3    Chorzów           16.06  13.28-17
13.65   +0.8 Michał     Sierocki        120999 AZS UMCS Lublin     1    Łódź              24.05  14.43-18
13.72   +0.8            Czykier                                    2    Łódź              24.05
13.75   -2.1            Czykier                                    1    Bydgoszcz         12.06
13.81   +0.5 Dawid      Żebrowski       080197 RLTL ZTE Radom      5    Chorzów           16.06  13.90-17
13.82   +0.5 Artur      Noga            020588 SKLA Sopot          6    Chorzów           16.06  13.26-13/13.20w-10
13.91   +0.9 Dominik    Bochenek        140587 Zawisza Bydgoszcz   2    Wrocław           29.05  13.44-11
13.95   +0.4            Bochenek                                   1    Łódź              01.06
13.96   -0.1            Bochenek                                   1h1  Łódź              01.06
13.96   +0.4 Dominik    Staśkiewicz     050493 AZS-AWF Warszawa    2    Łódź              01.06  14.06/14.05w-17
13.99   +1.1            Sierocki                                   1h3  Łódź              24.05
14.00   -2.1            Sierocki                                   6    Bydgoszcz         12.06
                        (12/6)
14.12   +0.1 Kacper     Schubert        100795 Zawisza Bydgoszcz   2    Szczecinek        14.06  13.96-17
14.35   +1.7 Krzysztof  Kiljan          301299 AZS-AWF Warszawa    1h-  Warszawa          16.06  14.57-18
14.59   -0.4 Wiktor     Santkiewicz     160798 Pomerania Szczecinek2h1  Łódź              24.05  14.08-18
14.59   +0.9 Rafał      Horbowicz       010498 Warszawianka        D    Kraków            08.06  14.68-18
                        10
14.59   +0.9 Paweł      Wiesiołek       130891 Warszawianka        D    Kraków            08.06  14.28-17
U20 (99 cm) - 14.30
13.77   +0.5 Natan      Frąckiewicz     020801 Pomerania Szczecinek1    Zamość            01.06
14.14   +1.2 Jakub      Czak            290501 Lubusz Słubice      1    Łódź              01.06
14.27   +0.1 Krystian   Siniło          021000 Bojary Białystok    3    Szczecinek        14.06
wind / z wiatrem
14.02   +2.5 Jakub      Czak            290501 Lubusz Słubice      1    Słubice           25.05
U18 (91.4 cm) - 14.30
13.95   +1.2 Oskar      Łucki           110402 BKL Bełchatów       1    Łódź              01.06
13.95   +0.5 Jakub      Florczak        051102 MKLA Łęczyca        1f2  Warszawa          16.06
13.99   -0.4 Jakub      Szymański       220702 SKLA Sopot          1    Toruń             18.05
14.13   -0.8 Paweł      Wiewiórka       021101 MKS-MOS Katowice    1    Chorzów           12.05
14.21   +1.1 Dawid      Swoboda         091203 MKL Szczecin        1    Szczecin          25.05
14.27   +0.9 Maciej     Kopeć           290702 Wawel Kraków        2    Ruda Śl.          15.06
14.28   +1.8 Kornel     Rybacki         190503 Hańcza Suwałki      1    Zamość            01.06

300 mH / 300 m ppł. (38.00)
36.57        Patryk     Dobek           130294 MKL Szczecin        1    Wrocław           29.05  -0-
37.85        Michał     Galikowski      170197 AZS-AWF Kraków      2    Wrocław           29.05  38.16-12
37.99        Nikodem    Wylęga          030698 AZS-AWF Kraków      3    Wrocław           29.05  40.65-14

400 mH / 400 m ppł. (51.15-53.00) - IAAF & PZLA: 49.30
49.23        Patryk     Dobek           130294 MKL Szczecin        2    Nanjing           21.05  48.40-15
49.64                   Dobek                                      4    Shanghai          18.05
49.80                   Dobek                                      6    Oslo              13.06
50.31        Patryk     Adamczyk        050194 RLTL ZTE Radom      1    Gliwice           02.06  49.72-16
50.38                   Dobek                                      8    Roma              06.06
50.58                   Adamczyk                                   3    Dessau-Roßlau     14.06
50.95        Robert     Bryliński       020491 AZS Poznań          1    Gdańsk            08.06  49.88-16
51.02                   Bryliński                                  2    Gliwice           02.06
51.06                   Bryliński                                  1r1  Łódź              25.05
51.95        Bartosz    Dudek           250292 Juvenia Białystok   1r1  Warszawa          15.06  51.63-16
52.38        Michał     Galikowski      170197 AZS-AWF Kraków      1    Ruda Śl.          15.06  52.40-15
52.51        Jakub      Olejniczak      270297 AZS Poznań          3    Gdańsk            08.06  54.29-18
52.66        Gabriel    Mikołajewski    160399 AZS-AWF Warszawa    2r1  Łódź              25.05  52.67-18
52.67        Nikodem    Wylęga          030698 AZS-AWF Kraków      1    Łódź              01.06  52.18-18
52.82        Kacper     Ambroży         210296 AZS-AWF Wrocław     1    Jelenia Góra      15.06  52.08-18
52.89        Jakub      Smoliński       210792 RLTL ZTE Radom      2r1  Warszawa          15.06  50.11-16
                        10

HJ / Skok wzwyż (2.30-2.20-2.10) - IAAF & PZLA: 2.30
2.22         Norbert    Kobielski       280197 MKS Inowrocław      1    Łódź              01.06  2.26-17
2.20                    Kobielski                                  1    Łódź              25.05
2.18         Maciej     Grynienko       300398 Śląsk Wrocław       2    Łódź              01.06  2.27-18
2.15         Sylwester  Bednarek        280489 RKS Łódź            9    Rabat             16.06  2.33i-17
2.14         Maciej     Lepiato         180888 Start Gorzów        1    Sulęcin           01.06  2.22-13
2.10         Adrian     Kordoński       130499 Fenix Słupsk        2    Toruń             18.05  2.08-17
2.10         Robert     Wolski          081282 MKLA Łęczyca        1B   London            15.06  2.31-06

PV / Skok o tyczce (5.70-5.30-5.00) - IAAF & PZLA: 5.71
5.81sq       Paweł      Wojciechowski   060689 Zawisza Bydgoszcz   1    Bydgoszcz         11.06  5.93-17
                        (5.41/1  5.61/1  5.71/1  5.81/2  6.01/xxx)
5.81         Piotr      Lisek           160892 OSOT Szczecin       2    Oslo              13.06  6.00i-17
                        (5.31/1  5.51/1  5.61/1  5.71/2  5.81/2  5.91/xxx)
5.78                    Lisek                                      2    Chorzów           16.06
                        (5.41/2  5.51/1  5.71/1  5.78/1  5.85/xxx)
5.71sq                  Wojciechowski                              1    Sopot             08.06
                        ()
5.71sq                  Lisek                                      3    Bydgoszcz         11.06
                        (5.41/1  5.61/2  5.71/3  5.81/xxx)
5.71                    Wojciechowski                              5    Oslo              13.06
                        (5.31/1  5.51/3  5.61/3  5.71/3  5.81/xxx)
5.66sq       Robert     Sobera          190191 AZS-AWF Wrocław     2    Sopot             08.06  5.81i-15
5.64sq                  Wojciechowski                              1    Recklinghausen    31.05
5.61                    Wojciechowski                              4    Chorzów           16.06
5.60                    Lisek                                      2    Stockholm         30.05
5.60                    Lisek                                      2    Rehlingen         09.06
5.46                    Lisek                                      4=   Doha              03.05
5.41sq                  Sobera                                     7    Bydgoszcz         11.06
5.36                    Wojciechowski                              5=   Stockholm         30.05
5.34sq                  Sobera                                     6    Recklinghausen    31.05
5.33                    Sobera                                     7=   Dessau-Rosslau    14.06
5.30                    Sobera                                     1    Żary              18.05
5.30         Mateusz    Jerzy           290395 Zawisza Bydgoszcz   2    Żary              18.05  5.50i-17
                        (18/4)

LJ / Skok w dal (8.00-7.70-7.40) - IAAF & PZLA: 8.17
7.83    +0.4 Tomasz     Jaszczuk        090392 AZS-AWF Katowice    1    Łódź              25.05  8.18-17
7.71    +0.2            Jaszczuk                                   1    Chorzów           16.06
7.67    +0.1 Mateusz    Różański        110898 AZS PWSZ Tarnów     3    Chorzów           16.06  7.80-18
7.63    +2.0 Andrzej    Kuch            271091 START Wieruszów     1    Opole             18.05  7.76-16
7.62    +1.6 Piotr      Tarkowski       100899 AZS-AWF Biała Podl. 1    Lublin            18.05  7.80/7.81w-18
7.57    +1.1 Norbert    Kański          111198 AZS-AWFiS Gdańsk    1    Biała Podlaska    01.06  7.42i-17
7.56    +0.1 Krzysztof  Tomasiak        030490 Junior Kamesznica   1    Kraków            18.05  7.84-15
7.48    +1.5 Mateusz    Jopek           140296 AZS-AWF Wrocław     3    Łódź              25.05  7.57-16
7.46    -1.1 Paweł      Wiesiołek       130891 Warszawianka        D    Kraków            08.06  7.63i-15
7.43    +1.4 Bartosz    Chojnowski      170397 Podlasie Białystok  4    Łódź              25.05  7.66-18
7.43    +0.5 Jacek      Chochorowski    180996 AZS PO Opole        D    Kraków            08.06  7.18-18
                        10
wind / z wiatrem
7.72    +3.3            Jaszczuk                                   3    Turku             11.06
7.70    +3.2 Krzysztof  Tomasiak        030490 Junior Kamesznica   1    Bielsko-Biała     25.05  7.84-15
7.40    +2.4 Krzysztof  Uwijała         271190 Sambotr Tczew       1    Słupsk            25.05  7.71-10

TJ / Trójskok (16.75-16.20-15.20) - IAAF & PZLA: 16.95
16.43   +1.0 Adrian     Świderski       270986 Śląsk Wrocław       1    Gdańsk            08.06  16.81-15
16.24   +1.4            Świderski                                  1    Wrocław           29.05
15.67   +0.8 Sławomir   Glapiński       160394 AZS Łódź            1    Aleksandrów       16.06  15.72-15
15.54   +1.8 Filip      Sacha           250696 AZS-AWF Kraków      1    Łódź              26.05  15.07-15
15.54   +0.6 Jan        Kulmaczewski    220495 UKS Pruszków        1    Płońsk            26.05  15.67-17
15.44   +0.3 Jakub      Daroszewski     181191 BKS Bydgoszcz       2    Aleksandrów       16.06  15.94i-12
15.40   +0.5 Krzysztof  Uwijała         271190 Sambotr Tczew       1    Słupsk            25.05  16.13i-11
wind / z wiatrem
16.42   +4.3            Świderski                                  1    Bydgoszcz         12.06
15.55   +2.5 Filip      Sacha           250696 AZS-AWF Kraków      2    Bydgoszcz         12.06  15.07-15

SP / Pchnięcie kulą (20.70-19.00-16.50) - IAAF & PZLA: 20.70
21.98        Michał     Haratyk         100492 Sprint Bielsko-B.   2    Chorzów           16.06  22.08-18
                        (21.67  21.46  21.33  21.65  21.98  21.55)
21.97        Konrad     Bukowiecki      170397 AZS UWM Olsztyn     1    Roma              06.06  22.00i-18
                        (20.59  20.05  20.04  21.16  21.97  21.57)
21.90                   Haratyk                                    1    Bydgoszcz         12.06
                        (21.40  21.40  21.90  21.46  21.81    x  )
21.79                   Haratyk                                    1    Gliwice           02.06
                        (21.12  21.43  21.79  21.38    x    21.34)
21.70                   Bukowiecki                                 1    St.Pölten         30.05
                        (21.70  20.75    x    20.47  20.40  20.72)
21.58                   Bukowiecki                                 4    Chorzów           16.06
                        (20.12  20.11    x    21.58    x    20.42)
21.46                   Haratyk                                    1    Kielce            11.05
                        (21.14  21.46  21.16    x      x    21.46)
21.32                   Bukowiecki                                 1    Auckland          21.03
                        (  x    20.23    x      x    21.32    x  )
21.26                   Haratyk                                    5    Roma              06.06
                        (19.92  20.51  20.12  21.08  21.26    x  )
21.18                   Haratyk                                    5    Doha              03.05
                        (20.18  20.98  21.02  21.18    x    20.92)
20.99        Jakub      Szyszkowski     210891 AZS-AWF Katowice    1    Łódź              12505  20.92-17
                        (20.67  20.25  20.99  19.55  20.64  20.77)
20.94                   Haratyk                                    1    Ruda Talubska     24.05
                        ()
20.92                   Szyszkowski                                1    Wrocław           29.05
                        (19.92    x      x    20.41    x    20.73)
20.77                   Szyszkowski                                2    Kielce            11.05
                        (19.95  20.58    x    20.50  20.44  20.77)
20.51                   Haratyk                                    1    Forbach           26.05
20.50                   Szyszkowski                                5    Praha             03.06
20.47                   Szyszkowski                                5    Chorzów           16.06
20.46                   Bukowiecki                                 8    Doha              03.05
20.39                   Szyszkowski                                3    Bydgoszcz         12.06
20.37                   Bukowiecki                                 4    Bydgoszcz         12.06
20.32                   Bukowiecki                                 2    Forbach           26.05
20.25                   Bukowiecki                                 3    Christchurch      08.03
20.20                   Bukowiecki                                 3    Christchurch      06.03
20.20                   Bukowiecki                                 2    Ruda Talubska     24.05
20.14                   Szyszkowski                                4A   Šamorín           09.03
19.99                   Bukowiecki                                 3    Kielce            11.05
19.87                   Szyszkowski                                1    Leszno            08.06
19.25        Michał     Rozporski       201288 AZS-AWF Biała Podl. 1    Nadderud          16.06  19.67-16
                        (28/4)
18.95        Andrzej    Gudro           080494 WLKS Nowe Iganie    1    Biała Podlaska    11.05  20.63-18
18.81        Jan        Parol           111195 WLKS Nowe Iganie    5B   Šamorín           09.03  19.33-17
18.81        Andrzej    Naszko          090594 Gwardia Szczytno    2    Łódź              25.05  19.19i-18
18.65        Rafał      Kownatke        240385 LKS Ziemi Puckiej   1    Słupsk            11.05  20.37i-16
18.21        Sebastian  Łukszo          290794 Gwardia Szczytno    4    Łódź              01.06  18.68-17
17.72        Szymon     Mazur           020998 AZS UMCS Lublin     8u23 Šamorín           10.03  19.34-17
                        10
17.19        Mariusz    Gałązka         290288 AZS PO Opole        1    Opole             15.06  17.34-18
16.80        Michał     Walenda         280797 WLKS Nowe Iganie    1    Zamość            02.06  16.74-18
16.68        Gracjan    Kozak           191101 Bolesłavia          3    Wrocław           29.05  18.73y-18
16.51        Marcin     Wrotyński       110396 AZS Poznań          5    Łódź              25.05  17.70-17
U-20 (6 kg) - 17.70
18.49        Wojciech   Marok           120901 Orkan Środa Wlkp.   1    Leszno            08.06
18.38        Damian     Niedźwiecki     090900 OKLA Ostrołęka      1    Zamość            02.06
18.12        Kornel     Warszawski      110100 Agros Zamość        1    Warszawa          18.05
18.04        Piotr      Goździewicz     230301 UKS 12 Kalisz       2    Zamość            02.06
17.72        Gracjan    Kozak           191101 Bolesłavia          5    Zamość            02.06

DT / Rzut dyskiem (65.00-57.50-51.00) - IAAF & PZLA: 65.00
66.58        Piotr      Małachowski     070683 Śląsk Wrocław       4    Rabat             16.06  71.84-13
                        (64.15  65.13  64.76  65.42  66.58  65.33)
66.34                   Małachowski                                2    Rehlingen         09.06
                        (64.79    x    66.34  64.97  65.78  64.21)
65.99                   Małachowski                                3    Turku             11.06
                        (63.41  65.99    x      x      x    63.43)
65.87                   Małachowski                                2    Halle             01.06
                        (64.12  62.80    x      x    65.87  65.06)
64.45                   Małachowski                                6    Doha              03.05
64.38                   Małachowski                                1    Wrocław           29.05
63.49        Robert     Urbanek         290487 MKS Aleksandrów     8    Halle             01.06  66.93-12
63.32                   Urbanek                                    6    Rehlingen         09.06
62.57                   Urbanek                                    6    Turku             11.06
61.87                   Małachowski                                4    Turnov            28.05
61.76        Bartłomiej Stój            150596 AZS PO Opole        4A   Šamorín           09.03  64.64-16
60.81                   Urbanek                                    6    Turnov            28.05
60.61        Oskar      Stachnik        010398 AZS-AWF Wrocław     1    Łódź              26.05  57.17-18
60.34                   Stachnik                                   1    Szprotawa         11.05
60.06                   Stachnik                                   3u23 Halle             02.06
59.35                   Stój                                       1    Warszawa          16.06
59.27                   Stój                                       1    Stalowa Wola      09.06
59.00                   Stachnik                                   1    Wiechlice         13.04
57.80        Damian     Kamiński        151293 AZS UMCS Lublin     1    Łódź              01.06  61.72-17
57.61                   Kamiński                                   2    Łódź              26.05
57.58                   Kamiński                                   1    Toruń             18.05
                        (21/5)
57.38        Wojciech   Praczyk         100193 AZS-AWF Wrocław     2    Szprotawa         11.05  60.87-14
56.26        Krystian   Pawelczyk       220895 MKS Pułtusk         2    Stalowa Wola      09.06  57.81-17
51.13        Mateusz    Gibaszek        080397 Śląsk Wrocław       3    Szprotawa         11.05  54.37-18
U-20 (1.75 kg)
57.72        Jakub      Lewoszewski     070200 Agros Zamość        1    Biała Podlaska    01.06
57.18        Wojciech   Marok           120901 Orkan Środa Wlkp.   1    Piła              26.05
56.71        Gracjan    Kozak           191101 Bolesłavia          1    Zgorzelec         08.06
55.71        Michał     Węgrzyk         220101 RMKS Rybnik         1    Bielsko-Biała     08.06
52.61        Damian     Niedźwiecki     090900 OKLA Ostrołęka      3    Zamość            01.06
U-18 (1.5 kg)
57.05        Jarosław   Andrzejczak     230402 Echo Twardogóra     1    Warszawa          08.06
55.08        Sebastian  Lewoszewski     170602 Wisła Puławy        1    Łęczyca           11.05
53.64        Michał     Matyja          280802 Resovia Rzeszów     1    Stalowa Wola      09.06
52.54        Szymon     Łazarski        200902 Technik Augustów    1    Białystok         30.05
51.52        Jakub      Kanik           200502 Górnik Wałbrzych    1    Wiechlice         13.04
U-16 (1 kg)
54.69        Jakub      Buchwald        120704 Podium Kup          1    Opole             18.05
54.45        Noel       Pilarski        210404 MKS-MOS Katowice    1    Chorzów           01.06
54.22        Wojciech   Lewkowicz       260204 Uczniak Szprotawa   1    Zielona Góra      17.06
53.74        Maciej     Wojciechowski   300404 Górnik Wałbrzych    1    Wrocław           01.06
51.36        Jakub      Ośkiewicz       020305 NKS Aleksandrów     1    Łódź              02.06

WT / Rzut ciężarem (19.00-18.00)

HT / Rzut młotem (76.00-68.00-60.00) - IAAF & PZLA: 76.00
80.87        Paweł      Fajdek          040689 Agros Zamość        1    Chorzów           16.06  83.93-15
                        (78.92    x    78.52  80.87    x    79.09)
80.26        Wojciech  	Nowicki         220289 Podlasie Białystok  1    Bydgoszcz         12.06  81.85-18
                        (75.19  79.03  80.26    x    80.07  79.26)
80.09                   Fajdek                                     2    Bydgoszcz         12.06
                        (75.95    x    80.09    x      x      x  )
80.03                   Fajdek                                     1    Forbach           26.05
                        (76.02    x      x      x    80.03  76.18)
79.52                  	Nowicki                                    2    Chorzów           16.06
                        (76.45  78.89  79.52  78.55  78.34  78.99)
79.04                   Fajdek                                     1    Halle             01.06
                        (76.45  79.04  75.78    x    76.42    x  )
76.68                  	Nowicki                                    2    Forbach           26.05
                        (  x    75.77    x    75.19  76.68    x  )
75.55                  	Nowicki                                    1    Kielce            11.05
70.72        Arkadiusz  Rogowski        300393 Agros Zamość        1    Warszawa          18.05  73.10-15
70.72                   Rogowski                                   1    Warszawa          15.06
70.12                   Rogowski                                   1    Warszawa          25.05
69.85        Marcin     Wrotyński       110396 AZS Poznań          1    Włocławek         01.06  63.31-18
69.72                   Rogowski                                   1    Warszawa          02.06
69.28                   Rogowski                                   1    Warszawa          08.06
69.26                   Wrotyński                                  1    Łódź              26.05
68.92                   Rogowski                                   7B   Šamorín           10.03
68.72                   Wrotyński                                  1    Poznań            28.04
68.51                   Rogowski                                   1    Warszawa          11.05
68.14                   Wrotyński                                  1    Środa Wlkp.       05.05
                        (19/4)
61.49        Michał     Mazur           250699 Agros Zamość        2    Warszawa          25.05  58.98-18
60.64        Kamil      Swancar         200798 AZS Poznań          2    Środa Wlkp.       05.05  61.50-18
U-20 (6 kg) - 63.00
71.42        Dawid      Piłat           060202 Stal Mielec         1    Lublin            16.06
70.21        Paweł      Misiaszek       241201 Pomorze Stargard    1    Świnoujście       18.05
63.03        Gracjan    Sabajtis        030100 AZS-AWF Gorzów      1    Zielona Góra      28.05
U-18 (5 kg) - 63.00
78.19        Dawid      Piłat           060202 Stal Mielec         1    Lublin            16.06
73.20        Tomasz     Ratajczyk       200902 Park Zduńska Wola   1    Łódź              19.05
	
JT / Rzut oszczepem (81.00-74.00-65.00) - IAAF & PZLA: 83.00
84.76        Marcin     Krukowski       140692 Warszawianka        1    Kielce            11.05  88.09-17
                        (  x      x    81.55  83.21  84.76    x  )
84.51                   Krukowski                                  3    Shanghai          18.05
                        (78.35  75.22  84.51    x    82.77    x  )
84.45                   Krukowski                                  3    Nanjing           21.05
                        (83.97  84.45  80.26  81.32  82.29  77.84)
82.82        Łukasz     Grzeszczuk      030390 Warszawianka        2    Kielce            11.05  84.77-14
                        (82.82    x    82.09    x      x      x  )
82.31        Cyprian    Mrzygłód        020298 AZS-AWFiS Gdańsk    2    Jena              08.06  83.85-18
                        (79.33  79.78    x    79.32  77.12  82.31)
82.31                   Mrzygłód                                   1    Šamorín           15.06
                        (74.52  75.74  81.87  82.31    x    81.26)
81.65                   Krukowski                                  7    Turku             11.06
                        (  x    78.48  81.65    x      x      x  )
80.89                   Krukowski                                  1    Wrocław           29.05
80.87                   Mrzygłód                                   4    Ogre              04.06
79.41                   Mrzygłód                                   2u23 Šamorín           09.03
78.86        Hubert     Chmielak        190689 AZS-AWFiS Gdańsk    1    Toruń             18.05  82.58-14
78.19                   Krukowski                                  9    Oslo              13.06
78.01                   Mrzygłód                                   3    Jelgava           26.05
77.92                   Chmielak                                   1    Biała Podlaska    01.06
77.69        Dawid      Kościów         050690 Jantar Ustka        1    Lublin            16.06  80.64-18
77.43        Rafał      Gierek          240296 AZS-AWF Warszawa    3    Kielce            11.05  78.30-18
77.47                   Chmielak                                   1    Łódź              25.05
76.40        Bartosz    Osewski         200391 AZS-AWFiS Gdańsk    1    Gdańsk            08.06  83.89-12
76.28                   Chmielak                                   2    Gdańsk            08.06
76.21                   Kościów                                    1    Słupsk            25.05
75.92                   Osewski                                    1    Słupsk            11.05
75.90                   Grzeszczuk                                 5    Ventspils         01.06
75.58        Piotr      Lebioda         280592 AZS-AWFiS Gdańsk    3    Gdańsk            08.06  78.56-16
75.40        Mateusz    Kwaśniewski     160795 Uczniak Szprotawa   1    Szprotawa         11.05  76.64-16
75.06                   Lebioda                                    2    Wrocław           29.05
74.62                   Gierek                                     2    Łódź              25.05
74.41        Krystian   Bondarenko      221091 Fenix Słupsk        4    Gdańsk            08.06  78.06-15
74.07                   Osewski                                    3A   Šamorín           10.03
                        (28/10)
70.34        Wiktor     Mertka          070997 UKS Cyprianka       4    Łódź              25.05  69.01-18
69.13        Szymon     Sadowski        250499 Fenix Słupsk        2    Słupsk            25.05  69.36-18
67.74        Oskar      Trejgo          020500 Podlasie Białystok  6    Gdańsk            08.06  71.03-18
65.29        Hubert     Trzeciakowski   291088 UKS Cyprianka       1    Brodnica          26.05  75.73-14
65.05        Wojciech   Sumiński        140194 AZS-AWF Warszawa    5    Łódź              25.05  69.17-18
U-18 (700 g) - 68.00
78.66        Eryk       Kołodziejczak   040202 Start Nakło         1    Zamość            02.06

Dec / Dziesięciobój (7.400-6.800) - IAAF & PZLA: 8.200
8204         Paweł      Wiesiołek       130891 Warszawianka        1    Kraków            09.06  8140-15
                        (10.87/+0.2-7.46/-1.1-13.71-2.05-49.15 / 14.59/+0.9-47.66-4.70-57.26-4:31.34)
7971                    Wiesiołek                                  18   Götzis            26.05
                        (10.76/+0.7-7.23/+0.9-14.13-2.00-49.48 / 15.08/+0.7-45.53-4.90-52.25-4:38.66)
7549	     Rafał      Horbowicz       010498 Warszawianka        2    Kraków            09.06  7154-18
                        (11.38/-0.3-7.12/+0.2-13.64-1.99-50.68 / 14.59/+0.9-40.11-4.70-50.10-4:41.82)
7284         Jacek      Chochorowski    180996 AZS PO Opole        1    Warszawa          19.05  7125-18
                        (11.27/-0.1-7.34/+0.1-13.26-1.83-49.97 / 15.04/-1.1-41.83-4.40-51.98-5:03.55)
7267         Krzysztof  Miara           110694 AZS-AWF Warszawa    3    Kraków            09.06  7183-17
                        (11.39/+0.2-6.90/-0.1-12.17-1.87-51.26 / 15.07/+0.9-41.92-4.30-61.78-4:48.42)
7206         Rafał      Abramowski      230295 AZS-AWF Warszawa    2    Warszawa          19.05  7472-18
                        (10.88/-0.1-6.90/+1.0-13.39-1.77-49.02 / 15.26/-1.1-40.59-4.10-55.19-4:58.45)
7190         Mikołaj    Jakubczak       300598 AZS-AWF Wrocław     3    Warszawa          19.05  7017-18
                        (11.25/+1.1-6.82/+0.1-13.63-1.95-50.54 / 15.38/-0.9-44.74-4.40-47.37-5:08.29)
7100         Michał     Krawczyk        080992 AZS-AWF Warszawa    4    Kraków            09.06  7091-15
                        (11.46/-0.3-6.48/+0.1-13.33-1.81-51.42 / 15.07/+0.9-41.01-4.70-43.57-4:31.63)

3000 mW / Chód 3000 m (12:00)
11:00.36     Dawid      Tomala          270889 AZS PO Opole        1    Šamorín           15.06  10:56.98-18
11:49.29     Jakub      Jelonek         070785 Budowlani Częstoch. 5    Šamorín           15.06  11:41.96-12

5000 mW / Chód 5000 m (20:00-21:00)
20:05+       Łukasz     Niedziałek      150300 WLKS Iganie Nowe    1-j  Zaniemyśl         13.04  20:25-17
20:40+       Artur      Brzozowski      290385 AZS-AWF Katowice    1    Zaniemyśl         13.04  20:28-07

10 kmW / Chód 10 km (40:00-43:00)
40:23        Łukasz     Niedziałek      150300 WLKS Iganie Nowe    1-j  Zaniemyśl         13.04  41:28-17
40:56+       Artur      Brzozowski      290385 AZS-AWF Katowice    1    Zaniemyśl         13.04  40:17.91-17
41:29.68     Damian     Błocki          280489 AZS-AWF Katowice    2    Christchurch      10.03  40:27+-17
41:36.05     Artur      Brzozowski      290385 AZS-AWF Katowice    9    Canberra          28.01  40:17.91-17
42:19+       Dawid      Tomala          270889 AZS PO Opole        27   Alytus            19.05  40:11-13
42:21+       Rafał      Augustyn        140584 Stal Mielec         28   Alytus            19.05  39:47-10

20 kmW / Chód 20 km (1:24:00-1:30:00) - IAAF: 1:22:30; PZLA: 1:22:00
1:21:07      Artur      Brzozowski      290385 AZS-AWF Katowice    1    Zaniemyśl         13.04  1:20:33-17
1:21:33      Dawid      Tomala          270889 AZS PO Opole        2    Zaniemyśl         13.04  1:20:30-13
1:25:04      Damian     Błocki          280489 AZS-AWF Katowice    13   Adelaide          10.02  1:21:29-17
1:25:13      Rafał      Augustyn        140584 Stal Mielec         3    Zaniemyśl         13.04  1:20:53-12
1:27:34      Rafał      Fedaczyński     031280 AZS UMCS Lublin     4    Zaniemyśl         13.04  1:20:18-14
1:27:36      Rafał      Sikora          170287 AZS-AWF Kraków      19   Adelaide          10.02  1:21:04-11

50 kmW / Chód 50 km (4:00:00-4:30:00) - IAAF: 3:59:00; PZLA: 3:51:00
3:46:42      Artur      Brzozowski      290385 AZS-AWF Katowice    4    Alytus            19.05  3:50:07-10
3:47:04      Rafał      Augustyn        140584 Stal Mielec         3    Dudince           23.03  3:43:22-16
3:50:41      Rafał      Fedaczyński     031280 AZS UMCS Lublin     5    Dudince           23.03  3:46:05-11
3:51:04      Damian     Błocki          280489 AZS-AWF Katowice    9    Wajima            14.04  3:51:32-13
3:56:33      Jakub      Jelonek         070785 Budowlani Częstoch. 13   Dudince           23.03  4:05:28-18

4x100 m (40.50) - ranking IAAF

4x200 m 

4x400 m (3:15.0) - ranking IAAF
3:04.90      Polska                                                5h3  Yokohama          11.05  NR 2:58.00-98
             (Dariusz Kowaluk, Karol Zalewski, Przemysław Waściński, Tymoteusz Zimny)
3:05.91      Polska                                                7B   Yokohama          12.05
             (Kajetan Duszyński, Dariusz Kowaluk, Tymoteusz Zimny, Karol Zalewski)
3:13.86      UMCS Lublin                                           1r1  Łódź              26.05
             (Cezary Mirosław, Michał Kitliński, Kamil Oleszek, Maciej Hołub)

4x400 m MIX - ranking IAAF
3:15.46 ER   Polska                                                1h3  Yokohama          11.05  NR 3:22.26-17
             (Kajetan Duszyński, Patrycja Wyciszkiewicz, Justyna Święty-Erseric, Karol Zalewski)
3:20.65      Polska                                                5    Yokohama          12.05
             (Przemysław Waściński, Małgorzata Hołub-Kowalik, Justyna Saganiak, Patryk Dobek)

2x2x400 m MIX
3:42.14 NR   Polska                                                4    Yokohama          11.05  -0-
             (Anna Dobek, Patryk Dobek, Anna Dobek, Patryk Dobek)
4x800 m 

Terminy uzyskiwania wskaźników PZLA: 04.05.2019 – 25.08.2019 (IAAF do 06.09.2019) Bieg na 10 000 metrów: 27.04.2019 – 30.06.2019 Maraton: 01.01.2019 – 25.05.2019 Chód na 20 kilometrów: 01.03.2019 – 25.08.2019 – na zawodach wyznaczonych przez IAAF Chód na 50 kilometrów: 07.08.2018 – 30.06.2019 – na zawodach wyznaczonych przez IAAF