POLAND / POLSKA '2019

WOMEN / KOBIETY as at: 21.07.2019 MEN / MĘŻCZYŹNI
All corrections please send to / Uwagi proszę kierować do Zbigniew Jonik

60 m (7.65)

100 m (11.60-12.00) - IAAF & PZLA: 11.24
11.15NUR+0.6 Ewa        Swoboda         260797 AZS-AWF Katowice    1    Gävle             12.07  11.12/11.10w-16
11.18NUR+0.5            Swoboda                                    1    Chorzów           16.06
11.35   -1.4            Swoboda                                    2    Bydgoszcz         12.06
11.41   -1.4            Swoboda                                    1s2  Gävle             11.07
11.48   -2.2            Swoboda                                    1h2  Bydgoszcz         12.06
11.48   -1.8            Swoboda                                    1h1  Gävle             11.07
11.52   -1.0 Anna       Kiełbasińska    260690 SKLA Sopot          1    Gliwice           02.06  11.34-15/11.23w-18
11.53   +1.9 Katarzyna  Sokólska        230893 Zawisza Bydgoszcz   1B   Łódź              25.05  11.56/11.50w-16
11.58   +0.8 Martyna    Kotwiła         130199 RLTL ZTE Radom      1    Warszawa          25.05  11.52/11.34w-18
11.59   +0.5 Magdalena  Stefanowicz     210900 AZS-AWF Katowice    6    Chorzów           16.06  11.47/11.33w-18
11.60   +0.7 Pia        Skrzyszowska    200401 AZS-AWF Warszawa    1h1  Warszawa          25.05  11.71-18
11.60   +0.7            Kotwiła                                    1    Piaseczno         31.05
                        (12/6)
11.62   +1.4 Karolina   Kołeczek        150193 AZS UMCS Lublin     1h9  Łódź              25.05  11.88-14
11.63   +0.5 Kamila     Ciba            290395 AZS Poznań          7    Chorzów           16.06  11.62-17/11.44w-18
11.67   +1.9 Marlena    Gola            080698 Podlasie Białystok  2B   Łódź              25.05  11.71-18
11.69   +0.7 Natalia    Wosztyl         280899 RLTL ZTE Radom      2    Piaseczno         31.05  11.84-18
                        10
11.70   +1.0 Ada        Kołodziej       240395 Sprint Warszawa     1h1  Warszawa          23.06  12.00-18
11.71   +0.2 Klaudia    Siciarz         150398 AZS-AWF Kraków      1r1  Kraków            06.07  11.82/11.57w-18
11.75   +1.5 Marika     Popowicz-Drapała280488 Zawisza Bydgoszcz   2A   Wrocław           29.05  11.28/11.27w-15
11.76   +1.1 Ewa        Ochocka         170196 AZS-AWF Wrocław     1r1  Kutno             07.07  11.76-17
11.81   +1.2 Agata      Forkasiewicz    130194 AZS-AWF Wrocław     1h1  Łódź              25.05  11.46-16/11.31w-17
11.81   +0.8 Marta      Szulc           040994 Legia Warszawa      3    Warszawa          25.05  11.90-18
11.82   +1.8 Natasza    Weiland         300597 Zawisza Bydgoszcz   1h13 Łódź              25.05  11.89/11.81w-18
11.83   +2.0 Paulina    Paluch          031298 AZS-AWF Warszawa    1h7  Łódź              25.05  12.29-18
11.83   +1.2 Alicja     Potasznik       240400 AZS UWM Olsztyn     2A   Racibórz          03.07  11.93/11.82w-18
11.83   +1.1 Nikola     Tarnowska       070402 Sokół Lubin         1A   Poznań            10.07  12.17-18
                        20
11.84   +0.3 Julia      Polak           090501 ROW Rybnik          1r1  Ruda Śl.          18.05  11.93/11.91w-18
11.84   +0.9 Alicja     Rajewska        080399 AZS-AWF Wrocław     2r1  Jelenia Góra      15.06  12.02-18
11.86   +1.6 Katarzyna  Tuniewicz       140495 Zawisza Bydgoszcz   6q1  Minsk             25.06  12.07-17
11.88   +0.9 Jagoda     Mierzyńska      030898 AZS-AWF Wrocław     3r1  Jelenia Góra      15.06  12.03/12.00w-18
11.89   +1.1 Monika     Romaszko        130402 Agros Zamość        2A   Poznań            10.07  12.16-18
11.89   +1.1 Dominika   Małkowska       070302 Zawisza Bydgoszcz   3A   Poznań            10.07  12.21-18
11.91   +1.2 Alicja     Struzik         090601 Stal Mielec         4A   Racibórz          03.07  12.10-18
11.91   +1.2 Paulina    Guzowska        170600 Orkan Września      5A   Racibórz          03.07  11.99-18
11.98   +1.9 Marcelina  Winkowska       300798 AZS Poznań          5B   Łódź              25.05  12.05-16
wind / z wiatrem
11.46   +3.2 Magdalena  Stefanowicz     210900 AZS-AWF Katowice    1A   Łódź              25.05  11.47/11.33w-18
11.51   +2.3 Martyna    Kotwiła         130199 RLTL ZTE Radom      1    Lublin            29.06  11.52/11.34w-18
11.52   +2.3            Kotwiła                                    1h1  Lublin            29.06
11.52   +2.3 Marlena    Gola            080698 Podlasie Białystok  2    Lublin            29.06  11.71-18
11.55   +3.2 Karolina   Kołeczek        150193 AZS UMCS Lublin     2A   Łódź              25.05  11.88-14
11.59   +3.2 Kamila     Ciba            290395 AZS Poznań          3A   Łódź              25.05  11.62-17/11.44w-18
11.59   +4.0 Magdalena  Niemczyk        250303 Tiki-Taka Kolbuszowa1r1  Bielsko-Biała     08.06  12.18-18
11.59   +3.8            Gola                                       1h2  Lublin            29.06
11.60   +3.2 Klaudia    Siciarz         150398 AZS-AWF Kraków      4A   Łódź              25.05  11.82/11.57w-18
11.62   +2.1 Ada        Kołodziej       240395 Sprint Warszawa     1    Warszawa          23.06  12.00-18
11.64   +3.2 Paulina    Paluch          031298 AZS-AWF Warszawa    5A   Łódź              25.05  12.29-18
11.67   +3.2 Jagoda     Mierzyńska      030898 AZS-AWF Wrocław     6A   Łódź              25.05  12.03/12.00w-18
11.69   +4.0 Julia      Polak           090501 ROW Rybnik          2r1  Bielsko-Biała     08.06  11.93/11.91w-18
11.70   +3.2 Natasza    Weiland         300597 Zawisza Bydgoszcz   7A   Łódź              25.05  11.89/11.81w-18
11.76   +3.2 Agata      Forkasiewicz    130194 AZS-AWF Wrocław     8A   Łódź              25.05  11.46-16/11.31w-17
11.76   +2.3 Alicja     Rajewska        080399 AZS-AWF Wrocław     4    Lublin            29.06  12.02-18
11.77   +2.3 Olga       Pietrzak        161298 AZS-AWFiS Gdańsk    5    Lublin            29.06  11.78-16
11.79   +4.0 Nikola     Tarnowska       070402 Sokół Lubin         3r1  Bielsko-Biała     08.06  12.17-18
11.82   +3.8 Klaudia    Adamek          220399 Gwardia Piła        3h2  Lublin            29.06  11.67-17/11.55w-18
11.84   +2.3 Marcelina  Winkowska       300798 AZS Poznań          6    Lublin            29.06  12.05-16
11.85   +2.3 Alicja     Wrona           110196 AZS UMCS Lublin     1r1  Lublin            16.06	 12.27-13
11.88   +2.2 Natalia    Duchnowska      130896 AZS-AWF Warszawa    2h16 Łódź              25.05  11.97-18
11.97   +2.5 Olga       Rzeszewska      030102 ALKS AJP Gorzów     1h3y Zamość            01.06  12.25-18
11.99   +2.1 Justyna    Paluch          280297 AZS-AWF Warszawa    2    Warszawa          23.06  12.27-15
12.00   +2.3 Kinga      Głuchowska      201102 Agros Zamość        2r1  Lublin            16.06	 12.35-17

150 m (18.50)

200 m (23.70-24.45) - IAAF & PZLA: 23:02
23.12    0.0 Anna       Kiełbasińska    260690 SKLA Sopot          1A   Gliwice           02.06  22.94-15
23.51   +1.6            Kiełbasińska                               1A   Wrocław           29.05
23.53   +1.5 Martyna    Kotwiła         130199 RLTL ZTE Radom      1r3  Lublin            30.06  22.99-18
23.63   +1.3            Kotwiła                                    1r1  Warszawa          26.05
23.64    0.0            Kotwiła                                    2A   Gliwice           02.06
23.66   +1.5 Marlena    Gola            080698 Podlasie Białystok  2r3  Lublin            30.06  23.94/23.73w-18
23.70   -0.2            Gola                                       1B   Gliwice           02.06
23.87    0.0 Agata      Forkasiewicz    130194 AZS-AWF Wrocław     3A   Gliwice           02.06  23.51-17/23.23w-16
23.88   +1.1 Iga        Baumgart-Witan  110489 BKS Bydgoszcz       4    Poznań            02.07  23.77-12
23.92   +1.3 Ada        Kołodziej       240395 Sprint Warszawa     1r1  Warszawa          23.06  24.56-18
23.93   +1.3 Natalia    Wosztyl         280899 RLTL ZTE Radom      2r1  Warszawa          26.05  24.15-18
23.93   +1.5 Natalia    Kaczmarek       170198 AZS-AWF Wrocław     3r3  Lublin            30.06  23.95-18
23.96   +1.6 Justyna    Święty-Ersetic  031292 AZS-AWF Katowice    2A   Wrocław           29.05  23.81-14
24.11   -0.2 Kamila     Ciba            290395 AZS Poznań          2B   Gliwice           02.06  23.89-18
                        10
24.11   +0.2 Kinga      Gacka           251001 BKS Bydgoszcz       1A   Racibórz          05.07  24.34-18
24.12   -0.2 Alicja     Rajewska        080399 AZS-AWF Wrocław     1r1  Jelenia Góra      15.06  24.60-18
24.16   +0.2 Magdalena  Stefanowicz     210900 AZS-AWF Katowice    2A   Racibórz          05.07  24.11/23.83w-18
24.19   +1.3 Alicja     Potasznik       240400 AZS UWM Olsztyn     1r1  Warszawa          16.06  24.32/24.26w-18
24.22   +1.3 Adrianna   Sułek           030499 Zawisza Bydgoszcz   H    Götzis            25.05  23.96-18
24.22    0.0 Alicja     Wrona           110196 AZS UMCS Lublin     3h1  Napoli            10.07	 23.88-15
24.24   +0.5 Julia      Polak           090501 ROW Rybnik          1r1  Ruda Śl.          18.05  24.59-18
24.29   +1.3 Dominika   Małkowska       070302 Zawisza Bydgoszcz   2r1  Warszawa          16.06  25.05-18
24.30   +1.5 Olga       Pietrzak        161298 AZS-AWFiS Gdańsk    4r3  Lublin            30.06  24.21-16
24.33   +1.1 Aleksandra Formella        271001 SKLA Sopot          1    Słupsk            25.05  25.50-18
                        20
24.35   -0.2 Ewa        Ochocka         170196 AZS-AWF Wrocław     2r1  Jelenia Góra      15.06  24.21-17
24.36   +0.5 Adrianna   Janowicz        160495 AZS-AWF Katowice    2r1  Kraków            22.06  23.81-17
24.36   +1.2 Olga       Rzeszewska      030102 ALKS AJP Gorzów     1h2  Poznań            11.07  24.85-18
24.39   -0.1 Aleksandra Lubicka         260496 Skra Warszawa       1r1  Warszawa          12.05  24.22-18
wind / z wiatrem
23.60   +4.2 Klaudia    Siciarz         150398 AZS-AWF Kraków      1r1  Łódź              26.05  23.67-17
23.67   +4.2 Natalia    Kaczmarek       170198 AZS-AWF Wrocław     2r1  Łódź              26.05  23.95-18
23.72   +2.3 Alicja     Wrona           110196 AZS UMCS Lublin     1r1  Lublin            16.06	 23.88-15
24.23   +2.9 Aleksandra Lubicka         260496 Skra Warszawa       2r2  Łódź              26.05  24.22-18
24.25   +2.6 Jagoda     Mierzyńska      030898 AZS-AWF Wrocław     1r2  Lublin            30.06  24.79-18
24.38   +2.9 Katarzyna  Flis            100796 AZS Łódź            3r2  Łódź              26.05	 24.59-18
24.39   +2.6 Marcelina  Winkowska       300798 AZS Poznań          2r2  Lublin            30.06  25.08-18
24.40   +2.1 Paulina    Paluch          031298 AZS-AWF Warszawa    2r3  Łódź              26.05  25.24-18
24.43   +2.1 Judyta     Zwolińska       300802 Victoria Stalowa W. 1r1  Stalowa Wola      09.06  25.40-18

300 m (39.00)
36.34        Anna       Kiełbasińska    260690 SKLA Sopot          4A   Ostrava           20.06  37.02i-18
36.50        Justyna    Święty-Ersetic  031292 AZS-AWF Katowice    6A   Ostrava           20.06  36.58-17
37.37        Natalia    Kaczmarek       170198 AZS-AWF Wrocław     5B   Ostrava           20.06  37.99i-18

400 m (53.50-55.60) - IAAF & PZLA: 51.80
50.85        Justyna    Święty-Ersetic  031292 AZS-AWF Katowice    2A   Chorzów           16.06  50.41-18
51.12        Iga        Baumgart-Witan  110489 BKS Bydgoszcz       3A   Chorzów           16.06  51.24-18
51.30                   Święty-Ersetic                             2r2  Bydgoszcz         12.06
51.57        Anna       Kiełbasińska    260690 SKLA Sopot          4A   Chorzów           16.06  52.14-18
51.58                   Święty-Ersetic                             5    London            20.07
51.73                   Święty-Ersetic                             6    Lausanne          05.07
51.74                   Baumgart-Witan                             1    Goleniów          26.06
51.77                   Baumgart-Witan                             3r2  Bydgoszcz         12.06
51.79                   Kiełbasińska                               1    Sopot             23.06
51.83                   Kiełbasińska                               4r2  Bydgoszcz         12.06
51.85                   Święty-Ersetic                             7    Shanghai          18.05
51.87        Małgorzata Hołub-Kowalik   301092 Bałtyk Koszalin     1    Ogre              04.06  51.18-18
51.88                   Hołub-Kowalik                              5A   Chorzów           16.06
51.96                   Hołub-Kowalik                              1    Montgeron         25.06
52.04                   Święty-Ersetic                             5    Roma              06.06
52.05                   Hołub-Kowalik                              6r2  Bydgoszcz         12.06
52.34        Natalia    Kaczmarek       170198 AZS-AWF Wrocław     1    Gävle             13.07  52.54-18
52.36                   Baumgart-Witan                             4    Székesfehérvar    09.07
52.36                   Święty-Ersetic                             5    Székesfehérvar    09.07
52.49                   Baumgart-Witan                             3    Sotteville        16.07
52.63                   Hołub-Kowalik                              1    Bursa             19.06
52.70                   Kaczmarek                                  3r1  Bydgoszcz         12.06
52.71                   Kaczmarek                                  6A   Chorzów           16.06
52.78        Diana      Gajda           010296 Legia Warszawa      3h2  Tucson            11.05  53.48-15
52.83                   Hołub-Kowalik                              4    Sotteville        16.07
52.94                   Gajda                                      8    Tucson            12.05
53.02        Anna       Dobek           070696 AZS-AWFiS Gdańsk    6r1  Bydgoszcz         12.06  54.00-18
53.11                   Kaczmarek                                  1h2  Gävle             12.07
53.34                   Gajda                                      6q3  Sacramento        24.05
53.38                   Dobek                                      1B   Chorzów           16.06
53.49                   Gajda                                      5h4  Sacramento        23.05
                        (31/7)
53.81        Natalia    Wosztyl         280899 RLTL ZTE Radom      7r1  Bydgoszcz         12.06  54.08-18
54.02        Alicja     Wrona           110196 AZS UMCS Lublin     1r2  Kraków            08.06	 54.88-18
54.01        Aleksandra Wsołek          150901 AZS-AWF Kraków      1A   Racibórz          04.07  57.58-17
                        10
54.10        Aneta      Lemiesz         170181 Athletics Warszawa  1    Gdańsk            08.06  52.68-01
54.20        Karolina   Łozowska        280599 AZS-AWF Katowice    2r2  Lublin            29.06  53.63-17
54.25        Mariola    Karaś           041296 AZS-AWF Kraków      6s2  Milano            09.07  52.95-17
54.35        Anna       Pałys           020395 AZS-AWF Wrocław     1r3  Kraków            08.06  52.91-16
54.41        Julia      Korzuch         271295 Płomień Sosnowiec   1    Lublin            29.06  54.65-18
54.46        Natalia    Widawska        151299 AZS-AWF Wrocław     1r1  Kraków            22.06  54.36-18
54.46        Kinga      Gacka           251001 BKS Bydgoszcz       2A   Racibórz          04.07  55.20-18
54.48        Susane     Lachele         100700 Gwardia Piła        3B   Chorzów           16.06  55.44-17
54.54        Paulina    Zielińska       090400 Agros Chełm         3A   Racibórz          04.07  55.32-18
54.67        Aleksandra Formella        271001 SKLA Sopot          5    Sopot             23.06  -0-
                        20
54.71        Adrianna   Janowicz        160495 AZS-AWF Katowice    3r3  Kraków            08.06  53.07-17
54.82        Kornelia   Lesiewicz       140803 AZS-AWF Gorzów      3    Gdańsk            08.06  57.44-18
54.84        Dominika   Misterka        190997 AZS-AWF Katowice    6B   Chorzów           16.06  53.83-178
55.07        Izabela    Smolińska       140199 RLTL ZTE Radom      3r1  Kraków            22.06  55.30-17
55.11        Martyna    Dąbrowska       050494 Bojary Białystok    1r1  Warszawa          23.06  52.01-17
55.17        Karolina   Cuber           200597 AZS-AWF Kraków      4r1  Kraków            22.06  55.97-18
55.20        Sara       Neumann         300900 Orkan Środa Wlkp.   5A   Racibórz          04.07  55.60-18
55.35        Natalia    Zawronek        260299 Pogoń Ruda Śl.      1    Bielsko-Biała     25.05  56.07-17
55.41        Anna       Sabat           091193 Resovia Rzeszów     1r1  Stalowa Wola      09.06  54.70-16
55.42        Małgorzata Osiecka         251000 Victoria Stalowa W. 5r1  Kraków            22.06  55.82-16
                        30
55.45        Agata      Kołakowska      020897 AZS-AWFiS Gdańsk    1r1  Lublin            29.06  56.54-18
55.46        Paulina    Kosikowska      070301 AZS-AWF Gorzów      5    Gdańsk            08.06  56.63-18
55.55        Weronika   Chojka          190697 AZS-AWF Wrocław     1B   Wrocław           29.05  57.83-13

500 m (1:14.0)

600 m (1:30.0)

800 m (2:04.0-2:10.0) - IAAF & PZLA: 2:00.60
2:02.60      Joanna     Jóźwik          300191 AZS-AWF Katowice    6    Luzern            09.07  1:57.37-16
2:02.89      Anna       Sabat           091193 Resovia Rzeszów     4    Sopot             23.06  2:00.32-18
2:03.09                 Jóźwik                                     3    Bydgoszcz         12.06
2:03.21      Angelika   Sarna           011097 AZS-AWF Warszawa    6    Sopot             23.06  2:02.53-18
2:03.58                 Sabat                                      5r2  Gliwice           02.06
2:03.59      Weronika   Wyka            070194 AZS-AWF Warszawa    5r1  Goleniów          26.06  2:02.89-18
2:03.64                 Jóźwik                                     1A   Piaseczno         31.05
2:03.64                 Wyka                                       7    Sopot             23.06
2:03.65                 Jóźwik                                     4    Šamorín           15.06
2:03.88                 Sabat                                      5    Poznań            02.07
                        (10/4)
2:04.26      Aneta      Lemiesz         170181 Athletics Warszawa  8    Sopot             23.06  1:59.93-06
2:04.94      Paulina    Kaczyńska       240791 Pomorze Stargard    7r2  Gliwice           02.06  2:06.01-17
2:06.16      Milena     Korbut          080800 AZS-AWF Katowice    3A   Piaseczno         31.05  2:06.18-18
2:06.33      Martyna    Galant          260195 AZS Poznań          9    Sopot             23.06  2:02.97-17
2:06.38      Alicja     Stój            230301 SKLA Sopot          4A   Piaseczno         31.05  2:07.29-18
2:06.75      Joanna     Bekus           061197 AZS Poznań          1r2  Goleniów          26.06  2:09.44-15
                        10
2:06.84      Agata      Kołecka         060796 AZS-AWF Warszawa    5A   Piaseczno         31.05  2:08.99-17
2:06.85      Zuzanna    Bronowska       200601 Mazovia Ciechanów   6A   Piaseczno         31.05  2:08.07-17
2:06.94      Katarzyna  Chryczyk        300595 AZS-AWF Kraków      2r2  Goleniów          26.06  2:05.68-18
2:07.30      Natalia    Gulczyńska      310197 MKL Szczecin        1r2  Lublin            30.06  2:08.44-18
2:07.67      Oliwia     Sarnecka        201201 MKL Szczecin        1r1  Gdańsk            08.06  2:08.92-18
2:08.16      Emilia     Czapka          120401 Resovia Rzeszów     4r1  Gliwice           02.06  2:12.97-18
2:08.20      Klaudia    Kazimierska     030901 Vectra Włocławek    2r1  Gdańsk            08.06  2:11.18-18
2:08.52      Oliwia     Sowa            160101 MLUKS Tarnów        3r1  Kraków            22.06  2:11.42-18
2:08.60      Marta      Topp            130297 Wejher Wejherowo    4r2  Lublin            30.06  2:10.45-18
2:08.94      Alicja     Wójcik          230603 MKS-MOSM Bytom      4r1  Kraków            22.06  -0-
                        20
2:09.03      Justyna    Jelska          200899 AZS UWM Olsztyn     2r1  Białogard         22.06  2:10.60-18
2:09.10      Oliwia     Malmon          100698 Kondycja Piaseczno  4r1  Gdańsk            08.06  2:06.54-18
2:09.27      Sandra     Szpott          220196 Gwda Piła           2    Auburn            06.04  2:10.64-18
2:09.42      Aleksandra Płocińska       051099 Kondycja Piaseczno  6r1  Gdańsk            08.06  2:09.18-18
2:09.87      Karolina   Porębska        120502 Płomień Sosnowiec   3r1  Białogard         22.06  2:13.52-18
2:10.00      Adrianna   Czapla          040799 AZS-AWF Katowice    1r1  Lublin            30.06  2:04.94-17

1000 m (2:40.0-2:45.0)

1500 m (4:18.0-4:30.0) - IAAF & PZLA: 4:06.50
4:04.06      Sofia      Ennaoui         300895 MKL Szczecin        12   London            20.07  4:01.00-16
4:09.86      Renata     Pliś            050285 Maraton Świnoujście 4    Barcelona         17.07  4:03.50-11
4:10.78                 Pliś                                       7    Turku             11.06
4:11.13                 Pliś                                       12   Ostrava           20.06
4:12.02      Martyna    Galant          260195 AZS Poznań          14   Ostrava           20.06  4:08.81-17
4:12.04                 Pliś                                       8    Chorzów           16.06
4:12.69      Paulina    Kaczyńska       240791 Pomorze Stargard    9    Chorzów           16.06  4:09.95mx-18
4:13.26                 Kaczyńska                                  1A   Wrocław           29.05
4:14.62      Eliza      Megger          280899 LKS Pszczyna        10   Chorzów           16.06  4:21.72-18
4:15.50                 Galant                                     10   Rehlingen         09.06
4:15.60      Klaudia    Kazimierska     030901 Vectra Włocławek    11   Chorzów           16.06  4:19.27-18
4:17.07      Oliwia     Sarnecka        201201 MKL Szczecin        12   Chorzów           16.06  -0-
                        (12/7)
4:22.62      Sylwia     Indeka          190697 LKS Pszczyna        2    Lublin            29.06  4:18.69-17
4:23.98      Beata      Topka           200199 Talex Borzytuchom   3    Lublin            29.06  4:18.74-18
4:24.23+     Zofia      Dudek           251201 Polonia Warszawa    2    Seattle           15.06  4:39.53-17
                        10
4:26.13      Malwina    Misjan          270696 Baryła Gorzów       5A   Wrocław           29.05  4:32.96-18
4:26.32      Sandra     Szpott          220196 Gwda Piła           11r6 Azusa             19.04  4:25.78-18
4:26.46      Katarzyna  Chryczyk        300595 AZS-AWF Kraków      2r5  Łódź              24.05  4:27.39-18
4:26.85      Paulina    Górak           131197 AZS-AWF Kraków      4    Lublin            29.06  4:23.78-18
4:27.12      Kinga      Królik          260999 Azymut Pabianice    3r5  Łódź              24.05  4:25.39-18
4:27.22      Olimpia    Breza           140202 Remus Kościerzyna   1    Gdańsk            05.06  4:43.10-18
4:28.09      Milena     Korbut          080800 AZS-AWF Katowice    1u23 Chorzów           16.06  4:44.90-18
4:28.26      Mariola    Stasiewicz      161193 Żak Biała Podlaska  1    Biała Podlaska    22.06  4:36.11-16
4:28.32      Julita     Maniecka        150802 Hanza Goleniów      2    Włocławek         01.06  4:31.67-18
4:28.40A     Alicja     Konieczek       021194 Nadodrze Powodowo   4    Boulder           06.04  4:21.68-17
                        20
4:28.61      Milena     Pyka            270200 Płomień Sosnowiec   2r2  Chorzów           12.05  4:33.69-18
4:28.78      Weronika   Lewna           080801 Fenix Słupsk        1    Szczecin          15.06  4:34.75-18
4:29.12      Wiktoria   Klębowska       200100 AZS-AWF Katowice    3r2  Chorzów           12.05  4:31.13-18
4:29.47      Aleksandra Płocińska       051099 Kondycja Piaseczno  2    Kutno             07.07  4:28.43-18
4:29.91      Justyna    Jelska          200899 AZS UWM Olsztyn     2    Szczecin          15.06  4:34.74i-18

mile / mila (4:50.0)
4:41.34      Zofia      Dudek           251201 Polonia Warszawa    1    Seattle           15.06  -0-

2000 m (6:00.0)
6:06.2+      Katarzyna  Jankowska       140194 Podlasie Białystok  1    Gdańsk            08.06  6:08.19+-18

3000 m (9:15.0-9:45.0)
9:16.26      Katarzyna  Jankowska       140194 Podlasie Białystok  1    Gdańsk            08.06  9:20.18+-18
9:29.82      Zofia      Dudek           251201 Polonia Warszawa    1h1  Boras             19.07  9:55.91-17
9:32.30      Beata      Topka           200199 Talex Borzytuchom   2    Gdańsk            08.06  9:32.29-17
9:33.36      Weronika   Lewna           080801 Fenix Słupsk        7h2  Boras             19.07  -0-
9:34.05      Klaudia    Kazimierska     030901 Vectra Włocławek    1    Białogard         22.06  9:42.81-18
9:38.38      Olimpia    Breza           140202 Remus Kościerzyna   4    Gdańsk            08.06  9:46.24-18
9:41.63      Wiktoria   Klębowska       200100 AZS-AWF Katowice    5    Gdańsk            08.06  9:47.52-17
9:44.49      Julia      Koralewska      170202 Zawisza Bydgoszcz   6    Gdańsk            08.06  10:37.80-18

5000 m (16:20.0-17:00.0) - IAAF & PZLA: 15:22.00
15:35.76     Paulina    Kaczyńska       240791 Pomorze Stargard    3    Goleniów          26.06  15:29.67-18
15:37.59     Katarzyna  Jankowska       140194 Podlasie Białystok  4    Goleniów          26.06  15:37.31-18
15:48.72                Kaczyńska                                  16   Hengelo           09.06
15:57.76                Jankowska                                  5    Napoli            12.07
15:57.86     Sylwia     Indeka          190697 LKS Pszczyna        8    Gävle             14.07  16:19.09-18
15:57.87                Jankowska                                  6    Barcelona         17.07
16:02.28     Izabela    Trzaskalska     090188 AZS UMCS Lublin     1    Wrocław           29.05  16:03.89-17
16:07.88     Weronika   Pyzik           140596 Znicz Biłgoraj      6    Tucson            12.05  15:59.00-17
16:08.93                Trzaskalska                                6    Goleniów          26.06
16:11.26     Anna       Gosk            310390 Podlasie Białystok  2    Wrocław           29.05  16:57.51-18
16:15.97     Alicja     Konieczek       021194 Nadodrze Powodowo   19r2 Torrance          19.04  15:59.22-17
                        (11/7)
16:38.74     Kamila     Pogoda          180699 AD RT Nowa Sól      2u23 Szczecinek        18.05  17:21.48-18
16:56.54     Angelika   Mach            070991 AZS UMCS Lublin     3    Wrocław           29.05  16:16.74-17
16:56.73     Klaudia    Kazimierska     030901 Vectra Włocławek    1-j  Szczecinek        18.05  -0-
                        10

10000 m (33:30.0-35:00.0) - IAAF & PZLA: 31:50.00
32:50.16     Paulina    Kaczyńska       240791 Pomorze Stargard    16A  London            06.07  33:26.59-15
32:53.65                Kaczyńska                                  1r2  Białogard         28.04
32:54.13     Renata     Pliś            050285 Maraton Świnoujście 18A  London            06.07  -0-
33:07.35                Pliś                                       2r2  Białogard         28.04
33:15.16     Anna       Gosk            310390 Podlasie Białystok  3r2  Białogard         28.04  35:19.48-18
33:39.94     Monika     Andrzejczak     050185 MKL Szczecin        4r2  Białogard         28.04  34:15.12-08
33:41.35     Weronika   Pyzik           140596 Znicz Biłgoraj      6    Sacramento        23.05  32:37.89-18
33:44.82     Aleksandra Brzezińska      300791 MKL Toruń           5r2  Białogard         28.04  34:32.65-17
34:15.64     Ewa        Jagielska       251082 Prefbet Śniadowo    6r2  Białogard         28.04  -0-
34:17.40     Anna       Łapińska        211289 Warszawianka        7r2  Białogard         28.04  35:08.17-17
34:25.92     Mariola    Ślusarczyk      040190 Barnim Goleniów     8r2  Białogard         28.04  36:40.39-14
34:41.07     Justyna    Korytkowska     120386 Prefbet Śniadowo    9r2  Białogard         28.04  34:53.41-13
                        10
34:55.87     Sylwia     Indeka          190697 LKS Pszczyna        10r2 Białogard         28.04  -0-
34:59.77     Kamila     Pogoda          180699 ADRT Nowa Sól       11r2 Białogard         28.04  -0-

HMar / Półmaraton (73.30-78:00)
72:35+       Karolina   Nadolska        060981 MKL Toruń                Hannover          07.04  69:54-17
72:38        Izabela    Trzaskalska     090188 AZS UMCS Lublin     1    Wiązowna          24.02  71:33-16
73:07        Anna       Gosk            310390 Podlasie Białystok  3    Gdynia            17.03  74:49-18
74:03        Aleksandra Lisowska        121290 AZS UWM Olsztyn     2    Wiązowna          24.02  76:16+-18
74:16        Renata     Pliś            050285 Maraton Świnoujście 3    Białystok         05.05  74:01-18
74:28        Aleksandra Brzezińska      300791 MKL Toruń           5    Tarnowo Podgórne  18.05  75:55-18
75:02        Monika     Andrzejczak     050185 MKL Szczecin        6    Tarnowo Podgórne  18.05  74:48-18
75:09        Andżelika  Dzięgiel-Poślada280689 MKL Toruń           1    Pabianice         24.03  78:24-15
75:37        Angelika   Mach            070991 AZS UMCS Lublin     3    Wiązowna          24.02  75:20-18
75:45        Beata      Lupa            140490 Juvenia Białystok   1    Kraków            24.03  77:52-18
                        10
75:45        Olga       Ochal           150785 Prefbet Śniadowo    3    Pabianice         24.03  72:47-12
76:02        Dominika   Stelmach        280282 Athletics Warszawa  4    Pabianice         24.03  75:17-17
76:36a       Paulina    Golec           130681 AZS-AWF Kraków      11   Ostia             10.03  77:24-17
76:55        Monika     Stefanowicz     150580 Grunwald Poznań     5    Wrocław           15.06  72:14-15
77:23        Anna       Łapińska        211289 Warszawianka        4    Białystok         05.05  76:10-18
77:51a       Agnieszka  Gortel-Maciuk   200377 AKS Chorzów         12   Ostia             10.03  72:52-10
a - Route point to point / Trasa z za dużą odległością start-meta

Mar / Maraton (2:40:00-2:50:00) - IAAF: 2:37:00 - PZLA: 2:31:00
2:27:43      Karolina   Nadolska        060981 MKL Toruń           3    Hannover          07.04  2:26:31-14
2:34:51      Aleksandra Brzezińska      300791 MKL Toruń           1    Dębno             07.04  -0-
2:35:55      Aleksandra Lisowska        121290 AZS UWM Olsztyn     8    Warszawa          14.04  2:33:13-18
2:38:27      Monika     Andrzejczak     050185 MKL Szczecin        2    Dębno             07.04  -0-
2:39:11      Dominika   Stelmach        280282 Athletics Warszawa  1    Łódź              07.04  2:37:09-18
2:39:52      Angelika   Mach            070991 AZS UMCS Lublin     4    Kraków            28.04  2:37:13-16
2:41:24      Paulina    Golec           130681 AZS-AWF Kraków      20   Rotterdam         07.04  2:41:41-17
2:42:15      Andżelika  Dzięgiel-Poślada280689 MKL Toruń           4    Dębno             07.04  2:42:01-18
2:49:05      Lidia      Czarnecka           85 niest. Kielce       1    Gdańsk            14.04  3:00:07-18

100 km (9:59:59)
8:08:58      Paulina    Janik           101185 MKL Jelenia Góra    1    Pabianice         08.06  ?
8:36:29      Wioletta   Paduszyńska     180785 BiegamBoLubię Warsz.2    Pabianice         08.06  8:07:54-18
8:53:26      Joanna     Lorenc          191082 Endorfiny Wąsosz    3    Pabianice         08.06  8:24:37-18
9:10:56      Klaudia    Lessnau         011096 LKS Ziemi Puckiej   4    Pabianice         08.06  9:29:30-18

1500 mS / 1500 m prz. (5:00.00)
4:52.66      Julia      Koralewska      170202 Zawisza Bydgoszcz   1r2  Poznań            10.07  5:11.80-18
4:58.68      Natalia    Bielak          100502 SMS Szklarska Por.  2r2  Poznań            10.07  5:16.85-18

2000 mS / 2000 m prz. (7:00.0)
6:30.61      Mariola    Ślusarczyk      040190 Barnim Goleniów     1    Warszawa          29.06  6:35.74-16
6:38.38      Wiktoria   Klębowska       200100 AZS-AWF Katowice    1    Racibórz          04.07  6:44.61-18
6:41.91      Milena     Pyka            270200 Płomień Sosnowiec   1    Bielsko-Biała     25.05  6:47.27-18
6:43.64      Julia      Koralewska      170202 Zawisza Bydgoszcz   1    Włocławek         01.06  -0-
6:43.83      Daria      Maik            280897 Start Nakło         2    Włocławek         01.06  6:48.54-15
6:46.41      Emilia     Mikszuta        010801 SKLA Sopot          2    Racibórz          04.07  6:59.00-18
6:54.18      Aleksandra Styś            200601 MKL Jarocin         1    Warszawa          16.06  6:48.29-18
6:54.94      Małgorzata Zieleń          211096 AZS-AWF Wrocław     1    Wrocław           12.05  -0-

3000 mS / 3000 m prz. (10:20.0-10:45.0) - IAAF & PZLA: 9:40.00
 9:41.46     Alicja     Konieczek       021194 Nadodrze Powodowo   1    Napoli            11.07  9:41.16-18
 9:52.32                Konieczek                                  3    Stanford          02.05
10:05.64     Patrycja   Kapała          260397 AZS-AWF Katowice    1    Wrocław           29.05  10:11.72-18
10:09.35                Kapała                                     3h2  Gävle             11.07
10:12.23                Kapała                                     8    Gävle             13.07
10:20.02     Wiktoria   Klębowska       200100 AZS-AWF Katowice    2    Wrocław           29.05  10:23.47-18
10:29.79     Kinga      Królik          260999 Azymut Pabianice    1    Lublin            16.06  -0-
10:33.28     Daria      Maik            280897 Start Nakło         2    Lublin            16.06  10:32.37-16
10:35.71     Katarzyna  Kargol          230296 Resovia Rzeszów     3    Wrocław           29.05  10:37.56-18
10:37.82     Milena     Pyka            270200 Płomień Sosnowiec   4    Loughborough      19.05  10:30.31-18
10:38.60     Małgorzata Zieleń          211096 AZS-AWF Wrocław     4    Wrocław           29.05  10:51.17-18
10:38.82     Emilia     Mikszuta        010801 SKLA Sopot          5    Wrocław           29.05  -0-
10:40.45     Paulina    Szostecka       170698 AZs-AWF Kraków      3    Lublin            16.06  10:24.93-17
                        10
10:42.59     Monika     Gębarzewska     061096 Śląsk Wrocław       3    Charlotte         11.05  10:57.66-18

100 mH / 100 m ppł. (13.60-14.20) - IAAF & PZLA: 12.98
12.75   +0.3 Karolina   Kołeczek        150193 AZS UMCS Lublin     1    Chorzów           16.06  12.91/12.87w-15
12.82   +1.8 Klaudia    Siciarz         150398 AZS-AWF Kraków      2    Gävle             12.07  12.94/12.74w-18
12.87   +0.8            Siciarz                                    1h1  Jyväskylä         19.06
12.89   +0.3            Siciarz                                    3    Chorzów           16.06
12.92   +0.7            Kołeczek                                   2    Marseille         02.07
12.93   +0.1            Kołeczek                                   6    Monaco            12.07
13.00   +1.5            Siciarz                                    1    Lublin            29.06
13.00   +1.8            Siciarz                                    1s1  Gävle             12.07
13.21   +1.5 Klaudia    Wojtunik        150599 Resovia Rzeszów     2    Lublin            29.06  13.54/13.52w-18
13.23   -0.8            Siciarz                                    2    Kobenhavn         18.06
13.35   +0.1 Pia        Skrzyszowska    200401 AZS-AWF Warszawa    2    Boras             20.07  13.35y-18
13.36   +1.0            Skrzyszowska                               3    Gliwice           02.06
13.37   -1.4            Siciarz                                    2    Bydgoszcz         12.06
13.37   +0.3            Skrzyszowska                               6    Chorzów           16.06
13.43   +0.9 Anna       Szymańska       050399 Skra Warszawa       1h-  Warszawa          23.06  14.07-18
13.44   -1.1            Skrzyszowska                               1h1  Boras             19.07
13.46   +1.5 Zuzanna    Hulisz          150799 MKL Toruń           3    Lublin            29.06  13.76-18
13.46   +1.8            Wojtunik                                   4s1  Gävle             12.07
13.49   +1.0            Szymańska                                  1    Warszawa          23.06
13.49   +1.8            Wojtunik                                   7    Gävle             12.07
13.50   -0.1            Szymańska                                  1    Łódź              01.06
13.51   +0.2            Skrzyszowska                               1h2  Racibórz          05.07
13.53   +1.5            Szymańska                                  4    Lublin            29.06
13.57   +1.3            Hulisz                                     4s2  Gävle             12.07
13.58   +1.0            Wojtunik                                   4    Gliwice           02.06
13.58   -1.1            Siciarz                                    1h2  Gävle             11.07
13.60    0.0            Skrzyszowska                               1B   St.Pölten         30.05
                        (27/6)
13.71   -0.4 Adrianna   Sułek           030499 Zawisza Bydgoszcz   H    Kraków            08.06  13.80/13.70w-18
13.75   +0.2 Katarzyna  Flis            100796 AZS Łódź            1    Łódź              24.05	 13.67/13.57w-18
13.78   +1.8 Aleksandra Kiryluk         021101 Podlasie Białystok  1-j  Zamość            01.06  14.67-17
13.82   +1.4 Urszula    Bhebhe          270292 AZS-AWF Warszawa    1    Warszawa          05.07  13.30-13
                        10
13.83   +0.3 Anna       Golczewska      261097 Sprint Warszawa     1    Warszawa          08.06  13.94/13.80w-18
13.93   +0.2 Marta      Nawrocka        280598 AZS Łódź            3    Łódź              24.05  13.79/13.68w-18
14.02   +1.5 Anna       Szymkowicz      140498 AZS-AWF Wrocław     6    Lublin            29.06  14.02-17
14.03    0.0 Monika     Kiepura         190800 MOS CSiR Dąbrowa G. 1h3  Racibórz          05.07  15.05-18
14.05   +0.3 Julia      Rządzińska      300592 AZS Łódź            2h1  Łódź              24.05  13.31-18
14.10   -0.4 Patrycja   Skórzewska      150696 AZS-AWF Wrocław     H    Kraków            08.06  14.47-18
14.12   -0.4 Izabela    Mikołajczyk     040990 Warszawianka        H    Kraków            08.06  13.88-16
14.17   +0.9 Anna       Wojcieszek      160391 AZS-AWF Warszawa    2h-  Warszawa          23.06  14.80-17
14.18   +0.6 Aleksandra Ozga            240801 RKS Łódź            2A   Racibórz          05.07  15.20-18
wind / z wiatrem
12.67   +4.0 Karolina   Kołeczek        150193 AZS UMCS Lublin     1r2  Kuortane          22.06  12.91/12.87w-15
12.77   +2.3 Klaudia    Siciarz         150398 AZS-AWF Kraków      1    Jyväskylä         19.06  12.94/12.74w-18
12.77   +2.4            Kołeczek                                   1r1  Kuortane          22.06
13.09   +2.7            Siciarz                                    1h1  Lublin            29.06
13.21   +2.7 Klaudia    Wojtunik        150599 Resovia Rzeszów     1h2  Lublin            29.06  13.54/13.52w-18
13.49   +2.7            Szymańska                                  2h2  Lublin            29.06
13.52   +2.7            Hulisz                                     2h1  Lublin            29.06
13.62   +2.7 Anna       Golczewska      261097 Sprint Warszawa     3h1  Lublin            29.06  13.94/13.80w-18
14.01   +3.0 Marta      Nawrocka        280598 AZS Łódź            1    Łódź              12.05  13.79/13.68w-18
14.03   +2.7 Anna       Szymkowicz      140498 AZS-AWF Wrocław     3h2  Lublin            29.06  14.02-17
14.15   +2.7 Anna       Kulpińska       140499 Orkan Środa Wlkp.   4h1  Lublin            29.06  14.29-17
U-18 (76.2cm)
13.50   +1.9 Marika     Majewska        050502 Orkan Września      1    Zamość            01.06
13.72   +0.4 Monika     Romaszko        130402 Agros Zamość        2A   Poznań            12.07
13.88   -0.4 Weronika   Nagięć          270602 Wieliczanka         1    Bielsko-Biała     08.06
14.08   +0.4 Wiktoria   Oko             180903 Wisła Puławy        3A   Poznań            12.07

300 mH / 300 m ppł. (44.00)

400 mH / 400 m ppł. (58.80-61.00) - IAAF & PZLA: 56.00
55.57        Joanna     Linkiewicz      020590 AZS-AWF Wrocław     2A   Gliwice           02.06  55.25-16
55.73                   Linkiewicz                                 2A   La Chaux-de-Fonds 30.06
56.13                   Linkiewicz                                 4    Praha             03.06
56.35                   Linkiewicz                                 4    Osaka             19.05
56.45                   Linkiewicz                                 1r1  Rehlingen         09.06
57.00                   Linkiewicz                                 3    Kobenhavn         18.06
57.06                   Linkiewicz                                 4    Goleniów          26.06
57.18                   Linkiewicz                                 1A   Wrocław           29.05
57.67        Natalia    Wosztyl         280899 RLTL ZTE Radom      4A   Gliwice           02.06  57.10-18
57.85        Emilia     Ankiewicz       221190 AZS-AWF Warszawa    2A   Kuortane          22.06  55.89-16
58.20                   Wosztyl                                    1r2  Lublin            30.06
58.41        Justyna    Saganiak        011295 AZS Łódź            1r1  Łódź              25.05	 56.52-18
58.44                   Wosztyl                                    3s1  Gävle             13.07
58.49                   Wosztyl                                    7    Šamorín           15.06
58.66        Aleksandra Jaźwińska       111298 AZS-AWF Katowice    1r1  Ruda Śl.          15.06	 60.48-18
                        (15/5)
58.97        Julia      Korzuch         271295 Płomień Sosnowiec   1    Białogard         22.06  58.42-18
59.34	     Mirela     Wesołowska      040789 AZS PO Opole        2r1  Kraków            22.06  58.20-16
59.36        Agata      Kołakowska      020897 AZS-AWFiS Gdańsk    3r2  Lublin            30.06	 -0-
59.81        Izabela    Smolińska       140199 RLTL ZTE Radom      2    Kutno             07.07  59.93-17
60.18        Julia      Janus           211001 MKS Aleksandrów     1A   Racibórz          04.07  61.07-18
                        10
60.24        Katarzyna  Martyna         251098 Wawel Kraków        2r1  Ruda Śl.          15.06  59.53-18
60.81        Alicja     Kaczmarek       300902 ALKS AJP Gorzów     2    Gdańsk            08.06  60.48-18

HJ / Skok wzwyż (1.92-1.84-1.74) - IAAF & PZLA: 1.94
1.94         Kamila     Lićwinko        220386 Podlasie Białystok  5    Lausanne          05.07  2.02i-15
                        (1.79/1  1.84/1  1.88/1  1.91/1  1.94/2  1.97/xxx)
1.94sq                  Lićwinko                                   1    Białystok         07.07
                        (1.80/1  1.85/1  1.90/1  1.94/1  1.96/xxx)
1.92                    Lićwinko                                   5    Ostrava           20.06
                        (1.80/1  1.85/1  1.90/3  1.92/1  1.94/xxx)
1.90                    Lićwinko                                   6    Monaco            12.07
1.87                    Lićwinko                                   3=   Chorzów           16.06
1.84         Adrianna   Sułek           030499 Zawisza Bydgoszcz   1    Lublin            29.06  1.83i-18
1.82         Paulina    Borys           140598 SKLA Sopot          2    Gliwice           02.06  1.87i-16
1.80         Wiktoria   Miąso           141101 Resovia Rzeszów     1    Racibórz          04.07  1.80-18
1.78         Aleksandra Nowakowska      230498 RKS Łódź            3=   Gliwice           02.06  1.85i-17
1.78         Paulina    Wal             180691 AZS PO Opole        3=   Gliwice           02.06  1.82-15
1.78         Aneta      Rydz            300394 RLTL ZTE Radom      8    Gliwice           02.06  1.87-17
1.76         Aleksandra Jankowska       150802 Podlasie Białystok  1-y  Zamość            01.06  1.74-18
1.75         Martyna    Lewandowska     261000 MLKL Płock          1    Łęczyca           11.05  1.85-17
1.75         Julia      Dutkiewicz      160398 Stal Ostrów Wlkp.   1    Leszno            08.06  1.76-15
                        10
1.74         Izabela    Mikołajczyk     040990 Warszawianka        H    Warszawa          18.05  1.92-12
1.74         Paulina    Ligarska        090496 SKLA Sopot          H    Warszawa          18.05  1.82-18
1.74         Katarzyna  Mirek           270498 AZS-AWF Kraków      4    Lublin            29.06  1.75i-17

PV / Skok o tyczce (4.50-4.00-3.80) - IAAF & PZLA: 4.56
4.30         Kamila     Przybyła        030596 Zawisza Bydgoszcz   1    Mössingen         20.07  4.40-17
4.26sq       Anna       Łyko            300501 MKS-MOS Wrocław     4    Sopot             08.06  4.11i-18
4.16sq       Karolina   Wejman          130801 KL Gdynia           5    Sopot             08.06  4.00i-18
4.16sq       Agnieszka  Kaszuba         310898 KL Gdynia           6    Sopot             08.06  4.25i-18
4.15                    Kaszuba                                    5QA  Gävle             12.07
4.10                    Wejman                                     1    Słupsk            25.05
4.10                    Łyko                                       1    Jelenia Góra      25.05
4.10                    Kaszuba                                    1    Łódź              01.06
4.10                    Wejman                                     1    Racibórz          04.07
4.05                    Kaszuba                                    1    Łódź              25.05
4.05                    Łyko                                       1    Wrocław           29.05
4.05                    Wejman                                     4=QB Boras             19.07
4.03                    Wejman                                     1    Pelpin            22.06
4.00                    Łyko                                       1    Opole             18.05
4.00         Wiktoria   Wojewódzka      221297 OSOT Szczecin       1    Leverkusen        18.05  4.10-17
4.00                    Kaszuba                                    1    Piotrków Tryb.    15.06
4.00                    Wejman                                     2    Piotrków Tryb.    15.06
4.00         Victoria   Kalitta         130801 Zawisza Bydgoszcz   1    Goleniów          26.06  4.06-17
                        (18/6)
3.90         Emilia     Kusy            091298 SKLA Sopot          1    Słupsk            11.05  4.01-18
3.82         Maja       Chamot          161003 MKS Ustroń          1    Częstochowa       09.06  3.66-18
3.80         Julia      Ryczak          300199 AZS-AWF Wrocław     2    Łódź              25.05  4.10sq-17
3.80         Milena     Lipińska        050399 OSOT Gdańsk         2    Lublin            29.06  3.80-18
                        10
3.80         Kinga      Górny           260402 MKS Ustroń          1    Poznań            12.07  3.83-18

LJ / Skok w dal (6.60-6.30-5.95) - IAAF & PZLA : 6.72
6.34    +1.9 Magdalena  Żebrowska       290596 Podlaskie Białystok -    Bydgoszcz         12.06  6.33-18
6.23    +1.4 Adrianna   Szóstak         020396 AZS Poznań          1    Poznań            02.07  6.19-18
6.19    +1.6 Adrianna   Sułek           030499 Zawisza Bydgoszcz   6    Bydgoszcz         12.06  6.15-17
6.16    +0.3 Joanna     Kuryło          160895 AZS-AWF Wrocław     3    Kladno            13.07  6.00-17
6.10    +1.0 Natalia    Benedykcińska   220100 Stal Ostrów Wlkp.   1    Piła              15.06  5.91-18
6.09    +0.1 Katarzyna  Bargielska      250899 AZS-AWF Biała Podl. 1    Lublin            30.06  5.79-18
6.07    +2.0 Weronika   Grzelak         190397 Górnik Wałbrzych    1    Opole             18.05  6.22i-17
6.05    +0.9 Sandra     Sikorska        310500 AZS-AWF Gorzów      3    Kutno             07.07  5.78-18
6.01    +1.0 Klaudia    Nazarowicz      090300 Sokół Węgorzewo     2    Racibórz          03.07  5.94-17
5.95    +1.6 Karolina   Młodawska       041096 KKL Kielce          1    Lublin            16.06  6.03/6.07w-18
                        10
wind / z wiatrem
6.51    +4.3 Magdalena  Żebrowska       290596 Podlaskie Białystok 3    Bydgoszcz         12.06  6.33-18
6.26    +3.6 Natalia    Benedykcińska   220100 Stal Ostrów Wlkp.   5    Bydgoszcz         12.06  5.91-18
6.09    +2.9 Gaja       Wota            040998 Wawel Kraków        1    Kraków            06.07  6.03-15
6.02    +3.0 Karolina   Kucharczyk      240491 Kadet Rawicz        2    Opole             18.05  6.14-18

TJ / Trójskok (13.85-13.00-12.50) - IAAF & 14.20
13.71   +2.0 Adrianna   Szóstak         020396 AZS Poznań          1    Opole             22.06  13.39/13.41w-18
13.60   +1.7            Szóstak                                    1    Łódź              26.05
13.46   +1.5            Szóstak                                    1    Gdańsk            08.06
13.46   +0.6 Agnieszka  Bednarek        140698 AZS Łódź            1    Aleksandrów       16.06  13.28-18
13.44   +1.8 Gaja       Wota            040998 Wawel Kraków        1    Lublin            29.06  12.92-18
13.26   +1.5            Szóstak                                    1QA  Łódź              25.05
13.20   +0.8            Wota                                       5QB  Gävle             11.07
13.08   +0.1            Bednarek                                   1    Łódź              01.06
13.06   +1.6            Bednarek                                   2    Łódź              26.05
12.91   +1.5 Paulina    Szablewska      260498 RKS Łódź            3    Lublin            29.06  12.55-18
wind / z wiatrem
13.07   +2.6            Bednarek                                   2    Lublin            29.06
13.01   +3.4            Bednarek                                   1    Łódź              19.05

SP / Pchnięcie kulą (18.00-15.75-14.00) - IAAF & PZLA: 18.00
18.35        Paulina    Guba            140591 Start Otwock        1    Wrocław           29.05  19.38-18
                        (18.35    x      x    17.94  17.97  18.02)
18.35sq                 Guba                                       2    Białystok         07.07
                        (18.01    x    18.35    x      x      x  )
18.34        Klaudia    Kardasz         020596 Podlasie Białystok  1    Gliwice           02.06  18.48-18
                        (17.92    x    18.34  18.16    x    18.17)
18.02                   Guba                                       5    Székesfehérvar    09.07
                        (17.73  18.02    x      x      x      x  )
17.97                   Guba                                       7    Turku             11.06
17.96                   Guba                                       6    Chorzów           16.06
17.95                   Guba                                       8    Nanjing           21.05
17.93sq                 Kardasz                                    4    Białystok         07.07
17.86                   Guba                                       8    Shanghai          18.05
17.79                   Guba                                       9    Oslo              13.06
17.74                   Kardasz                                    1    Kielce            11.05
17.73                   Kardasz                                    1    Goleniów          26.06
17.70                   Kardasz                                    9    Turku             11.06
17.67                   Guba                                       7    Lausanne          05.07
17.65                   Kardasz                                    3    Napoli            11.07
17.54                   Guba                                       8    Stanford          30.06
17.47                   Kardasz                                    2    Wrocław           29.05
17.45                   Kardasz                                    5A   Šamorín           10.03
17.38                   Kardasz                                    1    Sopot             23.06
16.94                   Kardasz                                    6Q   Napoli            11.07
16.17        Maja       Ślepowrońska    021298 AZS-AWF Warszawa    1    Lublin            29.06  16.19i-17
16.09                   Ślepowrońska                               3QB  Gävle             12.07
16.01sq                 Ślepowrońska                               6    Białystok         07.07
15.96        Agnieszka  Maluśkiewicz    180389 AZS Poznań          1    Środa Wlkp.       18.05  17.20-14
15.96                   Ślepowrońska                               7    Gävle             13.07
15.77                   Ślepowrońska                               1    Warszawa          15.06
15.75                   Maluśkiewicz                               2    Jessheim          06.06
                        (27/4)
15.32        Ewa        Różańska        221200 MKLA Łęczyca        6    Boras             21.07  14.21i-18
14.56        Karolina   Urban           181098 AZS-AWFiS Gdańsk    2    Lublin            29.06  15.48-17
14.37        Barbara    Nowak           250700 Płomień Sosnowiec   2    Racibórz          03.07  13.59-18
14.19        Patrycja   Skórzewska      150696 AZS-AWF Wrocław     H    Warszawa          18.05  13.42-15
14.12        Barbara    Flisek          171199 Start Otwock        1    Warszawa          25.05  13.61-18
14.11        Beata      Trzonkowska     020595 Prefbet Śniadowo    3    Łódź              25.05  14.18-17
U18 (3 kg)
15.42        Patrycja   Banach          110102 Zawisza Bydgoszcz   1    Poznań            11.07
15.12        Daria      Siemińska       100502 LKS Lubawa          2    Poznań            11.07
15.09        Wiktoria   Łuczak          270902 Agros Zamość        1    Puławy            06.07
14.79        Barbara    Kurdej          200103 Start Otwock        1    Warszawa          29.06
14.59        Alicja     Gajewska        130503 Zatoka Braniewo     1    Gdańsk            16.06
14.43        Wiktoria   Fronczyk        290402 MKS Aleksandrów     1    Aleksandrów       16.06
14.09        Alicja     Dudkiewicz      120402 Agros Żary          6    Poznań            11.07

DT / Rzut dyskiem (61.00-53.00-48.00) - IAAF & PZLA: 61.20
62.36        Daria      Zabawska        160495 AZS UMCS Lublin     1    Gliwice           02.06  60.23-15
                        (56.47  56.69  59.80  55.67  56.92  62.36)
59.49                   Zabawska                                   1    Łódź              01.06
59.42        Lidia      Augustyniak     140594 MKL Toruń           2    Łódź              01.06	 59.36-16
59.20                   Augustyniak                                2    Gliwice           02.06
58.73                   Augustyniak                                1    Toruń             18.05
57.92                   Zabawska                                   1    Łódź              26.05
57.82                   Augustyniak                                1    Warszawa          26.05
56.64                   Augustyniak                                1    Gdańsk            08.06
55.48                   Zabawska                                   7    Sotteville        16.07
55.47                   Zabawska                                   3    Zeulenroda        21.06
55.46                   Augustyniak                                5A   Šamorín           10.03
54.94                   Augustyniak                                6    Napoli            09.07
54.77                   Zabawska                                   2    Gdańsk            08.06
54.74        Karolina   Urban           181098 AZS-AWFiS Gdańsk    2QB  Gävle             11.07  57.48-18
54.72                   Augustyniak                                1    Toruń             15.06
54.70                   Augustyniak                                4    Poznań            02.07
54.50                   Urban                                      4u23 Šamorín           09.03
54.33        Monika     Nowak           110795 AZS-AWF Kraków      2    Łódź              26.05  55.10-18
54.22                   Urban                                      1    Lublin            30.06
54.08        Katarzyna  Moś             201294 AZS Poznań          1    Wrocław           01.06	 56.26-15
53.73                   Urban                                      1QB  Łódź              25.05
53.68                   Urban                                      2    Toruń             18.05
53.39                   Nowak                                      3    Gdańsk            08.06
53.31                   Moś                                        4    Gliwice           02.06
53.29                   Urban                                      1    Gdańsk            16.06
53.11                   Urban                                      2    Toruń             15.06
53.00                   Augustyniak                                1    Toruń             12.05
                        (27/5)
52.46        Katarzyna  Hnatiuk         020496 Junior Sopot        1    Firenze           16.06  53.94-18
50.45        Agnieszka  Kulak           030799 Jantar Ustka        5    Gdańsk            08.06  50.38-18
50.38        Karolina   Sygutowska      101293 ZLKL Zielona Góra   1    Oborniki          22.06  51.80-18
48.77        Beata      Trzonkowska     020595 Prefbet Śniadowo    1    Białystok         18.06  47.20-17

WT / Rzut ciężarem (18.00-17.00)

HT / Rzut młotem (71.00-65.00-52.00) - IAAF & PZLA: 71.00
75.61        Anita      Włodarczyk      080885 Skra Warszawa       1    Turku             11.06  82.98-16
                        (71.09  75.42  75.61    x    75.17    x  )
75.12                   Włodarczyk                                 2    Chorzów           16.06
                        (65.02  69.31  75.12    x      x    75.11)
74.71        Joanna     Fiodorow        040389 AZS Poznań          2    Turku             11.06  75.09-17
                        (72.67  70.54  74.71  71.86    x      x  )
74.46                   Fiodorow                                   1    Poznań            02.07
                        (72.99    x    72.67  74.46  71.87  72.67)
73.64                   Włodarczyk                                 3    Nanjing           21.05
                        (67.66  69.93  72.72  73.64  72.32  72.59)
73.40                   Fiodorow                                   4    Chorzów           16.06
                        (70.82    x    73.40  71.25  72.84  72.55)
73.22                   Fiodorow                                   2A   Šamorín           09.03
                        (69.41  70.79    x    72.22  73.22  72.26)
73.16                   Fiodorow                                   4    Ostrava           20.06
                        (73.16  73.11    x      x      x    72.44)
73.10                   Fiodorow                                   1    Kielce            11.05
                        (73.10  69.19  71.17  69.68  68.79    x  )
72.34                   Fiodorow                                   7    Nanjing           21.05
                        (70.51  72.34    x    71.50    x    71.33)
71.91                   Fiodorow                                   1    Forbach           26.05
                        (  x      x      x    70.68  71.91  71.59)
71.72                   Fiodorow                                   2    Székesfehérvar    09.07
                        (68.83    x    69.59  70.51  71.00  71.72)
71.55        Malwina    Kopron          161194 AZS UMCS Lublin     2    Poznań            02.07  76.85-17
                        (66.79    x    71.55    x      x      x  )
71.41                   Fiodorow                                   5    Osaka             19.05
                        (69.40  71.33  70.43  71.41  71.01  66.94)
71.37                   Kopron                                     5    Ostrava           20.06
                        (71.37    x      x    68.38    x    69.50)
71.15                   Fiodorow                                   1    Goleniów          26.06
                        (71.15    x    70.76  69.76    x    70.22)
71.10                   Kopron                                     2    Forbach           26.05
                        (71.10  70.18    x      x      x      x  )
70.89                   Kopron                                     2    Napoli            12.07
70.35                   Kopron                                     6    Chorzów           16.06
70.06                   Kopron                                     8    Turku             11.06
69.68        Katarzyna  Furmanek        190296 KKL Kielce          3    Napoli            12.07  69.60-17
68.98                   Furmanek                                   1    Biała Podlaska    01.06
68.25                   Kopron                                     11   Nanjing           21.05
68.21                   Furmanek                                   11A  Šamorín           09.03
68.15                   Furmanek                                   7    Chorzów           16.06
67.98                   Kopron                                     3Q   Napoli            10.07
67.77                   Kopron                                     8    Osaka             19.05
67.61                   Furmanek                                   2    Goleniów          26.06
66.89                   Furmanek                                   3    Kielce            11.05
66.87        Aleksandra Śmiech          021097 Agros Zamość        4    Gävle             12.07  64.96-18
66.24                   Śmiech                                     1    Warszawa          18.05
65.73                   Śmiech                                     1    Warszawa          23.06
65.48                   Śmiech                                     8    Chorzów           16.06
65.27                   Śmiech                                     5u23 Šamorín           10.03
                        (34/5)
64.33        Marika     Kaczmarek       250496 KKL Kielce          2    Biała Podlaska    01.06  64.35-17
62.63        Patrycja   Maciejewska     010699 Achilles Leszno     1    Środa Wlkp.       05.05  60.36-18
61.53        Kinga      Łepkowska       300497 AZS-AWF Warszawa    1    Warszawa          02.06  63.19-17
61.20        Ewa        Różańska        221200 MKLA Łęczyca        1-j  Toruń             22.06  55.39-18
59.71        Sara       Rosiak          110597 AZS-AWF Warszawa    3    Łódź              26.05  60.49-17
                        10
57.61        Aleksandra Kokowska        280495 AZS Poznań          4    Łódź              26.05  65.31-18
56.18        Aleksandra Kufel           070901 AZS-UMCS Lublin     3    Lublin            16.06  53.47-18
55.85        Jolanta    Klimasz         270301 Achilles Leszno     3    Sroda Wlkp.       05.05  60.04y-18
54.82        Aleksandra Osiak           060299 AZS-UMCS Lublin     3    Biała Podlaska    01.06  55.75-17
52.65        Karolina   Kusak           091099 Stal Mielec         5    Lublin            29.06  53.15-17
U-18 (3 kg)
60.47        Aleksandra Nowaczewska     311002 Start Nakło         1    Poznań            11.07
59.54        Karolina   Bomba           110102 Park Zduńska Wola   1    Łódź              19.05
58.09        Martyna    Radawiec        170502 Osa Zgorzelec       2    Poznań            11.07
57.39        Wiktoria   Wijas           060203 KKL Kielce          3    Poznań            11.07
53.62        Zuzanna    Kniat           310103 Orkan Września      2    Toruń             22.06
53.16        Honorata   Pawłowska       281102 Skra Warszawa       1QB  Poznań            10.07
52.30        Agata      Sikora          260203 BKS Bydgoszcz       2    Toruń             12.05

JT / Rzut oszczepem (59.00-53.00-48.00) - IAAF & PZLA: 61.50
62.99        Maria      Andrejczyk      090396 Hańcza Suwałki      1    Kladno            13.07  67.11-16
                        (55.07  57.63  56.90  62.99  60.16    x  )
61.78                   Andrejczyk                                 1    Sotteville        16.07
                        (55.52  55.93  61.78  60.46  59.44  54.52)
60.56                   Andrejczyk                                 1B   Šamorín           09.03
                        (57.12  56.23  57.86  56.19  60.56  57.31)
59.95                   Andrejczyk                                 5    Ostrava           20.06
                        (57.76  59.95    x    55.29  58.28  56.54)
58.96                   Andrejczyk                                 1    Bottrop           07.07
56.50                   Andrejczyk                                 3    Kuortane          22.06
56.42        Karolina   Bołdysz         210493 AZS-AWFiS Gdańsk    3q1  Minsk             25.06  56.14-14
55.76                   Bołdysz                                    1    Łódź              25.05
55.38        Klaudia    Maruszewska     280897 AZS UWM Olsztyn     8    Jena              08.06  57.59-16
54.76                   Andrejczyk                                 8    Luzern            09.07
54.58                   Bołdysz                                    1    Gdańsk            08.06
54.26                   Bołdysz                                    1    Toruń             18.05
53.52                   Maruszewska                                1    Lublin            29.06
53.41                   Bołdysz                                    6h3  Minsk             23.06
                        (14/3)
52.80        Marta      Kąkol           250292 AZS-AWFiS Gdańsk    2    Toruń             18.05  58.43-15
50.80        Aleksandra Ostrowska       191297 AZS-AWFiS Gdańsk    2    Lublin            29.06  56.24-15
48.92        Wiktoria   Siembrzuch      130501 Nadwiślanin Chełmno 1-j  Zamość            02.06  44.38-18
48.80        Julia      Szałas          241098 AZS-AWF Gorzów      3    Lublin            29.06  49.20-18
48.37        Małgorzata Maślak          240101 ULKS Tychowo        1    Szczecin          25.05  46.64-18
48.04        Dominika   Dabulis         281096 AZS-AWFiS Gdańsk    3    Toruń             18.05  49.46-16
U-18 (500 g)
50.23        Gabriela   Andrukonis      010902 Czwórka Białystok   1    Poznań            11.07
48.80        Gabriela   Butkiewicz      250603 Hańcza Suwałki      1    Zamość            02.06

Hep / Siedmiobój (5.500-5.000) - IAAF & PZLA: 6300
6171         Adrianna   Sułek           030499 Zawisza Bydgoszcz   1    Kraków            09.06  5939-18
                        (13.71/-0.4-1.82-12.75-24.31/+0.6 / 6.15/+0.9-41.70-2:15.20)
6104                    Sułek                                      11   Götzis            26.05
                        (14.13/+1.7-1.83-12.92-24.22/+1.3 / 6.15/+2.0-38.56-2:13.77)
5964                    Sułek                                      6    Gävle             12.07
                        (14.07/-2.6-1.82-12.06-24.29/-1.6 / 5.80/+0.3-42.50-2:17.28)
5687         Paulina    Ligarska        090496 SKLA Sopot          1    Warszawa          19.05  5845-18
                        (14.46/-0.4-1.73-13.23-25.05/+0.6 / 5.48/+0.6-40.67-2:19.25)
5638                    Ligarska                                   2    Kraków            09.06
                        (14.55/-0.6-1.74-13.58-25.30/+0.5 / 5.69/+0.1-41.50-2:21.35)
5589                    Ligarska                                   3    Ribeira Brava     07.07
                        (14.43/+3.9-1.74-13.06-25.36/-1.1 / 5.70/+0.8-37.06-2:20.76)
5589                    Ligarska                                   6    Napoli            12.07
                        (14.54/+1.2-1.74-13.50-25.04/+0.4 / 5.42/-0.1-37.47-2:18.57)
5576         Izabela    Mikołajczyk     040990 Warszawianka        2    Warszawa          19.05  5968-12
                        (14.29/-0.6-1.74-11.82-24.94/+0.5 / 5.92/+1.3-40.37-2:29.82)
5452         Wiktoria   Zezula          210396 Zawisza Bydgoszcz   3    Warszawa          19.05  5347-18
                        (14.70/-0.9-1.59-13.60-25.08/-0.1 / 5.62/+0.3-35.93-2:16.18)
5440         Patrycja   Skórzewska      150696 AZS-AWF Wrocław     4    Warszawa          19.05  5278-15
                        (14.33/-0.6-1.65-14.19-25.16/+0.5 / 5.90/+0.1-29.93-2:26.31)
5060         Julia      Słocka          180201 AZS-AWF Warszawa    1-j  Kraków            09.06  5226y-18
                        (15.04/+0.5-1.65-10.98-26.15/+0.6 / 5.52/-0.9-39.54-2:30.43)
5024         Milena     Chałupka        141100 Warszawianka        2-j  Kraków            09.06  4834-18
                        (15.53/+0.5-1.62-10.60-26.66/+0.6 / 5.46/+0.4-37.50-2:16.21)
U-18 (76.2cm/3kg/500g)
5071         Klaudia    Kronburg        110402 Juvenia Głuchołazy  1    Poznań            11.07
                        (14.46/+0.9-1.63-12.50-25.73/+1.3 / 5.69/+1.2-29.24-2:33.23)

3000 mW / Chód 3000 m (13:00-14:00)
13:34+       Agnieszka  Yarokhau        281286 AZS-AWF Kraków      4    Dudince           23.03  12:34.67i-15

5000 mW / Chód 5000 m (23:00-24:00)
23:04+       Agnieszka  Yarokhau        281286 AZS-AWF Kraków      6    Dudince           23.03  21:53.93-13
23:12+       Katarzyna  Zdziebło        281196 Stal Mielec         1    Zaniemyśl         13.04  22:36.68-15

10 kmW / Chód 10 km (47:00-50:00)
46:13+       Katarzyna  Zdziebło        281196 Stal Mielec         1    Zaniemyśl         13.04  46:04-15
47:50+       Olga       Niedziałek      300697 WLKS Nowe Iganie    4    Gävle             14.07  47:45.65-16
48:50+       Paulina    Buziak-Śmiatacz 161286 Stal Mielec         4    Mielec            22.06  44:41+-14
48:51+       Agnieszka  Ellward         260389 Flota Gdynia        6    Mielec            22.06  46:46-16

20 kmW / Chód 20 km (1:40:00-1:50:00) - IAAF: 1:33:30; PZLA: 1:32:00
1:32:03      Katarzyna  Zdziebło        281196 Stal Mielec         1    Zaniemyśl         13.04  1:32.50-18
1:34:43                 Zdziebło                                   14   Alytus            19.05
1:34:47      Agnieszka  Yarokhau        281286 AZS-AWF Kraków      2    Zaniemyśl         13.04  1:30:50-16
1:34:48                 Zdziebło                                   1    Mielec            22.06
1:35:00      Olga       Niedziałek      300697 WLKS Nowe Iganie    3    Zaniemyśl         13.04  1:37:08-18
1:35:54                 Niedziałek                                 2    Gävle             14.07
1:37:22      Paulina    Buziak-Śmiatacz 161286 Stal Mielec         4    Mielec            22.06  1:29:41-14
1:37:54                 Niedziałek                                 5    Mielec            22.06
1:38:56                 Zdziebło                                   8    Napoli            12.07
1:39:17                 Niedziałek                                 26   Alytus            19.05
1:39:32      Agnieszka  Ellward         260389 Flota Gdynia        4    Zaniemyśl         13.04  1:39:39-17
1:39:58                 Ellward                                    6    Mielec            22.06
                        (12/5)
1:49:56      Małgorzata Cetnarska       020898 Victoria Stalowa W. 8    Mielec            22.06  1:44:57-18

50 kmW / Chód 50 km (5:00:00) - IAAF & PZLA: 4:30:00
4:31:19 NR   Agnieszka  Ellward         260389 Flota Gdynia        16   Alytus            19.05  4:32:47-18
4:40:24                 Ellward                                    3    Dudince           23.03
4:41:02      Paulina    Buziak-Śmiatacz 161286 Stal Mielec         4    Dudince           23.03  -0-
4:46:44      Antonina   Lorek           110295 AZS-AWF Kraków      21   Alytus            19.05  -0-
4:47:54                 Lorek                                      7    Dudince           23.03

4x100 m (46.00) - ranking IAAF
43.44        Polska                                                6    London            20.07  NR 42.68-10
             (Kamila Ciba, Katarzyna Sokólska, Martyna Kotwiła, Ewa Swoboda)
44.08        Polska U-23                                           3    Gävle             14.07
             (Klaudia Siciarz, Malena Gola, Martyna Kotwiła, Ewa Swoboda)
44.43        Polska U-23                                           2h1  Gävle             14.07
             (Jagoda Mierzyńska, Malena Gola, Klaudia Siciarz, Ewa Swoboda)
44.72        Polska U-20                                           6    Boras             21.07
             (Paulina Guzowska, Alicja Potasznik, Pia Skrzyszowska, Magdalena Stefanowicz)
45.14        Polska U-20                                           3h3  Boras             21.07
             (Paulina Guzowska, Alicja Potasznik, Pia Skrzyszowska, Magdalena Stefanowicz)
45.17        Polska reprezentacja akademicka                       3h2  Napoli            12.07
             (Ewa Ochocka, Kamila Ciba, Agata Forkasiewicz, Ada Kołodziej)
45.22        Polska U-20                                           1    Gliwice           02.06
             (Aleksandra Formella, Alicja Potasznik, Paulina Guzowska, Magdalena Stefanowicz)
46.00        RLTL ZTE Radom U-23                                   1    Lublin            30.06
             (Weronika Tkaczyk, Natalia Wosztyl, Izabela Smolińska, Martyna Kotwiła)

4x200 m (1:40.0)
1:38.13  NR  AZS-AWF Warszawa                                      1r1  Kraków            08.06  NR 1:35.5-75
        club (Paulina Paluch, Justyna Paluch, Natalia Duchnowska, Kinga Rębiś)
1:39.29      SKLA Sopot                                            1r2  Kraków            08.06
             (Blanka Zapora, Weronika Zmarzła, Aleksandra Jachorek, Aleksandra Formella)
1:39.46      KS AZS AWF Kraków                                     2r1  Kraków            08.06
             (Karolina Cuber, Justyna Bryzek, Karolina Kozłowska, Klaudia Siciarz)
1:40.06      KS AZS UWM Olsztyn                                    2r2  Kraków            08.06
             (Izabela Jatkiewicz, Małgorzata Prusińska, Natalia Żuk, Alicja Potasznik)

4x400 m (3:45.0) - ranking IAAF
3:27.49      Polska                                                1    Yokohama          12.05  NR 3:24.49-05
             (Małgorzata Hołub-Kowalik, Patrycja Wyciszkiewicz, Anna Kiełbasińska, Justyna Święty-Ersetic)
3:28.05      Polska                                                1h1  Yokohama          11.05
             (Małgorzata Hołub-Kowalik, Patrycja Wyciszkiewicz, Anna Kiełbasińska, Justyna Święty-Ersetic)
3:32.56      Polska U-23                                           1    Gävle             14.07
             (Karolina Łozowska, Natalia Wosztyl, Natalia Widawska, Natalia Kaczmarek)
3:34.04      Polska reprezentacja akademicka                       4    Napoli            13.07
             (Mariola Karaś, Alicja Wrona, Anna Pałys, Anna Dobek)
3:34.83      Polska reprezentacja akademicka                       4h2  Napoli            12.07
             (Anna Pałys, Mariola Karaś, Alicja Wrona, Anna Dobek)
3:37.13      Polska U-20                                           3    Boras             21.07
             (Aleksandra Formella, Sara Neumann, Aleksandra Wsołek, Susane Lachele)
3:39.40      Polska U-20                                           1h2  Boras             20.07
             (Aleksandra Formella, Paulina Zielińska, Sara Neumann, Aleksandra Wsołek)
3:42.14      AZS-AWF Katowice U-23                                 1    Lublin            30.06
             (Natalia Węglarz, Nikoletta Misterka, Adrianna Czapla, Karolina Łozowska)
3:43.28      AWF Wrocław                                           1r5  Łódź              26.05
             (Weronika Chojka, Anna Pałys, Karolina Wrzesińska, Natalia Kaczmarek)
3:44.24      AWF Katowice                                          2r5  Łódź              26.05
             (Karolina Łozowska, Adrianna Janowicz, Marta Andrychowicz, Nikoletta Misterka)
3:44.53      SKLA Sopot                                            1    Racibórz          05.07
             (Blanka Zapora, Alicja Stój, Aleksandra Jachorek, Aleksandra Formella)
                        (11/7)

4x800 m 

Terminy uzyskiwania wskaźników PZLA: 04.05.2019 – 25.08.2019 (IAAF do 06.09.2019) Bieg na 10 000 metrów: 27.04.2019 – 30.06.2019 Maraton: 01.01.2019 – 25.05.2019 Chód na 20 kilometrów: 01.03.2019 – 25.08.2019 – na zawodach wyznaczonych przez IAAF Chód na 50 kilometrów: 07.08.2018 – 30.06.2019 – na zawodach wyznaczonych przez IAAF