POLAND / POLSKA '2020

MEN / MĘŻCZYŹNI as at: 11.08.2020 WOMEN / KOBIETY
All corrections please send to / Uwagi proszę kierować do Zbigniew Jonik

60 m (6.85)
6.72         Remigiusz  Olszewski       200992 Zawisza Bydgoszcz   1r9  Toruń             28.07  6.62i-16

100 m (10.40-10.65)
10.19   +1.6 Przemysław Słowikowski     201193 AZS-AWF Katowice    1h2  Jelenia Góra      26.07  10.23-18
10.24   +1.5 Remigiusz  Olszewski       200992 Zawisza Bydgoszcz   1h1  Piła              08.08  10.21-16/10.18w-18
10.25   +1.0 Dominik    Kopeć           050395 Agros Zamość        1h3  Jelenia Góra      26.07  10.26-18
10.29   +0.7            Słowikowski                                1A   Łódź              01.08
10.39   -0.6            Słowikowski                                1h1  Łódź              01.08
10.42   +1.9 Krzysztof  Studnicki       101092 Wawel Kraków        1r1  Częstochowa       25.07  10.54/10.44w-19
10.46   +0.6 Karol      Kwiatkowski     200896 AZS-AWF Katowice    1    Karpacz           18.07  10.43-18
10.51   -0.6 Oliwer     Wdowik          030102 Resovia Rzeszów     1r3  Chorzów           20.06  10.57-19
10.53   +1.6 Mateusz    Siuda           050598 AZS Poznań          2h2  Jelenia Góra      26.07  10.68-18
10.55   +1.6 Szymon     Szachniewicz    260501 MKS-MOS Wrocław     3h2  Jelenia Góra      26.07  10.67-19
10.55   -1.2 Przemysław Adamski         271296 Agros Zamość        1r1  Gdańsk            08.08  10.44/10.40w-17
10.59   +0.1 Łukasz     Żak             310597 AZS-AWF Kraków      1r1  Stalowa Wola      08.08  10.50/10.37w-19
                        10
10.60   +0.6 Bartosz    Siudek          290498 AZS-AWF Wrocław     2    Karpacz           18.07  10.43/10.38w-19
10.63   +1.0 Adam       Burda           100699 AZS-AWF Katowice    2h3  Jelenia Góra      26.07  10.69-19
10.64   +1.9 Damian     Trzaska         030200 MKS Bank BS Płońsk  1h1  Łódź              12.07  10.67-19
10.65   +1.1 Rafał      Pająk           030299 MKS Czechowice-Dz.  1r6  Bielsko-Biała     27.06  10.62-18/10.37w-19
wind / z wiatrem
10.05   +3.6 Przemysław Słowikowski     201193 AZS-AWF Katowice    1    Jelenia Góra      26.07  10.23-18
10.15   +3.6 Karol      Kwiatkowski     200896 AZS-AWF Katowice    2    Jelenia Góra      26.07  10.43-18
10.24   +3.6 Dominik    Kopeć           050395 Agros Zamość        3    Jelenia Góra      26.07  10.26-18
10.29   +2.7            Kwiatkowski                                1h1  Jelenia Góra      26.07
10.30   +3.6 Bartosz    Siudek          290498 AZS-AWF Wrocław     4    Jelenia Góra      26.07  10.43/10.38w-19
10.41   +3.6 Łukasz     Żak             310597 AZS-AWF Kraków      5    Jelenia Góra      26.07  10.50/10.37w-19
10.43   +3.6 Szymon     Szachniewicz    260501 MKS-MOS Wrocław     6    Jelenia Góra      26.07  10.67-19
10.51   +2.7 Damian     Trzaska         030200 MKS Bank BS Płońsk  4h1  Jelenia Góra      26.07  10.67-19
10.62   +2.8 Patryk     Krupa           210402 Agros Zamość        1    Lublin            25.07  10.69-19
10.65   +3.1 Łukasz     Żok             170501 Nadodrze Powodowo   1h1  Łódź              28.06  10.74-19

150 m (16.00)
15.67   +0.1 Przemysław Słowikowski     201193 AZS-AWF Katowice    1r1  Kraków            21.06  -0-
15.98   +0.1 Dominik    Kopeć           050395 Agros Zamość        2r1  Kraków            21.06  -0-

200 m (21.00-21.50)
21.08   +0.3 Damian     Trzaska         030200 MKS Bank BS Płońsk  1r1  Łódź              12.07  21.51-19
21.13   +0.2 Oliwer     Wdowik          030102 Resovia Rzeszów     1    Stalowa Wola      25.07  21.20-19
21.15   +0.9 Karol      Zalewski        070893 AZS-AWF Katowice    1    Włocławek         27.06  20.26-16
21.16   +1.0 Szymon     Szachniewicz    260501 MKS-MOS Wrocław     1r1  Karpacz           18.07  21.41-19
21.26   -0.1 Dariusz    Kowaluk         160496 AZS-AWF Warszawa    1r4  Łódź              01.08  20.95-18
21.32   +1.0 Łukasz     Żak             310597 AZS-AWF Kraków      1r1  Stalowa Wola      08.08  21.45/21.32w-19
21.38   +1.5 Przemysław Adamski         271296 Agros Zamość        1r1  Gdańsk            08.08  21.18-18
21.42   +0.3 Mateusz    Rzeźniczak      230798 RKS Łódź            2r1  Łódź              12.07  21.64-19
21.43   +1.0 Patryk     Wykrota         131100 AZS Poznań          2r1  Karpacz           18.07  21.15-19
21.49   +1.5 Dominik    Smosarski       120999 AZS UWM Olsztyn     2r1  Gdańsk            08.08  21.06-16
                        10
hand timing / pomiar ręczny
20.7     0.0 Oliwer     Wdowik          030102 Resovia Rzeszów     1r1  Toruń             28.07  21.20-19
20.9     0.0 Adrian     Brzeziński      240898 MKL Toruń           2r1  Toruń             28.07  21.10/20.94w-19
20.9     0.0 Łukasz     Żok             170501 Nadodrze Powodowo   3r1  Toruń             28.07  21.75-19
21.0     0.0 Przemysław Adamski         271296 Agros Zamość        4r1  Toruń             28.07  21.18-18
21.0     0.0 Bartosz    Zieliński       300699 Zawisza Bydgoszcz   1r14 Toruń             28.07  21.34-18/21.28w-19

300 m (34.00)
32.87        Karol      Zalewski        070893 AZS-AWF Katowice    1    Chorzów           20.06  31.93-14
33.86        Mateusz    Rzeźniczak      230798 RKS Łódź            1r1  Łódź              28.06  33.74-18
33.92        Cezary     Mirosław        080597 AZS UMCS Lublin     1r1  Lublin            20.06  33.69-19

400 m (46.60-48.00)
46.05        Rafał      Omelko          160189 AZS-AWF Wrocław     1r2  Chorzów           20.06  45.14-16
46.38                   Omelko                                     1    Włocławek         27.06
46.40                   Omelko                                     1r1  Łódź              28.06
46.45        Łukasz     Krawczuk        150689 Śląsk Wrocław       1r1  Zgorzelec         08.08  45.65-14
46.54        Patryk     Dobek           130294 MKL Szczecin        1r1  Białogard         28.07  46.12-19
46.72        Kajetan    Duszyński       120595 AZS Łódź            2r1  Łódź              28.06  45.98-17
47.25        Przemysław Waściński       290395 Śląsk Wrocław       3r2  Chorzów           20.06  46.14-16
47.28        Mateusz    Rzeźniczak      230798 RKS Łódź            1r2  Włocławek         18.07  46.50-18
47.45        Andrzej    Jaros           190790 AZS UMCS Lublin     1r1  Lublin            07.08  46.44-14
47.47        Krzysztof  Różnicki        290803 Cartusia Kartuzy    1r1  Słupsk            27.06  49.49-19
47.72        Cezary     Mirosław        080597 AZS UMCS Lublin     4    Włocławek         27.06  47.46-16
47.73        Wiktor     Suwara          240796 AZS-AWF Warszawa    1r1  Gdańsk            08.08  46.17-19
                        10

500 m (1:04.0)

600 m (1:18.0)

800 m (1:48.0-1:51.5)
1:47.27 NYR  Krzysztof  Różnicki        290803 Cartusia Kartuzy    1r1  Sopot             03.07  1:50.96-19
1:49.72      Tomasz     Przybylak       070201 AZS Poznań          1r1  Luboń             18.07  1:52.53-19
1:50.56      Kacper     Lewalski        070503 Truso Elbląg        2r1  Sopot             03.07  1:51.37-19
1:50.88      Jakub      Szkudlarek      170101 AZS Łódź            3r1  Sopot             03.07  1:51.09-19
1:50.92      Filip      Ostrowski       120701 Rodło Kwidzyn       4r1  Sopot             03.07  1:53.23-18
1:50.93      Mateusz    Kuchman         140801 MKS-MOSM Bytom      1r1  Częstochowa       25.07  1:53.76i-19
1:51.25      Daniel     Gadomski        241098 AZS-AWF Warszawa    1r1  Warszawa          05.07  1:52.31-18
1:51.37      Patryk     Tanaś           090600 AZS-AWFiS Gdańsk    5r1  Sopot             03.07  1:53.17-19
1:51.49      Jakub      Augustyniak     040901 Olimpia Grudziądz   1r1  Włocławek         27.06  1:48.63-19

1000 m (2:22.0-2:25.0)
2:22.66 NYR  Krzysztof  Różnicki        290803 Cartusia Kartuzy    1    Włocławek         20.06  2:34.34-18
2:25.05      Mateusz    Kuchman         140801 MKS-MOSM Bytom      1r1  Częstochowa       18.07  2:28.32i-19

1500 m (3:42.0-3:50.0)
3:48.30      Oliwier    Mutwil          271099 Budowlani Częstoch. 1    Kraków            05.07  3:49.65-19
3:49.2       Mateusz    Kuchman         140801 MKS-MOSM Bytom      1r1  Toruń             28.07  3:49.61-19
3:49.60      Tomasz     Przybylak       070201 AZS Poznań          1    Luboń             25.07  3:52.20-19

mile / mila (4:10.0)

2000 m (5:15.0)

3000 m (8:00.0-8:20.0)
8:16.77      Mateusz    Kaczor          030397 RLTL ZTE Radom      1r2  Włocławek         18.07  8:16.57-18

5000 m (13:50.0-14:20.0)
14:10.05     Mateusz    Kaczor          030397 RLTL ZTE Radom      1r3  Włocławek         27.06  14:26.89-19
14:10.10     Kamil      Jastrzębski     260892 SKB Kraśnik         2r3  Włocławek         27.06  14:26.04-18
14:13.6      Szymon     Kulka           220693 Grunwald Poznań     1    Toruń             28.07  13:58.88-17
14:19.02     Aleksander Wiącek          020700 Start Otwock        3r3  Włocławek         27.06  15:09.23-19

10000 m (29:00.0-30:00.0)

HMar / Półmaraton (63.30-65:00)
62:41        Krystian   Zalewski        110489 Barnim Goleniów     8    Den Haag          08.03  62:34-19
63:33        Szymon     Kulka           220693 Prefbet Śniadowo    1    Wiązowna          23.02  63:03-16
64:15        Adam       Nowicki         240890 MKL Szczecin        2    Wiązowna          23.02  63:57-17
64:36        Kamil      Jastrzębski     260892 SKB Kraśnik         3    Wiązowna          23.02  64:57-19

Mar / Maraton (2:14:00-2:25:00)

100 km (8:00:00)

2000 mS / 2000 m prz. (5:50.0)

3000 mS / 3000 m prz. (8:42.0-9:05.0)
9:04.76      Mateusz    Kaczmarek       190396 BKS Bydgoszcz       1    Stalowa Wola      08.08  8:56.14-17

110 mH / 110 m ppł. (14.00-14.60)
14.37   +0.8 Rafał      Horbowicz       010498 Warszawianka        1h-  Łódź              01.08  14.59-19
hand timing / pomiar ręczny
14.1     0.0 Krzysztof  Kiljan          301299 AZS-AWF Warszawa    1    Toruń             28.07  14.30-19
14.1     0.0 Kacper     Schubert        100795 Zawisza Bydgoszcz   2    Toruń             28.07  13.79-19
U20 (99 cm) - 14.30
14.24   +0.6 Jakub      Szymański       220702 SKLA Sopot          1    Gdańsk            08.08

300 mH / 300 m ppł. (38.00)

400 mH / 400 m ppł. (51.15-53.00)
50.79        Jakub      Olejniczak      270297 AZS Poznań          1r1  Łódź              01.08  52.28-19
51.50        Gabriel    Mikołajewski    160399 AZS-AWF Warszawa    2r1  Łódź              01.08  52.66-19
51.81        Patryk     Dobek           130294 MKL Szczecin        7    Turku             11.08  48.40-15
52.19        Krzysztof  Hołub           270700 AZS UMCS Lublin     1    Włocławek         27.06  52.34-19
52.38        Bartosz    Dudek           250292 Juvenia Białystok   1    Białystok         27.06  51.63-16
52.54        Kacper     Ambroży         210296 AZS-AWF Wrocław     4r1  Łódź              01.08  52.08-18
52.81        Adam       Jakubowski      211100 Orlęta Częstochowa  3    Włocławek         27.06  52.84-19

HJ / Skok wzwyż (2.30-2.20-2.10)
2.22i        Norbert    Kobielski       280197 MKS Inowrocław      1    Warszawa          09.07  2.27-19
2.22i                   Kobielski                                  1    Warszawa          23.07
2.20                    Kobielski                                  1    Łódź              28.06
2.18i        Sylwester  Bednarek        280489 RKS Łódź            2    Warszawa          23.07  2.33i-17
2.10         Adrian     Kordoński       130499 Fenix Słupsk        1    Słupsk            27.06  2.12i-19
2.10         Jakub      Hołub           130102 AZS UMCS Lublin     1    Zamość            01.08  2.06i-18

PV / Skok o tyczce (5.70-5.30-5.00)
5.72sq       Piotr      Lisek           160892 OSOT Szczecin       1    Sopot             01.08  6.02-19
                        (5.32/1  5.52/1  5.72/1  5.82/xxx)
5.70sq                  Lisek                                      1    Warszawa          16.07
                        (5.25/1  5.60/3  5.70/3  5.80/xxx)
5.66                    Lisek                                      2    Karlstad          09.07
5.62                    Lisek                                      3    Karlstad          08.07
5.61                    Lisek                                      2    Zweibrücken       25.07
5.60sq                  Lisek                                      1    Warszawa          25.06
5.45         Paweł      Wojciechowski   060689 Zawisza Bydgoszcz   1    Chorzów           20.06  5.93-17
5.42sq                  Wojciechowski                              2    Sopot             01.08  5.93-17
5.35                    Lisek                                      5    Göteborg          04.07
5.02sq       Paweł      Wiesiołek       130891 Warszawianka        3    Sopot             01.08  4.90-18

LJ / Skok w dal (8.00-7.70-7.40)
7.95    +1.7 Mateusz    Jopek           140296 AZS-AWF Wrocław     1    Olomouc           27.06  7.85-19
7.95    +1.9 Andrzej    Kuch            271091 START Wieruszów     1    Częstochowa       25.07  7.76-16
7.92     0.0            Jopek                                      1    Pardubice         22.07
7.91    +1.1            Jopek                                      1    Zgorzelec         09.08
7.84    +1.0            Kuch                                       1    Łódź              04.07
7.79    +0.8 Mateusz    Różański        110898 AZS PWSZ Tarnów     1    Lublin            07.08  7.80-18/7.84w-19
7.72    +0.9            Kuch                                       1    Karpacz           18.07
7.52    +1.7 Piotr      Tarkowski       100899 AZS-AWF Biała Podl. 2    Lublin            07.08  7.80/7.81w-18
7.51    +1.9 Krzysztof  Tomasiak        030490 Junior Kamesznica   1    Bielsko-Biała     04.07  7.84-15
7.48    -0.3 Norbert    Kański          111198 AZS-AWFiS Gdańsk    1    Sopot             03.07  7.57-19
7.46    +1.5 Bartosz    Gąbka           270599 AZS-AWF Warszawa    3    Lublin            07.08  7.65-18
7.44    -0.1 Bartosz    Chojnowski      170397 Podlasie Białystok  1    Białystok         29.07  7.66-18

TJ / Trójskok (16.75-16.20-15.20)
16.04   +0.7 Adrian     Świderski       270986 Śląsk Wrocław       1    Środa Wlkp.       04.07  16.81-15
15.93   +0.6 Karol      Hoffmann        010689 AZS UMCS Lublin     1    Lublin            07.08  17.16-16
15.71   +1.0 Krzysztof  Uwijała         271190 Sambotr Tczew       1    Gdańsk            08.08  16.13i-11
15.64   +1.0 Jan        Kulmaczewski    220495 UKS Pruszków        1    Warszawa          04.07  15.76i-19

SP / Pchnięcie kulą (20.50-19.00-16.50)
21.45        Michał     Haratyk         100492 Sprint Bielsko-B.   1    Spała             08.08  22.32sq-19
                        (20.62  20.67    x    21.45    x      x  )
21.26sq                 Haratyk                                    1    Warszawa          02.07
                        (21.12    x    21.26  20.86    x      x  )
20.63        Konrad     Bukowiecki      170397 AZS UWM Olsztyn     1    Chorzów           20.06  22.25-19
                        (20.43    x      x    20.44  20.11  20.63)
20.60        Jakub      Szyszkowski     210891 AZS-AWF Katowice    1    Lublin            25.07  20.99-19
                        (20.58  20.35  20.54  20.29    x    20.60)
20.51                   Bukowiecki                                 1    Olsztyn           02.08
                        (20.09    x      x      x    20.25  20.51)
20.43                   Bukowiecki                                 2    Lublin            25.07
20.36                   Bukowiecki                                 2    Spała             08.08
20.26                   Bukowiecki                                 1    Aleksandrów       11.07
20.21sq                 Bukowiecki                                 2    Warszawa          02.07
20.12                   Haratyk                                    2    Chorzów           20.06
20.10                   Szyszkowski                                3    Spała             08.08
19.88                   Szyszkowski                                1    Kielce            02.08
19.79                   Szyszkowski                                1    Częstochowa       18.07
19.65        Sebastian  Łukszo          290794 AZS UMCS Lublin     2    Aleksandrów       11.07  19.53-19
19.59sq                 Szyszkowski                                3    Warszawa          02.07
19.54                   Szyszkowski                                3    Chorzów           20.06
19.49        Andrzej    Gudro           080494 WLKS Nowe Iganie    4    Spała             08.08  20.63-18
19.31sq                 Łukszo                                     4    Warszawa          02.07
19.31                   Łukszo                                     2    Olsztyn           02.08
19.17                   Łukszo                                     5    Spała             08.08
19.16                   Łukszo                                     3    Lublin            25.07
19.13                   Łukszo                                     4    Chorzów           20.06
19.02                   Gudro                                      1    Warszawa          05.07
                        (23/5)
18.87        Jan        Parol           111195 WLKS Nowe Iganie    2    Warszawa          05.07  19.33-17
18.80        Rafał      Kownatke        240385 LKS Ziemi Puckiej   1    Gdańsk            08.08  20.37i-16
18.50        Szymon     Mazur           020998 AZS UMCS Lublin     6    Spała             08.08  19.34-17
18.06        Piotr      Goździewicz     230301 UKS 12 Kalisz       5    Chorzów           20.06  19.31j-19
17.68        Wojciech   Marok           120901 Orkan Środa Wlkp.   8    Spała             08.08  16.22-19
                        10
17.34        Michał     Walenda         280797 WLKS Nowe Iganie    4    Aleksandrów       11.07  17.11-19
17.30        Mariusz    Gałązka         290288 AZS PO Opole        1    Zgorzelec         09.08  17.34-18
16.76        Patryk     Zygmunt         140298 Śląsk Wrocław       1    Leszno            26.07  15.72-18
16.56        Jakub      Dzik            200699 Płomień Sosnowiec   3    Kielce            02.08  16.12i-19
16.54        Damian     Niedźwiecki     090900 OKLA Ostrołęka      1    Warszawa          28.06  14.46-19
The downward inclination of the landing sector in the putting direction exceeded 1:1000 / za duży spadek
20.92sq      Konrad     Bukowiecki      170397 AZS UWM Olsztyn     1    Warszawa          18.06  22.25-19
                        (  x      x    18.31  20.92    x      x  )
20.54sq                 Haratyk                                    2    Warszawa          18.06
                        (19.60  20.49  20.54    x    20.30  19.94)
19.21sq                 Szyszkowski                                3    Warszawa          18.06
18.06sq      Wojciech   Marok           120901 Orkan Środa Wlkp.   7    Warszawa          18.06  16.22-19
U-20 (6 kg) - 17.70
19.54        Piotr      Goździewicz     230301 UKS 12 Kalisz       1    Szprotawa         27.06
19.50        Wojciech   Marok           120901 Orkan Środa Wlkp.   1    Środa Wlkp.       04.07
18.27        Jakub      Borkowski       260601 Gwardia Szczytno    1    Białystok         29.07
U-18 (5 kg) - 17.70
18.12        Damian     Rodziak         270103 Orkan Środa Wlkp.   1    Leszno            26.07
U-16 (4 kg)
19.09        Karol      Kijewski        101005 Gwardia Szczytno    1    Pasłęk            09.08

DT / Rzut dyskiem (65.00-57.50-51.00)
65.99        Robert     Urbanek         290487 MKS Aleksandrów     1    Aleksandrów       27.06  66.93-12
                        (65.99    x    64.14  63.94  61.68  63.23)
64.87        Piotr      Małachowski     070683 Śląsk Wrocław       1    Spała             08.08  71.84-13
64.73                   Urbanek                                    2    Spała             08.08
63.69                   Urbanek                                    3    Sollentuna        10.08
63.66                   Urbanek                                    1    Łódź              01.08
63.61                   Urbanek                                    4    Turku             11.08
63.35                   Urbanek                                    1    Łódź              12.07
62.58                   Urbanek                                    1    Randvere          18.07
62.51        Bartłomiej Stój            150596 AZS PO Opole        3    Spała             08.08  64.64-16
62.49                   Urbanek                                    1    Aleksandrów       11.07
61.96                   Stój                                       2    Aleksandrów       27.06
61.46        Oskar      Stachnik        010398 AZS UMCS Lublin     2    Łódź              12.07  60.61-19
61.05                   Stachnik                                   1    Karpacz           18.07
60.56                   Stój                                       3    Łódź              12.07
59.66                   Stój                                       1    Łódź              04.07
59.44                   Stój                                       2    Łódź              01.08
58.66                   Stachnik                                   2    Łódź              04.07
58.27                   Stachnik                                   3    Łódź              01.08
                        (18/4)
55.90        Mateusz    Gibaszek        080397 Śląsk Wrocław       1    Olomouc           02.08  54.37-18
54.66        Konrad     Bukowiecki      170397 AZS UWM Olsztyn     2    Aleksandrów       11.07  58.42-17
53.71        Patryk     Zygmunt         140298 Śląsk Wrocław       1    Słubice           30.07  50.82-17
51.96        Sebastian  Łukszo          290794 AZS UMCS Lublin     3    Aleksandrów       11.07  50.65-19
51.88        Jan        Parol           111195 WLKS Nowe Iganie    1    Lublin            07.08  53.21-17
U-20 (1.75 kg)
54.96        Michał     Węgrzyk         220101 RMKS Rybnik         1    Rybnik            01.07
54.58        Michał     Matyja          280802 Resovia Rzeszów     1    Stalowa Wola      20.06
53.83        Wojciech   Marok           120901 Orkan Środa Wlkp.   1    Szprotawa         27.06
52.85        Gracjan    Kozak           191101 Bolesłavia          1    Zgorzelec         11.07
51.72        Jakub      Borkowski       260601 Gwardia Szczytno    1    Aleksandrów       11.07
U-18 (1.5 kg)
53.11        Jakub      Korejba         120303 Chemik Kędzierzyn   1    Częstochowa       18.07
51.83        Eryk       Baranek         210803 MOS CSiR Dąbrowa G. 1    Łódź              01.08
51.81        Jakub      Olszyński       270203 UKS 10 Zagórze      1    Częstochowa       25.07
U-16 (1 kg)
63.13        Leon       Lemańczyk       230705 UKS Lipusz          1    Gdańsk            08.08
59.53        Tomasz     Ośkiewicz       020305 MKS Aleksandrów     1    Aleksandrów       11.07
55.03        Karol      Kijewski        101005 Gwardia Szczytno    1    Olsztyn           26.07
54.08        Mikołaj    Gajda           050906 MKS Aleksandrów     2    Aleksandrów       27.06
51.28        Szymon     Złotowski       240206 Nadwiślanin Chełmno 1    Chełmno           17.06

WT / Rzut ciężarem (19.00-18.00)

HT / Rzut młotem (76.00-68.00-60.00)
78.52        Wojciech  	Nowicki         220289 Podlasie Białystok  1    Chorzów           20.06  81.85-18
                        (  x    75.96  78.38  77.86    x    78.52)
78.50                  	Nowicki                                    2    Spała             08.08
                        (77.08  78.33  78.50  78.47  78.39  78.18)
76.77        Paweł      Fajdek          040689 Agros Zamość        2    Spała             08.08  83.93-15
                        (  x    76.77    x      x      x      x  )
71.65        Marcin     Wrotyński       110396 AZS Poznań          1    Toruń             28.07  69.85-19
70.17        Arkadiusz  Rogowski        300393 Agros Zamość        1    Warszawa          27.06  73.10-15
68.65                   Wrotyński                                  1    Środa Wlkp.       06.07
64.69        Michał     Mazur           250699 Agros Zamość        1    Warszawa          04.07  63.47-19
64.56        Dawid      Piłat           060202 Stal Mielec         1    Stalowa Wola      04.07  60.00-19
62.78        Tomasz     Ratajczyk       200902 Park Zduńska Wola   1    Kielce            20.06  58.86-18
60.23        Patryk     Warchoł         271299 Skra Warszawa       4    Warszawa          27.06  57.10-19
U-20 (6 kg) - 63.00
76.55 NJR    Dawid      Piłat           060202 Stal Mielec         1    Spała             08.08
                        (74.04  75.76NJR x    76.55  75.15  75.15)
75.74 NJR    Tomasz     Ratajczyk       200902 Park Zduńska Wola   1    Bydgoszcz         26.07
75.59 NJR               Piłat                                      1    Przemyśl          27.06
70.02        Paweł      Misiaszek       241201 Pomorze Stargard    1    Zielona Góra      29.07
64.61        Jan        Usarek          240602 AZS UMCS Lublin     2    Kielce            02.08
U-18 (5 kg) - 63.00
67.20        Jakub      Dzioba          011203 AZS-AWF Warszawa    1    Lublin            07.08
	
JT / Rzut oszczepem (81.00-74.00-65.00)
82.85        Marcin     Krukowski       140692 Warszawianka        1    Kielce            20.06  88.09-17
                        (  x    82.16  79.89    x    78.49  82.85)
80.75                   Krukowski                                  1    Warszawa          27.06
80.15        Mateusz    Kwaśniewski     160795 AZS UMCS Lublin     1    Łódź              04.07  79.76-19
79.66                   Krukowski                                  1    Spała             08.08
79.45        Cyprian    Mrzygłód        020298 AZS-AWFiS Gdańsk    2    Spała             08.08  84.97-19
77.77                   Kwaśniewski                                2    Kielce            20.06
75.52        Hubert     Chmielak        190689 AZS-AWFiS Gdańsk    3    Spała             08.08  82.58-14
75.24                   Kwaśniewski                                4    Spała             08.08
74.12                   Kwaśniewski                                1    Szprotawa         27.06
73.92        Rafał      Gierek          240296 AZS-AWF Warszawa    3    Kielce            20.06  78.30-18
73.18        Łukasz     Grzeszczuk      030390 Warszawianka        2    Warszawa          27.06  84.77-14
71.03        Dawid      Wegner          230400 Start Nakło         1    Gdańsk            08.08  71.80-19
70.71        Wiktor     Mertka          070997 UKS Cyprianka       1    Chełmno           17.06  70.41-19
70.43        Wojciech   Sumiński        140194 AZS-AWF Warszawa    2    Łódź              04.07  69.17-18
69.55        Oskar      Trejgo          020500 Podlasie Białystok  1    Białystok         29.07  71.03-18
                        10
68.82        Maciej     Topolewski      280495 AZS-AWF Warszawa    3    Łódź              04.07  65.22-19
66.34        Hubert     Trzeciakowski   291088 UKS Cyprianka       2    Chełmno           17.06  75.73-14
66.33        Marek      Mucha           250201 AZS PO Opole        1    Częstochowa       18.07  71.57-19
66.05        Eryk       Kołodziejczak   040202 Start Nakło         2    Gdańsk            08.08  78.66y-19

Dec / Dziesięciobój (7.400-6.800)

3000 mW / Chód 3000 m (12:00)
11:50.76     Dawid      Tomala          270889 AZS PO Opole        1    Częstochowa       04.07  10:56.98-18

5000 mW / Chód 5000 m (20:00-21:00)
20:36.92     Dawid      Tomala          270889 AZS PO Opole        1    Spała             02.08  19:13.16i-13
20:38.26     Rafał      Fedaczyński     031280 AZS UMCS Lublin     2    Spała             02.08  19:19.02-11
20:42.31     Jakub      Jelonek         070785 Budowlani Częstoch. 3    Spała             02.08  19:28.66-11
20:49.31     Rafał      Augustyn        140584 Stal Mielec         4    Spała             02.08  19:16.51i-14

10 kmW / Chód 10 km (40:00-43:00)

20 kmW / Chód 20 km (1:24:00-1:30:00)
1:26:11      Damian     Błocki          280489 AZS-AWF Katowice    5    Dublin            07.03  1:21:29-17

50 kmW / Chód 50 km (4:00:00-4:30:00)

4x100 m (40.50)

4x200 m (1:28.0)

4x400 m (3:15.0)

4x400 m MIX

4x800 m