POLAND / POLSKA '2020

WOMEN / KOBIETY as at: 24.10.2020 MEN / MĘŻCZYŹNI
All corrections please send to / Uwagi proszę kierować do Zbigniew Jonik

60 m (7.65)
7.62    -1.0 Ewa        Ochocka         170196 AZS-AWF Wrocław     1r1  Litomyšl          01.08  7.47i-16

100 m (11.60-12.00)
11.24   +1.3 Ewa        Swoboda         260797 AZS-AWF Katowice    2    Bydgoszcz         19.08  11.07-19
11.30   +1.3            Swoboda                                    2    Chorzów           25.08
11.34   -0.2            Swoboda                                    2    Chorzów           06.09
11.37   +0.5            Swoboda                                    1h1  Bydgoszcz         19.08
11.46   +1.2 Karolina   Kołeczek        150193 AZS UMCS Lublin     1h1  Lublin            25.07  11.62/11.55w-19
11.47   +1.3 Klaudia    Adamek          220399 Gwardia Piła        1h2  Biała Podlaska    04.09  11.67-17/11.55w-18
11.48   +0.8            Adamek                                     1    Biała Podlaska    04.09
11.49   +1.3 Magdalena  Stefanowicz     210900 AZS-AWF Katowice    4    Chorzów           25.08  11.47/11.33w-18
11.51   +1.8 Paulina    Guzowska        170600 AZS-AWF Katowice    1    Jelenia Góra      26.07  11.91-19
11.52   +1.3            Adamek                                     6    Bydgoszcz         19.08
11.52   -1.3            Swoboda                                    1    Włocławek         28.08
11.55   +1.5 Pia        Skrzyszowska    200401 AZS-AWF Warszawa    1r2  Warszawa          22.08  11.60-19
11.55   +0.5            Adamek                                     2r2  Poznań            11.09
11.56   -1.6            Swoboda                                    1h1  Włocławek         28.08
11.57   +0.8            Guzowska                                   2    Biała Podlaska    04.09
11.58   +0.1            Skrzyszowska                               1A   Radom             11.09
11.59   +1.3            Guzowska                                   6    Chorzów           25.08
11.59   +0.2            Adamek                                     2r1  Poznań            11.09
11.60    0.0 Katarzyna  Sokólska        230893 Zawisza Bydgoszcz   1r1  Toruń             28.07  11.53-19/11.50w-16
11.60   +1.3 Marlena    Gola            080698 Podlasie Białystok  7    Bydgoszcz         19.08  11.67/11.52w-19
                        (20/7)
11.69   +1.3 Martyna    Kotwiła         130199 RLTL ZTE Radom      8    Bydgoszcz         19.08  11.52/11.34w-18
11.70   +1.9 Anna       Kiełbasińska    260690 SKLA Sopot          1A   Łódź              04.07  11.34-15/11.23w-18
11.71   +0.8 Paulina    Paluch          031298 AZS-AWF Warszawa    4    Biała Podlaska    04.09  11.83/11.64w-18
                        10
11.73   +1.8 Natalia    Kaczmarek       170198 AZS-AWF Wrocław     3    Jelenia Góra      26.07  12.18-16
11.81   +0.2 Ada        Kołodziej       240395 Sprint Warszawa     1    Warszawa          04.07  11.56-19
11.81   +0.8 Olga       Pietrzak        161298 AZS-AWFiS Gdańsk    6    Biała Podlaska    04.09  11.78-16/11.77w-19
11.84   +0.5 Nikola     Horowska        030101 Nadodrze Powodowo   1r3  Toruń             28.07  12.55-19
11.87   +1.3 Alicja     Potasznik       240400 AZS UWM Olsztyn     3h2  Biała Podlaska    04.09  11.83-19/11.82w-18
11.90   +1.8 Adriana    Gąsior          201001 Echo Twardogóra     4    Jelenia Góra      26.07  12.07-19
11.92   +1.4 Natalia    Wosztyl         290899 RLTL ZTE Radom      2h-  Włocławek         18.07  11.69-19
11.92   +0.8 Adrianna   Janowicz        160495 AZS-AWF Katowice    1    Wałcz             19.08  11.94-19
11.92    0.0 Dorota     Puzio           300403 Start Długołęka     1h1  Jelenia Góra      05.09  12.13-19
                        20
11.93   +0.8 Jagoda     Mierzyńska      030898 AZS-AWF Wrocław     2    Włocławek         18.07  11.80/11.67w-19
11.93   +1.8 Ewa        Ochocka         170196 AZS-AWF Wrocław     5    Jelenia Góra      26.07  11.76-17
11.93   +1.5 Justyna    Paluch          280297 AZS-AWF Warszawa    3r2  Warszawa          22.08  12.19/11.99w-19
11.93   +1.4 Magdalena  Niemczyk        250303 Tiki-Taka Kolbuszowa1-y  Ciechanów         28.08  12.02/11.59w-19
11.94   +0.1 Alicja     Struzik         090601 Stal Mielec         2A   Radom             11.09  11.91-19
11.97    0.0 Aleksandra Piotrowska      011104 Wda Świecie         2r1  Toruń             28.07  12.03-19
11.98   +0.9 Izabela    Jastrząb        100200 Agros Chełm         1    Ciechanów         28.08  12.74-18
11.99   +1.5 Julia      Polak           090501 ROW Rybnik          1r1  Częstochowa       18.07  11.84/11.69w-19
wind / z wiatrem
11.36   +3.3 Karolina   Kołeczek        150193 AZS UMCS Lublin     1    Lublin            25.07  11.62/11.55w-19
11.47   +3.4 Paulina    Guzowska        170600 AZS-AWF Katowice    1h6  Jelenia Góra      26.07  11.91-19
11.58   +2.4            Skrzyszowska                               1r1  Warszawa          22.08
11.65   +2.8 Paulina    Paluch          031298 AZS-AWF Warszawa    1h1  Biała Podlaska    04.09  11.83/11.64w-18
11.66   +3.4 Natalia    Kaczmarek       170198 AZS-AWF Wrocław     2h6  Jelenia Góra      26.07  12.18-16
11.70   +5.0 Adriana    Gąsior          201001 Echo Twardogóra     2h5  Jelenia Góra      26.07  12.07-19
11.81   +3.4 Ewa        Ochocka         170196 AZS-AWF Wrocław     3h6  Jelenia Góra      26.07  11.76-17
11.98   +3.3 Martyna    Seń             080805 Agros Zamość        2    Lublin            25.07  12.31-19

150 m (18.50)
17.76   +0.4 Paulina    Guzowska        170600 AZS-AWF Katowice    1    Kraków            21.06  -0-
17.93   +0.4 Magdalena  Stefanowicz     210900 AZS-AWF Katowice    2    Kraków            21.06  18.25-17
18.36   +0.4 Monika     Kiepura         190800 AZS-AWF Kraków      3    Kraków            21.06  19.65-17
18.48   -0.1 Magdalena  Miękińska       051099 AZS-AWF Kraków      1    Opava             04.08  19.19-17
18.49   +1.2 Alicja     Potasznik       240400 AZS UWM Olsztyn     1    Olsztyn           26.07  18.84-18

200 m (23.70-24.45)
23.52   +0.1 Marlena    Gola            080698 Podlasie Białystok  1A   Gdańsk            15.08  23.66/23.50w-19
23.64   +0.2            Gola                                       1    Włocławek         30.08
23.70   -1.3            Gola                                       1r3  Biała Podlaska    05.09
23.78   +2.0 Anna       Kiełbasińska    260690 SKLA Sopot          1r1  Gdańsk            08.08  22.94-15
23.83   +0.1 Martyna    Kotwiła         130199 RLTL ZTE Radom      2A   Gdańsk            15.08  22.99-18
23.88    0.0 Natalia    Kaczmarek       170198 AZS-AWF Wrocław     1r1  Jelenia Góra      26.07  23.93/23.67w-19
23.91   -1.5 Klaudia    Adamek          220399 Gwardia Piła        1r2  Biała Podlaska    05.09  24.04-16/23.84w-18
23.97   +0.1 Olga       Pietrzak        161298 AZS-AWFiS Gdańsk    3A   Gdańsk            15.08  24.21-16/23.98w-19
24.08   +0.1 Izabela    Jastrząb        100200 Agros Chełm         1    Ciechanów         29.08  25.25-18
24.10   -1.3 Paulina    Paluch          031298 AZS-AWF Warszawa    3r3  Biała Podlaska    05.09  24.57/24.40w-19
24.13   +0.2 Alicja     Wrona           110196 AZS UMCS Lublin     4    Włocławek         30.08	 23.88-15/23.72w-19
24.14    0.0 Paulina    Guzowska        170600 AZS-AWF Katowice    2r1  Jelenia Góra      26.07  24.68-19
                        10
24.16   -0.8 Justyna    Święty-Ersetic  031292 AZS-AWF Katowice    1r1  Oleśnica          22.08  23.81-14
24.17   +0.9 Nikola     Horowska        030101 Nadodrze Powodowo   1h4  Radom             12.09  25.02-19
24.20   +1.2 Ada        Kołodziej       240395 Sprint Warszawa     1r1  Warszawa          28.06  23.92-19
24.28   +1.2 Kinga      Gacka           251001 BKS Bydgoszcz       1h3  Radom             12.09  24.11-19
24.29   -0.1 Alicja     Potasznik       240400 AZS UWM Olsztyn     1r1  Płock             16.08  24.19-19
24.29   +0.2 Adrianna   Janowicz        160495 AZS-AWF Katowice    5    Włocławek         30.08  23.81-17
24.30   +0.5 Julia      Dziamska        270903 Juvenia Puszczykowo 1A   Radom             20.09  24.99-19
24.34   +1.7 Magdalena  Niemczyk        250303 Tiki-Taka Kolbuszowa1r1  Stalowa Wola      25.07  24.80-19
24.37   +1.2 Olga       Rzeszewska      030102 ALKS AJP Gorzów     1r1j Ciechanów         29.08  24.36-19
24.40   +0.8 Monika     Kiepura         190800 AZS-AWF Kraków      1r1  Stalowa Wola      08.08  25.98-16
                        10
24.42   +0.8 Judyta     Zwolińska       300802 Victoria Stalowa W. 2r1  Stalowa Wola      08.08  24.76-19
24.42   +0.1 Natalia    Węglarz         170198 AZS-AWF Katowice    1r4  Kraków            23.08  24.03-18
24.42   +0.1 Agata      Forkasiewicz    130194 AZS-AWF Wrocław     4A   Gdańsk            15.08  23.51-17/23.23w-16
24.43   +0.8 Małgorzata Hołub-Kowalik   301092 AZS UMCS Lublin     1r1  Białogard         12.08  24.33-19
24.45   +0.9 Alicja     Struzik         090601 Stal Mielec         1h2  Radom             12.09  24.66-19
irregular - start from 600 meters line instead of 200 meters / wyniki nieregulaminowe
24.36   +0.3 Agata      Forkasiewicz    130194 AZS-AWF Wrocław     2h3  Włocławek         29.08  23.51-17/23.23w-16

300 m (39.00)
37.05        Justyna    Święty-Ersetic  031292 AZS-AWF Katowice    1r1  Chorzów           20.06  36.50-19
37.45        Małgorzata Hołub-Kowalik   301092 AZS UMCS Lublin     1    Szczecin          16.08  37.42-17
37.49        Natalia    Kaczmarek       170198 AZS-AWF Wrocław     2r1  Chorzów           20.06  37.37-19
37.96mx      Natalia    Wosztyl         290899 RLTL ZTE Radom      1r2  Włocławek         18.07  38.88-19
37.96 NYR    Kornelia   Lesiewicz       140803 AZS-AWF Gorzów      2    Szczecin          16.08  39.82-19
38.15        Marlena    Gola            080698 Podlasie Białystok  1r1  Kraków            21.06  40.70-16
38.34        Anna       Pałys           020395 AZS-AWF Wrocław     3    Szczecin          16.08  38.70i-18
38.35        Adrianna   Janowicz        160495 AZS-AWF Katowice    4    Szczecin          16.08  37.31-17
38.47        Julia      Korzuch         271295 AZS-AWF Katowice    2r7  Toruń             28.07  38.97-17
38.55        Alicja     Wrona           110196 AZS UMCS Lublin     1r1  Lublin            20.06	 38.88-15
                        10
38.65        Izabela    Jastrząb        100200 Agros Chełm         1r5  Radom             09.08  41.82-18
38.69        Aleksandra Gaworska        071195 AZS-AWF Kraków      1r1  Toruń             28.07  38.01i-18
38.91 NR-15  Martyna    Sień            080805 Agros Zamość        1r5  Słupsk            27.09  39.49-19
38.96        Natalia    Bartosiewicz    250596 AZS-AWF Warszawa    1r1  Piaseczno         06.09  38.91-19

400 m (53.50-55.60)
51.33        Justyna    Święty-Ersetic  031292 AZS-AWF Katowice    1    Chorzów           06.09  50.41-18
51.44                   Święty-Ersetic                             1    Włocławek         29.08
51.64                   Święty-Ersetic                             2    Chorzów           25.08
51.69                   Święty-Ersetic                             1r2  Bydgoszcz         19.08
51.94                   Święty-Ersetic                             3    Roma              17.09
52.04        Iga        Baumgart-Witan  110489 BKS Bydgoszcz       3    Chorzów           06.09  51.02-19
52.11                   Święty-Ersetic                             4    Monaco            14.08
52.13                   Baumgart-Witan                             1    Bruxelles         04.09
52.14                   Baumgart-Witan                             2    Włocławek         29.08
52.15        Małgorzata Hołub-Kowalik   301092 AZS UMCS Lublin     3    Chorzów           25.08  51.18-18
52.19                   Hołub-Kowalik                              4    Chorzów           06.09
52.23                   Hołub-Kowalik                              3    Włocławek         29.08
52.26        Patrycja   Wyciszkiewicz   080194 AZS Poznań          4    Włocławek         29.08  51.31-15
52.27                   Wyciszkiewicz                              4    Chorzów           25.08
52.32                   Baumgart-Witan                             5    Chorzów           25.08
52.34                   Hołub-Kowalik                              1    Poznań            11.09
52.36        Natalia    Kaczmarek       170198 AZS-AWF Wrocław     1r2  Sopot             13.08  52.34-19
52.39                   Kaczmarek                                  3r2  Bydgoszcz         19.08
52.42                   Wyciszkiewicz                              4r2  Bydgoszcz         19.08
52.42                   Hołub-Kowalik                              5r2  Bydgoszcz         19.08
52.43                   Wyciszkiewicz                              2    Poznań            11.09
52.57                   Wyciszkiewicz                              6    Chorzów           06.09
52.62                   Hołub-Kowalik                              1    Lublin            26.09
52.68                   Kaczmarek                                  6    Chorzów           25.08
52.73 NYR    Kornelia   Lesiewicz       140803 AZS-AWF Gorzów      1A   Radom             19.09  54.82-19
52.78                   Wyciszkiewicz                              3    Bruxelles         04.09
52.82                   Wyciszkiewicz                              2r1  Dessau            08.09
52.83                   Kaczmarek                                  1r1  Karpacz           18.07
52.86 NYR               Lesiewicz                                  1r1  Bydgoszcz         19.08
52.86                   Kaczmarek                                  5    Włocławek         29.08
52.91        Aleksandra Gaworska        071195 AZS-AWF Kraków      6    Włocławek         29.08  52.45-17
52.99                   Lesiewicz                                  8    Chorzów           06.09
53.03                   Hołub-Kowalik                              1h2  Włocławek         28.08
53.11                   Gaworska                                   1A   Gdańsk            15.08
53.15                   Gaworska                                   1    Kladno            16.09
53.16                   Baumgart-Witan                             1h3  Włocławek         28.08
53.22                   Lesiewicz                                  8    Chorzów           25.08
53.25                   Gaworska                                   1r1  Łódź              14.09
53.27                   Gaworska                                   3r2  Sopot             13.08
53.36                   Święty-Ersetic                             1h1  Włocławek         28.08
53.38        Joanna     Jóźwik          300191 AZS-AWF Katowice    1    Warszawa          27.06  53.08-14
53.40        Mariola    Karaś           041296 AZS-AWF Kraków      1r1  Łódź              01.08  52.95-17
53.45                   Wyciszkiewicz                              2h3  Włocławek         28.08
                        (43/9)
53.55        Natalia    Wosztyl         290899 RLTL ZTE Radom      2r1  Bydgoszcz         19.08  53.81-19
                        10
53.74        Anna       Pałys           020395 AZS-AWF Wrocław     1    Jelenia Góra      26.07  52.91-16
53.74        Anna       Kiełbasińska    260690 SKLA Sopot          4r2  Sopot             13.08  51.51-19
53.93        Alicja     Wrona           110196 AZS UMCS Lublin     7    Włocławek         29.08	 54.02-19
54.06        Kinga      Gacka           251001 BKS Bydgoszcz       1A   Radom             12.09  54.46-19
54.30        Julia      Korzuch         271295 AZS-AWF Katowice    3r1  Łódź              01.08  54.41-19
54.37        Izabela    Smolińska       140199 RLTL ZTE Radom      3r3  Biała Podlaska    04.09  55.07-19
54.38        Angelika   Sarna           011097 AZS-AWF Warszawa    1r1  Lublin            07.08  55.28-18
54.62        Adrianna   Janowicz        160495 AZS-AWF Katowice    1r2  Kraków            23.08  53.07-17
54.63        Natalia    Węglarz         170198 AZS-AWF Katowice    3r1  Łódź              14.09  54.37-18
54.66        Wiktoria   Drozd           200901 AZS UMCS Lublin     2r1  Stalowa Wola      22.08  55.62-19
                        20
54.74        Natalia    Bartosiewicz    250596 AZS-AWF Warszawa    4h1  Włocławek         28.08  54.78-14
54.87        Natalia    Widawska        151299 AZS-AWF Wrocław     3r1  Karpacz           18.07  54.36-18
54.87        Agata      Kołakowska      020897 AZS-AWFiS Gdańsk    5r1  Łódź              14.09	 55.45-19
54.88        Sara       Neumann         300900 Orkan Środa Wlkp.   4h2  Włocławek         28.08  55.20-19
54.90        Aneta      Lemiesz         170181 LT Warszawa         4r1  Łódź              01.08  52.68-01
55.07        Aleksandra Formella        271001 SKLA Sopot          3A   Radom             12.09  54.67-19
55.18        Karolina   Cuber           200597 AZS-AWF Kraków      2r1  Stalowa Wola      08.08  55.17-19
55.27        Marlena    Gola            080698 Podlasie Białystok  4    Lublin            26.09  58.34-16
55.35        Aleksandra Jaźwińska       111298 AZS-AWF Katowice    1B   Gdańsk            15.08	 56.35-19
55.36        Anna       Pólkowska       070696 AZS-AWFiS Gdańsk    7r2  Sopot             13.08  53.02-19
                        30
55.36        Alicja     Kaczmarek       300902 ALKS AJP Gorzów     4A   Radom             12.09  56.54-19
55.42        Weronika   Bartnowska      160500 AZS-AWF Warszawa    3B   Gdańsk            15.08	 55.90-19

500 m (1:14.0)

600 m (1:30.0)
1:27.90      Joanna     Jóźwik          300191 AZS-AWF Katowice    1    Chorzów           20.06  1:25.04-15
1:28.10mx    Angelika   Sarna           011097 AZS-AWF Warszawa    1r2  Łódź              01.08  1:27.43-19
1:29.36      Aneta      Lemiesz         170181 LT Warszawa         1r1  Częstochowa       25.07  1:28.18i-07

800 m (2:04.0-2:10.0)
2:00.12      Sofia      Ennaoui         300895 MKL Szczecin        2    Chorzów           25.08  2:00.11-15
2:00.26                 Ennaoui                                    2    Bydgoszcz         19.08
2:00.61      Anna       Sabat           091193 Resovia Rzeszów     5    Bydgoszcz         19.08  2:00.32-18
2:00.82                 Ennaoui                                    2    Ostrava           08.09
2:00.89      Angelika   Sarna           011097 AZS-AWF Warszawa    7    Bydgoszcz         19.08  2:02.53-18
2:01.06      Angelika   Cichocka        100188 SKLA Sopot          6    Doha              25.09  1:58.41-17
2:01.20mx    Joanna     Jóźwik          300191 AZS-AWF Katowice    1r1  Warszawa          05.07  1:57.37-16
2:01.26                 Jóźwik                                     5    Chorzów           25.08
2:01.26                 Cichocka                                   5    Bellinzona        15.09
2:01.40                 Sabat                                      6    Chorzów           25.08
2:01.44                 Jóźwik                                     8    Bydgoszcz         19.08
2:01.45                 Cichocka                                   8    Chorzów           25.08
2:01.64                 Cichocka                                   2    Poznań            11.09
2:01.98                 Cichocka                                   4    Szczecin          16.08
2:02.24                 Sabat                                      8    Ostrava           08.09
2:02.62                 Sarna                                      7    Bellinzona        15.09
2:02.81                 Sabat                                      5    Szczecin          16.08
2:03.32                 Sarna                                      4    Poznań            11.09
2:03.37                 Sarna                                      6    Szczecin          16.08
                        (19/5)
2:04.23      Weronika   Wyka            070194 AZS-AWF Warszawa    9    Bydgoszcz         19.08  2:02.89-18
2:04.84      Joanna     Bekus           061197 AZS Poznań          6    Poznań            11.09  2:06.75-19
2:04.92      Anna       Pólkowska       070696 AZS-AWFiS Gdańsk    11   Chorzów           25.08  2:09.44-18
2:05.80      Milena     Korbut          080800 AZS-AWF Katowice    2r2  Kraków            23.08  2:06.16-19
2:05.91      Klaudia    Kazimierska     030901 Vectra Włocławek    1A   Gdańsk            15.08  2:08.20-19
                        10
2:06.68      Katarzyna  Chryczyk        300595 AZS-AWF Kraków      3A   Gdańsk            15.08  2:05.68-18
2:07.32      Magdalena  Nitychoruk      241092 Piast Gliwice       4A   Gdańsk            15.08  2:06.17-18
2:07.91      Justyna    Jelska          200899 Podlasie Białystok  1    Białystok         29.07  2:09.03-19
2:08.51      Marta      Topp            130297 Wejher Wejherowo    5A   Gdańsk            15.08  2:08.60-19
2:08.51      Zuzanna    Bronowska       200601 Mazovia Ciechanów   6A   Gdańsk            15.08  2:06.85-19
2:09.55      Aleksandra Płocińska       051099 Kondycja Piaseczno  4r1  Oleśnica          22.08  2:09.18-18
2:08.84      Agnieszka  Dybka           070200 Resovia Rzeszów     2r1  Stalowa Wola      08.08  2:14.21-18
2:09.08+     Aneta      Lemiesz         170181 LT Warszawa         1    Stockholm         23.08  1:59.93-06
2:09.53      Weronika   Lizakowska      021198 Remus Kościerzyna   2r1  Łódź              15.09  2:09.98-18

1000 m (2:40.0-2:45.0)
2:32.30 NR   Sofia      Ennaoui         300895 MKL Szczecin        6    Monaco            14.08  2:35.15-16
2:42.28      Angelika   Cichocka        100188 SKLA Sopot          1r2  Sopot             13.08  2:34.84-16
2:43.77      Renata     Pliś            050285 Maraton Świnoujście 3r2  Sopot             13.08  2:37.89-11
2:44.61      Angelika   Sarna           011097 AZS-AWF Warszawa    4r2  Sopot             13.08  3:00.73-14
2:44.62      Magdalena  Nitychoruk      241092 Piast Gliwice       5r2  Sopot             13.08  2:45.14i-18
2:44.66      Weronika   Wyka            070194 AZS-AWF Warszawa    6r2  Sopot             13.08  2:54.58-19

1500 m (4:18.0-4:30.0)
3:59.70      Sofia      Ennaoui         300895 MKL Szczecin        2    Chorzów           06.09  4:01.00-16
4:06.05                 Ennaoui                                    8    Berlin            13.09
4:07.47      Klaudia    Kazimierska     030901 Vectra Włocławek    6    Chorzów           06.09  4:15.60-19
4:10.27      Renata     Pliś            050285 Maraton Świnoujście 9    Chorzów           06.09  4:03.50-11
4:11.74                 Kazimierska                                3    Bydgoszcz         19.08
4:13.87                 Pliś                                       6    Bydgoszcz         19.08
4:14.89      Sylwia     Indeka          190697 LKS Pszczyna        8    Bydgoszcz         19.08  4:18.69-17
4:15.89                 Ennaoui                                    1    Włocławek         28.08
4:16.63      Weronika   Lizakowska      021198 Remus Kościerzyna   1    Kraków            12.09  4:19.69-18
4:17.16      Angelika   Cichocka        100188 SKLA Sopot          10   Chorzów           06.09  4:01.61-17
                        (10/6)
4:20.07      Magdalena  Nitychoruk      241092 Piast Gliwice       2r2  Oleśnica          22.08  4:20.02-18
4:20.38      Aleksandra Brzezińska      300791 MKL Toruń           3r2  Oleśnica          22.08  4:27.04-16
4:21.01      Martyna    Galant          260195 AZS Poznań          5    Włocławek         28.08  4:08.81-17
4:21.88      Milena     Korbut          080800 AZS-AWF Katowice    2    Biała Podlaska    04.09  4:28.09-19
                        10
4:21.91      Beata      Topka           200199 Talex Borzytuchom   3    Biała Podlaska    04.09  4:18.74-18
4:22.89      Aleksandra Płocińska       051099 Kondycja Piaseczno  4    Biała Podlaska    04.09  4:25.90-19
4:25.12      Izabela    Paszkiewicz     090188 AZS UMCS Lublin     4r2  Oleśnica          22.08  4:27.52-06
4:25.23      Mariola    Baranowska      161193 Żak Biała Podlaska  7    Włocławek         28.08  4:23.85-19
4:25.49      Matylda    Kowal           110189 Resovia Rzeszów     1    Stalowa Wola      22.08  4:15.14-18
4:26.71      Eliza      Megger          290899 LKS Pszczyna        2r1  Łódź              14.09  4:14.62-19
4:27.99      Sandra     Michalak        010487 Prefbet Śniadowo    9    Włocławek         28.08  4:14.28-11
4:28.02      Aleksandra Lisowska        121290 AZS UWM Olsztyn     6r2  Oleśnica          22.08  4:22.48-14
4:28.65      Katarzyna  Chryczyk        300595 AZS-AWF Kraków      11   Bydgoszcz         19.08  4:26.46-19
4:29.11      Barbara    Bieganowska     010981 MGOKSiR Korfantów   1    Włocławek         18.07  4:18.15-16
                        20
4:29.51      Olimpia    Breza           140202 Remus Kościerzyna   3r2  Wałcz             19.08  4:27.22-19
4:29.62      Oliwia     Wawrzyniak      150702 Energetyk Poznań    1    Luboń             25.07  4:42.16-18
 
mile / mila (4:50.0)
4:34.82 NJR  Klaudia    Kazimierska     030901 Vectra Włocławek    1    Białogard         26.09  -0-
4:43.68      Martyna    Galant          260195 AZS Poznań          4    Leverkusen        16.08  -0-

2000 m (6:00.0)
5:59.67 NJR  Klaudia    Kazimierska     030901 Vectra Włocławek    1    Włocławek         20.06  6:09.02i-18

3000 m (9:15.0-9:45.0)
9:13.87      Sylwia     Indeka          190697 LKS Pszczyna        1    Gdańsk            15.08  9:34.89-17
9:14.30      Beata      Topka           200199 Talex Borzytuchom   1r2  Włocławek         18.07  9:29.13i-19
9:17.08      Klaudia    Kazimierska     030901 Vectra Włocławek    2r2  Włocławek         18.07  9:34.05-19
9:18.01      Aleksandra Brzezińska      300791 MKL Toruń           3r2  Włocławek         18.07  9:20.80i-19
9:20.67      Olimpia    Breza           140202 Remus Kościerzyna   4r2  Włocławek         18.07  9:38.38-19
9:26.52      Monika     Jackiewicz      181292 MKL Szczecin        2    Gdańsk            15.08  10:10.12-12
9:27.12      Mariola    Baranowska      161193 Żak Biała Podlaska  3    Gdańsk            15.08  9:51.69-19
9:27.66      Izabela    Paszkiewicz     090188 AZS UMCS Lublin     5r2  Włocławek         18.07  9:38.90-06
9:34.87      Patrycja   Kapała          260397 AZS-AWF Katowice    4    Gdańsk            15.08  9:45.85i-19
9:36.06      Oliwia     Wawrzyniak      150702 Energetyk Poznań    5    Gdańsk            15.08  9:59.98-18
                        10
9:43.69      Aleksandra Hołda           271196 AZS-AWF Warszawa    6    Gdańsk            15.08  9:28.56-16
9:44.94      Milena     Pyka            270200 Płomień Sosnowiec   7    Gdańsk            15.08  9:55.74-19

5000 m (16:20.0-17:00.0)
15:39.76     Renata     Pliś            050285 Maraton Świnoujście 11   Ostrava           08.09  15:18.75-14
16:06.02     Katarzyna  Jankowska       140194 Podlasie Białystok  1    Włocławek         30.08  15:37.31-18
16:07.2      Aleksandra Lisowska        121290 AZS UWM Olsztyn     1    Toruń             18.07  16:29.20-11
16:07.40     Izabela    Paszkiewicz     090188 AZS UMCS Lublin     1    Włocławek         27.06  16:02.28-19
16:08.07     Sylwia     Indeka          190697 LKS Pszczyna        2    Włocławek         30.08  15:57.86-19
16:09.68                Pliś                                       3    Włocławek         30.08
16:09.76     Aleksandra Brzezińska      300791 MKL Toruń           2    Włocławek         27.06  16:12.78-17
16:11.50                Lisowska                                   4    Włocławek         30.08
16:13.35                Brzezińska                                 5    Włocławek         30.08
16:15.77                Indeka                                     13   Ostrava           08.09
16:18.4                 Brzezińska                                 2    Toruń             28.07
16:18.47                Paszkiewicz                                6    Włocławek         30.08
                        (12/6)
16:25.03     Justyna    Korytkowska     120386 Prefbet Śniadowo    7    Włocławek         30.08  16:13.98-14
16:25.84 NJR Oliwia     Wawrzyniak      150702 Energetyk Poznań    8    Włocławek         30.08  17:31.01-19
16:28.35     Olimpia    Breza           140202 Remus Kościerzyna   9    Włocławek         30.08  -0-
16:29.98     Sabina     Jarząbek        051293 KKL Kielce          10   Włocławek         30.08  16:52.17-18
                        10
16:36.69     Aleksandra Hołda           271196 AZS-AWF Warszawa    11   Włocławek         30.08  16:31.23-18
16:37.51     Klaudia    Kazimierska     030901 Vectra Włocławek    3    Włocławek         27.06  16:56.73-19
16:37.60     Monika     Kaczmarek       040589 AZS Łódź            12   Włocławek         30.08  18:04.47-07
16:38.31     Iwona      Bernardelli     190285 Vectra Włocławek    4    Włocławek         27.06  15:35.75-12
16:38.68     Mariola    Baranowska      161193 Żak Biała Podlaska  13   Włocławek         30.08  16:45.35-19
16:40.07     Mariola    Ślusarczyk      040190 Barnim Goleniów     14   Włocławek         30.08  16:32.55-17
16:43.6      Monika     Jackiewicz      181292 MKL Szczecin        3    Toruń             28.07  17:17.15-15
16:44.37     Anna       Bańkowska       310390 Podlasie Białystok  15   Włocławek         30.08  16:11.36-19
16:45.39     Natalia    Bielak          100502 SMS Szklarska Por.  6    Włocławek         27.06  -0-
16:55.43     Paulina    Kaczyńska       240791 Pomorze Stargard    1    Białogard         26.09  15:29.67-18
                        20
16:55.55     Milena     Sadowska        040199 Pomorze Stargard    2    Białogard         26.09  17:28.01-18

10000 m (33:30.0-35:00.0)
33:10.52     Katarzyna  Jankowska       140194 Podlasie Białystok  1    Karpacz           19.09  32:31.40-18
33:14.34     Izabela    Paszkiewicz     090188 AZS UMCS Lublin     2    Karpacz           19.09  35:59.00-11
33:42.21     Aleksandra Lisowska        121290 AZS UWM Olsztyn     3    Karpacz           19.09  34:28.28-18
33:52.35     Sylwia     Indeka          190697 LKS Pszczyna        4    Karpacz           19.09  34:55.87-19
34:09.28     Aleksandra Brzezińska      300791 MKL Toruń           5    Karpacz           19.09  33:44.82-19
34:35.99     Angelika   Mach            070991 AZS UMCS Lublin     6    Karpacz           19.09  34:24.43-17

HMar / Półmaraton (73.30-78:00)
70:52        Izabela    Paszkiewicz     090188 AZS UMCS Lublin     28   Gdynia            17.10  71:33-16
71:02        Katarzyna  Jankowska       140194 Podlasie Białystok  29   Gdynia            17.10  -0-
71:07        Angelika   Mach            070991 AZS UMCS Lublin     32   Gdynia            17.10  75:20-18
71:09                   Paszkiewicz                                1    Sevilla           26.01
71:32                   Jankowska                                  2    Den Haag          08.03
72:16        Aleksandra Lisowska        121290 AZS UWM Olsztyn     51   Gdynia            17.10  72:45-19
72:24        Karolina   Nadolska        060981 MKL Toruń           4    Santa Pola        19.01  69:54-17
73:14+                  Paszkiewicz                                11   Sevilla           23.02
73:55        Aleksandra Brzezińska      300791 MKL Toruń           6    Den Haag          08.03  74:28-19
74:07        Iwona      Bernardelli     190285 Vectra Włocławek    5    Sevilla           26.01  72:00-15
76:10        Monika     Jackiewicz      181292 MKL Szczecin        2    Bydgoszcz         04.09  79:55-19
76:44        Paulina    Golec           130681 AZS-AWF Kraków      1    Wiązowna          23.02  76:36-19
77:29        Joanna     Dorociak        140492 Air Zone Warszawa   3    Bydgoszcz         04.09  86:04-19
                        10

Mar / Maraton (2:40:00-2:50:00)
2:41:57      Dominika   Stelmach        280282 Athletics Warszawa  1    Warszawa          27.09  2:37:09-18
2:45:28      Anna       Łapińska        211289 Warszawianka        2    Warszawa          27.09  2:38:41-18

100 km (9:59:59)
7:04:36 ER   Dominika   Stelmach        280282 Athletics Warszawa  1    Pabianice         30.08  8:01:41-15
8:23:30      Magdalena  Ziółek          281278 Kondycja Piaseczno  2    Pabianice         30.08  -0-
8:31:07      Milena Grabska-Grzegorczyk 180678 Azymut Pabianice    3    Pabianice         30.08  9:38:04+-18
9:30:13      Klaudia    Lessnau         011096 LKS Ziemi Puckiej   4    Pabianice         30.08  9:10:56-19

1500 mS / 1500 m prz. (5:00.00)
4:57.66      Patrycja   Surowiec        171099 Resovia Rzeszów     1    Stalowa Wola      08.08  -0-

2000 mS / 2000 m prz. (7:00.0)
6:34.98      Patrycja   Kapała          260397 AZS-AWF Katowice    1    Oleśnica          22.08  6:49.39-15
6:44.90      Natalia    Bielak          100502 SMS Szklarska Por.  1    Wałcz             19.08  -0-
6:50.30      Katarzyna  Główczewska     231101 Talex Borzytuchom   2    Wałcz             19.08  6:50.67-18
6:56.44      Daria      Maik            280897 Start Nakło         1    Białe Błota       09.08  6:43.83-19
6:56.75      Milena     Pyka            270200 Płomień Sosnowiec   2    Oleśnica          22.08  6:41.91-19
6:56.82      Julia      Koralewska      170202 Zawisza Bydgoszcz   3    Karpacz           20.09  6:43.64-19

3000 mS / 3000 m prz. (10:20.0-10:45.0)
 9:56.83     Matylda    Kowal           110189 Resovia Rzeszów     1    Warszawa          13.09  9:35.13-16
 9:57.16                Kowal                                      1    Włocławek         28.08
 9:59.31                Kowal                                      2    Szczecin          16.08
10:02.76     Patrycja   Kapała          260397 AZS-AWF Katowice    2    Warszawa          13.09  10:05.64-19
10:06.56     Mariola    Ślusarczyk      040190 Barnim Goleniów     2    Włocławek         28.08  9:57.28-17
10:07.59                Ślusarczyk                                 3    Warszawa          13.09
10:11.51                Kapała                                     3    Włocławek         28.08
10:26.52     Kinga      Królik          260999 Azymut Pabianice    1    Biała Podlaska    04.09  10:29.79-19

100 mH / 100 m ppł. (13.60-14.20)
12.98   +1.3 Karolina   Kołeczek        150193 AZS UMCS Lublin     1    Bydgoszcz         19.08  12.75-19
12.99   -0.2            Kołeczek                                   2    Chorzów           25.08
13.01NJR+1.3 Pia        Skrzyszowska    200401 AZS-AWF Warszawa    1    Łódź              14.09  13.35-19
13.04   -0.7            Kołeczek                                   1    Włocławek         30.08
13.08   +1.3 Klaudia    Wojtunik        150599 AZS Łódź            2    Łódź              14.09  13.21-19
13.11   +0.5            Wojtunik                                   1h1  Łódź              14.09
13.15   +0.3            Wojtunik                                   1    Biała Podlaska    04.09
13.19NJR-0.1            Skrzyszowska                               3    Chorzów           06.09
13.21   +1.1            Wojtunik                                   4    Doha              25.09
13.25   +0.5            Wojtunik                                   4    Šamorín           11.09
13.25   +1.3            Wojtunik                                   3    Bydgoszcz         19.08
13.26   +1.6            Wojtunik                                   1A   Gdańsk            15.08
13.27   -0.7            Wojtunik                                   2    Włocławek         30.08
13.28   +1.1            Skrzyszowska                               1h2  Łódź              14.09
13.30   -0.1            Wojtunik                                   4    Chorzów           06.09
13.31   -0.7            Skrzyszowska                               1    Karpacz           20.09
13.33   +0.5            Wojtunik                                   1    Sopot             13.08
13.35   -1.0            Kołeczek                                   1h1  Włocławek         30.08
13.36    0.0            Wojtunik                                   1h-  Łódź              01.08
13.37   -0.6            Wojtunik                                   1    Łódź              01.08
13.39   +1.3 Zuzanna    Hulisz          150799 MKL Toruń           5    Bydgoszcz         19.08  13.46-19
13.39   -0.7            Wojtunik                                   1h2  Włocławek         30.08
13.40   +1.3            Hulisz                                     3    Łódź              14.09
13.49   +0.6 Monika     Kiepura         190800 AZS-AWF Kraków      1h-  Karpacz           18.07  14.03-19
13.49   +0.2            Wojtunik                                   1h1  Sopot             13.08
13.51   -0.5            Wojtunik                                   3h1  Šamorín           11.09
13.52   -0.7            Hulisz                                     3    Włocławek         30.08
13.53   +0.5            Hulisz                                     2    Sopot             13.08
13.54   +1.2            Kiepura                                    1    Karpacz           18.07
13.54   +1.7            Kiepura                                    1h3  Łódź              14.09
13.55   -0.7            Hulisz                                     2h2  Włocławek         30.08
13.55   -0.7            Skrzyszowska                               4    Włocławek         30.08
13.55   -2.3            Skrzyszowska                               1A   Radom             13.09
13.59   +1.6 Urszula    Bhebhe          270292 AZS-AWF Warszawa    2A   Gdańsk            15.08  13.30-13
                        (34/6)
13.66   +0.5 Weronika   Nagięć          270602 niestowarzyszona    3    Sopot             13.08  14.34-19
13.70   +1.3 Anna       Szymańska       050399 Skra Warszawa       5    Łódź              14.09  13.43-19
13.72   +1.3 Adrianna   Sułek           030499 Zawisza Bydgoszcz   8    Bydgoszcz         19.08  13.60-19
13.74   +1.3 Martyna    Skierkowska     050100 AZS-AWF Warszawa    9    Bydgoszcz         19.08  14.37/13.90w-19
                        10
13.74   -0.7 Marika     Majewska        050502 Orkan Września      2    Karpacz           20.09  13.50y-19
13.90   -1.5 Anna       Wojcieszek      160391 AZS-AWF Warszawa    1r1  Biała Podlaska    15.08  14.00/13.94w-19
13.96   +1.7 Wiktoria   Błaszyk         020696 AZS Poznań          3h3  Łódź              14.08  14.63-16
14.09   +0.8 Karolina   Gajewska        140201 Unia Hrubieszów     2-j  Ciechanów         28.08  14.45-19
14.11   +1.3 Karolina   Wrzesińska      131297 AZS-AWF Wrocław     8    Łódź              14.09  14.04-18
U-18 (76.2cm)
13.71   +0.9 Magdalena  Tomczak-Gołowicz120403 Pomerania Szczecinek1h2  Radom             20.09
13.78   +1.3 Alicja     Sielska         120703 Wisła Puławy        1    Ciechanów         28.08
13.87   +1.5 Maja       Olszak          300704 Górnik Wałbrzych    2A   Radom             20.09
13.95   -1.5 Wiktoria   Oko             180903 Wisła Puławy        1    Lublin            07.08
14.01   +1.5 Natalia    Szczęsna        220104 RLTL ZTE Radom      4A   Radom             20.09
14.02   +0.6 Julia      Góreczna        211203 MKS-MOS Wrocław     1r1  Jelenia Góra      05.09
14.19   +1.5 Pola       Mastalerz       051003 Wieliczanka         4A   Radom             20.09
14.20   +0.4 Zuzanna    Gozdera         040704 Wisła Puławy        1B   Radom             20.09
wind / z wiatrem
13.62   +2.1 Wiktoria   Oko             180903 Wisła Puławy        1    Lublin            25.07

300 mH / 300 m ppł. (44.00)
40.39        Joanna     Linkiewicz      020590 AZS-AWF Wrocław     1    Karpacz           18.07  39.2h-16
41.04        Natalia    Wosztyl         290899 RLTL ZTE Radom      1r1  Toruń             28.07  43.33-14
41.18        Julia      Korzuch         271295 AZS-AWF Katowice    2r1  Toruń             28.07  -0-
42.82        Aleksandra Jaźwińska       111298 AZS-AWF Katowice    3r1  Toruń             28.07	 45.72-15

400 mH / 400 m ppł. (58.80-61.00)
56.16        Joanna     Linkiewicz      020590 AZS-AWF Wrocław     2    Szczecin          16.08  55.25-16
56.23                   Linkiewicz                                 1    Włocławek         29.08
56.61                   Linkiewicz                                 3    Chorzów           25.08
56.88                   Linkiewicz                                 1s2  Sopot             13.08
57.11                   Linkiewicz                                 7    Székesfehérvár    19.08
57.40        Natalia    Wosztyl         290899 RLTL ZTE Radom      2    Włocławek         29.08  57.10-18
57.57                   Wosztyl                                    6    Chorzów           25.08
57.82        Julia      Korzuch         271295 AZS-AWF Katowice    7    Chorzów           25.08  57.80-19
57.82                   Wosztyl                                    1r2  Biała Podlaska    05.09
57.93        Emilia     Ankiewicz       221190 AZS-AWF Warszawa    3r2  Sopot             13.08  55.89-16
57.94        Izabela    Smolińska       140199 RLTL ZTE Radom      2r2  Biała Podlaska    05.09  59.81-19
58.04                   Korzuch                                    1r1  Łódź              15.09
58.12                   Korzuch                                    3    Włocławek         29.08
58.24                   Wosztyl                                    4r2  Sopot             13.08
58.42                   Linkiewicz                                 1h1  Włocławek         28.08
58.42                   Korzuch                                    1h3  Włocławek         28.08
58.53                   Ankiewicz                                  5    Szczecin          16.08
58.58        Agata      Kołakowska      020897 AZS-AWFiS Gdańsk    2r1  Łódź              15.09	 59.36-19
58.65                   Korzuch                                    5    Poznań            11.09
58.75                   Wosztyl                                    1h2  Włocławek         28.08
                        (20/6)
58.92	     Mirela     Wesołowska      040789 AZS PO Opole        4    Włocławek         29.08  58.20-16
59.12        Alicja     Kaczmarek       300902 ALKS AJP Gorzów     8    Chorzów           25.08  60.48-18
59.25        Aleksandra Jaźwińska       111298 AZS-AWF Katowice    1r2  Kraków            23.08	 58.66-19
59.88        Anna Maria Gryc            161099 AZS-AWF Warszawa    4r2  Biała Podlaska    05.09	 60.43-18
                        10
59.96        Karolina   Gajewska        140201 Unia Hrubieszów     2A   Radom             12.09  62.58-18
60.17        Anna       Szymkowicz      140498 AZS-AWF Wrocław     5r2  Biała Podlaska    05.09	 60.40-16
60.24        Wiktoria   Błaszyk         020696 AZS Poznań          1    Piła              08.08  62.14-18
60.93        Karolina   Kornacka        070503 Drwęca Nowe Miasto  1A   Radom             19.09  62.94-19
60.98        Weronika   Kowal           250197 AZS Poznań          2    Piła              08.08  61.09-18
 
HJ / Skok wzwyż (1.90-1.84-1.74)
1.88i        Kamila     Lićwinko        220386 Podlasie Białystok  1    Warszawa          23.07  2.02i-15
1.88                    Lićwinko                                   1    Włocławek         28.08
1.85                    Lićwinko                                   1    Chorzów           25.08
1.85                    Lićwinko                                   4=   Chorzów           06.09
1.85         Paulina    Borys           140598 SKLA Sopot          1    Łódź              15.09  1.87i-16
1.80         Adrianna   Sułek           030499 Zawisza Bydgoszcz   6    Bydgoszcz         19.08  1.84-19
1.80         Aneta      Rydz            300394 RLTL ZTE Radom      2    Włocławek         28.08  1.87-17
1.79         Paulina    Ligarska        090496 SKLA Sopot          H    Warszawa          22.08  1.82-18
1.78i        Wiktoria   Miąso           141101 Resovia Rzeszów     2    Warszawa          09.07  1.80-18
1.76         Katarzyna  Kokot           050104 AZS PO Opole        1    Radom             20.09  1.70-19
1.75         Aleksandra Nowakowska      230498 RKS Łódź            1c2  Łódź              04.07  1.85i-17
1.74         Julia      Słocka          180201 AZS-AWF Warszawa    2    Radom             12.09  1.70-19

PV / Skok o tyczce (4.50-4.00-3.80)
4.20         Wiktoria   Wojewódzka      221297 OSOT Szczecin       3    Leverkusen        11.07  4.10-17
4.20         Kamila     Przybyła        030596 Zawisza Bydgoszcz   2    Szczecin          16.08  4.40-17
4.20                    Wojewódzka                                 1    Włocławek         29.08
4.20                    Przybyła                                   2    Włocławek         29.08
4.10                    Przybyła                                   1    Gdańsk            23.08
4.10         Anna       Łyko            300501 MKS-MOS Wrocław     1    Radom             12.09  4.26sq-19
4.10         Victoria   Kalitta         130801 Zawisza Bydgoszcz   2    Radom             12.09  4.06-17
4.07                    Przybyła                                   2    Międzyzdroje      17.08
4.05sq                  Przybyła                                   2    Warszawa          16.07
4.05                    Łyko                                       3    Szczecin          16.08
4.05                    Kalitta                                    1    Karpacz           20.09
4.02sq       Agnieszka  Kaszuba         310898 KL Gdynia           2    Sopot             01.08  4.25i-18
4.00sq                  Kalitta                                    1    Warszawa          25.06
4.00sq                  Przybyła                                   2    Warszawa          25.06
4.00                    Kalitta                                    1    Bydgoszcz         19.07
4.00                    Łyko                                       3    Włocławek         29.08
4.00                    Kaszuba                                    4    Włocławek         29.08
4.00                    Kaszuba                                    1    Biała Podlaska    04.09
4.00                    Łyko                                       1    Jelenia Góra      05.09
                        (19/5)
3.91         Valentyna  Iakovenko       110103 AZS-AWFiS Gdańsk    1    Gdańsk            11.08  3.65-18
3.90         Milena     Lipińska        050399 OSOT Gdańsk         2    Biała Podlaska    04.09  3.80-18
3.90         Karolina   Wejman          130801 KL Gdynia           3    Radom             12.09  4.31sq-19
3.85         Kinga      Górny           260402 MKS Ustroń          2    Karpacz           20.09  3.83-18
3.82sq       Emilia     Kusy            091298 SKLA Sopot          5    Sopot             01.08  4.01sq-18
                        10
3.80         Maja       Chamot          161003 MKS Ustroń          1    Radom             20.09  3.82-19

LJ / Skok w dal (6.60-6.30-5.95)
6.39    +0.2 Joanna     Kuryło          160895 AZS-AWF Wrocław     4    Chorzów           25.08  6.26i-19
6.38    +1.5 Magdalena  Żebrowska       290596 Podlaskie Białystok 1    Białystok         08.08  6.34/6.51w-19
6.35    +1.8            Kuryło                                     1    Włocławek         30.08
6.34    +1.1            Kuryło                                     1    Poznań            13.08
6.25     0.0 Nikola     Horowska        030101 Nadodrze Powodowo   1    Żary              03.09  5.81-19
6.24    +1.4 Karolina   Młodawska       041096 KKL Kielce          2    Sollentuna        10.08  6.16-19
6.17    +1.0 Sandra     Sikorska        310500 AZS-AWF Warszawa    2    Warszawa          22.08  6.10-19
6.14    +0.7 Natalia    Benedykcińska   220100 Stal Ostrów Wlkp.   6    Chorzów           25.08  6.10i/6.26w-19
6.12    +0.4 Adrianna   Szóstak         020396 AZS Poznań          4    Włocławek         30.08  6.23-19
6.09    +0.5 Roksana    Jędraszak       280502 MKL Jarocin         5    Włocławek         30.08  5.48-19
6.05    +1.1 Angelika   Faka            150196 Wawel Kraków        1    Kielce            02.08  6.35-18
6.05    +1.2 Katarzyna  Bargielska      250899 AZS-AWF Biała Podl. 3    Biała Podlaska    05.09  6.09-19
                        10
6.01    +0.5 Adrianna   Sułek           030499 Zawisza Bydgoszcz   7    Włocławek         30.08  6.19-19
5.97    -0.7 Julia      Frąckowiak      061199 MCKiS Jaworzno      4    Biała Podlaska    05.09  5.41-19
5.96    -0.1 Karolina   Kucharczyk      240491 Kadet Rawicz        1-T20Kraków            21.08  6.21-19

TJ / Trójskok (13.85-13.00-12.50)
13.55   -0.2 Karolina   Młodawska       041096 KKL Kielce          1    Włocławek         28.08  12.37-18
13.52   -0.1 Adrianna   Szóstak         020396 AZS Poznań          2    Włocławek         28.08  13.71-19
13.45   +0.1 Agnieszka  Bednarek        140698 AZS Łódź            3    Włocławek         28.08  13.46-19
13.35   +1.9            Bednarek                                   1    Łódź              16.09
13.28   +1.7            Bednarek                                   1    Gdańsk            15.08
13.25   +1.9            Szóstak                                    2    Gdańsk            15.08
13.22   +0.9            Bednarek                                   -    Aleksandrów       22.08
13.17   +0.3            Bednarek                                   1    Biała Podlaska    04.09
13.10    0.0 Natalia    Mach            140799 AZS-AWF Katowice    1    Białogard         28.07  12.64-18
13.03   +1.9            Młodawska                                  -    Łódź              16.09
                        (10/4)
12.91   +1.5 Zuzanna    Sztachańska     281201 niestowarzyszona    1    Radom             13.09  -0-
12.70   +1.3 Joanna     Mosiek          160202 Kadet Rawicz        2    Radom             13.09  12.29i-19
12.50   +2.0 Julia      Wyrwas          050203 Lubusz Słubice      1    Radom             20.09  10.88-19
wind / z wiatrem
13.45   +2.3 Agnieszka  Bednarek        140698 AZS Łódź            1    Aleksandrów       22.08  13.46-19
13.17   +2.6            Młodawska                                  2    Łódź              16.09

SP / Pchnięcie kulą (18.00-15.75-14.00)
18.09        Paulina    Guba            140591 Start Otwock        1    Włocławek         30.08  19.38-18
                        (17.71  18.09    x    17.65    x    17.63)
17.99                   Guba                                       1    Lublin            26.09
17.97                   Guba                                       1    Poznań            11.09
17.96                   Guba                                       4    Chorzów           06.09
17.94                   Guba                                       3    Ostrava           08.09
17.77                   Guba                                       1    Oleśnica          22.08
17.65        Klaudia    Kardasz         020596 Podlasie Białystok  2    Poznań            11.09  18.63i-19
17.47                   Guba                                       1    Spała             08.08
17.43                   Kardasz                                    1    Gdańsk            15.08
17.34                   Kardasz                                    2    Włocławek         30.08
17.10                   Kardasz                                    2    Oleśnica          22.08
16.80        Maja       Ślepowrońska    021298 AZS-AWF Warszawa    3    Włocławek         30.08  16.19i-17
16.60                   Ślepowrońska                               1    Warszawa          23.08
16.60                   Ślepowrońska                               1    Kladno            16.09
16.57                   Ślepowrońska                               4    Poznań            11.09
16.52                   Ślepowrońska                               2    Gdańsk            15.08
16.47                   Kardasz                                    2    Lublin            26.09
16.34                   Kardasz                                    2    Spała             08.08
16.25                   Ślepowrońska                               1    Biała Podlaska    04.09
16.24                   Ślepowrońska                               1    Kielce            02.08
15.94        Agnieszka  Maluśkiewicz    180389 AZS Poznań          4    Włocławek         30.08  17.20-14
                        (21/4)
15.19        Karolina   Urban           181098 AZS-AWFiS Gdańsk    1    Łódź              15.09  15.48-17
14.95        Ewa        Różańska        221200 MKLA Łęczyca        3    Biała Podlaska    04.09  15.32-19
14.87        Barbara    Nowak           250700 Płomień Sosnowiec   4    Biała Podlaska    04.09  14.37-19
14.08        Nina       Staruch         030301 AZS-AWF Warszawa    1    Radom             11.09  13.31-19
U18 (3 kg)
15.84        Zuzanna    Maślana         010504 MLKL Płock          1    Radom             19.09
15.46        Barbara    Kurdej          200103 Start Otwock        1    Warszawa          23.08
14.60        Julia      Przybyś         290804 Wawel Kraków        1    Kraków            21.06
14.45        Alicja     Gajewska        130503 AZS-AWFiS Gdańsk    1    Sopot             03.07
14.34        Joanna     Marszelewska    100504 NKS Nowe Miasto     2QB  Radom             18.09
14.25        Jolanta    Ludwiczak       160403 Orkan Środa Wlkp.   2    Ciechanów         29.08

DT / Rzut dyskiem (61.00-53.00-48.00)
58.78        Daria      Zabawska        160495 AZS UMCS Lublin     1    Łódź              04.07  62.36-19
57.07                   Zabawska                                   1    Spała             08.08
56.46                   Zabawska                                   1    Białystok         05.09
56.20        Karolina   Urban           181098 AZS-AWFiS Gdańsk    1    Sopot             03.07  57.48-18
55.28                   Zabawska                                   1    Włocławek         30.08
55.20                   Zabawska                                   1    Gdańsk            15.08
54.93                   Urban                                      1    Toruń             28.07
54.69                   Urban                                      2    Gdańsk            15.08
54.50                   Urban                                      2    Włocławek         30.08
54.45                   Urban                                      1    Łódź              16.09
54.14                   Urban                                      1    Gdańsk            23.08
53.88                   Urban                                      1    Kołobrzeg         04.07
53.54                   Urban                                      1    Biała Podlaska    05.09
53.32                   Zabawska                                   2    Kladno            16.09
                        (14/2)
52.38        Karolina   Sygutowska      101293 ZLKL Zielona Góra   1    Słubice           19.06  51.80-18
51.33        Nina       Staruch         030301 AZS-AWF Warszawa    1    Radom             13.09  47.63-19
48.00        Beata      Trzonkowska     020595 Prefbet Śniadowo    1    Biała Podlaska    15.08  49.38-19

WT / Rzut ciężarem (18.00-17.00)

HT / Rzut młotem (71.00-65.00-52.00)
74.18        Malwina    Kopron          161194 AZS UMCS Lublin     1    Spała             08.08  76.85-17
                        (72.12  72.60  72.15  73.50  74.18  72.62)
74.13                  	Kopron                                     1    Puławy            20.09
                        (  x    72.10  70.44  73.27  70.72  74.13)
73.70                  	Kopron                                     1    Lublin            26.09
                        (  x    68.50    x    71.49  70.96  73.70)
73.61        Katarzyna  Furmanek        190296 KKL Kielce          1    Kielce            16.08  69.68-19
                        (70.60  68.33  72.90  71.97  71.96  73.61)
73.43                  	Kopron                                     1    Chorzów           25.08
                        (72.65  73.43    x    71.63    x    69.26)
72.85                  	Furmanek                                   1    Włocławek         28.08
                        (  x    65.17  69.91  71.21    x    72.85)
72.68                  	Kopron                                     2    Székesfehérvár    19.08
                        (71.54  71.74  72.00    x    67.45  72.68)
72.48                  	Kopron                                     1    Poznań            11.09
                        (70.61  72.48  71.01  70.61  71.21  70.92)
72.37                  	Kopron                                     2    Chorzów           06.09
                        (70.15  70.26  68.60  72.37  72.30    x  )
71.99                  	Furmanek                                   3    Chorzów           06.09
                        (71.25  70.29  69.71  70.56  71.99  71.48)
71.88                   Kopron                                     1    Kielce            02.08
                        (  x    71.53    x      x    71.88    x  )
71.63                  	Furmanek                                   2    Poznań            11.09
                        (71.63  70.99  71.32  70.35    x    70.94)
71.37                  	Furmanek                                   2    Chorzów           25.08
                        (69.33  70.18  71.37    x    70.17  69.95)
71.02                   Furmanek                                   1    Chorzów           20.06
                        (67.40  70.15  71.02  70.63  69.95    x  )
70.94                  	Kopron                                     2    Włocławek         28.08
70.74                   Furmanek                                   2    Spała             08.08
70.12                   Furmanek                                   1    Kielce            27.06
69.57                   Furmanek                                   1    Chorzów           22.08
68.84                   Furmanek                                   1    Włocławek         18.07
68.39                   Furmanek                                   1    Łódź              12.07
67.81        Joanna     Fiodorow        040389 AZS Poznań          3    Chorzów           25.08  76.35-19
67.75                   Furmanek                                   2    Kielce            02.08
67.47        Aleksandra Śmiech          021097 Agros Zamość        1    Warszawa          27.06  68.86-19
67.19                  	Fiodorow                                   3    Włocławek         28.08
66.99        Marika     Kaczmarek       250496 KKL Kielce          2    Kielce            16.08  64.35-17
66.74                  	Fiodorow                                   4    Chorzów           06.09
66.28                   Fiodorow                                   3    Spała             08.08
66.20                  	Śmiech                                     4    Włocławek         28.08
66.12                  	Kaczmarek                                  4    Poznań            11.09
66.01                  	Fiodorow                                   5    Poznań            11.09
65.90                  	Furmanek                                   2    Lublin            26.09
65.77                  	Kaczmarek                                  5    Włocławek         28.08
65.74                   Śmiech                                     4    Chorzów           20.06
65.70                   Kaczmarek                                  3    Kielce            02.08
                        (34/5)
63.81        Ewa        Różańska        221200 MKLA Łęczyca        6    Włocławek         28.08  61.20-19
63.38        Kinga      Łepkowska       300497 AZS-AWF Warszawa    2    Warszawa          23.08  63.19-17
62.79        Aleksandra Nowaczewska     311002 Start Nakło         1    Karpacz           20.09  61.68y-18
62.20        Aleksandra Kokowska        280495 AZS Poznań          1    Poznań            14.08  65.31-18
57.59        Karolina   Bomba           110102 Skra Warszawa       2    Karpacz           20.09  63.01y-18
                        10
55.58        Aleksandra Osiak           060299 AZS-UMCS Lublin     6    Kielce            02.08  55.75-17
55.17        Jolanta    Klimasz         270301 Achilles Leszno     3    Karpacz           20.09  55.85-19
52.23        Martyna    Radawiec        170502 Osa Zgorzelec       1    Jelenia Góra      26.07  58.09y-19
52.02        Wiktoria   Wijas           060203 KKL Kielce          1    Kielce            20.06  50.22-19
U-18 (3 kg)
60.64        Wiktoria   Wijas           060203 KKL Kielce          1    Radom             19.09
59.30        Weronika   Kaniowska       270904 AZS-AWF Gorzów      2    Radom             19.09
56.87        Zuzanna    Kniat           310103 Orkan Września      1    Zielona Góra      29.07
56.50        Izabela    Duda            190404 Vectra Włocławek    3    Radom             19.09
55.66        Maria      Duszkiewicz     070404 Stal Mielec         1    Stalowa Wola      20.06
53.97        Julia      Szady           190804 Stal Mielec         1    Stalowa Wola      22.08
53.58        Dagmara    Jabłońska       190603 Agros Zamość        1    Lublin            06.09
53.00        Maria      Czerwińska      040604 AZS UMCS Lublin     1    Puławy            20.09
52.81        Agata      Sikora          260203 BKS Bydgoszcz       5    Radom             19.09
52.55        Magdalena  Justa           090203 Zawisza Bydgoszcz   2QB  Radom             18.09
52.36        Alicja     Walczak         220503 AZS-AWF Warszawa    1    Warszawa          26.09

JT / Rzut oszczepem (59.00-53.00-48.00)
65.70        Maria      Andrejczyk      090396 Hańcza Suwałki      1    Chorzów           06.09  67.11-16
                        (65.70  62.66    x    58.26    x    61.24)
63.59                   Andrejczyk                                 2    Ostrava           08.09
                        (59.12  59.41  59.30    x    59.26  63.59)
62.66                   Andrejczyk                                 1    Włocławek         29.08
                        (59.92  55.80  61.91  62.66  62.37    x  )
62.48                   Andrejczyk                                 1    Suwałki           23.09
                        ()
62.10                   Andrejczyk                                 1    Sopot             13.08
                        (61.59  62.10  58.72  56.17    x      x  )
62.04                   Andrejczyk                                 1    Spała             08.08
                        (61.33  62.04  53.29  57.71    x    57.19)
60.70                   Andrejczyk                                 4    Kladno            16.09
                        (60.70  57.68    x      -      -      -  )
60.58                   Andrejczyk                                 1    Warszawa          22.08
                        (58.21  58.53  60.21  60.58    -      -  )
59.88        Marcelina  Witek           020695 AML Słupsk          1    Kołobrzeg         04.07  66.53-18
                        (59.88  52.98    x      x      x      x  )
57.18                   Witek                                      1    Słupsk            27.06
56.96        Klaudia    Regin           280897 AZS UWM Olsztyn     1    Słupsk            20.09  57.59-16
55.78                   Regin                                      2    Suwałki           23.09
54.68                   Witek                                      2    Spała             08.08
53.60                   Witek                                      1    Białogard         28.07
53.58                   Regin                                      1    Gdańsk            15.08
53.41        Karolina   Bołdysz         210493 AZS-AWFiS Gdańsk    3    Sopot             13.08  56.42-19
                        (16/4)
52.94        Aleksandra Ostrowska       191297 AZS-AWFiS Gdańsk    4    Sopot             13.08  56.24-15
52.54        Joanna     Hajdrowska      280899 RLTL ZTE Radom      1    Biała Podlaska    04.09  51.60-18
51.83        Angelika   Antoniak        290500 Podlasie Białystok  2    Biała Podlaska    04.09  45.18-18
51.25        Marta      Kąkol           250292 AZS-AWFiS Gdańsk    4    Włocławek         29.08  58.43-15
51.04        Gabriela   Andrukonis      170902 Czwórka Białystok   1    Radom             12.09  49.58-19
49.16        Wiktoria   Siembrzuch      130501 Nadwiślanin Chełmno 3    Gdańsk            15.08  48.92-19
                        10
U-18 (500 g)
48.46        Roksana    Lepa            260803 LKS Polkowice       1    Zgorzelec         08.08
48.24        Gabriela   Butkiewicz      250603 Hańcza Suwałki      1    Białystok         30.08

Hep / Siedmiobój (5.500-5.000)
5901         Adrianna   Sułek           030499 Zawisza Bydgoszcz   1    Warszawa          23.08  6171-19
                        (14.12/-0.2-1.79-12.44-24.48/+1.5 / 5.83/+0.1-39.81-2:15.38)
5870         Paulina    Ligarska        090496 SKLA Sopot          2    Warszawa          23.08  5845-18
                        (14.46/-0.2-1.79-13.40-24.73/+1.5 / 5.66/-0.2-41.69-2:16.14)
5648                    Ligarska                                   1    Łódź              04.10
                        (14.50/-1.6-1.76-13.65-25.73/+0.1 / 5.53/-0.3-42.09-2:21.53)
5537                    Sułek                                      2    Łódź              04.10
                        (14.18/-1.6-1.67-11.81-24.80/+0.1 / 5.82/-0.1-37.11-2:21.38)
5287         Edyta      Bielska         170601 Mokasyn Płoty       1-j  Warszawa          23.08  4926-19
                        (14.81/-0.7-1.64-10.33-25.88/+1.7 / 5.51/+0.5-43.28-2:18.42)
5260         Izabela    Mikołajczyk     040990 Warszawianka        5    Warszawa          23.08  5968-12
                        (14.46/-0.2-1.67-12.12-25.54/+1.5 / 5.67/+0.4-40.53-2:38.14)
5186         Julia      Słocka          180201 AZS-AWF Warszawa    2-j  Warszawa          23.08  5060-19
                        (15.14/-0.7-1.70-11.53-26.01/+1.7 / 5.36/+0.6-43.94-2:31.10)
5061         Klaudia    Kronburg        110402 AZS PO Opole        3-j  Warszawa          23.08  5071y-19
                        (14.57/-0.7-1.67-10.64-25.62/+1.7 / 5.46/+0.6-35.52-2:31.71)
5044         Barbara    Kostrzewska     270398 LA Basket Warszawa  3    Łódź              04.10  4740-18
                        (14.72/-1.6-1.70-10.40-25.33/+0.1 / 5.56/+0.2-28.15-2:26.46)

3000 mW / Chód 3000 m (13:00-14:00)
12:52.73+    Katarzyna  Zdziebło        281196 Stal Mielec         1    Włocławek         29.08  12:54.93i-18
12:59.76+               Zdziebło                                   1    Spała             02.08
13:18.67+    Olga       Niedziałek      300697 WLKS Nowe Iganie    2    Spała             02.08  13:43.08i-15

5000 mW / Chód 5000 m (23:00-24:00)
21:13.69     Katarzyna  Zdziebło        281196 Stal Mielec         1    Włocławek         29.08  22:36.68-15
21:34.30                Zdziebło                                   1    Spała             02.08
22:26.42     Olga       Niedziałek      300697 WLKS Nowe Iganie    2    Spała             02.08  23:46.74+-16
22:35.03                Niedziałek                                 2    Włocławek         29.08
23:11.98     Agnieszka  Ellward         260389 Flota Gdynia        3    Włocławek         29.08  22:53.16mx-17

10 kmW / Chód 10 km (47:00-50:00)

20 kmW / Chód 20 km (1:40:00-1:50:00)
1:30:41      Katarzyna  Zdziebło        281196 Stal Mielec         1    Warszawa          26.09  1:32.03-19
1:33:34                 Zdziebło                                   2    Dublin            07.03
1:41:07      Olga       Niedziałek      300697 WLKS Nowe Iganie    3    Dublin            07.03  1:35:00-19
1:41:30      Agnieszka  Ellward         260389 Flota Gdynia        2    Warszawa          26.09  1:39:32-19
1:44:46      Antonina   Lorek           110295 AZS-AWF Kraków      4    Warszawa          26.09  1:46:48-19
1:48:47      Małgorzata Cetnarska       020898 Victoria Stalowa W. 5    Warszawa          26.09  1:44:57-18

50 kmW / Chód 50 km (5:00:00)
4:38:44      Agnieszka  Ellward         260389 Flota Gdynia        1    Dudince           24.10  4:31:19-19
4:41:16      Antonina   Lorek           110295 AZS-AWF Kraków      2    Dudince           24.10  4:46:44-19

4x100 m (46.00)
44.79        AZS-AWF Katowice                                      1r2  Włocławek         29.08
             (Paulina Guzowska, Magdalena Stefanowicz, Natalia Węglarz, Ewa Swoboda)
45.49        AZS-AWF Katowice U-23                                 1    Biała Podlaska    05.09
             (Magdalena Brendel, Natalia Węglarz, Paulina Guzowska, Magdalena Stefanowicz)
45.51        RLTL ZTE Radom                                        2r2  Włocławek         29.08
             (Martyna Osińska, Natalia Wosztyl, Izabela Smolińska, Martyna Kotwiła)
45.52        AZS-AWF Warszawa                                      3r2  Włocławek         29.08
             (Natalia Duchnowska, Justyna Paluch, Paulina Paluch, Anna Wojcieszek)
45.55        Polska U-20                                           1    Karpacz           20.09
             (Pia Skrzyszowska, Alicja Struzik, Wiktoria Rutkowska, Adriana Gąsior)
45.74        AZS-AWF Warszawa U-23                                 2    Biała Podlaska    05.09
             (Martyna Skierkowska, Anna Maria Gryc, Paulina Paluch, Weronika Bartnowska)

4x200 m (1:40.0)
1:37.92  NR  AZS-AWF Warszawa                                      1    Łódź              03.10
        club (Anna Wojcieszek, Justyna Paluch, Natalia Duchnowska, Paulina Paluch)
1:39.72      MKS Agros Chełm                                       2    Łódź              03.10
             (Paulina Zielińska, Izabela Jastrząb, Sylwia Ciupek, Agata Wasiluk)

4x400 m (3:45.0)
3:36.83      KS AZS AWF Wrocław                                    1    Włocławek         30.08
             (Anna Pałys, Natalia Widawska, Joanna Linkiewicz, Natalia Kaczmarek)
3:36.85      AZS-AWF Katowice                                      2    Włocławek         30.08
             (Adrianna Janowicz, Joanna Jóźwik, Julia Korzuch, Justyna Święty-Ersetic)
3:38.31      AZS UMCS Lublin                                       3    Włocławek         30.08
             (Alicja Wrona, Wiktoria Drozd, Natalia Pieterczuk, Małgorzata Hołub-Kowalik)
3:38.89      KS AZS AWF Kraków                                     4    Włocławek         30.08
             (Karolina Cuber, Mariola Karaś, Katarzyna Chryczyk, Aleksandra Gaworska)
3:40.72      AZS-AWF Warszawa                                      5    Włocławek         30.08
             (Weronika Bartnowska, Natalia Bartosiewicz, Weronika Wyka, Angelika Sarna)
3:41.07      RLTL ZTE Radom U-23                                   1    Biała Podlaska    05.09
             (Izabela Smolińska, Martyna Kotwiła, Magdalena Samordak, Natalia Wosztyl)
3:41.52      AZS-AWF Katowice U-23                                 2    Biała Podlaska    05.09
             (Karolina Skibińska, Natalia Węglarz, Karolina Łozowska, Aleksandra Jaźwińska)

4x800 m