POLAND / POLSKA '2022

MEN / MĘŻCZYŹNI as at: 27.05.2022 WOMEN / KOBIETY
All corrections please send to / Uwagi proszę kierować do Zbigniew Jonik

60 m (6.85)

100 m (10.40-10.65) - WC: 10.05; EC: 10.16
10.27   +1.9 Dominik    Kopeć           050395 Agros Zamość        1r1  Lublin            08.05  10.25/10.24w-20
10.39   +1.9 Patryk     Krupa           210402 Agros Zamość        2r1  Lublin            08.05  10.54-21
10.39   +0.8            Kopeć                                      2r1  Poznań            27.05
10.42   +0.4 Przemysław Słowikowski     201193 AZS-AWF Katowice    5A   Poznań            27.05  10.19/10.05w-20
10.43   +1.0 Damian     Trzaska         030200 Ciechan Ciechanów   1r4  Piaseczno         15.05  10.48/10.40w-21
10.45   +1.9 Łukasz     Żak             310597 AZS UMCS Lublin     3r1  Lublin            08.05  10.50/10.37w-19
10.45   +0.8 Mateusz    Siuda           050598 AZS Poznań          4r1  Poznań            27.05  10.35/10.30w-21
10.48   -1.0 Patryk     Wykrota         131100 Stal Ostrów Wlkp.   1    Chorzów           14.05  10.48-21
10.49   -0.3 Adam       Łukomski        060901 AZS-AWF Wrocław     1h1  Jelenia Góra      15.05  10.74-21
10.50   +1.6 Łukasz     Żok             170501 ALKS AJP Gorzów     1h7  Poznań            21.05  10.43-21
10.54   +1.7 Hubert     Kozelan         010603 AZS-AWFiS Gdańsk    1    Łódź              14.05  10.71-21
                        10
10.55   -0.2 Adrian     Brzeziński      240898 MKL Toruń           1h4  Chorzów           14.05  10.46/10.36w-19
10.59   -1.0 Albert     Komański        070200 Resovia Rzeszów     4    Chorzów           14.05  10.52-21
10.60   +1.6 Przemysław Kozłowski       220198 AZS-AWF Katowice    1h8  Poznań            21.05  10.52/10.51w-21
10.60   +0.5 Dominik    Łuczyński       110102 WLKS Wrocław        1r1  Żary              21.05  10.54-21
wind / z wiatrem
10.43   +3.2 Marek      Zakrzewski      181205 AML Słupsk          1    Słupsk            07.05  10.55-21
10.47   +3.1 Anton      Bachórski       180702 MKL Szczecin        1h1  Słubice           03.05  10.64-21
10.52   +3.3 Szymon     Dziuba          201099 AZS-AWF Warszawa    1h1  Warszawa          21.05  10.70-21
10.59   +3.2 Piotr      Formaniewicz    060798 AZS-AWFiS Gdańsk    2    Słupsk            07.05  10.79-21
10.62   +4.2 Tomasz     Bajraszewski    201206 Vectra Włocławek    1h4  Łódź              21.05  10.89-21
10.63   +3.9 Tomasz     Jankowski       050799 Stal Ostrów Wlkp.   1    Łódź              21.05  10.88-21
10.64   +2.2 Szymon     Szachniewicz    260501 AZS-AWF Wrocław     1h12 Poznań            21.05  10.55/10.43w-20
10.64   +3.5 Jakub      Pietrusa I      090202 Agros Zamość        1r1  Lublin            21.05  10.32-21

150 m (16.00)
15.61   +1.6 Patryk     Krupa           210402 Agros Zamość        1r1  Lublin            08.05  -0-
15.79   +1.6 Łukasz     Żak             310597 AZS UMCS Lublin     2r1  Lublin            08.05  -0-
15.98   +1.6 Jakub      Chmiel          080201 AZS UMCS Lublin     3r1  Lublin            08.05  -0-

200 m (21.00-21.50) - WC: 20.24; EC: 20.43
20.74   +0.1 Patryk     Wykrota         131100 Stal Ostrów Wlkp.   1r1  Chorzów           14.05  20.94-21
20.90   +0.1 Albert     Komański        070200 Resovia Rzeszów     2r1  Chorzów           14.05  21.36-21
20.91   +1.3            Wykrota                                    5A   Poznań            27.05
21.21   +1.6 Damian     Trzaska         030200 Ciechan Ciechanów   1r12 Poznań            22.05  20.95-21
21.23   +1.3 Patryk     Krupa           210402 Agros Zamość        1r1  Lublin            14.05  21.61-19
21.26   +0.1 Adam       Łukomski        060901 AZS-AWF Wrocław     1r1  Sieradz           07.05  21.46-18
21.31   +1.3 Łukasz     Żak             310597 AZS UMCS Lublin     2r1  Lublin            14.05  21.29-20
21.31   +1.6 Przemysław Kozłowski       220198 AZS-AWF Katowice    2r12 Poznań            22.05  21.14-19
21.38   +0.1 Jakub      Pietrusa I      090202 Agros Zamość        3r1  Chorzów           14.05  20.70A-21
21.40   +1.0 Kajetan    Duszyński       120595 AZS Łódź            1r10 Poznań            22.05  21.88-21
21.43   +0.8 Adrian     Wesela          151198 Orkan Środa Wlkp.   1r1  Białogard         07.05  21.09-18
                        10
21.44   +1.6 Dariusz    Kowaluk         160496 AZS-AWF Warszawa    1r1  Warszawa          14.05  20.95-18
21.48   -1.6 Patryk     Grzegorzewicz   260502 Victoria Racibórz   1r1  Kraków            08.05  21.22-21
wind / z wiatrem
20.73   +2.3 Adam       Łukomski        060901 AZS-AWF Wrocław     1r1  Jelenia Góra      15.05  21.46-18
20.84   +2.8 Damian     Trzaska         030200 Ciechan Ciechanów   1r1  Piaseczno         15.05  20.95-21
21.06   +2.4 Marek      Zakrzewski      181205 AML Słupsk          2B   Poznań            27.05  21.26-21
21.11   +2.4 Adrian     Brzeziński      240898 MKL Toruń           3B   Poznań            27.05  20.95-21/20.94w-19
21.26   +2.3 Adam       Kadyło          070703 MKS MOS Wrocław     2r1  Jelenia Góra      15.05  21.64-21
21.31   +2.2 Szymon     Dziuba          201099 AZS-AWF Warszawa    1r1  Warszawa          08.05  21.38i-21
21.42   +2.3 Dominik    Łuczyński       110102 WLKS Wrocław        3r1  Jelenia Góra      15.05  21.53-21
21.42   +4.1 Cyprian    Adamcio         280503 Stal Ostrów Wlkp.   1r1  Łódź              21.05  22.37-21

300 m (34.00)
32.73        Karol      Zalewski        070893 AZS UWM Olsztyn     1r2  Suwałki           15.05  31.93-14
33.18        Damian     Trzaska         030200 Ciechan Ciechanów   1r1  Warszawa          07.05  33.90-21
33.33        Cezary     Mirosław        080597 AZS UMCS Lublin     1r1  Lublin            11.05  33.69-19
33.43        MaksymilianKlepacki        141198 Podlasie Białystok  2r2  Suwałki           15.05  34.04-21
33.50        Mikołaj    Kotyra          290301 AZS UMCS Lublin     2r1  Lublin            11.05  34.65-18
33.56        Daniel     Sołtysiak       060901 ALKS AJP Gorzów     3A   Poznań            27.05  33.50-21
33.66        Dariusz    Kowaluk         160496 AZS-AWF Warszawa    4A   Poznań            27.05  32.88-21
33.68        Jan        Wawrzkowicz     190201 AZS Poznań          1r2  Bydgoszcz         14.05  34.47-21
33.71        Mateusz    Rzeźniczak      230798 RKS Łódź            2B   Poznań            27.05  33.50-20
33.76        Jakub      Sobura-Durma    280202 KKL Kielce          1    Kielce            07.05  33.61-21
                        10
33.91        Remigiusz  Zazula          240103 Agros Chełm         1r1  Lublin            08.05  36.68-20
33.99        Maciej     Słowik          250204 Wieliczanka         1r1  Kraków            30.04  35.32-21

400 m (46.50-48.00) - WC: 44.90; EC: 45.70
46.10        Dariusz    Kowaluk         160496 AZS-AWF Warszawa    2    Kalamáta          21.05  45.44-21
46.55        Kajetan    Duszyński       120595 AZS Łódź            3r1  Dessau-Roßlau     25.05  44.92-21
46.76        Patryk     Grzegorzewicz   260502 Victoria Racibórz   1r1  Chorzów           14.05  46.84-21
46.76        Szymon     Dziuba          201099 AZS-AWF Warszawa    1r2  Chorzów           14.05  47.92-21
46.84        Jan        Wawrzkowicz     190201 AZS Poznań          1r10 Poznań            20.05  47.86-21
46.86        Mateusz    Rzeźniczak      230798 RKS Łódź            2r10 Poznań            20.05  46.10-21
47.16        Mikołaj    Buzała          170498 AZS Poznań          1r9  Poznań            20.05  47.39-19
47.55        Bartosz    Sołtysiak       060901 ALKS AJP Gorzów     2r1  Chorzów           14.05  47.79-21
47.60        Daniel     Sołtysiak       060901 ALKS AJP Gorzów     3r1  Chorzów           14.05  46.74-20
47.62        Adrian     Wesela          151198 Orkan Środa Wlkp.   1r2  Bydgoszcz         14.05  47.44-18
                        10
47.69        Adam       Paździerz       110900 AZS-AWF Katowice    2r2  Chorzów           14.05  48.13-21
47.70        Jakub      Olejniczak      270297 Wieliczanka         4r1  Chorzów           14.05  47.50-21
47.85        Mikołaj    Kotyra          290301 AZS UMCS Lublin     3r10 Poznań            20.05  47.50-20
--
44.92        Kajetan    Duszyński       120595 AZS Łódź            2    Bern              21.08.2021
45.44        Dariusz    Kowaluk         160496 AZS-AWF Warszawa    2    Szczecin          15.08.2021

500 m (1:04.0)

600 m (1:18.0)
1:17.33      Kacper     Lewalski        070503 AZS UWM Olsztyn     1    Suwałki           15.05  1:19.24i-21
1:17.68      Patryk     Dobek           130294 MKL Szczecin        2    Suwałki           15.05  1:15.78-14

800 m (1:47.0-1:51.0) - WC: 1:45.20; EC: 1:45.90
1:45.39      Michał     Rozmys          130395 Barnim Goleniów     2    Dessau-Roßlau     25.05  1:45.32-18
1:45.88      Mateusz    Borkowski       020497 RKS Łódź            3    Dessau-Roßlau     25.05  1:44.85-21
1:46.24                 Borkowski                                  4r2  Grosseto          22.05
1:46.63      Patryk     Dobek           130294 MKL Szczecin        4A   Birmingham        21.05  1:43.73-21
1:47.27      Patryk     Sieradzki       061098 Zawisza Bydgoszcz   1    Bydgoszcz         14.05  1:48.68-18
1:47.41      Filip      Ostrowski       120701 RKS Łódź            1r3  Piaseczno         15.05  1:48.67-21
1:47.42      Jakub      Augustyniak     040901 RKS Łódź            2r3  Piaseczno         15.05  1:48.18-21
1:49.41      Kacper     Lewalski        070503 AZS UWM Olsztyn     1r3  Oleśnica          21.05  1:44.84-21
1:50.09      Maciej     Wyderka         290702 AZS-AWF Katowice    1r1  Chorzów           14.05  1:49.20-21
1:50.51      Bartosz    Kitliński       110604 AZS UMCS Lublin     3r3  Oleśnica          21.05  1:53.23-20
1:50.66      Jakub      Szkudlarek      170101 RKS Łódź            3r3  Piaseczno         15.05  1:49.30-20
                        10
---
1:44.28      Patryk     Dobek           130294 MKL Szczecin        6    Monaco            09.07.2021
1:44.84      Kacper     Lewalski        070503 Truso Elbląg        2    Chorzów           05.09.2021

1000 m (2:22.0-2:25.0)
2:19.74      Michał     Rozmys          130395 Barnim Goleniów     2    Poznań            27.05  2:17.21-21
2:22.58      Andrzej    Kowalczyk       301198 Kraków Athletics T. 1r2  Kielce            07.05  2:25.33-21
2:25.04      Szymon     Żywko           120499 AZS UMCS Lublin     1    Stalowa Wola      08.05  2:24.33-18

1500 m (3:42.0-3:50.0) - WC: 3:35.00; EC: 3:36.00
3:35.86      Michał     Rozmys          130395 Barnim Goleniów     4    Birmingham        21.05  3:32.67-21
3:46.28      Filip      Ostrowski       120701 RKS Łódź            1r1  Gdańsk            27.05  3:51.48-21
3:49.14      Aleksander Wiącek          020700 Start Otwock        2r1  Gdańsk            27.05  3:45.79-21
3:49.22      Andrzej    Kowalczyk       301198 Kraków Athletics T. 1r9  Poznań            20.05  3:47.07-18
3:49.63      Maciej     Wyderka         290702 AZS-AWF Katowice    3r1  Gdańsk            27.05  3:48.96-21
3:49.86      Szymon     Żywko           120499 AZS UMCS Lublin     2r9  Poznań            20.05  3:41.34-20
---
3:32.67      Michał     Rozmys          130395 Barnim Goleniów     8    Tokyo             07.08.2021

mile / mila (4:10.0)

2000 m (5:15.0)

3000 m (8:00.0-8:20.0)

5000 m (13:50.0-14:20.0) - WC: 13:13.50; EC: 13:24.00
14:09.29     Konrad     Pogorzelski     060303 AD RT Nowa Sól      1-j  Piaseczno         15.05  14:49.47-21
14:12.16     Wiktor     Szynaka         080101 MKL Toruń           1u23 Piaseczno         15.05  14:22.41-21
14:12.53     Aleksander Wiącek          020700 Start Otwock        2u23 Piaseczno         15.05  14:05.20-21
14:13.97     Maciej     Megier          260403 AZS-AWFiS Gdańsk    2-j  Piaseczno         15.05  -0-
14:14.88     Nikodem    Dworczak        020398 Nadodrze Powodowo   6r1  Durham            08.04  14:40.32-21
14:16.28     Mikołaj    Czeronek        151100 Śląsk Wrocław       3u23 Piaseczno         15.05  14:38.78-21
14:16.87     Mateusz    Gos             070602 RLTL Optima Radom   4u23 Piaseczno         15.05  14:42.47-21
14:19.01     Mateusz    Kaczor          030397 RLTL Optima Radom   1    Oleśnica          21.05  14:10.05-20

10000 m (29:00.0-30:00.0) - WC: 27:28.00; EC: 28:15.00
28:45.47     Krystian   Zalewski        110489 Barnim Goleniów     1r3  Międzyrzecz       23.04  28:39.95-19
29:04.45     Patryk     Kozłowski       101198 RLTL Optima Radom   2r3  Międzyrzecz       23.04  29:22.71-21
29:19.09     Mateusz    Kaczor          030397 RLTL Optima Radom   3r3  Międzyrzecz       23.04  30:14.75-19
29:33.08     Adam       Kołodziej       240401 Wisła Sandomierz    4r3  Międzyrzecz       23.04  -0-
29:41.29     Aleksander Wiącek          020700 Start Otwock        5r3  Międzyrzecz       23.04  29:45.82-21
29:42.07     Dawid      Malina          181191 ROW Rybnik          6r3  Międzyrzecz       23.04  29:27.10-17
29:46.78     Mikołaj    Czeronek        151100 Śląsk Wrocław       7r3  Międzyrzecz       23.04  30:03.25-21
29:49.33     Nikodem    Dworczak        020398 Nadodrze Powodowo   1    Jacksonville      12.05  30:41.48-19
29:54.51     Mateusz    Gos             070602 RLTL Optima Radom   8r3  Międzyrzecz       23.04  -0-
29:59.51     Wiktor     Szynaka         080101 MKL Toruń           9r3  Międzyrzecz       23.04  -0-
                        10

HMar / Półmaraton (63.30-65:00)
62:51        Adam       Nowicki         240890 MKL Szczecin        2    Verona            01.05  63:57-17
63:11                   Nowicki                                    15   Napoli            27.02
63:12        Krystian   Zalewski        110489 Barnim Goleniów     8    Poznań            03.04  61:32-20
63:33        Kamil      Karbowiak       020595 Kotwica Brzeg       4    Verona            01.05  64:00-21
64:05        Arkadiusz  Gardzielewski   120686 Śląsk Wrocław       16   Napoli            27.02  63:18-17
64:51        Mateusz    Kaczor          030397 RLTL Optima Radom   1    Białystok         15.05  69:51-19

Mar / Maraton (2:14:00-2:25:00) - WC: 2:11:30; EC: 2:11:30
2:18:11      Błażej     Brzeziński      300787 Śląsk Wrocław       3    Dębno             10.04  2:11:27-17
2:18:22      Arkadiusz  Gardzielewski   120686 Śląsk Wrocław       7    Lima              08.05  2:10:31-21
2:19:52      Emil       Dobrowolski     021186 Martończyk Lębork   5    Dębno             10.04  2:13:50-15
2:19:56      Damian     Świerdzewski    270693 Prefbet-Sonarol     6    Dębno             10.04  2:21:31-21
2:20:01      Andrzej    Rogiewicz       010393 MKS Inowrocław      1    Łódź              24.04  2:18:30-19
2:20:34      Szymon     Kulka           220693 RLTL Optima Radom   11   Lima              08.05  2:14:35-19
2:20:57      Krzysztof  Gosiewski       300588 Zawisza Bydgoszcz   2    Łódź              24.04  2:18:34-21
2:21:24      Mariusz    Giżyński        260681 Grunwald Poznań     12   Lima              08.05  2:11:20-12
2:21:50      Tomasz     Grycko          160992 Bliza Władysławowo  16   Wien              24.04  2:13:20-21
---
2:10:14      Krystian   Zalewski        110489 Barnim Goleniów     25   Valencia          05.12.2021
2:10:17      Marcin     Chabowski       280686 Pomerania Szczecinek10   Enschede          18.04.2021
2:10:21      Adam       Nowicki         240890 MKL Szczecin        11   Enschede          18.04.2021
2:10:31      Arkadiusz  Gardzielewski   120686 Śląsk Wrocław       1    Dębno             18.04.2021
2:10:35      Kamil      Karbowiak       020595 Kotwica Brzeg       2    Dębno             18.04.2021
2:11:08      Kamil      Jastrzębski     260892 SKB Kraśnik         28   Valencia          05.12.2021

100 km (8:00:00)

2000 mS / 2000 m prz. (5:50.0)
 
3000 mS / 3000 m prz. (8:42.0-9:05.0) - WC: 8:22.00; EC: 8:30.00
8:51.67      Adam       Kołodziej       240401 Wisła Sandomierz    1    Oleśnica          21.05  8:57.97-21
9:02.74      Mikołaj    Czeronek        151100 Śląsk Wrocław       2    Oleśnica          21.05  8:53.49-21

110 mH / 110 m ppł. (14.00-14.50) - WC: 13.32; EC: 13.50
13.32   +0.2 Damian     Czykier         100892 Podlasie Białystok  4    Birmingham        21.05  13.28-17
13.40   +0.9            Czykier                                    1    Suwałki           15.05
13.64   +0.9 Jakub      Szymański       220702 SKLA Sopot          2    Suwałki           15.05  13.82-21
13.65   +0.1            Szymański                                  1    Poznań            20.05
13.90   -1.3            Szymański                                  1h1  Poznań            20.05
13.97   +0.1 Jakub      Bujak           081200 AZS PO Opole        2    Poznań            20.05  14.00-21
14.32   +0.6 Olgierd    Michniewski     181100 RLTL Optima Radom   2h4  Poznań            20.05  13.93-21
14.47   +1.7 Krystian   Siniło          021000 Podlasie Białystok  1    Warszawa          22.05  14.76-20
wind / z wiatrem
13.75   +2.2 Krzysztof  Kiljan          301299 AZS-AWF Warszawa    1h-  Warszawa          14.05  13.82-21
U20 (99 cm) - 14.30
13.67   -0.8 Stanisław  Woliński        100804 MKS MOS Wrocław     1    Jelenia Góra      15.05
14.19   +1.4 Maciej     Babula          090803 AZS PO Opole        1r2  Opole             07.05
14.24   +1.7 Paweł      Miezianko       120703 Czwórka Białystok   1    Warszawa          22.05
U18 (91.4 cm) - 14.30
14.11   +0.7 Marcel     Dobrowolski     060105 Gepard Warszawa     1    Warszawa          22.05
wind / z wiatrem
14.26   +3.2 Hubert     Woźniak         290905 MKLA Łęczyca        1    Łódź              21.05

300 mH / 300 m ppł. (38.00)

400 mH / 400 m ppł. (51.15-53.00) - WC: 48.90; EC: 49.50
50.43        Krzysztof  Hołub           270700 AZS UMCS Lublin     2    Poznań            27.05  50.89-21
51.04        Sebastian  Urbaniak        090601 Vectra Włocławek    3    Poznań            27.05  50.29-21
51.89        Jakub      Sobura-Durma    280202 KKL Kielce          4    Poznań            27.05  51.32-21
51.90        Jakub      Olejniczak      270297 Wieliczanka         2r5  Poznań            21.05  50.79-20
52.45        Dawid      Buck            111199 AZS PO Opole        3r5  Poznań            21.05  52.58-21
52.55        Oskar      Gołębiowski     220100 AZS UMCS Lublin     2    Caxias do Sul     13.05  53.35-21
52.96        Robert     Bryliński       020491 AZS Poznań          5    Poznań            27.05  49.88-16

HJ / Skok wzwyż (2.30-2.20-2.10) - WC: 2.33; EC: 2.30
2.25         Norbert    Kobielski       280197 MKS Inowrocław      3    Birmingham        21.05  2.29i-20
2.15         Mateusz    Kołodziejski    220602 Zawisza Bydgoszcz   1    Poznań            21.05  2.23-21
2.14         Mikołaj    Szczęsny        191204 MKLA Łęczyca        1    Słupsk            07.05  2.05-21
2.14         Kewin      Małek           100505 AML Słupsk          2    Słupsk            07.05  2.06-21
2.14         Sebastian  Moszczyński     250903 Podlasie Białystok  1    Białystok         13.05  2.15-21
2.11         Jakub      Walecki         200805 WLKS Nowe Iganie    1    Chelmsford        14.05  2.03-21
2.11         Jakub      Krasowski       290605 Stal Stalowa Wola   1    Przemyśl          21.05  1.95-21

PV / Skok o tyczce (5.70-5.30-5.00) - WC: 5.80; EC: 5.75
5.80         Piotr      Lisek           160892 OSOT Szczecin       1    Duszniki          20.05  6.02-19
                        (5.40/1  5.60/1  5.70/2  5.80/1  5.85/xxx)
5.61i                   Lisek                                      7    Doha              14.05
5.50         Paweł      Wojciechowski   060689 Zawisza Bydgoszcz   6=   Duszniki          20.05  5.93-17
5.50sq                  Lisek                                      1    Białystok         22.05
5.50         Robert     Sobera          190191 AZS-AWF Wrocław     6    Dessau-Roßlau     25.05  5.81i-15
5.41                    Lisek                                      1    Poznań            27.05
5.35sq                  Sobera                                     2=   Białystok         22.05
5.20         Karol      Pawlik          170394 Zawisza Bydgoszcz   1    Poznań            07.05  5.50i-17
5.01         Michał     Gawenda         150605 Skra Warszawa       8    Poznań            27.05  5.11-21

LJ / Skok w dal (8.00-7.70-7.40) - WC: 8.22; EC: 8.10
7.70    -0.4 Piotr      Tarkowski       100899 AZS-AWF Biała Podl. 1QA  Poznań            20.05  7.80/7.81w-18
7.54    -0.6 Bartosz    Chojnowski      170397 Podlasie Białystok  1    Białystok         03.05  7.66-18
7.46    +1.5 Andrzej    Kuch            271091 niestowarzyszony    1    Athína            25.05  8.05-21
wind / z wiatrem
7.50    +2.2 Mateusz    Jopek           140296 AZS-AWF Wrocław     1    Olomouc           08.05  7.95-20

TJ / Trójskok (16.75-16.20-15.20) - WC: 17.14; EC: 16.95
16.20   +1.3 Adrian     Świderski       270986 Śląsk Wrocław       4    Montgeron         15.05  16.81-15
15.56   +1.5 Rafał      Sulwirski       160796 AZS-AWF Warszawa    1    Poznań            22.05  15.36i-19
15.43   +0.7 Dawid      Krzemiński      050400 RLTL Optima Radom   2    Poznań            22.05  15.70-21
15.36   +0.4 Jan        Kulmaczewski    220495 AZS-AWF Warszawa    1    Warszawa          14.05  15.76i-19

SP / Pchnięcie kulą (20.85-20.00-17.00) - WC: 21.10; EC: 20.85
21.21        Konrad     Bukowiecki      170397 AZS UWM Olsztyn     1    Suwałki           15.05  22.25-19
                        (20.76    x      x    20.34  20.67  21.21)
21.09sq                 Bukowiecki                                 1    Białystok         23.05
                        (  x      x      x    21.09    x      x  )
20.81sq      Michał     Haratyk         100492 Sprint Bielsko-B.   3    Białystok         23.05  22.32sq-19
20.53        Jakub      Szyszkowski     210891 AZS-AWF Katowice    1    Białystok         03.05  20.99-19
20.45                   Haratyk                                    2    Suwałki           15.05
20.22                   Szyszkowski                                1    Kielce            07.05
20.00                   Szyszkowski                                3    Suwałki           15.05
19.18        Sebastian  Łukszo          290794 AZS UMCS Lublin     3    Szczytno          02.05  19.65-20
18.41        Piotr      Goździewicz     230301 AZS-AWF Warszawa    4u23 Leiria            13.03  18.50-21
18.39        Wojciech   Marok           120901 Jurand Szczytno     1    Nowe Miasto Lub.  13.05  17.92-21
18.18        Andrzej    Gudro           080494 WLKS Nowe Iganie    4    Szczytno          02.05  20.63-18
18.08        Szymon     Mazur           020998 Płomień Sosnowiec   2    Chorzów           14.05  19.34-17
17.93        Rafał      Kownatke        240385 LKS Ziemi Puckiej   6    Szczytno          02.05  20.37i-16
17.79        Jan        Parol           111195 WLKS Nowe Iganie    4    Suwałki           15.05  19.37-21
                        10
---
21.07i       Michał     Haratyk         100492 Sprint Bielsko-B.   2    Toruń             06.03.2022
U-20 (6 kg) - 17.70
18.98        Jakub      Korejba         120303 Chemik Kędzierzyn   1    Aleksandrów       01.05
18.41        Jakub      Buchwald        120704 AZS PO Opole        1    Chorzów           14.05
17.97        Radosław   Starak          280203 Podlasie Białystok  1    Olecko            08.05
17.70        Damian     Rodziak         270103 Jurand Szczytno     1    Nowe Miasto Lub.  13.05
U-18 (5 kg) - 17.70
18.03        Karol      Kijewski        101005 Jurand Szczytno     1    Nowe Miasto Lub.  13.05
17.98        Kacper     Kuczaj          140106 Górnik Wałbrzych    1    Żary              21.05

DT / Rzut dyskiem (65.00-60.00-52.00) - WC: 66.00; EC: 65.20
63.02        Oskar      Stachnik        010398 AZS UMCS Lublin     1    Białystok         03.05  63.23-21
62.63                   Stachnik                                   1    Kielce            07.05
62.35        Robert     Urbanek         290487 MKS Aleksandrów     1    Lublin            08.05  66.93-12
62.28                   Stachnik                                   1B   Halle             21.05
62.06                   Urbanek                                    1    Warszawa          14.05
61.82                   Urbanek                                    2    Białystok         03.05
61.62                   Stachnik                                   5A   Leiria            12.03
61.12                   Urbanek                                    2    Kielce            07.05
61.06                   Urbanek                                    7    Birmingham        21.05
60.96                   Stachnik                                   1    Albufeira         05.03
60.52                   Urbanek                                    2    Albufeira         05.03
                        (11/2)
57.04        Jakub      Lewoszewski     070200 Agros Zamość        1    Lublin            11.05  52.88-19
53.80        Mateusz    Gibaszek        080397 AZS-AWFiS Gdańsk    1    Gdańsk            27.05  55.90-20
52.45        Wojciech   Marok           120901 Jurand Szczytno     2    Poznań            22.05  53.13-21
52.21        Mateusz    Mikos           100487 MKS Aleksandrów     2    Warszawa          14.05  57.01-16
U-20 (1.75 kg)
58.53        Jakub      Korejba         120303 Chemik Kędzierzyn   1    Opole             07.05
55.86        Damian     Rodziak         270103 Jurand Szczytno     1    Nowe Miasto Lub.  13.05
54.06        Wojciech   Lewkowicz       260204 Uczniak Szprotawa   1    Zgorzelec         07.05
52.90        Eryk       Baranek         210803 MOS CSiR Dąbrowa G. 1    Gliwice           15.05
52.46        Jakub      Buchwald        120704 AZS PO Opole        2    Aleksandrów       01.05
U-18 (1.5 kg)
54.94        Tomasz     Ośkiewicz       020305 MKS Aleksandrów     1    Łódź              14.05
54.82        Karol      Wagner          270405 Podium Kup          1    Kędzierzyn-Koźle  21.05
54.60        Leon       Lemańczyk       230705 UKS Lipusz          1    Słupsk            14.05
U-16 (1 kg)
53.70        Michał     Suchecki        310807 Uczniak Szprotawa   1    Słubice           03.05

WT / Rzut ciężarem (19.00-18.00)

HT / Rzut młotem (77.00-70.00-60.00) - WC: 77.50; EC: 77.00
81.43A       Wojciech  	Nowicki         220289 Podlasie Białystok  1    Nairobi           07.05  82.52-21
                        (76.32  80.10  78.65  80.45  80.15  81.43)
79.28        Paweł      Fajdek          040689 AZS-AWF Katowice    1    St. Pölten        26.05  83.93-15
                        (  x      x    79.28    x      x      x  )
76.92                   Fajdek                                     2    Suwałki           15.05
73.74        Marcin     Wrotyński       110396 AZS Poznań          1    Poznań            22.05  72.60-21
73.06                   Wrotyński                                  1    Poznań            30.04
72.94                   Nowicki                                    3    Suwałki           15.05
72.83                   Wrotyński                                  1    Poznań            07.05
72.30                   Wrotyński                                  4    Suwałki           15.05
70.41        Dawid      Piłat           060202 Stal Mielec         3B   Leiria            12.03  71.29-21
70.29        Tomasz     Ratajczyk       200902 AZS-AWF Warszawa    1A   Kielce            07.05  67.51-21
                        (10/5)
67.68        Michał     Mazur           250699 Agros Zamość        2A   Kielce            07.05  67.07-21
66.01        Arkadiusz  Rogowski        300393 Agros Zamość        3A   Kielce            07.05  73.10-15
65.37        Adam       Ziółkowski      161002 AZS Poznań          3    Poznań            22.05  62.39-21
64.74        Bartosz    Kowalski        110599 AZS AWF Wrocław     3    Poznań            07.05  62.92-21
61.72        Kamil      Swancar         200798 AZS Poznań          4    Poznań            07.05  61.87-19
                        10
U-20 (6 kg) - 63.00
63.72        Marcin     Sobiesiak       050604 AZS UMCS Lublin     1    Lublin            08.05
U-18 (5 kg) - 63.00
67.39        Szymon     Groenwald       090605 LKS Ziemi Puckiej   1    Połczyn           22.05

JT / Rzut oszczepem (81.00-76.00-70.00) - WC: 85.00; EC: 84.00
75.15        Dawid      Wegner          230400 Start Nakło         1B   Leiria            13.03  78.90-20
74.94        Piotr      Lebioda         280592 Hańcza Suwałki      1    Suwałki           15.05  78.98-20
74.46        Eryk       Kołodziejczak   040202 Start Nakło         2    Poznań            27.05  74.77-21
74.43        Marcin     Krukowski       140692 Warszawianka        2    Suwałki           15.05  89.55-21
74.35        Mateusz    Kwaśniewski     160795 AZS UMCS Lublin     3    Suwałki           15.05  81.21-21
74.21        Wiktor     Mertka          070997 UKS Cyprianka       1    Poznań            21.05  71.73-20
U-16 (600 g)
71.63 NR-15  Roch       Krukowski       200707 Warszawianka        1    Suwałki           15.05

Dec / Dziesięciobój (7.400-6.800) - WC: 8350; EC: 8100
7092         Jacek      Chochorowski    180996 AZS PO Opole        3    Bydgoszcz         15.05  7388-21
                        (11.32/-0.5-7.05/+0.2-13.63-1.86-50.49 / 15.19/+2.4-42.04-3.80-52.73-4:57.62)
---
8176         Paweł      Wiesiołek       130891 Warszawianka        12   Tokyo             05.08.2021

3000 mW / Chód 3000 m (12:00)

5000 mW / Chód 5000 m (20:00-21:00)
20:41.22     Rafał      Sikora          170287 AZS-AWF Kraków      1    Limôges           16.04  19:13.77i-14
20:46.1      Jakub      Jelonek         070785 Budowlani Częstoch. 2    Tours             22.05  19:28.86-11

10 kmW / Chód 10 km (40:00-43:00)
42:24.30     Rafał      Sikora          170287 AZS-AWF Kraków      1    Warszawa          09.04  40:30.80-10
42:36.66     Rafał      Augustyn        140584 Stal Mielec         2    Warszawa          09.04  39:47-10
42:42+       Artur      Brzozowski      290385 Stal Stalowa Wola   1    Sulejówek         23.04  40:17.91-17
42:42+       Dawid      Tomala          270889 AZS PO Opole        2    Sulejówek         23.04  40:11-13
42:43+       Jakub      Jelonek         070785 Budowlani Częstoch. 5    Sulejówek         23.04  39:49-12

20 kmW / Chód 20 km (1:24:00-1:30:00) - WC: 1:21:00; EC: 1:22:00
1:25:16      Dawid      Tomala          270889 AZS PO Opole        1    Sulejówek         23.04  1:20:30-13
1:25:27      Artur      Brzozowski      290385 Stal Stalowa Wola   2    Sulejówek         23.04  1:20:33-17
1:25:52      Rafał      Augustyn        140584 Stal Mielec         3    Sulejówek         23.04  1:20:53-12
1:26:57      Rafał      Sikora          170287 AZS-AWF Kraków      4    Sulejówek         23.04  1:21.04-11
1:27:17      Jakub      Jelonek         070785 Budowlani Częstoch. 5    Sulejówek         23.04  1:21:05-12
---
1:21:23      Łukasz     Niedziałek      150300 WLKS Iganie Nowe    1    Békéscsaba        18.04.2021

35 kmW / Chód 35 km (2:50:00) - WC: 2:31:30; EC: 2:34:00
2:36:22      Artur      Brzozowski      290385 Stal Stalowa Wola   1    Opole             14.05  2:39:42+-19
2:37:22      Dawid      Tomala          270889 AZS PO Opole        2    Opole             14.05  2:41:21+-21
2:39:26      Rafał      Augustyn        140584 Stal Mielec         3    Opole             14.05  2:36:55+-15
2:42:46      Rafał      Sikora          170287 AZS-AWF Kraków      4    Opole             14.05  2:36.55+-12
2:47:03                 Brzozowski                                 30   Muscat            05.03
2:47:55      Jakub      Jelonek         070785 Budowlani Częstoch. 35   Muscat            05.03  2:35:42-21
---
3:49:23 50kW Dawid      Tomala          270889 AZS PO Opole        5    Dudince           20.03.2021

50 kmW / Chód 50 km (4:00:00-4:30:00)

4x100 m (40.50) - WC: ranking; EC: ranking

4x200 m (1:28.0)

4x400 m (3:10.0) - WC: ranking; EC: ranking
---
3:05.04      Polska                                                3h3  Chorzów           01.05.2021

4x800 m 

4x400 m MIX (3:25.0) - WC: ranking
---
3:17.92      Polska                                                4h2  Chorzów           01.05.2021

WC - Terminy uzyskiwania wskaźników PZLA: 27.06.2021 – 26.06.2022 Maraton: 30.11.2020 – 01.05.2022 Chód na 20 kilometrów: 27.12.2020 – 05.06.2022 Chód na 35 kilometrów: 30.11.2020 – 29.05.2022 EC - Terminy uzyskiwania wskaźników PZLA: 27.07.2021 – 26.07.2022 Bieg na 10 000 metrów: 27.01.2021 – 26.07.2022 Sztafety: 01.01.2021 – 26.07.2022 Maraton: 27.01.2021 – 01.05.2022 Chód na 20 kilometrów: 27.01.2021 – 03.07.2022 Chód na 35 kilometrów: 27.01.2021 – 29.05.2022