POLAND / POLSKA '2022

WOMEN / KOBIETY as at: 03.07.2022 MEN / MĘŻCZYŹNI
All corrections please send to / Uwagi proszę kierować do Zbigniew Jonik

60 m (7.65)

100 m (11.60-11.90) - WC: 11.15; EC: 11.24
11.05   +0.5 Ewa        Swoboda         260797 AZS-AWF Katowice    4    Paris             18.06  11.07-19
11.08   -0.4            Swoboda                                    1A   Chorzów           05.06
11.12   +1.4 Pia        Skrzyszowska    200401 AZS-AWF Warszawa    1r2  Kalamáta          21.05  11.55-20
11.14   +0.9            Swoboda                                    1    Kladno            14.06
11.22   -0.4 Anna       Kiełbasińska    260690 SKLA Sopot          3A   Chorzów           05.06  11.30-21/11.23w-18
11.29   +0.1            Swoboda                                    1h3  Suwałki           10.06
11.31   +1.8 KrystsinaTsimanouskaya(BLR)191196 AZS-AWF Warszawa    1h-  Warszawa          11.06  11.04-18
11.35   +0.7 Magdalena  Stefanowicz     210900 AZS-AWF Katowice    1    Kobenhavn         16.06  11.47/11.33w-18
11.36   -0.8            Stefanowicz                                1    Chorzów           14.05
11.42   +1.6 Nikola     Horowska        030101 ALKS AJP Gorzów     1A   Poznań            21.05  11.67-21
11.43   +1.1 Martyna    Kotwiła         130199 RLTL Optima Radom   1h2  Chorzów           14.05  11.52/11.34w-18
11.43   +0.5            Kotwiła                                    1h2  Suwałki           10.06
11.43   +0.5 Marika     Popowicz-Drapała280488 Zawisza Bydgoszcz   2h2  Suwałki           10.06  11.28/11.27w-15
11.44   -0.4            Tsimanouskaya                              6A   Chorzów           05.06
11.45   -0.5            Tsimanouskaya                              1    Warszawa          26.06
11.47   -0.4            Stefanowicz                                7A   Chorzów           05.06
11.48   -0.7            Tsimanouskaya                              5h-  Bydgoszcz         03.06
11.49   -0.9            Stefanowicz                                1h1  Suwałki           10.06
11.49   +0.9            Stefanowicz                                4    Kladno            14.06
11.49    0.0            Stefanowicz                                1h1  Kobenhavn         16.06
11.50   -0.5            Tsimanouskaya                              1h1  Warszawa          26.06
11.52   -0.8            Kotwiła                                    2    Chorzów           14.05
11.53   +0.1            Tsimanouskaya                              5    Bydgoszcz         03.06
11.54   +0.1 Wiktoria   Grzyb           141097 MKL Szczecin        1h1  Białogard         19.06  11.66-21
11.56   +0.9            Kotwiła                                    1h6  Warszawa          29.05
11.58   +0.1            Popowicz-Drapała                           6    Bydgoszcz         03.06
11.59   -0.3            Stefanowicz                                1h1  Chorzów           14.05
11.59   -0.4            Kotwiła                                    8A   Chorzów           05.06
11.59   +0.1 Klaudia    Adamek          220399 Zawisza Bydgoszcz   2h3  Suwałki           10.06  11.30-21
11.59   +1.2            Grzyb                                      1    Białogard         19.06
                        (31/10)
11.63   +2.0 Alicja     Potasznik       240400 RLTL Optima Radom   1r1  Piaseczno         15.05  11.80/11.62w-21
11.67   +1.2 Marlena    Gola            080698 Podlasie Białystok  3B   Poznań            27.05  11.48-21
11.68   +0.4 Ada        Kołodziej       240395 AZS-AWF Warszawa    1h-  Warszawa          21.05  11.56-19
11.68   +0.3 Magdalena  Niemczyk        250303 UKS Kolbuszowa      1r1  Stalowa Wola      28.05  11.70-21/11.59w-19
11.72   -0.4 Adriana    Gąsior          201001 AZS-AWF Wrocław     9A   Chorzów           05.06  11.47-21
11.78   +1.2 Julia      Dziamska        270903 Juvenia Puszczykowo 5B   Poznań            27.05  11.88/11.73w-21
11.79   +1.1 Aleksandra Piotrowska      011104 Wda Świecie         1r1  Toruń             16.06  11.69-21
11.80   +0.4 Paula      Suchowiecka     090589 niest. Kraków       3h-  Guelph            08.06  11.75/11.71w-11
11.81   +1.1 Zuzanna    Borzewska       261101 MKL Toruń           2r1  Toruń             16.06  11.88-21
11.83   +1.1 Oliwia     Zimoląg         070305 MKS-MOSM Bytom      2h2  Chorzów           14.05  12.41-21
                        20
11.83   +2.0 Adrianna   Janowicz-Półtor.160495 AZS UMCS Lublin     2r1  Piaseczno         15.05  11.92-20
11.83   +0.1 Izabela    Jastrząb        100200 Agros Zamość        1B   Chorzów           05.06  11.80-21
11.83   +0.1 Judyta     Zwolińska       300802 Resovia Rzeszów     2B   Chorzów           05.06  12.01-20
11.86   -0.5 Dorota     Puzio           300403 Start Długołęka     1h1  Jelenia Góra      15.05  11.73/11.69w-21
11.90   +0.5 Katarzyna  Sokólska        230893 Zawisza Bydgoszcz   4h2  Suwalki           10.06  11.53-19/11.50w-16
11.90   +1.2 Ewa        Piaszczyńska    110704 Stal Ostrów Wlkp.   1h1  Gliwice           19.06  12.16-21
wind / z wiatrem
10.99   +2.4 Ewa        Swoboda         260797 AZS-AWF Katowice    1    Suwałki           10.06  11.07-19
11.21   +2.4 Magdalena  Stefanowicz     210900 AZS-AWF Katowice    2    Suwałki           10.06  11.47/11.33w-18
11.26   +2.8            Kiełbasińska                               2A   Poznań            27.05
11.28   +2.4 Martyna    Kotwiła         130199 RLTL Optima Radom   3    Suwałki           10.06  11.52/11.34w-18
11.29   +2.4 Marika     Popowicz-Drapała280488 Zawisza Bydgoszcz   4    Suwałki           10.06  11.28/11.27w-15
11.31   +2.3 Magdalena  Niemczyk        250303 UKS Kolbuszowa      1A   Gliwice           19.06  11.70-21/11.59w-19
11.32   +2.3 Klaudia    Adamek          220399 Zawisza Bydgoszcz   2A   Gliwice           19.06  11.30-21
11.33   +2.3 Nikola     Horowska        030101 ALKS AJP Gorzów     1h14 Poznań            21.05  11.67-21
11.34   +2.7            Stefanowicz                                1r1  Poznań            27.05
11.34   +2.4            Adamek                                     5    Suwałki           10.06
11.36   +2.4            Tsimanouskaya                              1    Warszawa          11.06
11.38   +2.7            Adamek                                     2r1  Poznań            27.05
11.38   +2.8            Stefanowicz                                4A   Poznań            27.05
11.40   +2.8            Popowicz-Drapała                           5A   Poznań            27.05
11.48   +2.4 Wiktoria   Grzyb           141097 MKL Szczecin        6    Suwałki           10.06  11.66-21
11.52   +5.1 Adriana    Gąsior          201001 AZS-AWF Wrocław     1    Karpacz           28.05  11.47-21
11.58   +2.6 Marlena    Gola            080698 Podlasie Białystok  1    Suwałki           15.05  11.48-21
11.59   +2.6            Popowicz-Drapała                           2    Suwałki           15.05
11.68   +2.4 Izabela    Jastrząb        100200 Agros Zamość        8    Suwałki           10.06  11.80-21
11.68   +2.3 Julia      Polak           090501 ROW Rybnik          3A   Gliwice           19.06  11.60-21
11.69   +2.3 Ewa        Piaszczyńska    110704 Stal Ostrów Wlkp.   4A   Gliwice           19.06  12.16-21
11.69   +2.3 Dorota     Puzio           300403 Start Długołęka     5A   Gliwice           19.06  11.73/11.69w-21
11.70   +2.3 Julia      Dziamska        270903 Juvenia Puszczykowo 6A   Gliwice           19.06  11.88/11.73w-21
11.71   +2.3 Olga       Pietrzak        161298 AZS-AWFiS Gdańsk    7A   Gliwice           19.06  11.76-21
11.75   +2.7 Katarzyna  Sokólska        230893 Zawisza Bydgoszcz   7r1  Poznań            27.05  11.53-19/11.50w-16
11.81   +2.8 Paulina    Zielińska       090400 Agros Chełm         1r1  Lublin            21.05  12.25-18
11.89   +2.3 Paulina    Kubis           240304 WLKS Wrocław        2    Jelenia Góra      15.05  11.89-21

150 m (18.50)
17.66   +1.1 Izabela    Jastrząb        100200 Agros Zamość        1r1  Lublin            08.05  -0-
17.78   -0.1 Marlena    Gola            080698 Podlasie Białystok  1    Białystok         03.05  -0-
17.79   +1.1 Alicja     Wrona           110196 AZS UMCS Lublin     2r1  Lublin            08.05	 19.51-11
18.11   +1.1 Monika     Romaszko        130402 Agros Zamość        3r1  Lublin            08.05  -0-
18.34   +1.9 Karolina   Łozowska        280599 AZS-AWF Warszawa    1r2  Białystok         21.05  -0-
18.45   +1.1 Wiktoria   Oko             180903 Wisła Puławy        4r1  Lublin            08.05  -0-

200 m (23.70-24.20) - WC: 22.80; EC: 23.05
22.76   +1.9 Anna       Kiełbasińska    260690 SKLA Sopot          2r1  La Chaux-de-Fonds 03.07  22.76-21
22.98    0.0 Nikola     Horowska        030101 ALKS AJP Gorzów     2    Bern              14.06  23.97-21
23.00   +1.0            Horowska                                   1r1  Dessau-Roßlau     25.05
23.07   +1.7            Horowska                                   1h1  Suwałki           11.06
23.10   +1.4            Horowska                                   4    Poznań            27.05
23.18   +1.4 Marika     Popowicz-Drapała280488 Zawisza Bydgoszcz   5    Poznań            27.05  23.15-09
23.19   +2.0            Popowicz-Drapała                           1    Suwałki           15.05
23.22   +0.8            Horowska                                   4    Oslo              16.06
23.31    0.0 Pia        Skrzyszowska    200401 AZS-AWF Warszawa    5    Bern              14.06  23.05-21
23.31   +1.4 KrystsinaTsimanouskaya(BLR)191196 AZS-AWF Warszawa    1r1  Warszawa          19.06  22.78-19
23.38   +1.7 Magdalena  Niemczyk        250303 UKS Kolbuszowa      2h1  Suwałki           11.06  23.89/23.75w-21
23.38   -0.9            Tsimanouskaya                              1r1  Warszawa          26.06
23.46   +2.0 Marlena    Gola            080698 Podlasie Białystok  2    Suwałki           15.05  23.33-21
23.49   +0.4            Horowska                                   1r1  Chorzów           14.05
23.50   +1.0 Martyna    Kotwiła         130199 RLTL Optima Radom   1r1  Warszawa          29.05  22.99-18
23.53   -0.2            Popowicz-Drapała                           1h2  Suwałki           11.06
23.68   +0.4            Kotwiła                                    2r1  Chorzów           14.05
23.70   -0.9 Wiktoria   Grzyb           141097 MKL Szczecin        1r1  Szczecin          05.06  23.53-21
                        (18/9)
23.75   +1.5 Olga       Pietrzak        161298 AZS-AWFiS Gdańsk    1B   Gliwice           19.06  23.97-20
                        10
23.76   +1.5 Alicja     Wrona           110196 AZS UMCS Lublin     1r1  Piaseczno         15.05	 23.67-21/23.60w-15
23.76   +1.8 Weronika   Chojka          190697 AZS-AWF Wrocław     1r1  Karpacz           28.05  24.06-21
23.86   +1.3 Adrianna   Sułek           030499 Zawisza Bydgoszcz   H    Götzis            28.05  23.88-21
23.88   +1.6 Aleksandra Piotrowska      011104 Wda Świecie         1r1  Toruń             16.06  24.29-21
23.94   +1.9 Izabela    Jastrząb        100200 Agros Zamość        1r2  Lublin            28.05  23.75-21
24.02   +1.8 Anna       Pałys           020395 AZS-AWF Wrocław     2r1  Karpacz           28.05  24.47-17
24.03   +1.6 Judyta     Zwolińska       300802 Resovia Rzeszów     1r15 Poznań            22.05  24.23-21
24.15   +1.4 Izabela    Smolińska       140199 RLTL Optima Radom   1r9  Poznań            22.05  25.96-15
24.17   +0.1 Adriana    Gąsior          201001 AZS-AWF Wrocław     1r3  Jelenia Góra      15.05  24.00-21
24.19   +1.1 Paulina    Kubis           240304 WLKS Wrocław        1r1  Jelenia Góra      15.05  25.20-21
                        20
---
23.05   -0.1 Pia        Skrzyszowska    200401 AZS-AWF Warszawa    1    Szczecin          15.08.2021
wind / z wiatrem
22.87   +2.9 Nikola     Horowska        030101 ALKS AJP Gorzów     1r16 Poznań            22.05  23.97-21
22.87   +3.5 Magdalena  Niemczyk        250303 UKS Kolbuszowa      1A   Gliwice           19.06  23.89/23.75w-21
22.94   +2.9 Martyna    Kotwiła         130199 RLTL Optima Radom   1    Suwałki           11.06  22.99-18
22.99   +2.9            Horowska                                   2    Suwałki           11.06
22.99   +2.9 Marika     Popowicz-Drapała280488 Zawisza Bydgoszcz   3    Suwałki           11.06  23.15-09
23.14   +2.9 Natalia    Kaczmarek       170198 AZS-AWF Wrocław     2r16 Poznań            22.05  23.56-21
23.38   +2.9            Niemczyk                                   4    Suwałki           11.06
23.40   +4.0 Alicja     Wrona           110196 AZS UMCS Lublin     1r1  Lublin            14.05	 23.67-21/23.60w-15
23.62   +4.0 Izabela    Jastrząb        100200 Agros Zamość        2r1  Lublin            14.05  23.75-21
23.65   +2.9            Kotwiła                                    3r16 Poznań            22.05
23.65   +3.5 Julia      Polak           090501 AZS-AWF Katowice    2A   Gliwice           19.06  23.66-21
23.67   +3.5 Judyta     Zwolińska       300802 Resovia Rzeszów     3A   Gliwice           19.06  24.23-21
24.05   +3.5 Julia      Dziamska        270903 Juvenia Puszczykowo 4A   Gliwice           19.06  23.98-21
24.17   +4.0 Monika     Romaszko        130402 Agros Zamość        3r1  Lublin            14.05  23.92-21

300 m (39.00)
36.34        Anna       Kiełbasińska    260690 SKLA Sopot          1    Poznań            27.05  36.34-19
36.60        Natalia    Kaczmarek       170198 AZS-AWF Wrocław     1    Suwałki           15.05  37.37-19
37.16        Kinga      Gacka           251001 BKS Bydgoszcz       2    Poznań            27.05  37.06-21
37.17        Iga        Baumgart-Witan  110489 BKS Bydgoszcz       3    Poznań            27.05  37.07-18
37.75        Alicja     Wrona           110196 AZS UMCS Lublin     1r1  Lublin            08.05	 38.55-20
38.49        Weronika   Chojka          190697 AZS-AWF Wrocław     1r1  Sieradz           07.05  38.35-21
38.71        Wiktoria   Drozd           200901 AZS UMCS Lublin     2    Suwałki           15.05  39.77-19
38.80        Paulina    Kubis           240304 WLKS Wrocław        1r1  Częstochowa       30.04	 40.21-21
38.81        Karolina   Łozowska        280599 AZS-AWF Warszawa    5    Poznań            27.05  38.33i-20
38.84        Agata      Wasiluk         071200 AZS UMCS Lublin     3r1  Lublin            11.05  39.05-21
                        10
38.90        Paulina    Zielińska       090400 Agros Chełm         1r1  Lublin            28.05  39.70-21
38.98        Julia      Korzuch         271295 AZS-AWF Katowice    1r1  Gliwice           07.05  38.47-20

400 m (53.00-55.00) - WC: 51.35; EC: 51.70
50.16        Natalia    Kaczmarek       170198 AZS-AWF Wrocław     1    Ostrava           31.05  50.70-21
50.24                   Kaczmarek                                  2    Paris             18.06
50.28        Anna       Kiełbasińska    260690 SKLA Sopot          3    Paris             18.06  50.38-21
50.31                   Kiełbasińska                               1r3  La Chaux-de-Fonds 03.07
50.38                   Kiełbasińska                               3    Ostrava           31.05
50.40                   Kaczmarek                                  1A   Chorzów           05.06
50.60                   Kiełbasińska                               1    Stockholm         30.06
50.74        Justyna    Święty-Ersetic  031292 AZS-AWF Katowice    3A   Chorzów           05.06  50.41-18
51.05                   Święty-Ersetic                             6    Paris             18.06
51.09                   Święty-Ersetic                             5    Ostrava           31.05
51.23                   Kaczmarek                                  1r1  Dessau-Roßlau     25.05
51.25                   Kaczmarek                                  1    Suwałki           10.06
51.25                   Kaczmarek                                  1    Marseille         15.06
51.33        Iga        Baumgart-Witan  110489 BKS Bydgoszcz       5A   Chorzów           05.06  51.02-19
51.58                   Kiełbasińska                               2    Suwałki           10.06
51.70                   Święty-Ersetic                             3    Suwałki           10.06
51.77                   Baumgart-Witan                             4    Bydgoszcz         03.06
51.96                   Święty-Ersetic                             2r1  Dessau-Roßlau     25.05
52.06        Małgorzata Hołub-Kowalik   301092 AZS UMCS Lublin     7A   Chorzów           05.06  51.18-18
52.12                   Kiełbasińska                               1h1  Suwałki           10.06
52.19                   Hołub-Kowalik                              1r11 Poznań            20.05
52.47        Kinga      Gacka           251001 BKS Bydgoszcz       8A   Chorzów           05.06  52.53-21
52.50        Izabela    Smolińska       140199 RLTL Optima Radom   1B   Chorzów           05.06  54.28-21
52.54                   Kaczmarek                                  6    Doha              13.05
52.63                   Hołub-Kowalik                              2h1  Suwałki           10.06
52.65                   Gacka                                      6    Bern              14.06
52.78                   Baumgart-Witan                             4    Suwałki           10.06
52.81                   Święty-Ersetic                             1h2  Suwałki           10.06
52.84        Alicja     Wrona           110196 AZS UMCS Lublin     2B   Chorzów           05.06	 53.06-21
52.89                   Gacka                                      7    Bydgoszcz         03.06
52.89        Anna       Pałys           020395 AZS-AWF Wrocław     1B   Gliwice           19.06  52.91-16
                        (31/9)
53.08        Wiktoria   Drozd           200901 AZS UMCS Lublin     3B   Chorzów           05.06  54.66-20
                        10
53.12        Dominika   Baćmaga         211195 AZS-AWF Warszawa    2r11 Poznań            20.05  52.71-21
53.12        Aleksandra Gaworska        071195 AZS-AWF Kraków      4B   Chorzów           05.06  52.45-17
53.38        Aleksandra Formella        271001 SKLA Sopot          2B   Gliwice           19.06  53.49-21
53.42        Adrianna   Czapla          040799 AZS UMCS Lublin     3r11 Poznań            20.05  54.61-21
53.60        Weronika   Chojka          190697 AZS-AWF Wrocław     1r1  Łódź              29.05  54.62-21
53.69        Weronika   Bartnowska      160500 AZS-AWF Warszawa    3B   Gliwice           19.06	 54.52-21
53.77        Julia      Korzuch         271295 AZS-AWF Katowice    1r1  Chorzów           14.05  54.28-21
53.84        Karolina   Łozowska        280599 AZS-AWF Warszawa    2r1  Chorzów           14.05  53.43-21
54.16        Aleksandra Wsołek          150901 AZS-AWF Kraków      6B   Chorzów           05.06  53.79-21
54.26        Angelika   Sarna           011097 AZS-AWF Warszawa    3r1  Chorzów           14.05  53.73-21
                        20
54.60        Adrianna   Janowicz-Półtor.160495 AZS UMCS Lublin     4B   Gliwice           19.06  53.07-17
54.61        Martyna    Guzowska        130103 AZS-AWF Katowice    1C   Gliwice           19.06  55.39-21
54.62        Aneta      Lemiesz         170181 LT Warszawa         5r1  Chorzów           14.05  52.68-01
54.62        Kornelia   Lesiewicz       140803 AZS-AWF Gorzów      9    Bydgoszcz         03.06  51.97A-21
54.78        Susane     Lachele         100700 Gwardia Piła        6r1  Chorzów           14.05  54.48-19
54.95        Katarzyna  Martyna         251098 AZS-AWF Kraków      1r1  Tarnów            18.06  54.61-18
54.95        Paulina    Zielińska       090400 Agros Chełm         2r1  Warszawa          26.06  54.54-19

500 m (1:14.0)

600 m (1:30.0)
1:27.70      Adrianna   Czapla          040799 AZS UMCS Lublin     1    Stalowa Wola      08.05  1:29.81-21

800 m (2:04.0-2:08.0) - WC: 1:59.50; EC: 2:00.40
1:58.98      Sofia      Ennaoui         300895 MKL Szczecin        3    Chorzów           05.06  2:00.11-15
1:59.84      Anna       Wielgosz        091193 Resovia Rzeszów     4    Chorzów           05.06  2:00.32-18
2:00.38      Adrianna   Czapla          040799 AZS UMCS Lublin     5    Chorzów           05.06  2:02.81-21
2:00.63      Angelika   Sarna           011097 AZS-AWF Warszawa    7    Chorzów           05.06  1:59.72-21
2:01.27                 Czapla                                     2r1  Stockholm         30.06
2:01.38      Margarita  Koczanowa       010295 AZS-AWF Kraków      8    Chorzów           05.06  2:03.12-21
2:01.65                 Sarna                                      3    Tomblaine         02.07
2:01.71                 Wielgosz                                   2    Bydgoszcz         03.06
2:01.72                 Czapla                                     1r4  Piaseczno         15.05
2:01.87                 Sarna                                      3    Savona            18.05
2:01.87                 Wielgosz                                   1    Marseille         15.06
2:02.18                 Sarna                                      4    Bydgoszcz         03.06
2:02.19                 Czapla                                     3    Bern              14.06
2:02.54                 Czapla                                     5    Tomblaine         02.07
2:02.77                 Koczanowa                                  7    Bydgoszcz         03.06
2:02.88                 Czapla                                     8    Bydgoszcz         03.06
2:03.08                 Wielgosz                                   1    Suwałki           11.06
2:03.14                 Sarna                                      1    Kalamáta          21.05
2:03.17                 Koczanowa                                  6    Marseille         15.06
2:03.52                 Koczanowa                                  2r4  Piaseczno         15.05
2:04.03                 Koczanowa                                  2    Suwałki           11.06
                        (21/5)
2:04.84      Eliza      Megger          290899 LKS Pszczyna        3r4  Piaseczno         15.05  2:03.80-21
2:05.76      Aleksandra Płocińska       051099 Kondycja Piaseczno  4r4  Piaseczno         15.05  2:07.09-21
2:05.84      Weronika   Lizakowska      021198 Remus Kościerzyna   5r4  Piaseczno         15.05  2:07.04-21
2:05.87      Klaudia    Kazimierska     030901 Vectra Włocławek    1r1  Łódź              29.05  2:04.78-21
2:06.11      Agnieszka  Dybka           070200 Resovia Rzeszów     2r1  Łódź              29.05  2:07.22-21
                        10
2:06.22      Aleksandra Wiśniewska      290904 SMS Szklarska Por.  1    Białogard         01.07  2:12.81-21
2:06.29      Mariola    Baranowska      161193 Żak Biała Podlaska  1    Warszawa          26.06  2:08.84-21
2:06.53      Milena     Korbut          080800 AZS-AWF Katowice    3r1  Łódź              29.05  2:05.80-20
2:07.02      Sandra     Szpott          220196 Gwda Piła           3r1  Tuscaloosa        23.04  2:09.27-19
2:07.27      Sylwana    Gajda           101199 AZS-AWF Warszawa    1r1  Warszawa          18.06  2:10.95-21
2:07.48      Edyta      Bielska         170601 SKLA Sopot          H    Bydgoszcz         15.05  2:11.83-21
2:07.80      Julia      Jaguścik        161203 RKS Łódź            4r1  Łódź              29.05  2:10.97-21
2:08.04      Aneta      Konieczek       080697 Nadodrze Powodowo   6    Eugene            02.04  2:06.38-21

1000 m (2:40.0-2:45.0)

1500 m (4:18.0-4:25.0) - WC: 4:04.20; EC: 4:06.00
4:03.93      Sofia      Ennaoui         300895 MKL Szczecin        8    Ostrava           31.05  3:59.70-20
4:04.55      Eliza      Megger          290899 LKS Pszczyna        4    Marseille         15.06  4:10.06-21
4:04.90                 Megger                                     13   Ostrava           31.05
4:09.87      Klaudia    Kazimierska     030901 Vectra Włocławek    7    Stockholm         30.06  4:07.47-20
4:10.28                 Megger                                     3    Manchester        03.06
4:10.39                 Kazimierska                                7    Marseille         15.06
4:13.00      Aleksandra Płocińska       051099 Kondycja Piaseczno  2r1  Halluin           29.06  4:17.77-21
4:13.27      Beata      Topka           200199 Talex Borzytuchom   1    Chorzów           05.06  4:12.00-21
4:13.44                 Płocińska                                  2    Chorzów           05.06
4:13.59      Weronika   Lizakowska      021198 Remus Kościerzyna   18   Ostrava           31.05  4:11.86-21
4:14.08                 Lizakowska                                 1    Rehlingen         05.06
4:14.73                 Lizakowska                                 1    Oleśnica          21.05
4:15.73      Julia      Afelt           061199 Zawisza Bydgoszcz   3r1  Halluin           29.06  4:27.31-21
4:16.07                 Kazimierska                                1r7  Poznań            20.05
4:17.16      Aneta      Konieczek       080697 Nadodrze Powodowo   3r2  Eugene            06.05  4:16.59-21
4:17.25      Kinga      Królik          260999 Azymut Pabianice    2    Oleśnica          21.05  4:16.71-21
4:17.28      Renata     Pliś            050285 Maraton Świnoujście 3    Chorzów           05.06  4:03.50-11
4:17.65                 Kazimierska                                8    Jessheim          02.06
4:17.91      Julia      Jaguścik        161203 RKS Łódź            3    Oleśnica          21.05  4:30.76-21
                        (19/11)
4:19.38      Aleksandra Płocińska       051099 Kondycja Piaseczno  2r7  Poznań            20.05  4:17.77-21
4:20.86      Patrycja   Kapała          260397 AZS-AWF Katowice    6    Chorzów           05.06  4:25.99i-21
4:21.41      Oliwia     Sarnecka        201201 MKL Szczecin        7    Chorzów           05.06  4:17.07-19
4:21.51      Mariola    Baranowska      161193 Żak Biała Podlaska  1    Białogard         01.07  4:20.72-21
4:21.77      Sandra     Szpott          220196 Gwda Piła           1    Starkville        29.04  4:25.78-18
4:21.83      Aleksandra Wiśniewska      290904 SMS Szklarska Por.  4    Oleśnica          21.05  4:40.80-21
4:22.21      Julia      Koralewska      170202 AZS-AWFiS Gdańsk    8    Chorzów           05.06  4:32.81-19
4:23.02      Zuzanna    Wiernicka       211006 RKS Łódź            9    Chorzów           05.06  4:59.45-21
4:23.68      Milena     Korbut          080800 AZS-AWF Katowice    3    Gliwice           19.06  4:21.88-20
                        20
4:25.00      Oliwia     Paradowska      200701 Kondycja Piaseczno  4    Gliwice           19.06  -0-
---
4:05.03      Martyna    Galant          260195 AZS Poznań          8h3  Tokyo             02.08.2021

mile / mila (4:50.0)
4:43.29      Aleksandra Płocińska       051099 Kondycja Piaseczno  1r1  Piaseczno         03.05  4:59.73-21

2000 m (6:00.0)

3000 m (9:15.0-9:45.0)
9:10.96      Beata      Topka           200199 Talex Borzytuchom   1    Gdańsk            27.05  9:13.89i-21
9:18.56      Julia      Afelt           061199 Zawisza Bydgoszcz   2    Gdańsk            27.05  9:37.18i-21
9:19.84      Julia      Jaguścik        161203 RKS Łódź            3    Gdańsk            27.05  -0-
9:26.51      Mariola    Baranowska      161193 Żak Biała Podlaska  4    Gdańsk            27.05  9:27.12-20
9:34.83+     Angelika   Mach            070991 AZS UMCS Lublin     1    Suwałki           11.06  9:36.29-11
9:36.73+     Izabela    Paszkiewicz     090188 AZS UMCS Lublin          Pacé              28.05  9:27.66-20
9:38.72      Zuzanna    Wiernicka       211006 RKS Łódź            5    Gdańsk            27.05  -0-
9:39.62      Anna       Ławrukajtis     020801 RKS Rumia           6    Gdańsk            27.05  10:19.63-21
9:40.13      Monika     Dubiella        020500 LLKS ZK Skórcz      7    Gdańsk            27.05  9:51.93i-21

5000 m (16:20.0-17:00.0) - WC: 15:10.00; EC: 15:25.00
15:52.88     Renata     Pliś            050285 Maraton Świnoujście 8    Naimette-Xhov.    29.06  15:18.75-14
15:54.88     Beata      Topka           200199 Talex Borzytuchom   1    Oleśnica          21.05  16:03.91-21
15:57.99     Angelika   Mach            070991 AZS UMCS Lublin     1    Suwałki           11.06  16:16.74-17
15:59.58                Topka                                      2    Suwałki           11.06
16:05.21                Pliś                                       3    Suwałki           11.06
16:07.96+    Izabela    Paszkiewicz     090188 AZS UMCS Lublin          Pacé              28.05  15:53.58-21
16:11.79     Patrycja   Kapała          260397 AZS-AWF Katowice    4    Suwałki           11.06  17:03.73i-21
16:14.53                Pliś                                       2    Oleśnica          21.05
16:19.11     Aleksandra Brzezińska      300791 MKL Toruń           1    Toruń             16.06  16:09.76-20
16:21.64     Julia      Koralewska      170202 AZS-AWFiS Gdańsk    5    Suwałki           11.06  -0-
16:24.40     Julia      Afelt           061199 Zawisza Bydgoszcz   6    Suwałki           11.06  16:26.35-21
16:30.51     Klaudia    Kazimierska     030901 Vectra Włocławek    1    Piaseczno         15.05  16:37.51-20
16:35.49     Oliwia     Sarnecka        201201 MKL Szczecin        3    Piaseczno         15.05  16:26.76-21
                        10
16:36.46     Oliwia     Wawrzyniak      150702 Energetyk Poznań    7h1  Walnut            15.04  16:12.26-21
16:37.25     Emilia     Mikszuta        010801 SKLA Sopot          6    Fresno            01.04  16:59.79-21
16:40.49     Agnieszka  Chorzępa        140101 AZS-AWF Warszawa    4    Piaseczno         15.05  17:12.87-21
16:42.89     Halina     Rasińska        040801 AZS Poznań          7    Suwałki           11.06  -0-
16:45.91     Mariola    Baranowska      161193 Żak Biała Podlaska  8    Suwałki           11.06  16:38.68-20
16:48.41+    Aleksandra Lisowska        121290 AZS UWM Olsztyn     1r2  Międzyrzecz       23.04  16:07.2-20

10000 m (33:30.0-35:00.0) - WC: 31:25.00; EC: 32:20.00
32:54.45     Izabela    Paszkiewicz     090188 AZS UMCS Lublin     18A  Pacé              28.05  32:44.20-21
32:55.09     Aleksandra Lisowska        121290 AZS UWM Olsztyn     1r2  Międzyrzecz       23.04  33:42.21-20
33:12.31     Angelika   Mach            070991 AZS UMCS Lublin     2B   Pacé              28.05  33:26.69-21
33:12.93     Beata      Topka           200199 Talex Borzytuchom   2r2  Międzyrzecz       23.04  33:56.85-21
33:14.52     Weronika   Lizakowska      021198 Remus Kościerzyna   3r2  Międzyrzecz       23.04  -0-
33:16.11     Kinga      Królik          260999 Azymut Pabianice    4r2  Międzyrzecz       23.04  33:59.81-21
33:49.96     Patrycja   Kapała          260397 AZS-AWF Katowice    5r2  Międzyrzecz       23.04  34:11.75-21
33:55.13     Julia      Koralewska      170202 AZS-AWFiS Gdańsk    6r2  Międzyrzecz       23.04  -0-
33:56.48     Renata     Pliś            050285 Maraton Świnoujście 7r2  Międzyrzecz       23.04  32:54.13-19
33:58.00     Sabina     Jarząbek        051293 KKL Kielce          8r2  Międzyrzecz       23.04  35:32.61-21
                        10
33:59.64     Monika     Jackiewicz      181292 MKL Szczecin        14B  Pacé              28.05  33:41.51-21
34:30.59     Agnieszka  Chorzępa        140101 AZS-AWF Warszawa    9r2  Międzyrzecz       23.04  -0-
34:44.49     Natalia    Bielak          100502 SMS Szklarska Por.  10r2 Międzyrzecz       23.04  -0-

HMar / Półmaraton (73.30-78:00)
71:18        Izabela    Paszkiewicz     090188 AZS UMCS Lublin     4    Poznań            03.04  70:13-21
71:41        Katarzyna  Jankowska       140194 Podlasie Białystok  8    Paris             06.03  71:02-20
71:51        Angelika   Mach            070991 AZS UMCS Lublin     9    Paris             06.03  71:07-20
72:11        Aleksandra Brzezińska      300791 MKL Toruń           5    Warszawa          27.03  73:55-20
73:18        Aleksandra Lisowska        121290 AZS UWM Olsztyn     1    Wiązowna          27.02  72:16-20
73:34        Monika     Jackiewicz      181292 MKL Szczecin        1    Wrocław           18.06  72:50-21
74:38+       Monika     Andrzejczak     050185 RAZ Szczecin        2    Dębno             10.04  73:30-19
75:28        Beata      Michałków       140490 KRT Jelenia Góra    8    Warszawa          27.03  75:45-19
76:15        Dominika   Stelmach        280282 Athletics Warszawa  1    San Francisco     06.02  75:17-17
76:43        Patrycja   Talar           150486 Olimpia Poznań      8    Poznań            03.04  78:21-17
                        10
77:02        Iwona      Bernardelli     190285 Vectra Włocławek    2    Wiązowna          27.02  72:00-15
77:04        Paulina    Golec           130681 AZS-AWF Kraków      9    Poznań            03.04  76:36-19
77:26        Natalia    Mierzlikin      190389 Gepard Warszawa     11   Ostia             06.03  78:35-19
77:41        Ewa        Jagielska       251082 KS Prefbet-Sonarol  3    Białystok         15.05  76:12-15
77:42        Emilia     Mazek           220193 Wilga Garwolin      10   Warszawa          27.03  80:13-19

Mar / Maraton (2:40:00-2:50:00) - WC: 2:29:30; EC: 2:30:00
2:29:51      Monika     Jackiewicz      181292 MKL Szczecin        1    Dębno             10.04  -0-
2:33:05      Monika     Andrzejczak     050185 RAZ Szczecin        2    Dębno             10.04  2:31:11-21
2:35:31      Iwona      Bernardelli     190285 Vectra Włocławek    3    Lima              08.05  2:27:47-15
2:36:44      Aleksandra Brzezińska      300791 MKL Toruń           4    Lima              08.05  2:34:24-21
2:38:36                 Andrzejczak                                5    Lima              08.05
2:44:06      Emilia     Mazek           220193 Wilga Garwolin      14   Wien              24.04  2:53:03-21
2:44:40      Beata      Popadiak        301193 Nadir Jędrzejów     19   Paris             03.04  2:41:17-21
2:44:46      Julia      Budniak         040381 LLKS Gubin          2    Eugene            01.05  2:39:10-18
2:46:11      Ewa        Jagielska       251082 KS Prefbet-Sonarol  2    Łódź              24.04  2:41:51-17
2:46:57      Justyna    Karolczak       291092 Krotosz Krotoszyn   3    Łódź              24.04  2:59:00-16
2:47:35      Monika     Brzozowska      190584 niest.Czerwonak     4    Łódź              24.04  2:49:26-21
                        10
---
2:26:08      Aleksandra Lisowska        121290 AZS UWM Olsztyn     1    Dębno             18.04.2021
2:27:07      Katarzyna  Jankowska       140194 Podlasie Białystok  15   Valencia          05.12.2021
2:27:41      Izabela    Paszkiewicz     090188 AZS UMCS Lublin     7    Berlin            26.09.2021
2:27:48      Angelika   Mach            070991 AZS UMCS Lublin     3    Dębno             18.04.2021
2:29:34      Iwona      Bernardelli     190285 Vectra Włocławek    19   Valencia          05.12.2021

100 km (9:59:59)
7:40:50+t ER Dominika   Stelmach        280282 Athletics Warszawa  2    Bedford           23.04  7:04:36-20
9:24:38      Karolina   Grzybowska      140978 niest. Czermin      1    Pabianice         15.05  9:34:21-21
9:41:05      Monika     Grabarczyk      040881 Polonia Środa Wlkp. 2    Pabianice         15.05  9:16:49-21
9:41:54      Emilia     Kotkowiak       110987 niestowarzyszona    10   Porto Recanati    19.02  10:22:14-21
9:56:35      Marzena    Piekielna       200892 niest. Żdżary       3    Pabianice         15.05  -0-

1500 mS / 1500 m prz. (5:00.00)
4:46.78      Martyna    Krawczyńska     211104 Prefbet-Sonarol     1    Olecko            08.05  -0-

2000 mS / 2000 m prz. (7:00.0)
6:19.05      Patrycja   Kapała          260397 AZS-AWF Katowice    1    Oleśnica          21.05  6:28.78-21
6:19.98      Kinga      Królik          260999 Azymut Pabianice    2    Poznań       	  27.05  6:14.20-21
6:34.14      Julia      Koralewska      170202 AZS-AWFiS Gdańsk    1    Białogard         19.06  6:43.64-19
6:40.13      Agnieszka  Chorzępa        140101 AZS-AWF Warszawa    6    Poznań            26.05  7:07.10-19
6:42.66      Emilia     Mikszuta        010801 SKLA Sopot          2    Białogard         19.06  6:44.10-21
6:43.58      Martyna    Krawczyńska     211104 Prefbet-Sonarol     1    Białystok         04.06  -0-
6:53.66      Regina     Piechowska      270103 Talex Borzytuchom   2    Białystok         04.06  6:54.66-21
6:55.79      Rozalia    Malina          271204 Płomień Sosnowiec   1    Racibórz          21.05  6:56.42-21
6:58.88      Weronika   Mikołajewska    280802 GKS Żukowo          4    Białogard         19.06  7:05.18-21

3000 mS / 3000 m prz. (10:20.0-10:45.0) - WC: 9:30.00; EC: 9:39.00
 9:36.63     Kinga      Królik          260999 Azymut Pabianice    9    Hengelo           06.06  9:41.80-21
 9:37.29                Królik                                     8    Paris             18.06
 9:41.54     Alicja     Konieczek       021194 Nadodrze Powodowo   4    New York          20.05  9:27.79-21
 9:44.72     Aneta      Konieczek       080697 Nadodrze Powodowo   1    Eugene            22.04  9:25.98-21
 9:45.21     Patrycja   Kapała          260397 AZS-AWF Katowice    9    Stockholm         30.06  10:02.76-20
 9:46.74     Al.        Konieczek                                  2    Philadelphia      29.04
 9:47.84                Królik                                     1    Suwałki           10.06
 9:48.49                Kapała                                     2    Suwałki           10.06
 9:49.10     Al.        Konieczek                                  3    Suwałki           10.06
 9:50.80     An.        Konieczek                                  3    Eugene            14.05
10:03.52     An.        Konieczek                                  4    Suwałki           10.06
10:05.31     Agnieszka  Chorzępa        140101 AZS-AWF Warszawa    5    Suwałki           10.06  10:31.94-21
10:08.46     Julia      Koralewska      170202 AZS-AWFiS Gdańsk    6    Suwałki           10.06  10:26.04-21
10:17.70     An.        Konieczek                                  5h2  Fayetteville      28.05
                        (14/6)
10:25.93     Regina     Piechowska      270103 Talex Borzytuchom   1    Białogard         01.07  10:57.53-21
10:30.97     Emilia     Mikszuta        010801 SKLA Sopot          6    Seattle           13.05  10:20.05-21
---
 9:31.79     Alicja     Konieczek       021194 Nadodrze Powodowo   8h3  Tokyo             01.08.2021

100 mH / 100 m ppł. (13.50-14.20) - WC: 12.84; EC: 12.93
12.62NUR+1.8 Pia        Skrzyszowska    200401 AZS-AWF Warszawa    1    Suwałki           11.06  12.75-21
12.65   -1.0            Skrzyszowska                               2    Ostrava           31.05
12.68   +1.0            Skrzyszowska                               1    Poznań            27.05
12.73   -1.4            Skrzyszowska                               2A   Chorzów           05.06
12.74   +0.1            Skrzyszowska                               4    Roma              09.06
12.85   +1.4            Skrzyszowska                               1h2  Suwałki           11.06
12.86   +1.2 Klaudia    Siciarz         150398 AZS-AWF Kraków      1    Kuortane          18.06  12.82-19/12.74w-18
12.90   +1.8            Siciarz                                    2    Suwałki           11.06
12.91   -0.5            Skrzyszowska                               7    Stockholm         30.06
12.96   -0.2            Skrzyszowska                               1r1  Poznań            27.05
12.98   +1.2            Siciarz                                    2    Kobenhavn         16.06
13.05   +1.8 Klaudia    Wojtunik        150599 AZS Łódź            3    Suwałki           11.06  12.97-21
13.08   +0.2            Siciarz                                    6    Bydgoszcz         03.06
13.08   +1.9 Adrianna   Sułek           030499 Zawisza Bydgoszcz   H    Warszawa          18.06  13.43-21
13.09   +1.6            Siciarz                                    1h2  Kuortane          18.06
13.11   +1.3 Monika     Kiepura         190800 AZS-AWF Kraków      1h1  Suwałki           11.06  13.38-21
13.11   +1.8 Marika     Majewska        050502 AZS-AWF Gorzów      4    Suwałki           11.06  13.39-21
13.12   +0.2            Siciarz                                    4    Tomblaine         02.07
13.15   +1.4            Wojtunik                                   2h2  Suwałki           11.06
13.16   +0.8            Majewska                                   1B   Chorzów           05.06
13.16   +1.7            Siciarz                                    1h3  Suwałki           11.06
13.16   +1.2            Wojtunik                                   3    Kobenhavn         16.06
13.17   -0.9            Siciarz                                    2h2  Bydgoszcz         03.06
13.20   +1.3            Majewska                                   2h1  Suwałki           11.06
13.21   +0.3            Kiepura                                    1    Chorzów           14.05
13.21   +0.1            Wojtunik                                   4    Bern              14.06
13.22   +0.3 Weronika   Nagięć          270602 AZS-AWF Kraków      2    Chorzów           14.05  13.28-21
13.24   +1.0            Nagięć                                     2    Poznań            27.05
13.24   +0.2            Kiepura                                    7    Bydgoszcz         03.06
13.25   +1.8            Nagięć                                     5    Suwałki           11.06
13.26   -0.7            Wojtunik                                   1    Poznań            20.05
13.26   -0.2            Wojtunik                                   2    Dessau-Roßlau     25.05
13.26   +1.0            Kiepura                                    3    Poznań            27.05
13.27   -1.4            Siciarz                                    6A   Chorzów           05.06
13.27   +1.1            Siciarz                                    2h2  Kobenhavn         16.06
13.28   +1.7            Nagięć                                     2h3  Suwałki           11.06
13.31   -0.7            Kiepura                                    2    Poznań            20.05
13.31   -0.2            Kiepura                                    2r1  Poznań            27.05
13.32   +0.6            Kiepura                                    1h-  Chorzów           14.05
13.33   +1.0            Wojtunik                                   1h6  Poznań            20.05
13.32   +1.8            Kiepura                                    6    Suwałki           11.06
13.34   +1.8 Zuzanna    Hulisz          150799 MKL Toruń           7    Suwałki           11.06  13.39-20
13.35   +1.3            Kiepura                                    1h7  Poznań            20.05
13.36   -1.4            Kiepura                                    7A   Chorzów           05.06
13.37   -1.4            Wojtunik                                   8A   Chorzów           05.06
13.38   +0.6            Nagięć                                     2h-  Chorzów           14.05
13.41   -0.7            Nagięć                                     3    Poznań            20.05
13.43   -0.9            Nagięć                                     4h1  Bydgoszcz         03.06
13.44   +0.6            Nagięć                                     1h1  Poznań            20.05
13.44   +1.3 Karolina   Kołeczek        150193 Olimpia Grudziądz   3h1  Suwałki           11.06  12.75/13.67w-19
13.44   +1.4            Hulisz                                     3h2  Suwałki           11.06
13.44   +1.7 Anna       Odowska         261097 AZS-AWF Warszawa    3h3  Suwałki           11.06  13.76-21/13.62w-19
13.44   +1.8            Odowska                                    8    Suwałki           11.06
13.46   +1.3 Julia      Ziembicka       210601 AZS-AWF Kraków      4h1  Suwałki           11.06  13.73-21
13.47   -0.7            Wojtunik                                   2h2  Dessau-Roßlau     25.05
13.47   -0.9            Kiepura                                    4h2  Bydgoszcz         03.06
13.49   -0.2            Nagięć                                     4r1  Poznań            27.05
13.50   +0.8            Hulisz                                     2B   Chorzów           05.06
                        (57/11)
13.57   +1.4 Anna       Kulpińska       140499 AZS-AWF Kraków      4h2  Suwałki           11.06  14.04-21
13.57   +1.7 Aleksandra Kiryluk         021101 Podlasie Białystok  4h3  Suwałki           11.06  13.76-21
13.84   +0.8 Weronika   Barcz           281002 AZS Łódź            8B   Chorzów           05.06  13.36A-21
13.84   +2.0 Natalia    Wankiewicz      270204 Zawisza Bydgoszcz   2h-  Toruń             16.06  14.44y-21
13.93   +1.4 Natalia    Pietruczuk      041299 AZS UMCS Lublin     1    Lublin            14.05  14.31-19
13.93   +1.9 Paulina    Ligarska        090496 SKLA Sopot          H    Warszawa          18.06  14.14-18
13.94   +0.6 Anna       Rugowska        260504 WLKS Wrocław        1    Jelenia Góra      15.05  13.87y-21
13.99   +1.8 Zuzanna    Gozdera         040704 Wisła Puławy        1    Białystok         04.06  14.34-21
14.00   +1.3 Anna       Szymkowicz      140498 AZS PO Opole        5h1  Suwałki           11.06	 14.02-17
                        20
14.03   +1.9 Edyta      Bielska         170601 SKLA Sopot          H    Warszawa          18.06  14.38-21
14.09   +0.3 Karolina   Gajewska        140201 AZS-AWF Kraków      5    Chorzów           14.05  14.05-21
14.11    0.0 Alicja     Sielska         120703 Wisła Puławy        2h-  Warszawa          26.06  14.24-21
14.13   +0.4 Maja       Olszak          300704 Górnik Wałbrzych    1h-  Łódź              12.06  13.87y-20
14.16   +1.7 Anna       Wojcieszek      160391 AZS-AWF Warszawa    1h-  Warszawa          22.05  13.90-20
wind / z wiatrem
13.12   +2.3            Wojtunik                                   1h1  Kobenhavn         16.06
13.35   +2.7            Hulisz                                     1    Łódź              14.05
13.44   +2.4            Hulisz                                     1h3  Poznań            20.05
13.48   +3.3            Majewska                                   1    Szczecin          28.05
13.82   +2.4 Anna       Rugowska        260504 WLKS Wrocław        1    Jelenia Góra      18.06  13.87y-21
U-18 (76.2cm)
13.62   +1.0 Amelia     Kielar          090706 Górnik Wałbrzych    1    Jelenia Góra      18.06
13.68   -0.3 Julia      Zegan           250105 Skra Warszawa       1    Warszawa          04.06
13.80   +0.1 Zuzanna    Zając           141106 AZS-AWF Katowice    1    Bielsko-Biała     04.06
14.18   +0.5 Natalia    Krasińska       050105 UKS Cyprianka       1    Białystok         04.06
wind / z wiatrem
13.92   +4.3 Wiktoria   Gadajska        080106 RLTL Optima Radom   1h1  Warszawa          11.06

300 mH / 300 m ppł. (44.00)
42.35        Julia      Korzuch         271295 AZS-AWF Katowice    1r1  Gliwice           07.05  41.18-20
42.61        Maria      Kołodziejczuk   191104 Czempion Bełchatów  1r1  Kraków            08.05	 -0-
42.72        Aleksandra Jaźwińska       111298 AZS-AWF Warszawa    1    Kędzierzyn-Koźle  15.05	 42.82-20
42.91        Katarzyna  Martyna         251098 AZS-AWF Kraków      2r1  Kraków            08.05  48.61-12
42.91 NR-15  Amelia     Zochniak        111107 Czempion Bełchatów  1r1  Sieradz           23.06	 43.71-21
43.31        Agata      Kołakowska      020897 AZS-AWFiS Gdańsk    1    Słupsk            07.05	 42.37-21

400 mH / 400 m ppł. (58.00-61.00) - WC: 55.40; EC: 55.85
57.16        Izabela    Smolińska       140199 RLTL Optima Radom   1    Suwałki           10.06  57.94-20
57.39                   Smolińska                                  1h2  Suwałki           09.06
57.48                   Smolińska                                  1r1  Łódź              29.05
57.53        Julia      Korzuch         271295 AZS-AWF Katowice    1A   Gliwice           19.06  57.12-21
57.54                   Korzuch                                    1h1  Suwałki           09.06
57.87                   Korzuch                                    4    St. Pölten        26.05
58.03        Aleksandra Wołczak         130203 AZS-AWF Gorzów      2h2  Suwałki           09.06  62.94-21
58.25        Anna Maria Gryc            161099 AZS-AWF Warszawa    2r1  Łódź              29.05	 57.82-21
58.67        Wiktoria   Oko             180903 Wisła Puławy        1    Białystok         05.06	 61.22-19
58.75        Paulina    Kubis           240304 WLKS Wrocław        2h2  Suwałki           09.06	 60.71-21
58.81        Maria      Kołodziejczuk   191104 Czempion Bełchatów  2h1  Suwałki           09.06	 60.98-21
58.96        Agata      Kołakowska      020897 AZS-AWFiS Gdańsk    1r1  Warszawa          26.06	 58.58-20
59.07        Katarzyna  Martyna         251098 AZS-AWF Kraków      2h3  Suwałki           09.06  59.53-18
59.52        Aleksandra Jaźwińska       111298 AZS-AWF Warszawa    4h1  Suwałki           09.06	 58.66-19
                        10
59.92        Natalia    Wosztyl         290899 RLTL Optima Radom   7    Bydgoszcz         03.06  57.08-21
59.97        Julia      Sokołowska      260100 AZS-AWF Warszawa    4h2  Suwałki           09.06  59.31-21
60.31        Aleksandra Suchenek        171205 Skra Warszawa       1    Warszawa          29.05	 61.56-21
60.40        Karolina   Porębska        120502 Płomień Sosnowiec   4h3  Suwałki           09.06  -0-
60.48        Karolina   Gajewska        140201 AZS-AWF Kraków      1r6  Poznań            21.05  59.62-21
60.65        Weronika   Taracha         280302 AZS UMCS Lublin     5h2  Suwałki           09.06  61.97-21
60.88        Weronika   Kowal           250197 AZS Poznań          6h3  Suwałki           09.06  60.98-20

HJ / Skok wzwyż (1.92-1.84-1.75) - WC: 1.96; EC: 1.95
1.92         Adrianna   Sułek           030499 Zawisza Bydgoszcz   H    Götzis            28.05  1.86-21
1.88         Wiktoria   Miąso           141101 Resovia Rzeszów     5=   Brno              22.06  1.87-21
1.87                    Sułek                                      H    Bydgoszcz         14.05
1.86                    Miąso                                      1    Suwałki           10.06
1.86                    Sułek                                      3    Opole             25.06
1.85sq                  Miąso                                      3    Białystok         22.05
1.84                    Sułek                                      H    Warszawa          18.06
1.83         Paulina    Ligarska        090496 SKLA Sopot          H    Grosseto          30.04  1.82-18
1.82         Aneta      Rydz            300394 RLTL Optima Radom   4=   Opole             25.06  1.87-17
1.80         Weronika   Kaźmierczak     260102 RKS Łódź            1    Aleksandrów       19.06  1.74i-18
1.78         Paulina    Kubis           240304 WLKS Wrocław        H    Zgorzelec         07.05  1.70i-21
1.78         Anna       Widawska        290983 niest. Wrocław      1-35 Toruń             18.06  1.94i-02
1.78         Paulina    Wal             180691 AZS PO Opole        6=   Opole             25.06  1.82-15
1.78         Alicja     Wysocka         050303 Resovia Rzeszów     8    Opole             25.06  1.75-21
1.78         Emilia     Twardowska      310805 AML Słupsk          9    Opole             25.06  1.73-21
                        10
1.78         Katarzyna  Kokot           050104 AZS PO Opole        11   Opole             25.06  1.80-21
1.76         Paulina    Borys           140598 SKLA Sopot          3    Łódź              29.05  1.87i-16
1.76         Maja       Słodzińska      290806 Kusy Szczecin       1    Szczecin          05.06  1.76-21
1.76         Hanna      Grabowska       120605 AML Słupsk          1    Schwechat         05.06  1.80-21

PV / Skok o tyczce (4.50-4.00-3.80) - WC: 4.70; EC: 4.60
4.20         Agnieszka  Kaszuba         310898 KL Gdynia           1    Bydgoszcz         03.06  4.30i-20
4.20         Emilia     Kusy            091298 SKLA Sopot          1    Bydgoszcz         03.07  4.10i-20
4.10         Anna       Łyko            300501 AZS AWF Wrocław     2    Bydgoszcz         03.06  4.26sq-19
4.10                    Łyko                                       1    Jelenia Góra      05.06
4.10                    Kaszuba                                    1    Suwałki           10.06
4.06         Lilly      Nichols         230306 SKLA Sopot          1    Greenwood Village 30.04  4.05-21
4.03         Maja       Chamot          161003 Sprint Bielsko-B.   1    Szczecin          05.06  4.01-21
4.00                    Łyko                                       1    Jelenia Góra      15.05
4.00                    Kaszuba                                    1    Poznań            21.05
4.00                    Łyko                                       1    Karpacz           28.05
4.00                    Kaszuba                                    1    Słupsk            29.05
4.00                    Kusy                                       3    Bydgoszcz         03.06
4.00                    Chamot                                     2    Suwałki           10.06
4.00                    Kusy                                       3    Suwałki           10.06
4.00                    Łyko                                       1    Jelenia Góra      18.06
                        (15/5)
3.90         Valentyna  Iakovenko       110103 Zawisza Bydgoszcz   4    Bydgoszcz         03.06  3.91-20
3.80         Natalia    Biskupska       160805 KKL Kielce          1A   Łódź              29.05  3.70i-21
3.80         Maja       Szymanek        050700 AZS-AWF Warszawa    1    Warszawa          29.05  3.90-18

LJ / Skok w dal (6.60-6.30-6.00) - WC: 6.82; EC: 6.79
6.51     0.0 Nikola     Horowska        030101 ALKS AJP Gorzów     1    Łódź              29.05  6.32-21
6.47    +0.8 Magdalena  Żebrowska       290596 AZS-AWF Katowice    1    Kielce            07.05  6.71-21
6.42    -0.2 Anna       Matuszewicz     050403 MKL Toruń           5    Chorzów           05.06  6.49-21
6.42    +1.8 Roksana    Jędraszak       280502 AZS Poznań          1    Suwałki           11.06  6.40-21
6.38    +2.0            Horowska                                   -    Gliwice           19.06
6.34    +1.3 Adrianna   Sułek           030499 Zawisza Bydgoszcz   H    Warszawa          19.06  6.29-21
6.34    +2.0            Jędraszak                                  2    Gliwice           19.06
6.30    -0.5            Żebrowska                                  1    Białystok         13.05
6.26     0.0 Karolina   Młodawska       041096 KKL Kielce          3    Dessau-Roßlau     25.05  6.45i-20
6.25    +0.7 Anna       Rugowska        260504 WLKS Wrocław        3    Suwałki           11.06  5.88i-21
6.15    +1.4 Sara       Kordek          010201 AZS-AWF Katowice    1    Chorzów           03.05  5.77-21
6.14    +1.3 Julia      Adamczyk        280705 RLTL Optima Radom   4    Suwalki           11.06  6.20-21
6.11    +1.1 Adrianna   Szóstak         020396 AZS Poznań          -    Suwałki           11.06  6.39-21
6.10    +0.6 Paulina    Ligarska        090496 SKLA Sopot          H    Warszawa          19.06  6.14i-21
                        10
6.10    -0.4 Edyta      Bielska         170601 SKLA Sopot          H    Warszawa          19.06  6.17-21
6.04    +1.3 Sandra     Sikorska        310500 AZS-AWF Warszawa    7    Suwałki           11.06  6.17-20
6.03    +1.3 Julia      Frąckowiak      061199 MCKiS Jaworzno      8    Suwałki           11.06  6.16-21
6.00     0.0 Zuzanna    Sztachańska     281201 AZS Łódź            2    Łódź              29.05  5.76-21
wind / z wiatrem
6.59    +2.2 Nikola     Horowska        030101 ALKS AJP Gorzów     1    Gliwice           19.06  6.32-21
6.40    +2.3            Matuszewicz                                2    Suwałki           11.06
6.36    +3.2            Matuszewicz                                1    Łódź              14.05
6.30    +4.2            Żebrowska                                  1QA  Poznań            20.05
6.17    +2.9 Sara       Kordek          010201 AZS-AWF Katowice    3    Gliwice           19.06  5.77-21
6.13    +4.3 Zuzanna    Sztachańska     281201 AZS Łódź            4    Gliwice           19.06  5.76-21
6.11    +2.1 Adrianna   Szóstak         020396 AZS Poznań          5    Suwałki           11.06  6.39-21
6.06    +2.1 Joanna     Kuryło          160895 AZS-AWF Wrocław     1    Kędzierzyn-Koźle  21.05  6.39-20
6.04    +2.2 Aleksandra Nowakowska      230498 RKS Łódź            2QA  Poznań            20.05  5.97-21
6.01    +2.5 Julia      Słocka          180201 AZS-AWF Warszawa    H    Arona             05.06  5.98-21

TJ / Trójskok (13.85-13.00-12.50) - WC: 14.32; EC: 14.25
13.84   +1.3 Adrianna   Szóstak         020396 AZS Poznań          1    Suwałki           10.06  13.96-21
13.61   -0.5 Karolina   Młodawska       041096 KKL Kielce          3    Suwałki           10.06  13.79-21
13.58   +0.1            Młodawska                                  1    Chorzów           14.05
13.58   +0.6            Młodawska                                  3    Poznań            27.05
13.58   +1.7 Agnieszka  Bednarek        140698 AZS Łódź            1    Gliwice           19.06  13.55i-21
13.57   -0.1            Bednarek                                   -    Suwałki           10.06
13.51   +1.5            Bednarek                                   -    Sieradz           07.05
13.49   +1.6            Szóstak                                    -    Poznań            27.05
13.49   -0.5            Bednarek                                   -    La Chaux-de-Fonds 03.07
13.45   +1.2            Bednarek                                   6    Poznań            27.05
13.44   +1.4            Młodawska                                  1    Kielce            07.05
13.44   +1.8            Szóstak                                    -    Gliwice           19.06
13.42   +0.5            Młodawska                                  2    Poznań            22.05
13.41   +1.0            Bednarek                                   1    Warszawa          26.06
13.38   +1.6            Bednarek                                   -    Poznań            22.05
13.32   +0.7            Szóstak                                    3    Poznań            22.05
13.20   +0.9 Anna       Rugowska        260504 WLKS Wrocław        1    Jelenia Góra      05.06  12.09-21
13.17   +1.2 Sara       Kordek          010201 AZS-AWF Katowice    3    Gliwice           19.06  12.30-21
13.14   +0.8 Zuzanna    Sztachańska     281201 AZS Łódź            4    Gliwice           19.06  12.91-20
13.08   +1.3 Aleksandra Nowakowska      230498 RKS Łódź            4    Suwałki           10.06  13.13i-21
13.06   +1.1            Nowakowska                                 4    Poznań            22.05
13.00   +1.7            Sztachańska                                5    Suwałki           10.06
                        (22/7)
12.95NYR+1.6 Olga       Szlachta        080806 Stal Ostrów Wlkp.   6    Suwałki           10.06  -0-
12.70   -0.4 Sandra     Sikorska        310500 AZS-AWF Warszawa    5    Poznań            22.05  12.41-21
12.63   +1.1 Natalia    Mach            140799 AZS-AWF Katowice    2    Chorzów           14.05  13.25-21
                        10
wind / z wiatrem
13.80   +3.0            Szóstak                                    2    Poznań            27.05
13.73   +2.2 Agnieszka  Bednarek        140698 AZS Łódź            2    La Chaux-de-Fonds 03.07  13.55i-21
13.72   +4.1            Bednarek                                   1    Sieradz           07.05
13.64   +2.2            Bednarek                                   2    Suwałki           10.06
13.53   +2.2            Bednarek                                   1    Poznań            22.05
13.51   +2.1            Szóstak                                    2    Gliwice           19.06
13.01   +2.1            Bednarek                                   1QB  Poznań            21.05
12.83   +4.6 Weronika   Strączek        250699 AZS-AWF Wrocław     2QA  Poznań            21.05  12.68-19

SP / Pchnięcie kulą (18.00-16.00-14.00) - WC: 18.50; EC: 18.20
17.67        Klaudia    Kardasz         020596 Podlasie Białystok  1    Gdańsk            27.05  18.63i-19
17.65                   Kardasz                                    1    Suwałki           09.06
17.49                   Kardasz                                    1    Oleśnica          21.05
17.44sq      Paulina    Guba            140591 AZS UMCS Lublin     2    Białystok         23.05  19.38-18
17.40                   Guba                                       2    Suwałki           09.06
17.38                   Kardasz                                    1    Warszawa          26.06
17.09                   Kardasz                                    1    Słupsk            14.05
16.95                   Guba                                       1    Suwałki           15.05
16.61                   Guba                                       2    Maidla            24.06
15.61        Zuzanna    Maślana         010504 MLKL Płock          2    Karpacz           29.05  15.20-21
14.62        Paulina    Ligarska        090496 SKLA Sopot          H    Warszawa          18.06  14.35i-21
---
19.33        Paulina    Guba            140591 Start Otwock        1    Berlin            08.08.2018
U18 (3 kg)
17.04        Julia      Michałowska     240306 Tempo Kęty          2    Karpacz           29.05
15.10        Anna       Kicińska        110205 Tempo 5 Przemyśl    1    Przemyśl          21.05
14.30        Patrycja   Ligman          090906 LKS Lubawa          1    Nowe Miasto Lub.  13.05
14.00        Martyna    Głowacka        200406 Nadwiślanin Chełmno 1    Białystok         04.06

DT / Rzut dyskiem (60.50-54.00-48.00) - WC: 63.50; EC: 60.50
60.90        Daria      Zabawska        160495 AZS UMCS Lublin     1    Gliwice           19.06  62.36-19
                        (60.15  58.77    x    58.80    x    60.90)
59.81        Karolina   Urban           181098 AZS-AWFiS Gdańsk    1    Olsztyn           18.06  57.86-21
59.68                   Zabawska                                   1c2  Warszawa          26.06
59.45                   Urban                                      2    Gliwice           19.06
58.97                   Zabawska                                   1    Gliwice           15.05
58.90                   Urban                                      1    Poznań            22.05
58.74                   Zabawska                                   1    Suwałki           10.06
58.72                   Zabawska                                   1    Biała Podlaska    04.06
58.71                   Zabawska                                   2    Poznań            22.05
58.66                   Zabawska                                   1    Łódź              12.06
58.46                   Zabawska                                   2    Bottnaryd         25.06
58.24                   Urban                                      1    Słupsk            29.05
57.65                   Zabawska                                   1    Białystok         03.05
57.30                   Urban                                      1B   Leiria            13.03
57.17                   Zabawska                                   1    Kielce            07.05
56.99                   Urban                                      1    Słupsk            14.05
56.76                   Zabawska                                   10A  Leiria            13.03
56.50                   Urban                                      1    Słupsk            07.05
56.46                   Zabawska                                   1    Łódź              28.05
56.38                   Urban                                      2    Suwałki           10.06
56.29                   Zabawska                                   1    Albufeira         05.03
55.96                   Urban                                      2    Albufeira         05.03
55.29                   Zabawska                                   1    Lublin            08.05
55.26                   Urban                                      1c1  Warszawa          26.06
54.19                   Zabawska                                   1QA  Poznań            21.05
54.01                   Urban                                      1    Gdańsk            27.05
                        (26/2)
52.64        Weronika   Muszyńska       050401 AZS UMCS Lublin     4    Gliwice           19.06  52.17-21
51.73        Karolina   Sygutowska      101293 ZLKL Zielona Góra   3    Suwałki           10.06  52.38-20
51.10        Nina       Staruch         030301 AZS-AWF Warszawa    3    Albufeira         05.03  52.32-21
51.03        Martyna    Dobrowolska     110703 AZS-AWFiS Gdańsk    2    Słupsk            14.05  46.73-20
48.70        Alicja     Gajewska        130503 AZS-AWFiS Gdańsk    3    Słupsk            14.05  45.80-20

WT / Rzut ciężarem (18.00-17.00)

HT / Rzut młotem (71.00-66.00-55.00) - WC: 72.50; EC: 71.80
78.06A       Anita      Włodarczyk      080885 Skra Warszawa       1    Nairobi           07.05  82.98-16
                        (72.83  75.14  78.06    x    76.94    x  )
75.76                   Włodarczyk                                 1    Chorzów           05.06
                        (73.59  73.66  75.76    x    74.59  74.03)
75.08        Malwina    Kopron          161194 AZS UMCS Lublin     2    Chorzów           05.06  76.85-17
                        (  x    74.06  75.08  72.33    x      x  )
74.13                   Włodarczyk                                 1    Bydgoszcz         03.06
                        (68.14  69.48  73.98  74.13  69.00  73.99)
73.08                   Włodarczyk                                 1    Antalya           16.04
                        (70.53  71.23  72.83  72.20  69.66  73.08)
72.57                   Kopron                                     1    Suwałki           15.05
                        (72.57    x      x      x      x      x  )
72.44                   Kopron                                     3    Bydgoszcz         03.06
                        (71.14  71.32  68.89    x      x    72.44)
71.93                   Kopron                                     3    Turku             14.06
                        (71.93  68.87    x      x      x      x  )
71.33                   Kopron                                     1    Paris             18.06
                        (69.50  69.23  71.33    x      x      x  )
71.31        Ewa        Różańska        221200 AZS-AWF Warszawa    3    Chorzów           05.06  67.46-21
                        (71.31  70.19    x    70.36    x    70.38)
70.57                   Kopron                                     1    Forbach           29.05
70.51                   Różańska                                   1    Białystok         29.05
70.05        Katarzyna  Furmanek        190296 KKL Kielce          1A   Kielce            07.05  73.61-20
70.04                   Furmanek                                   5    Chorzów           05.06
69.98                   Furmanek                                   2    Suwałki           15.05
69.60                   Kopron                                     1    Suwałki           10.06
69.24                   Różańska                                   2    Suwałki           10.06
69.18                   Furmanek                                   1    Częstochowa       18.06
68.93                   Furmanek                                   6A   Leiria            13.03
68.69                   Furmanek                                   3    Suwałki           10.06
68.55                   Różańska                                   1    Łódź              28.05
68.53                   Furmanek                                   1    Kielce            25.06
68.45                   Furmanek                                   8    Bydgoszcz         03.06
67.80                   Różańska                                   3    Suwałki           15.05
67.29        Aleksandra Śmiech          021097 Agros Zamość        2A   Kielce            07.05  68.86-19
67.24                   Różańska                                   1u23 Leiria            13.03
66.49                   Różańska                                   3A   Kielce            07.05
                        (27/5)
64.08        Agata      Jędrzejczak     171295 ALKS AJP Gorzów     1    Poznań            07.05  64.94-17
63.11        Aleksandra Nowaczewska     311002 Start Nakło         1    Toruń             16.06  62.79-20
62.85        Marika     Kaczmarek       250496 KKL Kielce          2    Kielce            25.06  66.99-20
60.63        Wiktoria   Wijas           060203 KKL Kielce          1    Chorzów           03.05  57.29-21
59.06        Karolina   Bomba           110102 Skra Warszawa       3    Lublin            14.05  62.22A-21
                        10
58.74        Aleksandra Kokowska        280495 AZS Poznań          3    Poznań            22.05  65.31-18
56.23        Weronika   Kaniowska       270904 AZS-AWF Gorzów      5    Karpacz           28.05  51.96-21
U-18 (3 kg)
60.29        Zuzanna    Pałyga          250205 KKL Kielce          1A   Kielce            07.05
59.22        Aneta      Orzechowska     210206 Vectra Włocławek    1    Kielce            25.06
56.48        Julia      Koźlarek        200605 AZS Poznań          4    Karpacz           29.05

JT / Rzut oszczepem (59.00-54.00-48.00) - WC: 64.00; EC: 62.50
57.53        Maria      Andrejczyk      090396 Hańcza Suwałki      1    Suwałki           11.06  71.40-21
57.53                   Andrejczyk                                 1    Pihtipudas        03.07
55.23        Karolina   Bołdysz         210493 AZS-AWFiS Gdańsk    2    Suwałki           11.06  56.42-19
54.11        Klaudia    Regin           280897 Jantar Ustka        1    Suwałki           15.05  57.59-16
53.89        Natalia    Mądrzejewska    120402 AZS-AWFiS Gdańsk    1    Poznań            21.05  43.25-21
53.88        Gabriela   Andrukonis      170902 Czwórka Białystok   1QA  Poznań            20.05  51.04-20
52.30        Julia      Szałas          241098 AZS-AWF Gorzów      2    Poznań            21.05  49.20-18
50.84        Marta      Kąkol           250292 AZS-AWFiS Gdańsk    4    Suwałki           11.06  58.43-15
48.61        Angelika   Antoniak        290500 Podlasie Białystok  2QA  Poznań            20.05  51.83-20
48.33        Paulina    Ligarska        090496 SKLA Sopot          7    Suwałki           11.06  45.84-20
48.06        Marleen    Baas            130804 AZS Poznań          H    Emmeloord         05.06  46.59-21
                        10
U-18 (500 g)
50.16        Małgorzata Miedziewska     280906 AML Słupsk          1    Słupsk            07.05
48.86        Viktoriia  Derkach         190505 MKL Szczecin        1    Białogard         07.05

Hep / Siedmiobój (5.500-5.000) - WC: 6420; EC: 6250
6429         Adrianna   Sułek           030499 Zawisza Bydgoszcz   2    Götzis            29.05  6315-21
                        (13.61/+0.1-1.92-13.79-23.86/+1.3 / 6.28/+0.5-38.66-2:13.80)
6423                    Sułek                                      1    Warszawa          19.06  6315-21
                        (13.08/+1.9-1.84-13.34-24/13/ 0.0 / 6.34/+1.3-39.33-2:10.74)
6290                    Sułek                                      1    Bydgoszcz         15.05  6315-21
                        (13.70/-0.3-1.87-13.20-24.34/+0.2 / 6.14/+0.3-40.37-2:11.25)
6241         Paulina    Ligarska        090496 SKLA Sopot          2    Warszawa          19.06  6028-21
                        (13.93/+1.9-1.75-14.62-24.75/ 0.0 / 6.10/+0.6-46.53-2:13.16)
6034                    Ligarska                                   12   Götzis            29.05
                        (14.36/+0.7-1.77-13.84-25.08/+0.5 / 5.99/+0.1-45.22-2:15.24)
5945         Edyta      Bielska         170601 SKLA Sopot          3    Warszawa          19.06  5713-21
                        (14.03/+1.9-1.72-11.87-24.94/ 0.0 / 6.10/-0.4-41.91-2:10.11)
5859                    Bielska                                    4    Grosseto          01.05
                        (14.33/ 0.0-1.68-11.25-25.05/ 0.0 / 5.96/+2.1-45.96-2:08.66)
5853                    Bielska                                    4    Bydgoszcz         15.05
                        (14.18/-0.3-1.69-11.77-24.92/+0.2 / 5.98/-0.7-40.32-2:07.48)
5661         Julia      Słocka          180201 AZS-AWF Warszawa    5    Bydgoszcz         15.05  5889-21
                        (14.37/-0.3-1.72-13.30-25.32/+0.2 / 5.80/+1.6-41.86-2:24.92)
5591                    Słocka                                     6    Arona             05.06
                        (14.45/+0.1-1.70-12.39-25.66/-0.8 / 6.01/+2.5-43.06-2:27.27)
5547         Paulina    Kubis           240304 WLKS Wrocław        1    Warszawa          18.06  5093y-21
                        (14.32/+0.8-1.78-11.09-24.34/+0.6 / 5.88/+1.0-27.93-2:17.30)
5508                    Kubis                                      1    Zgorzelec         08.05
                        (14.55/+1.2-1.78-10.74-24.61/+2.2 / 5.86/+0.8-28.35-2:14.46)
                        (12/5)
5364         Marleen    Baas            130804 AZS Poznań          1    Emmeloord         05.06  5321-21
                        (14.90/-1.6-1.59-12.63-26.73/-0.8 / 5.64/+2.2-48.06-2:22.96)
5195         Patrycja   Gajewska        251102 SKLA Sopot          7    Bydgoszcz         15.05  4517-21
                        (14.46/-0.3-1.69- 9.61-25.70/+0.2 / 5.54/-0.7-32.21-2:15.89)
5140         Aleksandra Krawczyk        280403 Warszawianka        8    Bydgoszcz         15.05  4982-21
                        (14.25/-0.3-1.54-11.96-24.66/+0.2 / 5.85/-0.5-28.43-2:29.08)

3000 mW / Chód 3000 m (13:00-14:00)
12:56.11+    Katarzyna  Zdziebło        281196 Stal Mielec         1    Suwałki           10.06  12:52.73+-20
13:38+       Olga       Niedziałek      300697 WLKS Nowe Iganie    2    Sulejówek         23.04  13:11.96i-21
13:49.93     Agnieszka  Ellward         260389 Flota Gdynia        1    Gdańsk            27.05  12:52.61i-20

5000 mW / Chód 5000 m (23:00-24:00)
21:29.23     Katarzyna  Zdziebło        281196 Stal Mielec         1    Suwałki           10.06  21:13.69-20
22:21.92     Olga       Niedziałek      300697 WLKS Nowe Iganie    2    Suwałki           10.06  22:26.42-20
22:34+                  Zdziebło                                   1    Sulejówek         23.04
22:36+                  Niedziałek                                 2    Sulejówek         23.04
22:56+                  Zdziebło                                   1    Warszawa          09.04
23:45.98     Magdalena  Żelazna         160404 AZS-AWF Gorzów      1    Poznań            11.06  24:06.07-21

10 kmW / Chód 10 km (47:00-50:00)
44:55+       Katarzyna  Zdziebło        281196 Stal Mielec         1    Sulejówek         23.04  44:42+-21
45:01+       Olga       Niedziałek      300697 WLKS Nowe Iganie    2    Sulejówek         23.04  45.57-21
45:10.15                Zdziebło                                   1    Warszawa          09.04
47:53+       Agnieszka  Ellward         260389 Flota Gdynia        4    Sulejówek         23.04  46:46-16
49:49        Magdalena  Żelazna         160404 AZS-AWF Gorzów      1-j  Sulejówek         23.04  50.39-21

20 kmW / Chód 20 km (1:40:00-1:50:00) - WC: 1:31:00; EC: 1:32:00
1:30:11      Katarzyna  Zdziebło        281196 Stal Mielec         1    Sulejówek         23.04  1:29:57-21
1:30:34      Olga       Niedziałek      300697 WLKS Nowe Iganie    2    Sulejówek         23.04  1:33:26-21
1:37:08      Agnieszka  Ellward         260389 Flota Gdynia        3    Sulejówek         23.04  1:36:18-21
1:37:13                 Ellward                                    6    Poděbrady         02.04
1:37:36+                Zdziebło                                   3    Muscat            05.03
1:43:56      Anna       Zdziebło        201101 Stal Mielec         5    Sulejówek         23.04  1:43:30-21

35 kmW / Chód 35 km (3:40:00) - WC: 2:52:00; EC: 2:53:30
2:49:37  NR  Katarzyna  Zdziebło        281196 Stal Mielec         1    Opole             14.05  2:50:54-21
2:51:48                 Zdziebło                                   3    Muscat            05.02
2:57:50      Olga       Niedziałek      300697 WLKS Nowe Iganie    8    Muscat            05.03  -0-
3:13:39      Agnieszka  Ellward         260389 Flota Gdynia        2    Opole             14.05  3:05:10-21

50 kmW / Chód 50 km (5:00:00)

4x100 m (46.00) - WC: ranking; EC: ranking
43.81        Polska                                                3    Birmingham        21.05  NR 42.68-10
             (Magdalena Stefanowicz, Klaudia Adamek, Marika Popowicz-Drapala, Marlena Gola)
45.10        CWZS Zawisza Bydgoszcz SL                             1r1  Suwałki           10.06
             (Katarzyna Ferenz, Klaudia Adamek, Katarzyna Sokólska, Marika Popowicz-Drapała)
45.85        RLTL Optima Radom                                     2r1  Suwałki           10.06
             (Martyna Osińska, Natalia Wosztyl, Izabela Smolińska, Martyna Kotwiła)
45.87        KS AZS AWF Kraków                                     3r1  Suwałki           10.06
             (Anna Kulpińska, Weronika Nagięć, Monika Kiepura, Alicja Struzik)

4x200 m (1:40.0)

4x400 m (3:40.0) - WC: ranking; EC: ranking
3:34.73      AZS UMCS Lublin                                       1    Suwałki           11.06  NR 3:21.89-19
             (Alicja Wrona, Wiktoria Drozd, Adrianna Janowicz-Półtorak, Małgorzata Hołub-Kowalik)
3:35.64      KS AZS AWF Warszawa                                   2    Suwałki           11.06
             (Weronika Bartnowska, Karolina Łozowska, Anna Maria Gryc, Dominika Baćmaga)
---
3:28.81      Polska                                                2    Chorzów           02.05.2021

4x800 m 

World Championships / Mistrzostwa Świata EC - Terminy uzyskiwania wskaźników PZLA: 27.07.2021 – 26.07.2022 Bieg na 10 000 metrów: 27.01.2021 – 26.07.2022 Sztafety: 01.01.2021 – 26.07.2022 Maraton: 27.01.2021 – 01.05.2022 Chód na 20 kilometrów: 27.01.2021 – 03.07.2022 Chód na 35 kilometrów: 27.01.2021 – 29.05.2022