POLAND / POLSKA '2023

MEN / MĘŻCZYŹNI as at: 31.12.2023 WOMEN / KOBIETY
All corrections please send to / Uwagi proszę kierować do Zbigniew Jonik

60 m (6.85)

100 m (10.40-10.65) - WA: 10.00
10.05   +0.1 Dominik    Kopeć           050395 Agros Zamość        1A   Dessau-Roßlau     17.06  10.20-22
10.06   +0.8            Kopeć                                      1h2  Dessau-Roßlau     17.06
10.12    0.0            Kopeć                                      4h1  Budapest          19.08
10.15   +0.3            Kopeć                                      7s1  Budapest          20.08
10.21   -1.4            Kopeć                                      1A   Chorzów           04.06
10.21   +0.6            Kopeć                                      4A   Chorzów           23.06
10.24   +0.1            Kopeć                                      1r1  Lublin            28.05
10.24   +1.2 Mateusz    Siuda           050598 AZS Poznań          5    Chengdu           02.08  10.35-21/10.20w-22
10.25NJR+0.6 Marek      Zakrzewski      181205 AML Słupsk          1    Jerusalem         08.08  10.32/10.29w-22
10.28   +0.2            Siuda                                      1h1  Łódź              10.06
10.28   +0.1            Siuda                                      1    Łódź              10.06
10.29NJR+1.3            Zakrzewski                                 1h1  Jerusalem         07.08
10.31   +0.9            Siuda                                      2s1  Chengdu           02.08
10.33   +0.6            Zakrzewski                                 1    Banská Bystrica   24.06
10.33    0.0 Oliwer     Wdowik          030102 Resovia Rzeszów     1h3  Włocławek         01.07  10.37A-21
10.34   +0.2 Albert     Komański        070200 Resovia Rzeszów     1    Sucha Beskidzka   20.05  10.48-22
10.34   +0.6            Siuda                                      1h6  Chengdu           01.08
10.36   +0.1            Zakrzewski                                 2r1  Lublin            28.05
10.37   +1.3 Patryk     Wykrota         131100 Stal Ostrów Wlkp.   1h1  Łódź              20.05  10.34-22
10.37   -1.5            Siuda                                      1A   Jelenia Góra      12.07
10.37   -0.9            Kopeć                                      1    Gorzów            27.07
10.38   +0.3 Przemysław Słowikowski     201193 MKL Szczecin        7A   Kladno            13.06  10.19/10.05w-20
10.39   +0.5            Wykrota                                    1    Łódź              20.05
10.39   -0.1 Łukasz     Żok             170501 ALKS AJP Gorzów     1B   Chorzów           04.06  10.43-21
10.39    0.0            Żok                                        2h3  Włocławek         01.07
10.40   +0.8            Słowikowski                                1r1  Gdańsk            21.05
10.40   -0.1            Siuda                                      2B   Chorzów           04.06
10.40   -1.1            Zakrzewski                                 1h2  Kobenhavn         07.06
10.40   -0.1 Adam       Łukomski        060901 AZS-AWF Wrocław     1    Włocławek         01.07  10.49-22
10.40   +0.5            Kopeć                                      1r2  Olsztyn           03.09
                        (30/9)
10.46   +0.2 Adam       Burda           100699 AZS-AWF Katowice    2h1  Łódź              10.06  10.57-20/10.42w-22
                        10
10.46   -0.1 Anton      Bachórski       180702 MKL Szczecin        3    Włocławek         01.07  10.64-21/10.47w-22
10.47   +1.3 Dawid      Grząka          300404 Stal Ostrów Wlkp.   1h1j Łódź              20.05  10.64-22
10.47   +0.9 Jakub      Lempach         210801 AZS UMCS Lublin     1h1  Lublin            17.06  10.66-22
10.48   +1.4 Łukasz     Żak             310597 AZS UMCS Lublin     1h1  Warszawa          09.07  10.45-22/10.37w-19
10.50   +1.9 Tomasu     Chida           110402 ULKS MOSiR Sieradz  1r3  Hitachi           21.10  10.52/10.40w-22
10.52   +0.5 Damian     Soból           230703 AZS UWM Olsztyn     1C   Warszawa          28.05  10.73-21
10.52   +0.9 Patryk     Krupa           210402 AZS UMCS Lublin     2h1  Lublin            17.06  10.35-22
10.53   -1.4 Igor       Bogaczyński     071103 MKL Jarocin         2r1  Gorzów            27.05  10.56/10.55w-21
10.54   +1.5 Przemysław Kozłowski       220198 AZS-AWF Katowice    1A   Jelenia Góra      17.06  10.52/10.51w-21
10.54   +0.9 Rafał      Rembisz         251003 Resovia Rzeszów     1h4  Tarnów            25.06  10.79-22
                        20
10.55   +1.9 Dawid      Tatara          270704 Lumel Zielona-Góra  1h1  Lublin            18.07  10.91-22
10.55   +1.8 Michał     Gorzkowicz      210505 Wawel Kraków        6s1  Jerusalem         07.08  10.64-22
10.57   +0.2 Jakub      Pietrusa I      090202 Agros Zamość        2    Sucha Beskidzka   20.05  10.32-21
10.58   +1.3 Jakub      Sikorski        010901 AZS-AWF Katowice    4A   Hvidovre          10.06  10.76-19/10.64w-22
10.58   +1.4 Jan        Suchorowski     211001 Ursynów Warszawa    2h1  Warszawa          09.07  10.72-22
10.58   -1.1 Adrian     Brzeziński      240898 MKL Toruń           1h3  Gorzów            27.07  10.32-22
10.59   +1.3 Karol      Kwiatkowski     200896 AZS-AWF Katowice    1h3  Kraków            22.07  10.43-18/10.15w-20
10.60   +0.2 Damian     Opuszewicz      110203 AZS-AWFiS Gdańsk    1h1  Warszawa          25.06  10.77-22
10.61   +1.2 Fabian     Brylowski       090107 Chojniczanka        2r1  Złocieniec        02.09  11.18-22
10.62   +1.9 Tomasz     Bajraszewski    201206 Vectra Włocławek    2r2  Lublin            28.05  10.65-22
                        30
10.63   +1.6 Wiktor     Faraj           020502 Skra Warszawa       2    Warszawa          10.06  10.68-22
10.64   +1.5 Szymon     Szachniewicz    260501 AZS-AWF Wrocław     2A   Jelenia Góra      17.06  10.55/10.43w-20
10.64   +1.0 Hubert     Kozelan         010603 AZS UMCS Lublin     2    Warszawa          09.07  10.54-22
10.65   +1.2 Jakub      Pietrusa II     180205 UKS Stryszawa       1A   Tarnów            25.06  10.58-21
10.65    0.0 Sebastian  Libura          240406 MOS CSiR Dąbrowa G. 1A   Chorzów           07.07  10.79-22
wind / z wiatrem
10.16   +2.4 Marek      Zakrzewski      181205 AML Słupsk          1A   Lublin            18.07  10.32/10.29w-22
10.25   +2.5            Zakrzewski                                 1s2  Jerusalem         07.08
10.34   +2.1            Zakrzewski                                 1h3  Lublin            18.07
10.35   +2.5 Adam       Łukomski        060901 AZS-AWF Wrocław     5s2  Espoo             13.07  10.49-22
10.41   +2.9 Dawid      Grząka          300404 Stal Ostrów Wlkp.   1-j  Piła              10.06  10.64-22
10.41   +2.8 Tomasu     Chida           110402 ULKS MOSiR Sieradz  1r1  Sagamihara        20.06  10.52/10.49w-22
10.41   +2.1 Jakub      Lempach         210801 AZS UMCS Lublin     1A   Lublin            24.06  10.66-22
10.46   +2.1 Patryk     Krupa           210402 AZS UMCS Lublin     2A   Lublin            24.06  10.35-22
10.51   +2.8 Michał     Gorzkowicz      210505 Wawel Kraków        6h4  Jerusalem         07.08  10.64-22
10.53   +2.9 Tomasz     Gizicki         140604 RLTL Optima Radom   2-j  Piła              10.06  10.77-22
10.54   +3.6 Przemysław Kozłowski       220198 AZS-AWF Katowice    1h2  Tychy             09.06  10.52/10.51w-21
10.54   +4.5 Jakub      Sikorski        010901 AZS-AWF Katowice    2h4  Hvidovre          10.06  10.76-19/10.64w-22
10.58   +2.3 Jakub      Szakoła         180106 Agros Żary          1-y  Piła              10.06  10.90-22
10.60   +2.1 Dominik    Łuczyński       110102 AZS-AWF Wrocław     1    Jelenia Góra      24.06  10.52-22
10.61   +2.7 Jarosław   Gołąb           150300 MOSiR Sieradz       1h1  Sieradz           06.05  10.66-21
10.63   +2.1 Szymon     Szachniewicz    260501 AZS-AWF Wrocław     2h1  Jelenia Góra      17.06  10.55/10.43w-20
10.63   +2.1 Tomasz     Jankowski       050799 Stal Ostrów Wlkp.   2    Jelenia Góra      24.06  10.83-22
10.63   +2.1 Krzysztof  Tomczak         090601 AZS Poznań          3    Jelenia Góra      24.06  10.71-22
10.64   +2.6 Marcin     Karolewski      161202 Stal Ostrów Wlkp.   2h1  Warszawa          10.06  10.78-22
10.64   +2.9 Jan        Osiński         091105 AML Słupsk          3-j  Piła              10.06  11.34-22
10.64   +2.1 Cezary     Łazowy          040104 Nadodrze Powodowo   2h3  Lublin            18.07  10.75-22
10.64   +2.4 Jakub      Pietrusa II     180205 UKS Stryszawa       5A   Lublin            18.07  10.58-21

150 m (16.00)
15.34   +0.4 Dominik    Kopeć           050395 Agros Zamość        1r2  Olsztyn           03.09  15.98-20
15.51   +0.4 Łukasz     Żok             170501 ALKS AJP Gorzów     2r2  Olsztyn           03.09  -0-
15.52   +0.9 Przemysław Słowikowski     201193 MKL Szczecin        1    Szczecin          14.05  15.67-20
15.54   +0.4 Karol      Zalewski        070893 AZS UWM Olsztyn     3r2  Olsztyn           03.09  15.26-14
15.69   +0.9 Anton      Bachórski       180702 MKL Szczecin        2    Szczecin          14.05  16.62-22
wind / z wiatrem
15.63   +2.6 Dawid      Tatara          270704 Lumel Zielona-Góra  1r4  Bełchatów         03.05  -0-

200 m (21.00-21.50) - WA: 20.16
20.49   +0.7 Albert     Komański        070200 Resovia Rzeszów     3    Bydgoszcz         06.06  20.78-22
20.50   -1.3            Komański                                   2A   Chorzów           25.06
20.55   +1.3            Komański                                   1r2  Wetzlar           24.05
20.63   +1.0 Marek      Zakrzewski      181205 AML Słupsk          1    Jerusalem         09.08  20.90-22
20.67   -0.3 Dominik    Kopeć           050395 Agros Zamość        1r1  Lublin            28.05  20.59-18
20.69   -0.5 Przemysław Słowikowski     201193 MKL Szczecin        2A   Kladno            13.06  20.27-22
20.73   -0.1 Łukasz     Żok             170501 ALKS AJP Gorzów     1    Gorzów            29.07  20.68i/20.66w-22
20.74   -0.1            Komański                                   2    Gorzów            29.07
20.75   +0.4 Igor       Bogaczyński     071103 MKL Jarocin         1r4  Włocławek         02.07  21.16-21/20.72w-22
20.75   +1.1            Żok                                        5s3  Chengdu           04.08
20.76   +0.7            Słowikowski                                6    Bydgoszcz         06.06
20.76   +0.2            Komański                                   1A   Poznań            18.06
20.77   +0.2            Słowikowski                                2A   Poznań            18.06
20.78   -0.3            Zakrzewski                                 1=B  Poznań            18.06
20.78   -0.3            Żok                                        1=B  Poznań            18.06
20.79   +0.4            Żok                                        2r4  Włocławek         02.07
20.80   +1.6 Łukasz     Żak             310597 AZS UMCS Lublin     4s2  Chengdu           04.08  21.29-20
20.85   +1.0 Dawid      Tatara          270704 Lumel Zielona-Góra  1r1  Łódź              20.05  21.64-22
20.85   -0.9 Patryk     Wykrota         131100 Stal Ostrów Wlkp.   1r1  Jelenia Góra      12.07  20.67-22
20.87   +0.7            Wykrota                                    7    Bydgoszcz         06.06
20.88   +1.9            Zakrzewski                                 1s2  Jerusalem         09.08
20.92   +1.6            Słowikowski                                5    Banská Bystrica   20.07
20.92   +1.5 Tomasu     Chida           110402 ULKS MOSiR Sieradz  2r1  Tokyo             10.09  21.12-22
20.93   +1.0            Żak                                        1r1  Warszawa          04.06
20.94   -1.7            Żok                                        1r16 Poznań            21.05
20.95   -1.5            Bogaczyński                                1r1  Gorzów            27.05
20.95   +0.4            Żak                                        1r1  Warszawa          09.07
20.96   -0.8 Marcin     Karolewski      161202 Stal Ostrów Wlkp.   1r1  Jelenia Góra      17.06  21.33-22
20.97   -0.3            Słowikowski                                2r1  Lublin            28.05
20.99   +0.5            Żak                                        1r1  Lublin            17.06
20.99   +0.5            Wykrota                                    1h3  Gorzów            28.07
21.00   +0.9            Wykrota                                    2r3  Wetzlar           24.05
21.00   -0.3            Wykrota                                    3B   Poznań            18.06
                        (33/11)
21.02   +0.6 Adam       Łukomski        060901 AZS-AWF Wrocław     2A   Annecy            11.06  21.13/20.73w-22
21.06   +0.7 Fabian     Brylowski       090107 Chojniczanka        1r1  Złocieniec        02.09  22.96-22
21.18   +1.8 Szymon     Szachniewicz    260501 AZS-AWF Wrocław     1r1  Łódź              28.05  21.16-20
21.19   +1.8 Patryk     Grzegorzewicz   260502 AZS UMCS Lublin     1r1  Chorzów           11.06  21.22-21
21.25   +1.1 MaksymilianSzwed           060804 AZS Łódź            1r2  Łódź              28.05  22.02-22
21.28   -2.3 Karol      Zalewski        070893 AZS UWM Olsztyn     1r1  Warszawa          14.05  20.26-16
21.28   +0.4 Jan        Suchorowski     211001 Ursynów Warszawa    2r1  Warszawa          09.07  21.76-22
21.30   +0.4 Jakub      Chmiel          080201 AZS UMCS Lublin     3r1  Warszawa          09.07  21.46-22
21.31   -0.9 Bartosz    Taradaj         221201 AZS-AWF Katowice    2r1  Jelenia Góra      12.07  21.59-21
                        20
21.36   +1.0 Dariusz    Kowaluk         160496 AZS-AWF Warszawa    3r1  Warszawa          04.06  20.95-18
21.36   -1.5 Adam       Kadyło          070703 AZS-AWF Wrocław     1r5  Jelenia Góra      12.07  21.57-22
21.37   +0.5 Adrian     Brzeziński      240898 MKL Toruń           3h3  Gorzów            28.07  20.77-22
21.41   +1.7 Przemysław Kozłowski       220198 AZS-AWF Katowice    1r2  Jelenia Góra      17.06  21.24-21
21.43   -0.8 Kacper     Cegła           021104 Stal Ostrów Wlkp.   2r1  Jelenia Góra      17.06  21.75-22
21.43   +0.4 Cezary     Łazowy          040104 Nadodrze Powodowo   4r1  Warszawa          09.07  21.35-22
21.45   +1.7 Dominik    Łuczyński       110102 AZS-AWF Wrocław     2r2  Jelenia Góra      17.06  21.41-22
21.46   -0.8 Szymon     Dziuba          201099 AZS-AWF Warszawa    1r1  Warszawa          20.05  21.02-22
21.48   +1.7 Dominik    Paś             281103 AZS-AWF Wrocław     3r2  Jelenia Góra      17.06  22.51-22
21.49   -0.9 Kajetan    Duszyński       120595 AZS Łódź            2r15 Poznań            21.05  21.40-22
                        30
wind / z wiatrem
20.51   +2.8 Marek      Zakrzewski      181205 AML Słupsk          1A   Lublin            20.07  20.90-22
20.74   +2.3            Żok                                        2h5  Espoo             15.07
20.98   +3.6            Żak                                        1r1  Lublin            24.06
21.10   +2.8 Cezary     Łazowy          040104 Nadodrze Powodowo   2A   Lublin            20.07  21.35-22
21.39   +2.4 Cyprian    Adamcio         280503 Stal Ostrów Wlkp.   1r1  Jelenia Góra      24.06  21.74/21.42w-22
21.42   +2.1 Michał     Gorzkowicz      210505 Wawel Kraków        1r1  Kraków            10.06  21.34-22
21.43   +2.9 Kacper     Cegła           021104 Stal Ostrów Wlkp.   2r3  Piła              11.06  21.75-22
21.45   +2.8 Jakub      Śliwa           051104 Gimnazjon Płońsk    3A   Lublin            20.07  21.71-22

300 m (34.00)
32.79        Adam       Łukomski        060901 AZS-AWF Wrocław     1r2  Turnov            23.05  35.45-20
33.00        Karol      Zalewski        070893 AZS UWM Olsztyn     1r2  Olsztyn           03.09  31.93-14
33.46        Damian     Trzaska         030200 Mazovia Ciechanów   1r2  Kielce            14.05  33.18-22
33.55        Jan        Wawrzkowicz     190201 AZS Poznań          1r1  Poznań            29.04  33.68-22
33.69        Mateusz    Rzeźniczak      230798 RKS Łódź            1r1  Warszawa          21.07  38.47-22
33.77        MaksymilianSzwed           060804 AZS Łódź            1r1  Sieradz           06.05  34.42-22
33.80        Mikołaj    Buzała          170498 AZS Poznań          1    Gorzów            27.05  34.02-21
33.95        Mikołaj    Kotyra          290301 AZS UMCS Lublin     1r1  Lublin            13.05  33.50-22
33.96        Adam       Paździerz       110900 AZS-AWF Katowice    1r1  Jelenia Góra      12.07  34.44-22

400 m (46.50-48.00) - WA: 45.00
45.53        Igor       Bogaczyński     071103 MKL Jarocin         1    Chorzów           04.06  -0-
45.70        MaksymilianSzwed           060804 AZS Łódź            1A   Lublin            19.07  47.49-22
45.81        Karol      Zalewski        070893 AZS-AWF Katowice    2    Chorzów           04.06  45.11-18
45.82        Mateusz    Rzeźniczak      230798 RKS Łódź            5    Chengdu           03.08  46.10-21
45.86                   Szwed                                      3    Chorzów           04.06
45.87                   Zalewski                                   8    Chorzów           16.07
45.90        Kajetan    Duszyński       120595 AZS Łódź            1r1  Kraków            22.07  44.92-21
45.95                   Zalewski                                   4B   Chorzów           23.06
46.00                   Zalewski                                   2A   Forbach           28.05
46.00                   Duszyński                                  2    Marseille         17.07
46.10                   Zalewski                                   1    Gorzów            28.07
46.11                   Bogaczyński                                1r3  Włocławek         01.07
46.11                   Bogaczyński                                2    Gorzów            28.07
46.11                   Rzeźniczak                                 2s2  Chengdu           02.08
46.16                   Szwed                                      1r1  Jelenia Góra      12.07
46.17                   Duszyński                                  3    Gorzów            28.07
46.18                   Duszyński                                  1r1  Tilburg           25.05
46.31                   Szwed                                      3    Jerusalem         09.08
46.33                   Szwed                                      1r1  Łódź              20.05
46.33        Adam       Łukomski        060901 AZS-AWF Wrocław     4    Chorzów           04.06  48.04-19
46.36                   Rzeźniczak                                 5    Chorzów           04.06
46.40                   Szwed                                      1h3  Jerusalem         07.08
46.50        Daniel     Sołtysiak       060901 AZS Poznań          1r1  Warszawa          25.06  46.67-22
                        (23/7)
46.83        Patryk     Grzegorzewicz   260502 AZS UMCS Lublin     2r1  Warszawa          25.06  46.73-22
46.84        Remigiusz  Zazula          240103 AZS UMCS Lublin     1r1  Lublin            28.05  46.68-22
46.87        MaksymilianKlepacki        141198 Podlasie Białystok  2r8  Poznań            19.05  46.09-22
                        10
46.94        Michał     Wróbel          040302 AZS-AWF Katowice    1r1  Gliwice           18.06  47.00-22
47.10        Jan        Wawrzkowicz     190201 AZS Poznań          1r2  Włocławek         01.07  46.75-22
47.15        Mikołaj    Buzała          170498 AZS Poznań          1r10 Poznań            19.05  47.16-22
47.23        Damian     Trzaska         030200 Mazovia Ciechanów   2    Białystok         11.06  -0-
47.25        Mateusz    Borkowski       020497 AZS-AWF Warszawa    3r2  Gdańsk            10.06  48.05-20
47.29        Mikołaj    Kotyra          290301 AZS UMCS Lublin     3r1  Lublin            28.05  47.50-20
47.34        Adam       Paździerz       110900 AZS-AWF Katowice    7    Gorzów            28.07  47.48-22
47.49        Dawid      Buck            111199 AZS PO Opole        2r1  Jelenia Góra      12.07  47.29-21
47.52        Tymoteusz  Zimny           140398 AZS Poznań          2r1  Warszawa          09.07  46.04-17
47.71        Adam       Kadyło          070703 AZS-AWF Wrocław     6r2  Gdańsk            10.06  47.60-22
                        20
47.79        Jakub      Chmielarz       040902 AZS Poznań          1r2  Jelenia Góra      12.07  49.03-22
47.80        Michał     Kijewski        251005 Sokół Węgorzewo     2A   Lublin            19.07  48.64-22
47.82        Jakub      Pędziwiatr      110999 LKS MOSiR Sieradz   2r1  Łódź              28.05  48.67-22
47.83        Maciej     Hołub           300198 AZS UMCS Lublin     1r1  Lublin            24.06  46.63-19
47.86        Jakub      Olejniczak      270297 Wieliczanka         1r2  Chorzów           04.06  47.50-21
47.86        Mateusz    Wójcik          070898 AZS Łódź            1r2  Gliwice           18.06  47.10-22
47.87        Jakub      Szkudlarek      170101 RKS Łódź            1r2  Warszawa          25.06  49.08-22
47.91        Michał     Łowicki         031004 AZS-AWFiS Gdańsk    3r1  Warszawa          09.07  48.49-22
47.96        Szymon     Mikołajczak     050404 MKS Czechowice-Dz.  3A   Lublin            19.07  48.29-21
47.97        Bartosz    Sołtysiak       060901 ALKS AJP Gorzów     6r1  Lublin            28.05  47.13-22
                        30

500 m (1:03.0)

600 m (1:18.0)
1:17.34      Filip      Ostrowski       120701 RKS Łódź            2    Olsztyn           03.09  1:20.70-20
1:17.68      Jakub      Szkudlarek      170101 RKS Łódź            1r1  Łódź              20.05  1:21.34i-18

800 m (1:47.0-1:51.0) - WA: 1:44.70
1:44.30      Mateusz    Borkowski       020497 AZS-AWF Warszawa    4s1  Budapest          24.08  1:44.79-22
1:45.30      Filip      Ostrowski       120701 RKS Łódź            6s2  Budapest          24.08  1:46.89-22
1:45.35                 Ostrowski                                  1    Sopot             30.08
1:45.38      Michał     Rozmys          130395 Barnim Goleniów     2    Sopot             30.08  1:45.32-18
1:45.39                 Borkowski                                  7    Madrid            22.07
1:45.40                 Borkowski                                  1h2  Budapest          22.08
1:45.62                 Ostrowski                                  1r11 Karlsruhe         20.05
1:45.67                 Ostrowski                                  1A   Chorzów           04.06
1:45.76                 Ostrowski                                  4h4  Budapest          22.08
1:45.79                 Borkowski                                  3A   Chorzów           04.06
1:45.82                 Borkowski                                  3    Grosseto          27.05
1:46.12                 Borkowski                                  4    Bydgoszcz         06.06
1:46.15                 Rozmys                                     3    Poznań            18.06
1:46.22                 Borkowski                                  2    Dessau-Roßlau     17.06
1:46.23                 Rozmys                                     4A   Chorzów           04.06
1:46.35                 Rozmys                                     5    Bydgoszcz         06.06
1:46.36      Patryk     Sieradzki       061098 Zawisza Bydgoszcz   5    Poznań            18.06  1:45.13-22
1:46.41      Kacper     Lewalski        070503 AZS UWM Olsztyn     1r1  Włocławek         01.07  1:44.84-21
1:46.41                 Sieradzki                                  6    Barcelona         05.07
1:46.47                 Sieradzki                                  7A   Chorzów           04.06
1:46.50                 Sieradzki                                  7    Bydgoszcz         06.06
1:46.58                 Lewalski                                   8    Bydgoszcz         06.06
1:46.70                 Ostrowski                                  2r1  Włocławek         01.07
1:46.78                 Lewalski                                   9A   Chorzów           04.06
1:46.83      Maciej     Wyderka         290702 AZS-AWF Katowice    10A  Chorzów           04.06  1:48.39-22
1:46.87                 Lewalski                                   6A   Forbach           28.05
1:46.94      Jakub      Augustyniak     040901 RKS Łódź            11A  Chorzów           04.06  1:46.72-22
1:46.95                 Rozmys                                     1    Gorzów            29.07
1:47.00                 Ostrowski                                  2    Gorzów            29.07
1:47.00                 Wyderka                                    1s3  Chengdu           05.08
1:47.01                 Borkowski                                  3    Gorzów            29.07
1:47.08                 Wyderka                                    8    Kladno            13.06
                        (32/7)
1:47.25      Bartosz    Kitliński       110604 AZS UMCS Lublin     1B   Chorzów           04.06  1:48.34-22
1:47.32      Jakub      Chmielarz       040902 AZS Poznań          3r1  Włocławek         01.07  1:50.66-22
1:48.92      Igor       Hawełko         170304 BKS Bydgoszcz       8r1  Halluin           28.06  1:53.38-22
                        10
1:48.99      Michał     Kitliński       140598 AZS UMCS Lublin     4r2  Gdańsk            10.06  1:48.99-19
1:49.14      Jakub      Szkudlarek      170101 RKS Łódź            5r2  Gdańsk            10.06  1:49.30-20
1:49.35      Michał     Groberski       100600 Barnim Goleniów     6    Sopot             30.08  1:54.32-22
1:49.47      Adam       Masaczyński     050201 KKL Kielce          6r1  Włocławek         01.07  1:49.56-21
1:49.67      Kacper     Skibiak         200200 Oleśniczanka        1r1  Łódź              28.05  1:53.02-20
1:49.77      Damian     Wiśniewski      301000 Olimpia Grudziądz   4B   Chorzów           04.06  1:51.25-22
1:50.04      Daniel     Dominiak        100401 Olsza Olszyna       7r1  Włocławek         01.07  1:50.97-22
1:50.12      Kamil      Oleszek         110498 AZS UMCS Lublin     6B   Chorzów           04.06  1:50.02-22
1:50.12      Karol      Makiła          310105 Cartusia Kartuzy    7B   Chorzów           04.06  1:55.99-22
1:50.45      Michał     Piątek          160603 Budowlani Częst.    8r1  Włocławek         01.07  1:50.39-22
                        20
1:51.08      Robert     Wiatrzyk        270400 Tomasovia           4h2  Gorzów            28.07  1:52.37-22

1000 m (2:22.0-2:25.0)
2:24.49      Adam       Masaczyński     050201 KKL Kielce          1    Kielce            14.05  2:24.62-18
2:25.06      Michał     Rozmys          130395 Barnim Goleniów     9h4  Budapest          19.08  2:17.21-21

1500 m (3:42.0-3:50.0) - WA: 3:34.20
3:36.03 NUR  Filip      Ostrowski       120701 RKS Łódź            10   Bydgoszcz         06.06  3:43.82-22
3:36.21      Maciej     Wyderka         290702 AZS-AWF Katowice    12   Bydgoszcz         06.06  3:42.24-22
3:36.26      Michał     Rozmys          130395 Barnim Goleniów     11h4 Budapest          19.08  3:32.43-22
3:37.22                 Rozmys                                     8    Rabat             28.05
3:38.23                 Rozmys                                     3A   Sollentuna        11.06
3:38.78      Andrzej    Kowalczyk       301198 Kraków Athletics T. 7    Poznań            18.06  3:37.76-22
3:38.80                 Ostrowski                                  7    Chorzów           24.06
3:39.07                 Ostrowski                                  2    Grosseto          27.05
3:39.45                 Kowalczyk                                  8A   Geneve            10.06
3:39.66      Michał     Groberski       100600 Barnim Goleniów     1    Warszawa          17.09  3:45.54-22
3:41.13                 Wyderka                                    7    Grosseto          27.05
3:41.15                 Groberski                                  8    Praha             05.06
3:41.33                 Rozmys                                     12   Bellinzona        04.09
3:41.56                 Groberski                                  1r1  Wałcz             10.08
3:41.73                 Groberski                                  8    Grosseto          27.05
3:41.79                 Ostrowski                                  1    Gorzów            27.07
3:41.80                 Groberski                                  9    Poznań            18.06
3:41.82                 Rozmys                                     2    Gorzów            27.07
                        (18/5)
3:43.59      Bartosz    Kitliński       110604 AZS UMCS Lublin     1r1  Lublin            20.07  4:01.91-20
3:44.63      Kamil      Herzyk          140404 SLiS JT Bielsko-B.  2r1  Lublin            20.07  3:50.19-22
3:44.95      Szymon     Żywko           120499 AZS UMCS Lublin     10   Poznań            18.06  3:41.34-20
3:45.33      Maciej     Megier          260403 AZS-AWFiS Gdańsk    11   Poznań            18.06  3:52.63i-22
3:46.13      Filip      Rak             030203 AZS PO Opole        18   Ostrava           27.06  3:42.96-22
                        10
3:46.19      Robert     Kulik           250102 AZS-AWF Wrocław     2r1  Białogard         12.07  3:48.23-22
3:46.54      Konrad     Pogorzelski     060303 AD RT Nowa Sól      3    Warszawa          17.09  3:44.48-22
3:46.94      Aleksander Wiącek          020700 Start Otwock        1    Warszawa          21.07  3:45.79-21
3:48.37      Patryk     Błaszczyk       221096 Jantar Ustka        1r2  Gdańsk            10.06  3:51.57-19
3:48.69      Krzysztof  Wasiewicz       030192 Kondycja Piaseczno  3    Warszawa          21.07  3:52.88-21
3:48.76      Kacper     Skibiak         200200 Oleśniczanka        3r1  Wałcz             10.08  3:51.60-22
3:48.88      Adrian     Romberg         210403 AZS-AWF Katowice    2    Kraków            22.07  3:49.61-22
3:48.98      Bartosz    Kucharski       201100 Kondycja Piaseczno  4    Warszawa          21.07  3:54.19-22
3:49.20      Grzegorz   Petrusiewicz    160596 AZS Łódź            5    Warszawa          21.07  3:50.57-20
3:49.31      Dawid      Borowski        210799 Stal Ostrów Wlkp.   7    Gorzów            27.07  3:51.55i-22
                        20
3:49.34      Krzysztof  Turski          080600 RLTL Optima Radom   3r4  Houston           24.03  3:49.68-21
3:49.35      Dawid      Komoda          260403 Pomorze Stargard    8    Gorzów            27.07  3:52.26-22
3:49.83      Mikołaj    Czechowicz      041203 Gwda Piła           5r1  Białogard         12.07  3:56.09-21
3:49.89      Michał     Piątek          160603 Budowlani Częstoch. 2r2  Gdańsk            10.06  3:55.06-22

mile / mila (4:10.0)

2000 m (5:15.0)

3000 m (8:00.0-8:20.0)
7:45.70      Michał     Groberski       100600 Barnim Goleniów     4    Trier             08.09  8:19.01-22
7:59.02      Kamil      Herzyk          140404 SLiS JT Bielsko-B.  1    Chorzów           04.06  8:22.65-22
7:59.72      Maciej     Megier          260403 AZS-AWFiS Gdańsk    2    Chorzów           04.06  8:32.87-21
8:05.31      Aleksander Wiącek          020700 Start Otwock        7A   Belfast           13.05  8:01.03i-21
8:10.34      Marcin     Biskup          281299 Zawisza Bydgoszcz   4    Chorzów           04.06  8:12.20-22
8:13.20      Patryk     Błaszczyk       221096 Jantar Ustka        1    Białogard         17.06  8:28.12-20
8:18.37      Wiktor     Antosz          191002 Kraków Athletics T. 5    Chorzów           04.06  8:43.91-22
8:19.09      Adrian     Romberg         210403 AZS-AWF Katowice    6    Chorzów           04.06  8:17.70-22

5000 m (14:00.0-14:30.0) - WA: 13:07.00
13:51.25     Szymon     Żywko           120499 AZS UMCS Lublin     8r2  Karlsruhe         20.05  14:20.03-22
13:52.61     Mateusz    Gos             070602 RLTL Optima Radom   1    Oleśnica          10.06  14:16.87-22
13:55.60     Marcin     Biskup          281299 Zawisza Bydgoszcz   2    Gorzów            29.07  14:36.95-22
13:59.69     Aleksander Wiącek          020700 Start Otwock        7D   Heusden-Zolder    15.07  14:05.20-21
14:01.89     Maciej     Megier          260403 AZS-AWFiS Gdańsk    3    Gorzów            29.07  14:13.97-22
14:07.00     Kamil      Jastrzębski     260892 Ducla Acad.Warszawa 2r3  Warszawa          25.06  14:04.62-20
14:13.05     Michał     Groberski       100600 Barnim Goleniów     5    Gorzów            29.07  14:41.55-22
14:15.51     Mikołaj    Czeronek        151100 Śląsk Wrocław       6    Gorzów            29.07  14:16.28-22
14:20.11     Konrad     Pogorzelski     060303 AD RT Nowa Sól      2u23 Piaseczno         27.05  14:09.29-22
14:23.64     Szymon     Kulka           220693 RLTL Optima Radom   7    Gorzów            29.07  13:58.88-17
                        10
14:24.24     Bartosz    Kwieciński      150697 LLKS Osowa Sień     5    Jacksonville      16.03  14:56.59-21
14:25.97     Michał     Zieleń          200902 Resovia Rzeszów     3u23 Piaseczno         27.05  14:37.88-21
14:25.98     Wiktor     Antosz          191002 Kraków Athletics T. 4u23 Piaseczno         27.05  14:58.02-22

10000 m (29:00.0-30:00.0) - WA: 27:10.00
29:17.80     Mateusz    Gos             070602 RLTL Optima Radom   1r3  Olkusz            22.04  29:54.51-22
29:25.26     Konrad     Pogorzelski     060303 AD RT Nowa Sól      16A  Burjassot         25.03  -0-
29:38.38     Mateusz    Kaczor          030397 RLTL Optima Radom   2r3  Olkusz            22.04  29:19.09-22

5 km (14:30)
13:46        Patryk     Kozłowski       101198 RLTL Optima Radom   4    Armagh            09.02  14:15-21
14:08        Adam       Głogowski       020993 Ekonomik Lębork     35   Armagh            09.02  14:26-21
14:19        Aleksander Wiącek          020700 Start Otwock        2    Wiązowna          26.02  14:21-22
14:19        Sebastian  Nowicki         040794 OKL Oborniki        18   Barcelona         31.12  14.24-22
14:23        Szymon     Dorożyński      060392 AZS PO Opole        65   Armagh            09.02  14.26-19
14:24        Mateusz    Kaczor          030397 RLTL Optima Radom   4    Warszawa          05.11  14:15-22
14:26        Mateusz    Mrówka          140894 SSA Pszczyna        5    Warszawa          05.11  ?
14:27        Oliwier    Mutwil          271099 ROW Rybnik          3    Wiązowna          26.02  15:22-22

10 km (30:00)
28:54        Krystian   Zalewski        110489 Barnim Goleniów     1    Poznań            12.03  28:57-22
29:01        Adam       Nowicki         240890 MKL Szczecin        6    Manchester        21.05  28:44-22
29:11        Patryk     Kozłowski       101198 RLTL Optima Radom   2    Poznań            12.03  29:03-22
29:32        Szymon     Dorożyński      060392 AZS PO Opole        3    Poznań            12.03  31:34-15
29:37        Mateusz    Gos             070602 RLTL Optima Radom   1    Gdańsk            05.08  31:16-22
29:43        Mateusz    Kaczor          030397 RLTL Optima Radom   2    Gdańsk            05.08  29:48-22
29:46        Dariusz    Boratyński      260997 AZS-AWF Wrocław     1    Trzebnica         31.12  29:28-22
29:47        Mateusz    Mrówka          140894 SSA Pszczyna        4    Lublin            22.10  30:24-22
29:54        Sebastian  Nowicki         040794 OKL Oborniki        4    Poznań            12.03  31:42-22
29:56        Kamil      Jastrzębski     260892 Ducla Acad.Warszawa 3    Gdańsk            05.08  29:32-20
                        10
29:56        Arkadiusz  Gardzielewski   120686 Śląsk Wrocław       1    Poznań            11.11  28:55-17

HMar / Półmaraton (63.30-65:00)
63:24        Krystian   Zalewski        110489 Barnim Goleniów     1    Wiązowna          26.02  61:32-20
63:27        Mateusz    Kaczor          030397 RLTL Optima Radom   1    Warszawa          02.09  63:31-22
63:54        Adam       Nowicki         240890 MKL Szczecin        17   Istanbul          30.04  62:51-22
64:01        Tomasz     Grycko          160992 Bliza Władysławowo  1    České Budějovice  03.06  64:05-19
64:18        Arkadiusz  Gardzielewski   120686 Śląsk Wrocław       1    Tarnowo Podgórne  20.05  63:18-17

Mar / Maraton (2:14:00-2:25:00) - WA: 2:09:40
2:09:48      Adam       Nowicki         240890 MKL Szczecin        24   Sevilla           19.02  2:10:21-21
2:12:34                 Nowicki                                    5    Poznań            22.10
2:12:38      Mateusz    Kaczor          030397 RLTL Optima Radom   6    Poznań            22.10  -0-
2:13:13      Kamil      Jastrzębski     260892 Ducla Acad.Warszawa 34   Berlin            24.09  2:11:08-21
2:14:10      Kamil      Karbowiak       020595 Kotwica Brzeg       2    Łódź              16.04  2:10:35-21
2:16:28      Krystian   Zalewski        110489 Barnim Goleniów     11   Praha             07.05  2:10:14-21
2:17:48      Artur      Olejarz         190988 MKL Szczecin        4    Warszawa          24.09  -0-
2:18:09      Andrzej    Witek           130792 MKS Siechnice       103  Valencia          03.12  2:23:32-19
2:18:14      Yared      Shegumo         110183 AZS-AWF Warszawa    8    Poznań            22.10  2:10:34-13
2:19:01      Szymon     Kulka           220693 RLTL Optima Radom   5    Łódź              16.04  2:14:35-19
2:19:21      Florian    Pyszel          240395 SP Warszawa         120  Valencia          03.12  -0-
                        10
2:20:10      Michał     Wendland        240389 MKS Siechnice       40   Rotterdam         16.04  2:30:23-22
2:20:12      Krzysztof  Gosiewski       300588 Zawisza Bydgoszcz   9    Poznań            22.10  2:18:34-21
2:20:33      Andrzej    Rogiewicz       010393 MKS Inowrocław      6    Łódź              16.04  2:18:30-19
2:20:47      Bartłomiej Stajniak        110291 AZS PO Opole        145  Valencia          03.12  2:21:51-21
2:21:30      Patryk     Pawłowski       041193 RLTL Optima Radom   7    Łódź              16.04  2:30:31-22
2:21:47      Adrian     Bednarek        251090 Start Nakło         5    Firenze           26.11  2:25:17-22
2:22:01      Adrian     Przybyła        110491 Prefbet-Sonarol     1    Dębno             16.04  2:33:59-21
2:23:32      Damian     Świerdzewski    270693 Prefbet-Sonarol     8    Łódź              16.04  2:19:56-22
2:23:47      Krzysztof  Hadas           230896 niest.Poznań        12   Buri Ram          21.01  -0-
2:24:44      Grzegorz   Kujawski        190378 LKS Ziemi Puckiej   11   Poznań            22.10  2:23:59-22
                        20

100 km (8:00:00)
7:41:04      Artur      Bujnowski       050987 ROW Rybnik          1    Jarantów          28.10  -0-
7:50:12      Bartłomiej Pająk           181189 Ursynów Warszawa    2    Jarantów          28.10  -0-
7:53:44      Krzysztof  Komraus         080590 PressGlass Łąka     3    Jarantów          28.10  ?

2000 mS / 2000 m prz. (5:50.0)
5:32.33 NUR  Adam       Kołodziej       240401 Wisła Sandomierz    1    Warszawa          28.05  5:38.06-22
5:36.57      Maciej     Megier          260403 AZS-AWFiS Gdańsk    9r1  Pliezhausen       14.05  5:45.25-22
5:42.24      Mikołaj    Czeronek        151100 Śląsk Wrocław       1    Białogard         17.06  5:50.57-20
5:47.09      Adam       Ochnik          300402 Polonia Pasłęk      2    Warszawa          14.05  5:49.84-21
5:48.93      Adam       Bajorski        110904 RLTL Optima Radom   1r1  Lublin            19.07  5:52.08-22
 
3000 mS / 3000 m prz. (8:42.0-9:05.0) - WA: 8:15.00
8:35.50      Maciej     Megier          260403 AZS-AWFiS Gdańsk    1    Oleśnica          10.06  8:55.26-22
8:37.93                 Megier                                     1r2  Oordegem          27.05
8:38.84                 Megier                                     1    Wałcz             10.08
8:40.23                 Megier                                     1    Włocławek         01.07
8:42.24      Mateusz    Kaczmarek       190396 BKS Bydgoszcz       19r1 Oordegem          27.05  8:48.07-22
8:42.24      Adam       Kołodziej       240401 Wisła Sandomierz    2    Włocławek         01.07  8:49.36-22
8:43.47      Adam       Ochnik          300402 Polonia Pasłęk      3    Włocławek         01.07  9:01.24-22
8:43.72      Mikołaj    Czeronek        151100 Śląsk Wrocław       2    Wałcz             10.08  8:47.71-22
8:46.38      Wiktor     Antosz          191002 Kraków Athletics T. 4    Włocławek         01.07  9:11.80-22
8:49.64      Szymon     Skalski         080202 niestowarzyszony    5    Włocławek         01.07  8:58.08-22
8:55.37      Mikołaj    Czechowicz      041203 Gwda Piła           6    Włocławek         01.07  9:11.62-22
8:56.78      Adam       Bajorski        110904 RLTL Optima Radom   1    Warszawa          28.05  -0-
9:02.65      Krzysztof  Zieliński       140705 Talex Borzytuchom   7    Jerusalem         10.08  -0-
                        10
9:04.76      Kamil      Szymaniak       200790 MKL Toruń           7    Gorzów            27.07  9:13.85-22
9:05.02      Michał     Zieleń          200902 Resovia Rzeszów     7    Włocławek         01.07  8:56.36-21

110 mH / 110 m ppł. (14.00-14.50) - WA: 13.28
13.43    0.0 Krzysztof  Kiljan          301299 AZS-AWF Warszawa    1h-  Warszawa          17.06  13.62-22
13.49    0.0 Damian     Czykier         100892 Podlasie Białystok  3h3  Budapest          20.08  13.25/13.22w-22
13.52   +0.8            Kiljan                                     1    Warszawa          17.06
13.54   -0.6 Jakub      Szymański       220702 SKLA Sopot          1    Włocławek         01.07  13.50-22
13.55   -0.2            Kiljan                                     3    Chengdu           05.08
13.56   -0.1            Szymański                                  1h2  Włocławek         01.07
13.57   -0.3            Czykier                                    1    Gorzów            29.07
13.58   +0.5            Szymański                                  6    Ostrava           27.06
13.62   +1.2            Szymański                                  1    Poznań            19.05
13.62   +1.1            Kiljan                                     6    Bydgoszcz         06.06
13.62   -0.6            Szymański                                  6    Tomblaine         18.06
13.63   +0.6            Kiljan                                     2r2  Oulu              08.07
13.63   +0.3            Szymański                                  3s1  Espoo             14.07
13.64   +0.7            Kiljan                                     3h2  Bydgoszcz         06.06
13.64   +0.5            Czykier                                    7    Ostrava           27.06
13.64   +1.9            Szymański                                  1    Sopot             30.08
13.64   -0.1            Czykier                                    6    Zürich            31.08
13.65   +0.5            Szymański                                  6    Espoo             15.07
13.65   +0.3            Czykier                                    9h1  Chorzów           16.07
13.65   -0.6            Szymański                                  7h4  Budapest          20.08
13.65   +1.9            Kiljan                                     2    Sopot             30.08
13.66   -0.3            Kiljan                                     2    Gorzów            29.07
13.67   +0.2            Kiljan                                     4    Chorzów           04.06
13.68   +0.2            Szymański                                  5    Chorzów           04.06
13.68   +0.5            Czykier                                    1h2  Gorzów            29.07
13.70   -0.2            Szymański                                  3h3  Chengdu           04.08
13.71   +0.2            Czykier                                    7    Bellinzona        04.09
13.72   +0.4            Kiljan                                     8A   Chorzów           24.06
13.73   -0.5            Kiljan                                     3    Limassol          25.05
13.78    0.0            Szymański                                  1h4  Espoo             14.07
13.79   +0.5            Szymański                                  2h2  Gorzów            29.07
13.80   +0.4            Czykier                                    8    Montreuil         31.05
13.80   +0.5            Kiljan                                     8    Berlin            03.09
13.83   -1.3            Czykier                                    9    Rabat             28.05
13.86   -1.9            Szymański                                  5h1  Bydgoszcz         06.06
13.90   +0.8            Kiljan                                     1h1  Gorzów            29.07
13.92   -0.3 Michał     Sierocki        120999 AZS UMCS Lublin     3    Gorzów            29.07  13.63-19
13.93   -1.4            Szymański                                  1h4  Poznań            19.05
13.97   -0.2            Czykier                                    7s1  Budapest          21.08
                        (39/4)
14.03   +0.4 Olgierd    Michniewski     181100 RLTL Optima Radom   1    Warszawa          21.07  13.82-22
14.25   +0.5 Jędrzej    Radzewicz       150201 ALKS AJP Gorzów     3h2  Gorzów            29.07  14.90-21
14.31   +1.8 Rafał      Horbowicz       010498 Warszawianka        D    Náxos             18.05  14.31-20
14.35   +1.2 Krystian   Siniło          021000 Podlasie Białystok  2    Poznań            19.05  14.47-22
14.41   -0.6 Paweł      Miezianko       120703 Podlasie Białystok  2    Włocławek         01.07  14.24j-22
wind / z wiatrem
13.58   +2.4            Kiljan                                     3h1  Chengdu           04.08
13.70   +3.1            Kiljan                                     2    Joensuu           05.07
13.80   +3.6            Kiljan                                     1h2  Joensuu           05.07
14.33   +2.7 Oskar      Łucki           110402 AZS-AWF Warszawa    2    Białystok         11.06  14.73-22
14.47   +2.7 Maciej     Babula          090803 AZS PO Opole        4    Białystok         11.06  14.19j-22
U20 (99 cm) - 14.30
13.42   +1.2 Patryk     Kamionek        201204 LA Basket Warszawa  2s2  Jerusalem         08.08
13.66   +0.9 Oskar      Bydoń           020104 AZS-AWF Kraków      2A   Lublin            20.07
13.84   +1.0 Stanisław  Woliński        100804 MKS MOS Wrocław     1    Łódź              10.06
14.06   +1.0 Hubert     Selerzyński     310104 Zawisza Bydgoszcz   2h-  Warszawa          10.06
14.18   +0.9 Bartosz    Gerega          190904 Piast Głogów        3A   Lublin            20.07
14.22   +0.9 Hubert     Woźniak         290905 MKLA Łęczyca        4A   Lublin            20.07
14.24   +0.9 Szymon     Basaj           180204 Kresy Otwock        5A   Lublin            20.07
wind / z wiatrem
13.48   +3.4 Oskar      Bydoń           020104 AZS-AWF Kraków      4s3  Jerusalem         08.08
U18 (91.4 cm) - 14.30
13.68   +0.3 Jakub      Zachara         270506 Juvenia Głuchołazy  1A   Chorzów           09.07
13.86   +0.1 Krzysztof  Korzeniowski    310106 AZS-AWF Kraków      2    Kraków            17.06
14.20   +0.3 Damian     Haehne          170607 Resovia Rzeszów     3A   Chorzów           09.07
14.21   +1.2 Bartosz    Żaczkiewicz     100806 Vis Skierniewice    1    Warszawa          25.06
14.26   +1.2 Hubert     Trościanka      260706 Uczniak Szprotawa   D    Maribor           25.07
14.27   +1.2 Ignacy     Andrzejczak     280906 Vis Skierniewice    2    Warszawa          25.06

300 mH / 300 m ppł. (38.00)
35.93 NR     Krzysztof  Hołub           270700 AZS UMCS Lublin     1    Lublin            13.05  -0-
37.15        Oskar      Gołębiowski     220100 AZS UMCS Lublin     2    Lublin            13.05  -0-
U-16 (76.2 cm)
36.79 NR-15  Michał     Kiernożycki     110908 Agros Żary          1r1  Karpacz           10.09

400 mH / 400 m ppł. (51.00-53.00) - WA: 48.70
49.36        Krzysztof  Hołub           270700 AZS UMCS Lublin     5s1  Chengdu           03.08  50.12-22
49.78                   Hołub                                      1    Gorzów            28.07
49.97                   Hołub                                      2B   Chorzów           24.06
50.03        Jakub      Olejniczak      270297 Wieliczanka         7s2  Chengdu           03.08  50.12-22
50.04                   Hołub                                      8    Chengdu           04.08
50.08                   Olejniczak                                 1    Kraków            22.07
50.20                   Hołub                                      1    Troyes            01.07
50.32                   Olejniczak                                 1r1  Warszawa          25.06
50.34                   Olejniczak                                 2    Gorzów            28.07
50.36                   Olejniczak                                 1r7  Poznań            20.05
50.38                   Hołub                                      1r2  Praha             05.06
50.38                   Olejniczak                                 3h1  Chengdu           02.08
50.44                   Hołub                                      2r1  Rehlingen         28.05
50.51                   Olejniczak                                 4    Poznań            18.06
50.53                   Olejniczak                                 1    Gorzów            27.05
50.66        Sebastian  Urbaniak        090601 Vectra Włocławek    3    Gorzów            28.07  49.68-22
50.69                   Hołub                                      2r7  Poznań            20.05
50.88                   Olejniczak                                 1h3  Gorzów            27.07
50.91                   Hołub                                      2h4  Chengdu           02.08
                        (19/3)
51.17        Piotr      Kidoń           220200 AZS-AWF Kraków      2    Kraków            22.07  51.89-22
51.51        Dawid      Buck            111199 AZS PO Opole        3r7  Poznań            20.05  51.53-22
51.99        Robert     Bryliński       020491 Wieliczanka         1    Warszawa          21.07  49.88-16
52.28        Igor       Filar           250304 ZLKL Zielona Góra   4    Banská Bystrica   24.06  52.61-22
52.40        Maciej     Kopeć           290702 Wawel Kraków        4r1  Warszawa          25.06  52.30-22
52.53        Tomasz     Lampart         050398 AZS-AWF Kraków      4r7  Poznań            20.05  52.93-22
52.55        Aleks      Stokłosa        210102 AZS PO Opole        5r7  Poznań            20.05  52.90-22
                        10
52.62        Maciej     Jończyk         050102 RKS Łódź            3h1  Gorzów            27.07  52.76-22
52.64        Oskar      Bydoń           020104 AZS-AWF Kraków      2    Gorzów            27.05  53.63y-21

HJ / Skok wzwyż (2.30-2.20-2.10) - WA: 2.32
2.33         Norbert    Kobielski       280197 MKS Inowrocław      2    Eugene            16.09  2.29i-20
                        (2.15/1  2.20/1  2.25/2  2.29/2  2.33/1  2.35/xxx)
2.28                    Kobielski                                  5=QB Budapest          20.08
2.27                    Kobielski                                  1    Poznań            20.05
2.27                    Kobielski                                  4=   Chorzów           16.07
2.26                    Kobielski                                  3A   Chorzów           25.06
2.25                    Kobielski                                  1    Opole             18.06
2.25                    Kobielski                                  10   Budapest          22.08
2.24                    Kobielski                                  1    Gorzów            28.07
2.24                    Kobielski                                  2=   Bellinzona        04.09
2.22                    Kobielski                                  1    Łódź              28.05
2.16         Mateusz    Kołodziejski    220602 Zawisza Bydgoszcz   2    Gorzów            28.07  2.23-21
2.15         Jakub      Walecki         200805 WLKS Nowe Iganie    5    Jerusalem         10.08  2.13-22
2.13         Jakub      Hołub           130102 AZS UMCS Lublin     1    Biała Podlaska    10.06  2.15-21
2.12         Marcin     Jachym          140401 Resovia Rzeszów     2    Łódź              28.05  2.15-21
2.12         Cezar      Sidya           240404 Olimpia Grudziądz   1    Słupsk            03.06  2.11-22
2.12         Sebastian  Antosiak        120706 RKS Łódź            1    Ptuj              11.06  2.09-22
2.12         Jakub      Nielub          090903 AML Słupsk          3    Gorzów            28.07  2.12i-22
2.10         Patryk     Pelc            140305 Tempo 5 Przemyśl    2=   Lublin            20.07  1.95i-22
2.10         Kewin      Małek           100505 AML Słupsk          2=   Lublin            20.07  2.14-22
                        10

PV / Skok o tyczce (5.70-5.30-5.00) - WA: 5.81
5.87sq       Piotr      Lisek           160892 OSOT Szczecin       1    St. Wendel        09.08  6.02-19
                        (5.55/1  5.75/2  5.87/2  5.92/xxx)
5.82                    Lisek                                      1    Chorzów           04.06
                        (5.42/1  5.57/2  5.72/1  5.82/1  5.91/xxx)
5.82                    Lisek                                      2    Bydgoszcz         06.06
                        (5.42/3  5.62/1  5.71/3  5.82/2  5.92/xxx)
5.82sq                  Lisek                                      1    Jockgrim          04.08
                        (5.40/1  5.60/1  5.71/1  5.82/1  5.91/xxx)
5.81sq                  Lisek                                      1    Białystok         21.05
                        (5.41/1  5.56/1  5.71/2  5.81/2  5.86/xxx)
5.80                    Lisek                                      1    Poznań            18.06
                        (5.40/1  5.60/1  5.70/1  5.80/1  5.90/xxx)
5.80                    Lisek                                      4A   Chorzów           23.06
                        (5.45/1  5.65/1  5.75/1  5.80/2  5.85/xxx)
5.76                    Lisek                                      4=   Bergen            10.06
                        (5.53/1  5.68/1  5.76/1  5.82/xxx)
5.75                    Lisek                                      3=QB Budapest          23.08
                        (5.35/1  5.55/2  5.70/1  5.75/2)
5.75         Robert     Sobera          190191 AZS-AWF Wrocław     3=QB Budapest          23.08  5.81i-15
                        (5.35/1  5.55/1  5.70/x  5.75/2)
5.75                    Lisek                                      9=   Budapest          26.08
                        (5.55/1  5.75/3  5.85/x  5.90/xx)
5.75sq                  Lisek                                      2    Wesel             10.09
                        (5.45/1  5.65/2  5.75/2  5.82/xxx)
5.73                    Lisek                                      2    Rehlingen         28.05
                        (5.45/1  5.65/1  5.73/2  5.81/xxx  5.81/x  5.71/1  5.76/x)
5.73sq                  Lisek                                      1    Schlanders        21.07
                        (5.43/1  5.63/1  5.73/3  5.83/xxx)
5.71sq                  Lisek                                      1    Duszniki          13.05
                        (5.41/1  5.51/1  5.61/2  5.71/1  5.81/xxx)
5.71                    Lisek                                      4    Chorzów           16.07
                        (5.41/1  5.61/1  5.71/1  5.81/xxx)
5.70sq                  Lisek                                      1    Recklinghausen    26.05
                        (5.30/1  5.50/1  5.70/2  5.84/xxx)
5.70                    Lisek                                      4=   Ostrava           27.06
                        (5.40/1  5.60/1  5.70/1  5.80/xxx)
5.70sq                  Lisek                                      1    Dessau-Roßlau     01.09
                        (5.40/1  5.60/2  5.70/2  5.82/xxx)
5.70                    Lisek                                      2=   Szczecin          06.09
                        (5.42/1  5.57/1  5.70/2  5.82/xxx)
5.65sq                  Lisek                                      1    Międzyzdroje      17.08
5.62         Paweł      Wojciechowski   060689 Zawisza Bydgoszcz   7    Bydgoszcz         06.06  5.93-17
5.61                    Wojciechowski                              7    Olympia           18.06
5.61sq                  Sobera                                     3=c1 Sopot             23.06
5.61                    Sobera                                     1    Gorzów            28.07
5.60                    Sobera                                     1    Oleśnica          10.06
5.57                    Sobera                                     6    Chorzów           04.06
5.57                    Wojciechowski                              7    Chorzów           04.06
5.55sq                  Sobera                                     2    Międzyzdroje      17.08
5.55                    Sobera                                     12=  Budapest          26.08
5.51sq                  Wojciechowski                              5    Duszniki          13.05
5.51sq                  Sobera                                     6    Duszniki          13.05
5.46                    Lisek                                      3    Turku             13.06
5.46                    Lisek                                      2    Gorzów            28.07
5.46                    Wojciechowski                              3    Gorzów            28.07
5.46         Michał     Gawenda         150605 Skra Warszawa       4    Gorzów            28.07  5.45-22
5.42                    Sobera                                     8=   Bydgoszcz         06.06
5.41sq                  Sobera                                     7    Białystok         21.05
5.41sq                  Wojciechowski                              5    Sopot             23.06
5.35                    Sobera                                     7    Dessau-Roßlau     17.06
5.35                    Wojciechowski                             12=QA Budapest          23.08
5.31         Bartosz    Marciniewicz    241102 AZS-AWF Warszawa    1    Łódź              28.05  5.10i-22
5.30                    Marciniewicz                               1c1  Łódź              30.05
5.30                    Gawenda                                    1    Banská Bystrica   24.06
5.30                    Gawenda                                    4    Jerusalem         09.08
                        (45/5)
5.25         Filip      Kempski         120902 AZS-AWF Katowice    1    Włocławek         01.07  4.70i-22
5.20         Eryk       Fursewicz       240203 AZS-AWF Kraków      2c1  Łódź              30.05  4.65i-22
5.20         Karol      Pawlik          170394 Zawisza Bydgoszcz   3c1  Łódź              30.05  5.50i-17
5.11         Nikodem    Pochopień       041104 KKL Kielce          7    Gorzów            28.07  4.72-22
5.10         Sebastian  Chmara          061299 Zawisza Bydgoszcz   2c1  Poznań            06.06  5.20-22
                        10
5.02         Patryk     Baran           220498 AZS-AWFiS Gdańsk    3    Jonesboro         21.04  5.00i-22

LJ / Skok w dal (8.00-7.70-7.40) - WA: 8.25
7.76    +1.0 Mateusz    Jopek           140296 AZS-AWF Wrocław     1    Pardubice         06.06  7.95-20
7.72    +1.7 Andrzej    Kuch            271091 AZS UMCS Lublin     -    Oslo              28.06  8.05-21
7.52    +1.5 Dominik    Przyżecki       170101 Ursynów Warszawa    1    Włocławek         02.07  7.12-22
7.43    +0.2 Krzysztof  Grochowski      100107 AZS-AWF Warszawa    1    Chorzów           08.07  6.89-21
7.42    +0.2 Piotr      Tarkowski       100899 AZS-AWF Biała Podl. 1    Warszawa          21.07  8.03-22
wind / z wiatrem
7.84    +2.6 Andrzej    Kuch            271091 AZS UMCS Lublin     3    Oslo              28.06  8.05-21
7.78    +2.3            Kuch                                       1    Ústí nad Orlicí   08.08

TJ / Trójskok (16.75-16.20-15.20) - WA: 17.20
16.05   +0.5 Adrian     Świderski       270986 Śląsk Wrocław       1    Gorzów            27.07  16.81-15
15.78   +1.3 Dawid      Krzemiński      050400 RLTL Optima Radom   2    Gorzów            27.07  15.70-21
15.42   +1.4 MaksymilianGlazik          011001 AZS-AWF Warszawa    1    Włocławek         01.07  14.25i-22
15.38   +1.7 Jan        Kulmaczewski    220495 AZS-AWF Warszawa    3    Gorzów            27.07  15.76i-19
15.35   +1.8 Krzysztof  Tomasiak        030490 Junior Kamesznica   1    Bielsko-Biała     28.05  13.58-07
15.33   +1.8 Rafał      Sulwirski       160796 AZS-AWF Warszawa    1    Tychy             09.06  15.57-22
15.24   +1.1 Filip      Sacha           250696 AZS-AWF Kraków      4    Gorzów            27.07  15.70-21
15.23   +1.9 Kacper     Rudnik          240301 MKL Rotuń           2    Włocławek         01.07  15.17-20

SP / Pchnięcie kulą (21.00-20.00-17.00) - WA: 21.40
20.92sq      Michał     Haratyk         100492 Sprint Bielsko-B.   1    Białystok         21.05  22.32sq-19
20.89                   Haratyk                                    3    Chorzów           25.06
20.77                   Haratyk                                    5    Szczecin          06.09
20.52                   Haratyk                                    7    Ostrava           27.06
20.39                   Haratyk                                    1    Olsztyn           03.09
20.37                   Haratyk                                    1    Lublin            28.05
20.35                   Haratyk                                    5    Chorzów           04.06
20.32                   Haratyk                                    1    Gorzów            27.07
20.24                   Haratyk                                    1    Kielce            14.05
20.23        Konrad     Bukowiecki      170397 AZS UWM Olsztyn     1    Chengdu           02.08  22.25-19
20.22                   Bukowiecki                                 8    Madrid            22.07
20.18        Szymon     Mazur           020998 AZS-AWF Warszawa    1    Warszawa          25.06  19.34-17
20.15                   Bukowiecki                                 2    Olsztyn           03.09
20.04                   Mazur                                      2    Gorzów            27.07
                        (14/3)
19.82        Jakub      Szyszkowski     210891 AZS-AWF Katowice    6    Chorzów           04.06  20.99-19
19.16        Piotr      Goździewicz     230301 AZS-AWF Warszawa    3    Białystok         03.05  18.89-22
18.97        Sebastian  Łukszo          290794 AZS UMCS Lublin     1    Lublin            17.06  19.65-20
18.65        Jakub      Korejba         120303 Chemik Kędzierzyn   3    Gliwice           18.06  17.07-22
18.50        Wojciech   Marok           120901 Jurand Szczytno     1    Włocławek         01.07  18.39-22
18.30        Andrzej    Gudro           080494 WLKS Nowe Iganie    6    Gorzów            27.07  20.63-18
17.77        Rafał      Kownatke        240385 LKS Ziemi Puckiej   3    Olsztyn           03.09  20.37i-16
                        10
17.52        Mateusz    Helman          220704 LKS Ziemi Puckiej   1    Białystok         25.08  14.70-22
17.48        Oskar      Kokoszewski     200100 Zawisza Bydgoszcz   2    Szczecin          22.08  17.58-22
U-20 (6 kg) - 17.70
18.82        Mateusz    Helman          220704 LKS Ziemi Puckiej   1    Jerusalem         09.08
18.44        Jakub      Buchwald        120704 AZS PO Opole        1    Plzeň             03.06
18.04        Karol      Kijewski        101005 Jurand Szczytno     1    Warszawa          25.06
17.74        Wojciech   Lewkowicz       260204 Uczniak Szprotawa   3    Lublin            18.07
U-18 (5 kg) - 17.70
19.32        Jakub      Rodziak         300507 Orkan Września      1    Chorzów           08.07
18.44        Mateusz    Chodakowski     200306 Podlasie Białystok  1    Plzeň             04.06
18.03        Dominik    Armstrong       070107 LKS Ziemi Puckiej   2    Chorzów           08.07
17.88        Mikołaj    Gajda           050906 MKS Aleksandrów     3    Chorzów           08.07

DT / Rzut dyskiem (65.00-60.00-52.00) - WA: 67.00
64.49        Robert     Urbanek         290487 MKS Aleksandrów     1    Kielce            14.05  66.93-12
63.96                   Urbanek                                    6    Johvi             16.06
63.36                   Urbanek                                    3    Ostrava           27.06
63.00        Oskar      Stachnik        010398 AZS UMCS Lublin     1    Chengdu           02.08  64.06-22
62.96                   Stachnik                                   1    Warszawa          07.05
62.71                   Urbanek                                    3    Bergen            03.06
62.70                   Urbanek                                    2    Warszawa          07.05
62.33                   Stachnik                                   1    Lublin            28.05
62.09                   Urbanek                                    1    Białystok         03.05
61.97                   Urbanek                                    3    Chorzów           24.06
61.96                   Stachnik                                   13QB Budapest          19.08
61.94                   Stachnik                                   4A   Leiria            11.03
61.77                   Urbanek                                    5A   Leiria            11.03
61.56                   Stachnik                                   1    Szprotawa         14.05
61.56                   Urbanek                                    1    Bydgoszcz         22.07
61.30                   Urbanek                                    15QA Budapest          19.08
61.21                   Urbanek                                    1    Aleksandrów       01.05
61.11                   Stachnik                                   2    Białystok         03.05
61.11                   Urbanek                                    7    Luzern            20.07
60.80                   Urbanek                                    2    Lublin            28.05
60.55                   Stachnik                                   2    Bydgoszcz         22.07
60.37                   Urbanek                                    12A  Halle             20.05
60.09                   Stachnik                                   1    Gorzów            27.07
60.17                   Urbanek                                    1    Warszawa          03.09
60.12                   Urbanek                                    1    Warszawa          10.09
60.07                   Urbanek                                    2    Gorzów            27.07
                        (26/2)
58.40        Jakub      Lewoszewski     070200 Agros Zamość        1    Biała Podlaska    10.06  59.63-22
54.27        Jarosław   Andrzejczak     230402 RLTL Optima Radom   1    Warszawa          25.06  52.14-22
53.73        Damian     Rodziak         270103 Jurand Szczytno     1    Chełmno           07.05  51.94-22
53.66        Wojciech   Marok           120901 Jurand Szczytno     1    Włocławek         02.07  54.63-23
52.12        Eryk       Baranek         210803 MOS CSiR Dąbrowa G. 1    Kraków            10.06  48.56-22
U-20 (1.75 kg)
58.98        Wojciech   Lewkowicz       260204 Uczniak Szprotawa   4    Jerusalem         08.08
55.58        Jakub      Buchwald        120704 AZS PO Opole        1    Opole             20.05
55.47        Karol      Wagner          270405 Podium Kup          6QB  Jerusalem         07.08
52.61        Leon       Lemańczyk       230705 UKS Lipusz          2QA  Lublin            19.07
U-18 (1.5 kg)
60.82        Jakub      Rodziak         300507 Orkan Września      1QA  Maribor           27.07
53.33        Mikołaj    Gajda           050906 MKS Aleksandrów     1    Aleksandrów       01.05
U-16 (1 kg)
63.76        Szymon     Zając           210808 RMKS Rybnik         1    Słubice           24.09
60.55        Dominik    Kotulski        080808 KKL Kielce          1    Kielce            07.10
57.29        Dawid      Kujawa          250609 Lubusz Słubice      2    Słubice           24.09
57.20        Mateusz    Huculak         061108 Uczniak Szprotawa   1    Żary              20.05
52.82        Antoni     Porada          140708 MKS Aleksandrów     1    Łódź              16.09
irregural / nieregulaminowe
58.18        Mateusz    Huculak         061108 Uczniak Szprotawa   1    Słubice           29.09
57.34        Dawid      Kujawa          250609 Lubusz Słubice      2    Słubice           29.09
53.63        Bartosz    Lewkowicz       290408 Uczniak Szprotawa   4    Słubice           29.09

WT / Rzut ciężarem (19.00-18.00)

HT / Rzut młotem (77.00-70.00-60.00) - WA: 78.00
81.92        Wojciech   Nowicki         220289 Podlasie Białystok  1    Oslo              15.06  82.52-21
                        (78.17  81.92  79.01  79.47  78.09  78.60)
81.02                   Nowicki                                    2    Budapest          20.08
                        (79.14  80.70  78.94  80.83  81.02  80.36)
80.02                   Nowicki                                    1    Chorzów           16.07
                        (78.54  80.02  77.59  79.30  78.65  77.89)
80.00                   Nowicki                                    1    Chorzów           04.06
                        (76.75  79.13  80.00  79.12  77.41    x  )
80.00        Paweł      Fajdek          040689 AZS-AWF Katowice    4    Budapest          20.08  83.93-15
                        (80.00    x    77.06    x      x    77.99)
79.96                   Nowicki                                    1    Gorzów            28.07
                        (77.19  78.90  79.96  79.20  79.09  79.26)
79.78A                  Nowicki                                    1    Nairobi           13.05
                        (73.76  77.18  78.29  79.78  79.59    x  )
79.61                   Nowicki                                    1    Chorzów           24.06
                        (77.53  77.68  79.61  78.21    x    79.28)
79.52                   Nowicki                                    2    Bydgoszcz         06.06
                        (75.90  79.52  79.39  78.55  79.35  79.46)
78.10                   Fajdek                                     2    Gorzów            28.07
                        (76.32  76.73    x      x    74.83  78.10)
78.04                   Nowicki                                    3QA  Budapest          19.08
                        (78.04    -      -  )
77.98                   Fajdek                                     2QB  Budapest          19.08
                        (77.98    -      -  )
77.89                   Nowicki                                    2    Székesfehérvár    18.07
                        (75.55  76.59  77.76  77.65    x    77.89)
77.48                   Nowicki                                    1    Poznań            18.06
                        (74.67  76.20  76.90  75.99  76.89  77.48)
77.18                   Nowicki                                    1    Westwood          27.05
                        (74.68  75.72  77.17  74.29  75.72  77.18)
76.50                   Fajdek                                     5    Oslo              15.06
76.42                   Fajdek                                     1    Forbach           28.05
74.58                   Fajdek                                     3    Poznań            18.06
74.51        Marcin     Wrotyński       110396 AZS Poznań          1    Kielce            14.05  77.01-22
74.17                   Fajdek                                     6    Bydgoszcz         06.06
74.01                   Fajdek                                     4    Chorzów           04.06
73.93                   Fajdek                                     5    Chorzów           16.07
73.31                   Wrotyński                                  7    Bydgoszcz         06.06
73.23        Dawid      Piłat           060202 Stal Mielec         3    Gorzów            28.07  72.45-22
73.22                   Wrotyński                                  4    Poznań            18.06
73.08                   Wrotyński                                  1    Lublin            24.06
73.07                   Piłat                                      1    Gorzów            27.05
73.04                   Piłat                                      2    Lublin            24.06
72.94                   Piłat                                      1    Warszawa          16.06
72.91                   Piłat                                      2    Kielce            14.05
72.64                   Wrotyński                                  5    Chorzów           04.06
72.57                   Fajdek                                     6A   Leiria            11.03
72.45                   Wrotyński                                  2    Gorzów            27.05
72.44                   Piłat                                      4    Espoo             15.07
72.42                   Piłat                                      2u23 Leiria            11.03
72.27                   Piłat                                      3    Chengdu           04.08
72.24                   Piłat                                      2QB  Espoo             13.07
71.93        Tomasz     Ratajczyk       200902 AZS-AWF Warszawa    4    Gorzów            28.07  71.32-22
71.80                   Wrotyński                                  1    Poznań            21.05
71.79                   Wrotyński                                  5    Gorzów            28.07
71.73                   Piłat                                      1    Warszawa          21.07
71.68                   Piłat                                      1    Włocławek         01.07
71.53                   Ratajczyk                                  1    Warszawa          28.05
71.42                   Piłat                                      2    Poznań            21.05
71.18                   Piłat                                      7    Chorzów           04.06
71.10                   Piłat                                      1    Plzeň             03.06
70.93                   Piłat                                      1    Kielce            01.04
70.47                   Ratajczyk                                  3    Poznań            21.05
70.41                   Wrotyński                                  1    Warszawa          25.06
70.38                   Ratajczyk                                  8    Chorzów           04.06
70.14                   Ratajczyk                                  9    Espoo             15.07
70.08                   Piłat                                      2QB  Chengdu           02.08
                        (51/5)
69.76        Adam       Ziółkowski      161002 AZS Poznań          3    Lublin            24.06  67.40-22
69.49        Arkadiusz  Rogowski        300393 Agros Zamość        2    Warszawa          16.06  73.10-15
68.88        Michał     Mazur           250699 Agros Zamość        4    Lublin            24.06  68.86-22
68.42        Bartosz    Kowalski        110599 AZS AWF Wrocław     1    Poznań            06.05  64.74-22
63.87        Kamil      Swancar         200798 AZS Poznań          3    Poznań            06.05  62.03-22
                        10
63.07        Adam       Zielonka        201001 Wisła Puławy        9    Gorzów            28.07  57.74-20
62.91        Gracjan    Sabajtis        030100 AZS-AWF Gorzów      1    Stargard          17.06  60.79-22
61.40        Marcin     Sobiesiak       050604 AZS UMCS Lublin     1    Stalowa Wola      07.05  53.82-22
60.99        Jakub      Dzioba          011203 AZS Poznań          5    Warszawa          25.06  55.19-22
60.36        Mariusz    Walczak         270271 AZS-AWF Warszawa    2    Warszawa          09.07  70.02-98
U-20 (6 kg) - 63.00
71.99        Szymon     Groenwald       090605 LKS Ziemi Puckiej   2    Plzeň             03.06
69.29        Marcin     Sobiesiak       050604 AZS UMCS Lublin     1    Kielce            07.10
66.89        Mikołaj    Bajer           300704 AZS Poznań          3    Lublin            20.07
64.18        Jakub      Pracharczyk     190705 Krokus Leszno       1    Stargard          13.05
U-18 (5 kg) - 63.00
68.99        Gracjan    Kluszczyński    190506 Zawisza Bydgoszcz   1    Włocławek         18.06
67.27        Wiktor     Kruszwic        120406 Park Zduńska Wola   1    Warszawa          20.05
63.67        Jan        Pracharczyk     230707 Krokus Leszno       2    Chorzów           08.07

JT / Rzut oszczepem (81.00-76.00-70.00) - WA: 85.20
82.21        Dawid      Wegner          230400 Start Nakło         1    Gdańsk            10.06  78.90-20
                        (71.14  68.94  76.89  82.21  76.39    x  )
82.04        Cyprian    Mrzygłód        020298 AZS-AWFiS Gdańsk    7    Banská Bystrica   20.07  84.97-19
                        (73.01  78.50  76.65  78.91  78.64  82.04)
81.81                   Mrzygłód                                   1    Kielce            14.05
                        (73.55  76.55  78.65    x      x    81.81)
81.46                   Mrzygłód                                   1    Olsztyn           03.09
                        (77.93  79.46    x    79.20  81.46  79.22)
81.40                   Wegner                                     4    Chorzów           25.06
                        (73.08  75.49  76.40  81.40  77.68  77.47)
81.25                   Wegner                                     4QA  Budapest          25.08
                        (76.50  81.25  75.74)
81.18                   Mrzygłód                                   2    Gdańsk            10.06  84.97-19
                        (81.18  77.32  77.22    -      -      -  )
80.75                   Wegner                                     9    Budapest          27.08
80.44                   Mrzygłód                                   2    Dessau-Roßlau     17.06
80.10                   Wegner                                     2    Kielce            14.05
80.02                   Mrzygłód                                   2    Chengdu           06.08
79.80                   Mrzygłód                                   1    Gorzów            29.07
79.68                   Wegner                                     4    Heusden-Zolder    15.07
79.29        Marcin     Krukowski       140692 Warszawianka        1    Warszawa          21.07  89.55-21
78.86                   Mrzygłód                                   4    Rehlingen         28.05
78.76                   Wegner                                     2    Gorzów            29.07
78.49                   Mrzygłód                                   9QB  Budapest          25.08
78.25                   Wegner                                     2    Praha             05.06
77.66                   Wegner                                     9    Zürich            31.08
77.48                   Mrzygłód                                   2    Joensuu           05.07
77.43                   Krukowski                                  3    Gorzów            29.07
76.70        Eryk       Kołodziejczak   040202 Start Nakło         1    Włocławek         02.07  78.22-22
76.66                   Kołodziejczak                              5    Espoo             15.07
76.45                   Krukowski                                  1    Domažlice         13.08
76.31                   Krukowski                                  2    Olsztyn           03.09
76.30                   Krukowski                                  3    Kielce            14.05
76.24                   Krukowski                                  1    Bydgoszcz         23.07
                        (27/4)
73.06        Oskar      Trejgo          020500 Podlasie Białystok  3    Gdańsk            10.06  74.31-21
73.05        Wiktor     Mertka          070997 UKS Cyprianka       1    Poznań            20.05  74.21-22
72.78        Mateusz    Kwaśniewski     160795 AZS UMCS Lublin     2    Warszawa          21.07  81.21-21
U-18 (700 g)
81.60 NYR    Roch       Krukowski       200707 Warszawianka        1    Chorzów           09.07
                        (  x    68.95  81.60    -      -    76.05)
80.34                   Krukowski                                  1    Kielce            14.05
80.34                   Krukowski                                  1    Ptuj              11.06

Dec / Dziesięciobój (7.400-6.800) - WA: 8460
7872         Paweł      Wiesiołek       130891 Warszawianka        18   Götzis            28.05  8333-21
                        (10.87/ 0.0-7.38/-0.4-14.92-1.97-49.52 / 14.81/+0.2-42.46-4.80-51.20-4:47.12)
7867                    Wiesiołek                                  1    Warszawa          18.06
                        (11.03/-1.0-7.13/+0.5-15.19-1.92-48.79 / 15.03/+0.5-43.10-4.60-57.89-4:37.61)
7800	     Rafał      Horbowicz       010498 Warszawianka        2    Náxos             18.05  7760-22
                        (11.45/-0.2-6.88/+2.2-15.07-1.97-50.87 / 14.31/+1.8-45.88-4.60-60.38-4:44.33)
7717                    Horbowicz                                  5    Bydgoszcz         23.07
                        (11.41/+0.7-6.90/+0.7-15.64-1.97-51.54 / 14.56/+0.0-46.82-4.60-58.82-4:54.91)
7682                    Wiesiołek                                  10   Talence           24.09
                        (11.25/-0.5-7.21/+1.1-14.73-1.90-50.28 / 15.31/-0.9-45.73-4.67-51.84-4:36.46)
7575                    Wiesiołek                                  6    Bydgoszcz         23.07
                        (11.03/+0.5-7.05/+0.9-14.39-1.88-49.38 / 15.45/-0.8-42.17-4.50-52.76-4:35.44)
7214         Patryk     Baran           220498 AZS-AWFiS Gdańsk    3    Myrtle Beach      12.05  7276-18
                        (10.98/-0.1-6.84/+2.1-13.34-1.90-51.69 / 15.41/-1.3-36.74-4.96-49.20-5:00.29)
7063         Jacek      Chochorowski    180996 AZS PO Opole        2    Warszawa          18.06  7388-21
                        (11.36/-1.0-7.21/+0.4-13.34-1.86-51.27 / 15.17/+0.5-40.68-4.10-52.10-5:06.77)
U-20 (6kg/99cm/1.75kg)
7182         Artur      Brzeziński      190204 MKS-MOS Wrocław     1    Warszawa          17.06
                        (11.25/+0.5-6.68/+0.3-12.74-1.92-49.76 / 14.43/+1.2-36/80-4.60-43.37-4:48.51)
7013         Oliwier    Przybylski      150404 Osa Zgorzelec       2    Warszawa          17.06
                        (11.31/+0.5-6.67/+1.5-13.88-1.89-50.93 / 14.37/+1.2-40.81-4.00-40.94-4:52.36)
6925         Dawid      Robakowski      230604 AZS-AWF Warszawa    3    Warszawa          17.06
                        (11.11/+0.5-6.56/-0.5-14.41-1.80-49.59 / 15.32/+1.2-36.67-3.90-49.63-4:56.04)
U-18 (5kg/91.4cm/1.5kg)
7412 NYR     Hubert     Trościanka      260706 Uczniak Szprotawa   1    Chorzów           08.07
                        (11.07/+1.1-6.63/+1.6-12.93-1.89-50.00 / 14.62/+0.9-50.07-3.40-64.05-4:47.67)

3000 mW / Chód 3000 m (12:00)
11:56+       Łukasz     Niedziałek      150300 Athletics Warszawa  6    Poděbrady         21.05  11:54.74+i-20
11:56.53     Mateusz    Nowak           060596 Skoczek Skoki       1    Gdańsk            10.06  12:25.16-14

5000 mW / Chód 5000 m (20:00-21:00)
19:32.60     Mateusz    Nowak           060596 Skoczek Skoki       1r1  Poznań            04.06  20:41.16i-21
19:35.90     Maher      Ben Hlima       240789 RKS Łódź            1    Warszawa          13.05  20:56.71-22
20:11+       Łukasz     Niedziałek      150300 Athletics Warszawa  13   Poděbrady         21.05  19:54.35i-20

10 kmW / Chód 10 km (40:00-43:00)
39:46        Maher      Ben Hlima       240789 RKS Łódź            1    Druskininkai      16.09  42:17-08
42:02+       Łukasz     Niedziałek      150300 Athletics Warszawa  4    Dudince           25.03  39:32.52-21
42:04.55     Artur      Brzozowski      290385 Stal Stalowa Wola   2r1  Warszawa          01.10  40:17.91-17
42:11.81     Dawid      Tomala          270889 AZS PO Opole        2    Gorzów            28.07  40:11-13
42:47.57     Jakub      Jelonek         070785 Budowlani Częstoch. 3r1  Warszawa          01.10  39:49-12

20 kmW / Chód 20 km (1:24:00-1:30:00) - WA: 1:20:10
1:21:39      Maher      Ben Hlima       240789 RKS Łódź            2    Zittau            28.10  1:33:04-22
1:24:28+     Łukasz     Niedziałek      150300 Athletics Warszawa  5    Dudince           25.03  1:21:23-21
1:26:55+     Jakub      Jelonek         070785 Budowlani Częstoch. 12   Poděbrady         21.05  1:21:05-12
1:28:45      Artur      Brzozowski      290385 Stal Stalowa Wola   10   Warszawa          23.04  1:20:33-17
1:29:23+     Dawid      Tomala          270889 AZS PO Opole        31   Dudince           25.03  1:20:30-13
1:29:50+     Mateusz    Nowak           060596 Skoczek Skoki       37   Dudince           25.03  1:29:31-22

35 kmW / Chód 35 km (2:50:00) - WA: 2:29:40
2:34:21      Jakub      Jelonek         070785 Budowlani Częstoch. 10   Poděbrady         21.05  2:35:42-21
2:34:41      Artur      Brzozowski      290385 Stal Stalowa Wola   11   Poděbrady         21.05  2:36:22-22
2:37:32                 Jelonek                                    17   Dudince           25.03
2:38:45                 Jelonek                                    26   Budapest          24.08
2:43:38      Maher      Ben Hlima       240789 RKS Łódź            26   Dudince           25.03  2:55:36-22
2:45:19      Mateusz    Nowak           060596 Skoczek Skoki       30   Dudince           25.03  -0-
2:46:26      Rafał      Sikora          170287 AZS-AWF Kraków      25   Poděbrady         21.05  2:36.55+-12
2:49:22                 Sikora                                     33   Dudince           25.03

50 kmW / Chód 50 km (4:00:00-4:30:00)

4x100 m (40.50) - WA: ranking
38.74        Polska reprezentacja akademicka                       1h3  Chengdu           05.08  NR 38.15-22
             (Łukasz Żak, Adam Łukomski, Patryk Wykrota, Mateusz Siuda)
38.94        Polska                                                5A   Chorzów           24.06
             (Mateusz Siuda, Przemysław Słowikowski, Łukasz Żok, Dominik Kopeć)
38.96        Polska reprezentacja akademicka                       6    Chengdu           06.08
             (Łukasz Żak, Łukasz Żok, Patryk Wykrota, Mateusz Siuda)
39.00        Polska U-23                                           2h2  Espoo             15.07
             (Jakub Lempach, Adam Łukomski, Łukasz Żok, Anton Bachórski)
39.06        Polska U-23                                           3    Espoo             15.07
             (Igor Bogaczyński, Adam Łukomski, Łukasz Żok, Patryk Krupa)
39.51        AZS UMCS Lublin                                       1    Lublin            28.05
             (Jakub Chmiel, Jakub Lempach, Łukasz Żak, Patryk Krupa)
39.63        Polska U-23                                           2    Chorzów           04.06
             (Jakub Lempach, Damian Soból, Łukasz Żok, Anton Bachórski)
39.85        Polska U-20                                           2    Lublin            28.05
             (Dawid Grząka, Marek Zakrzewski, Cezary Łazowy, Dawid Tatara)
39.99        Polska U-20                                           1    Banská Bystrica   24.06
             (Tomasz Gizicki, Marek Zakrzewski, Cezary Łazowy, Dawid Grząka)
40.16        KS AZS AWF Katowice                                   1r1  Gorzów            28.07
             (Jakub Sikorski, Karol Kwiatkowski, Przemysław Kozłowski, Adam Burda)
40.17        AZS UMCS Lublin                                       2r1  Gorzów            28.07
             (Jakub Lempach, Patryk Krupa, Jakub Chmiel, Łukasz Żak)
40.31        Polska U-20                                           3h2  Jerusalem         10.08
             (Michał Gorzkowicz, Dawid Grząka, Cezary Łazowy, Sebastian Libura)
                        (12/6)

4x200 m (1:28.0)
1:27.39      KS AZS AWF Wrocław                                    1    Słupsk            13.05  NR 1:21.22-01
             (Szymon Maćkała, Dominik Paś, Szymon Szachniewicz, Dominik Łuczyński)
1:27.89      AML Słupsk U-20                                       1-j  Słupsk            13.05
             (Jan Osiński, Jan Gostomczyk, Kacper Kasprzyk, Marek Zakrzewski)

4x400 m (3:10.0) - WA: ranking
3:02.36      Polska                                                1    Gorzów            29.07  NR 2:58.00-98
             (Maksymilian Szwed, Karol Zalewski, Igor Bogaczyński, Kajetan Duszyński)
3:02.73      Polska                                                3    Annecy            11.06
             (Igor Bogaczyński, Karol Zalewski, Maksymilian Szwed, Kajetan Duszyński)
3:03.79      Polska U-23                                           4    Espoo             16.07
             (Igor Bogaczyński, Jan Wawrzkowicz, Patryk Grzegorzewicz, Daniel Sołtysiak)
3:05.10      Polska reprezentacja akademicka                       2    Chengdu           06.08
             (Adam Łukomski, Patryk Grzegorzewicz, Daniel Sołtysiak, Mateusz Rzeźniczak)
3:06.72      Polska U-23                                           1h1  Espoo             15.07
             (Remigiusz Zazula, Jan Wawrzkowicz, Mikołaj Kotyra, Patryk Grzegorzewicz)
3:09.30      Polska U-20                                           6    Jerusalem         10.08
             (Michał Kijewski, Szymon Mikołajczak, Adrian Wójciak, Maksymilian Szwed)

4x800 m 

4x400 m MIX (3:25.0) - WA: ranking
3:12.87      Polska                                                1A   Chorzów           25.06  NR 3:09.87-21
             (Maksymilian Szwed, Anna Kiełbasińska, Igor Bogaczyński, Natalia Kaczmarek)
3:14.63      Polska                                                8h2  Budapest          19.08
             (Karol Zalewski, Marika Popowicz-Drapała, Kajetan Duszyński, Patrycja Wyciszkiewicz-Zawadzka)
3:15.49      Polska                                                8    Budapest          19.08
             (Igor Bogaczyński, Patrycja Wyciszkiewicz-Zawadzka, Karol Zalewski, Marika Popowicz-Drapała)