POLAND / POLSKA '2023

WOMEN / KOBIETY as at: 29.01.2023 MEN / MĘŻCZYŹNI
All corrections please send to / Uwagi proszę kierować do Zbigniew Jonik

60 m (7.65)

100 m (11.50-11.90) - WA: 11.08

150 m (18.50)

200 m (23.60-24.20) - WA: 22.60

300 m (39.00)

400 m (53.00-55.00) - WA: 51.00
---
49.86        Natalia    Kaczmarek       170198 AZS-AWF Wrocław     2A   Chorzów           06.08.2022
50.29        Anna       Kiełbasińska    260690 SKLA Sopot          3    München           17.08.2022

500 m (1:14.0)

600 m (1:30.0)

800 m (2:03.0-2:08.0) - WA: 1:59.80

1000 m (2:40.0-2:45.0)

1500 m (4:15.0-4:25.0) - WA: 4:03.50
---
4:01.39      Sofia      Ennaoui         300895 MKL Szczecin        5    Chorzów           06.08.2022
4:03.04      Eliza      Megger          290899 LKS Pszczyna        10   Chorzów           06.08.2022

mile / mila (4:50.0)

2000 m (6:00.0)

3000 m (9:15.0-9:45.0)

5000 m (16:20.0-17:00.0) - WA: 14:57.00

10000 m (33:30.0-35:00.0) - WA: 30:40.00

5 km (17:00)

10 km (35:00)

HMar / Półmaraton (73.30-78:00)

Mar / Maraton (2:40:00-2:50:00) - WA: 2:28:00
---
2:27:07      Katarzyna  Jankowska       140194 Podlasie Białystok  15   Valencia          05.12.2021

100 km (9:59:59)

1500 mS / 1500 m prz. (5:00.00)

2000 mS / 2000 m prz. (7:00.0)

3000 mS / 3000 m prz. (10:20.0-10:45.0) - WA: 9:23.00

100 mH / 100 m ppł. (13.50-14.20) - WA: 12.78
---
12.51   +0.8 Pia        Skrzyszowska    200401 AZS-AWF Warszawa    4    Chorzów           06.08.2022

300 mH / 300 m ppł. (44.00)

400 mH / 400 m ppł. (58.00-61.00) - WA: 54.90

HJ / Skok wzwyż (1.92-1.84-1.75) - WA: 1.97

PV / Skok o tyczce (4.50-4.00-3.80) - WA: 4.71

LJ / Skok w dal (6.60-6.30-6.00) - WA: 6.85

TJ / Trójskok (13.85-13.00-12.50) - WA: 14.52

SP / Pchnięcie kulą (18.00-16.00-14.00) - WA: 18.80

DT / Rzut dyskiem (60.50-54.00-48.00) - WA: 64.20

WT / Rzut ciężarem (18.00-17.00)

HT / Rzut młotem (71.00-66.00-55.00) - WA: 73.60

JT / Rzut oszczepem (59.00-54.00-48.00) - WA: 63.80

Hep / Siedmiobój (5.500-5.000) - WA: 6480
---
6672         Adrianna   Sułek           030499 Zawisza Bydgoszcz   4    Eugene            18.07.2022

3000 mW / Chód 3000 m (13:00-14:00)

5000 mW / Chód 5000 m (23:00-24:00)

10 kmW / Chód 10 km (47:00-50:00)
47:13        Katarzyna  Zdziebło        281196 Stal Mielec         1    Guadix            29.01  43:51+-22

20 kmW / Chód 20 km (1:40:00-1:50:00) - WA: 1:29:20
---
1:27:31      Katarzyna  Zdziebło        281196 Stal Mielec         2    Eugene            15.07.2022

35 kmW / Chód 35 km (3:40:00) - WA: 2:51:30
---
2:40:03      Katarzyna  Zdziebło        281196 Stal Mielec         2    Eugene            22.07.2022
2:49:43      Olga       Niedziałek      300697 WLKS Nowe Iganie    11   Eugene            22.07.2022

50 kmW / Chód 50 km (5:00:00)

4x100 m (46.00) - WA: ranking

4x200 m (1:40.0)

4x400 m (3:40.0) - WA: ranking

4x800 m 

Terminy uzyskiwania wskaźników PZLA: 31.07.2022 – 30.07.2023 bieg na 10 000 m, wieloboje: 31.01.2022 – 30.07.2023 maraton: 01.12.2021 – 30.05.2023 chód na 20 km: 31.01.2022 – 30.07.2023 chód na 35 km: 01.12.2021 – 30.05.2023