POLAND / POLSKA '2023

WOMEN / KOBIETY as at: 31.12.2023 MEN / MĘŻCZYŹNI
All corrections please send to / Uwagi proszę kierować do Zbigniew Jonik

50 m (6.54)
6.04+   +0.2 Ewa        Swoboda         260797 AZS-AWF Katowice    2    Chorzów           16.07  ?
6.12+   -0.8            Swoboda                                    2    Lausanne          30.06
6.42+   +0.8 Anna       Kiełbasińska    260690 SKLA Sopot          5    Rabat             28.05  6.38+i-12

60 m (7.65)
7.00+   +0.2 Ewa        Swoboda         260797 AZS-AWF Katowice    3    Chorzów           16.07  6.99i-22
7.10+   -0.8            Swoboda                                    2=   Lausanne          30.06
7.47+   +0.8 Anna       Kiełbasińska    260690 SKLA Sopot          6    Rabat             28.05  7.21i-21

100 m (11.50-11.90) - WA: 11.08
10.94   +0.2 Ewa        Swoboda         260797 AZS-AWF Katowice    3    Chorzów           16.07  11.05/10.99w-22
10.97   -0.2            Swoboda                                    6    Budapest          21.08
10.98   -0.4            Swoboda                                    1h3  Budapest          20.08
11.01   -0.4            Swoboda                                    3s1  Budapest          21.08
11.03   +0.4            Swoboda                                    1h2  Chorzów           04.06
11.07    0.0            Swoboda                                    2    Chorzów           04.06
11.07   +0.9            Swoboda                                    6    Oslo              15.06
11.08   -1.2            Swoboda                                    1    Gorzów            27.07
11.09   +0.1            Swoboda                                    1A   Chorzów           23.06
11.16   +1.3 Krystsina  Tsimanouskaya   191196 AZS-AWF Warszawa    1    Warszawa          09.07  11.04-18
11.17   -0.8            Swoboda                                    4    Lausanne          30.06
11.20    0.0            Tsimanouskaya                              3    Chorzów           04.06
11.20   +0.9            Tsimanouskaya                              1h1  Warszawa          09.07
11.24   +0.7 Magdalena  Stefanowicz     210900 AZS-AWF Katowice    1    Łódź              10.06  11.35/11.21w-22
11.25    0.0            Stefanowicz                                5    Chorzów           04.06
11.26   -0.7            Stefanowicz                                2h1  Chorzów           04.06
11.26   -1.2            Tsimanouskaya                              2    Gorzów            27.07
11.28   +0.6            Tsimanouskaya                              1C   Warszawa          28.05
11.28   -0.7            Tsimanouskaya                              3h1  Chorzów           04.06
11.29   -0.8            Tsimanouskaya                              2    Bydgoszcz         06.06
11.29   +0.6            Tsimanouskaya                              1r1  Białystok         11.06
11.30   -0.2            Tsimanouskaya                              1h1  Warszawa          28.05
11.30   +1.9            Stefanowicz                                1h2  Joensuu           05.07
11.30   -0.1            Swoboda                                    1h1  Gorzów            27.07
11.32   +0.7 Monika     Romaszko        130402 Agros Zamość        1    Włocławek         01.07  11.70-21
11.32   +0.4            Tsimanouskaya                              5h5  Budapest          20.08
11.33    0.0            Stefanowicz                                5A   Dessau-Roßlau     17.06
11.36   +0.6 Marika     Popowicz-Drapała280488 Zawisza Bydgoszcz   1    Warszawa          17.06  11.28/11.27w-15
11.37   +0.4 Anna       Kiełbasińska    260690 SKLA Sopot          4h2  Chorzów           04.06  11.22-22
11.37    0.0 Martyna    Kotwiła         130199 RLTL Optima Radom   7    Chorzów           04.06  11.43/11.28w-22
11.37   +0.6            Stefanowicz                                1h1  Łódź              10.06
11.38   +0.7 Nikola     Horowska        030101 ALKS AJP Gorzów     2    Włocławek         01.07  11.42/11.33w-22
11.38   +1.7            Romaszko                                   6s1  Espoo             13.07
11.39   +0.1            Stefanowicz                                2A   Kladno            13.06
11.39   +1.2            Popowicz-Drapała                           1    Warszawa          21.07
11.42   +1.4            Popowicz-Drapała                           1h1  Warszawa          17.06
11.42   -1.1            Stefanowicz                                1A   Jelenia Góra      12.07
11.42   -1.2            Stefanowicz                                3    Gorzów            27.07
11.43    0.0            Romaszko                                   8    Chorzów           04.06
11.43   +0.8            Stefanowicz                                6h6  Budapest          20.08
11.44   +0.4            Romaszko                                   5h2  Chorzów           04.06
11.44   +0.7 Paulina    Paluch          031298 AZS-AWF Warszawa    2    Łódź              10.06  11.45-21
11.44   -1.5            Tsimanouskaya                              1h2  Gorzów            27.07
11.45   +0.2            Horowska                                   1h2  Włocławek         01.07
11.46   -0.4            Stefanowicz                                3    Limassol          25.05
11.46   +1.9            Stefanowicz                                1h1  Jelenia Góra      12.07
11.47   +0.6            Paluch                                     2h1  Łódź              10.06
11.49   -0.8            Stefanowicz                                7    Bydgoszcz         06.06
11.49   -0.7            Stefanowicz                                1    Nové Město n.M.   15.07
11.50   +0.8 Aleksandra Piotrowska      011104 Wda Świecie         1h1  Lublin            18.07  11.69-21
11.50   +0.3            Tsimanouskaya                              1r1  Olsztyn           03.09
11.50   -0.6            Tsimanouskaya                              3A   Szczecin          06.09
                        (52/10)
11.53   +1.2 Marlena    Granaszewska    080698 Podlasie Białystok  2    Warszawa          21.07  11.48-21
11.54   +1.7 Dorota     Puzio           300403 Start Długołęka     1    Jelenia Góra      24.06  11.73/11.69w-21
11.60   +0.4 Magdalena  Niemczyk        250303 UKS Kolbuszowa      5h2  Chorzów           04.06  11.41/11.29w-22
11.63   +1.2 Weronika   Bartnowska      160500 AZS-AWF Warszawa    3    Warszawa          21.07	 11.95-19
11.65   +0.6 Ada        Kołodziej       240395 AZS-AWF Warszawa    3    Warszawa          17.06  11.56-19
11.68   +0.7 Paula      Suchowiecka     090589 niest. Kraków       5    Toronto           15.07  11.75/11.71w-11
11.69   +2.0 Anna       Odowska         261097 AZS-AWF Warszawa    1h1  Warszawa          10.06  12.00-22
11.69   +1.0 Izabela    Jastrząb        100200 Agros Zamość        1    Lublin            17.06  11.68-22
11.69   +0.7 Aleksandra Krawczyk        280403 Warszawianka        4    Włocławek         01.07  12.06-22
11.70   +0.7 Jagoda     Mierzyńska      030898 AZS-AWF Wrocław     3    Łódź              10.06  11.72/11.60w-21
                        20
11.71   +1.3 Adrianna   Janowicz-Półtor.160495 AZS UMCS Lublin     4    Warszawa          09.07  11.83-22
11.73   +0.7 Zuzanna    Borzewska       261101 MKL Toruń           5    Włocławek         01.07  11.81-22
11.74   +0.7 Kamila     Ciba            290395 AZS Poznań          4    Łódź              10.06  11.56-19/11.44w-18
11.74   +0.7 Julia      Polak           090501 ROW Rybnik          6    Włocławek         01.07  11.60-21
11.78   +1.1 Klaudia    Chrostek        150206 MUKS Czerwionka     1A   Chorzów           07.07  11.90-22
11.78   -0.4 Wiktoria   Grzyb           141097 MKL Szczecin        1r1  Białogard         12.07  11.54/11.48w-22
11.80   -0.3 Oliwia     Zimoląg         070305 MKS-MOSM Bytom      1r1  Ruda Śląska       13.05  11.83-22
11.80   +2.0 Anna       Wojcieszek      160391 AZS-AWF Warszawa    2h1  Warszawa          10.06  12.02-20
11.80   +0.7 Julia      Dziamska        270903 AZS Poznań          7    Włocławek         01.07  11.78/11.70w-22
11.80   +1.1 Maja       Woźniak         251007 Vectra Włocławek    2A   Chorzów           07.07  11.97-21
                        30
11.82   +1.8 Oliwia     Kasprzak        190907 WLKS Wrocław        2A   Jelenia Góra      17.06  12.07-22
11.83   +0.7 Wiktoria   Rutkowska       230101 LUKS Orneta         4A   Warszawa          25.06  11.70-21
11.83   +1.1 Jagoda     Żukowska        021106 SLiS JT Bielsko-B.  3A   Chorzów           07.07  12.19-22
11.86   +0.2 Weronika   Nagięć          270602 AZS-AWF Kraków      5h1  Warszawa          25.06  11.96-22
11.87   +0.5 Wiktoria   Wrońska         140100 Resovia Rzeszów     1h2  Tarnów            25.06  12.11-22
11.89   +1.7 Ewa        Piaszczyńska    110704 Stal Ostrów Wlkp.   1    Łódź              20.05  11.90/11.69w-22
11.89    0.0 Małgorzata Pojęta          130306 AZS UMCS Lubkin B.  1B   Chorzów           07.07  12.18-22
wind / z wiatrem
11.22   +2.3 Magdalena  Stefanowicz     210900 AZS-AWF Katowice    3h2  Dessau-Roßlau     17.06  11.35/11.21w-22
11.22   +5.0            Stefanowicz                                2    Joensuu           05.07
11.35   +4.0 Martyna    Kotwiła         130199 RLTL Optima Radom   3    Joensuu           05.07  11.43/11.28w-22
11.36   +5.0            Kotwiła                                    1h1  Joensuu           05.07
11.63   +2.4 Ada        Kołodziej       240395 AZS-AWF Warszawa    1A   Tychy             09.06  11.56-19
11.63   +2.1 Izabela    Jastrząb        100200 Agros Zamość        1h1  Lublin            17.06  11.68-22
11.64   +2.4 Julia      Polak           090501 ROW Rybnik          2A   Tychy             09.06  11.60-21
11.66   +6.4 Wiktoria   Wrońska         140100 Resovia Rzeszów     1    Kraków            10.06  12.11-22
11.76   +2.5 Maja       Łyskowka        010104 AZS UMCS Lublin     1h2  Lublin            18.07  12.17-22
11.79   +2.3 Alicja     Wrona-Kutrzepa  110196 AZS UMCS Lublin     1h1  Lublin            24.06	 11.91-22
11.87   +2.8 Joanna     Fus             230106 Tomasovia           1-y  Piła              10.06  12.95-21
11.88   +2.3 Wiktoria   Gajosz          060706 Tomasovia           2h1  Lublin            24.06	 12.20-22
11.89   +6.4 Emilia     Dąbek           271101 Resovia Rzeszów     2    Kraków            10.06  11.93-22

150 m (18.50)
17.18+  +0.8 Anna       Kiełbasińska    260690 SKLA Sopot          6    Rabat             28.05  18.16+-22
17.62   -1.5 Alicja     Wrona-Kutrzepa  110196 AZS UMCS Lublin     1r1  Lublin            13.05	 17.79-22
17.62+       Natalia    Kaczmarek       170198 Podlasie Białystok  4    Paris             09.06  18.34+-22
17.63NUR-1.5 Monika     Romaszko        130402 Agros Zamość        2r1  Lublin            13.05  18.11-22
17.90   +0.6 Wiktoria   Grzyb           141097 MKL Szczecin        1    Szczecin          14.05  -0-
17.98   -1.5 Izabela    Jastrząb        100200 Agros Zamość        3r1  Lublin            13.05  17.66-22
18.38   -1.0 Oliwia     Zimoląg         070305 MKS-MOSM Bytom      1r1  Gliwice           07.05  19.53-18

200 m (23.60-24.20) - WA: 22.60
22.75   +1.0 Krystsina  Tsimanouskaya   191196 AZS-AWF Warszawa    1r1  Warszawa          09.07  22.78-19
22.80   +0.9            Tsimanouskaya                              1r1  Warszawa          25.06
22.86   +1.4 Natalia    Kaczmarek       170198 Podlasie Białystok  1    Gorzów            29.07  23.31-22
22.88   -0.3            Tsimanouskaya                              5h6  Budapest          23.08
22.89   +1.4            Tsimanouskaya                              2    Gorzów            29.07
22.92   +1.2 Anna       Kiełbasińska    260690 SKLA Sopot          4A   Chorzów           25.06  22.76-21
22.98   +0.8            Kiełbasińska                               6    Rabat             28.05
23.00   +0.6 Nikola     Horowska        030101 ALKS AJP Gorzów     1    Chengdu           04.08  22.98/22.87w-22
23.07   +1.1 Marika     Popowicz-Drapała280488 Zawisza Bydgoszcz   1r2  Warszawa          21.07  23.15-09
23.08   +0.8            Kaczmarek                                  1h3  Gorzów            28.07
23.12   +0.4 Martyna    Kotwiła         130199 RLTL Optima Radom   3    Gorzów            29.07  22.99-18/22.94w-22
23.15   -0.1            Tsimanouskaya                              1r1  Warszawa          28.05
23.17   +0.8            Kotwiła                                    5    Bydgoszcz         06.06
23.19   +2.0            Horowska                                   1r3  Włocławek         02.07
23.19   +1.2            Horowska                                   1s3  Chengdu           04.08
23.20   +0.6 Marlena    Granaszewska    080698 Podlasie Białystok  2    Chengdu           04.08  23.33-21
23.22   -0.8 Monika     Romaszko        130402 Agros Zamość        1r1  Lublin            28.05  23.92-21
23.22   -0.4            Kiełbasińska                               1h2  Gorzów            28.07
23.24   +1.4            Granaszewska                               4    Gorzów            29.07
23.26   -0.8            Kotwiła                                    2r1  Lublin            28.05
23.26   +0.3            Popowicz-Drapała                           1    Warszawa          17.06
23.26   +1.0            Kiełbasińska                               4A   La Chaux-de-Fonds 02.07
23.28   +1.3            Granaszewska                               1r1  Warszawa          21.07
23.30   -0.5            Granaszewska                               1s1  Chengdu           04.08
23.31   +2.0            Romaszko                                   2r3  Włocławek         02.07
23.33   -1.2            Tsimanouskaya                              1r14 Poznań            21.05
23.33   +1.1            Romaszko                                   1h4  Espoo             15.07
23.33   +0.2            Tsimanouskaya                              1h1  Gorzów            28.07
23.34   -1.3            Kotwiła                                    6h5  Budapest          23.08
23.34   -0.2            Tsimanouskaya                              8s2  Budapest          24.08
23.35   +0.9            Granaszewska                               2r1  Warszawa          25.06
23.35   +0.8            Popowicz-Drapała                           1r2  Olsztyn           03.09
23.35   +0.8 Magdalena  Stefanowicz     210900 AZS-AWF Katowice    2r2  Olsztyn           03.09  23.62-22
23.36   +1.0            Granaszewska                               1h5  Chengdu           03.08
23.36   +0.8            Tsimanouskaya                              3r2  Olsztyn           03.09
23.38   -0.1            Horowska                                   1r1  Gorzów            27.05
23.40   -0.2            Romaszko                                   1r1  Biała Podlaska    10.06
23.41   -0.2            Horowska                                   1r2  Dessau-Roßlau     17.06
23.41   +0.1            Tsimanouskaya                              3A   Szczecin          06.09
23.43   +1.3 Weronika   Bartnowska      160500 AZS-AWF Warszawa    2r1  Warszawa          21.07	 24.45-21
23.44   +0.8            Popowicz-Drapała                           7    Bydgoszcz         06.06
23.45   +1.9 Izabela    Jastrząb        100200 Agros Zamość        1r1  Piaseczno         27.05  23.51-22
23.46+                  Kaczmarek                                  4    Budapest          23.08
23.48+                  Kaczmarek                                  5    Paris             09.06
23.48   +0.8            Kotwiła                                    2h3  Gorzów            28.07
23.49   -0.1            Granaszewska                               2r1  Gorzów            27.05
23.50   -1.2            Horowska                                   2r14 Poznań            21.05
23.52   +1.4            Stefanowicz                                5    Gorzów            29.07
23.53   -0.2            Jastrząb                                   2r1  Biała Podlaska    10.06
23.53   -0.1            Horowska                                   6    Espoo             16.07
23.54   -1.2 Alicja     Wrona-Kutrzepa  110196 AZS UMCS Lublin     3r14 Poznań            21.05	 23.61/23.40w-22
23.54    0.0            Kotwiła                                    2r3  Dessau-Roßlau     17.06
23.55   +0.2            Jastrząb                                   1    Lublin            17.06
23.58+                  Kaczmarek                                  1s3  Budapest          21.08
23.59   -0.2            Kotwiła                                    2A   Kladno            13.06
                        (53/12)
23.62   -0.8 Magdalena  Niemczyk        250303 UKS Kolbuszowa      3r1  Lublin            28.05  23.38/22.87w-22
23.63   +1.0 Adrianna   Janowicz-Półtor.160495 AZS UMCS Lublin     2r1  Warszawa          09.07  23.81-17
23.78   +1.4 Wiktoria   Grzyb           141097 MKL Szczecin        6    Gorzów            29.07  23.53-21
23.80   +1.9 Adrianna   Sułek           030499 Brda Bydgoszcz      H    Götzis            27.05  23.77-22/23.69w-21
23.88   -0.1 Weronika   Chojka          190697 AZS-AWF Wrocław     4r1  Gorzów            27.05  23.76-22
23.96   +1.9 Dominika   Baćmaga         211195 AZS-AWF Warszawa    2r1  Piaseczno         27.05  24.16-18
24.01   +0.5 Aleksandra Formella        271001 SKLA Sopot          1r1  Gdańsk            21.05  24.33-19
24.01   +1.0 Paulina    Kubis           240304 WLKS Wrocław        3r1  Warszawa          09.07	 24.19-22
                        20
24.02   +0.9 Anastazja  Kuś             110507 AZS UWM Olsztyn     3r1  Warszawa          25.06  24.90-22
24.07   +0.2 Małgorzata Pojęta          130306 AZS UMCS Lubkin B.  1A   Chorzów           09.07  24.85-22
24.08   +1.3 Maja       Woźniak         251007 Vectra Włocławek    2    Maribor           27.07  24.82-22
24.10   -0.1 Marta      Zimna           280202 AZS Poznań          5r1  Gorzów            27.05  23.57A-21
24.19   -1.2 Paulina    Paluch          031298 AZS-AWF Warszawa    6r14 Poznań            21.05  23.57-21
wind / z wiatrem
22.60   +2.1 Krystsina  Tsimanouskaya   191196 AZS-AWF Warszawa    1r1  Białystok         11.06  22.78-19
22.99   +2.4 Nikola     Horowska        030101 ALKS AJP Gorzów     1h1  Espoo             15.07  22.98/22.87w-22
23.12   +2.1 Marlena    Granaszewska    080698 Podlasie Białystok  2r1  Białystok         11.06  23.33-21
23.18   +2.3            Kotwiła                                    1    Oulu              08.07
23.28   +2.1 Weronika   Bartnowska      160500 AZS-AWF Warszawa    3r1  Białystok         11.06	 24.45-21
23.28   +2.4 Alicja     Wrona-Kutrzepa  110196 AZS UMCS Lublin     1r1  Lublin            24.06	 23.61/23.40w-22
23.43   +3.5 Izabela    Jastrząb        100200 Agros Zamość        2r2  Stalowa Wola      03.06  23.51-22
23.51   +2.4            Jastrząb                                   2r1  Lublin            24.06
23.83   +2.1 Dominika   Baćmaga         211195 AZS-AWF Warszawa    4r1  Białystok         11.06  24.16-18
24.10   +5.2 Kinga      Gacka           251001 BKS Bydgoszcz       1r1  Włocławek         02.07  23.68-21
24.12   +2.4 Wiktoria   Gajosz          060706 Tomasovia           4r1  Lublin            24.06	 24.72-22

300 m (39.00)
35.92+       Natalia    Kaczmarek       170198 Podlasie Białystok  5    Budapest          23.08  36.20i-22
37.43+       Anna       Kiełbasińska    260690 SKLA Sopot          7    Firenze           02.06  36.34-19
37.52        Weronika   Chojka          190697 AZS-AWF Wrocław     1r1  Gorzów            27.05  38.35-21
37.58        Martyna    Kotwiła         130199 RLTL Optima Radom   1r4  Kielce            14.05  42.07-14
37.94        Adrianna   Janowicz-Półtor.160495 AZS UMCS Lublin     1r1  Olsztyn           03.09  37.31-17
37.99        Alicja     Wrona-Kutrzepa  110196 AZS UMCS Lublin     1r1  Lublin            13.05	 37.75-22
38.39        Dominika   Baćmaga         211195 AZS-AWF Warszawa    1    Warszawa          21.07  37.78-17
38.41        Anastazja  Kuś             110507 AZS UWM Olsztyn     2r2  Olsztyn           03.09  39.35-22
38.59        Lena       Pajęcka         251007 Czempion Bełchatów  1r1  Jelenia Góra      24.06  40.15-22
38.64        Zofia      Tomczyk         170608 Pegaz Opoczno       1r1  Warszawa          09.07  39.11-22
                        10
38.83        Julia      Przewieźlik     230806 MOS CSiR Dąbrowa G. 1r1  Gliwice           17.06	 40.79-21

400 m (53.00-55.00) - WA: 51.00
49.48        Natalia    Kaczmarek       170198 Podlasie Białystok  1    Chorzów           16.07  49.86-22
49.50                   Kaczmarek                                  1s3  Budapest          21.08
49.57                   Kaczmarek                                  2    Budapest          23.08
49.63                   Kaczmarek                                  1    Monaco            21.07  
50.02                   Kaczmarek                                  1A   Chorzów           04.06
50.02                   Kaczmarek                                  1h1  Budapest          20.08
50.10                   Kaczmarek                                  4    Paris             09.06
50.34                   Kaczmarek                                  2A   Chorzów           23.06
50.38                   Kaczmarek                                  2    Eugene            17.09
50.41                   Kaczmarek                                  1    Firenze           02.06
50.88                   Kaczmarek                                  1    Ostrava           27.06
51.02                   Kaczmarek                                  1r2  Dessau-Roßlau     17.06
51.29        Anna       Kiełbasińska    260690 SKLA Sopot          3A   Huelva            06.06  50.28-22
51.64                   Kaczmarek                                  3    Doha              05.05
51.66                   Kaczmarek                                  1    Tilburg           25.05
51.76                   Kiełbasińska                               6    Firenze           02.06
51.86                   Kaczmarek                                  1    Gorzów            28.07
52.13        Marika     Popowicz-Drapała280488 Zawisza Bydgoszcz   7A   Chorzów           04.06  56.07-04
52.18        Justyna    Święty-Ersetic  031292 AZS-AWF Katowice    2    Savona            24.05  50.41-18
52.29                   Kiełbasińska                               4A   La Chaux-de-Fonds 02.07
52.33                   Święty-Ersetic                             2A   Forbach           28.05
52.63                   Popowicz-Drapała                           2    Gorzów            28.07
52.67                   Kiełbasińska                               8    Monaco            21.07  
52.71        Alicja     Wrona-Kutrzepa  110196 AZS UMCS Lublin     1r1  Lublin            28.05	 52.84-22
52.74        Patrycja   Wyciszkiewicz-Z.080194 AZS Poznań          1r1  Warszawa          25.06  51.31-15
52.79                   Wrona-Kutrzepa                             1r1  Gliwice           18.06
52.82        Adrianna   Janowicz-Półtor.160495 AZS UMCS Lublin     1r1  Warszawa          21.07  53.07-17
52.84                   Wyciszkiewicz-Zawadzka                     3    Gorzów            28.07
52.90                   Wyciszkiewicz-Zawadzka                     2r1  Warszawa          21.07
52.96        Aleksandra Formella        271001 SKLA Sopot          2r1  Warszawa          25.06  53.04-22
                        (30/8)
53.18        Anastazja  Kuś             110507 AZS UWM Olsztyn     2r1  Lublin            28.05  -0-
53.18        Karolina   Łozowska        280599 AZS-AWF Warszawa    7    Chengdu           03.08  53.43-21
                        10
53.19        Izabela    Smolińska       140199 RLTL Optima Radom   2B   Chorzów           04.06  52.50-22
53.25        Dominika   Baćmaga         211195 AZS-AWF Warszawa    3r1  Warszawa          25.06  52.71-21
53.30        Weronika   Bartnowska      160500 AZS-AWF Warszawa    2r1  Gliwice           18.06	 53.69-22
53.45        Anna       Pałys           020395 AZS-AWF Wrocław     1    Jelenia Góra      12.07  52.89-22
53.46        Margarita  Koczanowa       010299 AZS-AWF Kraków      1r1  Warszawa          10.06  54.61-19
53.54        Weronika   Chojka          190697 AZS-AWF Wrocław     4r1  Gliwice           18.06  53.60-22
53.78        Kinga      Gacka           251001 BKS Bydgoszcz       1r1  Włocławek         01.07  52.33-22
53.83        Marlena    Granaszewska    080698 Podlasie Białystok  6B   Chorzów           04.06  55.27-20
53.84        Dominika   Duraj           260405 LKS Ziemi Puckiej   1A   Lublin            19.07  55.70-22
53.85        Anna Maria Gryc            161099 AZS-AWF Warszawa    4r1  Warszawa          25.06	 54.00-21
                        20
54.02        Katarzyna  Martyna         251098 AZS-AWF Kraków      1r2  Gliwice           18.06  54.61-18
54.17        Adrianna   Topolnicka      040799 AZS UMCS Lublin     4r1  Lublin            28.05  53.42-22
54.25        Wiktoria   Drozd           200901 AZS UMCS Lublin     5r1  Warszawa          25.06  53.08-22
54.33 NR-15  Zofia      Tomczyk         170608 Pegaz Opoczno       1r1  Łódź              20.05  57.54i-22
54.45        Lena       Pajęcka         251007 Czempion Bełchatów  2A   Chorzów           08.07  57.85-22
54.51        Natalia    Wosztyl         290899 RLTL Optima Radom   5r1  Warszawa          21.07  53.12-21
54.53        Kornelia   Lesiewicz       140803 AZS-AWF Gorzów      1r1  Kraków            22.07  51.97A-21
54.66        Wiktoria   Gajosz          060706 Tomasovia           3A   Chorzów           08.07	 -0-
54.73        Aleksandra Wołczak         130203 AZS-AWF Gorzów      1r2  Warszawa          25.06  53.86-22
54.79        Aleksandra Gaworska        071195 AZS-AWF Kraków      1r1  Wałcz             10.08  52.45-17
                        30
54.85        Aleksandra Wsołek          150901 AZS-AWF Kraków      2r1  Warszawa          10.06  53.79-21
54.87        Milena     Thamm           040405 MKS-MOS Katowice    4    Banská Bystrica   24.06  56.50-22
54.89        Julia      Przewieźlik     230806 MOS CSiR Dąbrowa G. 4A   Chorzów           08.07	 55.47-22
54.91        Natalia    Korczuk         151098 AZS-AWF Wrocław     2    Jelenia Góra      12.07  55.99-21
54.93        Paulina    Kubis           240304 WLKS Wrocław        1r1  Ruda Śl.          01.07	 -0-
54.94        Anna       Wielgosz        091193 Resovia Rzeszów     2r2  Warszawa          25.06  54.70-16

500 m (1:14.0)
1:07.18 NR   Natalia    Kaczmarek       170198 Podlasie Białystok  1    Olsztyn           03.09  -0-
1:10.51      Karolina   Łozowska        280599 AZS-AWF Warszawa    2    Olsztyn           03.09  -0-
1:11.6+      Patrycja   Wyciszkiewicz-Z.080194 AZS Poznań          1    Lausanne          30.06  -0-
1:12.92 NJR  Martyna    Krawczyńska     211104 Prefbet-Sonarol     3    Olsztyn           03.09  -0-
1:13.1+      Sofia      Ennaoui         300895 MKL Szczecin        4    Chorzów           16.07  -0-
1:13.30      Małgorzata Strzeżysz       021004 AZS-AWF Warszawa    4    Olsztyn           03.09  -0-
1:13.6+      Margarita  Koczanowa       010299 AZS-AWF Kraków      8    Chorzów           16.07  -0-

600 m (1:30.0)
1:26.43      Angelika   Sarna           011097 AZS-AWF Warszawa    1    Sopot             30.08  1:26.27-22
1:26.74      Patrycja   Wyciszkiewicz-Z.080194 AZS Poznań          2    Naimette-Xhovémont12.07  1:26.39-19
1:26.84      Adrianna   Topolnicka      040799 AZS UMCS Lublin     1r2  Pliezhausen       14.05  1:27.70-22
1:27.23      Margarita  Koczanowa       010299 AZS-AWF Kraków      1    Kraków            14.05  1:29.09-21
1:28.05      Anna       Wielgosz        091193 Resovia Rzeszów     4    Sopot             30.08  1:29.0+-22
1:28.1+      Sofia      Ennaoui         300895 MKL Szczecin        4    Chorzów           16.07  1:40.80-10
1:29.46      Aleksandra Formella        271001 SKLA Sopot          5    Sopot             30.08  1:30.64-22
1:29.80      Sylwana    Gajda           101199 AZS-AWF Warszawa    1    Białystok         11.06  1:32.40-22

800 m (2:03.0-2:08.0) - WA: 1:59.80
1:59.82      Sofia      Ennaoui         300895 MKL Szczecin        8    Chorzów           16.07  1:58.98-22
2:00.40      Adrianna   Topolnicka      040799 AZS UMCS Lublin     5    Chorzów           04.06  1:59.86-22
2:00.61      Angelika   Sarna           011097 AZS-AWF Warszawa    6    Banská Bystrica   20.07  1:59.72-21
2:01.02      Anna       Wielgosz        091193 Resovia Rzeszów     1    Gorzów            29.07  1:59.84-22
2:01.03                 Sarna                                      1    Olsztyn           03.09
2:01.09                 Sarna                                      2    Trieste           22.07
2:01.11                 Sarna                                      8    Zagreb            10.09
2:01.46                 Wielgosz                                   2    Poznań            18.06
2:01.63                 Topolnicka                                 2    Bydgoszcz         06.06
2:01.72      Martyna    Galant          260195 AZS Poznań          4    Bydgoszcz         06.06  2:02.75-21
2:01.78                 Sarna                                      6h1  Budapest          23.08
2:01.82                 Sarna                                      2    Gorzów            29.07
2:01.90                 Topolnicka                                 2    Savona            24.05
2:01.98      Margarita  Koczanowa       010299 AZS-AWF Kraków      4    Poznań            18.06  2:01.38-22
2:01.99                 Koczanowa                                  1r1  Warszawa          25.06
2:02.05                 Sarna                                      4    Grosseto          27.05
2:02.06                 Koczanowa                                  7    Chorzów           04.06
2:02.09                 Koczanowa                                  11   Chorzów           16.07
2:02.13                 Galant                                     3A   Geneve            10.06
2:02.20                 Topolnicka                                 5    Grosseto          27.05
2:02.20                 Koczanowa                                  3    Gorzów            29.07
2:02.23                 Topolnicka                                 4A   Sollentuna        11.06
2:02.23                 Sarna                                      6    Poznań            18.06
2:02.24      Patrycja   Wyciszkiewicz-Z.080194 AZS Poznań          4    Gorzów            29.07  -0-
2:02.34                 Sarna                                      8    Chorzów           04.06
2:02.38      Aleksandra Płocińska       051099 Kondycja Piaseczno  2r1  Warszawa          25.06  2:05.76-22
2:02.42      Eliza      Megger          290899 LKS Pszczyna        7    Grosseto          27.05  2:03.53-22
2:02.85                 Wielgosz                                   9    Turku             13.06
2:03.05                 Koczanowa                                  5r1  Rehlingen         28.05
                        (29/9)
2:03.41      Milena     Korbut          080800 AZS-AWF Katowice    9    Poznań            18.06  2:05.80-20
                        10
2:04.56mx    Weronika   Lizakowska      021198 Remus Kościerzyna   1r2  Gdańsk            21.05  2:05.84-22
2:05.13      Klaudia    Kazimierska     030901 Vectra Włocławek    2h1  Walnut            13.05  2:03.46-22
2:05.18      Sylwana    Gajda           101199 AZS-AWF Warszawa    1r1  Warszawa          04.06  2:07.27-22
2:05.38      Julia      Gruchała        140504 AB Kartuzy          6    Gorzów            29.07  2:13.20-22
2:06.02      Małgorzata Strzeżysz       021004 AZS-AWF Warszawa    2r1  Warszawa          04.06  2:09.54-22
2:06.15      Aleksandra Wiśniewska      290904 SMS Szklarska Por.  1    Wałcz             10.08  2:06.22-22
2:06.27      Julia      Ścisłowska      260103 SMS Szklarska Por.  2    Wałcz             10.08  2:10.06-21
2:06.53      Olivia     Cieślak         130307 Vectra Włocławek    7r7  Philadelphia      18.06  2:10.16-22
2:06.56      Dorota     Nowak Łażewska  181207 Energetyk Poznań    1    Poznań            04.06  2:11.05-22
2:06.60      Martyna    Krawczyńska     211104 Prefbet-Sonarol     5    Olsztyn           03.09  2:08.41-22
                        20
2:06.89      Magdalena  Breza           261104 Talex Borzytuchom   1r1  Białogard         12.07  -0-
2:06.93      Oliwia     Bełczew         090406 KKL Kielce          2r1  Warszawa          17.06  2:08.12-22
2:07.27      Julia      Jaguścik        161203 AZS-AWF Warszawa    4h1  Gorzów            28.07  2:07.80-22
2:07.82      Alicja     Stój            230301 niestowarzyszona    5h1  Gorzów            28.07  2:06.38-19
2:08.05      Agnieszka  Dybka           070200 Resovia Rzeszów     2    Lublin            28.05  2:05.41-22

1000 m (2:40.0-2:45.0)
2:43.34      Julia      Jaguścik        161203 AZS-AWF Warszawa    1    Warszawa          21.07  2:47.10i-22
2:43.7+      Eliza      Megger          290899 LKS Pszczyna        14   Chorzów           16.07  2:43.6+-22
2:44.05      Martyna    Krawczyńska     211104 Prefbet-Sonarol     1r1  Ciechanów         27.08  2:47.18-22
2:45.03      Sylwana    Gajda           101199 AZS-AWF Warszawa    2r1  Ciechanów         27.08  2:48.83-22

1500 m (4:15.0-4:25.0) - WA: 4:03.50
4:03.68      Sofia      Ennaoui         300895 MKL Szczecin        4    Madrid            22.07  3:59.70-20
4:04.11      Martyna    Galant          260195 AZS Poznań          7    Ostrava           27.06  4:05.03-22
4:05.48                 Galant                                     1    Poznań            18.06
4:06.08      Eliza      Megger          290899 LKS Pszczyna        13   Hengelo           04.06  4:03.04-22
4:06.39      Aleksandra Płocińska       051099 Kondycja Piaseczno  9h2  Budapest          19.08  4:12.64-22
4:06.47                 Ennaoui                                    10h1 Budapest          19.08
4:06.84                 Płocińska                                  10   Székesfehérvár    18.07
4:07.97      Weronika   Lizakowska      021198 Remus Kościerzyna   12   Ostrava           27.06  4:11.86-21
4:08.31                 Płocińska                                  7    Poznań            18.06
4:08.37                 Galant                                     3    Chorzów           04.06
4:08.51                 Lizakowska                                 8    Poznań            18.06
4:08.53      Klaudia    Kazimierska     030901 Vectra Włocławek    3q2  Sacramento        27.05  4:07.47-20
4:08.66                 Megger                                     14   Chorzów           16.07
4:09.22                 Megger                                     11h3 Budapest          19.08
4:09.23      Aneta      Konieczek       080697 Nadodrze Powodowo   6    Chorzów           04.06  4:16.59-21
4:09.52                 Płocińska                                  7    Chorzów           04.06
4:09.56                 Lizakowska                                 8    Chorzów           04.06
4:09.68                 Megger                                     10   Poznań            18.06
4:09.84                 Kazimierska                                5s1  Austin            08.06
4:09.84                 Kazimierska                                4    Austin            10.06
4:10.21                 Kazimierska                                2h1  Sacramento        25.05
4:10.66                 Płocińska                                  5    Sotteville        07.07
4:10.71                 Kazimierska                                4    Espoo             16.07
4:10.99                 Lizakowska                                 9    Rehlingen         28.05
4:11.15                 Kazimierska                                2r12 Azusa             15.04
4:11.78                 Galant                                     2    Chorzów           25.06
4:11.93                 Lizakowska                                 12   Montreuil         31.05
4:11.94                 Lizakowska                                 8    Sotteville        07.07
4:12.32      Kinga      Królik          260999 Azymut Pabianice    10   Chorzów           04.06  4:16.71-21
4:12.52                 Lizakowska                                 16   Zagreb            10.09
4:12.69      Beata      Topka           200199 Talex Borzytuchom   6    Grosseto          27.05  4:12.00-21
4:13.74      Julia      Koralewska      170202 AZS-AWFiS Gdańsk    12   Chorzów           04.06  4:22.21-22
4:14.31                 Konieczek                                  1    Oleśnica          06.05
4:14.55      Julia      Jaguścik        161203 AZS-AWF Warszawa    1    Warszawa          25.06  4:17.91-22
4:14.86                 Lizakowska                                 15   Chorzów           16.07
4:14.99                 Topka                                      13   Chorzów           04.06
                        (36/11)
4:16.11      Alicja     Konieczek       021194 AZS Poznań          13   Montreuil         31.05  4:18.80-21
4:17.58      Julia      Ścisłowska      260103 SMS Szklarska Por.  12   Poznań            18.06  4:21.18-21
4:17.61      Zuzanna    Wiernicka       211006 RKS Łódź            2    Warszawa          25.06  4:23.02-22
4:17.69      Paulina    Kaczyńska       240791 Pomorze Stargard    6    Sopot             30.08  4:09.95mx-18
4:17.75      Angelika   Cichocka        100188 SKLA Sopot          13   Doha              05.05  4:01.61-17
4:18.76      Paulina    Stempniak       120604 Energetyk Poznań    2r1  Halluin           28.06  4:23.45-22
4:19.02      Zofia      Dudek           251201 Polonia Warszawa    2    Berkeley          29.04  4:24.23+-19
4:19.52      Julia      Gruchała        140504 AB Kartuzy          3    Warszawa          25.06  4:35.07-22
4:20.73      Martyna    Krawczyńska     211104 Prefbet-Sonarol     1    Warszawa          09.07  4:24.49-22
                        20
4:21.18      Sylwana    Gajda           101199 AZS-AWF Warszawa    8    Sopot             30.08  4:25.53-22
4:22.08      Olimpia    Breza           140202 Remus Kościerzyna   14   Poznań            18.06  4:18.82-21
4:22.52      Monika     Dubiella        020500 LLKS ZK Skórcz      2r1  Białogard         12.07  4:28.77i-21
4:22.65      Małgorzata Strzeżysz       021004 AZS-AWF Warszawa    9    Sopot             30.08  4:38.54-22
4:23.33      Wiktoria   Wróbel          260804 WLKS Nowe Iganie    2    Warszawa          09.07  4:25.05-22
4:23.67      Patrycja   Kapała          260397 AZS UMCS Lublin     3r1  Białogard         12.07  4:20.86-22
4:24.37      Wiktoria   Wojtkowiak      120603 AZS Poznań          4r1  Białogard         12.07  4:27.52-22
4:24.77      Julianna   Multan          311204 Kondycja Piaseczno  1    Warszawa          10.06  4:32.82-21
4:25.01      Katarzyna  Nowakowska      211003 AML Słupsk          2    Białogard         17.06  4:29.73-22

mile / mila (4:50.0)
4:28.62      Weronika   Lizakowska      021198 Remus Kościerzyna   4    Bydgoszcz         06.06  -0-
4:30.74      Aleksandra Płocińska       051099 Kondycja Piaseczno  6    Bydgoszcz         06.06  4:43.29-22
4:45.62 NYR  Olivia     Cieślak         130307 Vectra Włocławek    8    Saint Louis       01.06  4:55.99-22
4:45.91      Martyna    Krawczyńska     211104 Prefbet-Sonarol     1    Poznań            17.09  4:54.88-22

2000 m (6:00.0)

3000 m (9:15.0-9:45.0)
9:17.34+     Zofia      Dudek           251201 Polonia Warszawa    8r1  Stanford          21.04  9:29.82-19
9:19.99      Julia      Koralewska      170202 AZS-AWFiS Gdańsk    1    Olsztyn           03.09  9:43.98-22
9:21.40  NYR Zuzanna    Wiernicka       211006 RKS Łódź            2    Jerusalem         09.08  9:38.72-22
9:21.48      Agnieszka  Chorzępa        140101 AZS-AWF Warszawa    2    Olsztyn           03.09  9:38.68-22
9:22.20      Aleksandra Lisowska        121290 AZS UWM Olsztyn     3    Olsztyn           03.09  9:27.90-14
9:26.02      Monika     Dubiella        020500 LLKS ZK Skórcz      1    Gdańsk            10.06  9:40.13-22
9:28.67+     Aneta      Konieczek       080697 Nadodrze Powodowo   13   Chorzów           23.06  9:12.47OTi-22
9:28.8+      Paulina    Kaczyńska       240791 Pomorze Stargard    1    Białogard         27.08  9:00.46-18
9:38.43      Martyna    Krawczyńska     211104 Prefbet-Sonarol     1    Białystok         12.07  10:01.59-22
9:40.24      Paulina    Stempniak       120604 Energetyk Poznań    1    Lublin            18.07  10:39.22-21
                        10
9:40.76      Julianna   Multan          311204 Kondycja Piaseczno  2    Lublin            18.07  -0-
9:44.30      Aleksandra Szulska         090405 niestowarzyszona    3    Lublin            18.07  10:08.27-22
9:44.58+     Olimpia    Breza           140202 Remus Kościerzyna   10   Espoo             13.07  9:19.15-21
9:44.61      Justyna    Korytkowska     120386 Prefbet-Sonarol     4    Olsztyn           03.09  9:10.12-14

5000 m (16:20.0-17:00.0) - WA: 14:57.00
15:30.61     Alicja     Konieczek       021194 AZS Poznań          4r1  Azusa             14.04  15:53.56-21
15:32.89 NUR Zofia      Dudek           251201 Polonia Warszawa    5r1  Azusa             14.04  -0-
15:43.35     Aneta      Konieczek       080697 Nadodrze Powodowo   9    Chorzów           23.06  15:50.70-21
15:46.26     Paulina    Kaczyńska       240791 Pomorze Stargard    1    Białogard         27.08  15:29.67-18
15:59.72     Patrycja   Kapała          260397 AZS UMCS Lublin     2    Białogard         27.08  16:11.79-22
16:03.36     Olimpia    Breza           140202 Remus Kościerzyna   11   Espoo             13.07  16:28.35-20
16:11.92                Kaczyńska                                  1    Warszawa          21.07
16:12.46                Breza                                      1    Oleśnica          10.06
16:20.52     Monika     Dubiella        020500 LLKS ZK Skórcz      1    Piaseczno         27.05  17:19.70-22
16:20.52     Sabina     Jarząbek        051293 KKL Kielce          2    Oleśnica          10.06  16:29.98-20
16:27.80     Agnieszka  Chorzępa        140101 AZS-AWF Warszawa    2u23 Piaseczno         27.05  16:40.49-22
16:31.30     Małgorzata Karpiuk         040103 Podlasie Białystok  3u23 Piaseczno         27.05  17:37.05-21
                        10
16:34.76     Katarzyna  Nowakowska      211003 AML Słupsk          4u23 Piaseczno         27.05  -0-
16:38.87     Beata      Niemyjska       090201 Zantyr Sztum        5u23 Piaseczno         27.05  17:29.60-21
16:44.14     Julia      Koralewska      170202 AZS-AWFiS Gdańsk    2    Gorzów            29.07  16:21.64-22
16:48.35     Halina     Rasińska        040801 AZS Poznań          6u23 Piaseczno         27.05  16:42.89-22
16:49.12     Beata      Topka           200199 Barnim Goleniów     4    Gorzów            29.07  15:54.88-22
16:51.44     Aleksandra Szulska         090405 niestowarzyszona    1-j  Piaseczno         27.05  -0-
16:55.18     Oliwia     Wawrzyniak      150702 AZS Poznań          7u23 Piaseczno         27.05  16:12.26-21
16:56.32     Weronika   Matuszczak      140596 Znicz Biłgoraj      5    Stanford          18.03  15:59.00-17
16:58.76     Weronika   Mikołajewska    280802 GKS Żukowo          8u23 Piaseczno         27.05  -0-
16:59.14     Julianna   Multan          311204 Kondycja Piaseczno  2-j  Piaseczno         27.05  -0-
                        20
16:59.40     Maja       Działoszewska   050901 SKLA Sopot          11r1 Fullerton         10.03  -0-
16:59.72     Wiktoria   Klębowska       200100 AZS-AWF Katowice    5r5  Raleigh           24.03  17:02.25-19

10000 m (33:30.0-35:00.0) - WA: 30:40.00
33:48.95     Julia      Koralewska      170202 AZS-AWFiS Gdańsk    1r2  Olkusz            22.04  33:55.13-22
33:50.85     Aleksandra Lisowska        121290 AZS UWM Olsztyn     2r2  Olkusz            22.04  32:55.09-22
34:25.99     Małgorzata Karpiuk         040103 Podlasie Białystok  5    Espoo             15.07  -0-
34:32.45     Olimpia    Breza           140202 Remus Kościerzyna   3r2  Olkusz            22.04  -0-
34:35.64     Iwona      Bernardelli     190285 KS Prefbet-Sonarol  4r2  Olkusz            22.04  32:55.06-17
34:55.00     Agnieszka  Chorzępa        140101 AZS-AWF Warszawa    5r2  Olkusz            22.04  34:30.59-22
34:55.65     Patrycja   Kapała          260397 AZS UMCS Lublin     6r2  Olkusz            22.04  33:49.96-22

5 km (17:00)
15:58        Sabina     Jarząbek        051293 KKL Kielce          1    Warszawa          02.09  16:18-21
16:00        Izabela    Paszkiewicz     090188 AZS UMCS Lublin     10   Wien              04.06  15:49-17
16:00        Paulina    Kaczyńska       240791 Pomorze Stargard    20   Riga              01.10  16:06-21
16:22+       Monika     Jackiewicz      181292 MKL Szczecin        3    Warszawa          24.09  16:16-21
16:27+       Aleksandra Brzezińska      300791 MKL Toruń           1    Poznań            12.03  16:06-22
16:27        Monika     Dubiella        020500 LLKS ZK Skórcz      1    Warszawa          26.03  16:34-22
16:28        Małgorzata Karpiuk         040103 Podlasie Białystok  2    Warszawa          26.03  17:46-22
16:52        Ewa        Jagielska       251082 KS Prefbet-Sonarol  3    Warszawa          05.11  16:16-16
16:53+       Emilia     Mazek           220193 AZS-AWF Warszawa    1    Warszawa          11.11  17:16-22
16:54        Katarzyna  Napiórkowska    120904 LKS Maków Maz.      4    Warszawa          05.11  -0-
                        10
16:58        Monika     Kaczmarek       040589 AZS Łódź            5    Warszawa          05.11  16:37-18
17:00        Beata      Klimek          010199 AZS-AWF Biała Podl. 2    Warszawa          02.09  17:09-22

10 km (35:00)
32:44        Monika     Jackiewicz      181292 MKL Szczecin        1    Poznań            12.03  33:07-21
32:48        Aleksandra Brzezińska      300791 MKL Toruń           2    Poznań            12.03  32:41-22
33:06        Sabina     Jarząbek        051293 KKL Kielce          1    Koło              22.10  33:27-21
33:17        Izabela    Paszkiewicz     090188 AZS UMCS Lublin     1    Warszawa          24.09  31:49-21
33:40        Monika     Andrzejczak     050185 RAZ Szczecin        3    Goleniów          11.11  33:00-22
34:01        Angelika   Mach            070991 AZS UMCS Lublin     15   Herzogenaurach    29.04  34:16-22
34:12        Emilia     Mazek           220193 AZS-AWF Warszawa    1    Warszawa          11.11  35:01-22
34:13        Monika     Dubiella        020500 LLKS ZK Skórcz      3    Koło              22.10  36:48-22
34:14        Monika     Kaczmarek       040589 AZS Łódź            3    Poznań            12.03  36:19-22
34:29        Martyna    Masłowska       030290 ULKS Bystrzyca Kł.  4    Poznań            12.03  34:15-22
                        10
34:29        Marta      Łagownik        110595 niest.Gdańsk        1    Gdynia            11.11  34:25-22
34:33        Beata      Niemyjska       090201 Zantyr Sztum        4    Koło              22.10  38:23-21
34:34        Weronika   Lizakowska      021198 Remus Kościerzyna   2    Gdynia            11.11  39:01-17
34:35+       Iwona      Bernardelli     190285 KS Prefbet-Sonarol       Valencia          03.12  32:40-14
34:38+       Aleksandra Lisowska        121290 AZS UWM Olsztyn          Valencia          03.12  33:05-20
34:58        Beata      Michałków       140490 KRT Jelenia Góra    3    Rzeszów           11.11  34:24-22

HMar / Półmaraton (73.30-78:00)
72:34        Angelika   Mach            070991 AZS UMCS Lublin     1    Napoli            26.02  71:07-20
72:34                   Mach                                       16   Luzern            29.10
72:37        Aleksandra Lisowska        121290 AZS UWM Olsztyn     17   Luzern            29.10  72:16-20
72:56        Monika     Andrzejczak     050185 RAZ Szczecin        27   Valencia          22.10  73:30-19
73:00+       Iwona      Bernardelli     190285 KS Prefbet-Sonarol  14   Sevilla           19.02  72:00-15
73:01+       Monika     Jackiewicz      181292 MKL Szczecin        15   Sevilla           19.02  72:50-21
73:01+                  Bernardelli                                     Valencia          03.12
73:01+       Aleksandra Brzezińska      300791 Zawisza Bydgoszcz        Valencia          03.12  72:11-22
73:02+                  Lisowska                                        Valencia          03.12
73:03+                  Mach                                            Valencia          03.12
73:04                   Brzezińska                                 18   Luzern            29.10
73:05                   Jackiewicz                                 5    Poznań            16.04
73:15                   Bernardelli                                1    Wiązowna          26.02
73:16+                  Lisowska                                   10   Rotterdam         16.04
73:18                   Jackiewicz                                 2    Kraków            08.10
73:24                   Lisowska                                   1    Karlovy Vary      21.05
                        (16/6)
74:10+       Izabela    Paszkiewicz     090188 AZS UMCS Lublin          Valencia          03.12  70:13-21
74:21        Anna       Bańkowska       310390 Podlasie Białystok  8    Venlo             26.03  73:07-19
74:34        Emilia     Mazek           220193 AZS-AWF Warszawa    2    Warszawa          02.09  74:55-22
74:35        Sabina     Jarząbek        051293 KKL Kielce          7    Poznań            16.04  78:45-18
                        10
75:30        Agnieszka  Gortel-Maciuk   200377 AKS Chorzów         1-45 Toruń             01.04  72:52-10
75:46        Monika     Brzozowska      190584 KS Akantos Łoniowa  1    Piła              03.09  76:47-22
76:39        Monika     Stachowska      160290 niest.Piła          2    Piła              03.09  ?
76:45+       Ewa        Jagielska       251082 KS Prefbet-Sonarol  1    Warszawa          24.09  76:12-15
76:54        Olga       Ochal           150785 Prefbet-Sonarol     2    Wrocław           17.06  72:47-12
76:57        Beata      Popadiak        301193 Nadir Jędrzejów     39   Berlin            02.04  77:12-22
77:40        Beata      Klimek          010199 AZS-AWF Biała Podl. 5    Wiązowna          26.02  79:27-22
77:56        Katarzyna  Szkoda          021091 niest.Grodzisk Maz. 8    Poznań            16.04  81:21-22

Mar / Maraton (2:40:00-2:50:00) - WA: 2:28:00
2:25:52  NR  Aleksandra Lisowska        121290 AZS UWM Olsztyn     29   Valencia          03.12  2:26:08-21
2:26:19      Angelika   Mach            070991 AZS UMCS Lublin     33   Valencia          03.12  2:27:48-21
2:26:44                 Lisowska                                   5    Rotterdam         16.04
2:27:20      Aleksandra Brzezińska      300791 MKL Toruń           38   Valencia          03.12  2:28:09-22
2:28:35      Izabela    Paszkiewicz     090188 AZS UMCS Lublin     43   Valencia          03.12  2:27:41-21
2:29:36      Iwona      Bernardelli     190285 KS Prefbet-Sonarol  18   Sevilla           19.02  2:27:47-15
2:30:05                 Mach                                       7    Wien              23.04
2:31:15      Monika     Jackiewicz      181292 MKL Szczecin        3    Poznań            22.10  2:29:51-22
2:31:52                 Jackiewicz                                 21   Sevilla           19.02
2:34:03      Emilia     Mazek           220193 AZS-AWF Warszawa    1    Łódź              16.04  2:39:08-22
2:34:43      Ewa        Jagielska       251082 KS Prefbet-Sonarol  1    Warszawa          24.09  2:35:46-22
2:35:28                 Bernardelli                                9    Praha             07.05
2:36:30                 Mazek                                      4    Poznań            22.10
2:36:48                 Jagielska                                  2    Łódź              16.04
2:37:18                 Jackiewicz                                 40   Budapest          26.08
2:37:27      Beata      Popadiak        301193 Nadir Jędrzejów     39   Berlin            24.09  2:37:42-22
2:37:50                 Brzezińska                                 6    Hannover          26.03
2:38:01                 Jagielska                                  5    Poznań            22.10
2:39:19      Dominika   Stelmach        280282 Athletics Warszawa  43   Berlin            24.09  2:36:45-21
                        (19/10)
2:40:53      Beata      Michałków       140490 KRT Jelenia Góra    6    Poznań            22.10  2:40:42-19
2:42:06      Monika     Brzozowska      190584 KS Akantos Łoniowa  7    Poznań            22.10  2:46:47-22
2:42:27      Natalia    Mierzlikin      190389 Gepard Warszawa     13   Kobenhavn         14.05  2:56:46-18
2:43:37      Joanna     Konopko         281188 niest.Suwałki       93   Valencia          03.12  -0-
2:44:01      Katarzyna  Szkoda          021091 niest.Grodzisk Maz. 96   Valencia          03.12  2:42:59-22
2:47:31      Martyna    Wychowałek      161294 Salos-Wodna Łódź    7    Warszawa          24.09  2:51:26-19
2:48:05      Dominika   Wiecha          080998 Orientuś Łódź       8    Poznań            22.10  -0-
2:49:02      Magdalena  Patas           150590 AZS PO Opole        5    Łódź              16.04  -0-
2:49:22dh    Ewa        Zaborowska      140492 Wejher Wejherowo    24op Boston            17.04  2:49:00-22
2:49:32      Anna       Wasik-Albano    170386 niestowarzyszona    7    Fleury            22.04  2:46:13-22
                        20
2:49:43      Lidia      Czarnecka       190985 STS Skarżysko-Kam.  7    Łódź              16.04  2:49:05-19

100 km (9:59:59)
7:23:20+     Dominika   Stelmach        280282 Athletics Warszawa  1    Tel Aviv          05.01  7:04:36-20
8:51:16+     Patrycja   Bereznowska     171075 Wieliszew Heron T.  2=   Pabianice         06.05  7:57:42-22
8:51:16+     Małgorzata Pazda-Pozorska  160282 AML Słupsk          2=   Pabianice         06.05  7:55:19-19
9:25:30+     Milena Grabska-Grzegorczyk 180678 Azymut Pabianice    4    Pabianice         06.05  8:31:07-20
9:27:15+     Monika     Biegasiewicz    250576 MKL Szczecin        5    Pabianice         06.05  8:40:39-17
9:28:28      Marzena    Piekielna       200892 niest. Bolesławiec  1    Jarantów          28.10  9:56:35-22
9:41:04+     Anna       Skupień         290483 Pogoń Ruda Śl.      6    Pabianice         06.05  11:59:34-22
9:42:09      Anna       Łyczko          220184 Resovia Rzeszów     2    Jarantów          28.10  -0-
9:51:54+     Aneta      Rajda           060576 Pogoń Ruda Śl.      8    Pabianice         06.05  9:13:35t-18
9:56:42      Beata      Tomczyk         070391 Biała Biega B.P.    3    Jarantów          28.10  -0-
                        10

1500 mS / 1500 m prz. (5:00.00)
4:42.96 NJR  Martyna    Krawczyńska     211104 Prefbet-Sonarol     1    Warszawa          04.06  4:46.78-22
4:55.76      Michalina  Thamm           180407 MKS-MOS Katowice    1r1  Chorzów           07.07  -0-
4:57.18      Amelia     Tyczyńska       210207 Achilles Leszno     2r1  Chorzów           07.07  -0-
intermediate in 3000S / międzyczas na 3000 m prz.
4:44.05+     Aneta      Konieczek       080697 Nadodrze Powodowo   8h2  Budapest          23.08  4:47.0+-21
4:45.56+     Alicja     Konieczek       021194 AZS Poznań          6h1  Budapest          23.08  4:39.46+-22

2000 mS / 2000 m prz. (7:00.0)
6:06.85      Aneta      Konieczek       080697 Nadodrze Powodowo   4    Poznań            18.06  6:31.32-16
6:10.50      Kinga      Królik          260999 Azymut Pabianice    2    Trier             08.09  6:14.20-21
6:15.20      Patrycja   Kapała          260397 AZS-AWF Katowice    5    Trier             08.09  6:19.05-22
6:22.72      Julia      Koralewska      170202 AZS-AWFiS Gdańsk    6    Poznań            18.06  6:34.14-22
6:25.79 NJR  Martyna    Krawczyńska     211104 Prefbet-Sonarol     1    Lublin            19.07  6:43.58-22
6:49.27      Maja       Peryt           070504 Juventa Starachowice2    Lublin            19.07  6:38.17-22
6:54.28      Rozalia    Malina          271204 Płomień Sosnowiec   3    Lublin            19.07  6:48.26-22
6:55.17      Monika     Kuźniar         200803 Resovia Rzeszów     1    Stalowa Wola      03.06  6:56.18-22
intermediate in 3000S / międzyczas na 3000 m prz.
6:15.6+      Alicja     Konieczek       021194 AZS Poznań          10   Zürich            31.08  6:16.32-21
6:34.21+     Agnieszka  Chorzępa        140101 AZS-AWF Warszawa    8    Espoo             15.07  6:37.3+-22
6:47.19+     Emilia     Mikszuta        010801 Start Nakło         15   Espoo             15.07  6:42.66-22

3000 mS / 3000 m prz. (10:20.0-10:45.0) - WA: 9:23.00
 9:21.89     Alicja     Konieczek       021194 AZS Poznań          9    Zürich            31.08  9:25.15-22
 9:23.45     Al.        Konieczek                                  6h1  Budapest          23.08
 9:25.51     Al.        Konieczek                                  2    Westwood          26.05
 9:30.19     Al.        Konieczek                                  7    London            23.07
 9:30.62     Aneta      Konieczek       080697 Nadodrze Powodowo   1    Gorzów            27.07  9:25.98-21
 9:31.35     Al.        Konieczek                                  3    Walnut            06.05
 9:31.84     Kinga      Królik          260999 Azymut Pabianice    2    Gorzów            27.07  9:36.63-22
 9:36.60     Al.        Konieczek                                  3    Gorzów            27.07
 9:37.26     An.        Konieczek                                  5    Sopot             30.08
 9:38.45                Królik                                     6    Sopot             30.08
 9:38.72     Al.        Konieczek                                  1    Chorzów           25.06
 9:39.07                Królik                                     5    Barcelona         05.07 
 9:39.46     Al.        Konieczek                                  2    Des Moines        28.04
 9:42.63     Patrycja   Kapała          260397 AZS UMCS Lublin     4    Gorzów            27.07  9:45.21-22
 9:45.50     An.        Konieczek                                  3    Andújar           26.05
 9:45.61     An.        Konieczek                                  11h2 Budapest          23.08
 9:46.46     Julia      Koralewska      170202 AZS-AWFiS Gdańsk    5    Gorzów            27.07  10:02.11-22
 9:47.48                Kapała                                     1    Oleśnica          10.06
 9:48.92                Koralewska                                 2    Oleśnica          10.06
 9:50.33                Kapała                                     7    Sopot             30.08
 9:52.88                Koralewska                                 1    Włocławek         01.07
 9:52.94                Koralewska                                 1    Oordegem          27.05
 9:54.14     Agnieszka  Chorzępa        140101 AZS-AWF Warszawa    2h1  Espoo             13.07  10:05.31-22
 9:54.16                Koralewska                                 5    Espoo             15.07
 9:56.08                Chorzępa                                   7    Espoo             15.07
 9:57.56                Koralewska                                 4h1  Espoo             13.07
 9:59.93                Kapała                                     5    Chengdu           04.08
10:01.00                Chorzępa                                   2    Włocławek         01.07
10:01.31                Chorzępa                                   6    Gorzów            27.07
10:07.59     Emilia     Mikszuta        010801 Start Nakło         7h2  Espoo             13.07  10:20.05-21
10:08.56                Mikszuta                                   3    Włocławek         01.07
10:10.59                Chorzępa                                   4    Oleśnica          10.06
10:12.68     Martyna    Krawczyńska     211104 Prefbet-Sonarol     7    Gorzów            27.07  -0-
10:13.28                Krawczyńska                                1    Banská Bystrica   24.06
10:15.24     Weronika   Mikołajewska    280802 GKS Żukowo          4    Włocławek         01.07  10:45.74-22
10:17.39                Krawczyńska                                6    Oleśnica          10.06
                        (36/9)
10:26.55     Wiktoria   Klębowska       200100 AZS-AWF Katowice    11r6 Azusa             13.04  10:20.02-19
                        10
10:28.45     Monika     Kuźniar         200803 Resovia Rzeszów     5    Włocławek         01.07  -0-

100 mH / 100 m ppł. (13.50-14.20) - WA: 12.78
12.59    0.0 Pia        Skrzyszowska    200401 AZS-AWF Warszawa    3    Bern              04.08  12.51-22
12.61   +1.2            Skrzyszowska                               2h2  Bern              04.08
12.65   -0.5            Skrzyszowska                               5    Székesfehérvár    18.07
12.65   +0.1            Skrzyszowska                               2h2  Budapest          22.08
12.67   +0.9            Skrzyszowska                               8    Chorzów           16.07  
12.68   +0.6            Skrzyszowska                               5    Monaco            21.07  
12.68    0.0            Skrzyszowska                               4    Bellinzona        04.09  
12.71   -0.4            Skrzyszowska                               4s3  Budapest          23.08
12.73   -0.7            Skrzyszowska                               3r2  Zagreb            10.09
12.77   -0.2            Skrzyszowska                               1A   Chorzów           24.06
12.78   +0.9            Skrzyszowska                               3    Stockholm         02.07
12.81   -1.4            Skrzyszowska                               4    Lausanne          30.06
12.81   +1.8            Skrzyszowska                               8    Eugene            17.09
12.84   +1.1            Skrzyszowska                               1h1  Turku             13.06
12.87   -0.1            Skrzyszowska                               1    Poznań            18.06
12.89   +0.4            Skrzyszowska                               1h-  Poznań            18.06
12.94   +0.1            Skrzyszowska                               1    Gorzów            29.07
12.96   +0.4 Klaudia    Siciarz         150398 AZS-AWF Kraków      3h-  Poznań            18.06  12.82-19/12.74w-18
12.99   +0.3            Siciarz                                    7    Luzern            20.07
13.00   +1.9            Siciarz                                    4    Bydgoszcz         06.06
13.00   +0.5 Klaudia    Wojtunik        150599 AZS Łódź            1h1  Warszawa          09.07  12.97-21
13.06   +0.5 Marika     Majewska        050502 AZS-AWF Gorzów      2h1  Warszawa          09.07  13.11-22
13.07   -0.1            Siciarz                                    5A   Chorzów           04.06
13.09   -0.4            Siciarz                                    1    Grosseto          27.05
13.09   -0.1            Siciarz                                    3    Poznań            18.06
13.09   +0.1            Siciarz                                    2    Gorzów            29.07
13.10   -0.8            Siciarz                                    2h1  Bydgoszcz         06.06
13.10   +1.9            Wojtunik                                   7    Bydgoszcz         06.06
13.10    0.0            Majewska                                   1    Warszawa          21.07
13.10   -0.2            Skrzyszowska                               9    Zürich            31.08
13.11   +1.8 Adrianna   Sułek           030499 Brda Bydgoszcz      1    Warszawa          13.05  13.08-22
13.14   -0.1            Wojtunik                                   6A   Chorzów           04.06
13.14   +1.0 Weronika   Nagięć          270602 AZS-AWF Kraków      1h1  Warszawa          25.06  13.19-22
13.15   +0.8            Wojtunik                                   1A   Warszawa          09.07
13.17   +0.4            Nagięć                                     4s1  Espoo             14.07
13.18   +0.7            Sułek                                      H    Götzis            27.05
13.18   +0.4            Wojtunik                                   5h-  Poznań            18.06
13.18   +0.4            Skrzyszowska                               1h1  Gorzów            29.07
13.19   -1.2            Nagięć                                     1    Włocławek         01.07
13.19   -0.3            Wojtunik                                   5s1  Chengdu           04.08
13.21   +1.1            Nagięć                                     5s2  Chengdu           04.08
13.23   +1.6            Majewska                                   1h1  Warszawa          21.07
13.25   +0.5            Nagięć                                     1    Warszawa          25.06
13.25   +0.8 Anna       Odowska         261097 AZS-AWF Warszawa    2A   Warszawa          09.07  13.44-22
13.25    0.0            Siciarz                                    8h4  Budapest          22.08
13.27   -1.0            Sułek                                      1h-  Warszawa          13.05
13.27   +0.5            Nagięć                                     1    Gorzów            27.05
13.27   -0.1            Wojtunik                                   5=   Poznań            18.06
13.27   -0.4            Nagięć                                     1h2  Espoo             14.07
13.28    0.0            Nagięć                                     6    Espoo             15.07
13.29   +1.2            Nagięć                                     1h-  Gorzów            27.05
13.31   -0.1            Nagięć                                     7A   Chorzów           04.06
13.31   -0.3            Nagięć                                     1h2  Włocławek         01.07
13.31   +0.5            Odowska                                    2    Warszawa          25.06
13.31   -1.8            Siciarz                                    2    Nové Město n.M.   15.07
13.31   +0.1            Majewska                                   3    Gorzów            29.07
13.31   -0.2            Wojtunik                                   2h1  Chengdu           03.08
13.32    0.0            Wojtunik                                   1    Poznań            19.05
13.32   -0.4            Wojtunik                                   3h2  Bydgoszcz         06.06
13.32   +0.5            Odowska                                    3h1  Warszawa          09.07
13.33   +0.1            Wojtunik                                   4    Gorzów            29.07
13.34   -0.4            Wojtunik                                   5    Grosseto          27.05
13.35   +1.2 Karolina   Kołeczek        150193 Olimpia Grudziądz   2h-  Gorzów            27.05  12.75/13.67w-19
13.35   +0.3 Karolina   Gajewska        140201 AZS-AWF Kraków      1r2  Kraków            22.07  13.54-22
13.36   -0.1            Nagięć                                     7    Poznań            18.06
13.37   +0.4            Nagięć                                     7h-  Poznań            18.06
13.37   +1.0            Odowska                                    2h1  Warszawa          28.05
13.37   +0.4            Nagięć                                     2h1  Gorzów            29.07
13.37   +0.1            Nagięć                                     5    Gorzów            29.07
13.38    0.0            Siciarz                                    1h2  Gorzów            29.07
13.38   +0.2            Majewska                                   1h3  Gorzów            29.07
13.38   +0.2            Gajewska                                   2h3  Gorzów            29.07
13.40   +1.6            Sułek                                      H    Warszawa          17.06
13.40   -1.2 Weronika   Barcz           281002 AZS Łódź            2    Włocławek         01.07  13.36A-21
13.40   +0.1            Gajewska                                   6    Gorzów            29.07
13.41    0.0            Nagięć                                     2    Poznań            19.05
13.41   -0.1            Kołeczek                                   8A   Chorzów           04.06
13.41   -0.3            Barcz                                      1A   Włocławek         18.06
13.42   +0.4            Majewska                                   8h-  Poznań            18.06
13.42   +0.5 Anna       Wojcieszek      160391 AZS-AWF Warszawa    3    Warszawa          25.06  13.90-20
13.42   +0.5            Nagięć                                     3h2  Chengdu           03.08
13.43   +1.0            Wojcieszek                                 3h1  Warszawa          25.06
13.43   +1.6            Odowska                                    2h1  Warszawa          21.07
13.44    0.0            Majewska                                   3    Poznań            19.05
13.44   +0.2            Wojtunik                                   3h3  Gorzów            29.07
13.46   +0.5            Odowska                                    1    Warszawa          28.05
13.47   +0.5            Kołeczek                                   2    Gorzów            27.05
13.47   +2.0            Barcz                                      1    Łódź              10.06
13.48   +0.7            Gajewska                                   1r1  Kraków            22.07
13.49   +0.5 Martyna    Skierkowska     050100 AZS-AWF Warszawa    4    Warszawa          25.06  13.74-20
13.49   -1.2 Kaja       Wesołowska      180701 AZS Poznań          3    Włocławek         01.07  14.26-22
13.49   +0.5            Wesołowska                                 4h1  Warszawa          09.07
13.49   +0.8            Wesołowska                                 3A   Warszawa          09.07
13.50   +1.4            Majewska                                   1h1  Gdańsk            10.06
13.50   -0.7            Odowska                                    1    Warszawa          10.06
13.50   -0.3            Wesołowska                                 2h2  Włocławek         01.07
13.50   -0.3            Barcz                                      4h1  Espoo             14.07
                        (97/13)
13.51   +0.9 Zuzanna    Hulisz          150799 MKL Toruń           1h2  Gdańsk            10.06  13.23-22
13.66   +1.4 Maja       Olszak          300704 Górnik Wałbrzych    4h1  Jerusalem         07.08  13.98-22
13.74   +0.6 Liwia      Włoszczyk       250604 Wisła Puławy        1h1  Piła              10.06  14.25-22
13.75   -1.2 Julia      Zegan           250105 Skra Warszawa       2h1  Włocławek         18.06  14.43-21
13.81   +1.0 Natalia    Pietruczuk      041299 AZS UMCS Lublin     5h1  Warszawa          25.06  13.93-22
13.82   +1.8 Emilia     Mandela         301205 AZS PO Opole        2A   Lublin            20.07  14.64y-22
13.84   +0.3 Angelika   Węgierska       120494 Sprinterki Poznań   1    Aarau             12.08  13.30-18
                        20
13.85   +1.5 Natalia    Szczęsna        220104 RLTL Optima Radom   1h1  Lublin            20.07  14.01y-20
13.85   +0.7 Alicja     Sielska         120703 Wisła Puławy        2r1  Kraków            22.07  13.84-22
13.87   +1.2 Paulina    Ligarska        090496 SKLA Sopot          H    Götzis            27.05  13.93-22
13.89   +1.8 Zuzanna    Gozdera         040704 Wisła Puławy        4A   Lublin            20.07  13.99-22
13.90   +1.6 Natalia    Wankiewicz      270204 Zawisza Bydgoszcz   1h1  Warszawa          04.06  13.84-22
13.93   +1.8 Julia      Winogrodzka     211004 Czapla Białe Błota  5A   Lublin            20.07  14.65-21
14.00   +1.6 Edyta      Bielska         170601 SKLA Sopot          H    Warszawa          17.06  14.03-22
14.09   +1.6 Julia      Słocka          180201 AZS-AWF Warszawa    H    Warszawa          17.06  14.07-21
wind / z wiatrem
13.27   +3.9            Odowska                                    1h-  Warszawa          10.06
13.58   +2.3 Angelika   Węgierska       120494 Sprinterki Poznań   1B   Palermo           10.06  13.30-18
14.15   +3.9 Julia      Żurowska        180301 AZS-AWF Warszawa    5h-  Warszawa          10.06  15.23-22
U-18 (76.2cm)
13.18NYR+1.0 Zuzanna    Zając           141106 AZS-AWF Katowice    1    Warszawa          25.06
13.25NYR+0.4 Amelia     Zochniak        111107 Czempion Bełchatów  1h1  Warszawa          25.06
13.34   +0.4 Wiktoria   Gadajska        080106 RLTL Optima Radom   2h1  Warszawa          25.06
13.81   -0.3 Maja       Kleszno         270406 AZS PO Opole        H    Chorzów           08.07
14.00   +1.8 Zofia      Domańska        300906 Przełaj Żerków      1    Piła              10.06
14.13   +0.5 Aleksandra Zaucha          270907 MLUKS Tarnów        4    Chorzów           09.07
14.15   -0.3 Julia      Rudnik          120707 Pomerania Szczecin  H    Chorzów           08.07
14.15   +0.9 Aleksandra Jagiełło        260906 LA Basket Warszawa  2h3  Chorzów           09.07
14.20   +0.5 Zofia      Rojek           030207 AZS-AWF Gorzów      5    Chorzów           09.07

300 mH / 300 m ppł. (44.00)
41.66        Julia      Korzuch         271295 AZS-AWF Katowice    1r1  Ruda Śląska       13.05  41.18-20
42.13        Wiktoria   Gadajska        080106 RLTL Optima Radom   1    Radom             02.09  43.17-21
42.47        Gabriela   Wójcik          010303 AZS-AWF Kraków      1r1  Kraków            14.05  -0-
43.12        Katarzyna  Martyna         251098 AZS-AWF Kraków      2r1  Kraków            14.05  42.91-22
43.53        Vanessa    Michaluk        301208 Bolesłavia          1r7  Słubice           23.09  -0-
43.57        Wiktoria   Oko             180903 Wisła Puławy        1    Puławy            03.09  -0-
43.92        Wanessa    Krzyżewska      260601 AZS-AWF Kraków      3r1  Kraków            14.05  44.25-22

400 mH / 400 m ppł. (58.00-61.00) - WA: 54.90
56.36        Julia      Korzuch         271295 AZS-AWF Katowice    1    Warszawa          10.06  57.12-21
56.73                   Korzuch                                    3B   Chorzów           24.06
56.89        Izabela    Smolińska       140199 RLTL Optima Radom   1r6  Poznań            20.05  57.16-22
56.95                   Smolińska                                  4    Poznań            18.06
57.06                   Korzuch                                    2r6  Poznań            20.05
57.08        Natalia    Wosztyl         290899 RLTL Optima Radom   5    Poznań            18.06  57.08-21
57.26                   Smolińska                                  1    Gorzów            28.07
57.31                   Korzuch                                    1r1  Gorzów            27.05
57.37        Katarzyna  Martyna         251098 AZS-AWF Kraków      2    Warszawa          10.06  59.07-22
57.67                   Wosztyl                                    2r1  Gorzów            27.05
57.71        Anna Maria Gryc            161099 AZS-AWF Warszawa    1r1  Warszawa          21.07	 57.82-21
57.73                   Martyna                                    1    Kraków            22.07
57.80                   Wosztyl                                    3r2  St. Pölten        08.06
57.81                   Korzuch                                    1r1  Bielsko-Biała     03.06
57.83                   Smolińska                                  3r1  Gorzów            27.05
57.83        Aleksandra Wołczak         130203 AZS-AWF Gorzów      1h2  Gorzów            27.07  58.03-22
57.86                   Smolińska                                  2h2  Gorzów            27.07
57.89                   Martyna                                    3r6  Poznań            20.05
57.90                   Gryc                                       2    Gorzów            28.07
                        (19/6)
58.13        Joanna     Linkiewicz      020590 AZS-AWF Wrocław     3=   Gorzów            28.07  54.93-21
58.40 NYR    Wiktoria   Gadajska        080106 RLTL Optima Radom   4s2  Jerusalem         09.08  -0-
58.55        Paulina    Kubis           240304 WLKS Wrocław        1A   Lublin            19.07	 58.75-22
58.80        Julia      Sokołowska      260100 AZS-AWF Warszawa    2r1  Warszawa          21.07  59.31-21
                        10
58.99        Aleksandra Suchenek        171205 Skra Warszawa       1r1  Warszawa          04.06	 60.31-22
58.99 NYR    Amelia     Zochniak        111107 Czempion Bełchatów  1r1  Ptuj              11.06  59.91-22
59.44        Olivia     Greiner         220404 AZS PO Opole        1r1  Gliwice           18.06  63.27-22
59.63        Maria      Kołodziejczuk   191104 Czempion Bełchatów  2A   Lublin            19.07	 58.91-22
59.66        Gabriela   Wójcik          010303 AZS-AWF Kraków      2r1  Gliwice           18.06  62.23-20
59.73        Weronika   Taracha         280302 AZS UMCS Lublin     1r1  Warszawa          09.07  60.65-22
60.34        Paulina    Kosikowska      070301 AZS-AWF Gorzów      2r2  Włocławek         02.07  63.39-22
60.37        Wiktoria   Oko             180903 Wisła Puławy        1r1  Włocławek         02.07	 58.03-22
60.99        Magdalena  Słomska         030306 MKS-MOS Katowice    2A   Chorzów           08.07  61.75-22

HJ / Skok wzwyż (1.92-1.84-1.75) - WA: 1.97
1.87         Wiktoria   Miąso           141101 Resovia Rzeszów     3    Espoo             16.07  1.90-22
1.86                    Miąso                                      2    Opole             18.06
1.86         Paulina    Borys           140598 SKLA Sopot          3    Opole             18.06  1.87i-16
1.84                    Miąso                                      4B   Chorzów           25.06
1.84                    Borys                                      1    Gorzów            28.07
1.83         Adrianna   Sułek           030499 Brda Bydgoszcz      H    Götzis            27.05  1.92-22
1.82         Maja       Słodzińska      290806 OSOT Szczecin       4    Opole             18.06  1.76-21
1.80         Emilia     Twardowska      310805 AML Słupsk          1    Piła              10.06  1.78-22
1.80         Edyta      Bielska         170601 SKLA Sopot          H    Warszawa          17.06  1.74-21
1.78         Katarzyna  Kokot           050104 AZS PO Opole        5=   Opole             18.06  1.80-21
1.78         Aneta      Rydz            300394 RLTL Optima Radom   7=   Opole             18.06  1.87-17
1.77         Weronika   Kaźmierczak     260102 RKS Łódź            5    Łódź              28.05  1.80-22
1.77         Paulina    Kubis           240304 WLKS Wrocław        H    Jerusalem         07.08	 1.78-22
                        10
1.76         Alicja     Wysocka         050303 Resovia Rzeszów     3    Poznań            20.05  1.78-22

PV / Skok o tyczce (4.50-4.00-3.80) - WA: 4.71
4.25         Emilia     Kusy            091298 SKLA Sopot          4B   Chorzów           24.06  4.20-22
4.20                    Kusy                                       1c1  Poznań            06.06
4.20                    Kusy                                       1    Gorzów            29.07
4.16                    Kusy                                       9    Rottach-Egern     16.07
4.15                    Kusy                                       1c2  Gdańsk            13.06
4.12         Maja       Chamot          161003 Sprint Bielsko-B.   1    Łódź              28.05  4.10i-22
4.12                    Kusy                                       1    Bydgoszcz         23.07
4.11                    Kusy                                       1    Słupsk            27.05
4.10                    Chamot                                     1    Poznań            20.05
4.10                    Kusy                                       1c1  Łódź              30.05
4.10         Agnieszka  Kaszuba         310898 KL Gdynia           2c1  Łódź              30.05  4.30i-20
4.10                    Chamot                                     1A   Bielsko-Biała     03.06
4.10                    Chamot                                     2c1  Poznań            06.06
4.10         Anna       Łyko            300501 AZS AWF Wrocław     1    Włocławek         01.07  4.26sq-19
4.10                    Chamot                                     2    Gorzów            29.07
4.06                    Chamot                                     1    Bydgoszcz         02.07
4.05                    Kusy                                       1    Słupsk            03.06
4.05                    Chamot                                     2c2  Gdańsk            13.06
4.05                    Kusy                                       1    Szczecin          16.09
4.02                    Chamot                                     2    Bydgoszcz         23.07
4.02                    Kaszuba                                    3    Bydgoszcz         23.07
4.01                    Kaszuba                                    2    Słupsk            27.05
4.01                    Kusy                                       1c1  Szczecin          11.06
4.01                    Chamot                                     2c1  Szczecin          11.06
4.00                    Chamot                                     1    Szczecin          14.05
4.00                    Kaszuba                                    2    Poznań            20.05
4.00                    Chamot                                     1c1  Szczecin          24.05
4.00                    Chamot                                     3c1  Łódź              30.05
4.00                    Łyko                                       4c1  Łódź              30.05
4.00         Lilly      Nichols         230306 SKLA Sopot          1c2  Łódź              30.05  4.06-22
4.00                    Łyko                                       1    Karpacz           03.06
4.00                    Łyko                                       3c1  Poznań            06.06
4.00                    Kaszuba                                    4c1  Poznań            06.06
4.00                    Łyko                                       1    Oleśnica          10.06
4.00sq                  Łyko                                       4c1  Sopot             24.06
4.00                    Chamot                                     2    Włocławek         01.07
4.00                    Kaszuba                                    3=   Gorzów            29.07
4.00                    Łyko                                       3=   Gorzów            29.07
                        (38/5)
3.95         Zofia      Jastrząb        191206 KKL Kielce          2    Chorzów           08.07  3.80-22
3.90sq       Valentyna  Iakovenko       110103 Zawisza Bydgoszcz   6c1  Sopot             24.06  3.91-20
3.90         Katarzyna  Mirek           270498 AZS-AWF Kraków      5    Gorzów            29.07  3.70-22
3.90         Laura      Tyszko          141207 AZS-AWFiS Gdańsk    1    Gdańsk            12.09  3.86-22
3.86         Zofia      Gaborska        040804 OSOT Szczecin       2    Bydgoszcz         02.07  3.63-22
                        10
3.86         Natalia    Biskupska       160805 KKL Kielce          2    Bydgoszcz         02.07  3.80-22
3.82sq       Natalia    Lewandowska     040905 SKLA Sopot          1c2  Sopot             24.06  3.80i-22
3.81         Victoria   Kalitta         130801 Zawisza Bydgoszcz   2    Warszawa          25.06  4.16sq-21
3.80         Julia      Torlińska       220708 KL Gdynia           5c1  Poznań            06.06  3.65-22

LJ / Skok w dal (6.60-6.30-6.00) - WA: 6.85
6.61    -0.1 Nikola     Horowska        030101 ALKS AJP Gorzów     1    Gorzów            29.07  6.55/6.59w-22
                        (6.58/-0.5  6.40/-0.4  6.61/-0.1      x          x          x    )
6.60    -1.2 Magdalena  Bokun           290596 AZS-AWF Katowice    4    Chorzów           04.06  6.71-21
                        (    x      6.15/-0.6  6.39/+0.9      x      6.60/-1.2  6.17/+0.2)
6.60    -0.3            Horowska                                   1    Chengdu           02.08
                        (6.33/-0.6  6.24/-0.9      x      6.60/-0.3      x          x    )
6.53    +0.7            Horowska                                   3    Poznań            18.06
6.42sq  +0.2            Bokun                                      3    Bangkok           25.02
6.41    +0.1            Bokun                                      2    Chengdu           02.08
6.39    +0.5 Roksana    Jędraszak       280502 AZS Poznań          7    Chorzów           04.06  6.42-22
6.37    +1.1            Horowska                                   8    Chorzów           04.06
6.36    +0.8            Bokun                                      -    Białystok         20.05
6.35                    Bokun                                      1    Tilburg           25.05
6.35    +0.6            Horowska                                   1QA  Chengdu           01.08
6.34    +0.3            Horowska                                   -QB  Espoo             15.07
6.33    +0.3            Bokun                                      1    Sopot             30.08
6.32    +1.3            Bokun                                      5    Grosseto          27.05
                        (14/3)
6.29    -0.1 Adrianna   Sułek           030499 Brda Bydgoszcz      H    Götzis            28.05  6.55-22
6.25    +1.2 Julia      Adamczyk        280705 RLTL Optima Radom   1    Lublin            18.07  6.20-21
6.23    -0.3 Anna       Matuszewicz     050403 MKL Toruń           9    Montreuil         31.05  6.51-22
6.21    +0.7 Adrianna   Laskowska       020396 AZS Poznań          2    Plzeň             27.05  6.39-21
6.13    +1.9 Karolina   Kucharczyk      240491 Kadet Rawicz        1    Vichy             09.06  6.24-21
6.12    -0.2 Edyta      Bielska         170601 SKLA Sopot          5    Włocławek         02.07  6.17-21
6.11    +1.7 Joanna     Bujarowicz      140103 Mokasyn Płoty       6    Włocławek         02.07  5.33-22
                        10
6.08    +1.1 Sara       Kordek          010201 AZS-AWF Katowice    3    Poznań            20.05  6.15-21
6.06    +2.0 Paulina    Kubis           240304 WLKS Wrocław        1    Łódź              03.06  6.07-21
6.06    +1.2 Natalia    Benedykcińska   220100 Stal Ostrów Wlkp.   1    Włocławek         18.06  6.14-20/6.26w-19
6.06    +1.0 Olga       Szlachta        080806 Stal Ostrów Wlkp.   1=QA Maribor           24.07  6.14-22
wind / z wiatrem
6.68    +2.1 Nikola     Horowska        030101 ALKS AJP Gorzów     1    Włocławek         02.07  6.55/6.59w-22
                        (6.42/+4.5  6.49/+2.7      x      6.68/+2.1      -          -    )
6.46    +2.6            Horowska                                   1QB  Espoo             15.07
6.42    +2.8            Bokun                                      1    Białystok         20.05
6.30    +5.2            Matuszewicz                                2    Włocławek         02.07
6.18    +2.1 Sara       Kordek          010201 AZS-AWF Katowice    1    Bielsko-Biała     27.05  6.15-21
6.15    +4.5 Emilia     Wawrowska       180103 AZS Poznań          4    Włocławek         02.07  6.04-22
6.08    +2.8 Olga       Szlachta        080806 Stal Ostrów Wlkp.   1    Jelenia Góra      24.06  6.14-22
6.01    +3.0 Julia      Nobik           030305 Juvenia Puszczykowo 2    Lublin            18.07  5.83i-20

TJ / Trójskok (13.85-13.00-12.50) - WA: 14.52
14.12   +1.7 Adrianna   Laskowska       020396 AZS Poznań          1    Poznań            21.05  13.96-21
                        (13.62/-0.2       x      14.08/+1.3  14.12/+1.7  14.02/-0.5  13.98/+1.3)
13.94   +2.0            Laskowska                                  1    Gdańsk            10.06
                        (13.61/+1.7  13.67/+1.3  13.71/+1.4  13.69/+1.9  13.92/-0.5  13.94/+2.0)
13.88   +0.7            Laskowska                                  2    Lappeenranta      19.07
                        (     x           x      13.75/-0.2       x      13.88/+0.7  13.27/-0.7)
13.83   +0.5            Laskowska                                  3    Chengdu           05.08
13.80   +1.0 Karolina   Młodawska       041096 KKL Kielce          1    Łódź              28.05  13.79-21
13.78   +1.4            Laskowska                                  3    Joensuu           05.07
13.75   +2.0            Laskowska                                  1    Plzeň             27.05
13.71   +2.0            Młodawska                                  -    Gdańsk            10.06
13.69   -0.4            Laskowska                                  9QB  Budapest          23.08
13.67   -0.9            Laskowska                                  6    Chorzów           24.06
13.64   +1.2            Laskowska                                  1    Gorzów            27.07
13.59   +1.1            Młodawska                                  2    Gliwice           18.06
13.59   -0.4            Młodawska                                  4    Chengdu           05.08
13.51   +0.7 Agnieszka  Bednarek        140698 AZS Łódź            2    Łódź              28.05  13.58/13.73w-22
13.47   +1.0            Bednarek                                   -    Gdańsk            10.06
13.47   +0.9            Bednarek                                   3    Gliwice           18.06
13.37   -0.9            Laskowska                                  1QA  Chengdu           03.08
13.36   -0.5            Bednarek                                   -    Poznań            21.05
13.29NYR+0.2 Olga       Szlachta        080806 Stal Ostrów Wlkp.   2    Maribor           28.07  12.95-22
13.27   -2.1            Młodawska                                  3QB  Chengdu           03.08
13.25   +1.0            Młodawska                                  2    Gorzów            27.07
13.23   +1.5            Młodawska                                  1    Kielce            14.05
13.20NYR+1.4            Szlachta                                   1    Ptuj              11.06
13.19   +0.4            Laskowska                                  2    Hodonín           03.09
13.18   +1.2            Bednarek                                   3    Gorzów            27.07
13.17   +0.3            Laskowska                                  1    Brno              14.05
13.16   +1.9 Joanna     Mosiek          160202 Kadet Rawicz        3    Poznań            21.05  12.96-21
13.14NYR+1.2            Szlachta                                   1    Łódź              20.05
13.12   -0.4            Bednarek                                   1    Warszawa          21.07
13.08   +0.2            Szlachta                                   1    Chorzów           09.07
13.00   +1.4            Szlachta                                   6QA  Jerusalem         07.08
                        (31/5)
12.89   +2.0 Anna       Rugowska        260504 WLKS Wrocław        1    Piła              11.06  13.20-22
12.82   +0.2 Maja       Borchardt       200204 Pomorze Stargard    1    Banská Bystrica   24.06  12.28-22
12.63   +0.3 Amelia     Kubala          090603 SKLA Sopot          2    Włocławek         01.07  12.34-22
wind / z wiatrem
13.90   +4.4 Karolina   Młodawska       041096 KKL Kielce          2    Gdańsk            10.06  13.79-21
                        (13.22/-0.6       x      13.22/+0.7  13.71/+2.0  13.73/+3.6  13.90/+4.4)
13.49   +2.7            Bednarek                                   3    Gdańsk            10.06
13.44   +2.1            Bednarek                                   2    Poznań            21.05
13.01   +2.1            Szlachta                                   9    Jerusalem         08.08
12.59   +2.3 Zuzanna    Sztachańska     281201 AZS Łódź            4    Gdańsk            10.06  13.14-22
12.57   +2.4 Anna       Kłosińska       280303 MKL Toruń           4    Poznań            21.05  13.14-22
12.53   +2.7 Maja       Murach          240506 Atos Woźnice        2    Ptuj              11.06  12.21-22

SP / Pchnięcie kulą (18.00-16.00-14.00) - WA: 18.80
17.83        Klaudia    Kardasz         020596 Podlasie Białystok  1    Gorzów            27.07  18.63i-19
17.81                   Kardasz                                    1    Joensuu           05.07
17.39                   Kardasz                                    1    Gdańsk            10.06
17.27                   Kardasz                                    12QB Budapest          26.08
17.25  NJR   Zuzanna    Maślana         010504 MLKL Płock          1    Banská Bystrica   24.06  16.06-22
17.12                   Kardasz                                    5    Chorzów           23.06
16.98                   Kardasz                                    6    Andújar           26.05
16.97  NJR              Maślana                                    1    Biała Podlaska    10.06
16.97                   Maślana                                    1    Lublin            18.07
16.90                   Maślana                                    2    Jerusalem         08.08
16.81                   Maślana                                    2    Gorzów            27.07
16.79        Paulina    Guba            140591 AZS UMCS Lublin     1    Lublin            28.05  19.38-18
16.70                   Kardasz                                    7    Rehlingen         28.05
16.70                   Maślana                                    1    Białystok         18.06
16.62                   Guba                                       1    Tilburg           25.05
16.59                   Guba                                       3    Gorzów            27.07
16.50sq                 Maślana                                    4    Białystok         21.05
16.49                   Maślana                                    1QA  Lublin            18.07
16.48                   Maślana                                    1    Plzeň             04.06
16.45                   Guba                                       2    Gdańsk            10.06
16.35                   Guba                                       1    Słupsk            03.06
16.32                   Maślana                                    2    Lublin            28.05
16.27                   Maślana                                    1    Białystok         03.05
16.22                   Maślana                                    1QB  Jerusalem         07.08
16.01sq                 Guba                                       6    Białystok         21.05
                        (25/3)
14.44        Adrianna   Sułek           030499 Brda Bydgoszcz      H    Götzis            27.05  14.18-22
14.43        Alicja     Gajewska        130503 AZS-AWFiS Gdańsk    2    Plzeň             03.06  13.67i-22
14.35        Martyna    Karwowska       090901 Podlasie Białystok  1    Włocławek         01.07  13.13i-22
14.09        Weronika   Muszyńska       050401 AZS UMCS Lublin     2    Włocławek         01.07  14.05-22
U18 (3 kg)
16.75        Julia      Michałowska     240306 Tempo Kęty          1    Plzeň             03.06
15.36        Kinga      Jackowska       110309 Jurand Szczytno     1-15 Warszawa          20.05
14.80        Klaudia    Kucińska        040106 LKS Lubawa          2    Chorzów           08.07
14.47        Iga        Wysoczańska     240207 Sztorm Kołobrzeg    1    Olsztyn           16.09
14.40        Oliwia     Nowak           120806 Orkan Września      1QB  Chorzów           07.07
14.34        Magdalena  Kata            290406 Tomasovia           3    Chorzów           08.07
14.04        Martyna    Głowacka        200406 Nadwiślanin Chełmno 2QA  Chorzów           07.07
14.00        Melisa     Gładikowska     280106 AML Słupsk          1    Słupsk            27.05

DT / Rzut dyskiem (61.00-54.00-48.00) - WA: 64.20
61.59        Daria      Zabawska        160495 AZS UMCS Lublin     1    Kobenhavn         07.06  62.36-19
                        (56.55  56.15  57.23  61.59  58.97  60.49)
60.85                   Zabawska                                   1    Warszawa          25.06
60.81                   Zabawska                                   6A   Halle             20.05
60.77                   Zabawska                                   1    Gorzów            27.07
60.55                   Zabawska                                   1    Warszawa          21.07
59.65                   Zabawska                                   1    Aleksandrów       01.05
59.28                   Zabawska                                   7QB  Budapest          20.08
59.11                   Zabawska                                   1    Warszawa          09.07
59.10                   Zabawska                                   2    Bottnaryd         15.07
59.08                   Zabawska                                   4    Sotteville        07.07
59.07                   Zabawska                                   5    Montreuil         31.05
58.94                   Zabawska                                   1    Kielce            14.05
58.77                   Zabawska                                   1    Białystok         03.05
58.70                   Zabawska                                   1c2  Warszawa          07.05
58.54                   Zabawska                                   1    Bydgoszcz         22.07
58.15                   Zabawska                                   9A   Leiria            12.03
57.56                   Zabawska                                   1    Lublin            28.05
57.43                   Zabawska                                   1c1  Warszawa          07.05
57.14                   Zabawska                                   1    Gliwice           18.06
56.99        Karolina   Urban           181098 AZS-AWFiS Gdańsk    1    Gdańsk            06.05  59.81-22
56.27                   Zabawska                                   3    Andújar           26.05
56.06                   Urban                                      2    Kielce            14.05
55.96                   Urban                                      3    Limassol          25.05
55.85                   Urban                                      1    Poznań            21.05
55.16        Weronika   Muszyńska       050401 AZS UMCS Lublin     3    Kielce            14.05  52.70-22
55.00                   Muszyńska                                  1    Biała Podlaska    10.06
54.79        Martyna    Dobrowolska     110703 AZS-AWFiS Gdańsk    4    Kielce            14.05  51.03-22
54.61                   Muszyńska                                  1    Włocławek         02.07
54.55                   Urban                                      8    Kobenhavn         07.06
54.50                   Urban                                      2    Gorzów            27.07
54.42                   Muszyńska                                  3    Gorzów            27.07
54.34                   Urban                                      2    Lublin            28.05
54.29                   Urban                                      1QB  Poznań            20.05
54.12                   Muszyńska                                  3    Lublin            28.05
                        (34/4)
49.01        Karolina   Sygutowska      101293 ZLKL Zielona Góra   1    Żary              20.05  52.38-20
U16 (0.75 kg)
48.87        Kinga      Jackowska       110309 Jurand Szczytno     1    Olsztyn           10.09

WT / Rzut ciężarem (18.00-17.00)

HT / Rzut młotem (71.00-66.00-55.00) - WA: 73.60
74.81        Anita      Włodarczyk      080885 Skra Warszawa       1    Banská Bystrica   20.07  82.98-16
                        (71.98  74.81    x    71.85    x      -  )
72.35        Malwina    Kopron          161194 Wisła Puławy        6QA  Budapest          23.08  76.85-17
                        (  x    71.48  72.35)
71.73                   Włodarczyk                                 1    Poznań            18.06
                        (68.88    x    71.73    x      x      x  )
71.23                   Kopron                                     6    Bydgoszcz         06.06
                        (70.09    x      x    69.85  71.23  65.90)
71.18                   Kopron                                     3    Chorzów           23.06
                        (67.74  70.77  70.85    x      x    71.18)
71.17                   Włodarczyk                                 6QB  Budapest          23.08
                        (70.36  71.17    x  )
71.14        Aleksandra Śmiech          021097 Agros Zamość        1    Geneve            10.06  68.86-19
                        (69.41  71.14    x      x    68.05    x  )
71.05                   Kopron                                     2    Poznań            18.06
                        (71.05  70.60    x    69.08    x      x  )
71.01        Katarzyna  Furmanek        190296 KKL Kielce          1    Biała Podlaska    10.06  73.61-20
                        (71.01  70.42    x      x    69.24    x  )
70.91                   Włodarczyk                                 1    Gorzów            28.07
70.89                   Furmanek                                   1    Kobenhavn         07.06
70.71                   Śmiech                                     1    Kielce            14.05
70.70                   Kopron                                     4    Madrid            22.07
70.67                   Włodarczyk                                 4    Chorzów           04.06
70.54                   Kopron                                     2    Gorzów            28.07
70.27A                  Włodarczyk                                 3    Nairobi           13.05
69.76                   Śmiech                                     10QB Budapest          23.08
69.64                   Furmanek                                   1    Lublin            28.05
69.60                   Śmiech                                     1B   Poznań            18.06
69.54                   Włodarczyk                                 7    Bydgoszcz         06.06
69.52        Ewa        Różańska        221200 Podlasie Białystok  2    Kielce            14.05  72.12-22
69.46                   Śmiech                                     1    Warszawa          25.06
69.37                   Furmanek                                   6    Chorzów           04.06
69.27                   Śmiech                                     7    Chorzów           04.06
69.26                   Śmiech                                     3    Gorzów            28.07
69.23                   Furmanek                                   1    Nové Město nad M. 15.07
69.18                   Różańska                                   6A   Leiria            12.03
69.14                   Kopron                                     2    Lublin            28.05
68.88                   Furmanek                                   4    Gorzów            28.07
68.78                   Kopron                                     8    Chorzów           04.06
68.73                   Kopron                                     5    Chorzów           16.07
68.65                   Śmiech                                     3    Chengdu           05.08
68.05                   Furmanek                                   3    Poznań            18.06
67.98                   Śmiech                                     3    Lublin            28.05
67.98                   Śmiech                                     1    Warszawa          16.06
67.86                   Różańska                                   1    Gorzów            27.05
67.85                   Śmiech                                     2    Karlstad          05.07
66.98                   Furmanek                                   4    Karlstad          05.07
66.79                   Śmiech                                     1    Poznań            21.05
66.70                   Śmiech                                     4    Troyes            01.07
66.53                   Furmanek                                   2    Gorzów            27.05
66.47        Marika     Kaczmarek       250496 KKL Kielce          2    Biała Podlaska    10.06  66.99-20
66.45                   Furmanek                                   4B   Leiria            12.03
66.38                   Włodarczyk                                 1    New Taipei        27.05
66.37                   Furmanek                                   4    Kielce            14.05
66.37                   Śmiech                                     2QB  Chengdu           03.08
                        (45/6)
64.18        Aleksandra Nowaczewska     311002 Start Nakło         6    Kielce            14.05  63.11-22
64.07        Agata      Jędrzejczak     171295 ALKS AJP Gorzów     3    Gorzów            27.05  64.94-17
63.41        Karolina   Bomba           110102 Skra Warszawa       1    Włocławek         01.07  62.22A-21
61.93        Maria      Duszkiewicz     070404 Stal Mielec         4    Jerusalem         08.08  55.55-22
                        10
59.95        Weronika   Kaniowska       270904 AZS-AWF Gorzów      2    Lublin            19.07  58.23-22
58.39        Wiktoria   Wijas           060203 KKL Kielce          8    Kielce            14.05  60.63-22
U-18 (3 kg)
60.45        Aneta      Orzechowska     210206 Vectra Włocławek    1    Gdańsk            21.05
59.93        Zuzanna    Śmiglewska      280907 Park Zduńska Wola   1    Warszawa          25.06
57.98        Maria      Pracharczyk     230707 Krokus Leszno       1    Chorzów           08.07
55.71        Izabela    Rosłanowska     240706 ALKS AJP Gorzów     3    Chorzów           08.07

JT / Rzut oszczepem (59.00-54.00-48.00) - WA: 63.80
58.97        Marcelina  Witek-Konofał   020695 AML Słupsk          2    Szczecin          06.09  66.53-18
58.74                   Witek-Konofał                              1    Olsztyn           03.09
58.26                   Witek-Konofał                              1    Gorzów            29.07
57.19        Małgorzata Maślak          240101 ULKS Tychowo        1    Kielce            14.05  56.06-21
57.17                   Witek-Konofał                              1    Gdańsk            10.06
57.04        Gabriela   Andrukonis      170902 Podlasie Białystok  1    Poznań            20.05  53.88-22
57.01                   Witek-Konofał                              1    Sopot             30.08
56.48                   Maślak                                     4    Espoo             16.07
56.39                   Witek-Konofał                              1    Chojnice          19.08
56.18                   Witek-Konofał                              1    Złocieniec        02.09
56.02                   Maślak                                     3QB  Espoo             14.07
55.89        Maria      Andrejczyk      090396 Hańcza Suwałki      4    Rehlingen         28.05  71.40-21
55.82                   Andrukonis                                 1    Włocławek         02.07
55.70                   Witek-Konofał                              1    Słupsk            16.09
55.66                   Witek-Konofał                              1    Kołobrzeg         15.09
55.19                   Witek-Konofał                              8    Chorzów           25.06
55.10                   Maślak                                     1    Białogard         06.05
55.04                   Andrukonis                                 6    Espoo             16.07
54.96                   Maślak                                     1    Plzeň             04.06
54.77                   Witek-Konofał                              1    Słupsk            27.05
                        (20/4)
51.77        Viktoriia  Derkach         190505 MKL Szczecin        1    Lublin            19.07  48.86y-22
51.26        Angelika   Antoniak        290500 Podlasie Białystok  2    Olsztyn           03.09  51.83-20
50.07        Karolina   Bołdysz         210493 AZS-AWFiS Gdańsk    2    Poznań            20.05  56.42-19
49.75        Natalia    Mądrzejewska    120402 AZS-AWFiS Gdańsk    3    Włocławek         02.07  53.89-22
49.13        Julia      Szałas          241098 AZS-AWF Gorzów      1    Szprotawa         14.05  52.30-22
U-18 (500 g)
54.84        Magdalena  Kata            290406 Tomasovia           1    Plzeň             04.06

Hep / Siedmiobój (5.500-5.000) - WA: 6480
6480         Adrianna   Sułek           030499 Brda Bydgoszcz      3    Götzis            28.05  6672-22
                        (13.18/+0.7-1.83-14.44-23.80/+1.9 / 6.29/-0.1-41.83-2:14.33)
6152                    Sułek                                      1    Warszawa          18.06
                        (13.40/+1.6-1,80-13.55-24.09/+1.0 / 5.78/-1.0-38.74-2:11.21)
6062         Edyta      Bielska         170601 SKLA Sopot          2    Warszawa          18.06  5945-22
                        (14.00/+1.6-1.80-11.75-24.78/+1.0 / 5.93/-0.4-44.26-2:09.15)
6013         Paulina    Ligarska        090496 SKLA Sopot          16   Götzis            28.05  6241-22
                        (13.87/+1.2-1.68-13.83-24.38/+0.7 / 5.89/+0.8-41.37-2:11.15)
5890         Julia      Słocka          180201 AZS-AWF Warszawa    4    Espoo             14.07  5889-21
                        (14.16/-1.3-1.71-13.22-24.44/+1.3 / 5.75/-0.3-45.73-2:19.22)
5884                    Słocka                                     3    Warszawa          18.06
                        (14.09/+1.6-1.71-12.80-24.34/+1.0 / 5.75/-0.9-44.54-2:17.31)
5865                    Bielska                                    4    Chengdu           05.08
                        (14.10/-0.3-1.74-11.45-25.18/+0.3 / 5.94/+0.0-40.65-2:08.17)
5825                    Bielska                                    6    Desenzano del G.  30.04
                        (14.48/-2.3-1.74-11.96-25.59/-0.9 / 6.03/+0.2-40.26-2:08.42)
5737                    Bielska                                    6    Espoo             14.07
                        (14.32/-1.2-1.68-11.34-24.98/+2.0 / 5.77/-1.7-42.52-2:09.64)
5730                    Słocka                                     6    Bydgoszcz         23.07
                        (14.15/-1.2-1.68-12.90-24.69/-0.1 / 5.76/+1.9-43.92-2:22.70)
5720                    Słocka                                     2    Náxos		  18.05
                        (14.32/-0.5-1.73-12.26-25.76/-1.1 / 5.79/-0.1-45.98-2:19.48)
5713                    Słocka                                     7    Chengdu           05.08
                        (14.09/+0.2-1.65-12.92-24.66/+0.3 / 5.71/-1.1-42.61-2:19.32)
                        (12/4)
5461         Paulina    Kubis           240304 WLKS Wrocław        1    Warszawa          17.06  5547-22
                        (14.21/+0.2-1.68-10.91-24.85/-2.3 / 5.89/-0.2-31.10-2:15.99)
5219         Kornelia   Sura            280602 AZS-AWF Warszawa    4    Warszawa          18.06  5341-21
                        (15.03/+0.6-1.68-10.48-26.35/+0.5 / 5.67/-0.3-37.15-2:17.36)
5146         Patrycja   Gajewska        251102 SKLA Sopot          5    Warszawa          18.06  5195-22
                        (14.23/+1.6-1.68-10.36-25.72/+0.8 / 5.26/-0.6-30.35-2:15.86)
U-18 (76.2cm/3kg/500g)
5105         Paulina    Nawrot          071106 MOS CSiR Dąbrowa G. 1    Jelenia Góra      21.05
                        (14.63/-2.2-1.59-11.32-24.94/-0.6 / 5.67/+1.0-32.30-2:28.48)

3000 mW / Chód 3000 m (13:00-14:00)
12:54.75+    Olga       Chojecka        300697 WLKS Nowe Iganie    1    Gorzów            28.07  12:42.06i-22
13:26+       Katarzyna  Zdziebło        281196 Stal Mielec         29   Budapest          20.08  12:35.45i-22

5000 mW / Chód 5000 m (23:00-24:00)
21:29.24     Olga       Chojecka        300697 WLKS Nowe Iganie    1    Gorzów            28.07  22:21.92-22
21:44.29     Katarzyna  Zdziebło        281196 Stal Mielec         2    Gorzów            28.07  21:13.69-20
22:30+                  Zdziebło                                   28   Budapest          20.08
23:07.90     Agnieszka  Ellward         260389 Flota Gdynia        3    Gorzów            28.07  22:53.16-17  
23:31        Magdalena  Żelazna         160404 AZS-AWF Gorzów      1    Warszawa          23.04  23:45.98-22

10 kmW / Chód 10 km (47:00-50:00)
45:05+       Katarzyna  Zdziebło        281196 Stal Mielec         20   Budapest          20.08  43:51+-22
45:43+                  Zdziebło                                   10   Poděbrady         21.05
46:19+                  Zdziebło                                   4=   Dudince           25.03
46:45+                  Zdziebło                                   3    Budapest          24.08
46:48+       Olga       Chojecka        300697 WLKS Nowe Iganie    22   Poděbrady         21.05  45:01+-22
47:47.26     Magdalena  Żelazna         160404 AZS-AWF Gorzów      1    Lublin            19.07  48:11.34-22
49:49+       Agnieszka  Ellward         260389 Flota Gdynia        32   Poděbrady         21.05  46:46-16

20 kmW / Chód 20 km (1:40:00-1:50:00) - WA: 1:29:20
1:32:45+     Katarzyna  Zdziebło        281196 Stal Mielec         3    Budapest          24.08  1:27:31-22
1:32:56+                Zdziebło                                   3=   Dudince           25.03
1:33:25      Olga       Chojecka        300697 WLKS Nowe Iganie    1    Gdańsk            09.09  1:30:34-22
1:34:18                 Zdziebło                                   14   Poděbrady         21.05
1:34:22                 Chojecka                                   15   Poděbrady         21.05
1:34:59                 Chojecka                                   7    Warszawa          23.04
1:35:03+                Chojecka                                   9    Dudince           25.03
1:35:23+                Chojecka                                   14   Budapest          24.08
1:40:43      Agnieszka  Ellward         260389 Flota Gdynia        4    Dublin            17.12  1:36:18-21
1:42:10      Anna       Zdziebło        201101 Stal Mielec         12   Warszawa          23.04  1:43:30-21
1:43:05      Magdalena  Żelazna         160404 AZS-AWF Gorzów      3    Gdańsk            09.09  1:45:52-22
1:48:43      Kinga      Waleriańczyk    190802 Sztorm Kołobrzeg    5    Gdańsk            09.09  1:46:19-22
1:49:20      Izabela    Krzyżanowska    250204 ALKS AJP Gorzów     6    Gdańsk            09.09  1:49:03-22

35 kmW / Chód 35 km (3:40:00) - WA: 2:51:30
2:46:48      Olga       Chojecka        300697 WLKS Nowe Iganie    8    Budapest          24.08  2:49:43-22
2:48:53      Katarzyna  Zdziebło        281196 Stal Mielec         6    Dudince           25.03  2:40:03-22
2:51:34                 Chojecka                                   8    Dudince           25.03
2:56:51      Agnieszka  Ellward         260389 Flota Gdynia        18   Budapest          24.08  3:05:10-21
2:57:57                 Ellward                                    6    Cieza             26.02
3:11:53 NUR  Anna       Zdziebło        201101 Stal Mielec         21   Dudince           25.03  -0-

50 kmW / Chód 50 km (5:00:00)

4x100 m (46.00) - WA: ranking
42.65        Polska                                                5h2  Budapest          25.08  NR 42.61-22
             (Pia Skrzyszowska, Krystsina Tsimanouskaya, Magdalena Stefanowicz, Ewa Swoboda)
42.66        Polska                                                5    Budapest          26.08
             (Pia Skrzyszowska, Krystsina Tsimanouskaya, Magdalena Stefanowicz, Ewa Swoboda)
42.97        Polska                                                2A   Chorzów           24.06
             (Marika Popowicz-Drapala, Monika Romaszko, Magdalena Stefanowicz, Ewa Swoboda)
43.87        Polska U-23                                           6    Espoo             15.07
             (Dorota Puzio, Monika Romaszko, Aleksandra Krawczyk, Nikola Horowska)
44.07        Polska reprezentacja akademicka                       1h1  Chengdu           05.08
             (Weronika Bartnowska, Monika Romaszko, Paulina Paluch, Marlena Granaszewska)
44.20        Polska reprezentacja akademicka                       2    Chengdu           06.08
             (Marlena Granaszewska, Monika Romaszko, Paulina Paluch, Nikola Horowska)
45.20        Polska U-23                                           3h2  Espoo             15.07
             (Dorota Puzio, Monika Romaszko, Zuzanna Borzewska, Aleksandra Krawczyk)
45.27        Polska U-20                                           1    Lublin            28.05
             (Ewa Piaszczyńska, Aleksandra Piotrowska, Oliwia Zimoląg, Zuzanna Adamczewska)
45.41        Polska U-20                                           5    Jerusalem         10.08
             (Maja Łyskowka, Ewa Piaszczyńska, Oliwia Zimoląg, Paulina Kubis)
45.48        RLTL Optima Radom                                     1    Gorzów            28.07
             (Nikola Brożyna, Natalia Wosztyl, Izabela Smolińska, Martyna Kotwiła)
45.61        Polska U-20                                           4h2  Jerusalem         10.08
             (Jagoda Żukowska, Ewa Piaszczyńska, Oliwia Zimoląg, Klaudia Chrostek)
45.86        Polska U-20                                           1    Banská Bystrica   24.06
             (Ewa Piaszczyńska, Olivia Greiner, Oliwia Zimoląg, Anna Rejchert)
                        (12/5)

4x200 m (1:40.0)

4x400 m (3:40.0) - WA: ranking
3:24.05      Polska                                                4h1  Budapest          26.08  NR 3:20.53-21
             (Alicja Wrona-Kutrzepa, Marika Popowicz-Drapała, Patrycja Wyciszkiewicz-Zawadzka, Natalia Kaczmarek)
3:24.93      Polska                                                6    Budapest          27.08
             (Alicja Wrona-Kutrzepa, Marika Popowicz-Drapała, Patrycja Wyciszkiewicz-Zawadzka, Natalia Kaczmarek)
3:31.68      Polska U-23                                           4    Espoo             16.07
             (Kinga Gacka, Aleksandra Formella, Nikola Horowska, Wiktoria Drozd)
3:32.81      Polska reprezentacja akademicka                       1    Chengdu           06.08
             (Weronika Bartnowska, Karolina Łozowska, Margarita Koczanowa, Aleksandra Formella)
3:34.22      KS AZS AWF Warszawa                                   1    Gorzów            29.07
             (Weronika Bartnowska, Karolina Łozowska, Dominika Baćmaga, Anna Maria Gryc)
3:34.52      Polska reprezentacja akademicka                       1h1  Chengdu           05.08
             (Weronika Bartnowska, Margarita Koczanowa, Natalia Wosztyl, Marlena Granaszewska)
3:34.74      Polska U-23                                           1h1  Espoo             15.07
             (Kinga Gacka, Aleksandra Formella, Wiktoria Drozd, Aleksandra Wołczak)
3:36.81      Polska U-20                                           1h2  Jerusalem         09.08
             (Wiktoria Gajosz, Lena Pajęcka, Milena Thamm, Anastazja Kuś)
3:38.17      Polska U-20                                           5    Jerusalem         10.08
             (Dominika Duraj, Lena Pajęcka, Milena Thamm, Anastazja Kuś)
3:38.36      AZS UMCS Lublin                                       2    Gorzów            29.07
             (Alicja Wrona-Kutrzepa, Wiktoria Drozd, Agata Wasiluk, Adrianna Janowicz-Półtorak)
3:39.16      KS AZS AWF Kraków                                     3    Gorzów            29.07
             (Aleksandra Wsołek, Aleksandra Gaworska, Gabriela Wójcik, Katarzyna Martyna)
                        (11/7)

4x800 m