POLAND / POLSKA '2024

MEN / MĘŻCZYŹNI as at: 25.02.2024 WOMEN / KOBIETY
All corrections please send to / Uwagi proszę kierować do Zbigniew Jonik

60 m (6.85)

100 m (10.40-10.65) - OG: 10.00; EC: 10.16
---
10.05   +0.1 Dominik    Kopeć           050395 Agros Zamość        1A   Dessau-Roßlau     17.06.2023

150 m (16.00)

200 m (21.00-21.50) - OG: 20.16; EC: 20.45

300 m (34.00)

400 m (46.50-48.00) - OG: 45.00; EC: 45.40

500 m (1:03.0)

600 m (1:18.0)

800 m (1:47.0-1:51.0) - OG: 1:44.70; EC: 1:45.20
---
1:44.30      Mateusz    Borkowski       020497 AZS-AWF Warszawa    4s1  Budapest          24.08.2023

1000 m (2:22.0-2:25.0)

1500 m (3:42.0-3:50.0) - OG: 3:33.50; EC: 3:36.00

mile / mila (4:10.0)

2000 m (5:15.0)

3000 m (8:00.0-8:20.0)

5000 m (14:00.0-14:30.0) - OG: 13:05.00; EC: 13:20.00

10000 m (29:00.0-30:00.0) - OG: 27:00.00; EC: 27:50.00

5 km (14:30)
14:01        Krystian   Zalewski        110489 Barnim Goleniów     21   Armagh            08.02  13:49-20
14:25        Sebastian  Nowicki         040794 OKL Oborniki        51   Armagh            08.02  14:19-23

10 km (30:00)
29:41        Sebastian  Nowicki         040794 OKL Oborniki        67   Valencia          14.01  29:54-23

HMar / Półmaraton (63.30-65:00) - EC: 61:40/2:11:00
64:04+       Mateusz    Kaczor          030397 RLTL Optima Radom   68   Sevilla           18.02  63:27-23
64:31        Kamil      Jastrzębski     260892 Ducla Acad.Warszawa 1    Wiązowna          25.02  64:36-20
---
2:09:35      Mateusz    Kaczor          030397 RLTL Optima Radom   39   Sevilla           18.02
2:09:48      Adam       Nowicki         240890 MKL Szczecin        24   Sevilla           19.02.2023

Mar / Maraton (2:14:00-2:25:00) - OG: 2:08:10
2:09:35      Mateusz    Kaczor          030397 RLTL Optima Radom   39   Sevilla           18.02  2:12:38-23
2:12:07      Adam       Nowicki         240890 MKL Szczecin        54   Sevilla           18.02  2:09:48-23
2:24:23      Adrian     Żakowski        170295 Juventa-Kobex Star. 155  Sevilla           18.02  2:27:24-22

100 km (8:00:00)

2000 mS / 2000 m prz. (5:50.0)
 
3000 mS / 3000 m prz. (8:42.0-9:05.0) - OG: 8:15.00; EC: 8:25.00

110 mH / 110 m ppł. (14.00-14.50) - OG: 13.27; EC: 13.46
---
13.43    0.0 Krzysztof  Kiljan          301299 AZS-AWF Warszawa    1h-  Warszawa          17.06.2023

300 mH / 300 m ppł. (38.00)

400 mH / 400 m ppł. (51.00-53.00) - OG: 48.70; EC: 49.30

HJ / Skok wzwyż (2.30-2.20-2.10) - OG: 2.33; EC: 2.26
---
2.33         Norbert    Kobielski       280197 MKS Inowrocław      2    Eugene            16.09.2023

PV / Skok o tyczce (5.70-5.30-5.00) - OG: 5.82; EC: 5.75
---
5.87sq       Piotr      Lisek           160892 OSOT Szczecin       1    St. Wendel        09.08.2023
5.75         Robert     Sobera          190191 AZS-AWF Wrocław     3=QB Budapest          23.08.2023

LJ / Skok w dal (8.00-7.70-7.40) - OG: 8.27; EC: 8.00

TJ / Trójskok (16.75-16.20-15.20) - OG: 17.22; EC: 16.80

SP / Pchnięcie kulą (21.00-20.00-17.00) - OG: 21.50; EC: 20.85
---
20.89        Michał     Haratyk         100492 Sprint Bielsko-B.   3    Chorzów           25.06.2023

DT / Rzut dyskiem (65.00-60.00-52.00) - OG: 67.20; EC: 65.20

WT / Rzut ciężarem (19.00-18.00)

HT / Rzut młotem (77.00-70.00-60.00) - OG: 78.20; EC: 76.50
---
81.02        Wojciech   Nowicki         220289 Podlasie Białystok  2    Budapest          20.08.2023
80.00        Paweł      Fajdek          040689 AZS-AWF Katowice    4    Budapest          20.08.2023

JT / Rzut oszczepem (81.00-76.00-70.00) - OG: 85.50; EC: 83.00

Dec / Dziesięciobój (7.400-6.800) - OG: 8460; EC: 8200

3000 mW / Chód 3000 m (12:00)

5000 mW / Chód 5000 m (20:00-21:00)

10 kmW / Chód 10 km (40:00-43:00)

20 kmW / Chód 20 km (1:24:00-1:30:00) - OG: 1:20:10; EC: 1:21:30

35 kmW / Chód 35 km (2:50:00) - EC: 2:34:00

50 kmW / Chód 50 km (4:00:00-4:30:00)

4x100 m (40.50) - OG: ranking; EC: ranking

4x200 m (1:28.0)

4x400 m (3:10.0) - OG: ranking; EC: ranking

4x800 m 

4x400 m MIX (3:25.0) - OG: ranking

OG - Qualification period for entry standard: 01.07.2023 - 30.06.2024 10000, W20km, Dec, Relays: 31.12.2022 - 30.06.2024 Mar: 06.11.2022 - 05.05.2024 EC - Qualification period for entry standard: 27.05.2023 - 26.05.2024 10000, HMar, W20km, Dec: 27.11.2022 - 26.05.2024 Relays: 01.01.2023 - 26.05.2024