POLAND / POLSKA '2024

MEN / MĘŻCZYŹNI as at: 26.05.2024 WOMEN / KOBIETY
All corrections please send to / Uwagi proszę kierować do Zbigniew Jonik

60 m (6.85)

100 m (10.40-10.65) - OG: 10.00; EC: 10.16
10.21   +0.3 Dominik    Kopeć           050395 Agros Zamość        2A   Dessau-Roßlau     24.05  10.05-23
10.23   +0.1 Oliwer     Wdowik          030102 Resovia Rzeszów     1A   Chorzów           18.05  10.33-24
10.23   +1.4            Wdowik                                     4A   Leverkusen        25.05
10.28   -1.4            Wdowik                                     1r2A Gliwice           21.05
10.29   -0.2            Kopeć                                      1h2  Dessau-Roßlau     24.05
10.31   -0.1            Wdowik                                     1h1  Leverkusen        25.05
10.33   +0.8 Tomasu     Chida           110402 ULKS MOSiR Sieradz  2    Yokohama          06.04  10.50/10.41w-23
10.34   +0.7 Łukasz     Żak             310597 AZS UMCS Lublin     1B   Chorzów           18.05  10.45-22/10.37w-19
10.35   +0.1 Marek      Zakrzewski      181205 AML Słupsk          4A   Chorzów           18.05  10.25/10.16w-23
10.37   -1.4            Żak                                        2r2A Gliwice           21.05
                        (10/5)
10.47   +0.7 Patryk     Krupa           210402 AZS UMCS Lublin     2B   Chorzów           18.05  10.35-22
10.49   -1.4 Jakub      Lempach         210801 AZS UMCS Lublin     3r2A Gliwice           21.05  10.47/10.41w-23
10.51   +0.1 Albert     Komański        070200 Resovia Rzeszów     7A   Chorzów           18.05  10.34-23
10.51   -0.2 Adam       Burda           100699 AZS-AWF Katowice    1r1A Gliwice           21.05  10.46-23/10.42w-22
10.52   +0.7 Sebastian  Libura          240406 MOS CSiR Dąbrowa G. 3B   Chorzów           18.05  10.65-23
                        10
10.52   +0.1 Przemysław Słowikowski     201193 MKL Szczecin        8A   Chorzów           18.05  10.19/10.05w-20
10.53   +0.5 Adrian     Brzeziński      240898 MKL Toruń           1A   Praha             11.05  10.32-22
10.54A  -0.1 Anton      Bachórski       180702 MKL Szczecin        1r9  Johannesburg      27.03  10.46-23
10.56   +2.0 Michał     Malarek         070998 Sprinterzy Kraków   1h6  Kraków            12.05  10.70-22
10.57   +0.7 Patryk     Wykrota         131100 Stal Ostrów Wlkp.   4B   Chorzów           18.05  10.34-22
10.63   -0.2 Przemysław Kozłowski       220198 AZS-AWF Katowice    2    Kraków            12.05  10.52/10.51w-21
10.64   -0.9 Hubert     Kozelan         010603 AZS UMCS Lublin     1r2B Gliwice           21.05  10.54-22
10.64   +1.2 Adam       Łukomski        060901 AZS-AWF Wrocław     1h2  Białystok         25.05  10.40/10.35w-23
---
10.05   +0.1 Dominik    Kopeć           050395 Agros Zamość        1A   Dessau-Roßlau     17.06.2023
wind / z wiatrem
10.26   +3.8 Łukasz     Żak             310597 AZS UMCS Lublin     1r1  Lublin            11.05  10.45-22/10.37w-19
10.42   +2.6 Przemysław Kozłowski       220198 AZS-AWF Katowice    1h3  Kraków            12.05  10.52/10.51w-21
10.45   +3.8 Jakub      Lempach         210801 AZS UMCS Lublin     2r1  Lublin            11.05  10.47/10.41w-23
10.64   +7.6 Kacper     Matysiak        151104 niestowarzyszony    2    Nuneaton          07.04  11.09-23

150 m (16.00)
15.49   -0.6 Łukasz     Żak             310597 AZS UMCS Lublin     1r1  Lublin            11.05  15.79-22
15.79   -0.6 Dominik    Kopeć           050395 Agros Zamość        2r1  Lublin            11.05  15.34-23

200 m (21.00-21.50) - OG: 20.16; EC: 20.45
20.57   +1.1 Igor       Bogaczyński     071103 MKL Jarocin         1    Gorzów            24.05  20.75-23
20.59   +0.8 Albert     Komański        070200 Resovia Rzeszów     2    Chorzów           18.05  20.49-23
20.66   +1.1 Łukasz     Żok             170501 ALKS AJP Gorzów     2    Gorzów            24.05  20.68i/20.66w-22
20.72   +0.8            Żok                                        3    Chorzów           18.05
20.75   -0.9 Łukasz     Żak             310597 AZS UMCS Lublin     1A   Gliwice           21.05  20.80-23
20.75   -0.4            Komański                                   1    Banská Bystrica   24.05
20.77   +0.3 Patryk     Wykrota         131100 Stal Ostrów Wlkp.   1r1  Kraków            12.05  20.67-22
20.79   +1.1            Żak                                        4    Gorzów            24.05
20.82   +0.3            Komański                                   2r2  Kalamáta          12.05
20.83   +0.8            Wykrota                                    4    Chorzów           18.05
20.96A  -0.8            Wykrota                                    3r1  Johannesburg      27.03
20.96   -0.9            Wykrota                                    2A   Gliwice           21.05
                        (12/5)
21.11   -1.1 Przemysław Słowikowski     201193 MKL Szczecin        2r3  Vári              15.05  20.27-22
21.17   -0.9 Dawid      Tatara          270704 Lumel Zielona-Góra  3A   Gliwice           21.05  20.85-23
21.18   +1.2 Tomasu     Chida           110402 ULKS MOSiR Sieradz  3B   Izumo             14.04  20.92-23
21.29   +0.2 Krzysztof  Tomczak         090601 AZS Poznań          1r1  Poznań            04.05  21.86-23
21.31   +0.3 Michał     Malarek         070998 Sprinterzy Kraków   2r1  Kraków            12.05  21.58-22
                        10
21.31   +0.3 Przemysław Kozłowski       220198 AZS-AWF Katowice    3r1  Kraków            12.05  21.14-19
21.38   -0.1 Sebastian  Libura          240406 MOS CSiR Dąbrowa G. 1B   Gliwice           21.05  21.53-23
21.39   +0.9 Adrian     Brzeziński      240898 MKL Toruń           2r1  Praha             11.05  20.77-22
wind / z wiatrem
20.79   +2.2 Tomasu     Chida           110402 ULKS MOSiR Sieradz  1    Tokorozawa        31.03  20.92-23
21.14   +2.8 Daniel     Sołtysiak       060901 AZS Poznań          1r11 Białystok         26.05  21.63-22

300 m (34.00)
33.27        Marcin     Karolewski      161202 Stal Ostrów Wlkp.   1r1  Kraków            12.05  33.68i-21
33.35        Dawid      Tatara          270704 Lumel Zielona-Góra  1r1  Sieradz           11.05  34.20-23
33.56        Tomasu     Chida           110402 ULKS MOSiR Sieradz  3r2  Tokorozawa        31.03  33.75-22
33.56        Jan        Śmietanka       210905 Unia Hrubieszów     1r1  Lublin            11.05  34.39-23
33.57        Michał     Kijewski        251005 Sokół Węgorzewo     1r2  Warszawa          11.05  34.99-23
33.70        Patryk     Radwan          021007 AZS UMCS Lublin     1r1  Lublin            08.05  36.44-23
33.79        Mikołaj    Pyszka          051002 AZS Poznań          1r1  Nakło             11.05  34.21-23
33.93        Jakub      Szarapo         130206 BKS Bydgoszcz       1    Bydgoszcz         19.05  35.06-22

400 m (46.50-48.00) - OG: 45.00; EC: 45.40
45.75        MaksymilianSzwed           060804 AZS Łódź            1A   Gorzów            24.05  45.70-23
46.01                   Szwed                                      5A   Chorzów           18.05
46.35        Karol      Zalewski        070893 AZS-AWF Katowice    6A   Chorzów           18.05  45.11-18
46.39        Daniel     Sołtysiak       060901 AZS Poznań          1B   Chorzów           18.05  46.50-23
46.46        Igor       Bogaczyński     071103 MKL Jarocin         7A   Chorzów           18.05  45.53-23
46.62        Marcin     Karolewski      161202 Stal Ostrów Wlkp.   2B   Chorzów           18.05  47.74-21
46.62        Kajetan    Duszyński       120595 AZS Łódź            8A   Chorzów           18.05  44.92-21
46.69        Patryk     Grzegorzewicz   260502 AZS UMCS Lublin     2r11 Białystok         24.05  46.73-22
47.11        Jakub      Szarapo         130206 BKS Bydgoszcz       2B   Gorzów            24.05  47.88-22
47.18        Adam       Łukomski        060901 AZS-AWF Wrocław     4B   Chorzów           18.05  46.33-23
47.18        Jan        Wawrzkowicz     190201 AZS Poznań          3B   Gorzów            24.05  46.75-22
                        10
47.20        MaksymilianKlepacki        141198 Podlasie Białystok  9A   Chorzów           18.05  46.09-22
47.52        Stanisław  Strzelecki      210107 Bolesłavia          1r1  Zgorzelec         19.05  48.31-23
47.78        Krzysztof  Hołub           270700 AZS UMCS Lublin     1r10 Białystok         24.05  48.13-22
47.82        Mikołaj    Kotyra          290301 AZS UMCS Lublin     2r10 Białystok         24.05  47.29-23
47.89        Jakub      Chmielarz       040902 AZS Poznań          3r10 Białystok         24.05  47.79-23
47.90        Jan        Śmietanka       210905 Unia Hrubieszów     6B   Chorzów           18.05  48.30-23
47.92        Jan        Suchorowski     211001 Ursynów Warszawa    1r1  Warszawa          25.05  48.45-23
47.98        Oskar      Gołębiowski     220100 AZS UMCS Lublin     1r9  Białystok         24.05  48.53-22

500 m (1:03.0)

600 m (1:18.0)
1:15.91A     Patryk     Dobek           130294 MKL Szczecin        1    Johannesburg      27.03  1:15.78-14
1:16.27      Bartosz    Kitliński       110604 AZS UMCS Lublin     1    Lublin            11.05  1:18.69i-23
1:16.52      Mateusz    Borkowski       020497 AZS-AWF Warszawa    1r1  Warszawa          12.05  1:17.40i-20
1:17.02      Maciej     Wyderka         290702 AZS-AWF Katowice    6r2  Pliezhausen       05.05  1:18.11-22
1:17.06      Jakub      Chmielarz       040902 AZS Poznań          2r1  Warszawa          12.05  1:18.31i-23

800 m (1:47.0-1:51.0) - OG: 1:44.70; EC: 1:45.20
1:45.40      Mateusz    Borkowski       020497 AZS-AWF Warszawa    4    Chorzów           18.05  1:44.30-23
1:45.45      Bartosz    Kitliński       110604 AZS UMCS Lublin     5    Chorzów           18.05  1:47.25-23
1:45.67      Filip      Rak             030203 AZS PO Opole        8A   Tomblaine         25.05  1:48.62-21
1:45.76      Filip      Ostrowski       120701 RKS Łódź            6    Chorzów           18.05  1:45.30-23
1:45.97                 Rak                                        1r2  Olkusz            11.05
1:46.47                 Rak                                        1r1  Dublin            04.05
1:46.75                 Ostrowski                                  3r1  Dublin            04.05
1:46.83      Patryk     Sieradzki       061098 Zawisza Bydgoszcz   9    Chorzów           18.05  1:45.13-22
1:46.92                 Kitliński                                  1    Gorzów            24.05
1:47.15      Maciej     Wyderka         290702 AZS-AWF Katowice    2r2  Olkusz            11.05  1:46.83-23
1:47.24      Michał     Rozmys          130395 Barnim Goleniów     10   Chorzów           18.05  1:45.32-18
1:47.59      Kacper     Lewalski        070503 AZS UWM Olsztyn     11   Chorzów           18.05  1:44.84-21
1:47.79      Jakub      Chmielarz       040902 AZS Poznań          1r3  Oleśnica          22.05  1:47.32-23
1:48.00      Patryk     Dobek           130294 MKL Szczecin        12   Chorzów           18.05  1:43.73-21
                        10
1:48.34      Jakub      Augustyniak     040901 Olimpia Grudziądz   3r2  Olkusz            11.05  1:46.72-22
1:49.57      Andrzej    Kowalczyk       301198 Kraków Athletics T. 4r2  Olkusz            11.05  1:50.55-22
1:49.62      Adam       Czerwiński      021088 Lider Siercza       5r2  Olkusz            11.05  1:48.28-10
1:50.40      Karol      Makiła          310105 Cartusia Kartuzy    6    Gorzów            24.05  1:50.12-23
1:50.73      Daniel     Dominiak        100401 Olsza Olszyna       3r3  Oleśnica          22.05  1:50.04-23
1:50.81      Łukasz     Zaczyk          180307 MKS-MOSM Bytom      1r1  Chorzów           18.05  1:52.70-23
1:50.97      Michał     Piątek          160603 Budowlani Częst.    6r2  Olkusz            11.05  1:50.39-22
---
1:44.30      Mateusz    Borkowski       020497 AZS-AWF Warszawa    4s1  Budapest          24.08.2023

1000 m (2:22.0-2:25.0)
2:21.94      Kacper     Lewalski        070503 AZS UWM Olsztyn     6r1  Pliezhausen       05.05  2:27.73-20

1500 m (3:42.0-3:50.0) - OG: 3:33.50; EC: 3:36.00
3:33.74  NUR Filip      Rak             030203 AZS PO Opole        1    Chorzów           18.05  3:40.90i-23
3:35.51      Maciej     Wyderka         290702 AZS-AWF Katowice    4    Chorzów           18.05  3:36.21-23
3:35.73      Filip      Ostrowski       120701 RKS Łódź            4    Marseille         22.05  3:36.03-23
3:38.51                 Ostrowski                                  13A  Karlsruhe         11.05
3:39.88      Andrzej    Kowalczyk       301198 Kraków Athletics T. 8    Chorzów           18.05  3:37.76-22
3:40.69      Michał     Groberski       100600 Barnim Goleniów     9    Chorzów           18.05  3:39.66-23
3:42.15      Kamil      Herzyk          140404 SLiS JT Bielsko-B.  10   Chorzów           18.05  3:44.63-23
3:44.58      Michał     Rozmys          130395 Barnim Goleniów     12   Marseille         22.05  3:32.43-22
3:46.97      Konrad     Pogorzelski     060303 AD RT Nowa Sól      11   Chorzów           18.05  3:44.48-22
3:47.76      Wiktor     Miłkowski       150405 UKS 48 Warszawa     16A  Jessheim          24.05  3:50.67-23
3:48.21      Michał     Piątek          160603 Budowlani Częstoch. 1r9  Białystok         24.05  3:49.89-23
                        10
3:49.17      Dawid      Borowski        210799 Stal Ostrów Wlkp.   1    Łódź              19.05  3:49.31-23
3:49.66      Łukasz     Zaczyk          180307 MKS-MOSM Bytom      3    Gorzów            24.05  3:54.39-23

mile / mila (4:10.0)

2000 m (5:15.0)

3000 m (8:00.0-8:20.0)
8:15.86      Szymon     Żywko           120499 AZS UMCS Lublin     1r7  Białystok         25.05  7:59.48i-23
8:16.10      Wiktor     Antosz          191002 Kraków Athletics T. 2r7  Białystok         25.05  8:18.37-23
8:17.46      Aleksander Wiącek          020700 Start Otwock        3r7  Białystok         25.05  7:58.22i-23

5000 m (14:00.0-14:30.0) - OG: 13:05.00; EC: 13:20.00
14:09.82     Sebastian  Nowicki         040794 OKL Oborniki        6E   Bruxelles         25.05  14:18.31-15
14:11.86     Nikodem    Dworczak        020398 Nadodrze Powodowo   1    Conway            11.05  14:14.88-22

10000 m (29:00.0-30:00.0) - OG: 27:00.00; EC: 27:50.00
28:48.81     Nikodem    Dworczak        020398 Nadodrze Powodowo   3    Philadelphia      25.04  29:49.33-22
29:10.40     Maciej     Megier          260403 AZS-AWFiS Gdańsk    1A   Ustka             13.04  -0-
29:17.53     Patryk     Kozłowski       101198 RLTL GGG Radom      2A   Ustka             13.04  29:04.45-22
29:26.64     Wiktor     Antosz          191002 Kraków Athletics T. 3A   Ustka             13.04  30:53.62-23
29:31.76     Mateusz    Gos             070602 RLTL GGG Radom      4A   Ustka             13.04  29:17.80-23
29:37.53     Szymon     Żywko           120499 AZS UMCS Lublin     5A   Ustka             13.04  -0-
29:40.09     Sebastian  Nowicki         040794 OKL Oborniki        6A   Ustka             13.04  30:00.12-23

5 km (14:30)
14:01        Krystian   Zalewski        110489 Barnim Goleniów     21   Armagh            08.02  13:49-20
14:25        Sebastian  Nowicki         040794 OKL Oborniki        51   Armagh            08.02  14:19-23
14:29        Andrzej    Rogiewicz       010393 P.Athlete Grudziądz 1    Bydgoszcz         03.03  14:59-23

10 km (30:00)
28:56        Krystian   Zalewski        110489 Barnim Goleniów     1    Poznań            17.03  28:54-23
29:00        Sebastian  Nowicki         040794 OKL Oborniki        2    Poznań            17.03  29:54-23
29:04+       Mateusz    Kaczor          030397 RLTL GGG Radom      3    Warszawa          24.03  29:43-23
29:20        Maciej     Megier          260403 AZS-AWFiS Gdańsk    3    Poznań            17.03  -0-
29:42        Andrzej    Rogiewicz       010393 P.Athlete Grudziądz 1    Gdynia            11.02  29:49-23
29:54        Adam       Nowicki         240890 MKL Szczecin        21   Paris             05.04  28:44-22
30:00        Daniel     Kryzel          160700 Talex Borzytuchom   6    Poznań            17.03  30:46-23
30:00        Krzysztof  Żygenda         100397 Cartusia Kartuzy    7    Poznań            17.03  30:45-23
30:00        Patryk     Kozłowski       101198 RLTL GGG Radom      5    Łódź              25.05  29:03-22

HMar / Półmaraton (63.30-65:00) - EC: 61:40/2:11:00
62:06        Mateusz    Kaczor          030397 RLTL GGG Radom      2    Warszawa          24.03  63:27-23
63:46        Andrzej    Rogiewicz       010393 P.Athlete Grudziądz 6    Warszawa          24.03  65:21-18
63:47        Kamil      Karbowiak       020595 AZS PO Opole        7    Warszawa          24.03  63:33-22
64:31        Kamil      Jastrzębski     260892 Ducla Acad.Warszawa 1    Wiązowna          25.02  64:36-20

Mar / Maraton (2:14:00-2:25:00) - OG: 2:08:10
2:09:35      Mateusz    Kaczor          030397 RLTL GGG Radom      39   Sevilla           18.02  2:12:38-23
2:12:07      Adam       Nowicki         240890 MKL Szczecin        54   Sevilla           18.02  2:09:48-23
2:18:25      Kamil      Karbowiak       020595 AZS PO Opole        3    Łódź              28.04  2:10:35-21
2:19:14      Patryk     Pawłowski       041193 RLTL GGG Radom      2    Dębno             12.05  2:21:30-24
2:19:26      Daniel     Żochowski       060197 Polonia Warszawa    10   Barcelona         10.03  2:34:10-23
2:20:17      Krystian   Zalewski        110489 Barnim Goleniów     4    Łódź              28.04  2:10:14-21
2:23:10      Jakub      Gorzelańczyk    230191 MKS Siechnice       1    Toruń             23.03  2:25:46-23
2:24:23      Adrian     Żakowski        170295 Juventa-Kobex Star. 155  Sevilla           18.02  2:27:24-22

100 km (8:00:00)
6:28:15t NR  Dariusz    Nożyński        070480 Athletics Warszawa  1    Warszawa          20.04  6:30:26-21

2000 mS / 2000 m prz. (5:50.0)
5:31.50  NUR Maciej     Megier          260403 AZS-AWFiS Gdańsk    5r1  Pliezhausen       05.05  5:36.57-23
5:34.69      Mikołaj    Czeronek        151100 Śląsk Wrocław       7r1  Pliezhausen       05.05  5:42.24-23
5:40.31      Wiktor     Antosz          191002 Kraków Athletics T. 1    Kraków            12.05  6:01.25-21
5:42.15      Adam       Ochnik          300402 Polonia Pasłęk      1    Gdańsk            12.05  5:47.09-23
5:45.59      Krzysztof  Zieliński       140705 Talex Borzytuchom   2    Gdańsk            12.05  5:54.16-23
 
3000 mS / 3000 m prz. (8:42.0-9:05.0) - OG: 8:15.00; EC: 8:25.00
8:41.89      Wiktor     Antosz          191002 Kraków Athletics T. 9    Chorzów           18.05  8:46.38-23
8:46.45      Maciej     Megier          260403 AZS-AWFiS Gdańsk    21   Huelva            30.04  8:35.50-23
8:46.59      Mikołaj    Czeronek        151100 Śląsk Wrocław       10   Chorzów           18.05  8:43.72-23
8:50.30      Adam       Bajorski        110904 RLTL GGG Radom      1    Warszawa          26.05  8:56.78-23
8:51.49      Jakub      Abramczyk       210106 RLTL GGG Radom      2    Warszawa          26.05  -0-
8:52.66      Adam       Ochnik          300402 Polonia Pasłęk      11   Chorzów           18.05  8:43.47-23
8:53.95      Krzysztof  Zieliński       140705 Talex Borzytuchom   12   Chorzów           18.05  9:02.65-23
9:01.52      Wiktor     Janduła         220105 RLTL GGG Radom      3    Warszawa          26.05  9:05.31-23

110 mH / 110 m ppł. (14.00-14.50) - OG: 13.27; EC: 13.46
13.27   +0.9 Damian     Czykier         100892 Podlasie Białystok  1    Warszawa          11.05  13.25/13.22w-22
13.38   -0.4            Czykier                                    2    Tomblaine         25.05
13.42    0.0            Czykier                                    1h1  Warszawa          11.05
13.45   +0.9 Jakub      Szymański       220702 SKLA Sopot          2    Warszawa          11.05  13.50-22
13.55    0.0            Szymański                                  2h1  Warszawa          11.05
13.56   +0.8            Czykier                                    1    Chorzów           18.05
13.61   -1.9            Szymański                                  1h2  Forbach           26.05
13.63   +0.8            Szymański                                  3    Chorzów           18.05
13.67   +0.3 Krzysztof  Kiljan          301299 AZS-AWF Warszawa    3h1  Leverkusen        25.05  13.43-23
13.69   +0.8            Kiljan                                     4    Chorzów           18.05
13.72   -2.0            Czykier                                    1h1  Forbach           26.05
13.72   -3.0            Czykier                                    1    Forbach           26.05
13.77   +0.9            Kiljan                                     4A   Leverkusen        25.05
13.77   -3.0            Szymański                                  2    Forbach           26.05
                        (14/3)
14.03   +0.1 Michał     Sierocki        120999 AZS UMCS Lublin     1    Białystok         24.05  13.63-19
14.04   +1.3 Patryk     Kamionek        201204 LA Basket Warszawa  1h2  Warszawa          11.05  13.42i-23
14.05   +0.1 Olgierd    Michniewski     181100 RLTL GGG Radom      2    Białystok         24.05  13.82-22
14.19   +0.1 Krystian   Siniło          021000 Podlasie Białystok  3    Białystok         24.05  14.35-23
14.23   +0.1 Jakub      Bujak           081200 AZS PO Opole        4    Białystok         24.05  13.96-22
14.27   +0.1 Szymon     Basaj           180204 Kresy Otwock        5    Białystok         24.05  14.21j-22
14.34   +0.8 Jędrzej    Radzewicz       150201 ALKS AJP Gorzów     8    Chorzów           18.05  14.25-23
                        10
---
13.43    0.0 Krzysztof  Kiljan          301299 AZS-AWF Warszawa    1h-  Warszawa          17.06.2023
wind / z wiatrem
13.63   +2.5 Krzysztof  Kiljan          301299 AZS-AWF Warszawa    1r1  Kraków            12.05  13.43-23
U20 (99 cm) - 14.30
13.99   +1.6 Hubert     Woźniak         290905 MKLA Łęczyca        1h-  Warszawa          11.05
14.18   -1.3 Hubert     Trościanka      260706 Uczniak Szprotawa   2h-  Warszawa          18.05
14.26   +0.7 Jakub      Zachara         270506 Juvenia Głuchołazy  1    Opole             19.05
14.30   +0.3 Krzysztof  Korzeniowski    310106 AZS-AWF Kraków      1r2  Kraków            12.05
wind / z wiatrem
14.20   +3.5 Jakub      Jeniec          071206 Czwórka Białystok   1    Warszawa          11.05
U18 (91.4 cm) - 14.30
14.05   -0.1 Damian     Haehne          170607 Resovia Rzeszów     1    Stalowa Wola      25.05

300 mH / 300 m ppł. (38.00)
37.09        Oskar      Gołębiowski     220100 AZS UMCS Lublin     1    Lublin            11.05  37.15-23
37.97        Dawid      Buck            111199 AZS PO Opole        1    Opole             11.05  -0-

400 mH / 400 m ppł. (51.00-53.00) - OG: 48.70; EC: 49.30
49.94        Krzysztof  Hołub           270700 AZS UMCS Lublin     4    Huelva            30.04  49.36-23
50.81                   Hołub                                      1r2  Kalamáta          12.05
51.12        Jakub      Olejniczak      270297 Wieliczanka         1    Gliwice           21.05  50.03-23
51.37        Dawid      Buck            111199 AZS PO Opole        1=r8 Białystok         25.05  51.51-23
51.37        Piotr      Kidoń           220200 AZS-AWF Kraków      1=r8 Białystok         25.05  51.17-23
51.96        Oskar      Gołębiowski     220100 AZS UMCS Lublin     3r8  Białystok         25.05  52.23-22
52.46        Maciej     Kopeć           290702 Wawel Kraków        1    Sucha Beskidzka   19.05  52.30-22
52.68        Paweł      Miezianko       120703 Podlasie Białystok  1r7  Białystok         25.05  -0-

HJ / Skok wzwyż (2.30-2.20-2.10) - OG: 2.33; EC: 2.26
2.26         Norbert    Kobielski       280197 MKS Inowrocław      1    Rehlingen         19.05  2.33-23
2.26                    Kobielski                                  1    Opole             26.05
2.20         Mateusz    Kołodziejski    220602 Zawisza Bydgoszcz   1    Nakło             11.05  2.23-21
2.20                    Kołodziejski                               1    Łódź              19.05
2.15         Mikołaj    Szczęsny        191204 MKLA Łęczyca        1    Aleksandrów       04.05  2.17i-22
2.10         Sebastian  Moszczyński     250903 Podlasie Białystok  2    Antalya           27.04  2.15-21
---
2.33         Norbert    Kobielski       280197 MKS Inowrocław      2    Eugene            16.09.2023

PV / Skok o tyczce (5.70-5.30-5.00) - OG: 5.82; EC: 5.75
5.72         Robert     Sobera          190191 AZS-AWF Wrocław     1=   Chorzów           18.05  5.81i-15
                        (5.42/1  5.62/2  5.72/2  5.82/zxx)
5.64                    Sobera                                     2    Eisenstadt        22.05
5.30sq       Paweł      Wojciechowski   060689 Zawisza Bydgoszcz   4    Recklinghausen    24.05  5.93-17
5.00         Paweł      Pośpiech        060906 Olimpia Poznań      1    Łódź              21.05  4.70-23
5.00         Nikodem    Pochopień       041104 KKL Kielce          2    Łódź              21.05  5.11-23
5.00         Michał     Gawenda         150605 Warszawianka        1    Białystok         26.05  5.46-23
5.00         Bartosz    Marciniewicz    241102 AZS-AWF Katowice    2    Białystok         26.05  5.31-23
---
5.87sq       Piotr      Lisek           160892 OSOT Szczecin       1    St. Wendel        09.08.2023
5.75         Robert     Sobera          190191 AZS-AWF Wrocław     3=QB Budapest          23.08.2023

LJ / Skok w dal (8.00-7.70-7.40) - OG: 8.27; EC: 8.00
7.68    +1.3 Andrzej    Kuch            271091 AZS UMCS Lublin     2    Jerusalem         19.05  8.05-21
7.67    +0.2 Jakub      Ptasiewicz      170905 Bank PS Płońsk      1    Warszawa          25.05  7.11-23
7.62     0.0 Piotr      Tarkowski       100899 AZS-AWF Biała Podl. 1    Essen             09.05  8.03-22
7.45    +1.0 Paweł      Wiesiołek       130891 Warszawianka        D    Warszawa          18.05  7.68-21
7.43    +0.6 Adrian     Brzeziński      240898 MKL Toruń           2    Antalya           27.04  7.60-22
7.40    +0.7 Bartosz    Gąbka           270599 AZS-AWF Warszawa    7    Johvi             23.05  7.65-18

TJ / Trójskok (16.75-16.20-15.20) - OG: 17.22; EC: 16.80
16.08   +1.6 Adrian     Świderski       270986 Śląsk Wrocław       1    Leszno            11.05  16.81-15
15.45    0.0 Dawid      Krzemiński      050400 RLTL GGG Radom      1    Warszawa          12.05  15.78-23
15.40   -0.2 Jakub      Bracki          160303 MKS Aleksandrów     2    Białystok         26.05  15.69i-23
15.32   +2.0 Filip      Sacha           250696 AZS-AWF Kraków      1    Kraków            12.05  15.70-21
15.30   +1.9 Wojciech   Galik           100402 Wawel Kraków        2    Kraków            12.05  15.34i-23

SP / Pchnięcie kulą (21.00-20.00-17.00) - OG: 21.50; EC: 20.85
20.44        Konrad     Bukowiecki      170397 AZS UWM Olsztyn     2    Chorzów           18.05  22.25-19
20.26        Michał     Haratyk         100492 Sprint Bielsko-B.   3    Chorzów           18.05  22.32sq-19
19.59        Szymon     Mazur           020998 AZS-AWF Warszawa    1    Kielce            12.05  20.18-23
19.52        Jakub      Szyszkowski     210891 AZS-AWF Katowice    1    Białystok         05.05  20.99-19
18.57        Piotr      Goździewicz     230301 AZS-AWF Warszawa    4    Athína            24.04  19.16-23
17.80        Wojciech   Marok           120901 Jurand Szczytno     1    Warszawa          18.05  18.50-23
17.42        Oskar      Kokoszewski     200100 Zawisza Bydgoszcz   1    Nakło             11.05  17.58-22
17.27        Radosław   Starak          280203 Podlasie Białystok  3    Białystok         24.05  15.67-23
17.08        Jakub      Korejba         120303 Chemik Kędzierzyn   9    Charlottesville   20.04  18.68i-23
---
20.89        Michał     Haratyk         100492 Sprint Bielsko-B.   3    Chorzów           25.06.2023
U-18 (5 kg) - 17.70
19.08        Jakub      Rodziak         300507 Orkan Września      1    Szprotawa         11.05

DT / Rzut dyskiem (65.00-60.00-52.00) - OG: 67.20; EC: 65.20
63.77        Robert     Urbanek         290487 MKS Aleksandrów     1    Poznań            28.04  66.93-12
63.34                   Urbanek                                    1    Kielce            12.05
63.25        Oskar      Stachnik        010398 AZS UMCS Lublin     2    Huelva            30.04  64.06-22
63.21                   Urbanek                                    3    Gorzów            24.05
63.09                   Stachnik                                   2    Poznań            28.04
63.02                   Urbanek                                    4    Santa Cruz de T.  15.05
62.52                   Urbanek                                    1    Gliwice           21.05
62.36                   Urbanek                                    1    Kielce            27.04
61.93                   Stachnik                                   2    Kielce            12.05
61.84                   Urbanek                                    1    Aleksandrów       04.05
61.39                   Urbanek                                    3    Limassol          17.05
                        (11/2)
57.99        Damian     Rodziak         270103 Orkan Września      7    Gorzów            24.05  53.73-23
55.00        Jakub      Lewoszewski     070200 Agros Zamość        1    Białystok         26.05  59.63-22
54.03        Wojciech   Lewkowicz       260204 Uczniak Szprotawa   2    Białystok         26.05  50.20-23
53.41        Mateusz    Gibaszek        080397 AZS-AWFiS Gdańsk    1    Słupsk            05.05  55.90-20
53.24        Eryk       Baranek         210803 MOS CSiR Dąbrowa G. 3    Białystok         26.05  52.12-23
52.48        Wojciech   Marok           120901 Jurand Szczytno     1    Szczytno          25.05  54.63-23
U-20 (1.75 kg)
56.42        Karol      Wagner          270405 AZS PO Opole        1    Opole             11.05
54.49        Leon       Lemańczyk       230705 UKS Lipusz          1    Aleksandrów       27.04
U-18 (1.5 kg)
61.97        Jakub      Rodziak         300507 Orkan Września      1    Szprotawa         11.05
55.43        Szymon     Zając           210808 RMKS Rybnik         1    Gliwice           19.05
U-16 (1 kg)
54.86        Dawid      Kujawa          250609 Lubusz Słubice      1    Poznań            04.05

WT / Rzut ciężarem (19.00-18.00)

HT / Rzut młotem (77.00-70.00-60.00) - OG: 78.20; EC: 76.50
79.54        Wojciech   Nowicki         220289 Podlasie Białystok  1    Montreuil         16.05  82.52-21
                        (79.54  78.95  78.95  78.68  75.62    x  )
79.14A                  Nowicki                                    3    Nairobi           20.04
                        (78.16    x    78.08  79.14  77.59  78.06)
78.33                   Nowicki                                    1    Białystok         05.05
                        (76.28  77.48  77.44  78.33  78.20  77.99)
77.23        Paweł      Fajdek          040689 AZS-AWF Katowice    2    Chorzów           18.05  83.93-15
                        (  x    77.23    x      x      x      x  )
76.47                   Nowicki                                    3    Forbach           26.05
76.31                   Nowicki                                    2    Tomblaine         25.05
75.82A                  Fajdek                                     4    Nairobi           20.04
75.74                   Fajdek                                     2    Montreuil         16.05
75.60        Marcin     Wrotyński       110396 AZS Poznań          1    Poznań            04.05  77.01-22
75.44                   Wrotyński                                  1    Poznań            28.04
75.08                   Fajdek                                     4    Tomblaine         25.05
72.97        Dawid      Piłat           060202 Stal Mielec         4    Limassol          17.05  73.23-23
72.72                   Wrotyński                                  6    Chorzów           18.05
71.93                   Wrotyński                                  10A  Leiria            09.03
71.81                   Piłat                                      1    Kielce            12.05
71.52                   Piłat                                      1u23 Leiria            09.03
71.49                   Piłat                                      2    Białystok         05.05
70.55                   Piłat                                      2    Poznań            28.04
                        (18/4)
69.79        Adam       Ziółkowski      161002 AZS Poznań          3    Poznań            28.04  69.76-23
69.37        Tomasz     Ratajczyk       200902 AZS-AWF Warszawa    1    Warszawa          18.05  71.93-23
67.82        Bartosz    Kowalski        110599 AZS AWF Wrocław     4    Kielce            12.05  68.42-23
66.90        Arkadiusz  Rogowski        300393 Agros Zamość        4    Poznań            28.04  73.10-15
66.50        Michał     Mazur           250699 Agros Zamość        2    Warszawa          18.05  68.88-23
63.86        Szymon     Groenwald       090605 AZS-AWF Warszawa    7    Białystok         05.05  71.99j-23
                        10
63.73        Marcin     Sobiesiak       050604 AZS UMCS Lublin     1    Biała Podlaska    18.05  61.40-23
63.41        Adam       Zielonka        201001 Wisła Puławy        7    Kielce            12.05  63.07-23
60.17        Gracjan    Sabajtis        030100 AZS-AWF Gorzów      1    Stargard          11.05  62.91-23
---
80.00        Paweł      Fajdek          040689 AZS-AWF Katowice    4    Budapest          20.08.2023
U-20 (6 kg) - 63.00
71.43        Jakub      Pracharczyk     190705 Skra Warszawa       1    Warszawa          18.05
66.10        Szymon     Groenwald       090605 AZS-AWF Warszawa    1    Połczyno          19.05
64.11        Wiktor     Kruszwic        120406 Park Zduńska Wola   2    Warszawa          18.05
U-18 (5 kg) - 63.00
70.94        Jan        Pracharczyk     230707 Skra Warszawa       1    Poznań            28.04
64.84        Jan        Delewski        210207 LLKS ZK Skórcz      1    Połczyno          19.05
64.43        Aleksander Sobiecki        310707 Vectra Włocławek    2    Warszawa          26.05
63.43        Mateusz    Fedejko         220208 Zawisza Bydgoszcz   1    Nakło             11.05

JT / Rzut oszczepem (81.00-76.00-70.00) - OG: 85.50; EC: 83.00
82.69        Marcin     Krukowski       140692 Warszawianka        1A   Halle             25.05  89.55-21
                        (75.65  79.08  82.69  77.64  81.80    -  )
81.82                   Krukowski                                  1    Warszawa          18.05
                        (76.84  77.07  74.85  78.97  75.97  81.82)
81.02        Cyprian    Mrzygłód        020298 AZS-AWFiS Gdańsk    1    Białystok         05.05  84.97-19
                        (78.45    x    81.02  78.58  79.81  78.69)
80.87                   Mrzygłód                                   1    Gorzów            24.05
79.63                   Mrzygłód                                   1    Domažlice         08.05
79.46        Dawid      Wegner          230400 Start Nakło         1    Lucca             19.05  82.21-23
79.02                   Mrzygłód                                   5A   Leiria            10.03
78.65                   Mrzygłód                                   2    Lucca             19.05
78.28                   Wegner                                     3    Gorzów            24.05
77.14        Eryk       Kołodziejczak   040202 Start Nakło         2    Białystok         05.05  78.22-22
                        (10/4)
74.85        Mateusz    Kwaśniewski     160795 AZS UMCS Lublin     3    Białystok         05.05  81.21-21
74.01        Marek      Mucha           250201 AZS PO Opole        1    Białystok         25.05  71.77-22
71.34        Roch       Krukowski       200707 Warszawianka        2    Warszawa          11.05  81.60y-23
71.88        Jonasz     Mertka          290599 UKS Cyprianka       3    Białystok         25.05  70.17-22
71.86        Oskar      Trejgo          020500 Podlasie Białystok  4    Białystok         25.05  74.31-21
70.55        Wiktor     Mertka          070997 UKS Cyprianka       5    Białystok         25.05  74.21-22
                        10

Dec / Dziesięciobój (7.400-6.800) - OG: 8460; EC: 8200
7519         Paweł      Wiesiołek       130891 Warszawianka        1    Warszawa          19.05  8333-21
                        (11.19/-3.5-7.45/+1.0-14.13-2.01-50.40 / 14.97/-1.0-36.74-4.60-53.50-5:01.62)
7412	     Rafał      Horbowicz       010498 Warszawianka        9    Brescia           28.04  7800-23
                        (11.70/-0.6-6.63/+3.2-14.63-1.95-52.41 / 14.93/+0.3-45.86-4.35-61.03-4:48.10)
7108         Artur      Brzeziński      190204 AZS-AWF Wrocław     2    Warszawa          19.05  7182j-23
                        (11.43/-3.5-6.72/+0.5-11.12-1.92-49.19 / 15.02/-1.0-38.67-4.50-47.41-4:42.89)
6812         Oliwier    Przybylski      150404 AZS-AWF Wrocław     3    Warszawa          19.05  7013j-23
                        (11.53/-3.5-6.75/+1.1-12.02-1.83-50.49 / 15.27/-1.0-41.50-4.10-41.54-4:46.98)
U-20 (6kg/99cm/1.75kg)
7343         Hubert     Trościanka      260706 Uczniak Szprotawa   1    Warszawa          26.05
                        (11.06/-1.3-6.85/+1.7-15.37-1.91-48.71 / 14.18/-0.5-45.12- NH -68.53-4:33.57)
U-18 (5kg/91.4cm/1.5kg/700g)
7044         Kacper     Góralczyk       280307 AZS-AWF Warszawa    1    Warszawa          26.05
                        (11.26/-0.6-6.66/+2.1-14.13-1.85-51.65 / 14.59/+0.5-41.78-3.90-47.89-4:51.12)

3000 mW / Chód 3000 m (12:00)
11:39.5+     Artur      Brzozowski      290385 Stal Stalowa Wola   2    Banská Bystrica   24.05  11:23+-10
11:57+       Maher      Ben Hlima       240789 RKS Łódź                 La Coruna         18.05  13:14+-23

5000 mW / Chód 5000 m (20:00-21:00)
19:12.85     Artur      Brzozowski      290385 Stal Stalowa Wola   1    Banská Bystrica   24.05  19:44.57i-19
19:40+                  Brzozowski                                 1=   Borský Mikuláš    25.05
19:51+       Maher      Ben Hlima       240789 RKS Łódź                 La Coruna         18.05  19:35.90-23
20:13.31     Jakub      Jelonek         070785 Budowlani Częstoch. 1    Limoges           12.05  19:28.86-11
20:19+       Dawid      Tomala          270889 AZS PO Opole        12   Dudince           16.03  19:13.16i-13

10 kmW / Chód 10 km (40:00-43:00)
39:28        Artur      Brzozowski      290385 Stal Stalowa Wola   1    Borský Mikuláš    25.05  40:17.91-17
39:32.63     Maher      Ben Hlima       240789 RKS Łódź            1    Warszawa          27.03  39:46-23
39:46+                  Ben Hlima                                  6    Antalya           21.04
39:47+                  Ben Hlima                                       La Coruna         18.05
41:03+       Dawid      Tomala          270889 AZS PO Opole        14   Dudince           16.03  40:11-13
42:02+       Jakub      Jelonek         070785 Budowlani Częstoch. 26   Dudince           16.03  39:49-12

20 kmW / Chód 20 km (1:24:00-1:30:00) - OG: 1:20:10; EC: 1:21:30
1:20:06      Maher      Ben Hlima       240789 RKS Łódź            22   La Coruna         18.05  1:21:39-23
1:21:07                 Ben Hlima                                  7    Poděbrady         06.04
1:21:38      Artur      Brzozowski      290385 Stal Stalowa Wola   19   Antalya           21.04  1:20:33-17
1:21:46                 Brzozowski                                 9    Warszawa          05.05
1:23:28                 Ben Hlima                                  11   Warszawa          05.05
1:25:07      Jakub      Jelonek         070785 Budowlani Częstoch. 32   Poděbrady         06.04  1:21:05-12
1:28:01      Dawid      Tomala          270889 AZS PO Opole        27   Warszawa          05.05  1:20:30-13

35 kmW / Chód 35 km (2:50:00) - EC: 2:34:00

50 kmW / Chód 50 km (4:00:00-4:30:00)

4x100 m (40.50) - OG: ranking; EC: ranking
38.86        Polska                                                5r1  Nassau            05.05  NR 38.15-22
             (Marek Zakrzewski, Przemysław Słowikowski, Łukasz Żok, Oliwer Wdowik)
38.87        Polska                                                6h2  Nassau            04.05
             (Marek Zakrzewski, Przemysław Słowikowski, Łukasz Żok, Oliwer Wdowik)
39.23A       Polska                                                1    Johannesburg      27.03
             (Marek Zakrzewski, Przemysław Słowikowski, Patryk Wykrota, Anton Bachórski)
40.39        UMCS Lublin                                           1r6  Białystok         24.05
             (Jakub Lempach, Patryk Krupa, Hubert Kozelan, Jakub Chmiel)

4x200 m (1:28.0)

4x400 m (3:10.0) - OG: ranking; EC: ranking
3:02.91      Polska                                                2r2  Nassau            05.05  NR 2:58.00-98
             (Maksymilian Szwed, Mateusz Rzeźniczak, Igor Bogaczyński, Kajetan Duszyński)
3:05.91      Polska                                                6h1  Nassau            04.05
             (Igor Bogaczyński, Patryk Grzegorzewicz, Mateusz Rzeźniczak, Kajetan Duszyński)

4x800 m 

4x400 m MIX (3:25.0) - OG: ranking
3:13.53      Polska                                                1h4  Nassau            04.05  NR 3:09.87-21
             (Maksymilian Szwed, Iga Baumgart-Witan, Kajetan Duszyński, Natalia Kaczmarek)

Marathon Race Walk Relay MIX / Maraton - sztafeta mieszana w chodzie - OG: ranking
3:05:56      Polska II                                             23   Antalya           21.04
             (Dawid Tomala, Katarzyna Zdziebło, Dawid Tomala, Katarzyna Zdziebło)
3:07:31      Polska I                                              29   Antalya           21.04
             (Maher Ben Hlima, Olga Chojecka, Maher Ben Hlima, Olga Chojecka)

OG - Qualification period for entry standard: 01.07.2023 - 30.06.2024 10000, W20km, Dec, Relays: 31.12.2022 - 30.06.2024 Mar: 06.11.2022 - 05.05.2024 EC - Qualification period for entry standard: 27.05.2023 - 26.05.2024 10000, HMar, W20km, Dec: 27.11.2022 - 26.05.2024 Relays: 01.01.2023 - 26.05.2024