POLAND / POLSKA '2024

WOMEN / KOBIETY as at: 26.05.2024 MEN / MĘŻCZYŹNI
All corrections please send to / Uwagi proszę kierować do Zbigniew Jonik

60 m (7.65)

100 m (11.40-11.80) - OG: 11.07; EC: 11.24
11.33   +1.9 Magdalena  Stefanowicz     210900 AZS-AWF Katowice    4r4  Vári              15.05  11.24-23/11.21w-22
11.34   -0.1            Stefanowicz                                3A   Chorzów           18.05
11.40A  +0.2            Stefanowicz                                1r1  Johannesburg      27.03
11.41   -0.1 Krystsina  Tsimanouskaya   191196 AZS-AWF Warszawa    6A   Chorzów           18.05  11.04-18
11.54A  +1.2 Natalia    Kaczmarek       170198 Podlasie Białystok  1    Pretoria          27.01  11.73-20
11.60   -0.1 Magdalena  Niemczyk        250303 UKS Kolbuszowa      7A   Chorzów           18.05  11.41/11.29w-22
11.60   -0.1 Martyna    Kotwiła         130199 RLTL Optima Radom   8A   Chorzów           18.05  11.37-23/11.28w-22
11.65   -0.6 Aleksandra Piotrowska      011104 Wda Świecie         1B   Chorzów           18.05  11.50-23
11.66   +0.9 Nikola     Horowska        030101 ALKS AJP Gorzów     1h1  Warszawa          11.05  11.38-23/11.33w-22
11.70   -0.1 Monika     Romaszko        130402 Agros Zamość        9A   Chorzów           18.05  11.32-23
11.74   +0.9 Ada        Kołodziej       240395 AZS-AWF Warszawa    2h1  Warszawa          11.05  11.56-19
11.74   +0.5 Natalia    Szczęsna        220104 RLTL GGG Radom      1h1  Łódź              25.05  12.34-23
                        10
11.77   +0.8 Alicja     Sielska         120703 AZS-AWF Kraków      1r1  Kraków            09.05  12.26-21
11.78   +0.4 Paulina    Guzowska        170600 AZS-AWF Katowice    1    Kraków            12.05  11.36/11.34w-21
11.80   +0.1 Inga       Kanicka         140105 Stal Ostrów Wlkp.   1h2  Łódź              25.05  12.06-22
---
10.94   +0.2 Ewa        Swoboda         260797 AZS-AWF Katowice    3    Chorzów           16.07.2023
11.16   +1.3 Krystsina  Tsimanouskaya   191196 AZS-AWF Warszawa    1    Warszawa          09.07.2023
wind / z wiatrem
11.44   +2.8 Magdalena  Niemczyk        250303 UKS Kolbuszowa      1r1  Stalowa Wola      11.05  11.41/11.29w-22

150 m (18.00)
17.82   -1.4 Alicja     Wrona-Kutrzepa  110196 AZS UMCS Lublin     1r1  Lublin            11.05	 17.62-23
18.00   -1.4 Wiktoria   Gajosz          060706 Tomasovia           2r1  Lublin            11.05  18.56-22

200 m (23.50-24.20) - OG: 22.57; EC: 23.00
22.95    0.0 Krystsina  Tsimanouskaya   191196 AZS-AWF Warszawa    2A   Chorzów           18.05  22.75/22.60w-23
23.05A  +1.4 Natalia    Kaczmarek       170198 Podlasie Białystok  1    Pretoria          27.01  22.86-23
23.44   +1.2 Martyna    Kotwiła         130199 RLTL Optima Radom   4    Bergen            22.05  22.99-18/22.94w-22
23.45    0.0            Kotwiła                                    5A   Chorzów           18.05
23.46    0.0 Marlena    Granaszewska    080698 Podlasie Białystok  6A   Chorzów           18.05  23.20/23.12w-23
23.48   +1.6 Nikola     Horowska        030101 ALKS AJP Gorzów     1r1  Warszawa          12.05  22.98/22.87w-22
23.67   -1.6 Weronika   Bartnowska      160500 AZS-AWF Warszawa    1r14 Białystok         26.05	 23.43/23.28w-23
23.76   +1.1 Monika     Romaszko        130402 Agros Zamość        1r15 Białystok         26.05  23.22-23
23.91   -0.7 Wiktoria   Gadajska        080106 RLTL GGG Radom      1r1  Warszawa          19.05  24.67-23
23.93   +1.3 Alicja     Sielska         120703 AZS-AWF Kraków      1r10 Białystok         26.05  25.18-21
23.94   +1.2 Inga       Kanicka         140105 Stal Ostrów Wlkp.   1r1  Łódź              19.05  24.41-22
                        10
23.97   +1.6 Julia      Dziamska        270903 AZS Poznań          4r1  Warszawa          12.05  23.98-21
23.98   -0.4 Magdalena  Niemczyk        250303 UKS Kolbuszowa      2A   Gliwice           21.05  23.38/22.87w-22
24.07   +1.6 Anastazja  Kuś             110507 AZS UWM Olsztyn     5r1  Warszawa          12.05  24.02-23
24.08   +1.6 Marta      Zimna           280202 AZS Poznań          6r1  Warszawa          12.05  23.57A-21
24.12   -0.4 Julia      Ziembicka       210601 niestowarzyszona    3A   Gliwice           21.05  23.79i-23
24.12   -1.6 Judyta     Zwolińska       300802 Resovia Rzeszów     2r14 Białystok         26.05  23.73i-23
24.13   +1.9 Paula      Suchowiecka     090589 niestow. Kraków     1    Toronto           21.05  24.15-11
---
22.86   +1.4 Natalia    Kaczmarek       170198 Podlasie Białystok  1    Gorzów            29.07.2023
23.00   +0.6 Nikola     Horowska        030101 ALKS AJP Gorzów     1    Chengdu           04.08.2023
wind / z wiatrem
23.69   +2.4 Alicja     Sielska         120703 AZS-AWF Kraków      1r1  Kraków            12.05  25.18-21
23.70   +3.2 Alicja     Wrona-Kutrzepa  110196 AZS UMCS Lublin     1r1  Lublin            11.05	 23.54/23.28w-23
24.04   +3.2 Izabela    Jastrząb        100200 Agros Zamość        2r1  Lublin            11.05  23.45/23.43w-23
24.14   +2.4 Inga       Kanicka         140105 Stal Ostrów Wlkp.   2r1  Kraków            12.05  24.41-22
24.18   +2.4 Kornelia   Lesiewicz       140803 AZS-AWF Katowice    3r1  Kraków            12.05  23.74-21

300 m (39.00)
35.52A NR    Natalia    Kaczmarek       170198 Podlasie Białystok  1    Potchefstroom     30.01  35.92+-23
37.64        Weronika   Bartnowska      160500 AZS-AWF Warszawa    1r1  Warszawa          11.05  38.72i-23
37.90        Izabela    Smolińska       140199 RLTL GGG Radom      2r1  Warszawa          11.05  39.49-20
37.96        Wiktoria   Drozd           200901 AZS UMCS Lublin     1r1  Lublin            08.05  38.55i-23
38.05        Anna       Pałys           020395 AZS-AWF Wrocław     1r1  Jelenia Góra      05.05  38.34-20
38.12        Wiktoria   Gajosz          060706 Tomasovia           1r1  Lublin            25.05  39.45i-23
38.39        Anastazja  Kuś             110507 AZS UWM Olsztyn     1r1  Olsztyn           05.05  38.41-23
38.40        Kornelia   Lesiewicz       140803 AZS-AWF Katowice    1r1  Kraków            12.05  37.33i-21
38.46        Marta      Zimna           280202 AZS Poznań          1r1  Poznań            28.04  39.29-23
38.82        Paulina    Kubis           240304 AZS-AWF Wrocław     2r1  Jelenia Góra      05.05	 38.80-22
                        10
38.84        Julia      Dziamska        270903 AZS Poznań          2r1  Poznań            28.04  39.49-22
38.94        Izabela    Jastrząb        100200 Agros Zamość        2r1  Lublin            08.05  38.24-21
38.96        Aleksandra Belowska        190502 AZS-AWFiS Gdańsk    1    Gdańsk            12.05  40.23-23
38.98        Dominika   Duraj           260405 LKS Ziemi Puckiej   2    Gdańsk            12.05  39.61-20
38.99        Adrianna   Topolnicka      040799 AZS UMCS Lublin     3r1  Lublin            08.05  42.34-14

400 m (53.00-55.00) - OG: 50.95; EC: 51.50
50.29        Natalia    Kaczmarek       170198 Podlasie Białystok  2    Xiamen            20.04  49.48-23
50.42                   Kaczmarek                                  1A   Chorzów           18.05
52.20        Aleksandra Formella        271001 SKLA Sopot          2B   Chorzów           18.05  52.96-23
52.29        Kinga      Gacka           251001 BKS Bydgoszcz       2A   Gorzów            24.05  52.33-22
52.32        Marika     Popowicz-Drapała280488 Zawisza Bydgoszcz   4A   Chorzów           18.05  52.13-23
52.57        Iga        Baumgart-Witan  110489 BKS Bydgoszcz       4A   Gorzów            24.05  51.02-19
52.61                   Formella                                   5A   Gorzów            24.05
52.64        Alicja     Wrona-Kutrzepa  110196 AZS UMCS Lublin     1B   Gorzów            24.05	 52.71-23
52.78                   Baumgart-Witan                             6A   Chorzów           18.05
52.80        Weronika   Bartnowska      160500 AZS-AWF Warszawa    1r12 Białystok         24.05	 53.30-23
52.83                   Gacka                                      7A   Chorzów           18.05
52.83                   Wrona-Kutrzepa                             3B   Chorzów           18.05
52.85        Karolina   Łozowska        280599 AZS-AWF Warszawa    4B   Chorzów           18.05  53.18-23
                        (13/8)
53.05        Anastazja  Kuś             110507 AZS UWM Olsztyn     2B   Gorzów            24.05  53.18-23
53.06        Anna       Gryc            161099 AZS-AWF Warszawa    3r12 Białystok         24.05	 53.85-23
                        10
53.09        Justyna    Święty-Ersetic  031292 AZS-AWF Katowice    5    Marseille         22.05  50.41-18
53.12        Anna       Pałys           020395 AZS-AWF Wrocław     6B   Chorzów           18.05  52.89-22
53.18        Izabela    Smolińska       140199 RLTL GGG Radom      2A   Gliwice           21.05  52.50-22
53.55        Adrianna   Janowicz-Półtor.160495 AZS UMCS Lublin     3B   Gorzów            24.05  52.82-23
53.97        Wiktoria   Drozd           200901 AZS UMCS Lublin     3A   Gliwice           21.05  53.08-22
54.11        Kornelia   Lesiewicz       140803 AZS-AWF Gorzów      4A   Gliwice           21.05  51.97A-21
54.16        Dominika   Duraj           260405 LKS Ziemi Puckiej   4r12 Białystok         24.05  53.84-23
54.39        Izabela    Jastrząb        100200 Agros Zamość        1r11 Białystok         24.05  56.07-20
54.43        Marlena    Granaszewska    080698 Podlasie Białystok  6r12 Białystok         24.05  53.83-24
54.95        Paulina    Kubis           240304 AZS-AWF Wrocław     2r11 Białystok         24.05	 54.94-23
                        20
55.00        Martyna    Guzowska        130103 AZS-AWF Katowice    3r11 Białystok         24.05  54.61-22

500 m (1:14.0)
1:12.96  NYR Lena       Pajęcka         251007 Olimpijczyk Wrocław 1    Lubawka           27.04  1:20.26-23

600 m (1:30.0)
1:25.97      Adrianna   Topolnicka      040799 AZS UMCS Lublin     1    Stalowa Wola      11.05  1:26.84-23
1:27.59      Angelika   Sarna           011097 AZS-AWF Warszawa    1r1  Warszawa          12.05  1:26.27-22
1:29.17      Milena     Korbut          080800 AZS-AWF Katowice    2r1  Warszawa          12.05  1:30.38i-23
1:29.24      Sylwana    Gajda           101199 AZS-AWF Warszawa    3r1  Warszawa          12.05  1:29.80-23
1:29.94      Patrycja   Wyciszkiewicz   080194 AZS Poznań          10r2 Pliezhausen       05.05  1:26.39-19

800 m (2:03.0-2:08.0) - OG: 1:59.30; EC: 2:00.00
2:00.97      Angelika   Sarna           011097 AZS-AWF Warszawa    1    Budapest          26.05  1:59.72-21
2:01.05                 Sarna                                      6    Chorzów           18.05
2:01.19                 Sarna                                      4    Banská Bystrica   24.05
2:01.21      Anna       Wielgosz        091193 Resovia Rzeszów     1    Kalamáta          12.05  1:59.84-22
2:01.24                 Wielgosz                                   7    Chorzów           18.05
2:01.38      Margarita  Koczanowa       010299 AZS-AWF Kraków      2r1  Dublin            04.05  2:01.38-22
2:01.43      Adrianna   Topolnicka      040799 AZS UMCS Lublin     2    Budapest          26.05  1:59.86-22
2:01.67      Sofia      Ennaoui         300895 MKL Szczecin        8    Chorzów           18.05  1:58.98-22
2:02.11                 Wielgosz                                   1    Dessau-Roßlau     24.05
2:02.56                 Topolnicka                                 8    Marseille         22.05
2:02.85                 Wielgosz                                   3    Bergen            22.05
2:02.90      Milena     Korbut          080800 AZS-AWF Katowice    9    Chorzów           18.05  2:03.41-23
2:02.91                 Koczanowa                                  10   Chorzów           18.05
2:02.99                 Sarna                                      1    Eisenstadt        22.05
                        (14/6)
2:03.28      Klaudia    Kazimierska     030901 Vectra Włocławek    2    Eugene            19.04  2:03.46-22
2:03.79      Magdalena  Breza           261104 Talex Borzytuchom   4    Gorzów            24.05  2:06.89-23
2:03.95      Julia      Jaguścik        161203 AZS-AWF Warszawa    6    Gorzów            24.05  2:07.27-23
2:03.98      Martyna    Galant          260195 AZS Poznań          1    Graz              12.05  2:01.72-23
                        10
2:04.41      Aleksandra Płocińska       051099 Kondycja Piaseczno  1r1  Olkusz            11.05  2:02.38-23
2:04.77  NYR Olivia     Cieślak         130307 Vectra Włocławek    1r3  Haverton          12.04  2:06.53-23
2:05.44      Eliza      Megger          290899 LKS Pszczyna        2r1  Olkusz            11.05  2:02.42-23
2:06.11      Sylwana    Gajda           101199 AZS-AWF Warszawa    1r10 Białystok         25.05  2:05.18-23
2:07.18      Patrycja   Wyciszkiewicz   080194 AZS Poznań          7    Budapest          25.05  2:02.24-23
2:07.31      Aleksandra Bereśniewicz    030402 AZS Poznań          3r10 Białystok         25.05  2:10.34-23
2:07.68      Paulina    Stempniak       120604 Energetyk Poznań    1r3  Oleśnica          22.05  2:08.03-22
2:07.85      Aleksandra Wiśniewska      290904 SMS Szklarska Por.  4r10 Białystok         25.05  2:06.15-23
2:08.02      Lena       Pajęcka         251007 Olimpijczyk Wrocław 3r3  Oleśnica          22.05  2:10.98-22

1000 m (2:40.0-2:45.0)
2:37.28      Martyna    Galant          260195 AZS Poznań          1    Pliezhausen       05.05  2:36.50mx-21
2:38.33      Anna       Wielgosz        091193 Resovia Rzeszów     3    Pliezhausen       05.05  2:38.65-21
2:42.97      Eliza      Megger          290899 LKS Pszczyna        1    Domažlice         08.05  2:44.11i-21
2:43.29      Julia      Jaguścik        161203 AZS-AWF Warszawa    1r1  Warszawa          11.05  2:43.34-23
2:43.54      Zuzanna    Wiernicka       211006 RKS Łódź            2r1  Warszawa          11.05  2:47.89i-23
2:44.26      Aleksandra Bereśniewicz    030402 AZS Poznań          3r1  Warszawa          11.05  2:50.85-23

1500 m (4:15.0-4:25.0) - OG: 4:02.50; EC: 4:05.00
4:04.04      Aleksandra Płocińska       051099 Kondycja Piaseczno  3    Tomblaine         25.05  4:06.39-23
4:05.69                 Płocińska                                  5    Chorzów           18.05
4:06.68      Martyna    Galant          260195 AZS Poznań          6    Tomblaine         25.05  4:04.11-23
4:07.54      Eliza      Megger          290899 LKS Pszczyna        6    Chorzów           18.05  4:03.04-22
4:08.00                 Galant                                     8    Chorzów           18.05
4:08.43      Klaudia    Kazimierska     030901 Vectra Włocławek    2r12 Azusa             13.04  4:07.47-20
4:08.93                 Megger                                     10   Marseille         22.05
4:10.71                 Kazimierska                                5    Des Moines        27.04
4:11.24                 Kazimierska                                3q1  Fayetteville      25.05
4:13.36      Julia      Jaguścik        161203 AZS-AWF Warszawa    9    Chorzów           18.05  4:14.55-23
4:14.01                 Kazimierska                                2h3  Fayetteville      23.05
                        (11/5)
4:17.60      Zuzanna    Wiernicka       211006 RKS Łódź            11   Chorzów           18.05  4:17.61-23
4:17.99      Paulina    Stempniak       120604 Energetyk Poznań    12   Chorzów           18.05  4:18.76-23
4:20.05      Katarzyna  Nowakowska      211003 AML Słupsk          1r2  Des Moines        26.04  4:25.01-23
4:20.87      Zofia      Dudek           251201 Polonia Warszawa    3    Stanford          30.04  4:19.02-23
4:23.14      Oliwia     Kopeć           290306 AZS-AWF Warszawa    13   Chorzów           18.05  4:29.11-23
                        10
4:24.72      Wiktoria   Klębowska       200100 AZS-AWF Katowice    7    Bloomington       03.04  4:29.12-19
4:24.77      Olimpia    Breza           140202 Remus Kościerzyna   14   Chorzów           18.05  4:18.82-21
---
4:03.68      Sofia      Ennaoui         300895 MKL Szczecin        4    Madrid            22.07.2023
4:04.11      Martyna    Galant          260195 AZS Poznań          7    Ostrava           27.06.2023

mile / mila (4:50.0)
4:44.57  NYR Olivia     Cieślak         130307 Vectra Włocławek    7    Arcadia           06.04  4:45.62-23

2000 m (6:00.0)

3000 m (9:15.0-9:45.0)
9:07.98      Olimpia    Breza           140202 Remus Kościerzyna   1    Pliezhausen       05.05  9:19.15-21
9:25.08      Zuzanna    Wiernicka       211006 RKS Łódź            3    Pliezhausen       05.05  9:21.40-23
9:40.59      Beata      Niemyjska       090201 Zantyr Sztum        1    Val-de-Reuil      12.05  9:37.24i-23
9:43.40      Paulina    Stempniak       120604 Energetyk Poznań    1    Poznań            04.05  9:40.24-23

5000 m (16:20.0-17:00.0) - OG: 14:52.00; EC: 15:15.00
15:28.13 NUR Olimpia    Breza           140202 Remus Kościerzyna   7A   Karlsruhe         11.05  16:03.36-23
15:31.54     Alicja     Konieczek       021194 AZS Poznań          16r1 Azusa             12.04  15:30.61-23
15:50.61     Aneta      Konieczek       080697 Nadodrze Powodowo   10r2 Azusa             12.04  15:43.35-23
15:56.59                Breza                                      1    Manchester        25.05
16:10.13     Katarzyna  Nowakowska      211003 AML Słupsk          2rA3 Azusa             12.04  16:34.76-23
16:11.59     Zofia      Dudek           251201 Polonia Warszawa    32r1 Azusa             12.04  15:32.89-23
16:13.62                Dudek                                      4r2  Stanford          26.04
16:26.25     Wiktoria   Klębowska       200100 AZS-AWF Katowice    18r4 Azusa             12.04  16:59.72-23
16:31.49     Małgorzata Karpiuk         040103 Podlasie Białystok  1    Białystok         05.05  16:31.30-23
16:34.52     Aleksandra Szulska         090405 AZS-AWFiS Gdańsk    4r2  Lewisburg         14.04  16:51.44-23
16:43.67     Martyna    Krawczyńska     211104 Prefbet-Sonarol     2    Białystok         05.05  17:00.17-23
16:50.18     Sylwia     Warchoł             90 niest.Kraków        4    Hamburg           25.05  ?

10000 m (33:30.0-35:00.0) - OG: 30:40.00; EC: 32:00.00
33:49.64     Olimpia    Breza           140202 Remus Kościerzyna   1A   Ustka             13.04  34:32.45-23
33:49.64     Julia      Koralewska      170202 AZS-AWFiS Gdańsk    2A   Ustka             13.04  33:48.95-23
33:58.43     Angelika   Mach            070991 AZS UMCS Lublin     3A   Ustka             13.04  33:12.31-22
34:00.79     Patrycja   Kapała          260397 AZS UMCS Lublin     4A   Ustka             13.04  33:49.96-22
34:02.51     Beata      Niemyjska       090201 Zantyr Sztum        5A   Ustka             13.04  35:16.54-23
34:06.14     Małgorzata Karpiuk         040103 Podlasie Białystok  6A   Ustka             13.04  34:25.99-23
34:15.31     Iwona      Bernardelli     190285 KS Prefbet-Sonarol  7A   Ustka             13.04  32:55.06-17

5 km (17:00)
15:48        Martyna    Galant          260195 AZS Poznań          10   Paris             05.04  17.42-21
15:54        Sabina     Jarząbek        051293 KKL Kielce          1    Białystok         11.05  15:58-23
16:14        Izabela    Paszkiewicz     090188 AZS UMCS Lublin     1    Wiązowna          25.02  15:49-17
16:33+       Aleksandra Brzezińska      300791 MKL Toruń                Den Haag          10.03  16:06-22
16:35        Martyna    Masłowska       030290 ULKS Bystrzyca Kł.  1    Warszawa          24.03  16:58-22
16:35        Małgorzata Karpiuk         040103 Podlasie Białystok  4    Białystok         11.05  16:28-23
16:36+       Anna       Bańkowska       310390 Podlasie Białystok  40   Valencia          14.01  16:08-23
16:39+       Monika     Jackiewicz      181292 MKL Szczecin        5    Sevilla           28.01  16:16-21
16:41        Karolina   Bilawa          120595 Nadodrze Powodowo   2    Warszawa          24.03  17:01-22
16:45+       Beata      Niemyjska       090201 Zantyr Sztum        2    Poznań            17.03  16:51-22
                        10
16:46+       Julia      Koralewska      170202 AZS-AWFiS Gdańsk    3    Poznań            17.03  17.23-22
16:51+       Iwona      Bernardelli     190285 KS Prefbet-Sonarol  9    Sevilla           28.01  15:54-14
16:51        Beata      Klimek          010199 AZS-AWF Biała Podl. 3    Warszawa          24.03  17:00-23
16:53+       Marta      Łagownik        110595 niest.Gdańsk        2    Gdynia            11.02  16:53-22
16:58+       Joanna     Woźniak         070601 RAZ Sczecon         5    Poznań            17.03  ?

10 km (35:00)
32:42        Sabina     Jarząbek        051293 KKL Kielce          1    Poznań            17.03  33:06-23
33:13        Joanna     Woźniak         070601 RAZ Sczecon         2    Poznań            17.03  35:18-21
33:18+       Monika     Jackiewicz      181292 MKL Szczecin        6    Sevilla           28.01  32:44-23
33:19        Izabela    Paszkiewicz     090188 AZS UMCS Lublin     2    Łódź              25.05  31:49-21
33:20+       Aleksandra Brzezińska      300791 MKL Toruń                Den Haag          10.03  32:41-22
33:23        Beata      Niemyjska       090201 Zantyr Sztum        3    Poznań            17.03  34:33-23
33:25        Anna       Bańkowska       310390 Podlasie Białystok  37   Valencia          14.01  33:02-19
33:33        Julia      Koralewska      170202 AZS-AWFiS Gdańsk    4    Poznań            17.03  34.36-23
33:49        Sylwia     Indeka          190697 LKS Pszczyna        3    Kraków            13.04  36:27-23
34:06+       Iwona      Bernardelli     190285 KS Prefbet-Sonarol  13   Sevilla           28.01  32:40-14
                        10
34:10        Martyna    Masłowska       030290 ULKS Bystrzyca Kł.  6    Poznań            17.03  34:15-22
34:24        Martyna    Młynarczyk      310789 Salco Niepołomice   4    Kraków            13.04  -0-
34:49        Monika     Kaczmarek       040589 AZS Łódź            7    Łódź              25.05  34:14-23
34:55        Sylwia     Ślęzak          071195 Budowlani Częst.    8    Poznań            17.03  35:20-22
35:00        Marta      Łagownik        110595 niest.Gdańsk        2    Gdynia            11.02  34:26-22

HMar / Półmaraton (73.30-78:00) - EC: 70:30/2:29:00
70:39        Monika     Jackiewicz      181292 MKL Szczecin        7    Sevilla           28.01  72:50-21
72:05                   Jackiewicz                                 6    Warszawa          24.03
72:29        Aleksandra Brzezińska      300791 Zawisza Bydgoszcz   6    Den Haag          10.03  72:11-22
72:42        Sabina     Jarząbek        051293 KKL Kielce          7    Warszawa          24.03  74:35-23
72:46+                  Jackiewicz                                 27   Sevilla           18.02
73:01+       Izabela    Paszkiewicz     090188 AZS UMCS Lublin     32   Sevilla           18.02  70:13-21
73:17        Anna       Bańkowska       310390 Podlasie Białystok  9    Warszawa          24.03  73:07-19
73:26+       Iwona      Bernardelli     190285 KS Prefbet-Sonarol  40   Sevilla           18.02  72:00-15
74:15        Beata      Niemyjska       090201 Zantyr Sztum        10   Warszawa          24.03  79:43-23
75:08        Beata      Michałków       140490 KRT Jelenia Góra    12   Warszawa          24.03  75:28-22
76:18        Emilia     Mazek           220193 AZS-AWF Warszawa    13   Warszawa          24.03  74:34-23
76:50        Ewa        Jagielska       251082 KS Prefbet-Sonarol  4    Białystok         12.05  76:12-15
                        10
76:56        Monika     Brzozowska      190584 KS Akantos Łoniowa  1    Kraków            24.03  75:46-23
76:56        Dominika   Stelmach        280282 Athletics Warszawa  5    Białystok         12.05  75:17-17
77:55        Elżbieta   Glinka              93 niest.Warszawa      15   Warszawa          24.03  84:07-23
77:56        Martyna    Wychowałek      161294 P.Bieganie Sieradz  16   Warszawa          24.03  80:23-18
---
2:28:36      Aleksandra Lisowska        121290 AZS UWM Olsztyn     1    München           15.08.2022
2:26:19      Angelika   Mach            070991 AZS UMCS Lublin     33   Valencia          03.12.2023

Mar / Maraton (2:40:00-2:50:00) - OG: 2:26:50
2:30:47      Iwona      Bernardelli     190285 KS Prefbet-Sonarol  30   Sevilla           18.02  2:27:47-15
2:31:25      Anna       Bańkowska       310390 Podlasie Białystok  34   Sevilla           18.02  2:31:16-21
2:34:25      Aleksandra Brzezińska      300791 Zawisza Bydgoszcz   1    Łódź              28.04  2:27:30-23
2:36:07      Emilia     Mazek           220193 AZS-AWF Warszawa    2    Łódź              28.04  2:34:03-23
2:36:33                 Bańkowska                                  3    Łódź              28.04
2:39:20                 Bernardelli                                4    Łódź              28.04
2:40:58      Martyna    Młynarczyk      310789 Salco Niepołomice   52   Sevilla           18.02  -0-
2:41:50      Ewa        Jagielska       251082 KS Prefbet-Sonarol  1    Toruń             23.03  2:34:43-23
2:43:30      Monika     Brzozowska      190584 KS Akantos Łoniowa  2    Kraków            14.04  2:42:06-23
2:44:48      Beata      Michałków       140490 KRT Jelenia Góra    3    Kraków            14.04  2:40:42-19
2:45:28      Martyna    Wychowałek      161294 P.Bieganie Sieradz  5    Łódź              28.04  2:47:31-23
2:46:30      Aleksandra Tarnowska           01 niest.Katowice      1    Dębno             12.05  2:52:11-23
                        10
2:49:44dh    Ewa        Zaborowska      140492 Wejher Wejherowo    44   Boston            15.04  2:49:00-22
---
2:25:52      Aleksandra Lisowska        121290 AZS UWM Olsztyn     29   Valencia          03.12.2023
2:26:19      Angelika   Mach            070991 AZS UMCS Lublin     33   Valencia          03.12.2023

100 km (9:59:59)
9:58:59+     Patrycja   Bereznowska     171075 Wieliszew Heron T.  2    Taipei            25.02  7:57:42-22

1500 mS / 1500 m prz. (5:00.00)

2000 mS / 2000 m prz. (7:00.0)
6:15.81      Kinga      Królik          260999 Azymut Pabianice    2r1  Pliezhausen       05.05  6:10.50-23
6:27.50      Patrycja   Kapała          260397 AZS-AWF Katowice    1    Oleśnica          22.05  6:15.20-23
6:29.86      Martyna    Krawczyńska     211104 Prefbet-Sonarol     1    Warszawa          12.05  6:25.79-23
6:34.29      Julia      Koralewska      170202 AZS-AWFiS Gdańsk    15r1 Pliezhausen       05.05  6:22.72-23
6:59.77      Michalina  Thamm           180407 MKS-MOS Katowice    1    Ruda Śl.          25.05  7:10.85-23

3000 mS / 3000 m prz. (10:00.0-10:45.0) - OG: 9:23.00; EC: 9:37.00
 9:22.52     Alicja     Konieczek       021194 AZS Poznań          5    Westwood          17.05  9:21.89-23
 9:31.41     Kinga      Królik          260999 Azymut Pabianice    1    Dessau-Roßlau     24.05  9:31.84-23
 9:33.17     Aneta      Konieczek       080697 Nadodrze Powodowo   4    Chorzów           18.05  9:25.98-21
 9:34.09                Królik                                     5    Chorzów           18.05
 9:38.52     An.        Konieczek                                  3    Des Moines        27.04
 9:59.86     Agnieszka  Chorzępa        140101 AZS-AWF Warszawa    8    Dessau-Roßlau     24.05  9:54.14-23
10:00.32     Julia      Koralewska      170202 AZS-AWFiS Gdańsk    12   Huelva            30.04  9:46.46-23
10:01.21     Patrycja   Kapała          260397 AZS UMCS Lublin     10   Chorzów           18.05  9:42.63-23
10:08.29     Martyna    Krawczyńska     211104 Prefbet-Sonarol     12   Chorzów           18.05  10:12.68-23
10:19.19     Wiktoria   Klębowska       200100 AZS-AWF Katowice    2    Villanova         10.05  10:20.02-19
10:30.16     Nikola     Matysik         060401 KKB MOSiR Krosno    5r1  Winston-Salem     19.04  10:55.84-22

100 mH / 100 m ppł. (13.40-14.20) - OG: 12.77; EC: 12.98
12.53   +1.7 Pia        Skrzyszowska    200401 AZS-AWF Warszawa    3    Doha              10.05  12.51-22
12.90   +0.7 Marika     Majewska        050502 AZS-AWF Gorzów      1h2  Gorzów            24.05  13.06-23
12.96    0.0 Klaudia    Wojtunik        150599 AZS Łódź            1    Dessau-Roßlau     24.05  12.97-21
13.02   +1.1            Wojtunik                                   3A   Chorzów           18.05
13.02   +0.5            Wojtunik                                   2    Bergen            22.05
13.07   +1.8 Alicja     Sielska         120703 AZS-AWF Kraków      1r2  Kraków            12.05  13.84-22
13.11   +1.1            Majewska                                   5A   Chorzów           18.05
13.12   +1.0            Wojtunik                                   2h2  Dessau-Roßlau     24.05
13.16   -0.4            Sielska                                    1B   Chorzów           18.05
13.17   +0.2            Wojtunik                                   1    Kalamáta          12.05
13.17   +0.9            Sielska                                    1    Białystok         26.05
13.17   +0.9            Majewska                                   2    Białystok         26.05
13.19   +1.8 Klaudia    Siciarz         150398 AZS-AWF Kraków      2r2  Kraków            12.05  12.82-19/12.74w-18
13.20   -0.8            Sielska                                    1r1  Gliwice           21.05
13.25   -0.4            Sielska                                    1r2  Gliwice           21.05
13.26   -0.7            Majewska                                   1    Gorzów            24.05
13.30   +0.5            Siciarz                                    3    Bergen            22.05
13.30   +0.3            Majewska                                   1h5  Białystok         26.05
13.33   -0.4 Kaja       Wesołowska      180701 AZS Poznań          2B   Chorzów           18.05  13.49-23
13.35   +0.7            Wesołowska                                 3h2  Gorzów            24.05
13.39   -0.6            Majewska                                   7    Montreuil         16.05
13.40   +1.1 Karolina   Kołeczek        150193 Olimpia Grudziądz   6A   Chorzów           18.05  12.75/13.67w-19
13.40   +1.3 Natalia    Szczęsna        220104 RLTL GGG Radom      1    Łódź              25.05  13.85-23
                        (23/8)
13.41   +0.7 Wiktoria   Gadajska        080106 RLTL GGG Radom      4h2  Gorzów            24.05  13.34y-23
13.45   +1.8 Karolina   Gajewska        140201 AZS-AWF Kraków      3r2  Kraków            12.05  13.35-23
                        10
13.50   +1.1 Weronika   Nagięć          270602 AZS-AWF Kraków      8A   Chorzów           18.05  13.14-23
13.57   +1.8 Maja       Olszak          300704 AZS-AWF Kraków      4r2  Kraków            12.05  13.66-23
13.66   +1.1 Zuzanna    Zając           141106 AZS-AWF Katowice    1    Ruda Śl.          26.05  13.18y-23
13.72   +1.6 Paulina    Ligarska        090496 SKLA Sopot          1h-  Warszawa          11.05  13.87-23
13.77   +0.7 Nikola     Brożyna         271205 RLTL GGG Radom      5h2  Gorzów            24.05  14.29-23
13.89   +0.9 Liwia      Włoszczyk       250604 Wisła Puławy        5    Białystok         26.05  13.74-23
13.92   +0.9 Martyna    Skierkowska     050100 AZS-AWF Warszawa    6    Białystok         26.05  13.49-23
---
12.96   +0.4 Klaudia    Siciarz         150398 AZS-AWF Kraków      3h-  Poznań            18.06.2023
wind / z wiatrem
13.07   +3.4            Wojtunik                                   1r1  Alexándria        08.05
13.12   +2.4            Sielska                                    1r1  Kraków            12.05
13.92   +2.2 Maja       Kleszno         270406 AZS PO Opole        H    Ruda Śl.          25.05  13.81y-23
14.07   +2.2 Paulina    Nawrot          071106 MOS CSiR Dąbrowa G. H    Ruda Śl.          25.05  14.60y-22
U-18 (76.2cm)
13.75   +1.0 Vanessa    Michaluk        301208 Bolesłavia          1    Jelenia Góra      05.05
13.91   -0.6 Anna       Olczyk          090207 Czempion Bełchatów  1    Łódź              25.05
13.93   -1.3 Zofia      Rojek           030207 AZS-AWF Gorzów      1    Warszawa          18.05
14.18   -1.9 Julia      Rudnik          120707 niestowarzyszona    H    Goleniów          25.05
wind / z wiatrem
14.19   +2.1 Aleksandra Longosz         310107 Olimpijczyk Wrocław 1h-  Leszno            21.05

300 mH / 300 m ppł. (44.00)
40.99        Izabela    Smolińska       140199 RLTL GGG Radom      1r1  Warszawa          12.05  45.67-14
42.77        Julia      Winogrodzka     211004 Zawisza Bydgoszcz   1    Leszno            11.05  44.85-20
43.64        Olivia     Greiner         220404 AZS PO Opole        1    Opole             11.05  -0-

400 mH / 400 m ppł. (58.00-61.00) - OG: 54.85; EC: 55.70
56.46        Izabela    Smolińska       140199 RLTL Optima Radom   5    Chorzów           18.05  56.89-23
56.91        Anna       Gryc            161099 AZS-AWF Warszawa    6    Chorzów           18.05	 57.71-23
56.91                   Gryc                                       1r7  Białystok         25.05
56.93        Joanna     Linkiewicz      020590 AZS-AWF Wrocław     7    Chorzów           18.05  54.93-21
56.99                   Linkiewicz                                 4    Budapest          26.05
57.07 NJR    Wiktoria   Gadajska        080106 RLTL GGG Radom      1r1  Warszawa          26.05  58.40-23
57.27                   Smolińska                                  6    Budapest          26.05
57.70                   Gryc                                       1    Warszawa          12.05
59.35        Julia      Ziembicka       210601 niestowarzyszona    1r6  Białystok         25.05  -0-
59.36        Julia      Sokołowska      260100 AZS-AWF Warszawa    2r7  Białystok         25.05  58.80-23
59.52        Wiktoria   Oko             180903 Wisła Puławy        3r7  Białystok         25.05	 58.03-22
59.57        Julia      Zegan           250105 Skra Warszawa       1r2  Warszawa          26.05  -0-
59.90        Weronika   Taracha         280302 AZS UMCS Lublin     4r7  Białystok         25.05  59.73-23
60.06        Gabriela   Wójcik          010303 AZS-AWF Kraków      5r7  Białystok         25.05  59.66-23
                        10
60.34        Paulina    Kosikowska      070301 AZS-AWF Gorzów      6r7  Białystok         25.05  60.34-23
60.65        Aleksandra Wruszak         310102 ZLKL Zielona Góra   1    Leganés           13.04  63.62-21
60.70        Olivia     Greiner         220404 AZS PO Opole        7r7  Białystok         25.05  59.44-23

HJ / Skok wzwyż (1.92-1.84-1.75) - OG: 1.97; EC: 1.92
1.90         Maria      Żodzik          970119 Podlasie Białystok  1    Chorzów           18.05  1.96-21
1.90                    Żodzik                                     1    Opole             26.05
1.85         Paulina    Borys           140598 SKLA Sopot          5    Chorzów           18.05  1.87i-16
1.83         Wiktoria   Miąso           141101 Resovia Rzeszów     2    Antalya           28.04  1.90-22
1.83         Alicja     Wysocka         050303 Resovia Rzeszów     3    Antalya           28.04  1.78-22
1.75         Aneta      Rydz            300394 RLTL GGG Radom      1    Warszawa          26.05  1.87-17

PV / Skok o tyczce (4.50-4.00-3.80) - OG: 4.73; EC: 4.50
4.27A        Lilly      Nichols         230306 SKLA Sopot          1    Lakewood, CO      16.05  4.06-22
4.20         Anna       Łyko            300501 AZS-AWF Wrocław     1    Oleśnica          11.05  4.26sq-19
4.20         Zofia      Gaborska        040804 MKL Szczecin        1    Szczecin          15.05  3.90i-23
4.20                    Łyko                                       1    Białystok         25.05
4.15                    Łyko                                       1    Warszawa          19.05
4.11A                   Nichols                                    1    Windsor, CO       09.05
4.11         Natalia    Biskupska       160805 KKL Kielce          1    Kielce            26.05  3.90i-23
4.10         Victoria   Kalitta         130801 Zawisza Bydgoszcz   2    Białystok         25.05  4.16sq-21
4.10                    Gaborska                                   3=   Białystok         25.05
4.10         Maja       Chamot          161003 Sprint Bielsko-B.   3=   Białystok         25.05  4.12-23
4.06                    Nichols                                    1    Lafayette         13.04
4.05                    Łyko                                       1    Oleśnica          22.05
4.00                    Łyko                                       1    Jelenia Góra      05.05
4.00         Emilia     Kusy            091298 SKLA Sopot          1    Nakło             11.05  4.25-23
4.00                    Kalitta                                    1    Warszawa          12.05
4.00                    Biskupska                                  1    Kielce            19.05
4.00         Zofia      Jastrząb        191206 KKL Kielce          2    Kilece            19.05  3.95-23
4.00                    Gaborska                                   1    Gliwice           21.05
4.00         Katarzyna  Mirek           270498 AZS-AWF Kraków      2    Gliwice           21.05  3.90-23
4.00                    Biskupska                                  5    Białystok         25.05
                        (20/9)
3.80         Laura      Tyszko          141207 AZS-AWFiS Gdańsk    2    Szczecin          15.05  3.90-23
                        10
3.80         Katarzyna  Brzezinska      271208 Olimpia Poznań      2    Łódź              21.05  3.53-23

LJ / Skok w dal (6.60-6.30-6.00) - OG: 6.86; EC: 6.70
6.56    -0.6 Nikola     Horowska        030101 ALKS AJP Gorzów     4    Chorzów           18.05  6.61/6.68w-23
6.52    -0.6 Magdalena  Bokun           290596 AZS-AWF Katowice    5    Chorzów           18.05  6.71-21
6.50    +0.1            Horowska                                   2    Budapest          26.05
6.47    +1.5 Anna       Matuszewicz     050403 MKL Toruń           1    Aleksandrów       04.05  6.51-22
6.43    +0.5            Matuszewicz                                5    Kalamáta          21.05
6.43    -1.7            Bokun                                      1    Gorzów            24.05
6.42    +1.0            Horowska                                   2    Gorzów            24.05
6.39    +0.9            Matuszewicz                                1    Sieradz           11.05
6.34    +0.2 Roksana    Jędraszak       280502 AZS Poznań          2    Aleksandrów       04.05  6.42-22
6.30    +1.2            Bokun                                      -    Warszawa          11.05
                        (10/4)
6.20    +0.8 Zuzanna    Sztachańska     281201 AZS Łódź            1    Białystok         25.05  6.05-22
6.10    -0.1 Klaudia    Boguszewska     030405 Podlasie Białystok  2    Białystok         25.05  5.75-23
6.09    +0.2 Paulina    Kubis           240304 AZS-AWF Wrocław     3    Białystok         25.05	 6.07-21
6.07    -0.5 Małgorzata Jóźwicka        030602 AZS-AWF Warszawa    1    Łódź              25.05  6.05-22
6.07    +0.8 Julia      Adamczyk        280705 RLTL GGG Radom      1    Warszawa          25.05  6.25-23
6.04    +1.4 Joanna     Bujarowicz      140103 Mokasyn Płoty       H    Warszawa          19.05  6.11-23
                        10
6.04    +0.3 Weronika   Klimacka        190496 AZS Poznań          4    Białystok         25.05  5.89-20
6.02    -0.3 Paulina    Ligarska        090496 SKLA Sopot          -    Warszawa          19.05  6.14i-21
wind / z wiatrem
6.30    +3.4            Bokun                                      1    Warszawa          11.05
6.19    +2.8 Paulina    Ligarska        090496 SKLA Sopot          H    Warszawa          19.05  6.14i-21

TJ / Trójskok (13.85-13.00-12.50) - OG: 14.55; EC: 14.15
13.56   +1.2 Agnieszka  Bednarek        140698 AZS Łódź            1    Lisboa            18.05  13.58/13.73w-22
13.48   -2.3 Karolina   Młodawska       041096 KKL Kielce          4    Gorzów            24.05  13.80/13.90w-23
13.38   +0.2 Adrianna   Laskowska       020396 AZS Poznań          5    Gorzów            24.05  14.12-23
13.11   -0.8            Bednarek                                   1    Sieradz           11.05
13.18   +1.0 Olga       Szlachta        080806 Stal Ostrów Wlkp.   1    Łódź              25.05  13.29-23
13.02   +0.7 Amelia     Kubala          090603 SKLA Sopot          1    Gdańsk            12.05  12.63-23
12.73   +0.7 Julia      Jacak           290804 RKS Łódź            1QA  Białystok         26.05  12.28-23

SP / Pchnięcie kulą (18.00-16.00-14.00) - OG: 18.80; EC: 18.00
18.05        Klaudia    Kardasz         020596 Podlasie Białystok  2    Chorzów           18.05  18.63i-19
                        (18.05    x    17.65  17.97  17.97    x  )
17.80                   Kardasz                                    5    Santa Cruz de T.  15.05
17.66                   Kardasz                                    1    Athína            24.04
17.59                   Kardasz                                    1    Białystok         05.05
17.18                   Kardasz                                    1    Oleśnica          22.05
17.08        Zuzanna    Maślana         010504 MLKL Płock         1u23A Leiria            09.03  17.25-23
16.86                   Maślana                                    7    Santa Cruz de T.  15.05
16.47                   Maślana                                    1    Białystok         24.05
16.45                   Maślana                                    1    Kielce            12.05
16.23                   Maślana                                    5    Chorzów           18.05
16.13                   Maślana                                    2    Białystok         05.05
                        (11/2)
14.57        Martyna    Karwowska       090901 Podlasie Białystok  2    Białystok         24.05  14.35-23
U18 (3 kg)
16.90 NRu16  Kinga      Jackowska       110309 Jurand Szczytno     1    Warszawa          18.05
16.06 NRu16             Jackowska                                  1-y  Warszawa          11.05
15.62        Iga        Wysoczańska     240207 Jurand Szczytno     1    Białogard         11.05
14.69        Amanda     Ike             090709 AZS-AWF Warszawa    1u16 Warszawa          11.05
14.66        Maja       Bielecka        201207 RLTL GGG Radom      3    Wrocław           18.05

DT / Rzut dyskiem (61.00-54.00-48.00) - OG: 64.50; EC: 60.50
60.91        Daria      Zabawska        160495 AZS UMCS Lublin     1    Aleksandrów       27.04  62.36-19
60.63                   Zabawska                                   7A   Leiria            10.03
60.47                   Zabawska                                   4    Montgeron         19.05
59.82                   Zabawska                                   1    Aleksandrów       04.05
57.89                   Zabawska                                   1    Graz              12.05
57.17                   Zabawska                                   1    Gliwice           21.05
56.56                   Zabawska                                   7    Montreuil         16.05
56.39        Weronika   Muszyńska       050401 AZS UMCS Lublin     2    Gliwice           21.05  55.16-23
56.32                   Muszyńska                                  1    Warszawa          19.05
55.50        Karolina   Urban           181098 AZS-AWFiS Gdańsk    1    Białystok         26.05  59.81-22
55.17                   Urban                                      3    Gliwice           21.05  
55.13                   Muszyńska                                  1QA  Białystok         25.05
54.81                   Urban                                      3    Jerusalem         19.05
54.70                   Urban                                      1    Słupsk            05.05
54.63                   Urban                                      5    Andújar           17.05
                        (15/3)
51.66        Martyna    Dobrowolska     110703 AZS-AWFiS Gdańsk    6    Jerusalem         19.05  54.79-23
49.31        Karolina   Sygutowska      101293 ZLKL Zielona Góra   1    Żary              18.05  52.38-20
U16 (0.75 kg)
48.64        Kinga      Jackowska       110309 Jurand Szczytno     1    Olsztyn           05.05

WT / Rzut ciężarem (18.00-17.00)

HT / Rzut młotem (71.00-66.00-55.00) - OG: 74.00; EC: 71.20
72.09        Anita      Włodarczyk      080885 Skra Warszawa       3A   Halle             25.05  82.98-16
                        (67.13  68.02  69.19  68.16  71.78  72.09)
71.16                   Włodarczyk                                 3    Chorzów           18.05
                        (68.45  69.20  71.16  70.98    x    70.87)
70.15        Katarzyna  Furmanek        190296 KKL Kielce          1    Kielce            22.03  73.61-20
69.98        Malwina    Kopron          161194 Wisła Puławy        1    Kielce            12.05  76.85-17
69.71                   Furmanek                                   1    Białystok         05.05
69.21                   Furmanek                                   2    Kielce            12.05
68.57        Ewa        Różańska        221200 Podlasie Białystok  2    Białystok         05.05  72.12-22
68.04                   Furmanek                                   3    Lahti             24.05
67.75                   Różańska                                   3    Kielce            12.05
67.44                   Furmanek                                   3    Forbach           26.05
67.37                   Kopron                                     5    Forbach           26.05
67.16                   Furmanek                                   1    Kielce            27.04
67.14                   Różańska                                   3    Kladno            22.05
67.12        Aleksandra Śmiech          021097 Agros Zamość        7A   Leiria            10.03  71.14-23
66.96                   Różańska                                   2    Kielce            22.03
66.72                   Różańska                                   8A   Leiria            10.03
66.65                   Różańska                                   7    Chorzów           18.05
66.29                   Śmiech                                     3    Białystok         05.05
66.28                   Różańska                                   7    Forbach           26.05
66.08                   Śmiech                                     8    Chorzów           18.05
66.01                   Śmiech                                     1    Warszawa          26.05
                        (21/5)
64.03        Aleksandra Nowaczewska     311002 Start Nakło         1    Białystok         24.05  64.18-23
63.97        Agata      Jędrzejczak     171295 ALKS AJP Gorzów     1    Żary              26.04  64.94-17
63.66        Karolina   Bomba           110102 Skra Warszawa       1    Warszawa          18.05  63.41-23
63.50        Marika     Kaczmarek       250496 KKL Kielce          5    Kielce            12.05  66.99-20
59.46        Weronika   Kaniowska       270904 AZS-AWF Gorzów      3    Białystok         24.05  59.95-23
                        10
57.42        Maria      Duszkiewicz     070404 Stal Mielec         1    Stalowa Wola      25.05  61.93-23
56.52        Aneta      Orzechowska     210206 Vectra Włocławek    2    Nakło             11.05  52.79-23
---
74.81        Anita      Włodarczyk      080885 Skra Warszawa       1    Banská Bystrica   20.07.2023
72.35        Malwina    Kopron          161194 Wisła Puławy        6QA  Budapest          23.08.2023
U-18 (3 kg)
63.40        Maria      Pracharczyk     230707 Skra Warszawa       1    Warszawa          18.05
57.41        Zuzanna    Śmiglewska      280907 Park Zduńska Wola   2    Warszawa          18.05

JT / Rzut oszczepem (59.00-54.00-48.00) - OG: 64.00; EC: 60.00
62.72        Maria      Andrejczyk      090396 Hańcza Suwałki      3    Offenburg         12.05  71.40-21
                        (59.96  59.92  62.72  59.80    x      -  )
62.20                   Andrejczyk                                 2    Chorzów           18.05
                        (  x    54.87  58.95  62.20  58.85    x  )
62.03                   Andrejczyk                                 1    Białystok         05.05
                        (55.08  54.52    x    62.03    x    56.35)
62.02                   Andrejczyk                                 1    Gorzów            24.05
                        (62.02  60.15  58.15    x      x      x  )
60.08        Marcelina  Witek-Konofał   020695 AML Słupsk          3A   Leiria            09.03  66.53-18
                        (52.29    x    60.08    x    56.66    x  )
57.88                   Witek-Konofał                              2    Białystok         05.05
57.35        Małgorzata Maślak          240101 ULKS Tychowo        1    Słupsk            05.05  57.19-23
56.16                   Witek-Konofał                              6    Chorzów           18.05
55.04                   Andrejczyk                                 9A   Leiria            09.03
54.25                   Witek-Konofał                              6    Huelva            30.04
54.17        Gabriela   Andrukonis      170902 Podlasie Białystok  7    Chorzów           18.05  57.04-23
                        (11/4)
50.10        Viktoriia  Derkach         190505 MKL Szczecin        1    Białogard         11.05  51.77-23
U-18 (500 g)
48.23        Amelia     Gibas           011008 Brzezina Osiek      1    Ostrava           16.03

Hep / Siedmiobój (5.500-5.000) - OG: 6480; EC: 6300
6098         Paulina    Ligarska        090496 SKLA Sopot          1    Warszawa          19.05  6241-22
                        (14.03/-4.1-1.74-13.70-24.89/-0.4 / 6.19/+2.8-44.18-2:14.88)
5891         Julia      Słocka          180201 AZS-AWF Warszawa    6    Brescia           28.04  5890-23
                        (14.47/-2.0-1.71-13.55-25.23/-1.7 / 5.99/+1.2-47.13-2:19.49)
5825                    Ligarska                                   9    Brescia           28.04
                        (14.23/-0.8-1.68-13.71-25.47/-1.7 / 5.93/+0.7-43.10-2:16.25)
5692         Edyta      Bielska         170601 SKLA Sopot          3    Warszawa          19.05  6062-23
                        (14.41/-4.1-1.71-12.26-25.14/-0.4 / 5.77/+0.5-39.32-2:13.25)
5269         Paulina    Kubis           240304 AZS-AWF Wrocław     5    Warszawa          19.05  5547-22
                        (14.56/-4.1-1.65-10.37-24.50/-0.4 / 5.79/+1.0-31.03-2:21.43)
5208         Paulina    Nawrot          071106 MOS CSiR Dąbrowa G. 1    Ruda Śl.          26.05  5105y-23
                        (14.07/+2.2-1.54-10.92-24.96/+1.1 / 5.96/+1.0-36.00-2:32.13)
5095         Kornelia   Sura            280602 AZS-AWF Warszawa    6    Warszawa          19.05  5341-21
                        (15.13/+0.4-1.62-11.10-26.57/+1.5 / 5.46/+0.8-39.21-2:20.17)
5085         Patrycja   Gajewska        251102 SKLA Sopot          7    Warszawa          19.05  5195-22
                        (14.52/-4.1-1.68-10.08-25.80/+1.5 / 5.51/+2.9-28.52-2:18.31)
---
6480         Adrianna   Sułek           030499 Brda Bydgoszcz      3    Götzis            28.05.2023
dual nationality athlete / zawodniczka posiadająca podwójne obywatelstwo
5788         Sophia     Mulder (NED)    110902 AZS Poznań          2    Warszawa          19.05  5676-23
                        (14.24/-4.1-1.74-11.99-24.97/-0.4 / 5.89/-1.0-38.63-2:12.18)
U-18 (76.2cm/3kg/500g)
5047         Laura      Wiesztort       200808 AZS UMCS Lublin     1    Słubice           12.05
                        (14.55/+0.7-1.66-11.71-25.39/-0.2 / 5.43/+1.9-24.68-2:22.52)

3000 mW / Chód 3000 m (13:00-14:00)
13:27+       Olga       Chojecka        300697 WLKS Nowe Iganie    17   Poděbrady         06.04  12:42.06i-22
13:27+       Katarzyna  Zdziebło        281196 Stal Mielec         19   Poděbrady         06.04  12:35.45i-22
13:39+       Agnieszka  Ellward         260389 Flota Gdynia        5    Borský Mikuláš    25.05  12:52.61i-20

5000 mW / Chód 5000 m (23:00-24:00)
22:23+       Olga       Chojecka        300697 WLKS Nowe Iganie    14   Poděbrady         06.04  21:29.24-23
22:26+       Katarzyna  Zdziebło        281196 Stal Mielec         15   Poděbrady         06.04  21:13.69-20
22:47+                  Chojecka                                   4    Borský Mikuláš    25.05
22:58+       Agnieszka  Ellward         260389 Flota Gdynia        5    Borský Mikuláš    25.05  22:53.16mx-17

10 kmW / Chód 10 km (47:00-50:00)
43:55.80     Olga       Chojecka        300697 WLKS Nowe Iganie    1    Warszawa          27.03  45:01+-22
44:08.43     Katarzyna  Zdziebło        281196 Stal Mielec         2    Warszawa          27.03  43:51+-22
44:54+                  Zdziebło                                   9    Poděbrady         06.04
44:55+                  Chojecka                                   11   Poděbrady         06.04
45:46+                  Chojecka                                   1=   Borský Mikuláš    25.05
46:02+                  Zdziebło                                   10   Dudince           16.03
46:34        Agnieszka  Ellward         260389 Flota Gdynia        2    Porto de Mós      07.01  46:46-16
47:43        Magdalena  Żelazna         160404 AZS-AWF Gorzów      1    Warszawa          05.05  47:47.26-23
49:16        Anna       Zdziebło        201101 Stal Mielec         3u23 Dudince           16.03  50:52-23
49:42+       Izabela    Krzyżanowska    250204 ALKS AJP Gorzów     27   Dudince           16.03  50:18-22

20 kmW / Chód 20 km (1:40:00-1:50:00) - OG: 1:29:20; EC: 1:31:40
1:30:31      Katarzyna  Zdziebło        281196 Stal Mielec         12   Poděbrady         06.04  1:27:31-22
1:31:22      Olga       Chojecka        300697 WLKS Nowe Iganie    14   Poděbrady         06.04  1:30:34-22
1:31:18                 Zdziebło                                   4    Warszawa          05.05
1:31:41                 Zdziebło                                   6    Dudince           16.03
1:33:41                 Chojecka                                   4    Borský Mikuláš    25.05
1:36:25      Magdalena  Żelazna         160404 AZS-AWF Gorzów      21   Dudince           16.03  1:43:05-23
1:39:27      Agnieszka  Ellward         260389 Flota Gdynia        39   Antalya           21.04  1:36:18-21
1:41:23      Izabela    Krzyżanowska    250204 ALKS AJP Gorzów     24   Dudince           16.03  1:49:03-22
1:43:54      Anna       Zdziebło        201101 Stal Mielec         18   Warszawa          05.05  1:42:10-23
1:44:55      Ewelina    Cymbalińska     061104 AZS UMCS Lublin     26   Dudince           16.03  1:50:26-23
1:46:47      Kinga      Waleriańczyk    190802 Sztorm Kołobrzeg    21   Warszawa          05.05  1:46:19-22

35 kmW / Chód 35 km (3:40:00) - EC: 2:53:30

50 kmW / Chód 50 km (5:00:00)

4x100 m (46.00) - OG: ranking; EC: ranking
42.81        Polska                                                1h2  Nassau            04.05  NR 42.61-22
             (Krystsina Tsimanouskaya, Monika Romaszko, Magdalena Stefanowicz, Ewa Swoboda)
45.96        AWF Katowice                                          1r1  Białystok         24.05
             (Julia Polak, Monika Kiepura, Oliwia Zimoląg, Paulina Guzowska)

4x200 m (1:40.0)

4x400 m (3:40.0) - OG: ranking; EC: ranking
3:24.72      Polska                                                2    Nassau            05.05  NR 3:20.53-21
             (Marika Popowicz-Drapała, Iga Baumgart-Witan, Justyna Święty-Ersetic, Natalia Kaczmarek)
3:27.11      Polska                                                1h3  Nassau            04.05
             (Marika Popowicz-Drapała, Kinga Gacka, Alicja Wrona-Kutrzepa, Natalia Kaczmarek)

4x800 m 

OG - Qualification period for entry standard: 01.07.2023 - 30.06.2024 10000, W20km, Hep, Relays: 31.12.2022 - 30.06.2024 Mar: 06.11.2022 - 05.05.2024 EC - Qualification period for entry standard: 27.05.2023 - 26.05.2024 10000, HMar, W20km, Hep: 27.11.2022 - 26.05.2024 Relays: 01.01.2023 - 26.05.2024