POLAND (indoor) / POLSKA (hala) '2020

MEN / MĘŻCZYŹNI as at: 01.03.2020 WOMEN / KOBIETY
All corrections please send to / Uwagi proszę kierować do Zbigniew Jonik

50 m (5.80-5.90)

60 m (6.75-6.85)
6.61       Remigiusz  Olszewski       200992 Zawisza Bydgoszcz   4    Toruń             08.02  6.62-16
6.69       Przemysław Słowikowski     201193 AZS-AWF Katowice    3    Łódź              11.02  6.69-18
6.70                  Słowikowski                                6    Toruń             08.02
6.70                  Olszewski                                  1h1  Łódź              11.02
6.71                  Słowikowski                                1h1  Toruń             26.01
6.71                  Olszewski                                  2h1  Toruń             08.02
6.71                  Słowikowski                                2h2  Toruń             08.02
6.71                  Słowikowski                                1h2  Łódź              11.02
6.71                  Olszewski                                  4    Łódź              11.02
6.71                  Olszewski                                  1    Toruń             29.02
6.72                  Słowikowski                                1A   Toruń             01.02
6.73       Krzysztof  Grześkowiak     030493 AZS Poznań          1h1  Toruń             01.02  6.68-16
6.73       Dominik    Kopeć           050395 Agros Zamość        2A   Toruń             01.02  6.68-19
6.73       Karol      Kwiatkowski     200896 AZS-AWF Katowice    3h1  Łódź              11.02  6.78-19
6.73                  Kopeć                                      6    Łódź              11.02
6.73                  Olszewski                                  4h1  Glasgow           15.02
6.73                  Olszewski                                  1h3  Toruń             29.02
6.74                  Słowikowski                                1    Toruń             26.01
6.75                  Kopeć                                      4h1  Łódź              11.02
6.75                  Kwiatkowski                                2    Toruń             29.02
                      (20/5)
6.76       Mateusz    Siuda           050598 AZS Poznań          1A   Toruń             09.02  6.87-19
6.76       Mateusz    Górny           290802 BKL Bełchatów       3h1  Łódź              11.02  6.86-19
6.77       Oliwer     Wdowik          030102 Resovia Rzeszów     2=h1 Toruń             01.02  6.86-19
6.78       Piotr      Tarkowski       100899 AZS-AWF Biała Podl. 1    Warszawa          02.02  6.84-19
6.79       Jakub      Lempach         210801 AZS UMCS Lublin     2A   Toruń             15.02  6.87-19
                      10
6.80       Rafał      Łupiński        200301 Podlasie Białystok  1h2  Łódź              02.02  6.85-19
6.80       Rafał      Pająk           030299 MKS Czechowice-D.   5    Toruń             29.02  6.86-18
6.81       Adam       Balcerek        110198 AZS Poznań          4h1  Łódź              11.02  6.86-19
6.82       Jakub      Pietrusa        090202 UKS Stryszawa       4A   Toruń             15.02  6.99-19
6.83       Sebastian  Charzyński      030500 Mazovia Ciechanów   2    Warszawa          18.01  6.97-19
6.83       Łukasz     Żak             310597 AZS-AWF Kraków      6    Toruń             29.02  6.98-19
6.85       Maciej     Brzeziński      270393 AZS-AWF Kraków      1B   Spała             09.02  6.80-18
6.85       Eryk       Hampel          031297 AZS Poznań          6h2  Łódź              11.02  7.02-16

150 m (17.00)
16.67      Paweł      Dzida           130499 AZS-AWF Katowice    2r1  Ostrava           04.01  -0-
16.83      Szymon     Kuchciński      200302 WLKS Wrocław        3-j  Chemnitz          20.12  17.24-18

200 m (21.30-21.75)
21.09 NJR  Oliwer     Wdowik          030102 Resovia Rzeszów     1    Toruń             01.03  21.55-19
21.18                 Wdowik                                     1A   Toruń             16.02
21.18      Rafał      Omelko          160189 AZS-AWF Wrocław     1h4  Toruń             01.03  21.14-17
21.25                 Wdowik                                     1h7  Toruń             15.02
21.27                 Wdowik                                     1h2  Toruń             01.03
21.29                 Wdowik                                     1r1  Toruń             01.02
21.43      Dariusz    Kowaluk         160496 AZS-AWF Warszawa    1r1  Spała             09.02  21.39-19
21.48      Patryk     Wykrota         131100 AZS Poznań          2h2  Toruń             01.03  21.38-19
21.49      Adrian     Brzeziński      240898 MKL Toruń           1h3  Toruń             01.03  21.30-19
21.50      Łukasz     Krawczuk        150689 Śląsk Wrocław       2r1  Spała             09.02  21.52-16
21.58      Dominik    Smosarski       120999 AZS UWM Olsztyn     2r6  Toruń             22.02  21.11-17
21.59      Jakub      Pająk           190101 MKS Czechowice-D.   1h2  Toruń             15.02  22.28-19
21.66      Przemysław Adamski         271296 Agros Zamość        2h4  Toruń             17.02  21.53-19
21.70      Bartosz    Zieliński       300699 Zawisza Bydgoszcz   2r1  Toruń             09.02  21.56-19
                      10
21.75      Przemysław Kozłowski       220198 Pogoń Ruda Śl.      1r2  Ostrava           07.02  21.52-19
21.75      Łukasz     Żok             170501 Nadodrze Powodowo   1r2  Toruń             09.02  -0-

300 m (35.00)
33.53      Łukasz     Krawczuk        150689 Śląsk Wrocław       1r1  Spała             15.02  33.21-15
33.85      Patryk     Wykrota         131100 AZS Poznań          1r1  Toruń             09.02  -0-
34.08      Cezary     Mirosław        080597 AZS UMCS Lublin     1r10 Spała             09.02  34.26-18
34.25      Amadeusz   Zdrojewski      091098 AZS Poznań          1r2  Toruń             01.02  35.44-19
34.31      MaksymilianKlepacki        141198 Bojary Białystok    2r1  Toruń             01.02  34.43-19
34.31      Kajetan    Duszyński       120595 AZS Łódź            2r2  Toruń             01.02  35.04-14
34.38      Mateusz    Wójcik          070809 AZS Łódź            2r1  Spała             15.02  34.85-15
34.45      Damian     Soból           230703 AZS UWM Olsztyn     1r3  Toruń             01.02  37.48-18
34.48      Andrzej    Jaros           190790 AZS UMCS Lublin     1r9  Spała             09.02  34.61-19
34.48      Tymoteusz  Zimny           140398 Śląsk Wrocław       3r1  Spała             15.02  33.75-18
                      10
34.49      Bartosz    Zieliński       300699 Zawisza Bydgoszcz   2r1  Toruń             18.01  34.80-19
34.57      Gabriel    Mikołajewski    160399 AZS-AWF Warszawa    1r4  Toruń             01.02  35.31-19
34.64      Jakub      Olejniczak      270297 AZS Poznań          2r3  Toruń             01.02  35.15-18
34.67      Jakub      Kozacki         111002 AZS UWM Olsztyn     1r2  Toruń             18.01  37.27-18
34.70      Jacek      Majewski        280400 AZS-AWF Katowice    1    Ostrava           25.01  34.70-19
34.77      Jakub      Pająk           190101 MKS Czechowice-D.   1r1  Toruń             26.01  34.78-18
34.82      Łukasz     Połczyk         151201 KS SMS Szklarska P. 2r1  Toruń             26.01  35.85-19
34.82      Adam       Paździerz       110900 AZS-AWF Katowice    1r2  Spała             15.02  35.68-19
34.84      Dawid      Borowik         040201 BKS Bydgoszcz       3=r1 Toruń             18.01  34.78-19
34.84      Mateusz    Wróbel          040900 Wieliczanka         3=r1 Toruń             18.01  34.79-16
34.93      Ryszard    Piasecki        290901 Zawisza Bydgoszcz   3r2  Toruń             18.01  35.16-19
                      20
34.95      Antoni     Walicki         221299 Śląsk Wrocław       2r2  Spała             15.02  34.22-18
34.96      Mikołaj    Buzała          170498 AZS Poznań          2r1  Toruń             09.02  -0-
34.96      Piotr      Szewczyk        170894 RLTL ZTE Radom      1r3  Spała             15.02  37.30-12
34.98      Jan        Głębocki        090401 AZS-AWF Warszawa    1r4  Toruń             12.01  40.96-16

400 m (47.40-48.50)
47.35      Rafał      Omelko          160189 AZS-AWF Wrocław     1h3  Toruń             29.02  46.08-17
47.45      Przemysław Waściński       290395 Śląsk Wrocław       1r1  Spała             15.02  47.04-19
47.49      Cezary     Mirosław        080597 AZS UMCS Lublin     1r2  Spała             15.02  47.61-19
47.64      Kajetan    Duszyński       120595 AZS Łódź            1h4  Toruń             29.02  47.17-18
47.72      Patryk     Dobek           130294 MKL Szczecin        2h2  Toruń             29.02  46.77-14
47.78      Jakub      Olejniczak      270297 AZS Poznań          1r1  Spała             09.02  49.26-18
47.88      MaksymilianKlepacki        141198 Bojary Białystok    2h3  Toruń             29.02  47.40-19
47.91      Tymoteusz  Zimny           140398 Śląsk Wrocław       1h1  Toruń             29.02  47.25-18
47.94      Dariusz    Kowaluk         160496 AZS-AWF Warszawa    2r1  Erfurt            02.02  46.95-18
48.09      Patryk     Grzegorzewicz   260502 Victoria Racibórz   1A   Toruń             16.02  -0-
                      10
48.29      Amadeusz   Zdrojewski      091098 AZS Poznań          3h2  Toruń             29.02  50.78-17
48.37      Mikołaj    Buzała          170498 AZS Poznań          2h1  Toruń             29.02  50.55-19
48.39      Jakub      Pająk           190101 MKS Czechowice-D.   2A   Toruń             16.02  49.92-19

500 m (1:06.0)
1:03.07    Przemysław Waściński       290395 Śląsk Wrocław       1    Toruń             01.02  1:02.05-19
1:03.31    Tymoteusz  Zimny           140398 Śląsk Wrocław       2    Toruń             01.02  -0-
1:03.95    Mateusz    Rzeźniczak      230798 RKS Łódź            3    Toruń             01.02  -0-

600 m (1:20.0)
1:17.40    Mateusz    Borkowski       020497 RKS Łódź            1    Athlone           12.02  1:18.36-18
1:19.28    Jakub      Augustyniak     040901 Olimpia Grudziądz   1r2  Spała             09.02  1:20.30-18
1:20.06NYR Kacper     Lewalski        070503 Truso Elbląg        1A   Toruń             16.02  1:20.47-19

800 m (1:50.0-1:52.5)
1:46.01    Adam       Kszczot         020989 RKS Łódź            2    Toruń             08.02  1:44.57-12
1:46.05    Marcin     Lewandowski     130687 Zawisza Bydgoszcz   3    Toruń             08.02  1:45.41-12
1:46.30               Kszczot                                    2    Madrid            21.02
1:46.34               Kszczot                                    1    Glasgow           15.02
1:46.42               Kszczot                                    2r2  Düsseldorf        04.02
1:46.45               Lewandowski                                4    Madrid            21.02
1:46.51    Mateusz    Borkowski       020497 RKS Łódź            6    Toruń             08.02  1:47.11-17
1:47.23               Lewandowski                                1r1  Düsseldorf        04.02
1:48.89               Borkowski                                  5    Karlsruhe         31.01
1:49.46               Borkowski                                  8    Glasgow           15.02
1:49.70               Borkowski                                  5r2  Düsseldorf        04.02
                      (11/3)
1:50.68    Jakub      Augustyniak     040901 Olimpia Grudziądz   1    Toruń             16.02  1:50.94-19
1:51.28    Mateusz    Kuchman         140801 MKS-MOSM Bytom      2r1  Ostrava           07.02  1:53.76-19
1:51.96    Adam       Włodarczyk      260597 AZS Łódź            1r1  Toruń             01.02  1:52.13-18
1:51.98    Maciej     Wyderka         290702 MKS-MOSM Bytom      3r1  Ostrava           07.02  1:54.50-19
1:52.33    Filip      Ostrowski       120701 Rodło Kwidzyn       2    Toruń             16.02  1:54.11-18

1000 m (2:25.0)

1500 m (3:48.0-3:52.0)
3:37.13    Marcin     Lewandowski     130687 Zawisza Bydgoszcz   2    Glasgow           15.02  3:36.50-19
3:38.10               Lewandowski                                3    Liévin            19.02
3:43.47    Adam       Czerwiński      021088 Lider Siercza       3r2  Luxembourg        01.02  3:42.92-11
3:46.13    Artur      Ostrowski       100788 Sporting Międzyzdr. 1    Spała             15.02  3:40.24-15
3:47.08+              Czerwiński                                 6    Athlone           12.02
3:48.44    Oliwier    Mutwil          271099 Budowlani Częstoch. 2    Spała             15.02  -0-
3:51.48    Mateusz    Kaczor          030397 RLTL ZTE Radom      3    Spała             15.02  3:54.80-19
3:51.74    Andrzej    Kowalczyk       301198 Fajfer Łapanów      3    Toruń             29.02  3:51.50-19
3:51.86    Adam       Włodarczyk      260597 AZS Łódź            10   Toruń             08.02  3:50.19-19

mile / mila (4:10.0)

2000 m (5:15.0)

3000 m (8:00.0-8:20.0)
8:17.00    Bartosz    Jarczok         260299 AZS-AWF Katowice    1    Ostrava           25.01  8:21.32-18
8:17.76    Adam       Czerwiński      021088 Lider Siercza       1    Toruń             01.03  8:03.38-14

5000 m (14:20.0)

2000 mS / 2000 m prz. (6:00.0)
5:49.71    Adam       Kołodziej       240401 Wisła Sandomierz    1    Minsk             26.02  -0-

50 mH / 50 m ppł. (6.84)

60 mH / 60 m ppł. (7.90-8.20)
7.54       Damian     Czykier         100892 Podlasie Białystok  3    Toruń             08.02  7.65-17
7.58                  Czykier                                    2    Łódź              11.02
7.63                  Czykier                                    2h1  Toruń             08.02
7.64                  Czykier                                    1    Toruń             01.03
7.66                  Czykier                                    4    Düsseldorf        04.02
7.68                  Czykier                                    4    Madrid            21.02
7.68       Artur      Noga            020588 AZS-AWF Warszawa    2    Toruń             01.03  7.64-08
7.71                  Czykier                                    2h1  Łódź              11.02
7.72                  Czykier                                    5    Paris             02.02
7.72                  Czykier                                    2h2  Düsseldorf        04.02
7.72                  Czykier                                    1h1  Madrid            21.02
7.72                  Czykier                                    1h1  Toruń             01.03
7.73                  Czykier                                    2h1  Liévin            19.02
7.77                  Czykier                                    3h1  Paris             02.02
7.77                  Noga                                       5    Łódź              11.02
7.78                  Czykier                                    8    Liévin            19.02
7.80       Dominik    Staśkiewicz     050493 AZS-AWF Warszawa    3h2  Łódź              11.02  7.82-17
7.81       Dawid      Żebrowski       080197 RLTL ZTE Radom      3h1  Łódź              11.02  7.77-18
7.81                  Żebrowski                                  6    Łódź              11.02
7.83       Kacper     Schubert        100795 Zawisza Bydgoszcz   1h1  Spała             15.02  7.83-16
7.83                  Noga                                       2h1  Spała             15.02
7.83                  Noga                                       1    Spała             15.02
7.83       Krzysztof  Kiljan          301299 AZS-AWF Warszawa    3    Toruń             01.03  8.21-19
7.85                  Kiljan                                     1h1  Warszawa          02.02
7.86                  Schubert                                   4h2  Łódź              11.02
7.86                  Schubert                                   2    Spała             15.02
7.88                  Schubert                                   1    Toruń             26.01
7.88                  Schubert                                   6h2  Toruń             08.02
7.88                  Schubert                                   7    Łódź              11.02
7.88                  Schubert                                   4    Toruń             01.03
7.89                  Noga                                       4h1  Łódź              11.02
7.90                  Kiljan                                     3    Spała             15.02
7.90                  Żebrowski                                  5    Toruń             01.03
                      (32/6)
7.92       Dominik    Bochenek        140587 Zawisza Bydgoszcz   4    Spała             15.02  7.63-14
7.94       Michał     Sierocki        120999 AZS UMCS Lublin     6    Berlin            14.02  8.04-19
8.09	   Rafał      Horbowicz       010498 Warszawianka        H    Toruń             01.03  8.13-19
8.13       Olgierd    Michniewski     181100 RLTL ZTE Radom      3=   Toruń             26.01  7.86j-19
                      10
8.19       Paweł      Suproń          280396 Podlasie Białystok  1h-  Białystok         09.02  8.17-17
8.20       Paweł      Wiesiołek       130891 Warszawianka        H    Toruń             01.03  8.10-15
U20 (99 cm)
7.77       Jakub      Szymański       220702 SKLA Sopot          1h2  Toruń             16.02
7.84       Natan      Frąckiewicz     020801 Pomerania Szczecinek1A   Toruń             16.02
7.94       Jakub      Czak            290501 Lubusz Słubice      2A   Toruń             16.02
8.05       Kamil      Dejneko         280301 AZS-AWF Gorzów      3    Toruń             26.01
8.09       Jędrzej    Radzewicz       150201 ALKS AJP Gorzów     2h2  Toruń             16.02
8.18       Paweł      Wiewiórka       011102 MKS-MOS Katowice    6A   Toruń             16.02
U18 (91.4 cm)
8.01       Kornel     Rybacki         190503 Hańcza Suwałki      1A   Toruń             16.02
8.02       Szymon     Juszczak        240403 Przełaj Żerków      2A   Toruń             16.02
8.18       Dawid      Swoboda         091203 MKL Szczecin        3A   Toruń             16.02
 
HJ / Skok wzwyż (2.28-2.20-2.10)
2.30       Sylwester  Bednarek        280489 RKS Łódź            2    Hustopeče         08.02  2.33-17
                      (2.15/1  2.20/2  2.24/1  2.27/3  2.30/2  2.33/xxx)
2.29       Norbert    Kobielski       280197 MKS Inowrocław      1    Toruń             29.02  2.25-18
                      (2.09/1  2.13/1  2.20/1  2.23/1  2.26/3  2.29/1  2.31/xxx)
2.28                  Bednarek                                   4    Banská Bystrica   11.02
                      (2.15/1  2.20/1  2.25/1  2.28/3  2.31/xxx)
2.26                  Bednarek                                   2    Toruń             29.02
2.24                  Bednarek                                   2=   Třinec            02.02
2.24                  Kobielski                                  1    Aleksandrów       21.02
2.22                  Kobielski                                  1    Aleksandrów       08.02
2.20                  Kobielski                                  1    Łódź              02.02
2.12       Bartłomiej Bedeniczuk      060995 AZS-AWF Biała Podl. 1    Warszawa          02.02  2.08-18
2.10       Adrian     Kordoński       130499 Fenix Słupsk        1    Toruń             26.01  2.12-19
2.10       Mateusz    Kołodziejski    220602 Zawisza Bydgoszcz   1    Toruń             01.02  2.04-19
2.10       Jakub      Moskal          120398 Podlasie Białystok  1    Toruń             09.02  2.12-16
2.10       Marcin     Jachym          140401 Resovia Rzeszów     1    Toruń             16.02  2.02-19

PV / Skok o tyczce (5.70-5.30-5.00)
5.70       Paweł      Wojciechowski   060689 Zawisza Bydgoszcz   1    Toruń             01.03  5.90-19
                      (5.00/1  5.20/1  5.40/2  5.50/1  5.60/1  5.70/1  5.80/x  5.91/xx)
5.65                  Wojciechowski                              4    Glasgow           15.02
5.64       Robert     Sobera          190191 AZS-AWF Wrocław     3    Szczecin          25.02  5.81-15
5.61       Mateusz    Jerzy           290395 Zawisza Bydgoszcz   1    Łódź              11.01  5.50-17
5.60                  Wojciechowski                              2    Bochum            31.01
5.60                  Wojciechowski                              2    Łódź              11.02
5.60                  Sobera                                     3    Łódź              11.02
5.60                  Wojciechowski                              6    Liévin            19.02
5.60                  Sobera                                     2    Toruń             01.03
5.54                  Jerzy                                      5    Szczecin          25.02
5.52                  Wojciechowski                              4    Toruń             08.02
5.52                  Sobera                                     5=   Toruń             08.02
5.50                  Wojciechowski                              6    Cottbus           29.01
5.50                  Sobera                                     5=   Glasgow           15.02
5.50                  Jerzy                                      5    Madrid            21.02
5.50                  Sobera                                     6    Madrid            21.02
5.40                  Jerzy                                      3    Toruń             01.03
5.30                  Sobera                                     2    Jablonec          18.01
5.30                  Wojciechowski                              1    Spała             19.01
5.30                  Jerzy                                      5    Łódź              11.02
                      (20/3)
5.10       Paweł      Wiesiołek       130891 Warszawianka        H    Toruń             01.03  4.84-14
5.00       MaksymilianMużdżyński      250697 UKS 55 Łódź         2    Łódź              11.01  4.70-19

LJ / Skok w dal (8.00-7.70-7.40)
7.80       Mateusz    Różański        110898 AZS PWSZ Tarnów     1    Toruń             01.03  7.79-19
7.77       Piotr      Tarkowski       100899 AZS-AWF Biała Podl. 2    Toruń             01.03  7.73-19
7.70       Norbert    Kański          111198 AZS-AWFiS Gdańsk    3    Toruń             01.03  7.42-17
7.61       Krzysztof  Tomasiak        030490 Junior Kamesznica   4    Toruń             01.03  7.70-14
7.56       Mateusz    Jopek           140296 AZS-AWF Wrocław     1    Toruń             26.01  7.50-19
7.54       Paweł      Basałygo        100695 AZS PO Opole        1    Łódź              02.02  7.46-19
7.53       Bartosz    Gąbka           270599 AZS-AWF Warszawa    2    Aleksandrów       21.02  7.39-14
7.43       Bartosz    Chojnowski      170397 Podlasie Białystok  1    Toruń             18.01  7.30-19
7.41       Karol      Hoffmann        010689 AZS UMCS Lublin     7    Toruń             01.03  7.48-18

TJ / Trójskok (16.75-16.20-15.20)
16.35      Karol      Hoffmann        010689 AZS UMCS Lublin     1    Chemnitz          07.02  16.89-14
15.41      Krzysztof  Uwijała         271190 Sambor Tczew        2    Toruń             29.02  16.13-11
15.28      Jakub      Daroszewski     181191 BKS Bydgoszcz       3    Toruń             29.02  15.94-12
15.23      Dawid      Krzemiński      050400 RLTL ZTE Radom      4    Toruń             29.02  14.41-18

SP / Pchnięcie kulą (20.50-19.00-16.50)
21.88      Konrad     Bukowiecki      170397 Gwardia Szczytno    1    Ostrava           05.02  22.00-18
                      (20.94    x    20.24  20.49    x    21.88)
21.73                 Bukowiecki                                 2    Madrid            21.02
                      (20.71  21.14  21.73    x      x      x  )
21.54                 Bukowiecki                                 1    Łódź              11.02
                      (  x    19.67  21.54    x      x      x  )
21.50      Michał     Haratyk         100492 Sprint Bielsko-B.   2    Toruń             08.02  21.65-19
                      (21.50  21.19    x      x    21.42    x  )
21.24                 Haratyk                                    1    Toruń             01.03
                      (21.24    x      x      x      x      x  )
21.16                 Bukowiecki                                 2    Toruń             01.03
                      (21.01    x      x    21.16    x      x  )
21.13                 Bukowiecki                                 1    Valencia          01.02
                      (  x    20.85  20.84  20.92    x    21.13)
20.95                 Haratyk                                    2    Łódź              11.02
                      (19.98    x      x    20.95  20.73    x  )
20.92                 Bukowiecki                                 2    Düsseldorf        04.02
                      (20.62  20.51    x    20.55  20.92  20.79)
20.56      Jakub      Szyszkowski     210891 AZS-AWF Katowice    5    Ostrava           05.02  20.55-15
                      (  x    19.78  19.96    x    20.56    x  )
20.50                 Szyszkowski                                5    Toruń             08.02
                      (20.25    x    19.91    x    20.50    x  )
20.39                 Bukowiecki                                 6    Toruń             08.02
20.31                 Szyszkowski                                2    Nehvizdy          22.01
20.07                 Szyszkowski                                3    Toruń             01.03
19.96                 Szyszkowski                                3    Jablonec          18.01
19.96                 Szyszkowski                                6    Łódź              11.02
19.81                 Szyszkowski                                1    Spała             15.02
19.45      Sebastian  Łukszo          290794 AZS UMCS Lublin     1    Spała             09.02  18.91-19
19.30                 Łukszo                                     4    Toruń             01.03
19.26      Andrzej    Gudro           080494 WLKS Nowe Iganie    7    Łódź              11.02  19.05-18
19.18                 Gudro                                      2    Spała             15.02
19.14                 Łukszo                                     1    Toruń             26.01
19.04                 Łukszo                                     7    Toruń             08.02
19.02                 Łukszo                                     1    Warszawa          02.02
19.00                 Gudro                                      5    Toruń             01.03
                      (25/5)
18.64      Rafał      Kownatke        240385 LKS Ziemi Puckiej   1    Toruń             12.01  20.37-15
18.59      Szymon     Mazur           020998 AZS UMCS Lublin     6    Toruń             01.03  18.76-18
17.79      Mariusz    Gałązka         290288 AZS PO Opole        1    Brzeszcze         22.02  16.88-18
17.79      Michał     Walenda         280797 WLKS Nowe Iganie    7    Toruń             01.03  16.51-19
17.50      Jan        Parol           111195 WLKS Nowe Iganie    8    Toruń             01.03  19.19-19
17.05      Piotr      Goździewicz     230301 UKS 12 Kalisz       2    Warszawa          18.01  16.96j-19
                      10
16.58      Kornel     Warszawski      110100 Agros Zamość        6    Spała             15.02  18.98j-19
U20 (6 kg) - 17.50
19.40      Wojciech   Marok           120901 Orkan Środa Wlkp.   1    Toruń             15.02
19.00      Jakub      Borkowski       260601 Gwardia Szczytno    1    Spała             09.02
18.72      Piotr      Goździewicz     230301 UKS 12 Kalisz       2    Toruń             15.02
U18 (5 kg) - 17.50
17.78      Radosław   Starak          280203 Podlasie Białystok  1    Warszawa          02.02
17.59      Damian     Rodziak         270103 Orkan Środa Wlkp.   1    Toruń             12.01

WT / Rzut ciężarem (18.00)

Hep / Siedmiobój (5500-5000)
6050       Paweł      Wiesiołek       130891 Warszawianka        1    Toruń             01.03  5986-15
                      (6.96-7.28-14.63-2.05 / 8.20-5.10-2:48.47)
5810                  Wiesiołek                                  6    Tallinn           09.02
                      (7.04-7.08-14.68-2.02 / 8.33-4.60-2:44.19)
5679=NURRafał      Horbowicz       010498 Warszawianka        2    Toruń             01.03  5427-18
                      (7.21-6.80-14.06-2.02 / 8.09-4.70-2:49.51)
5391       Jacek      Chochorowski    180996 AZS PO Opole        3    Toruń             01.03  5155-18
                      (7.15-7.28-13.62-1.84 / 8.27-4.20-2:53.81)

3000 mW / Chód 3000 m (12:00.0)
11:31.97   Dawid      Tomala          270889 AZS PO Opole        1    Ostrava           25.01  10:58.89-18
11:43.45   Rafał      Fedaczyński     031280 AZS UMCS Lublin     2    Ostrava           25.01  11:50.22-16
11:52.82   Jakub      Jelonek         070785 Budowlani Częstoch. 3    Ostrava           25.01  11:47.35-15
11:54.74+  Łukasz     Niedziałek      150300 WLKS Iganie Nowe    1    Toruń             29.02  -0-

5000 mW / Chód 5000 m (20:00.0-21:00.0)
19:42.96   Dawid      Tomala          270889 AZS PO Opole        1    Toruń             29.02  19:13.16-13
19:50.18   Rafał      Augustyn        140584 Stal Mielec         2    Toruń             29.02  19:16.51-14
19:54.35   Łukasz     Niedziałek      150300 WLKS Iganie Nowe    3    Toruń             29.02  20:29.21-19
19:59.76   Jakub      Jelonek         070785 Budowlani Częstoch. 4    Toruń             29.02  19:44.80-12
20:05.86   Rafał      Fedaczyński     031280 AZS UMCS Lublin     5    Toruń             29.02  19:35.67-12
20:16.58   Rafał      Sikora          170287 AZS-AWF Katowice    6    Toruń             29.02  19:13.77-14

4x200 m (1:30.0)
1:27.53    OŚ AZS Poznań                                         1    Toruń             01.03  NR 1:26.08-84
           (Patryk Wykrota, Eryk Hampel, Adrian Wesela, Adam Balcerek)

4x200 m MIX
1:35.07    Polska U-20                                           3r3  Minsk             26.02
           (Dominika Małkowska, Weronika Nagięć, Mateusz Górny, Natan Frąckiewicz)

4x400 m (3:15.0)

4x400 m MIX(3:30.0)
3:29.84    OŚ AZS Poznań                                         1    Toruń             01.03  NR 3:27.20-18
           (Joanna Bekus, Mikołaj Buzała, Martyna Galant, Amadeusz Zdrojewski)