POLAND (indoor) / POLSKA (hala) '2020

WOMEN / KOBIETY as at: 01.03.2020 MEN / MĘŻCZYŹNI
All corrections please send to / Uwagi proszę kierować do Zbigniew Jonik

50 m (6.40-6.60)
6.32+      Pia        Skrzyszowska    200401 AZS-AWF Warszawa    1A   Luxembourg        01.02  -0-
6.34+                 Skrzyszowska                               1h1  Luxembourg        01.02

60 m (7.45-7.65)
7.29       Marika     Popowicz-Drapała280488 Zawisza Bydgoszcz   1    Toruń             29.02  7.20-16
7.30       Katarzyna  Sokólska        230893 Zawisza Bydgoszcz   2    Toruń             29.02  7.41-16
7.31                  Sokólska                                   5    Toruń             08.02
7.32       Pia        Skrzyszowska    200401 AZS-AWF Warszawa    1A   Toruń             15.02  7.34-19
7.33                  Skrzyszowska                               1A   Luxembourg        01.02
7.34                  Sokólska                                   1h2  Toruń             29.02
7.35                  Skrzyszowska                               1h1  Luxembourg        01.02
7.37       Kamila     Ciba            290395 AZS Poznań          1    Toruń             26.01  7.36-18
7.37                  Sokólska                                   3h2  Toruń             08.02
7.37                  Popowicz-Drapała                           7    Toruń             08.02
7.39                  Popowicz-Drapała                           2h2  Łódź              11.02
7.39       Magdalena  Stefanowicz     210900 AZS-AWF Katowice    3h2  Łódź              11.02  7.32-18
7.39                  Sokólska                                   2    Łódź              11.02
7.40                  Popowicz-Drapała                           3h1  Ostrava           05.02
7.40                  Skrzyszowska                               1h2  Toruń             15.02
7.40                  Ciba                                       1h3  Toruń             29.02
7.40                  Ciba                                       3    Toruń             29.02
7.41                  Sokólska                                   2    Toruń             26.01
7.41                  Popowicz-Drapała                           3    Ostrava           05.02
7.41                  Popowicz-Drapała                           3    Łódź              11.02
7.41                  Popowicz-Drapała                           1h1  Toruń             29.02
7.42                  Sokólska                                   1h1  Łódź              11.02
7.42                  Ciba                                       5h2  Łódź              11.02
7.42                  Ciba                                       4    Łódź              11.02
7.43                  Sokólska                                   1h14 Toruń             26.01
7.43                  Popowicz-Drapała                           6h2  Toruń             08.02
7.44       Jagoda     Mierzyńska      030898 AZS-AWF Wrocław     1h11 Toruń             26.01  7.49-18
7.44                  Ciba                                       3h1  Toruń             08.02
7.44       Klaudia    Adamek          220399 Gwardia Piła        7h2  Toruń             08.02  7.37-18
7.44                  Sokólska                                   6    Glasgow           15.02
7.44                  Stefanowicz                                4    Toruń             29.02
7.45       Paulina    Paluch          031298 AZS-AWF Warszawa    1A   Toruń             09.02  7.63-19
7.45                  Mierzyńska                                 2h2  Toruń             29.02
7.45       Karolina   Kołeczek        150193 AZS UMCS Lublin     5=   Toruń             29.02  7.62-14
7.45                  Paluch                                     5=   Toruń             29.02
                      (35/9)
7.48       Marlena    Gola            080698 Podlasie Białystok  2h1  Toruń             29.02  7.51-19
                      10
7.51       Paulina    Guzowska        170600 AZS-AWF Katowice    3h1  Toruń             29.02  7.62-19
7.51       Magdalena  Miękińska       051099 AZS-AWF Kraków      4h3  Toruń             29.02  7.65-16
7.52       Karolina   Młodawska       041096 KKL Kielce          1A   Łódź              25.01  7.62-19
7.52       Ada        Kołodziej       240395 Sprint Warszawa     2h1  Warszawa          02.02  7.71-19
7.54       Julia      Polak           090501 ROW Rybnik          1A-j Ostrava           25.01  7.56-19
7.54       Natalia    Wosztyl         280899 RLTL ZTE Radom      6h2  Łódź              11.02  7.54-19
7.54       Natasza    Weiland         300597 Zawisza Bydgoszcz   5h3  Toruń             29.02  7.58-19
7.55       Agata      Forkasiewicz    130194 AZS-AWF Wrocław     2h11 Toruń             01.02  7.28-17
7.55       Martyna    Kotwiła         130199 RLTL ZTE Radom      4h1  Łódź              11.02  7.30-19
7.55       Dominika   Małkowska       070302 Zawisza Bydgoszcz   2A   Toruń             15.02  7.66-19
                      20
7.56       Marcelina  Winkowska       300798 AZS Poznań          1h12 Toruń             09.02  7.79-19
7.57       Alicja     Struzik         090601 Stal Mielec         2h2  Toruń             15.02  7.61-19
7.57       Olga       Pietrzak        161298 AZS-AWFiS Gdańsk    5h1  Toruń             29.02  7.70-15
7.60       Zuzanna    Borzewska       261101 MKL Toruń           4A   Toruń             15.02  7.88-19
7.61       Monika     Romaszko        130402 Agros Zamość        1h1  Toruń             15.02  8.19-18
7.63       Dorota     Puzio           300403 Start Długołęka     1-y  Jablonec          19.01  7.81-19
7.64       Adriana    Gąsior          201001 Echo Twardogóra     1-j  Jablonec          19.01  7.63-19
7.64       Natalia    Duchnowska      130896 AZS-AWF Warszawa    3h11 Toruń             01.02  7.62-19
7.64       Anna       Wojcieszek      160391 AZS-AWF Warszawa    6h1  Toruń             29.02  7.83-19
7.65       Dominika   Mikiewicz       190601 Podlasie Białystok  3h1  Toruń             15.02  7.70-19
                      20

150 m (19.00)

200 m (23.70-24.60)
23.64      Marlena    Gola            080698 Podlasie Białystok  1=   Toruń             01.03  24.49-19
23.64      Justyna    Święty-Ersetic  031292 AZS-AWF Katowice    1=   Toruń             01.03  23.93-16
23.95      Martyna    Kotwiła         130199 RLTL ZTE Radom      1h3  Toruń             01.03  23.71-19
24.05      Natalia    Wosztyl         280899 RLTL ZTE Radom      1h1  Toruń             01.03  24.41-19
24.10      Olga       Pietrzak        161298 AZS-AWFiS Gdańsk    1r1  Toruń             09.02  24.99-19
24.21      Marcelina  Winkowska       300798 AZS Poznań          2r1  Toruń             09.02  -0-
24.33      Agata      Forkasiewicz    130194 AZS-AWF Wrocław     2r1  Spała             15.02  23.63-16
24.33      Anna       Kiełbasińska    260690 SKLA Sopot          1r7  Spała             15.02  23.12-18
24.37      Dominika   Małkowska       070302 Zawisza Bydgoszcz   1A   Toruń             16.02  25.83-18
24.39      Paulina    Guzowska        170600 AZS-AWF Katowice    1r1  Ostrava           25.01  24.94-19
                      10
24.39      Magdalena  Stefanowicz     210900 AZS-AWF Katowice    3h1  Toruń             01.03  24.08-19
24.46      Paulina    Paluch          031298 AZS-AWF Warszawa    1r2  Toruń             09.02  24.89-19
24.50      Adrianna   Janowicz        160495 AZS-AWF Katowice    3h3  Toruń             01.03  24.28-16
24.52      Natalia    Duchnowska      130896 AZS-AWF Warszawa    1r2  Toruń             01.02  24.54-19
24.52      Julia      Polak           090501 ROW Rybnik          1h4  Toruń             15.02  25.38-19

300 m (40.00)
37.09      Anna       Kiełbasińska    260690 SKLA Sopot          1    Spała             15.02  37.02-18
38.00 NJR  Kornelia   Lesiewicz       140803 AZS-AWF Gorzów      1A   Toruń             16.02  39.83-19
38.02      Natalia    Kaczmarek       170198 AZS-AWF Wrocław     1r1  Toruń             01.02  37.99-18
38.29      Małgorzata Hołub-Kowalik   301092 Bałtyk Koszalin     2    Spała             15.02  38.08-14
38.33      Karolina   Łozowska        280599 AZS-AWF Katowice    2r1  Toruń             01.02  38.98-19
38.74      Adrianna   Janowicz        160495 AZS-AWF Katowice    1r8  Spała             09.02  38.17-17
38.83      Dominika   Baćmaga         211195 AZS-AWF Warszawa    2r8  Spała             09.02  38.59-16
38.94      Natalia    Wosztyl         280899 RLTL ZTE Radom      1r2  Toruń             01.02  39.89-19
39.45      Julia      Korzuch         271295 Płomień Sosnowiec   1    Ostrava           25.01  40.05-19
39.51      Natalia    Widawska        151299 AZS-AWF Wrocław     2r2  Toruń             01.02  40.15-18
                      10
39.65      Aleksandra Formella        271001 SKLA Sopot          2r1  Toruń             26.01  41.65-19
39.65      Izabela    Jastrząb        100200 Agros Chełm         1r6  Spała             09.02  42.91-19
39.70      Sara       Neumann         300900 Orkan Środa Wlkp.   1r3  Toruń             01.02  40.89-19
39.78      Aleksandra Jaźwińska       111298 AZS-AWF Katowice    3r2  Toruń             01.02  42.58-18
39.79      Monika     Pietroń         220202 niestowarzyszona    4r1  Toruń             01.02  43.09-18
39.93      Agata      Kołakowska      020897 AZS-AWFiS Gdańsk    3r1  Toruń             26.01  40.30-19
39.94      Mariola    Karaś           041296 AZS-AWF Kraków      3r8  Spała             09.02  38.97-18
40.00      Wiktoria   Drozd           200901 AZS UMCS Lublin     1r8  Toruń             26.01  -0-
40.00      Alicja     Kaczmarek       300902 ALKS AJP Gorzów     1r1  Toruń             09.02  41.16-19

400 m (53.50-55.75)
51.37 NR   Justyna    Święty-Ersetic  031292 AZS-AWF Katowice    1r1  Toruń             08.02  51.78-18
51.68                 Święty-Ersetic                             2    Glasgow           15.02
51.93                 Święty-Ersetic                             1    Madrid            21.02
52.24                 Święty-Ersetic                             1A   Eaubonne          17.02
52.39      Iga        Baumgart-Witan  110489 BKS Bydgoszcz       1r2  Toruń             08.02  51.91-19
52.49                 Święty-Ersetic                             2r1  Düsseldorf        04.02
52.55      Patrycja   Wyciszkiewicz   080194 AZS Poznań          1r2  Erfurt            02.02  52.51-17
52.62                 Baumgart-Witan                             4    Madrid            21.02
52.65                 Wyciszkiewicz                              2A   Ostrava           05.02
52.66                 Wyciszkiewicz                              3r2  Toruń             08.02
52.74                 Baumgart-Witan                             2r2  Düsseldorf        04.02
52.85      Małgorzata Hołub-Kowalik   301092 Bałtyk Koszalin     4r1  Toruń             08.02  52.57-18
53.09                 Święty-Ersetic                             1    Toruń             01.03
53.20      Anna       Kiełbasińska    260690 SKLA Sopot          4r2  Toruń             08.02  52.32-19
                      (14/5)
53.53      Natalia    Kaczmarek       170198 AZS-AWF Wrocław     4A   Ostrava           05.02  53.30-18
53.95      Natalia    Wosztyl         280899 RLTL ZTE Radom      2h1  Toruń             29.02  55.48-18
54.34      Karolina   Łozowska        280599 AZS-AWF Katowice    1r1  Spała             09.02  54.76-19
54.86      Aneta      Lemiesz         170181 LT Warszawa         1-35 Toruń             22.02  53.12-07
55.11      Karolina   Cuber           200597 AZS-AWF Karków      3h1  Toruń             29.02  -0-
                      10
55.13      Julia      Korzuch         271295 Płomień Sosnowiec   1r2  Spała             15.02  56.51-19
55.13      Susane     Lachele         100700 Gwardia Piła        4h1  Toruń             29.02  54.17-19
55.16      Anna       Pólkowska       070696 AZS-AWFiS Gdańsk    1r1  Toruń             26.01  54.06-19
55.32      Weronika   Wyka            070194 AZS-AWF Warszawa    2r2  Spała             15.02  55.55-15
55.55      Adrianna   Janowicz        160495 AZS-AWF Katowice    1r1  Spała             15.02  53.69-17
55.58      Natalia    Widawska        151299 AZS-AWF Wrocław     2r1  Spała             15.02  55.59-19
55.60      Sara       Neumann         300900 Orkan Środa Wlkp.   3h2  Toruń             29.02  56.47-19
55.65      Agata      Kołakowska      020897 AZS-AWFiS Gdańsk    3r2  Spała             15.02  56.28-19
55.66      Mariola    Karaś           041296 AZS-AWF Kraków      2h3  Toruń             29.02  54.41-18
55.70      Alicja     Kaczmarek       300902 ALKS AJP Gorzów     1A   Toruń             16.02  59.03-18
                      20
55.72      Aleksandra Jaźwińska       111298 AZS-AWF Katowice    3r1  Spała             09.02  -0-
55.74      Wiktoria   Drozd           200901 AZS UMCS Lublin     2A   Toruń             16.02  -0-

500 m (1:15.0)

600 m (1:32.0)
1:29.39    Emilia     Ankiewicz       221190 AZS-AWF Warszawa    1r1  Spała             09.02  -0-
1:29.42    Angelika   Sarna           011097 AZS-AWF Warszawa    2r1  Spała             09.02  1:33.80-17
1:29.80    Weronika   Wyka            070194 AZS-AWF Warszawa    3r1  Spała             09.02  1:37.75-10
1:30.86    Natalia    Gulczyńska      310197 MKL Szczecin        1r1  Toruń             09.02  1:35.93-16
1:31.05    Alicja     Stój            230301 SKLA Sopot          2r1  Toruń             09.02  1:32.65-18
1:31.21    Aneta      Lemiesz         170181 LT Warszawa         1r1  Toruń             18.01  1:28.18-07

800 m (2:05.0-2:10.0)
2:04.67    Martyna    Galant          260195 AZS Poznań          1    Toruń             01.02  2:03.47-17
2:04.71    Adrianna   Czapla          040799 AZS-AWF Katowice    2    Toruń             01.02  2:07.65-17
2:05.71    Anna       Pólkowska       070696 AZS-AWFiS Gdańsk    3    Mogilyov          22.02  -0-
2:06.48    Agata      Kołecka         060796 AZS-AWF Warszawa    3    Toruń             01.02  2:07.51-19
2:06.67    Joanna     Bekus           061197 AZS Poznań          2    Spała             15.02  2:12.18-16
2:06.72    Weronika   Wyka            070194 AZS-AWF Warszawa    1h2  Toruń             29.02  2:04.90-18
2:06.78    Emilia     Ankiewicz       221190 AZS-AWF Warszawa    2    Toruń             01.03  2:10.08-17
2:06.84    Natalia    Gulczyńska      310197 MKL Szczecin        4    Toruń             01.02  2:06.56-19
2:07.09    Aneta      Lemiesz         170181 LT Warszawa         3h2  Toruń             29.02  2:01.32-07
2:07.93    Katarzyna  Chryczyk        300595 AZS-AWF Kraków      3    Spała             15.02  2:09.67-19
                      10
2:08.00    Alicja     Stój            230301 SKLA Sopot          5    Toruń             01.02  2:10.36-19
2:08.34    Zofia      Dudek           251201 Polonia Warszawa    1    Ypsilanti         02.02  -0-

1000 m (2:45.0)
2:40.18    Angelika   Cichocka        100188 SKLA Sopot          4    Glasgow           15.02  2:53.05-08

1500 m (4:18.0-4:30.0)
4:11.03    Martyna    Galant          260195 AZS Poznań          9    Toruń             08.02  -0-
4:11.52               Galant                                     4    Ostrava           05.02
4:15.94    Katarzyna  Broniatowska    220290 AZS-AWF Kraków      8    Ostrava           05.02  4:09.01-14
4:18.79    Renata     Pliś            050285 Maraton Świnoujście 3    Sabadell          19.02  4:07.10-11
4:24.14    Beata      Topka           200199 Talex Borzytuchom   1    Toruń             29.02  4:21.80-19
4:25.05    Katarzyna  Chryczyk        300595 AZS-AWF Kraków      2    Toruń             29.02  -0-

mile / mila (4:50.0)
4:45.37    Sandra     Szpott          220196 Gwda Piła           2r4  Houston           01.02  4:49.56OT-19
4:47.72    Beata      Topka           200199 Talex Borzytuchom   1    Toruń             09.02  -0-
4:48.23OT  Aneta      Konieczek       080697 Nadodrze Powodowo   1B   Seattle           18.01  5:05.08OT-18
4:49.31    Oliwia     Sarnecka        201201 MKL Szczecin        2    Toruń             09.02  -0-

2000 m (6:15.0)
6:09.75+   Renata     Pliś            050285 Maraton Świnoujście 1    Toruń             01.03  6:00.21+-16

3000 m (9:15.0-9:45.0)
9:14.42    Renata     Pliś            050285 Maraton Świnoujście 1    Toruń             01.03  8:50.75-16
9:18.27OT  Alicja     Konieczek       021194 Nadodrze Powodowo   7r4  Seattle           14.02  9:17.90OT-17
9:32.18    Anna       Bańkowska       310390 Podlasie Białystok  2    Toruń             01.03  9:19.05-19
9:36.76    Olimpia    Breza           140202 Remus Kościerzyna   1    Toruń             16.02  -0-
9:40.34    Beata      Topka           200199 Talex Borzytuchom   3    Toruń             01.03  9:29.13-19
9:44.16    Sandra     Szpott          220196 Gwda Piła           1    Birmingham, AL    18.01  9:56.16OT-19
9:44.93OT  Julia      Pleskaczyńska   130498 AZS UMCS Lublin     11r2 Seattle           01.02  -0-

5000 m (17:30.0)
16:20.92OT Weronika   Pyzik           140596 Znicz Biłgoraj      5r3  Seattle           14.02  16:05.84OT-19

2000 mS / 2000 m prz. (7:00.0)
6:46.21    Emilia     Mikszuta        010801 SKLA Sopot          3    Minsk             26.02  -0-

50 mH / 50 m ppł. (7.54)

60 mH / 60 m ppł. (8.45-8.65)
8.01       Klaudia    Siciarz         150398 AZS-AWF Kraków      3h2  Liévin            19.02  7.95-19
8.02                  Siciarz                                    1    Toruń             29.02
8.04                  Siciarz                                    1    Łódź              11.02
8.04                  Siciarz                                    6    Liévin            19.02
8.05                  Siciarz                                    1h1  Łódź              11.02
8.05       Pia        Skrzyszowska    200401 AZS-AWF Warszawa    2    Łódź              11.02  8.14-19
8.05       Karolina   Kołeczek        150193 AZS UMCS Lublin     5    Madrid            21.02  8.03-19
8.07                  Skrzyszowska                               6=   Madrid            21.02
8.08                  Kołeczek                                   2    Toruń             29.02
8.10                  Skrzyszowska                               2h1  Łódź              11.02
8.11                  Kołeczek                                   3=h2 Madrid            21.02
8.13                  Kołeczek                                   4h2  Berlin            14.02
8.14                  Skrzyszowska                               4h1  Liévin            19.02
8.14                  Skrzyszowska                               3h1  Madrid            21.02
8.16                  Skrzyszowska                               5h1  Toruń             08.02
8.16                  Siciarz                                    4    Glasgow           15.02
8.18                  Siciarz                                    6h2  Toruń             08.02
8.20                  Skrzyszowska                               6h1  Düsseldorf        04.02
8.23                  Siciarz                                    1h1  Toruń             29.02
8.23       Angelika   Węgierska       120494 Sprinterki Poznań   5    Glasgow           15.02  8.39-19
8.24                  Węgierska                                  5h2  Madrid            21.02
8.25       Klaudia    Wojtunik        150599 AZS Łódź            6    Łódź              11.02  8.38-19
8.26                  Węgierska                                  2h2  Toruń             29.02
8.31                  Siciarz                                    4h2  Glasgow           15.02
8.31                  Wojtunik                                   3    Toruń             29.02
8.32                  Wojtunik                                   2h1  Toruń             29.02
8.34                  Wojtunik                                   4h2  Łódź              11.02
8.39       Urszula    Bhebhe          270292 AZS-AWF Warszawa    1    Spała             15.02  8.17-14
8.40                  Wojtunik                                   1h1  Łódź              02.02
8.40                  Wojtunik                                   1h1  Spała             15.02
8.40                  Wojtunik                                   2    Spała             15.02
8.41       Weronika   Nagięć          270602 niestowarzyszona    1A   Toruń             16.02  8.67y-19
8.42                  Bhebhe                                     1h2  Spała             15.02
8.42                  Węgierska                                  3h1  Glasgow           15.02
8.44                  Bhebhe                                     1    Toruń             09.02
8.44       Martyna    Skierkowska     050100 AZS-AWF Warszawa    4    Toruń             29.02  8.76-19
8.45                  Bhebhe                                     1    Toruń             26.01
8.45       Aleksandra Kiryluk         021101 Podlasie Białystok  1h1  Toruń             01.02  8.70-19
                      (39/9)
8.47       Zuzanna    Hulisz          150799 MKL Toruń           1    Toruń             01.02  8.51-19
                      10
8.47       Monika     Kiepura         190800 AZS-AWF Kraków      6h1  Łódź              11.02  8.72-19
8.53       Katarzyna  Flis            100796 AZS Łódź            4    Spała             15.02  8.45-18
8.54       Marika     Majewska        050502 Orkan Września      1h1j Toruń             09.02  8.53y-19
8.59       Anna       Wojcieszek      160391 AZS=AWF Warszawa    5h2  Toruń             29.02  8.64-19
U-18 (76.2cm)
8.40       Wiktoria   Oko             180903 Wisła Puławy        1A   Toruń             16.02
8.61       Magdalena  Tomczak-Gołowicz120403 Pomerania Szczecinek2h2  Toruń             16.02

HJ / Skok wzwyż (1.90-1.84-1.74)
1.94       Kamila     Lićwinko        220386 Podlasie Białystok  3    Cottbus           29.01  2.02-15
                      (1.80/1  1.85/1  1.89/1  1.92/1  1.94/2  1.96/xxx)
1.93                  Lićwinko                                   1    Łódź              11.02
                      (1.85/1  1.89/1  1.93/3  1.96/xx-)
1.84       Paulina    Borys           140598 SKLA Sopot          1    Toruń             26.01  1.87-16
1.84       Wiktoria   Miąso           141101 Resovia Rzeszów     3    Minsk             26.02  1.79-19
1.80       Aleksandra Nowakowska      230498 RKS Łódź            2    Toruń             26.01  1.85-17
1.80       Paulina    Ligarska        090496 SKLA Sopot          P    Toruń             29.02  1.80-19
1.77       Paulina    Wal             180691 AZS PO Opole        1    Opava             26.01  1.82-18
1.77       Izabela    Mikołajczyk     040990 Warszawianka        P    Toruń             29.02  1.87-13
1.77       Adrianna   Sułek           030499 Zawisza Bydgoszcz   P    Toruń             29.02  1.83-18
1.74       Katarzyna  Kokot           050104 Podium Kup          2    Łódź              02.02  1.58-18

PV / Skok o tyczce (4.50-4.00-3.80)
4.30       Agnieszka  Kaszuba         310898 KL Gdynia           1    Toruń             29.02  4.25-18
4.26                  Kaszuba                                    1    Toruń             22.02
4.22       Kamila     Przybyła        030596 Zawisza Bydgoszcz   6    Szczecin          25.02  4.30-16
4.22                  Kaszuba                                    7=   Szczecin          25.02
4.22       Naama      Berenstein      180893 AZS PO Opole        9    Szczecin          25.02  3.90-17
4.20                  Przybyła                                   1c2  Toruń             26.01
4.20                  Przybyła                                   1=B  Toruń             01.02
4.20                  Kaszuba                                    1B   Toruń             09.02
4.20                  Kaszuba                                    1    Spała             15.02
4.20                  Przybyła                                   3    Praha             19.02
4.20                  Przybyła                                   2    Toruń             29.02
4.10       Anna       Łyko            300501 MKS-MOS Wrocław     1A   Łódź              25.01  4.11-18
4.10                  Kaszuba                                    3B   Toruń             01.02
4.10                  Łyko                                       1    Toruń             16.02
4.10                  Łyko                                       3    Minsk             25.02
4.10                  Berenstein                                 3    Toruń             29.02
4.10       Emilia     Kusy            091298 SKLA Sopot          4    Toruń             29.02  3.90-18
4.05                  Berenstein                                 7    Praha             19.02
4.01                  Łyko                                       1B   Łódź              02.02
4.00                  Kaszuba                                    1    Spała             19.01
4.00                  Kaszuba                                    1c1  Toruń             26.01
4.00       Victoria   Kalitta         130801 Zawisza Bydgoszcz   2B   Toruń             09.02  3.91-18
                      (22/6)
3.92       Agata      Boraczyńska     100301 Warszawianka        1    Gdańsk            18.02  3.70-18
3.82       Julia      Sudoł           060501 AZS-AWFiS Gdańsk    2    Gdańsk            18.02  3.65-19
3.80       Wiktoria   Wojewódzka      221297 OSOT Szczecin       2    Leverkusen        19.01  4.05-18
3.80       Milena     Lipińska        050399 OSOT Gdańsk         3B   Toruń             09.02  3.70-18
                      10

LJ / Skok w dal (6.50-6.30-5.95)
6.45       Karolina   Młodawska       041096 KKL Kielce          1    Toruń             01.03  6.13-19
6.27       Magdalena  Żebrowska       290596 Podlaskie Białystok 6    Toruń             08.02  6.14-18
6.19       Adrianna   Szóstak         020396 AZS Poznań          2    Toruń             01.03  6.00-19
6.18       Joanna     Kuryło          160895 AZS-AWF Wrocław     3    Toruń             01.03  6.26-19
6.16       Roksana    Jędraszak       280502 MKL Jarocin         2    Toruń             26.01  5.48-19
6.09       Natalia    Benedykcińska   220100 Stal Ostrów Wlkp.   5    Toruń             01.03  6.10-19
6.06       Sandra     Sikorska        310500 AZS-AWF Warszawa    1    Warszawa          18.01  5.58-19
5.96       Aleksandra Kiryluk         021101 Podlasie Białystok  4    Toruń             26.01  -0-

TJ / Trójskok (13.85-13.00-12.50)
13.46      Adrianna   Szóstak         020396 AZS Poznań          1    Toruń             29.02  13.28-19
13.45                 Szóstak                                    1    Toruń             26.01
13.37                 Szóstak                                    1    Aleksandrów       21.02
13.29                 Szóstak                                    1    Spała             09.02
13.09                 Szóstak                                    1    Toruń             18.01
12.75      Agnieszka  Bednarek        140698 AZS Łódź            2    Aleksandrów       21.02  12.74-18
12.52      Joanna     Mosiek          160202 Kadet Rawicz        1    Toruń             16.02  12.29-19

SP / Pchnięcie kulą (17.50-15.75-14.00)
16.64      Maja       Ślepowrońska    021298 AZS-AWF Warszawa    1    Toruń             29.02  16.19-17
16.38                 Ślepowrońska                               1    Spała             15.02
15.54      Agnieszka  Maluśkiewicz    180389 AZS Poznań          2    Toruń             29.02  17.06-17
15.31      Karolina   Urban           201098 AZS-AWFiS Gdańsk    1    Toruń             01.02  15.09-17
15.11      Ewa        Różańska        221200 MKLA Łęczyca        4    Toruń             29.02  15.02-19
14.36      Patrycja   Skórzewska      150696 AZS-AWF Wrocław     P    Toruń             29.02  14.62-19
14.03      Marcelina  Witek           020695 AML Słupsk          5    Toruń             29.02  14.21-19
14.00      Barbara    Nowak           250700 Płomień Sosnowiec   6    Toruń             29.02  13.55-19
U18 (3 kg)
16.14      Alicja     Gajewska        130503 AZS-AWFiS Gdańsk    1    Toruń             16.02
15.31      Barbara    Kurdej          200103 Start Otwock        2    Toruń             16.02
14.70      Zuzanna    Maślana         010504 MLKL Płock          3    Toruń             16.02
14.61      Julia      Przybyś         290804 Wawel Kraków        4    Toruń             16.02
14.20      Zuzanna    Kniat           310103 Orkan Września      5    Toruń             16.02
14.05      Klaudia    Myćka           050603 AZS-AWFiS Gdańsk    6    Toruń             16.02

WT / Rzut ciężarem (17.00)

Pen / Pięciobój (4000-3500)
4353       Paulina    Ligarska        090496 SKLA Sopot          1    Toruń             29.02  4285-19
                      (8.69-1.80-13.85-5.87-2:21.39)
4169                  Ligarska                                   7=   Tallinn           09.02
                      (8.87-1.75-13.77-5.54-2:19.89)
4061       Patrycja   Skórzewska      150696 AZS-AWF Wrocław     2    Toruń             29.02  4138-19
                      (8.67-1.68-14.36-5.65-2:30.27)
4042       Izabela    Mikołajczyk     040990 Warszawianka        3    Toruń             29.02  4188-17
                      (8.68-1.77-12.02-5.70-2:29.29)
3986       Adrianna   Sułek           030499 Zawisza Bydgoszcz   4    Toruń             29.02  4385-18
                      (9.06-1.77-11.41-5.93-2:29.59)
3686       Julia      Słocka          180201 AZS-AWF Warszawa    1    Toruń             14.02  3586-19
                      (9.15-1.70-10.58-5.59-2:32.76)
3638       Barbara    Kostrzewska     270398 Basket Warszawa     5    Toruń             29.02  3694-17
                      (9.07-1.68- 9.77-5.54-2:30.46)
3619       Edyta      Bielska         170601 Mokasyn Płoty       2    Toruń             14.02  3492-19
                      (9.23-1.64- 9.41-5.74-2:28.48)
3506       Kornelia   Sura            280602 ALKS AJP Gorzów     3    Toruń             14.02  3518y-19
                      (9.22-1.64-10.27-5.32-2:32.38)
3506       Milena     Chałupka        141100 Warszawianka        6    Toruń             29.02  3558-19
                      (9.55-1.62-11.45-5.18-2:28.25)
U18 (76.2 cm / 3 kg)
3670       Paulina    Kubis           240304 WLKS Wrocław        1    Toruń             14.02
                      (8.87-1.67-10.25-5.59-2:34.04)

3000 mW / Chód 3000 m (13:00.0-14:00.0)
12:52.61   Agnieszka  Ellward         260389 Flota Gdynia        1    Toruń             29.02  13:07.68-18
12:56.51   Katarzyna  Zdziebło        281196 Stal Mielec         2    Toruń             29.02  12:54.93-18
13.15.76   Paulina    Buziak-Śmiatacz 161286 Stal Mielec         3    Toruń             29.02  12:31.62-13
13:24.35   Olga       Niedziałek      300697 WLKS Iganie Nowe    4    Toruń             29.02  13:43.08-15

4x200 m (1:42.0)
1:36.08 NR AZS-AWF Katowice                                      1    Toruń             01.03  NR 1:34.18-84
       club(Justyna Święty-Ersetic, Magdalena Stefanowicz, Paulina Guzowska, Adrianna Janowicz)
1:37.96    AZS-AWF Warszawa                                      2    Toruń             01.03
           (Paulina Paluch, Urszula Bhebhe, Justyna Paluch, Natalia Duchnowska)
1:38.14    KS AZS AWF Wrocław                                    3    Toruń             01.03
           (Natalia Kaczmarek, Agata Forkasiewicz, Jagoda Mierzyńska, Alicja Rajewska)
1:39.18    KS AZS AWF Kraków                                     4    Toruń             01.03
           (Magdalena Miękińska, Mariola Karaś, Karolina Cuber, Monika Kiepura)

4x400 m (3:40.0)