POLAND (indoor) / POLSKA (hala) '2021

MEN / MĘŻCZYŹNI as at: 24.02.2021 WOMEN / KOBIETY
All corrections please send to / Uwagi proszę kierować do Zbigniew Jonik

50 m (5.80-5.90)

60 m (6.75-6.85) EA: 6.77; PZLA: 6.68
6.59       Remigiusz  Olszewski       200992 Zawisza Bydgoszcz   1    Toruń             20.02  6.61-20
6.61                  Olszewski                                  1    Toruń             30.01
6.65       Przemysław Słowikowski     201193 AZS-AWF Katowice    2    Toruń             20.02  6.69-18
6.66                  Słowikowski                                1    Toruń             23.01
6.66                  Olszewski                                  1h1  Toruń             30.01
6.66       Dominik    Kopeć           050395 Agros Zamość        3    Łódź              12.02  6.68-19
6.66                  Słowikowski                                5    Łódź              12.02
6.67                  Kopeć                                      2    Toruń             30.01
6.67                  Kopeć                                      2h2  Ostrava           03.02
6.67                  Kopeć                                      2=   Ostrava           03.02
6.68                  Słowikowski                                3    Toruń             30.01
6.69       Rafał      Łupiński        200301 Podlasie Białystok  3    Toruń             20.02  6.80-20
6.70                  Słowikowski                                2h1  Łódź              12.02
6.70                  Łupiński                                   6    Łódź              12.02
6.70                  Olszewski                                  1h2  Toruń             20.02
6.71                  Kopeć                                      3h1  Łódź              12.02
6.71       Adrian     Brzeziński      240898 MKL Toruń           7    Łódź              12.02  6.88-19
6.72                  Kopeć                                      2    Toruń             23.01
6.73                  Łupiński                                   1h3  Toruń             20.02
6.73                  Kopeć                                      4    Toruń             20.02
6.74                  Kopeć                                      1h4  Toruń             23.01
6.74                  Kopeć                                      2h1  Toruń             30.01
6.74       Mateusz    Siuda           050598 AZS Poznań          4h1  Łódź              12.02  6.76-20
6.74                  Brzeziński                                 3h2  Łódź              12.02
6.74                  Słowikowski                                1h1  Toruń             20.02
6.75                  Brzeziński                                 1h2  Toruń             23.01
6.75                  Siuda                                      1    Toruń             06.02
                      (27/6)
6.76       Oliwer     Wdowik          030102 Resovia Rzeszów     2-j  Toruń             30.01  6.77-20
6.78       Patryk     Krupa           210402 Agros Zamość        1-j  Toruń             23.01  6.90-20
6.78       Jakub      Pietrusa        090202 UKS Stryszawa       1A   Toruń             13.02  6.82-20
6.79       Mateusz    Górny           290802 BKL Bełchatów       2-j  Toruń             23.01  6.76-20
                      10
6.81       Rafał      Pająk           030299 MKS Czechowice-D.   1r6y Toruń             18.01  6.80-20
6.81       Mateusz    Grzelak         180101 Zawisza Bydgoszcz   3    Toruń             23.01  6.87-20
6.81       Dominik    Staśkiewicz     050493 AZS-AWF Warszawa    2h2  Toruń             30.01  6.84-17
6.83       Łukasz     Żak             310597 AZS-AWF Kraków      1h1  Toruń             23.01  6.83-20
6.84       Krzysztof  Grześkowiak     030493 AZS Poznań          6    Toruń             30.01  6.68-16
6.85       Adam       Burda           100699 AZS-AWF Katowice    2h2  Toruń             23.01  6.92-20
6.85       Igor       Bogaczyński     071103 MKL Jarocin         3-j  Toruń             23.01  7.19-20
 
150 m (17.00)

200 m (21.30-21.75)
21.06      Adrian     Brzeziński      240898 MKL Toruń           1    Toruń             21.02  21.30-20
21.18      Łukasz     Żok             170501 ALKS AJP Gorzów     2    Toruń             21.02  21.75-20
21.28                 Brzeziński                                 1h3  Toruń             21.02
21.30                 Żok                                        1h4  Toruń             21.02
21.36      Patryk     Wykrota         131100 AZS Poznań          1h2  Toruń             21.02  21.38-19
21.38      Szymon     Dziuba          201099 AZS-AWF Warszawa    2r1  Toruń             23.01  22.65-17
21.39      Karol      Zalewski        070893 AZS-AWF Katowice    1r1  Toruń             12.02  20.64-18
21.51      Dominik    Kopeć           050395 Agros Zamość        2r1  Toruń             30.01  21.17-18
21.51      Marcin     Karolewski      161202 Stal Ostrów Wlkp.   1A   Toruń             14.02  21.95-20
21.56      Łukasz     Żak             310597 AZS-AWF Kraków      1r3  Toruń             06.02  22.02-20
21.58      Oliwer     Wdowik          030102 Resovia Rzeszów     1r1j Toruń             30.01  21.09-20
21.59      Igor       Bogaczyński     071103 MKL Jarocin         1h4  Toruń             13.02  22.09-20
                      10
21.61      Jakub      Sobura-Durma    280202 KKL Kielce          1r7  Spała             06.02  23.57-18
21.64      Jakub      Pietrusa        090202 UKS Stryszawa       1h7  Toruń             13.02  21.80-20
21.65      Dominik    Smosarski       120999 AZS UWM Olsztyn     3r1  Toruń             30.01  21.11-17
21.66      Przemysław Kozłowski       220198 AZS-AWF Katowice    1r2  Spała             31.01  21.52-19
21.68      Dariusz    Kowaluk         160496 AZS-AWF Warszawa    4r1  Toruń             30.01  21.39-19
21.69      Damian     Trzaska         030200 MKS Bank BS Płońsk  1r2  Toruń             06.02  21.83-19
21.70      Jacek      Majewski        280400 AZS-AWF Katowice    1r2  Toruń             12.02  22.00-20
21.70      Szymon     Szachniewicz    260501 AZS-AWF Wrocław     2h2  Toruń             21.02  21.80-20
21.72      Jakub      Pająk           190101 MKS Czechowice-D.   2r3  Toruń             06.02  21.59-20

300 m (35.00)
33.31      Karol      Zalewski        070893 AZS-AWF Katowice    1    Toruń             12.02  32.60-18
33.53      Dariusz    Kowaluk         160496 AZS-AWF Warszawa    1r1  Toruń             30.01  33.42-19
33.56      Łukasz     Krawczuk        150689 Śląsk Wrocław       2    Toruń             12.02  33.21-15
33.68 NJR  Marcin     Karolewski      161202 Stal Ostrów Wlkp.   1r5  Toruń             30.01  41.72-20
33.79      Daniel     Sołtysiak       060901 ALKS AJP Gorzów     1r3  Toruń             30.01  35.89-20
33.89      Mateusz    Rzeźniczak      230798 RKS Łódź            2r1  Spała             31.01  33.95-18
33.97      Cezary     Mirosław        080597 AZS UMCS Lublin     2r1  Toruń             30.01  34.08-20
34.02      Jacek      Majewski        280400 AZS-AWF Katowice    1r1  Toruń             18.01  34.70-19
34.21      Patryk     Wykrota         131100 AZS Poznań          1r2  Toruń             23.01  33.85-20
34.34      Damian     Trzaska         030200 MKS Bank BS Płońsk  2r2  Toruń             23.01  -0-
                      10
34.45      Gabriel    Mikołajewski    160399 RLTL ZTE Radom      1r1  Toruń             23.01  34.57-20
34.49      Jakub      Sobura-Durma    280202 KKL Kielce          3r1  Spała             31.01  40.00-17
34.51      Wiktor     Gruzd           300602 Osa Zgorzelec       1r2  Toruń             30.01  34.47-19
34.60      Jakub      Olejniczak      270297 AZS Poznań          2r1  Toruń             23.01  34.64-20
34.64      Bartosz    Sołtysiak       060901 ALKS AJP Gorzów     1r4  Toruń             30.01  36.82-20
34.66      Amadeusz   Zdrojewski      091098 AZS Poznań          3r2  Toruń             23.01  34.25-20
34.70      Mikołaj    Kotyra          290301 AZS UMCS Lublin     2r2  Spała             31.01  -0-
34.72      Dawid      Borowik         040201 BKS Bydgoszcz       4r2  Toruń             23.01  34.78-19
34.73      Tymoteusz  Zimny           140398 AZS Poznań          3r1  Toruń             30.01  33.75-18
34.73      Maciej     Chmiel          230404 MKL Jarocin         1A   Toruń             14.02  35.53-20
                      20
34.82      Mateusz    Wróbel          040900 Wieliczanka         2r2  Toruń             30.01  34.79-16
34.84      Mateusz    Wójcik          070809 AZS Łódź            3r2  Toruń             30.01  34.38-20
34.90      Robert     Bryliński       020491 AZS Poznań          4r1  Toruń             30.01  34.26-16
34.94      Łukasz     Smolnicki       270195 SKLA Sopot          2r1  Toruń             18.01  34.23-17
 
400 m (47.40-48.50) EA: 47.60; PZLA: 46.90
46.52      Karol      Zalewski        070893 AZS-AWF Katowice    1    Toruń             21.02  46.20-18
46.85      Kajetan    Duszyński       120595 AZS Łódź            1h2  Toruń             20.02  47.17-18
46.98                 Zalewski                                   1h1  Toruń             20.02
46.98      Dariusz    Kowaluk         160496 AZS-AWF Warszawa    2    Toruń             21.02  46.95-18
47.00      Wiktor     Suwara          240796 AZS-AWF Warszawa    3    Toruń             21.02  47.01-18
47.04      Jakub      Krzewina        101089 Śląsk Wrocław       1h4  Toruń             20.02  46.15-18
47.09      Łukasz     Krawczuk        150689 Śląsk Wrocław       1r1  Spała             06.02  46.26-16
47.13                 Duszyński                                  4    Toruń             21.02
47.14                 Kowaluk                                    1h3  Toruń             20.02
47.16      Mateusz    Rzeźniczak      230798 RKS Łódź            1r2  Spała             06.02  47.82-18
47.19                 Kowaluk                                    1r2  Toruń             06.02
47.23                 Krzewina                                   1r1  Toruń             12.02
47.35                 Suwara                                     1r3  Toruń             12.02
47.35                 Krzewina                                   5    Toruń             21.02
47.36                 Suwara                                     2h4  Toruń             20.02
                      (15/7)
47.45      Cezary     Mirosław        080597 AZS UMCS Lublin     2r1  Spała             06.02  47.49-20
47.67      Patryk     Grzegorzewicz   260502 Victoria Racibórz   2h1  Toruń             20.02  48.09-20
47.69      Patryk     Dobek           130294 MKL Szczecin        1r1  Toruń             23.01  46.77-14
                      10
47.69      Jakub      Olejniczak      270297 AZS Poznań          3h3  Toruń             20.02  47.78-20
47.87      Jacek      Majewski        280400 AZS-AWF Katowice    3h4  Toruń             20.02  48.44-19
47.96      Maciej     Hołub           300198 AZS UMCS Lublin     3r1  Toruń             12.02  47.98-18
48.00      Szymon     Dziuba          201099 AZS-AWF Warszawa    1r2  Spała             31.01  -0-
48.01      MaksymilianKlepacki        141198 Podlasie Białystok  4h1  Toruń             20.02  47.40-19
48.07      Tymoteusz  Zimny           140398 Śląsk Wrocław       1r3  Toruń             06.02  47.25-18
48.27      Krzysztof  Różnicki        290803 Cartusia Kartuzy    3r1  Spała             06.02  -0-
48.27      Mateusz    Wróbel          040900 Wieliczanka         2h1  Toruń             13.02  48.83-20
48.31      Jakub      Kozacki         111002 AZS UWM Olsztyn     1r1j Toruń             30.01  48.66-20
48.33      Mikołaj    Kotyra          290301 AZS UMCS Lublin     1r3  Spała             06.02  -0-
48.37      Gabriel    Mikołajewski    160399 RLTL ZTE Radom      3h2  Toruń             20.02  48.81-20
                      20
48.45      Patryk     Adamczyk        050194 RLTL ZTE Radom      2r1  Toruń             06.02  46.96-18
48.49      Adam       Kadyło          070703 MKS-MOS Wrocław     2r1j Toruń             30.01  -0-

500 m (1:06.0)FONT
1:03.47    Mateusz    Rzeźniczak      230798 RKS Łódź            1    Łódź              23.01  1:03.95-20

600 m < SIZE=2>(1:20.0)
1:18.09    Mateusz    Borkowski       020497 RKS Łódź            1r1  Łódź              23.01  1:17.40-20
1:18.38NJR Krzysztof  Różnicki        290803 Cartusia Kartuzy    1r1  Toruń             18.01  1:20.91-19
1:19.02    Maciej     Wyderka         290702 MKS-MOSM Bytom      1r1  Toruń             06.02  1:20.33-19
1:19.24    Kacper     Lewalski        070503 Truso Elbląg        2r1  Toruń             18.01  1:20.06-20
1:19.88+   Michał     Rozmys          130395 Barnim Goleniów     1    Toruń             12.02  1:24.78-12

800 m (1:50.0-1:52.5) EA: 1:49.00; PZLA: 1:48.20
1:45.22    Adam       Kszczot         020989 RKS Łódź            4    Toruń             17.02  1:44.57-12
1:46.20    Mateusz    Borkowski       020497 RKS Łódź            5    Toruń             17.02  1:46.61-20
1:47.12    Patryk     Dobek           130294 MKL Szczecin        1    Toruń             21.02  -0-
1:47.17               Borkowski                                  4    Ostrava           03.02
1:47.23               Dobek                                      1    Toruń             12.02
1:47.35               Kszczot                                    2    Toruń             21.02
1:47.61               Borkowski                                  2B   Liévin            09.02
1:47.62    Michał     Rozmys          130395 Barnim Goleniów     2    Toruń             12.02  1:47.29-19
1:47.65               Kszczot                                    2    Dortmund          07.02
1:47.88               Borkowski                                  3    Toruń             21.02
1:48.24               Rozmys                                     7    Ostrava           03.02
1:48.55NJR Krzysztof  Różnicki        290803 Cartusia Kartuzy    1r3  Spała             31.01  -0-
1:49.10               Kszczot                                    1h1  Toruń             20.02
1:49.23    Filip      Ostrowski       120701 RKS Łódź            3    Toruń             12.02  1:52.33-20
1:49.32    Jakub      Augustyniak     040901 RKS Łódź            4    Toruń             12.02  1:50.68-20
1:49.50    Kacper     Lewalski        070503 Truso Elbląg        2r3  Spała             31.01  -0-
1:49.61               Ostrowski                                  3r3  Spała             31.01
1:49.77               Różnicki                                   1    Toruń             14.02
1:49.90               Ostrowski                                  4    Toruń             21.02
1:50.07               Augustyniak                                5    Toruń             21.02
                      (20/8)
1:50.29    Patryk     Sieradzki       061098 Zawisza Bydgoszcz   3h1  Toruń             20.02  1:51.17-18
1:50.33    Filip      Rak             030203 AZS PO Opole        1r4  Spała             31.01  -0-
                      10
1:50.83    Maciej     Wyderka         290702 MKS-MOSM Bytom      6    Toruń             21.02  1:51.98-20
1:50.85    Szymon     Żywko           120499 AZS UMCS Lublin     1r1  Spała             06.02  1:52.62-19
1:50.97    Jędrzej    Poczwardowski   290602 MKL Toruń           3r1  Spała             06.02  1:52.79-20
1:51.12    Daniel     Gadomski        241098 AZS-AWF Warszawa    1r1  Toruń             06.02  1:53.45-19
1:51.87    Adam       Masaczyński     050201 KKL Kielce          6r3  Spała             31.01  1:53.85-19
1:51.88    Grzegorz   Petrusiewicz    160596 AZS Łódź            5    Toruń             12.02  1:54.14-20
1:52.04    Oliwier    Mutwil          271099 Budowlani Częstoch. 2r2  Spała             31.01  1:54.43-19
1:52.27    Mikołaj    Czeronek        151100 Śląsk Wrocław       7r1  Spała             06.02  1:55.01-18

1000 m (2:25.0)
2:24.13    Mateusz    Kuchman         140801 MKS-MOSM Bytom      1r1  Toruń             18.01  2:28.15-20

1500 m (3:48.0-3:52.0) EA: 3:45.00; PZLA: 3:42.00
3:35.71 NR Marcin     Lewandowski     130687 Zawisza Bydgoszcz   2    Toruń             17.02  3:36.50-19
3:36.10    Michał     Rozmys          130395 Barnim Goleniów     4    Toruń             17.02  3:38.53-19
3:36.83               Lewandowski                                2    Liévin            09.02
3:39.06               Lewandowski                                4    Metz              06.02
3:39.36               Lewandowski                                4    Madrid            24.02
3:39.48               Rozmys                                     6    Metz              06.02
3:40.14               Lewandowski                                1r1  Toruń             20.02
3:40.26               Rozmys                                     2r1  Toruń             20.02
3:41.20    Adam       Czerwiński      021088 Lider Siercza       5    Luxembourg        13.02  3:42.92-11
3:42.90               Czerwiński                                 6    Ostrava           03.02
3:43.75    Szymon     Żywko           120499 AZS UMCS Lublin     8    Ostrava           03.02  3:48.00-19
3:44.13               Czerwiński                                 3r1  Toruń             20.02
3:44.40               Żywko                                      9    Toruń             17.02
3:45.62NJR Filip      Rak             030203 AZS PO Opole        1r1  Toruń             13.02  -0-
                      (14/5)
3:49.49    Jędrzej    Poczwardowski   290602 MKL Toruń           2r1  Toruń             13.02  -0-
3:49.84    Andrzej    Kowalczyk       301198 Fajfer Łapanów      1    Spała             31.01  3:51.50-19
3:50.18    Maciej     Wyderka         290702 MKS-MOSM Bytom      3r1  Toruń             13.02  3:57.91-20
3:50.30    Wiktor     Szynaka         080101 MKL Toruń           2    Spała             31.01  4:00.59-19
3:50.54    Michał     Zieleń          200902 Technik Trzcinica   1r1  Spała             06.02  3:58.56-20
                      20
3:50.61    Mikołaj    Czeronek        151100 Śląsk Wrocław       3    Spała             31.01  4:00.89-18
3:51.50    Patryk     Stypułkowski    010295 MKS Tomaszów Maz.   4    Spała             31.01  4:08.63-14
3:51.51    Grzegorz   Petrusiewicz    160596 AZS Łódź            5    Spała             31.01  3:53.64-16

mile / mila (4:10.0)

2000 m (5:15.0)

3000 m (8:00.0-8:20.0) EA & PZLA: 8:00.00
7:51.69    Marcin     Lewandowski     130687 Zawisza Bydgoszcz   1r1  Toruń             30.01  8:16.00-19
7:58.78    Michał     Rozmys          130395 Barnim Goleniów     1r1  Toruń             21.02  -0-
8:01.03    Aleksander Wiącek          020700 Start Otwock        1    Toruń             12.02  8:29.33-19
8:07.57    Szymon     Żywko           120499 AZS UMCS Lublin     3r1  Toruń             21.02  -0-
8:12.63    Wiktor     Szynaka         080101 MKL Toruń           4r1  Toruń             21.02  8:42.27-20
8:14.77    Mikołaj    Czeronek        151100 Śląsk Wrocław       5r1  Toruń             21.02  -0-

5000 m (14:20.0)

50 mH / 50 m ppł. (6.84)

60 mH / 60 m ppł. (7.90-8.20) EA & PZLA: 7.88
7.59       Damian     Czykier         100892 Podlasie Białystok  5    Liévin            09.02  7.54-20
7.59                  Czykier                                    1    Toruń             21.02
7.63                  Czykier                                    2h2  Liévin            09.02
7.63                  Czykier                                    4    Toruń             17.02
7.64       Artur      Noga            020588 AZS-AWF Warszawa    1    Toruń             23.01  7.64-08
7.64                  Czykier                                    1    Düsseldorf        31.01
7.65       Krzysztof  Kiljan          301299 AZS-AWF Warszawa    2    Toruń             21.02  7.83-20
7.66                  Czykier                                    1h2  Toruń             21.02
7.68                  Czykier                                    1h2  Karlsruhe         29.01
7.68                  Czykier                                    3h2  Toruń             17.02
7.69                  Noga                                       3h1  Toruń             17.02
7.70                  Kiljan                                     2    Toruń             23.01
7.71                  Czykier                                    3    Toruń             23.01
7.72                  Czykier                                    1    Toruń             18.01
7.72                  Kiljan                                     1h-  Toruń             23.01
7.73                  Noga                                       6    Karlsruhe         29.01
7.73                  Kiljan                                     3    Łódź              12.02
7.73                  Czykier                                    4    Łódź              12.02
7.74                  Noga                                       2h-  Toruń             23.01
7.74                  Noga                                       3    Toruń             21.02
7.75                  Noga                                       2h1  Karlsruhe         29.01
7.75                  Kiljan                                     2h1  Łódź              12.02
7.75                  Czykier                                    2h2  Łódź              12.02
7.75                  Noga                                       5    Łódź              12.02
7.76                  Czykier                                    3h-  Toruń             23.01
7.76                  Noga                                       3h1  Łódź              12.02
7.79                  Kiljan                                     4h1  Toruń             17.02
7.80                  Kiljan                                     1    Spała             06.02
7.80                  Kiljan                                     6    Toruń             17.02
7.80       Dawid      Żebrowski       080197 RLTL ZTE Radom      4h2  Toruń             17.02  7.77-18
7.81                  Kiljan                                     1h2  Spała             06.02
7.81       Dominik    Staśkiewicz     050493 AZS-AWF Warszawa    4    Toruń             21.02  7.80-20
7.83                  Kiljan                                     1h1  Toruń             21.02
7.84                  Żebrowski                                  5h1  Łódź              12.02
7.84                  Żebrowski                                  7    Toruń             17.02
7.88                  Staśkiewicz                                2    Spała             06.02
7.89                  Staśkiewicz                                6h1  Łódź              12.02
                      (37/5)
7.93       Olgierd    Michniewski     181100 RLTL ZTE Radom      2h1  Toruń             21.02  8.13-20
7.98       Kacper     Schubert        100795 Zawisza Bydgoszcz   6    Toruń             21.02  7.83-16
8.03       Natan      Frąckiewicz     020801 Pomerania Szczecinek1    Toruń             06.02  7.84j-20
8.07	   Rafał      Horbowicz       010498 Warszawianka        2    Toruń             18.01  8.09-20
8.12       Jakub      Bujak           081200 AZS PO Opole        4    Toruń             30.01  8.55y-17
                      10
8.13       Jakub      Kalinowski      110800 AZS-AWF Warszawa    7    Toruń             21.02  8.07j-19
8.17       Artur      Dakowicz        241098 Podlasie Białystok  1    Warszawa          31.01  8.21-20
8.18       Krystian   Siniło          021000 Podlasie Białystok  2    Warszawa          31.01  8.31-20
U-20 (99 cm)
7.60 NJR   Jakub      Szymański       220702 SKLA Sopot          1    Toruń             30.01
7.64                  Szymański                                  1h-  Toruń             06.02
7.65                  Szymański                                  1    Toruń             06.02
7.68 NJR              Szymański                                  1h   Toruń             30.01
8.00       Rafał      Łosin           080702 MKL Szczecin        2A   Toruń             14.02
8.05       Kornel     Rybacki         190503 Hańcza Suwałki      3A   Toruń             14.02
8.15       Oskar      Łucki           110402 BKL Bełchatów       4A   Toruń             14.02
U-18 (91.4 cm)
7.99       Patryk     Kamionek        201204 LA Basket Warszawa  1    Warszawa          31.01
8.03       Stanisław  Woliński        100904 MKS-MOS Wrocław     1A   Toruń             14.02
8.12       Bartosz    Gerega          190904 Piast Głogów        1h2  Toruń             14.02
8.12       Igor       Filar           250304 ZLKL Zielona Góra   2=A  Toruń             14.02
8.14       Amadou     Diallo          210405 Piast Głogów        1h1  Toruń             14.02

HJ / Skok wzwyż (2.28-2.20-2.10) EA & PZLA: 2.28
2.22       Norbert    Kobielski       280197 MKS Inowrocław      1    Toruń             20.02  2.29-20
2.21       Mateusz    Kołodziejski    220602 Zawisza Bydgoszcz   1c2  Toruń             06.02  2.10-20
2.20                  Kołodziejski                               1c2  Toruń             30.01
2.15       Sylwester  Bednarek        280489 RKS Łódź            11=  Banská Bystrica   02.02  2.33-17
2.12       Gracjan    Wiśniewski      160201 Zawisza Bydgoszcz   3    Toruń             20.02  2.05-19
2.12       Marcin     Jachym          140401 Resovia Rzeszów     4    Toruń             20.02  2.10-20
2.10       Sebastian  Moszczyński     250903 Podlasie Białystok  1    Białystok         23.01  2.04-20
2.10       Jakub      Hołub           130102 AZS UMCS Lublin     1    Lublin            23.01  2.06-18

PV / Skok o tyczce (5.70-5.30-5.00) EA & PZLA: 5.72
5.80       Piotr      Lisek           160892 OSOT Szczecin       2    Toruń             17.02  6.00-17
                      (5.40/1  5.60/1  5.72/1  5.80/3  5.87/xxx)
5.74                  Lisek                                      4    Liévin            09.02
                      (5.45/1  5.60/1  5.74/2  5.80/xxx)
5.72                  Lisek                                      4    Łódź              12.02
                      (5.40/1  5.60/2  5.72/2  5.80/xxx)
5.70                  Lisek                                      2=   Beograd           24.02
                      (5.40/1  5.60/1  5.70/2  5.80/xxx)
5.62                  Lisek                                      6    Düsseldorf        31.01
5.62       Robert     Sobera          190191 AZS-AWF Wrocław     4    Berlin            05.02  5.81-15
5.62                  Lisek                                      5    Berlin            05.02
5.60                  Sobera                                     5    Łódź              12.02
5.60                  Lisek                                      1    Toruń             21.02
5.47                  Lisek                                      8=   Karlsruhe         29.01
5.40       Paweł      Wojciechowski   060689 Zawisza Bydgoszcz   1    Toruń             30.01  5.90-19
5.40                  Wojciechowski                              7    Łódź              12.02
5.40                  Wojciechowski                              6    Toruń             17.02
5.40                  Sobera                                     2    Toruń             21.02
5.30                  Wojciechowski                              3    Toruń             21.02
                      (15/3)
5.07  NYR  Michał     Gawenda         150605 Skra Warszawa       1    Toruń             13.02  4.72-20
5.03       Paweł      Wiesiołek       130891 Warszawianka        H    Aubiere           24.01  5.10-20

LJ / Skok w dal (8.00-7.70-7.40) EA & PZLA: 8.05
7.68       Mateusz    Różański        110898 AZS PWSZ Tarnów     1    Toruń             21.02  7.80-20
7.64       Mateusz    Jopek           140296 AZS-AWF Wrocław     2    Toruń             21.02  7.56-20
7.51       Tomasz     Jaszczuk        090392 AZS-AWF Katowice    3    Toruń             21.02  7.98-17
7.48       Piotr      Tarkowski       100899 AZS-AWF Biała Podl. 4    Toruń             21.02  7.77-20
7.44       Paweł      Wiesiołek       130891 Warszawianka        H    Toruń             20.02  7.63-15

TJ / Trójskok (16.75-16.20-15.20) EA & PZLA: 16.95
16.67      Adrian     Świderski       270986 Śląsk Wrocław       1    Ostrava           03.02  16.75-15
16.62                 Świderski                                  1    Toruń             20.02
16.36                 Świderski                                  1    Toruń             12.02
16.05      Karol      Hoffmann        010689 AZS UMCS Lublin     2    Toruń             20.02  16.89-14
15.56      Krzysztof  Uwijała         271190 Sambor Tczew        2    Toruń             23.01  16.13-11
15.46      Filip      Sacha           250696 AZS-AWF Kraków      2    Toruń             30.01  15.06-19
15.34      Dawid      Krzemiński      050400 RLTL ZTE Radom      4    Toruń             20.02  15.23-20
15.21      Rafał      Sulwirski       160796 AZS-AWF Warszawa    1    Warszawa          30.01  15.36-19

SP / Pchnięcie kulą (20.50-19.00-16.50) EA & PZLA: 20.85
21.83      Michał     Haratyk         100492 Sprint Bielsko-B.   1    Łódź              12.02  21.65-19
                      (21.09  20.96  21.22  21.83    x    21.50)
21.47                 Haratyk                                    1    Toruń             17.02
                      (20.86  20.75  21.28    x    21.47    x  )
21.21                 Haratyk                                    1    Spała             06.02
                      (20.48  20.68  21.21  21.01  20.91  21.06)
20.77                 Haratyk                                    1    Toruń             21.02
                      (19.64  20.60    x    20.77    x    19.51)
20.54      Konrad     Bukowiecki      170397 Gwardia Szczytno    4    Toruń             17.02  22.00-18
                      (20.39  20.10  20.25  20.54    x      x  )
20.46                 Bukowiecki                                 1    Barcelona         06.02
20.45      Jakub      Szyszkowski     210891 AZS-AWF Katowice    2    Toruń             21.02  20.56-20
20.32                 Bukowiecki                                 3    Łódź              12.02
20.28                 Szyszkowski                                1    Warszawa          30.01
20.16                 Szyszkowski                                4    Łódź              12.02
20.05                 Szyszkowski                                3    Ostrava           03.02
20.00                 Szyszkowski                                1    Toruń             18.01
19.96                 Szyszkowski                                7    Toruń             17.02
19.91                 Haratyk                                    1    Spała             11.12
19.80                 Szyszkowski                                2    Spała             11.12
19.77                 Bukowiecki                                 3    Toruń             21.02
19.50                 Bukowiecki                                 1    Barcelona         08.02
19.13      Sebastian  Łukszo          290794 AZS UMCS Lublin     4    Toruń             21.02  19.45-20
19.10                 Łukszo                                     5    Łódź              12.02
                      (19/4)
18.96      Rafał      Kownatke        240385 LKS Ziemi Puckiej   5    Toruń             21.02  20.37-15
18.73      Szymon     Mazur           020998 Płomień Sosnowiec   6    Toruń             21.02  18.76-18
18.71      Andrzej    Gudro           080494 WLKS Nowe Iganie    6    Łódź              12.02  19.26-20
18.61      Jan        Parol           111195 WLKS Nowe Iganie    7    Toruń             21.02  19.19-19
17.65      Wojciech   Marok           120901 Jurand Szczytno     1    Aleksandrów       24.01  19.40j-20
17.63      Piotr      Goździewicz     230301 AZS-AWF Warszawa    8    Łódź              12.02  17.05-20
                      10
16.54      Michał     Walenda         280797 WLKS Nowe Iganie    7    Warszawa          30.01  17.79-20
16.51      Oskar      Kokoszewski     200100 Zawisza Bydgoszcz   11   Toruń             21.02  16.31-20
U-20 (6 kg) - 17.50
17.67      Damian     Rodziak         270103 Orkan Środa Wlkp.   1    Toruń             13.02
U-18 (5 kg) - 17.50
17.79      Jakub      Buchwald        120704 AZS PO Opole        1    Spała             31.01
U-16 (4 kg) - 17.50
18.26NR-15 Karol      Kijewski        101005 Gwardia Szczytno    1    Spała             11.12

WT / Rzut ciężarem (18.00)

Hep / Siedmiobój (5500-5000) EA: invited
6103       Paweł      Wiesiołek       130891 Warszawianka        1    Toruń             21.02  6050-20
                      (6.94-7.44-15.63-1.99 / 8.23-5.00-2:44.68)
5647       Rafał      Horbowicz       010498 Warszawianka        2    Toruń             21.02  5679-20
                      (7.35-7.08-14.86-2.02 / 8.23-4.60-2:53.09)
5536       Jacek      Chochorowski    180996 AZS PO Opole        3    Toruń             21.02  5391-20
                      (7.17-7.18-14.88-1.93 / 8.30-4.40-2:56.94)
5277       Patryk     Baran           220498 AZS-AWFiS Gdańsk    4    Toruń             21.02  5661-18
                      (7.02-6.91-13.84-1.93 / 8.52-4.40-3:10.46)
U-18 (5 kg / 91.4 cm)
5047       Patryk     Kamionek        201204 LA Basket Warszawa  1    Toruń             14.02
                      (7.19-6.72-13.04-1.86 / 8.08-3.60-3:00.17)

3000 mW / Chód 3000 m (12:00.0)
11:50.62+  Rafał      Augustyn        140584 Stal Mielec         1    Toruń             21.02  11:21.0+-10

5000 mW / Chód 5000 m (20:00.0-21:00.0)
19:36.85   Rafał      Augustyn        140584 Stal Mielec         1    Toruń             21.02  19:16.51-14
19:50.84   Dawid      Tomala          270889 AZS PO Opole        2    Toruń             21.02  19:13.16-13
19:52.45   Jakub      Jelonek         070785 Budowlani Częstoch. 3    Toruń             21.02  19:44.80-12
20:27.34   Łukasz     Niedziałek      150300 WLKS Iganie Nowe    4    Toruń             21.02  19:54.35-20
20:28.83   Rafał      Fedaczyński     031280 AZS UMCS Lublin     5    Toruń             21.02  19:35.67-12
20:30.25   Artur      Brzozowski      290385 AZS-AWF Katowice    6    Toruń             21.02  19:44.57-19
20:41.16   Mateusz    Nowak           060596 Skoczek Skoki       7    Toruń             21.02  21:58.76-14

4x200 m (1:30.0)
1:26.51    AZS-AWF Katowice                                      1r1  Toruń             21.02  NR 1:26.08-84
           (Przemysław Kozłowski, Jacek Majewski, Paweł Dzida, Bartosz Taradaj)
1:26.71    OŚ AZS Poznań                                         2r1  Toruń             21.02
           (Patryk Wykrota, Robert Bryliński, Mateusz Siuda, Mikołaj Buzała)
1:28.30    KS Podlasie Białystok                                 3r1  Toruń             21.02
           (Artur Łęczycki, Radosław Sacharczuk, Maksymilian Klepacki, Damian Czykier)

4x400 m (3:15.0) EA: invited

4x400 m MIX (3:30.0)
3:24.15 NR OŚ AZS Poznań                                         1r1  Toruń             21.02  NR 3:27.20-18
           (Adrianna Janowicz-Półtorak, Tymoteusz Zimny, Patrycja Wyciszkiewicz-Zawadzka, Jakub Olejniczak)
3:26.59    AZS UMCS Lublin                                       2r1  Toruń             21.02
           (Cezary Mirosław, Wiktoria Drozd, Maciej Hołub, Agata Wasiluk)
3:27.67    AZS-AWF Katowice                                      1r2  Toruń             21.02
           (Jacek Majewski, Julia Korzuch, Karolina Łozowska, Adam Paździerz)

Terminy uzyskiwania wskaźników PZLA: 01.01.2021 – 24.02.2021