POLAND (indoor) / POLSKA (hala) '2021

WOMEN / KOBIETY as at: 24.02.2021 MEN / MĘŻCZYŹNI
All corrections please send to / Uwagi proszę kierować do Zbigniew Jonik

50 m (6.40-6.60)

60 m (7.45-7.65) EA: 7.40; PZLA: 7.32
7.10       Ewa        Swoboda         260797 AZS-AWF Katowice    1    Toruń             20.02  7.07-16
7.16                  Swoboda                                    3    Toruń             17.02
7.21       Anna       Kiełbasińska    260690 SKLA Sopot          1    Toruń             30.01  7.23-18
7.22                  Swoboda                                    1    Łódź              12.02
7.22                  Swoboda                                    1h1  Toruń             20.02
7.23                  Swoboda                                    1h1  Łódź              12.02
7.23                  Swoboda                                    2h2  Toruń             17.02
7.24       Pia        Skrzyszowska    200401 AZS-AWF Warszawa    1h4  Toruń             23.01  7.32-20
7.25                  Skrzyszowska                               1    Toruń             23.01
7.25       Marika     Popowicz-Drapała280488 Zawisza Bydgoszcz   1h1  Toruń             30.01  7.20-16
7.25                  Popowicz-Drapała                           2    Toruń             30.01
7.29                  Popowicz-Drapała                           1h3  Toruń             20.02
7.32       Katarzyna  Sokólska        230893 Zawisza Bydgoszcz   1    Toruń             06.02  7.30-20
7.33                  Kiełbasińska                               1h2  Toruń             30.01
7.33                  Sokólska                                   4    Łódź              12.02
7.34       Klaudia    Adamek          220399 Gwardia Piła        2    Toruń             20.02  7.37-18
7.35                  Sokólska                                   1h3  Toruń             23.01
7.35                  Adamek                                     1h3  Toruń             30.01
7.35                  Adamek                                     3    Toruń             30.01
7.35                  Adamek                                     2h1  Ostrava           03.02
7.35                  Popowicz-Drapała                           6    Łódź              12.02
7.35                  Popowicz-Drapała                           3    Toruń             20.02
7.36                  Sokólska                                   2    Toruń             23.01
7.37       Paulina    Paluch          031298 AZS-AWF Warszawa    3    Toruń             23.01  7.45-20
7.37                  Adamek                                     4    Toruń             23.01
7.37       Jagoda     Mierzyńska      030898 AZS-AWF Wrocław     4    Toruń             20.02  7.44-20
7.38                  Adamek                                     3    Ostrava           03.02
7.38                  Popowicz-Drapała                           3h1  Łódź              12.02
7.39                  Adamek                                     2h3  Toruń             23.01
7.39       Magdalena  Stefanowicz     210900 AZS-AWF Katowice    2h1  Toruń             30.01  7.32-18
7.39                  Sokólska                                   1h4  Toruń             30.01
7.40                  Stefanowicz                                1h1  Toruń             23.01
7.40       Paulina    Guzowska        170600 AZS-AWF Katowice    1h2  Toruń             23.01  7.51-20
7.40                  Stefanowicz                                4    Toruń             30.01
7.40                  Sokólska                                   5    Toruń             30.01
7.40                  Sokólska                                   1h2  Toruń             06.02
7.40       Ewa        Ochocka         170196 AZS-AWF Wrocław     2    Toruń             06.02  7.47-16
7.40                  Paluch                                     1    Spała             06.02
7.40                  Sokólska                                   3h2  Łódź              12.02
7.40                  Stefanowicz                                6    Toruń             17.02
7.40       Alicja     Struzik         090601 Stal Mielec         7    Toruń             17.02  7.57-20
7.40                  Stefanowicz                                5    Toruń             20.02
7.41                  Sokólska                                   1h2  Toruń             20.02
7.41                  Sokólska                                   6    Toruń             20.02
7.42       Kamila     Ciba            290395 AZS Poznań          2h2  Toruń             30.01  7.36-18
7.42                  Paluch                                     7    Łódź              12.02
7.42                  Adamek                                     8    Toruń             17.02
7.42                  Adamek                                     2h1  Toruń             20.02
7.42                  Guzowska                                   2h2  Toruń             20.02
7.43                  Guzowska                                   5    Toruń             23.01
7.43                  Ochocka                                    6    Toruń             30.01
7.43                  Ciba                                       7    Toruń             30.01
7.43                  Ciba                                       3    Toruń             06.02
7.43                  Stefanowicz                                4h1  Łódź              12.02
7.43                  Paluch                                     4h2  Łódź              12.02
7.43                  Guzowska                                   7    Toruń             20.02
7.44                  Paluch                                     2h1  Toruń             23.01
7.44                  Stefanowicz                                6    Toruń             23.01
7.45                  Guzowska                                   2h4  Toruń             30.01
7.45                  Ochocka                                    2h2  Toruń             06.02
7.45                  Stefanowicz                                4    Toruń             06.02
7.45                  Stefanowicz                                3h2  Toruń             17.02
                      (61/13)
7.51       Martyna    Seń             080805 Agros Zamość        1h6y Toruń             23.01  7.98-19
7.51       Adriana    Gąsior          201001 AZS-AWF Wrocław     6    Toruń             06.02  7.63-19
7.52       Marlena    Gola            080698 Podlasie Białystok  3h3  Toruń             23.01  7.48-20
7.52       Karolina   Młodawska       041096 KKL Kielce          1    Łódź              23.01  7.52-20
7.52       Izabela    Jastrząb        100200 Agros Chełm         2    Spała             06.02  8.15-18
7.53       Dorota     Puzio           300403 Start Długołęka     1A   Toruń             13.02  7.63-20
7.54       Wiktoria   Grzyb           141097 MKL Szczecin        3h4  Toruń             30.01  7.71-19
7.55       Monika     Farasiewicz     200202 AZS-AWFiS Gdańsk    1-j  Toruń             06.02  7.75-20
                      20
7.56       Magdalena  Niemczyk        250303 Tiki-Taka Kolbuszowa1A   Mielec            23.01  7.67-19
7.57       Julia      Polak           090501 ROW Rybnik          1    Spała             31.01  7.54-20
7.58       Magdalena  Brendel         170900 AZS-AWF Katowice    4r1  Toruń             18.01  7.65-18
7.58       Alicja     Potasznik       240400 AZS UWM Olsztyn     5h2  Toruń             20.02  7.60-19
7.59       Justyna    Paluch          280297 AZS-AWF Warszawa    4h3  Toruń             23.01  7.76-20
7.59       Magdalena  Miękińska       051099 AZS-AWF Kraków      2h3  Toruń             30.01  7.51-20
7.59       Dominika   Małkowska       070302 Zawisza Bydgoszcz   2-j  Toruń             06.02  7.55-20
7.62       Agata      Forkasiewicz    130194 AZS-AWF Wrocław     4h1  Toruń             23.01  7.28-17
7.63       Ada        Kołodziej       240395 AZS-AWF Warszawa    5r1  Toruń             18.01  7.52-20
7.63       Marta      Zimna           280202 Orkan Września      2-j  Toruń             23.01  7.77-20
                      30
7.63       Martyna    Lüdtke          130203 MKS-MOS Wrocław     3-j  Toruń             30.01  7.88-20
7.64       Zuzanna    Borzewska       261101 MKL Toruń           5h1  Toruń             23.01  7.60-20
7.65       Klaudia    Wojtunik        150599 AZS Łódź            2h2  Łódź              23.01  7.85-19

200 m (23.70-24.60)
23.76      Paulina    Guzowska        170600 AZS-AWF Katowice    1    Toruń             21.02  24.39-20
23.80      Izabela    Jastrząb        100200 Agros Chełm         1h3  Toruń             21.02  25.04-20
23.86      Anna       Kiełbasińska    260690 SKLA Sopot          1r1  Toruń             30.01  23.12-18
23.96      Marlena    Gola            080698 Podlasie Białystok  2h1  Toruń             21.02  23.64-20
24.01      Kinga      Gacka           251001 BKS Bydgoszcz       1h2  Toruń             21.02  24.40-19
24.02      Paulina    Paluch          031298 AZS-AWF Warszawa    2r1  Toruń             30.01  24.46-20
24.12      Martyna    Kotwiła         130199 RLTL ZTE Radom      1h4  Toruń             21.02  23.71-19
24.14      Justyna    Święty-Ersetic  031292 AZS-AWF Katowice    1r1  Toruń             12.02  23.64-20
24.20      Kamila     Ciba            290395 AZS Poznań          2r2  Toruń             30.01  24.42-18
24.20      Agata      Forkasiewicz    130194 AZS-AWF Wrocław     2h4  Toruń             21.02  23.63-16
                      10
24.24      Olga       Pietrzak        161298 AZS-AWFiS Gdańsk    2r2  Toruń             23.01  24.10-20
24.27      Marta      Zimna           280202 Orkan Września      1A   Toruń             14.02  25.51-20
24.29      Nikola     Horowska        030101 Nadodrze Powodowo   3h1  Toruń             21.02  24.80-20
24.30      Alicja     Struzik         090601 Stal Mielec         3h4  Toruń             21.02  24.78-20
24.35      Małgorzata Hołub-Kowalik   301092 AZS UMCS Lublin     1r2  Toruń             12.02  24.63-16
24.35      Magdalena  Brendel         170900 AZS-AWF Katowice    2h2  Toruń             21.02  25.03-19
24.39      Magdalena  Stefanowicz     210900 AZS-AWF Katowice    2h3  Toruń             21.02  24.08-19
24.45      Magdalena  Niemczyk        250303 Tiki-Taka Kolbuszowa2A   Toruń             14.02  24.92-20
24.55      Alicja     Potasznik       240400 AZS UWM Olsztyn     3h3  Toruń             21.02  24.39-19
24.56      Aleksandra Piotrowska      011104 Wda Świecie         1A   Toruń             14.02  24.87-20
                      20
24.57      Patr.Wyciszkiewicz-Zawadzka080194 AZS Poznań          1r1  Toruń             06.02  24.31-14
24.60      Julia      Dziamska        270903 Juvenia Puszczykowo 1r1j Toruń             06.02  24.99-20

300 m (40.00)
37.32      Justyna    Święty-Ersetic  031292 AZS-AWF Katowice    1r1  Toruń             12.02  37.39-18
37.33 NJR  Kornelia   Lesiewicz       140803 AZS-AWF Gorzów      1r1  Toruń             06.02  38.00-20
37.47      Natalia    Kaczmarek       170198 AZS-AWF Wrocław     1r2  Toruń             12.02  37.99-18
37.88      Kinga      Gacka           251001 BKS Bydgoszcz       1r1  Toruń             30.01  38.80-18
37.96      Małgorzata Hołub-Kowalik   301092 AZS UMCS Lublin     2r2  Toruń             12.02  38.08-14
38.06      Patr.Wyciszkiewicz-Zawadzka080194 AZS Poznań          2r1  Toruń             06.02  37.67-18
38.43      Aleksandra Gaworska        071195 AZS-AWF Kraków      3r2  Toruń             12.02  38.01-18
38.80      Karolina   Łozowska        280599 AZS-AWF Katowice    2r1  Toruń             12.02  38.33-20
39.01      Olga       Pietrzak        161298 AZS-AWFiS Gdańsk    1r1  Toruń             18.01  -0-
39.01      Weronika   Chojka          190697 AZS-AWF Wrocław     1r2  Toruń             18.01  40.68-20
                      10
39.03      Wiktoria   Drozd           200901 AZS UMCS Lublin     1r1  Spała             31.01  40.00-20
39.09      Agata      Wasiluk         071200 AZS UMCS Lublin     2r1  Spała             31.01  41.15-20
39.10      Julia      Korzuch         271295 AZS-AWF Katowice    1r1  Toruń             23.01  39.45-20
39.11      Karolina   Cuber           200597 AZS-AWF Karków      1r3  Toruń             30.01  41.66-19
39.17      Natalia    Widawska        151299 AZS-AWF Wrocław     3r1  Toruń             12.02  39.51-20
39.25      Mariola    Karaś           041296 AZS-AWF Kraków      2r1  Toruń             30.01  38.97-18
39.40      Aleksandra Wsołek          150901 AZS-AWF Kraków      1r2  Toruń             30.01  40.56-19
39.43      Blanka     Zapora          021101 SKLA Sopot          1r2  Toruń             06.02  40.06-20
39.45      Maja       Matyśkiewicz    280304 Czempion Bełchatów  1h3  Toruń             13.02  42.00-19
39.51      Aleksandra Jaźwińska       111298 AZS-AWF Katowice    2r2  Toruń             06.02  39.78-20
                      20
39.70      Dominika   Morek           220196 BKS Bydgoszcz       3r1  Toruń             06.02  38.91-19
39.82      Anna Maria Gryc            161099 AZS-AWF Warszawa    1r3  Toruń             06.02  -0-
39.97      Natalia    Duchnowska      130896 AZS-AWF Warszawa    3r2  Toruń             06.02  41.43-16
39.98      Julia      Sokołowska      260100 Ursynów Warszawa    4r2  Toruń             06.02  -0-
40.00      Aneta      Lemiesz         170181 LT Warszawa         2r2  Toruń             18.01  41.45-20

400 m (53.50-55.75) EA: 53.75; PZLA: 53.00
51.80      Justyna    Święty-Ersetic  031292 AZS-AWF Katowice    2r2  Toruń             17.02  51.37-20
52.02                 Święty-Ersetic                             1    Toruń             21.02
52.56 NJR  Kornelia   Lesiewicz       140803 AZS-AWF Gorzów      2    Toruń             21.02  -0-
52.74      Małgorzata Hołub-Kowalik   301092 AZS UMCS Lublin     4r2  Toruń             17.02  52.57-18
52.82      Natalia    Kaczmarek       170198 AZS-AWF Wrocław     1h4  Toruń             20.02  53.30-18
52.86                 Hołub-Kowalik                              3    Toruń             21.02
52.97 NJR             Lesiewicz                                  1A   Toruń             14.02
52.98                 Kaczmarek                                  4    Toruń             21.02
53.29      Patr.Wyciszkiewicz-Zawadzka080194 AZS Poznań          1r1  Toruń             12.02  52.51-17
53.29                 Kaczmarek                                  2r1  Toruń             17.02
53.36                 Lesiewicz                                  2h4  Toruń             20.02
53.38                 Wyciszkiewicz-Zawadzka                     1h1  Toruń             20.02
53.50                 Wyciszkiewicz-Zawadzka                     5    Toruń             21.02
                      (13/5)
53.53      Aleksandra Gaworska        071195 AZS-AWF Kraków      2h1  Toruń             20.02  52.63-18
54.17      Kinga      Gacka           251001 BKS Bydgoszcz       2r1  Toruń             12.02  58.74-17
54.28      Julia      Korzuch         271295 AZS-AWF Katowice    1r2  Toruń             06.02  55.13-20
54.61      Joanna     Linkiewicz      020590 AZS-AWF Wrocław     3h1  Toruń             20.02  53.41-18
54.69      Karolina   Łozowska        280599 AZS-AWF Katowice    3h4  Toruń             20.02  54.34-20
                      10
54.79      Natalia    Widawska        151299 AZS-AWF Wrocław     2r2  Toruń             06.02  55.58-20
54.83      Anna       Pałys           020395 AZS-AWF Wrocław     2r1  Toruń             06.02  53.88-18
55.01      Mariola    Karaś           041296 AZS-AWF Kraków      3h2  Toruń             20.02  54.41-18
55.05      Natalia    Wosztyl         280899 RLTL ZTE Radom      3r1  Toruń             06.02  53.95-20
55.20      Agata      Kołakowska      020897 AZS-AWFiS Gdańsk    3r2  Toruń             06.02  55.65-20
55.24      Wiktoria   Drozd           200901 AZS UMCS Lublin     4r1  Toruń             12.02  55.74-20
55.33      Weronika   Chojka          190697 AZS-AWF Wrocław     1r2  Toruń             30.01  56.90-20
55.39 WR40 Aneta      Lemiesz         170181 LT Warszawa         1r1  Spała             06.02  53.12-07
55.41      Agata      Wasiluk         071200 AZS UMCS Lublin     2r1  Spała             06.02  57.98-20
55.69      Karolina   Cuber           200597 AZS-AWF Karków      3r1  Spała             06.02  55.11-20
                      20
55.69      Anna Maria Gryc            161099 AZS-AWF Warszawa    1r2  Toruń             12.02  -0-
55.71      Aleksandra Formella        271001 SKLA Sopot          1r3  Toruń             06.02  -0-

500 m (1:15.0)

600 m (1:32.0)
1:29.42    Kornelia   Lesiewicz       140803 AZS-AWF Gorzów      1r1  Toruń             18.01  1:36.29-20
1:29.89+   Angelika   Cichocka        100188 SKLA Sopot          1    Toruń             12.02  1:32.19-08
1:31.25    Aneta      Lemiesz         170181 LT Warszawa         2r1  Toruń             18.01  1:28.18-07
1:32.09+   Anna       Wielgosz        091193 Resovia Rzeszów     1    Toruń             21.02  1:34.56-18

800 m (2:05.0-2:10.0) EA: 2:05.50; PZLA: 2:03.00
2:00.42    Joanna     Jóźwik          300191 AZS-AWF Katowice    2    Toruń             17.02  1:59.29-17
2:01.07    Angelika   Cichocka        100188 SKLA Sopot          5    Toruń             17.02  2:00.37-14
2:01.90               Jóźwik                                     1    Toruń             21.02
2:02.12               Cichocka                                   2    Toruń             21.02
2:02.19               Jóźwik                                     3r1  Metz              06.02
2:02.72               Cichocka                                   1    Toruń             12.02
2:02.97               Jóźwik                                     1B   Liévin            09.02
2:03.41    Anna       Wielgosz        091193 Resovia Rzeszów     3    Toruń             21.02  2:03.79-17
2:03.85    Martyna    Galant          260195 AZS Poznań          6    Toruń             17.02  2:03.47-17
2:03.88               Cichocka                                   3B   Liévin            09.02
2:04.97               Galant                                     1r1  Spała             06.02
                      (11/4)
2:05.31    Eliza      Megger          290899 LKS Pszczyna        2r1  Spała             06.02  -0-
2:06.43    Klaudia    Kazimierska     030901 Vectra Włocławek    1r1  Toruń             30.01  -0-
2:06.45    Milena     Korbut          080800 AZS-AWF Katowice    3r1  Spała             06.02  2:10.76-18
2:07.06    Aneta      Lemiesz         170181 LT Warszawa         4    Toruń             21.02  2:01.32-07
2:07.21    Joanna     Bekus           061197 AZS Poznań          4    Toruń             12.02  2:06.67-20
2:07.53    Weronika   Lizakowska      021198 Remus Kościerzyna   5    Toruń             12.02  2:11.76-17
                      10
2:07.68    Beata      Topka           200199 Talex Borzytuchom   2r1  Toruń             30.01  2:09.44-18
2:07.97    Paulina    Kaczyńska       240791 Pomorze Stargard    3r1  Toruń             30.01  2:12.70-15
2:09.08    Katarzyna  Chryczyk        300595 AZS-AWF Kraków      5r1  Toruń             30.01  2:07.93-20
2:09.53    Agnieszka  Dybka           070200 Resovia Rzeszów     7    Toruń             12.02  2:16.38-18

1000 m (2:45.0)
2:44.11    Eliza      Megger          290899 LKS Pszczyna        1    Spała             31.01  2:50.15-16
2:44.95    Weronika   Lizakowska      021198 Remus Kościerzyna   2    Spała             31.01  2:47.92-19

1500 m (4:18.0-4:30.0) EA: 4:17.00 - PZLA: 4:12.00
4:11.55    Martyna    Galant          260195 AZS Poznań          3    Luxembourg        13.02  4:11.03-20
4:14.92    Klaudia    Kazimierska     030901 Vectra Włocławek    1r1  Toruń             06.02  -0-
4:17.12               Galant                                     4    Ostrava           03.02
4:17.17    Beata      Topka           200199 Talex Borzytuchom   2r1  Toruń             06.02  4:21.80-19
4:20.80    Aleksandra Płocińska       051099 Kondycja Piaseczno  3r1  Toruń             06.02  4:35.76-20
4:21.20    Katarzyna  Broniatowska    220290 AZS-AWF Kraków      7    Ostrava           03.02  4:09.01-14
4:22.13    Weronika   Lizakowska      021198 Remus Kościerzyna   4r1  Toruń             06.02  4:25.48-19
4:24.53    Eliza      Megger          290899 LKS Pszczyna        3    Toruń             20.02  -0-
4:25.70    Olimpia    Breza           140202 Remus Kościerzyna   5r1  Toruń             06.02  -0-
4:25.99    Patrycja   Kapała          260397 AZS-AWF Katowice    1r2  Toruń             06.02  -0-
4:27.68    Mariola    Baranowska      161193 Żak Biała Podlaska  1r1  Spała             06.02  -0-
                      10
4:28.25    Anna       Hrycyk          110703 Sztorm Kołobrzeg    2r1  Spała             06.02  -0-
4:28.77    Monika     Dubiella        020500 LLKS ZK Skórcz      1    Toruń             12.02  -0-
4:29.41    Katarzyna  Chryczyk        300595 AZS-AWF Kraków      7    Toruń             20.02  4:25.05-20

mile / mila (4:50.0)
4:35.88    Aneta      Konieczek       080697 Nadodrze Powodowo   6    Fayetteville      13.02  4:48.23OT-20

2000 m (6:15.0)
5:52.26    Klaudia    Kazimierska     030901 Vectra Włocławek    1r1  Toruń             23.01  6:09.02-18
5:52.39    Beata      Topka           200199 Talex Borzytuchom   2r1  Toruń             23.01  6:02.65-18
5:53.63    Paulina    Kaczyńska       240791 Pomorze Stargard    3r1  Toruń             23.01  6:08.79-14
5:54.53    Weronika   Lizakowska      021198 Remus Kościerzyna   4r1  Toruń             23.01  6:06.10-18
5:55.88    Anna       Bańkowska       310390 Podlasie Białystok  5r1  Toruń             23.01  -0-
5:56.91NJR Olimpia    Breza           140202 Remus Kościerzyna   6r1  Toruń             23.01  6:06.22-19
6:05.63    Magdalena  Nitychoruk      241092 Piast Gliwice       1    Spała             31.01  6:05.88-19
6:07.09    Patrycja   Kapała          260397 AZS-AWF Katowice    7r1  Toruń             23.01  6:14.55-18
6:10.57    Oliwia     Sarnecka        201201 MKL Szczecin        8r1  Toruń             23.01  -0-

3000 m (9:15.0-9:45.0) EA: 9:10.00; PZLA: 9:02.00
9:13.89    Beata      Topka           200199 Talex Borzytuchom   6    Toruń             17.02  9:29.13-19
9:16.22    Paulina    Kaczyńska       240791 Pomorze Stargard    7    Toruń             17.02  9:22.37-16
9:18.60    Kinga      Królik          260999 Azymut Pabianice    2    Toruń             21.02  -0-
9:19.32    Weronika   Lizakowska      021198 Remus Kościerzyna   3    Toruń             21.02  -0-
9:21.37    Katarzyna  Broniatowska    220290 AZS-AWF Kraków      4    Toruń             21.02  9:02.19-17
9:23.79    Patrycja   Kapała          260397 AZS-AWF Katowice    5    Toruń             21.02  9:45.85-19
9:28.46    Oliwia     Wawrzyniak      150702 Energetyk Poznań    1    Toruń             14.02  -0-
9:28.86    Natalia    Bielak          100502 SMS Szklarska Por.  2    Toruń             14.02  10:10.67-20
9:30.11    Anna       Hrycyk          110703 Sztorm Kołobrzeg    3    Toruń             14.02  -0-
9:37.18    Julia      Afelt           061199 Zawisza Bydgoszcz   6    Toruń             21.02  -0-
                      10
9:41.06    Milena     Pyka            270200 Płomień Sosnowiec   7    Toruń             21.02  10:00.02-18

5000 m (17:30.0)

50 mH / 50 m ppł. (7.54)

60 mH / 60 m ppł. (8.45-8.65) EA: 8.25; PZLA: 8.14
7.96       Karolina   Kołeczek        150193 AZS UMCS Lublin     1    Toruń             20.02  8.03-19
7.98                  Kołeczek                                   2    Toruń             17.02
7.98       Pia        Skrzyszowska    200401 AZS-AWF Warszawa    2    Toruń             20.02  8.05-20
8.00                  Skrzyszowska                               3    Toruń             17.02
8.01                  Kołeczek                                   2    Łódź              12.02
8.01                  Kołeczek                                   2h1  Toruń             17.02
8.02                  Skrzyszowska                               1    Ostrava           03.02
8.05                  Kołeczek                                   2h1  Łódź              12.02
8.08                  Skrzyszowska                               4    Metz              06.02
8.09                  Skrzyszowska                               3h1  Toruń             17.02
8.11                  Skrzyszowska                               1h1  Metz              06.02
8.13                  Skrzyszowska                               1h1  Ostrava           03.02
8.13                  Kołeczek                                   1h3  Toruń             20.02
8.15                  Skrzyszowska                               5h1  Karlsruhe         29.01
8.16                  Skrzyszowska                               7h1  Liévin            09.02
8.17                  Skrzyszowska                               1h2  Toruń             20.02
8.18       Klaudia    Siciarz         150398 AZS-AWF Kraków      2h1  Ostrava           03.02  7.95-19
8.19       Angelika   Węgierska       120494 Sprinterki Poznań   1A   Ancona            30.01  8.23-20
8.20       Klaudia    Wojtunik        150599 AZS Łódź            1h1  Toruń             20.02  8.25-20
8.20                  Wojtunik                                   3    Toruń             20.02
8.21                  Wojtunik                                   6    Ostrava           03.02
8.22                  Wojtunik                                   5h1  Toruń             17.02
8.22                  Wojtunik                                   7    Toruń             17.02
8.23                  Wojtunik                                   3h1  Łódź              12.02
8.24                  Węgierska                                  1h1  Ancona            23.01
8.25                  Węgierska                                  2h1  Ancona            30.01
8.26                  Wojtunik                                   4    Łódź              12.02
8.27                  Wojtunik                                   1    Łódź              23.01
8.28                  Węgierska                                  2A   Ancona            23.01
8.29       Zuzanna    Hulisz          150799 MKL Toruń           4    Toruń             20.02  8.47-20
8.30                  Wojtunik                                   1h-  Łódź              23.01
8.31                  Wojtunik                                   5h2  Ostrava           03.02
8.33                  Węgierska                                  2    Ancona            20.02
8.34                  Hulisz                                     6    Łódź              12.02
8.35                  Węgierska                                  1h3  Ancona            20.02
8.36                  Hulisz                                     1    Toruń             23.01
8.36                  Hulisz                                     1    Toruń             30.01
8.36                  Hulisz                                     2h1  Toruń             20.02
8.37                  Hulisz                                     1h-  Toruń             23.01
8.37                  Wojtunik                                   1h-  Toruń             30.01
8.38       Monika     Kiepura         190800 AZS-AWF Kraków      1r1  Toruń             18.01  8.47-20
8.38                  Hulisz                                     4h2  Łódź              12.02
8.39       Weronika   Nagięć          270602 AZS-AWF Kraków      1-j  Toruń             30.01  8.41-20
8.39                  Kiepura                                    1h-  Spała             06.02
8.40                  Kiepura                                    2    Toruń             30.01
8.40                  Nagięć                                     1A   Toruń             14.02
8.42                  Nagięć                                     1-j  Spała             06.02
8.44                  Kiepura                                    2    Łódź              23.01
8.44       Anna       Szymańska       050399 Skra Warszawa       1    Spała             06.02  8.37-19
8.45                  Nagięć                                     2r1  Toruń             18.01
8.45                  Hulisz                                     2h-  Toruń             30.01
8.45                  Szymańska                                  2h3  Toruń             20.02
8.45                  Szymańska                                  5    Toruń             20.02
8.45                  Nagięć                                     6    Toruń             20.02
                      (54/9)
8.46       Martyna    Skierkowska     050100 AZS-AWF Warszawa    3h3  Toruń             20.02  8.44-20
                      10
8.50       Adrianna   Sułek           030499 Zawisza Bydgoszcz   2h-  Toruń             23.01  8.52-18
8.53       Marika     Majewska        050502 Orkan Września      2-j  Toruń             30.01  8.54-20
8.54       Alicja     Sielska         120703 Wisła Puławy        2A   Toruń             14.02  8.80y-20
8.57       Anna       Wojcieszek      160391 AZS-AWF Warszawa    6h2  Łódź              12.02  8.59-20
8.59       Aleksandra Kiryluk         021101 Podlasie Białystok  3h1  Toruń             20.02  8.45-20
8.61       Paulina    Ligarska        090496 SKLA Sopot          P    Toruń             20.02  8.69-20
8.63       Weronika   Barcz           281002 AZS Łódź            1h2j Spała             06.02  8.80y-18
8.64       Karolina   Gajewska        140201 AZS-AWF Kraków      4h3  Toruń             20.02  8.92-19
U-18 (76.2cm)
8.52       Maja       Olszak          300704 Górnik Wałbrzych    1A   Toruń             14.02
8.53       Kamila     Stempkowska     060904 Drwęca Nowe Miasto  1    Toruń             30.01
8.65       Zuzanna    Gozdera         040704 Wisła Puławy        1h2  Toruń             14.02

HJ / Skok wzwyż (1.90-1.84-1.74) EA & PZLA: 1.96
1.85       Kamila     Lićwinko        220386 Podlasie Białystok  1    Toruń             30.01  2.02-15
1.85       Wiktoria   Miąso           141101 Resovia Rzeszów     1    Spała             06.02  1.84-20
1.84                  Lićwinko                                   2    Łódź              12.02
1.84                  Miąso                                      6    Łódź              12.02
1.83       Adrianna   Sułek           030499 Zawisza Bydgoszcz   P    Tallinn           07.02  1.83-18
1.80       Paulina    Borys           140598 SKLA Sopot          2=   Toruń             30.01  1.87-16
1.80       Paulina    Ligarska        090496 SKLA Sopot          P    Toruń             20.02  1.80-19
1.78       Hanna      Grabowska       120605 AML Słupsk          1-y  Toruń             30.01  1.73-20
1.78       Julia      Dutkiewicz      160398 Stal Ostrów Wlkp.   3    Toruń             21.02  1.70-18
1.74       Aleksandra Jankowska       150802 Podlasie Białystok  1    Toruń             14.02  1.68-20
1.74       Patrycja   Skoczylas       040299 RKS Łódź            5    Toruń             21.02  1.80-17
1.74       Aneta      Rydz            300394 RLTL ZTE Radom      6    Toruń             21.02  1.82-11
                      10

PV / Skok o tyczce (4.50-4.00-3.80) EA & PZLA: 4.61
4.20       Naama      Bernstein (ISR) 180893 AZS PO Opole        1c1  Toruń             23.01  4.25-20
4.10                  Bernstein                                  1    Łódź              17.01
4.10                  Bernstein                                  1    Toruń             12.02
4.10                  Bernstein                                  1    Toruń             20.02
4.05                  Bernstein                                  1    Bydgoszcz         16.01
4.00       Anna       Łyko            300501 AZS-AWF Wrocław     2    Łódź              17.01  4.11-18
4.00                  Łyko                                       1    Łódź              24.01
4.00                  Łyko                                       1    Łódź              29.01
4.00                  Bernstein                                  1c2  Toruń             06.02
4.00                  Łyko                                       1c2  Spała             06.02
4.00       Michal     Tocker (ISR)    311200 Zawisza Bydgoszcz   2    Toruń             12.02  4.10-19
4.00       Maja       Chamot          161003 MKS Ustroń          1    Toruń             14.02  3.70-20
4.00                  Łyko                                       2    Toruń             20.02
4.00       Victoria   Kalitta         130801 Zawisza Bydgoszcz   3    Toruń             20.02  4.00-20
                      (14/5)
3.96 NR-15 Lilly      Nichols         230306 SKLA Sopot          1c12 Belton            02.01  3.78-20
3.90       Emilia     Kusy            091298 SKLA Sopot          3c2  Toruń             06.02  4.10-20
3.90       Kinga      Górny           260402 MKS Ustroń          2    Toruń             14.02  3.70-20
3.82       Agata      Boraczyńska     100301 Warszawianka        1    Gdańsk            30.01  3.92-20
3.80       Maria      Bartel          201004 AZS-AWFiS Gdańsk    1-y  Toruń             12.02  3.62-20
                      10
3.80       Milena     Lipińska        050399 OSOT Gdańsk         8    Toruń             20.02  3.80-20
3.80       Maja       Szymanek        050700 AZS-AWF Warszawa    9    Toruń             20.02  3.70-18

LJ / Skok w dal (6.50-6.30-5.95) EA & PZLA: 6.80
6.34       Magdalena  Żebrowska       290596 Podlaskie Białystok 1    Białystok         07.02  6.27-20
6.33       Anna       Matuszewicz     050403 MKL Toruń           1    Toruń             13.02  5.91-20
6.30                  Żebrowska                                  1    Toruń             21.02
6.23       Joanna     Kuryło          160895 AZS-AWF Wrocław     1    Toruń             23.01  6.26-19
6.20       Roksana    Jędraszak       280502 MKL Jarocin         1    Toruń             30.01  6.16-20
6.20       Nikola     Horowska        030101 Nadodrze Powodowo   2    Toruń             30.01  5.79-20
6.18       Karolina   Młodawska       041096 KKL Kielce          2    Toruń             21.02  6.45-20
6.17       Adrianna   Szóstak         020396 AZS Poznań          3    Toruń             21.02  6.19-20
6.15       Sandra     Sikorska        310500 AZS-AWF Warszawa    2    Toruń             23.01  6.06-20
6.09       Ada        Kołodziej       240395 AZS-AWF Warszawa    5    Toruń             21.02  5.36-13
6.08       Adrianna   Sułek           030499 Zawisza Bydgoszcz   P    Toruń             20.02  6.08-18
                      10
6.07       Paulina    Ligarska        090496 SKLA Sopot          2    Toruń             18.01  5.87-20
6.00       Katarzyna  Bargielska      250899 AZS-AWF Biała Podl. 1    Lublin            23.01  5.91-20
5.98       Natalia    Benedykcińska   220100 Stal Ostrów Wlkp.   7    Toruń             21.02  6.10-19

TJ / Trójskok (13.85-13.00-12.50) EA & PZLA: 14.30
13.56      Adrianna   Szóstak         020396 AZS Poznań          1    Toruń             20.02  13.46-20
13.55                 Szóstak                                    5    Toruń             17.02
13.55      Agnieszka  Bednarek        140698 AZS Łódź            6    Toruń             17.02  12.75-20
13.48                 Szóstak                                    1    Toruń             23.01
13.46                 Szóstak                                    1    Toruń             06.02
13.40      Karolina   Młodawska       041096 KKL Kielce          1    Łódź              30.01  -0-
13.30                 Bednarek                                   1    Aleksandrów       29.01
13.17                 Bednarek                                   2    Toruń             20.02
13.14                 Młodawska                                  3    Toruń             20.02
13.13      Aleksandra Nowakowska      230498 RKS Łódź            1    Toruń             30.01  -0-
13.12                 Bednarek                                   1    Toruń             12.02
                      (11/4)
12.92      Julia      Wyrwas          050203 Lubusz Słubice      1    Toruń             14.02  12.00-20
12.73      Joanna     Mosiek          160202 Kadet Rawicz        2    Toruń             14.02  12.52-20
12.59      Paulina    Szablewska      260498 RKS Łódź            2    Toruń             23.01  12.23-19

SP / Pchnięcie kulą (17.50-15.75-14.00) EA & PZLA: 18.20
18.57      Klaudia    Kardasz         020596 Podlasie Białystok  1    Toruń             20.02  18.63-19
                      (18.03  18.57    x      x    18.10    x  )
17.74                 Kardasz                                    1    Toruń             06.02
                      (17.28  17.74    x      x    17.46  17.56)
17.40                 Kardasz                                    1    Toruń             30.01
17.28      Paulina    Guba            140591 Start Otwock        1    Spała             06.02  18.77-18
16.56      Maja       Ślepowrońska    021298 AZS-AWF Warszawa    2    Toruń             20.02  16.64-20
16.31                 Ślepowrońska                               1    Warszawa          07.02
16.05      Ewa        Różańska        221200 AZS-AWF Warszawa    1    Aleksandrów       24.01  15.11-20
16.01                 Ślepowrońska                               1    Warszawa          30.01
15.91                 Różańska                                   3    Toruń             20.02
15.76                 Różańska                                   2    Warszawa          07.02
                      (10/4)
15.48      Agnieszka  Maluśkiewicz    180389 AZS Poznań          3    Toruń             20.02  17.06-17
14.73      Karolina   Urban           201098 AZS-AWFiS Gdańsk    4    Toruń             20.02  15.31-20
14.65      Barbara    Nowak           250700 AZS-AWF Katowice    2    Spała             06.02  14.00-20
14.35      Paulina    Ligarska        090496 SKLA Sopot          3    Spała             06.02  13.85-20
14.05      Nina       Staruch         030301 AZS-AWF Warszawa    7    Toruń             20.02  13.49-20
U-18 (3 kg)
16.66      Zuzanna    Maślana         010504 MLKL Płock          1    Warszawa          07.02
14.44      Anna       Kicińska        110205 Tempo 5 Przemyśl    2    Toruń             14.02
14.35      Joanna     Marszelewska    100504 NKS Nowe Miasto     3    Toruń             14.02
14.07      Julia      Przybyś         290804 Wawel Kraków        4    Toruń             14.02

WT / Rzut ciężarem (17.00)

Pen / Pięciobój (4000-3500) EA: invited
4442       Adrianna   Sułek           030499 Zawisza Bydgoszcz   1    Tallinn           07.02  4385-18
                      (8.51-1.83-12.35-6.04-2:16.97)
4405       Paulina    Ligarska        090496 SKLA Sopot          3    Aubiere           24.01  4353-20
                      (8.69-1.79-13.76-6.04-2:20.05)
4353                  Ligarska                                   1    Toruń             20.02
                      (8.62-1.80-14.35-5.96-2:27.05)
4076       Julia      Słocka          180201 AZS-AWF Warszawa    2    Toruń             20.02  3686-20
                      (8.71-1.71-12.80-5.75-2:25.56)
3902       Edyta      Bielska         170601 Mokasyn Płoty       3    Toruń             20.02  3619-20
                      (8.91-1.68-10.74-5.71-2:21.54)
3772       Sophia     Mulder          120902 AZS Poznań          1    Toruń             12.02  3736-20
                      (9.23-1.70-10.86-5.14-2:16.53)
3723       Kornelia   Sura            280602 ALKS AJP Gorzów     2    Toruń             12.02  3506-20
                      (9.13-1.64-10.79-5.37-2:20.75)
3683       Aleksandra Krawczyk        280403 Warszawianka        5    Toruń             20.02  3173y-19
                      (8.85-1.59-11.76-5.61-2:34.20)
3528       Patrycja   Adamczyk        190599 AZS-AWFiS Gdańsk    7    Toruń             20.02  3877-18
                      (9.52-1.59-11.78-5.30-2:28.64)
3528       Patrycja   Skórzewska      150696 AZS-AWF Wrocław     8    Toruń             20.02  4138-19
                      (8.74-1.62-12.95-5.32-2:53.10)
U-18 (76.2 cm / 3 kg)
3825       Marleen    Baas            130804 AZS Poznań          1    Toruń             12.02
                      (8.92-1.61-13.55-5.51-2:30.69)
3735       Paulina    Kubis           240304 WLKS Wrocław        2    Toruń             12.02
                      (8.80-1.64-10.93-5.60-2:31.05)
3503       Weronika   Kadłubowicz     250404 Orkan Środa Wlkp.   3    Toruń             12.02
                      (9.09-1.61-11.51-5.41-2:40.91)

3000 mW / Chód 3000 m (13:00.0-14:00.0)
12:39.95   Katarzyna  Zdziebło        281196 Stal Mielec         1    Toruń             21.02  12:54.93-18
13:11.96   Olga       Niedziałek      300697 WLKS Iganie Nowe    2    Toruń             21.02  13:24.35-20
13:37.06   Agnieszka  Ellward         260389 Flota Gdynia        3    Toruń             21.02  12:52.61-20

4x200 m (1:42.0)
1:37.34    AZS-AWF Warszawa                                      1r1  Toruń             21.02  NR 1:34.18-84
           (Dominika Baćmaga, Justyna Paluch, Anna Maria Gryc, Paulina Paluch)
1:37.67    KS AZS AWF Wrocław                                    2r1  Toruń             21.02
           (Agata Forkasiewicz, Joanna Linkiewicz, Jagoda Mierzyńska, Weronika Chojka)
1:39.12    KS AZS AWF Kraków I                                   3r1  Toruń             21.02
           (Karolina Cuber, Karolina Gajewska, Aleksandra Gaworska, Alicja Struzik)
1:39.62    SKLA Sopot                                            1r2  Toruń             21.02
           (Blanka Zapora, Monika Kasica, Monika Pietroń, Aleksandra Formella)
1:39.98    KS AZS AWF Kraków II                                  2r2  Toruń             21.02
           (Magdalena Miękińska, Mariola Karaś, Weronika Nagięć, Aleksandra Wsołek)

4x400 m (3:40.0) EA: invited

Terminy uzyskiwania wskaźników PZLA: 01.01.2021 – 24.02.2021