POLAND (indoor) / POLSKA (hala) '2022

MEN / MĘŻCZYŹNI as at: 20.03.2022 WOMEN / KOBIETY
All corrections please send to / Uwagi proszę kierować do Zbigniew Jonik

50 m (5.80-5.90)

60 m (6.75-6.85) WA & PZLA: 6.63
6.57       Adrian     Brzeziński      240898 MKL Toruń           3=   Toruń             22.02  6.71-21
6.61       Przemysław Słowikowski     201193 MKL Szczecin        5    Toruń             22.02  6.65-21
6.63                  Słowikowski                                1h1  Toruń             29.01
6.65       Dominik    Kopeć           050395 Agros Zamość        8    Toruń             22.02  6.66-21
6.65                  Brzeziński                                 1h2  Toruń             05.03
6.66                  Słowikowski                                4    Łódź              11.02
6.66                  Brzeziński                                 2h2  Toruń             22.02
6.66       Jakub      Lempach         210801 AZS UMCS Lublin     1h1  Toruń             05.03  6.79-20
6.66                  Kopeć                                      1    Toruń             05.03
6.66                  Słowikowski                                2    Toruń             05.03
6.67                  Słowikowski                                1    Toruń             29.01
6.67                  Słowikowski                                3h1  Łódź              11.02
6.67                  Lempach                                    3    Toruń             05.03
6.68                  Kopeć                                      1A   Rzeszów           22.01
6.68                  Brzeziński                                 4    Toruń             05.03
6.69                  Słowikowski                                5    Berlin            04.02
6.69       Patryk     Krupa           210402 Agros Zamość        1A   Rzeszów           05.02  6.78-21
6.69                  Brzeziński                                 1h1  Toruń             06.02
6.69                  Kopeć                                      5    Łódź              11.02
6.69                  Brzeziński                                 5h2  Beograd           19.03
6.70                  Kopeć                                      1h1  Rzeszów           05.02
6.70                  Słowikowski                                3h2  Toruń             22.02
6.71                  Lempach                                    1A   Toruń             26.02
6.71                  Słowikowski                                2h1  Toruń             05.03
6.72                  Słowikowski                                3h2  Berlin            04.02
6.72                  Kopeć                                      3h1  Toruń             22.02
6.72                  Kopeć                                      1h3  Toruń             05.03
6.73                  Lempach                                    1h1  Rzeszów           29.01
6.73                  Brzeziński                                 1    Toruń             06.02
6.73                  Krupa                                      3h2  Łódź              11.02
6.73                  Krupa                                      7    Łódź              11.02
6.73                  Krupa                                      2h3  Toruń             05.03
6.74       Przemysław Kozłowski       220198 AZS-AWF Katowice    1h1  Rzeszów           22.01  6.81-19
6.74       Rafał      Łupiński        200301 Podlasie Białystok  1h1  Warszawa          30.01  6.69-21
6.74                  Łupiński                                   1    Spała             05.02
6.74                  Kopeć                                      4h2  Łódź              11.02
6.74                  Lempach                                    1h1  Toruń             26.02
6.74                  Krupa                                      5    Toruń             05.03
6.75                  Łupiński                                   1C   Warszawa          30.01
6.75                  Łupiński                                   1h3  Spała             05.02
6.75                  Krupa                                      1h3  Rzeszów           05.02
6.75       Anton      Bachórski       180702 MKL Szczecin        2    Toruń             06.02  6.90-20
6.75       Oliwer     Wdowik          030102 AZS-AWF Warszawa    1A   Toruń             19.02  6.76-21
                      (43/9)
6.76       Adam       Łukomski        060901 AZS-AWF Wrocław     2h1  Toruń             29.01  7.03-21
                      10
6.77       Albert     Komański        070200 Resovia Rzeszów     2A   Toruń             19.02  6.84-19
6.78       Łukasz     Żok             170501 ALKS AJP Gorzów     3h1  Toruń             29.01  6.88-21
6.78       Igor       Bogaczyński     071103 MKL Jarocin         1-j  Toruń             06.02  6.85-21
6.78       Remigiusz  Olszewski       200992 Zawisza Bydgoszcz   5h2  Toruń             22.02  6.59-21
6.79       Piotr      Tarkowski       100899 AZS-AWF Biała Podl. 2h1  Warszawa          30.01  6.78-20
6.79       Hubert     Kozelan         010603 AZS-AWFiS Gdańsk    1A-j Rzeszów           12.02  7.07-20
6.80       Piotr      Formaniewicz    060798 AZS-AWFiS Gdańsk    1h2  Toruń             22.01  6.92-21
6.82 NYR   Marek      Zakrzewski      181205 AML Słupsk          1-y  Spała             23.01  7.01-21
6.82       Dominik    Łuczyński       110102 WLKS Wrocław        5    Toruń             06.02  6.93-21
6.83       Jakub      Pietrusa        090202 Agros Zamość        6h1  Łódź              11.02  6.78-21
                      20
6.83       Rafał      Pająk           030299 MKS Czechowice-D.   7h2  Łódź              11.02  6.80-20
6.84       Karol      Kwiatkowski     200896 AZS-AWF Katowice    4h1  Toruń             05.03  6.73-20
6.85       Adam       Kadyło          070703 MKS MOS Wrocław     2-j  Toruń             29.01  7.05-21
6.85       Paweł      Bugajski        260201 AZS-AWF Wrocław     4    Spała             05.02  6.99-21
6.85       Dawid      Grząka          300404 Stal Ostrów Wlkp.   3A-j Rzeszów           12.02  6.89-21

150 m (17.00)
16.76      Szymon     Mikołajczak     050404 MKS Czechowice-Dz.  3r1j Ostrava           08.01  -0-
16.79      Mateusz    Konieczny       161102 Victoria Racibórz   4r1  Ostrava           08.01  -0-
16.90      Rafał      Dziewięcki      040306 AZS-AWF Wrocław     1r1y Ostrava           08.01  -0-

200 m (21.30-21.75)
20.68      Łukasz     Żok             170501 ALKS AJP Gorzów     1    Toruń             06.03  21.18-21
20.85                 Żok                                        1r2  Toruń             26.02
20.87      Albert     Komański        070200 Resovia Rzeszów     2    Toruń             06.03  22.25-19
20.92                 Żok                                        1h1  Toruń             06.03
20.97                 Komański                                   1r1  Toruń             19.02
21.07                 Komański                                   1h4  Toruń             06.03
21.09                 Komański                                   1r1  Toruń             26.02
21.09      Adrian     Brzeziński      240898 MKL Toruń           3    Toruń             06.03  21.06-21
21.11                 Brzeziński                                 1r1  Toruń             06.02
21.13      Przemysław Kozłowski       220198 AZS-AWF Katowice    1r1  Rzeszów           22.01  21.52-19
21.14                 Żok                                        1r1  Toruń             29.01
21.18      Patryk     Wykrota         131100 Stal Ostrów Wlkp.   2r1  Toruń             19.02  21.36-21
21.18                 Brzeziński                                 1h3  Toruń             06.03
21.22                 Żok                                        2r1  Toruń             06.02
21.22                 Wykrota                                    4    Toruń             06.03
21.25                 Wykrota                                    1h2  Toruń             06.03
21.30                 Komański                                   1r1  Rzeszów           05.02
                      (17/5)
21.32      Igor       Bogaczyński     071103 MKL Jarocin         1A-j Rzeszów           13.02  21.59-21
21.34 NYR  Marek      Zakrzewski      181205 AML Słupsk          1A-y Rzeszów           13.02  22.11-21
21.35      Jacek      Majewski        280400 AZS-AWF Katowice    1r1  Ostrava           28.01  21.70-21
21.53      Szymon     Dziuba          201099 AZS-AWF Warszawa    1r1  Spała             05.02  21.38-21
21.57      Adam       Łukomski        060901 AZS-AWF Wrocław     1r3  Toruń             19.02  22.23-21
                      10
21.62      Adrian     Wesela          151198 Orkan Środa Wlkp.   2r2  Toruń             06.02  21.62-18
21.65      Bartosz    Taradaj         221201 AZS-AWF Katowice    1r4  Toruń             19.02  21.94-20
21.66      Radosław   Lach            020306 MKL Toruń           2A-y Rzeszów           13.02  24.08-21
21.66      Łukasz     Krawczuk        150689 Śląsk Wrocław       1r2  Toruń             19.02  21.50-20
21.67      Mateusz    Rzeźniczak      230798 RKS Łódź            1r2  Spała             05.02  21.80-21
21.67      Dominik    Łuczyński       110102 WLKS Wrocław        2r4  Toruń             19.02  22.56-21
21.67      Patryk     Grzegorzewicz   260502 Victoria Racibórz   1r5  Toruń             19.02  21.89-21
21.70      Remigiusz  Zazula          240103 Agros Chełm         1h4j Rzeszów           12.02  22.27-21
21.71      Szymon     Szachniewicz    260501 AZS-AWF Wrocław     2r3  Toruń             19.02  21.70-21
21.73+     Kajetan    Duszyński       120595 AZS Łódź            1    Toruń             06.03  -0-
                      20
21.74      Paweł      Dzida           130499 AZS-AWF Katowice    3r3  Toruń             19.02  21.88-21

300 m (34.50)
33.50      Cezary     Mirosław        080597 AZS UMCS Lublin     1r3  Rzeszów           29.01  33.97-21
33.64      Jakub      Sobura-Durma    280202 KKL Kielce          2r3  Rzeszów           29.01  34.49-21
33.69      Jacek      Majewski        280400 AZS-AWF Katowice    1    Toruń             26.02  34.02-21
33.71      Igor       Bogaczyński     071103 MKL Jarocin         1-j  Toruń             29.01  -0-
33.73      Tymoteusz  Zimny           140398 AZS Poznań          1r1  Toruń             19.02  33.75-18
33.90      Mateusz    Rzeźniczak      230798 RKS Łódź            1r2  Spała             05.02  33.89-21
33.96      Jakub      Pająk           190101 AZS-AWF Katowice    2    Ostrava           28.01  34.77-20
33.97      Dariusz    Kowaluk         160496 AZS-AWF Warszawa    2r1  Toruń             19.02  33.42-19
33.98+     Kajetan    Duszyński       120595 AZS Łódź            5s1  Beograd           18.03  33.98+-21
34.13      Jan        Wawrzkowicz     190201 AZS Poznań          3r1  Toruń             19.02  -0-
                      10
34.23      Daniel     Sołtysiak       060901 ALKS AJP Gorzów     1r1  Toruń             29.01  33.79-21
34.37      Łukasz     Smolnicki       270195 SKLA Sopot          1r1  Toruń             22.01  34.23-17
34.40      Adam       Paździerz       110900 AZS-AWF Katowice    3    Ostrava           28.01  34.82-20
34.42      Adam       Kadyło          070703 MKS MOS Wrocław     1r1  Toruń             15.01  35.67-20
34.45      Mikołaj    Buzała          170498 AZS Poznań          4r1  Toruń             19.02  34.96-20
34.47      Marcin     Karolewski      161202 Stal Ostrów Wlkp.   2r1  Toruń             22.01  33.68-21
 
400 m (47.40-48.50) WA & PZLA: 46.50
46.71      Kajetan    Duszyński       120595 AZS Łódź            1    Toruń             06.03  46.85-21
46.72                 Duszyński                                  1r1  Toruń             26.02
46.75                 Duszyński                                  3h1  Beograd           18.03
46.86      MaksymilianKlepacki        141198 Podlasie Białystok  2r1  Toruń             26.02  47.40-19
46.88                 Duszyński                                  1h1  Toruń             05.03
47.10      Mateusz    Rzeźniczak      230798 RKS Łódź            1r4  Toruń             12.02  47.16-21
47.17      Tymoteusz  Zimny           140398 AZS Poznań          2    Toruń             06.03  47.25-18
47.21                 Duszyński                                  6s1  Beograd           18.03
47.24                 Zimny                                      1h3  Toruń             05.03
47.25                 Klepacki                                   1r3  Spała             05.02
47.28                 Rzeźniczak                                 3    Toruń             06.03
47.33      Jacek      Majewski        280400 AZS-AWF Katowice    2h1  Toruń             05.03  47.87-21
47.34                 Zimny                                      2r4  Toruń             12.02
                      (13/5)
47.54      Cezary     Mirosław        080597 AZS UMCS Lublin     1r2  Spała             05.02  47.45-21
47.58      Szymon     Dziuba          201099 AZS-AWF Warszawa    4    Toruń             06.03  48.00-21
47.84      Jan        Wawrzkowicz     190201 AZS Poznań          1r1  Toruń             06.02  -0-
47.90      Piotr      Dąbrowski       080603 Prefbet-Sonarol     1A   Rzeszów           13.02  49.35-21
47.90      Jakub      Szczepaniak     290103 START Wieruszów     2A   Rzeszów           13.02  48.69-21
                      10
47.93      Adam       Paździerz       110900 AZS-AWF Katowice    2h3  Toruń             05.03  48.93-20
48.00      Michał     Wróbel          040302 Czwórka Żory        1    Ostrava           28.01  48.27-21
48.06      Patryk     Grzegorzewicz   260502 Victoria Racibórz   2=h4 Toruń             05.03  47.67-21
48.08      Bartosz    Sołtysiak       060901 ALKS AJP Gorzów     2r1  Toruń             06.02  48.94-21
48.13      Adam       Kadyło          070703 MKS MOS Wrocław     3A   Rzeszów           13.02  48.49-21
48.14      Jakub      Sobura-Durma    280202 KKL Kielce          2r1  Toruń             19.02  48.64-21
48.24      Jakub      Pająk           190101 AZS-AWF Katowice    2r4  Spała             05.02  48.39-20
48.31      Daniel     Sołtysiak       060901 ALKS AJP Gorzów     4h3  Toruń             05.03  50.31-20
48.41      Sebastian  Urbaniak        090601 Vectra Włocławek    3r1  Toruń             19.02  48.71-21
48.41      Mikołaj    Buzała          170498 AZS Poznań          3h1  Toruń             05.03  48.37-20
                      20

500 m (1:06.0)FONT

600 m < SIZE=2>(1:20.0)
1:16.94    Patryk     Dobek           130294 MKL Szczecin        1    Toruń             26.02  1:20.48-11
1:17.13    Patryk     Sieradzki       061098 Zawisza Bydgoszcz   2    Toruń             26.02  1:20.45-17
1:17.84NJR Kacper     Lewalski        070503 Truso Elbląg        1-j  Toruń             29.01  1:19.24-21
1:18.38    Maciej     Wyderka         290702 AZS-AWF Katowice    1r1  Toruń             22.01  1:19.02-21
1:19.61    Grzegorz   Petrusiewicz    160596 AZS Łódź            3    Toruń             26.02  1:23.05-19
1:19.63    Michał     Kitliński       140598 AZS UMCS Lublin     4    Toruń             26.02  1:20.38-17
1:19.80    Daniel     Dominiak        100401 Olsza Olszyna       5    Toruń             26.02  1:32.51-21

800 m (1:50.0-1:52.5) WA & PZLA: 1:46.70
1:46.01    Marcin     Lewandowski     130687 AZS UMCS Lublin     4    Toruń             22.02  1:45.41-12
1:46.29    Adam       Kszczot         020989 RKS Łódź            5    Toruń             22.02  1:44.57-12
1:46.62               Lewandowski                                5    Birmingham        19.02
1:46.89EJR Kacper     Lewalski        070503 AZS UWM Olsztyn     6=   Toruń             22.02  1:49.50-21
1:47.14               Kszczot                                    8    Birmingham        19.02
1:47.63NJR            Lewalski                                   1r1  Spała             05.02
1:47.79    Maciej     Wyderka         290702 AZS-AWF Katowice    3r1  Ostrava           24.02  1:50.83-21
1:47.84    Jakub      Augustyniak     040901 RKS Łódź            1r1  Toruń             26.02  1:49.32-21
1:47.98    Filip      Ostrowski       120701 RKS Łódź            2r1  Toruń             26.02  1:49.23-21
1:48.06               Kszczot                                    6A   Liévin            17.02
1:48.09               Augustyniak                                2r1  Spała             05.02
1:49.25               Augustyniak                                1r1  Toruń             19.02
1:49.55    Filip      Rak             030203 AZS PO Opole        3r1  Spała             05.02  1:50.33-21
1:49.55               Ostrowski                                  2r1  Toruń             19.02
1:49.71               Wyderka                                    4r1  Spała             05.02
1:49.85    Michał     Kitliński       140598 AZS UMCS Lublin     3r1  Toruń             19.02  1:50.82-18
1:50.05    Patryk     Dobek           130294 MKL Szczecin        1h3  Toruń             05.03  1:46.81-21
                      (17/9)
1:50.33    Adam       Masaczyński     050201 KKL Kielce          3    Toruń             26.02  1:51.87-21
                      10
1:50.82    Kamil      Oleszek         110498 AZS UMCS Lublin     5r1  Toruń             19.02  1:54.45-17
1:51.12    Grzegorz   Petrusiewicz    160596 AZS Łódź            6r1  Spała             05.02  1:51.88-21
1:51.51    Jędrzej    Poczwardowski   290602 MKL Toruń           4    Toruń             26.02  1:50.97-21
1:51.59    Patryk     Sieradzki       061098 Zawisza Bydgoszcz   1    Toruń             06.03  1:50.29-21
1:51.60    Henryk     Warzecha        170796 AZS-AWF Kraków      6r1  Toruń             19.02  1:54.73-21
1:51.75    Daniel     Dominiak        100401 Olsza Olszyna       1r2  Spała             05.02  1:53.44-21
1:52.40    Damian     Wiśniewski      301000 Olimpia Grudziądz   5    Toruń             26.02  1:53.12-20

1000 m (2:25.0)
2:19.14    Adam       Kszczot         020989 RKS Łódź            2    Val-de-Reuil      14.02  2:26.11-09
2:21.39NJR Filip      Rak             030203 AZS PO Opole        1r1  Spała             23.01  2:40.86-18
2:23.06    Adam       Czerwiński      021088 Lider Siercza       1r1  Rzeszów           22.01  2:27.74-10
2:25.00    Andrzej    Kowalczyk       301198 Fajfer Łapanów      1r1  Rzeszów           29.01  2:25.59-20

1500 m (3:48.0-3:52.0) WA & PZLA: 3:39.00
3:36.71    Michał     Rozmys          130395 Barnim Goleniów     7    Beograd           20.03  3:36.10-21
3:37.17    Marcin     Lewandowski     130687 AZS UMCS Lublin     2A   Metz              12.02  3:35.71-21
3:38.61               Rozmys                                     4h1  Beograd           19.03
3:38.82               Rozmys                                     5    Liévin            17.02
3:41.53               Rozmys                                     1    Toruń             05.03
3:43.90    Andrzej    Kowalczyk       301198 Kraków Athl.Team    2    Toruń             05.03  3:49.84-21
3:44.69               Lewandowski                                7    Liévin            17.02
3:45.11    Maciej     Wyderka         290702 AZS-AWF Katowice    1r1  Ostrava           15.02  3:50.18-21
3:45.54               Kowalczyk       301198 Fajfer Łapanów      1    Toruń             26.02
3:46.21    Filip      Rak             030203 AZS PO Opole        1r1  Rzeszów           12.02  3:45.62-21
3:48.01               Kowalczyk                                  1    Toruń             19.02
                      (11/5)
3:48.47    Szymon     Żywko           120499 AZS UMCS Lublin     3    Toruń             05.03  3:43.75-21
3:48.57    Michał     Zieleń          200902 Resovia Rzeszów     3    Toruń             26.02  3:50.54-21
3:49.46    Jędrzej    Poczwardowski   290602 MKL Toruń           4    Toruń             05.03  3:49.49-21
3:49.87    Oliwier    Mutwil          271099 Budowlani Częstoch. 5    Toruń             05.03  3:48.44-20
3:50.60    Mateusz    Gos             070602 RLTL Optima Radom   4    Toruń             26.02  3:59.07-21
                      10
3:51.55    Dawid      Borowski        210799 Stal Ostrów Wlkp.   5    Toruń             26.02  3:55.91-21

mile / mila (4:10.0)

2000 m (5:15.0)
5:12.04NJR Konrad     Pogorzelski     060303 AD RT Nowa Sól      1    Toruń             29.01  -0-
5:12.26    Aleksander Wiącek          020700 Start Otwock        2    Toruń             29.01  5:30.02-19

3000 m (8:00.0-8:20.0) WA & PZLA: 7:50.00
7:49.83    Michał     Rozmys          130395 Barnim Goleniów     8    Toruń             22.02  7:58.78-21
8:08.47    Aleksander Wiącek          020700 Start Otwock        12A  Metz              12.02  8:01.03-21
8:14.14    Andrzej    Kowalczyk       301198 Kraków Athl.Team    2r1  Toruń             06.03  8:20.78-19
8:15.06    Szymon     Żywko           120499 AZS UMCS Lublin     3r1  Toruń             06.03  -0-
8:18.48OT  Nikodem    Dworczak        020398 Nadodrze Powodowo   3r1  Nashville         12.02  8:37.64-21
8:19.21    Mateusz    Gos             070602 RLTL Optima Radom   5r1  Toruń             06.03  8:30.98-21
8:19.55    Michał     Zieleń          200902 Resovia Rzeszów     6r1  Toruń             06.03  8:26.58-21

5000 m (14:30.0)

50 mH / 50 m ppł. (6.84)

60 mH / 60 m ppł. (7.90-8.20) WA & PZLA: 7.72
7.48 NR    Damian     Czykier         100892 Podlasie Białystok  1    Toruń             22.02  7.54-20
7.56                  Czykier                                    1h2  Toruń             22.02
7.59       Jakub      Szymański       220702 SKLA Sopot          5s3  Beograd           20.03  7.60j-21
7.60                  Szymański                                  3    Karlsruhe         28.01  7.60j-21
7.60                  Szymański                                  1    Toruń             06.03
7.60                  Czykier                                    2    Toruń             06.03
7.61                  Czykier                                    5s2  Beograd           20.03
7.62                  Szymański                                  1h1  Łódź              11.02
7.62                  Czykier                                    2    Łódź              11.02
7.62                  Szymański                                  4    Birmingham        19.02
7.63                  Szymański                                  4h1  Karlsruhe         28.01
7.63                  Szymański                                  2    Toruń             22.02
7.64                  Szymański                                  2h1  Toruń             22.02
7.64                  Czykier                                    1h1  Toruń             06.03
7.65                  Szymański                                  1    Toruń             22.01
7.65                  Czykier                                    2h2  Łódź              11.02
7.66                  Szymański                                  1h-  Toruń             22.01
7.66                  Czykier                                    1h3  Beograd           20.03
7.67                  Czykier                                    6h1  Liévin            17.02
7.68                  Szymański                                  4    Łódź              11.02
7.69       Krzysztof  Kiljan          301299 AZS-AWF Warszawa    3    Toruń             06.03  7.65-21
7.70                  Szymański                                  3h1  Beograd           20.03
7.71                  Szymański                                  1h2  Toruń             06.03
7.74       Dawid      Żebrowski       080197 RLTL Optima Radom   4    Toruń             06.03  7.77-18
7.81                  Żebrowski                                  1    Toruń             26.02
7.83                  Kiljan                                     4h1  Toruń             22.02
7.83                  Kiljan                                     2h1  Toruń             06.03
7.84                  Kiljan                                     5    Toruń             22.02
7.85                  Żebrowski                                  2h2  Toruń             06.03
                      (29/4)
7.92       Jakub      Bujak           081200 AZS PO Opole        3h2  Toruń             22.02  8.12-21
7.94       Olgierd    Michniewski     181100 RLTL Optima Radom   1    Toruń             06.02  7.93-21
7.94       Artur      Noga            020588 AZS-AWF Warszawa    5h1  Łódź              11.02  7.64-08
7.99       Natan      Frąckiewicz     020801 Pomerania Szczecinek3h2  Toruń             06.03  8.03-21
8.17	   Rafał      Horbowicz       010498 Warszawianka        H    Aubiere           30.01  8.07-21
8.19       Patryk     Bachar          161192 AZS-AWF Wrocław     2    Toruń             19.02  8.06-14
                      10
U-20 (99 cm)
7.80       Patryk     Kamionek        201204 LA Basket Warszawa  1h1  Spała             23.01
7.97       Maciej     Babula          090803 AZS PO Opole        1h2  Rzeszów           13.02
7.98       Stanisław  Woliński        100904 MKS-MOS Wrocław     1    Łódź              22.01
8.05       Oskar      Bydoń           020104 AZS-AWF Kraków      3A   Rzeszów           13.02
8.07       Hubert     Selerzyński     310104 Zawisza Bydgoszcz   4A   Rzeszów           13.02
8.08       Bartosz    Gerega          190904 Piast Głogów        1    Toruń             29.01
8.17       Paweł      Miezianko       120703 Czwórka Białystok   3h1  Rzeszów           13.02
U-18 (91.4 cm)
8.17       Marcel     Dobrowolski     060105 Gepard Warszawa     1    Warszawa          15.01
8.20       Hubert     Woźniak         290905 MKLA Łęczyca        1h2  Rzeszów           13.02

HJ / Skok wzwyż (2.30-2.20-2.10) WA & PZLA: 2.34
2.26       Norbert    Kobielski       280197 MKS Inowrocław      1    Toruń             05.03  2.29-20
2.24                  Kobielski                                  9    Beograd           20.03
2.22       Mateusz    Kołodziejski    220602 Zawisza Bydgoszcz   1    Toruń             26.02  2.21-21
2.20                  Kołodziejski                               1    Toruń             22.01
2.20                  Kołodziejski                               1    Spała             05.02
2.17       Mikołaj    Szczęsny        191204 MKLA Łęczyca        1    Łódź              16.01  1.92-21
2.14       Sebastian  Moszczyński     250903 Podlasie Białystok  1B   Toruń             08.01  2.10-21
2.12       Jakub      Nielub          090903 AML Słupsk          2-j  Rzeszów           13.02  2.06-21
2.10       Cezar      Sidya           240404 Olimpia Grudziądz   4B   Toruń             08.01  2.02-21
2.10       Gracjan    Wiśniewski      160201 Zawisza Bydgoszcz   2    Toruń             22.01  2.12-21
2.10       MaksymilianGlazik          011001 Zawisza Bydgoszcz   2    Warszawa          29.01  2.00-21
2.10       Jakub      Pająk           180301 Błyskawica Domaniew.1    Aleksandrów       29.01  2.08-20

PV / Skok o tyczce (5.70-5.30-5.00) WA & PZLA: 5.81
5.71       Piotr      Lisek           160892 OSOT Szczecin       3    Łódź              11.02  6.00-17
                      (5.41/1  5.61/2  5.71/2  5.81/xxx)
5.71                  Lisek                                      6=   Liévin            17.02
                      (5.36/2  5.51/1  5.61/2  5.71/1  5.81/xxx)
5.71                  Lisek                                      2    Düsseldorf        20.02
                      (5.41/1  5.61/1  5.71/1  5.81/xxx)
5.70                  Lisek                                      6    Berlin            04.02
                      (5.45/2  5.59/1  5.70/2  5.81/xxx)
5.62                  Lisek                                      1C   Spała             23.01
5.61                  Lisek                                      8    Karlsruhe         28.01
5.61       Robert     Sobera          190191 AZS-AWF Wrocław     1A   Spała             05.02  5.81-15
5.61       Paweł      Wojciechowski   060689 Zawisza Bydgoszcz   5    Łódź              11.02  5.90-19
5.61                  Sobera                                     6=   Düsseldorf        20.02
5.61                  Lisek                                      5    Toruń             22.02
5.61                  Wojciechowski                              7    Toruń             22.02
5.61                  Lisek                                      1    Toruń             06.03
5.55                  Lisek                                      11   Uppsala           09.02
5.52                  Sobera                                     2C   Spała             23.01
5.50                  Wojciechowski                              1C   Spała             08.01
5.50                  Sobera                                     1    Spała             30.01
5.47                  Wojciechowski                              7    Mondeville        09.02
5.41                  Sobera                                     7    Łódź              11.02
5.41                  Wojciechowski                              1    Toruń             26.02
5.41                  Wojciechowski                              2    Toruń             06.03
5.40                  Wojciechowski                              2C   Toruń             15.01
5.39                  Wojciechowski                              2B   Tourcoing         05.02
5.31  NYR  Michał     Gawenda         150605 Skra Warszawa       2A   Spała             05.02  5.07-21
5.31       Karol      Pawlik          170394 Zawisza Bydgoszcz   3    Toruń             06.03  5.50-17
                      (24/5)
5.12       Sebastian  Chmara          061299 Zawisza Bydgoszcz   1C   Toruń             06.02  4.90-21
5.10       Bartosz    Marciniewicz    241102 AZS-AWF Warszawa    3A   Spała             05.02  4.70-21
5.00       Patryk     Baran           220498 AZS-AWFiS Gdańsk    1    Gdańsk            16.01  4.80-18
5.00       Adrian     Kupczak         270102 Olimp Mazańcowice   4A   Spała             05.02  4.80-19

LJ / Skok w dal (8.00-7.70-7.40) WA & PZLA: 8.22
8.01       Piotr      Tarkowski       100899 AZS-AWF Biała Podl. 1    Toruń             06.03  7.77-20
                      (7.68  7.80  7.98   x    8.01  7.94)
7.60       Mateusz    Jopek           140296 AZS-AWF Wrocław     1    Łódź              06.02  7.64-21
7.55       Adrian     Brzeziński      240898 MKL Toruń           1    Toruń             19.02  7.38-21
7.49       Mateusz    Różański        110898 AZS PWSZ Tarnów     3    Toruń             06.03  7.80-20

TJ / Trójskok (16.75-16.20-15.20) WA & PZLA: 17.10
16.11      Adrian     Świderski       270986 Śląsk Wrocław       1    Praha             12.02  16.75-15
15.45      Jan        Kulmaczewski    220495 AZS-AWF Warszawa    2    Toruń             05.03  15.76-19
15.35      Dawid      Krzemiński      050400 RLTL Optima Radom   1    Łódź              06.02  15.34-21
15.24      Rafał      Sulwirski       160796 AZS-AWF Warszawa    4    Toruń             05.03  15.36-19
15.22      Bartosz    Świerczyna      090298 AZS-AWF Katowice    5    Toruń             05.03  14.71-21
15.22      Wojciech   Galik           100402 Wawel Kraków        6    Toruń             05.03  14.64-21
15.21      Jakub      Bracki          160303 BKL Bełchatów       2    Toruń             22.01  14.39-21

SP / Pchnięcie kulą (21.00-20.00-17.00) WA & PZLA: 21.10
21.91      Konrad     Bukowiecki      170397 AZS UMCS Olsztyn    1    Madrid            02.03  22.00-18
                      (21.84    x    20.79  21.91  20.76    x  )
21.83                 Bukowiecki                                 2    Toruń             22.02
                      (20.64  21.03  21.83  21.20    x      x  )
21.53                 Bukowiecki                                 1    Toruń             06.03
                      (21.53    x      x      x    20.99    x  )
21.39                 Bukowiecki                                 1    Łódź              11.02
                      (21.39  21.16  21.06    x    20.75    x  )
21.37                 Bukowiecki                                 1    Spała             05.02
                      (19.82  20.49  19.74  20.43  21.37    -  )
21.07      Michał     Haratyk         100492 Sprint Bielsko-B.   2    Toruń             06.03  21.83-21
                      (20.35  20.46  20.46  20.90  21.07    x  )
20.92                 Haratyk                                    3    Łódź              11.02
20.88                 Haratyk                                    9    Beograd           19.03
20.79                 Haratyk                                    1    Ostrava           03.02
20.79                 Bukowiecki                                 10   Beograd           19.03
                      (10/2)
19.84      Jakub      Szyszkowski     210891 AZS-AWF Katowice    7    Toruń             22.02  20.56-20
19.40      Rafał      Kownatke        240385 LKS Ziemi Puckiej   1    Toruń             12.02  20.37-15
18.85      Sebastian  Łukszo          290794 AZS UMCS Lublin     1    Toruń             19.02  19.45-20
18.84      Andrzej    Gudro           080494 WLKS Nowe Iganie    3    Spała             05.02  19.26-20
18.71      Szymon     Mazur           020998 Płomień Sosnowiec   4    Spała             05.02  18.76-18
18.50      Piotr      Goździewicz     230301 AZS-AWF Warszawa    6    Toruń             06.03  17.63-21
18.06      Wojciech   Marok           120901 Jurand Szczytno     5    Spała             05.02  17.65-21
17.99      Jan        Parol           111195 WLKS Nowe Iganie    6    Spała             05.02  19.19-19
                      10
17.03      Jakub      Borkowski       260601 Jurand Szczytno     3    Toruń             19.02  16.24-21
U-20 (6 kg) - 17.50
18.62      Jakub      Korejba         120303 Chemik Kędzierzyn   1    Rzeszów           12.02
18.27      Damian     Rodziak         270103 Jurand Szczytno     1    Aleksandrów       08.01
U-18 (5 kg) - 17.50
18.79      Karol      Kijewski        101005 Jurand Szczytno     1    Aleksandrów       08.01
18.13      Tomasz     Ośkiewicz       020305 MKS Aleksandrów     2    Rzeszów           13.02

WT / Rzut ciężarem (18.00)

Hep / Siedmiobój (5500-5000) WA: invited
5684       Rafał      Horbowicz       010498 Warszawianka        6    Aubiere           30.01  5679-20
                      (7.19-6.86-15.77-1.96 / 8.17-4.53-2:49.12)
5675                  Horbowicz                                  1    Toruń             06.03
                      (7.19-6.92-15.54-2.02 / 8.25-4.30-2:46.99)
5556                  Horbowicz                                  5    Tallinn           06.02
                      (7.19-6.83-14.67-1.92 / 8.17-4.42-2:47.72)
5330       Jacek      Chochorowski    180996 AZS PO Opole        2    Toruń             06.03  5536-21
                      (7.27-7.10-14.81-1.90 / 8.45-4.00-2:54.24)

3000 mW / Chód 3000 m (12:00.0)

5000 mW / Chód 5000 m (20:00.0-21:00.0)
20:25.67   Jakub      Jelonek         070785 Budowlani Częstoch. 1    Rzeszów           11.02  19:44.80-12
20:33.48   Rafał      Augustyn        140584 Stal Mielec         2    Rzeszów           11.02  19:16.51-14
20:59.80   Rafał      Sikora          170287 AZS-AWF Katowice    3    Rzeszów           11.02  19:13.77-14

4x200 m (1:30.0)
1:26.78    AZS-AWF Katowice                                      1r1  Toruń             06.03  NR 1:26.08-84
           (Przemysław Kozłowski, Bartosz Taradaj, Wiktor Cygan, Paweł Dzida)
1:26.84    KS Stal LA Ostrów Wlkp.                               2r1  Toruń             06.03
           (Patryk Wykrota, Kacper Zimniak, Tomasz Jankowski, Cyprian Adamcio)
1:29.22    TS Wieliczanka Wieliczka                              1r2  Toruń             06.03
           (Maciej Słowik, Mateusz Wróbel, Jakub Olejniczak, Robert Bryliński)
1:29.42    KS AZS AWF Wrocław                                    2r2  Toruń             06.03
           (Patryk Bachar, Mateusz Jopek, Paweł Bugajski, Adam Łukomski)

4x400 m (3:15.0) PZLA: x-47.45
3:07.81    Polska                                                4    Beograd           20.03  NR 3:01.77-18
           (Tymoteusz Zimny, Mateusz Rzeźniczak, Maksymilian Klepacki, Kajetan Duszyński)
3:07.90    Polska                                                2h3  Beograd           20.03
           (Tymoteusz Zimny, Mateusz Rzeźniczak, Jacek Majewski, Kajetan Duszyński)

4x400 m MIX (3:30.0)
3:28.12    KS AZS AWF Kraków                                     1    Toruń             06.03  NR 3:27.20-18
           (Tomasz Lampart, Aleksandra Gaworska, Katarzyna Martyna, Piotr Kidoń)
3:30.07    ALKS AJP Gorzów Wlkp.                                 2    Toruń             06.03
           (Bartosz Sołtysiak, Alicja Kaczmarek, Nikola Horowska, Daniel Sołtysiak)