POLAND (indoor) / POLSKA (hala) '2022

WOMEN / KOBIETY as at: 23.04.2022 MEN / MĘŻCZYŹNI
All corrections please send to / Uwagi proszę kierować do Zbigniew Jonik

50 m (6.40-6.60)

60 m (7.45-7.65) WA & PZLA: 7.30
6.99 NR    Ewa        Swoboda         260797 AZS-AWF Katowice    1    Toruń             05.03  7.07-16
7.00 NR               Swoboda                                    1    Łódż              11.02
7.03                  Swoboda                                    1    Toruń             22.02
7.03                  Swoboda                                    1s1  Beograd           18.03
7.04 NR               Swoboda                                    1h2  Łódż              11.02
7.04                  Swoboda                                    4    Beograd           18.03
7.06                  Swoboda                                    1h1  Toruń             22.02
7.09                  Swoboda                                    1h1  Toruń             05.03
7.10                  Swoboda                                    1    Düsseldorf        20.02
7.10                  Swoboda                                    1h4  Beograd           18.03
7.12                  Swoboda                                    1h1  Düsseldorf        20.02
7.12       Pia        Skrzyszowska    200401 AZS-AWF Warszawa    2    Toruń             05.03  7.24-21
7.14                  Skrzyszowska                               3    Toruń             22.02
7.17                  Skrzyszowska                               5s2  Beograd           18.03
7.18                  Skrzyszowska                               1h2  Toruń             05.03
7.22                  Skrzyszowska                               2    Düsseldorf        20.02
7.22                  Skrzyszowska                               2h2  Toruń             22.02
7.23                  Skrzyszowska                               2h6  Beograd           18.03
7.27                  Skrzyszowska                               2h1  Düsseldorf        20.02
7.28                  Skrzyszowska                               1h1  Toruń             29.01
7.28       Marika     Popowicz-Drapała280488 Zawisza Bydgoszcz   4    Łódź              11.02  7.20-16
7.28                  Popowicz-Drapała                           3    Toruń             05.03
7.31                  Skrzyszowska                               1    Toruń             29.01
7.31                  Popowicz-Drapała                           1h3  Toruń             05.03
7.31       Magdalena  Stefanowicz     210900 AZS-AWF Katowice    4    Toruń             05.03  7.32-18
7.32       Nikola     Horowska        030101 ALKS AJP Gorzów     2    Toruń             29.01  8.12-18
7.33       Paulina    Paluch          031298 AZS-AWF Warszawa    1    Spała             05.02  7.37-21
7.34       Adriana    Gąsior          201001 AZS-AWF Wrocław     6    Łódź              11.02  7.51-21
7.34                  Popowicz-Drapała                           7    Toruń             22.02
7.35                  Gąsior                                     3    Toruń             29.01
7.35                  Paluch                                     7    Łódź              11.02
7.35                  Popowicz-Drapała                           4h2  Toruń             22.02
7.35                  Stefanowicz                                2h1  Toruń             05.03
7.36                  Paluch                                     4    Toruń             29.01
7.36                  Gąsior                                     2    Spała             05.02
7.36                  Popowicz-Drapała                           3h1  Łódź              11.02
7.36                  Gąsior                                     3h1  Toruń             05.03
7.37       Magdalena  Niemczyk        250303 UKS Kolbuszowa      1h1  Rzeszów           29.01  7.56-21
7.37                  Niemczyk                                   1A-j Rzeszów           12.02
7.37                  Horowska                                   2h3  Toruń             05.03
7.38                  Stefanowicz                                4h1  Łódź              11.02
7.38                  Stefanowicz                                5h2  Toruń             22.02
7.39       Jagoda     Mierzyńska      030898 AZS-AWF Wrocław     1h2  Spała             05.02  7.37-21
7.39                  Stefanowicz                                1h1  Rzeszów           05.02
7.39                  Stefanowicz                                8    Toruń             22.02
7.39                  Gąsior                                     5    Toruń             05.03
7.40                  Horowska                                   1h2  Toruń             29.01
7.40                  Paluch                                     1h1  Spała             05.02
7.40                  Stefanowicz                                1A   Rzeszów           05.02
7.40                  Stefanowicz                                8    Łódź              11.02
7.40                  Niemczyk                                   1h1j Rzeszów           12.02
7.40       Alicja     Struzik         090601 AZS-AWF Kraków      6    Toruń             05.03  7.40-21
7.41                  Gąsior                                     2h1  Toruń             29.01
7.41                  Gąsior                                     2h2  Spała             05.02
7.41                  Gąsior                                     3h2  Łódź              11.02
7.41                  Mierzyńska                                 1A   Toruń             19.02
7.41                  Paluch                                     1h2  Toruń             26.02
7.41                  Paluch                                     2h2  Toruń             05.03
7.42       Klaudia    Adamek          220399 Gwardia Piła        3h2  Spała             05.02  7.34-21
7.42                  Paluch                                     5h1  Łódź              11.02
7.42       Dorota     Puzio           300403 Start Długołęka     2A-j Rzeszów           12.02  7.53-21
7.43                  Gąsior                                     1h1  Toruń             19.02
7.43                  Paluch                                     1A   Toruń             26.02
7.43                  Paluch                                     7    Toruń             05.03
7.44                  Stefanowicz                                1    Ostrava           28.01
7.44                  Gąsior                                     1h1  Spała             23.01
7.44                  Horowska                                   1h2  Spała             23.01
7.44                  Mierzyńska                                 2h2  Toruń             29.01
7.44                  Struzik                                    1A   Rzeszów           29.01
7.44                  Horowska                                   4h1  Toruń             22.02
7.44                  Gąsior                                     6h2  Toruń             22.02
7.44                  Horowska                                   8    Toruń             05.03
7.45                  Paluch                                     3h1  Toruń             29.01
7.45                  Struzik                                    3h3  Toruń             05.03
                      (74/12)
7.45       Martyna    Seń             080805 Agros Zamość        1A-y Rzeszów           12.02  7.51-21
7.49       Wiktoria   Grzyb           141097 MKL Szczecin        3h2  Toruń             29.01  7.54-21
7.51       Julia      Polak           090501 ROW Rybnik          6h2  Łódź              11.02  7.54-20
7.52       Izabela    Jastrząb        100200 Agros Chełm         2h2  Toruń             19.02  7.52-21
7.52       Ada        Kołodziej       240395 AZS-AWF Warszawa    4h3  Toruń             05.03  7.52-20
7.53       Monika     Kiepura         190800 AZS-AWF Kraków      2A   Rzeszów           05.02  7.66-20
7.54       Aleksandra Piotrowska      011104 Wda Świecie         2-j  Toruń             29.01  7.70-21
7.54       Julia      Dziamska        270903 Juvenia Puszczykowo 3A-j Rzeszów           12.02  7.87-21
                      20
7.55       Zuzanna    Borzewska       261101 MKL Toruń           1h1  Toruń             06.02  7.60-20
7.56       Martyna    Kotwiła         130199 RLTL Optima Radom   2h2  Rzeszów           29.01  7.30-19
7.57       Karolina   Młodawska       041096 KKL Kielce          1h-  Łódź              16.01  7.52-20
7.57       Klaudia    Wojtunik        150599 AZS Łódź            2    Toruń             22.01  7.65-21
7.57       Marlena    Gola            080698 Podlasie Białystok  4    Toruń             06.02  7.48-20
7.58       Marta      Zimna           280202 AZS Poznań          7h2  Łódź              11.02  7.63-21
7.58       Monika     Romaszko        130402 Agros Zamość        2h3  Toruń             19.02  7.61-20
7.59       Katarzyna  Bargielska      250899 AZS-AWF Biała Podl. 4h2  Spała             05.02  7.91-21
7.60       Weronika   Nagięć          270602 AZS-AWF Kraków      3A   Rzeszów           05.02  7.77-21
7.60       Oliwia     Michalska       190199 Juvenia Pusczykowo  6    Toruń             06.02  7.81-20
                      30
7.60       Paula      Suchowiecka     090589 niestow. Kraków     1    Toronto           27.02  7.60-11
7.61       Olivia     Greiner         220404 AZS PO Opole        2-j  Spała             23.01  7.67-21
7.62       Agata      Forkasiewicz    130194 AZS-AWF Wrocław     1h1  Warszawa          30.01  7.28-17
7.62       Judyta     Zwolińska       300802 Resovia Rzeszów     2h1  Toruń             26.02  7.80-21
7.63       Anna       Matuszewicz     050403 MKL Toruń           3    Toruń             15.01  7.66-21
7.63       Weronika   Ożga            160803 Górnik Wałbrzych    2-j  Łódź              22.01  7.69-21
7.64       Oliwia     Zimoląg         070305 MKS-MOSM Bytom      1-y  Toruń             15.01  7.90-21
7.64       Anna       Wojcieszek      160391 AZS-AWF Warszawa    1h3  Spała             23.01  7.64-20
7.64       Paulina    Kubis           240304 WLKS Wrocław        3-j  Toruń             29.01  7.76-21
7.64       Maja       Woźniak         251007 Vectra Włocławek    1    Toruń             30.01  8.21-21
                      40

150 m (19.00)
18.36      Julia      Polak           090501 ROW Rybnik          2r1  Ostrava           08.01  -0-
18.91      Natalia    Korczuk         151098 AZS-AWF Wrocław     3r1  Ostrava           08.01  -0-

200 m (23.70-24.60)
23.22 NUR  Nikola     Horowska        030101 ALKS AJP Gorzów     1    Toruń             06.03  24.29-21
23.38 NUR             Horowska                                   1r1  Toruń             26.02
23.45                 Horowska                                   1h1  Toruń             06.03
23.49 NJR  Magdalena  Niemczyk        250303 UKS Kolbuszowa      1A-j Rzeszów           13.02  24.45-21
23.53 NJR             Niemczyk                                   1r1  Rzeszów           05.02
23.66      Izabela    Jastrząb        100200 Agros Chełm         1r1  Toruń             19.02  23.80-21
23.66      Marika     Popowicz-Drapała280488 Zawisza Bydgoszcz   2    Toruń             06.03  23.57-10
23.67      Paulina    Paluch          031298 AZS-AWF Warszawa    1r2  Toruń             29.01  24.02-21
23.71+     Anna       Kiełbasińska    260690 SKLA Sopot          1    Toruń             06.03  23.12-18
23.84      Kinga      Gacka           251001 BKS Bydgoszcz       1r1  Spała             05.02  24.01-21
23.84+     Justyna    Święty-Ersetic  031292 AZS-AWF Katowice    4    Beograd           19.03  23.64-20
23.89      Natalia    Kaczmarek       170198 AZS-AWF Wrocław     1r3  Spała             05.02  24.87-16
23.93 NYR  Martyna    Seń             080805 Agros Zamość        1r2  Rzeszów           05.02  24.95-21
                      10
23.97      Magdalena  Stefanowicz     210900 AZS-AWF Katowice    1r1  Toruń             22.01  24.08-19
24.03      Julia      Dziamska        270903 Juvenia Puszczykowo 2A-j Rzeszów           13.02  24.60-21
24.12      Marlena    Gola            080698 Podlasie Białystok  2r1  Toruń             06.02  23.64-20
24.15      Judyta     Zwolińska       300802 Resovia Rzeszów     2r1  Toruń             19.02  25.23-20
24.17      Olga       Pietrzak        161298 AZS-AWFiS Gdańsk    2h4  Toruń             06.03  24.10-20
24.19      Marta      Zimna           280202 AZS Poznań          1r2  Toruń             19.02  24.27-21
24.21      Aleksandra Piotrowska      011104 Wda Świecie         3A-j Rzeszów           13.02  24.56-21
24.31      Alicja     Wrona           110196 AZS UMCS Lublin     1r3  Rzeszów           29.01  26.95-12
24.32      Adriana    Gąsior          201001 AZS-AWF Wrocław     3r2  Toruń             29.01  24.99-20
24.33      Julia      Ziembicka       210601 AZS-AWF Kraków      3r1  Toruń             19.02  26.12-19
                      20
24.40      Julia      Polak           090501 ROW Rybnik          2r1  Ostrava           25.01  24.52-20
24.41      Monika     Kiepura         190800 AZS-AWF Kraków      2h3  Toruń             06.03  24.70-21
24.44      Weronika   Chojka          190697 AZS-AWF Wrocław     2r3  Spała             05.02  24.74-21
24.44      Emilia     Dąbek           271101 Resovia Rzeszów     2r2  Rzeszów           05.02  25.61-18
24.45      Martyna    Kotwiła         130199 RLTL Optima Radom   2r1  Spała             05.02  23.71-19
24.45      Alicja     Struzik         090601 AZS-AWF Kraków      2h1  Toruń             06.03  24.30-21
24.46      Paulina    Zielińska       090400 Agros Chełm         3h1  Toruń             06.03  24.75-19
24.48      Iga        Baumgart-Witan  110489 BKS Bydgoszcz       1r2  Spała             05.02  24.65-12
24.50      Karolina   Gajewska        140201 AZS-AWF Kraków      2r1  Ostrava           24.02  25.00-21
24.57      Oliwia     Klar            110105 Stal Ostrów Wlkp.   1A-y Rzeszów           13.02  25.45-21
                      30

300 m (39.50)
36.20 NR   Natalia    Kaczmarek       170198 AZS-AWF Wrocław     1r1  Spała             05.02  37.47-21
37.22      Kinga      Gacka           251001 BKS Bydgoszcz       2r1  Spała             05.02  37.88-21
37.42      Iga        Baumgart-Witan  110489 BKS Bydgoszcz       1r1  Toruń             19.02  38.78-14
37.47+     Justyna    Święty-Ersetic  031292 AZS-AWF Katowice    3s2  Beograd           18.03  36.95+-21
38.28      Susane     Lachele         100700 Gwardia Piła        2r1  Toruń             19.02  38.37-19
38.41      Aleksandra Gaworska        071195 AZS-AWF Kraków      3r1  Toruń             19.02  38.01-18
38.71      Alicja     Wrona           110196 AZS UMCS Lublin     1r2  Rzeszów           29.01  -0-
38.74      Weronika   Chojka          190697 AZS-AWF Wrocław     1r5  Spała             05.02  39.01-21
38.88      Karolina   Łozowska        280599 AZS-AWF Warszawa    1r2  Spała             05.02  38.33-20
38.94      Paulina    Zielińska       090400 Agros Chełm         1r1  Rzeszów           29.01  40.55-21
                      10
39.01      Julia      Korzuch         271295 AZS-AWF Katowice    2r2  Spała             05.02  39.10-21
39.16      Olga       Pietrzak        161298 AZS-AWFiS Gdańsk    1r1  Toruń             22.01  39.01-21
39.20      Aleksandra Wsołek          150901 AZS-AWF Kraków      1r1  Toruń             26.02  39.40-21
39.35      Paulina    Kubis           240304 WLKS Wrocław        1r8  Toruń             15.01  42.56-19

400 m (53.50-55.75) WA & PZLA: 52.90
51.04 NR   Justyna    Święty-Ersetic  031292 AZS-AWF Katowice    1    Toruń             06.03  51.34-21
51.10 NR   Anna       Kiełbasińska    260690 SKLA Sopot          1A   Ostrava           03.02  52.32-19
51.15      Natalia    Kaczmarek       170198 AZS-AWF Wrocław     2r2  Toruń             22.02  52.82-21
51.20                 Kiełbasińska                               2    Toruń             06.03
51.21                 Święty-Ersetic                             1A   Madrid            02.03
51.24                 Kaczmarek                                  3    Toruń             06.03
51.27                 Święty-Ersetic                             1h1  Toruń             05.03
51.40                 Święty-Ersetic                             3r2  Toruń             22.02
51.40                 Święty-Ersetic                             4    Beograd           19.03
51.58                 Kaczmarek                                  1B   Metz              12.02
51.67                 Święty-Ersetic                             2s2  Beograd           18.03
51.87                 Kaczmarek                                  4s1  Beograd           18.03
51.92                 Kiełbasińska                               1r1  Karlsruhe         28.01
52.09                 Święty-Ersetic                             3    Birmingham        19.02
52.10                 Święty-Ersetic                             1A   Dortmund          12.02
52.10      Iga        Baumgart-Witan  110489 BKS Bydgoszcz       4    Toruń             06.03  51.91-19
52.18                 Kiełbasińska                               1h3  Toruń             05.03
52.22                 Kaczmarek                                  1h4  Beograd           18.03
52.37                 Święty-Ersetic                             1h3  Beograd           18.03
52.54                 Baumgart-Witan                             2r1  Toruń             22.02
52.89                 Baumgart-Witan                             1    Toruń             12.02
52.89                 Baumgart-Witan                             1h4  Toruń             05.03
52.99      Kinga      Gacka           251001 BKS Bydgoszcz       2    Toruń             12.02  54.17-21
53.19                 Gacka                                      5    Toruń             06.03
53.23                 Kaczmarek                                  1h2  Toruń             05.03
                      (25/5)
54.07      Aleksandra Gaworska        071195 AZS-AWF Kraków      1r1  Toruń             26.02  52.63-18
54.45      Susane     Lachele         100700 Gwardia Piła        3    Toruń             12.02  54.17-19
54.55      Izabela    Smolińska       140199 RLTL Optima Radom   4    Toruń             12.02  57.52-17
54.63 WR40 Aneta      Lemiesz         170181 LT Warszawa         1r1  Spała             05.02  53.12-07
54.69      Julia      Korzuch         271295 AZS-AWF Katowice    2h3  Toruń             05.03  54.28-21
                      10
54.92      Paulina    Zielińska       090400 Agros Chełm         1r1  Rzeszów           05.02  57.52-17
54.93      Alicja     Wrona           110196 AZS UMCS Lublin     1r2  Spała             05.02  -0-
55.09      Wiktoria   Drozd           200901 AZS UMCS Lublin     2r1  Toruń             26.02  55.24-21
55.23      Weronika   Chojka          190697 AZS-AWF Wrocław     3r1  Toruń             26.02  55.33-21
55.27      Karolina   Łozowska        280599 AZS-AWF Warszawa    4r1  Toruń             26.02  54.34-20
55.31      Margarita  Koczanowa       010299 AZS-AWF Kraków      5r1  Toruń             26.02  55.34-20
55.38      Aleksandra Wsołek          150901 AZS-AWF Kraków      3r2  Toruń             19.02  56.11-19
55.40      Karolina   Gajewska        140201 AZS-AWF Kraków      4h3  Toruń             05.03  56.13-21
55.45      Katarzyna  Martyna         251098 AZS-AWF Kraków      1r1  Toruń             19.02  55.62-16
55.57      Karolina   Skibińska       301200 AZS-AWF Katowice    2r1  Ostrava           24.02  55.96-21
                      20

500 m (1:15.0)

600 m (1:32.0)
1:29.64    Aneta      Lemiesz         170181 LT Warszawa         1r1  Toruń             29.01  1:28.18-07
1:31.26+   Margarita  Koczanowa       010299 AZS-AWF Kraków      1r1  Toruń             19.02  1:35.92-17
1:31.72+   Angelika   Cichocka        100188 SKLA Sopot          4h3  Beograd           19.03  1:29.89+-21
1:31.73    Milena     Korbut          080800 AZS-AWF Katowice    1r1  Spała             05.02  1:33.33-19
1:31.75    Joanna     Bekus           061197 AZS Poznań          1r1  Toruń             06.02  1:34.12-16

800 m (2:05.0-2:10.0) WA & PZLA: 2:01.50
2:00.53    Angelika   Cichocka        100188 SKLA Sopot          4    Toruń             22.02  2:00.37-14
2:01.52               Cichocka                                   4    Liévin            17.02
2:02.01               Cichocka                                   5h3  Beograd           19.03
2:04.78    Martyna    Galant          260195 AZS Poznań          1    Toruń             26.02  2:03.47-17
2:04.79    Margarita  Koczanowa       010299 AZS-AWF Kraków      1r1  Toruń             19.02  2:06.56-20
2:05.16    Weronika   Lizakowska      021198 Remus Kościerzyna   2r1  Toruń             19.02  2:07.53-21
2:05.52    Milena     Korbut          080800 AZS-AWF Katowice    2    Toruń             26.02  2:06.45-21
2:06.09    Aleksandra Płocińska       051099 Kondycja Piaseczno  3r1  Toruń             19.02  2:11.85-21
2:06.67    Joanna     Bekus           061197 AZS Poznań          3    Toruń             26.02  2:06.67-20
2:07.03    Eliza      Megger          290899 LKS Pszczyna        1r1  Ostrava           24.02  2:05.31-21
2:07.47    Justyna    Jelska          200899 Podlasie Białystok  4r1  Toruń             19.02  2:11.04-21
2:08.08    Aneta      Lemiesz         170181 LT Warszawa         3    Toruń             06.03  2:01.32-07
                      10
2:08.42    Mariola    Baranowska      161193 Żak Biała Podlaska  4    Toruń             26.02  -0-
2:08.47    Agnieszka  Dybka           070200 Resovia Rzeszów     5r1  Toruń             19.02  2:09.53-21
2:09.21    Oliwia     Paradowska      200701 Kondycja Piaseczno  6r1  Toruń             19.02  -0-
2:09.56    Adrianna   Sułek           030499 AZS UMCS Lublin     P    Beograd           18.03  2:16.97-21
2:10.00OT  Sandra     Szpott          220196 Gwda Piła           3r1  Nashville         12.02  2:17.77-18
2:10.09    Wiktoria   Wróbel          260804 WLKS Nowe Iganie    1    Rzeszów           13.02  2:17.37-20

1000 m (2:45.0)
2:38.57    Angelika   Cichocka        100188 SKLA Sopot          2    Birmingham        19.02  2:40.18-20
2:44.13    Weronika   Lizakowska      021198 Remus Kościerzyna   1r1  Toruń             06.02  2:44.95-21

1500 m (4:18.0-4:30.0) WA & PZLA: 4:09.00
4:11.86    Martyna    Galant          260195 AZS Poznań          9    Toruń             22.02  4:11.03-20
4:12.03    Eliza      Megger          290899 LKS Pszczyna        10   Toruń             22.02  4:24.53-21
4:12.10    Weronika   Lizakowska      021198 Remus Kościerzyna   11   Toruń             22.02  4:24.53-21
4:13.76    Kinga      Królik          260999 Azymut Pabianice    13   Toruń             22.02  -0-
4:14.00    Klaudia    Kazimierska     030901 Vectra Włocławek    14   Toruń             22.02  4:14.92-21
4:18.59    Beata      Topka           200199 Talex Borzytuchom   15   Toruń             22.02  4:17.17-21
4:20.12    Angelika   Cichocka        100188 SKLA Sopot          1r1  Toruń             05.03  4:06.35-18
4:21.28    Julia      Afelt           061199 Zawisza Bydgoszcz   1    Toruń             06.02  4:22.13-21
4:22.02    Julia      Koralewska      170202 Zawisza Bydgoszcz   2    Toruń             06.02  4:39.46-21
4:22.25    Mariola    Baranowska      161193 Żak Biała Podlaska  1    Toruń             19.02  4:27.68-21
                      10
4:23.09    Aleksandra Płocińska       051099 Kondycja Piaseczno  5r1  Toruń             05.03  4:20.80-21
4:30.03    Anna       Ławrukajtis     020801 RKS Rumia           1    Toruń             26.02  4:47.70-21

mile / mila (4:50.0)
4:34.76    Aneta      Konieczek       080697 Nadodrze Powodowo   1    Chicago           12.02  4:35.88-21

2000 m (6:15.0)
6:03.56    Aleksandra Płocińska       051099 Kondycja Piaseczno  1r1  Spała             23.01  -0-
6:03.59    Julia      Jaguścik        161203 RKS Łódź            2r1  Spała             23.01  -0-
6:04.44+   Weronika   Lizakowska      021198 Remus Kościerzyna   1    Toruń             06.03  5:54.53-21
6:09.53    Julia      Ścisłowska      260103 SMS Szklarska Poręba3r1  Spała             23.01  -0-
6:14.43    Izabela    Kuczaba         310705 Czempion Warszawa   1r1  Rzeszów           13.02  6:30.09-21

3000 m (9:15.0-9:45.0) WA & PZLA: 8:49.00
9:03.47    Eliza      Megger          290899 LKS Pszczyna        1    Toruń             06.03  9:39.35-17
9:04.75    Kinga      Królik          260999 Azymut Pabianice    2    Toruń             06.03  9:18.60-21
9:08.61    Weronika   Lizakowska      021198 Remus Kościerzyna   3    Toruń             06.03  9:19.32-21
9:12.47OT  Aneta      Konieczek       080697 Nadodrze Powodowo   7r3  Seattle           26.02  -0-
9:14.01    Klaudia    Kazimierska     030901 Vectra Włocławek    4    Toruń             06.03  10:01.99-19
9:15.02    Aleksandra Płocińska       051099 Kondycja Piaseczno  5    Toruń             06.03  -0-
9:15.71    Julia      Afelt           061199 Zawisza Bydgoszcz   6    Toruń             06.03  9:37.18-21
9:16.50    Natalia    Bielak          100502 SMS Szklarska Por.  7    Toruń             06.03  9:28.86-21
9:27.96    Mariola    Baranowska      161193 Żak Biała Podlaska  8    Toruń             06.03  -0-
9:32.22    Anna       Maliszewska     040793 AZS-AWF Kraków      9    Toruń             06.03  -0-
                      10
9:35.15    Oliwia     Wawrzyniak      150702 AZS Poznań          4r2  Birmingham, AL    20.02  9:28.46-21
9:37.67    Julia      Jaguścik        161203 RKS Łódź            1    Rzeszów           13.02  -0-
9:42.02    Agnieszka  Chorzępa        140101 AZS-AWF Warszawa    10   Toruń             06.03  10:19.68-21

5000 m (17:30.0)
16:33.99   Oliwia     Wawrzyniak      150702 AZS Poznań          1    Birmingham, AL    19.02  -0-

50 mH / 50 m ppł. (7.54)

60 mH / 60 m ppł. (8.45-8.65) WA & PZLA: 8.16
8.01       Klaudia    Siciarz         150398 AZS-AWF Kraków      1    Toruń             05.03  7.95-19
8.06                  Siciarz                                    3    Düsseldorf        20.02
8.07       Klaudia    Wojtunik        150599 AZS Łódź            2    Toruń             05.03  8.20-21
8.08                  Wojtunik                                   7    Toruń             22.02
8.08                  Siciarz                                    1h1  Toruń             05.03
8.11                  Siciarz                                    2    Łódź              11.02
8.11                  Siciarz                                    1h1  Düsseldorf        20.02
8.13                  Wojtunik                                   1h2  Toruń             05.03
8.14                  Wojtunik                                   2h2  Łódź              11.02
8.14                  Wojtunik                                   3    Łódź              11.02
8.14                  Wojtunik                                   4    Birmingham        19.02
8.15                  Siciarz                                    4h1  Liévin            17.02
8.16                  Siciarz                                    1h1  Łódź              11.02
8.16                  Wojtunik                                   5h1  Toruń             22.02
8.17                  Wojtunik                                   1h-  Toruń             22.01
8.17       Monika     Kiepura         190800 AZS-AWF Kraków      1    Rzeszów           05.02  8.38-21
8.17       Marika     Majewska        050502 AZS-AWF Gorzów      2h2  Toruń             05.03  8.53-21
8.17                  Kiepura                                    3    Toruń             05.03
8.18       Weronika   Nagięć          270602 AZS-AWF Kraków      4    Toruń             05.03  8.39-21
8.19                  Wojtunik                                   2    Val-de-Reuil      14.02
8.19                  Siciarz                                    6    Liévin            17.02
8.19                  Siciarz                                    4h2  Toruń             22.02
8.19                  Majewska                                   5    Toruń             05.03
8.20                  Wojtunik                                   1    Toruń             22.01
8.20                  Kiepura                                    1h-  Rzeszów           05.02
8.21                  Wojtunik                                   5h5  Beograd           19.03
8.22                  Nagięć                                     1    Toruń             19.02
8.22                  Majewska                                   6h1  Toruń             22.02
8.22                  Nagięć                                     1h3  Toruń             05.03
8.22                  Kiepura                                    2h3  Toruń             05.03
8.23                  Wojtunik                                   1h1  Toruń             29.01
8.23                  Kiepura                                    1h-  Toruń             19.02
8.23                  Kiepura                                    2    Toruń             19.02
8.23                  Nagięć                                     7h1  Toruń             22.02
8.24                  Wojtunik                                   2h2  Val-de-Reuil      14.02
8.25                  Wojtunik                                   2h2  Ostrava           03.02
8.26                  Majewska                                   2h1  Toruń             29.01
8.26                  Wojtunik                                   1    Toruń             29.01
8.26                  Wojtunik                                   5    Ostrava           03.02
8.26                  Nagięć                                     2h-  Rzeszów           05.02
8.26                  Nagięć                                     2    Rzeszów           05.02
8.26                  Nagięć                                     2h-  Toruń             19.02
8.27                  Kiepura                                    1    Rzeszów           29.01
8.27                  Kiepura                                    3h1  Łódź              11.02
8.27                  Nagięć                                     6    Łódź              11.02
8.29                  Majewska                                   2    Toruń             29.01
8.29                  Kiepura                                    6h2  Toruń             22.02
8.30                  Kiepura                                    1h-  Rzeszów           29.01
8.30       Zuzanna    Hulisz          150799 MKL Toruń           3    Toruń             19.02  8.29-21
8.31                  Majewska                                   4h1  Łódź              11.02
8.32                  Majewska                                   7    Łódź              11.02
8.33                  Nagięć                                     2    Rzeszów           29.01
8.33                  Nagięć                                     4h2  Łódź              11.02
8.34       Adrianna   Sułek           030499 Zawisza Bydgoszcz   P    Aubiere           30.01  8.50-21
8.36                  Majewska                                   1h-  Toruń             06.02
8.36       Julia      Ziembicka       210601 AZS-AWF Kraków      3h-  Toruń             19.02  8.76-19
8.36                  Sułek                                      P    Toruń             05.03
8.36                  Hulisz                                     2h1  Toruń             05.03
8.36                  Sułek                                      P    Beograd           18.03
8.37                  Hulisz                                     4h-  Toruń             19.02
8.38                  Majewska                                   1    Spała             23.01
8.38                  Nagięć                                     2h-  Rzeszów           29.01
8.38                  Hulisz                                     5h2  Łódź              11.02
8.39                  Majewska                                   1    Toruń             06.02
8.39                  Hulisz                                     6    Toruń             05.03
8.40                  Majewska                                   1h-  Spała             23.01
8.40                  Hulisz                                     1h2  Toruń             29.01
8.41                  Sułek                                      P    Tallinn           06.02
8.42                  Ziembicka                                  4    Toruń             19.02
8.43       Natalia    Szczęsna        220104 RLTL Optima Radom   1    Warszawa          15.01  9.13y-20
8.43                  Hulisz                                     3    Toruń             29.01
8.44                  Sułek                                      2    Toruń             22.01
8.44                  Ziembicka                                  3h1  Toruń             05.03
8.44       Martyna    Skierkowska     050100 AZS-AWF Warszawa    4h1  Toruń             05.03  8.44-20
8.44                  Skierkowska                                7    Toruń             05.03
8.45       Anna       Wojcieszek      160391 AZS-AWF Warszawa    2h-  Toruń             06.02  8.57-21
8.45                  Hulisz                                     2    Toruń             06.02
8.45       Weronika   Barcz           281002 AZS Łódź            3h3  Toruń             05.03  8.63-21
                      (78/12)
8.46       Alicja     Sielska         120703 Wisła Puławy        1A   Rzeszów           13.02  8.54-21
8.46       Anna       Kulpińska       140499 AZS-AWF Kraków      2    Ostrava           24.02  8.64-19
8.47       Aleksandra Kiryluk         021101 Podlasie Białystok  3h2  Toruń             05.03  8.45-20
8.52       Wiktoria   Oko             180903 Wisła Puławy        3A   Rzeszów           13.02  8.40y-20
8.55       Zuzanna    Gozdera         040704 Wisła Puławy        1h2  Rzeszów           13.02  8.65y-21
8.55       Aleksandra Krawczyk        280403 Warszawianka        5h1  Toruń             05.03  8.78-21
8.60       Karolina   Gajewska        140201 AZS-AWF Kraków      4h-  Rzeszów           29.01  8.64-21
8.65       Anna       Szymańska       050399 Flota Gdynia        3    Toruń             22.01  8.37-19
                      20
U-18 (76.2cm)
8.35       Zuzanna    Zając           141106 AZS-AWF Katowice    1A   Rzeszów           13.02
8.37       Amelia     Kielar          090706 Górnik Wałbrzych    2A   Rzeszów           13.02
8.47       Wiktoria   Gadajska        080106 RLTL Optima Radom   3A   Rzeszów           13.02
8.48       Julia      Zegan           250105 Skra Warszawa       2h-  Spała             05.02
8.65       Aleksandra Jagiełło        260906 Sprint Warszawa     2    Warszawa          15.01

HJ / Skok wzwyż (1.92-1.84-1.75) WA & PZLA: 1.97
1.89       Adrianna   Sułek           030499 AZS UMCS Lublin     P    Toruń             05.03  1.83-18
1.89                  Sułek                                      P    Beograd           18.03
1.87                  Sułek                                      P    Tallinn           06.02
1.87       Wiktoria   Miąso           141101 Resovia Rzeszów     3    Brno              26.02  1.85-21
1.86                  Miąso                                      1    Toruń             19.02
1.86       Paulina    Ligarska        090496 SKLA Sopot          P    Toruń             05.03  1.80-19
1.84                  Sułek                                      P    Aubiere           30.01
1.77       Katarzyna  Kokot           050104 AZS PO Opole        1-j  Rzeszów           13.02  1.74-20
1.76       Aneta      Rydz            300394 RLTL Optima Radom   1    Spała             05.02  1.82-11
1.76       Paulina    Kubis           240304 WLKS Wrocław        P    Rzeszów           11.02  1.70-21
1.76       Maja       Słodzińska      290806 OSOT Szczecin       1-y  Rzeszów           12.02  1.63-21
1.75       Weronika   Kaźmierczak     260102 RKS Łódź            1    Toruń             06.02  1.74-18

PV / Skok o tyczce (4.50-4.00-3.80) WA & PZLA: 4.75
4.30       Agnieszka  Kaszuba         310898 KL Gdynia           2C   Toruń             15.01  4.30-20
4.21       Naama      Bernstein (ISR) 180893 AZS PO Opole        1B   Toruń             29.01  4.35-21
4.21                  Kaszuba                                    6    Ostrava           03.02
4.20                  Bernstein                                  1    Toruń             08.01
4.20                  Kaszuba                                    2    Toruń             08.01
4.20                  Kaszuba                                    2=   Erfurt            01.02
4.12                  Kaszuba                                    2C   Toruń             06.02
4.10                  Bernstein                                  3C   Toruń             15.01
4.10       Anna       Łyko            300501 AZS-AWF Wrocław     1B   Spała             05.02  4.11-18
4.10       Maja       Chamot          161003 Sprint Bielsko-B.   1-j  Rzeszów           13.02  4.00-21
4.10                  Bernstein                                  2=   Toruń             19.02
4.10                  Kaszuba                                    2=   Toruń             19.02
4.10                  Kaszuba                                    1    Toruń             05.03
4.10                  Łyko                                       2    Toruń             05.03
4.10                  Bernstein                                  3    Toruń             05.03
4.05                  Kaszuba                                    2C   Toruń             22.01
4.01                  Bernstein                                  1=   Toruń             26.02
4.01                  Kaszuba                                    1=   Toruń             26.02
4.00                  Chamot                                     4    Toruń             05.03
4.00       Emilia     Kusy            091298 SKLA Sopot          5    Toruń             05.03  4.10-20
                      (20/5)
3.91       Lilly      Nichols         230306 SKLA Sopot          4    Toruń             26.02  3.96-21
3.90       Maja       Szymanek        050700 AZS-AWF Warszawa    6    Toruń             05.03  3.80-21
3.90       Valentyna  Iakovenko       110103 Zawisza Bydgoszcz   1    Gdynia            23.04  3.60-21
3.80       Karolina   Wejman          130801 KL Gdynia           4C   Toruń             15.01  4.03-20
3.80       Natalia    Lewandowska     040905 SKLA Sopot          1    Rzeszów           11.02  3.60-21
                      10
3.80       Maria      Bartel          201004 AZS-AWFiS Gdańsk    9    Toruń             05.03  3.80-21

LJ / Skok w dal (6.60-6.30-6.00) WA & PZLA: 6.80
6.44 NJR   Anna       Matuszewicz     050403 MKL Toruń           4    Toruń             22.02  6.33-21
6.43       Adrianna   Sułek           030499 AZS UMCS Lublin     P    Beograd           18.03  6.08-19
6.41 NJR              Matuszewicz                                1-j  Rzeszów           12.02
6.41                  Matuszewicz                                1    Toruń             06.03
6.39       Magdalena  Żebrowska       290596 AZS-AWF Katowice    5    Toruń             22.02  6.34-21
6.37                  Matuszewicz                                1-j  Toruń             15.01
6.37                  Żebrowska                                  2    Toruń             06.03
6.32       Karolina   Młodawska       041096 KKL Kielce          3    Toruń             06.03  6.45-20
6.18       Ada        Kołodziej       240395 AZS-AWF Warszawa    4    Toruń             06.03  6.09-21
6.17       Roksana    Jędraszak       280502 AZS Poznań          5    Toruń             06.03  6.20-21
6.10       Paulina    Ligarska        090496 SKLA Sopot          1    Toruń             26.02  6.14-21
6.07       Julia      Adamczyk        280705 RLTL Optima Radom   1-y  Toruń             22.01  5.86-21
6.07       Sara       Kordek          010201 AZS-AWF Katowice    6    Toruń             06.03  5.55-18

TJ / Trójskok (13.85-13.00-12.50) WA & PZLA: 14.30
13.48      Karolina   Młodawska       041096 KKL Kielce          1    Toruń             05.03  13.40-21
13.26      Agnieszka  Bednarek        140698 AZS Łódź            1    Toruń             26.02  13.55-21
13.26                 Bednarek                                   2    Toruń             05.03
13.21                 Młodawska                                  1    Łódź              06.02
13.18                 Bednarek                                   1    Toruń             06.02
13.15      Sara       Kordek          010201 AZS-AWF Katowice    1    Ostrava           28.01  -0-
13.03                 Bednarek                                   1    Aleksandrów       29.01
13.00                 Kordek                                     2    Łódź              06.02
12.99      Aleksandra Nowakowska      230498 RKS Łódź            2    Toruń             06.02  13.13-21
12.89      Natalia    Mach            140799 AZS-AWF Katowice    4    Toruń             05.03  12.41-20
12.79      Zuzanna    Sztachańska     281201 AZS Łódź            6    Toruń             05.03  12.42-21
12.73      Sandra     Sikorska        310500 AZS-AWF Warszawa    2    Toruń             26.02  -0-
12.55      Olga       Szlachta        080806 Stal Ostrów Wlkp.   1    Rzeszów           11.02  -0-
12.54      Joanna     Mosiek          160202 Kadet Rawicz        8    Toruń             05.03  12.73-21

SP / Pchnięcie kulą (18.00-16.00-14.00) WA & PZLA: 18.30
17.73      Paulina    Guba            140591 AZS UMCS Lublin     1    Toruń             05.03  18.77-18
17.69      Klaudia    Kardasz         020596 Podlasie Białystok  1    Spała             05.02  18.63-19
17.64                 Kardasz                                    1    Toruń             19.02
17.63                 Kardasz                                    1    Toruń             26.02
17.54                 Kardasz                                    2    Toruń             05.03
17.45                 Guba                                       2    Toruń             26.02
15.48      Zuzanna    Maślana         010504 MLKL Płock          1    Białystok         06.02  16.66y-21
14.08      Paulina    Ligarska        090496 SKLA Sopot          3    Toruń             26.02  14.35-21
U-18 (3 kg)
15.34      Anna       Kicińska        110205 Tempo 5 Przemyśl    1    Rzeszów           22.01
15.20      Julia      Michałowska     240306 Tempo Kęty          1    Spała             23.01

WT / Rzut ciężarem (17.00)

Pen / Pięciobój (4000-3500) WA: invited
4851 NR    Adrianna   Sułek           030499 AZS UMCS Lublin     2    Beograd           18.03  4442-21
                      (8.36-1.89-13.40-6.43-2:09.56)
4756                  Sułek                                      1    Toruń             05.03
                      (8.36-1.89-13.50-6.26-2:12.82)
4598                  Sułek                                      1    Tallinn           06.02
                      (8.41-1.87-12.53-6.15-2:14.32)
4593       Paulina    Ligarska        090496 SKLA Sopot          2    Toruń             05.03  4484-21
                      (8.66-1.86-13.70-6.08-2:13.85)
4569                  Sułek                                      1    Aubiere           30.01
                      (8.34-1.84-13.10-6.01-2:14.39)
4336                  Ligarska                                   7    Aubiere           30.01
                      (8.72-1.75-14.06-5.79-2:16.86)
4301                  Ligarska                                   5    Tallinn           06.02
                      (8.76-1.78-13.28-5.77-2:17.28)
4229       Edyta      Bielska         170601 Mokasyn Płoty       3    Toruń             05.03  3902-21
                      (8.78-1.74-11.50-5.90-2:12.84)
4087                  Bielska                                    6    Tallinn           06.02
                      (8.71-1.66-11.06-5.83-2:13.58)
3946       Paulina    Kubis           240304 WLKS Wrocław        1    Rzeszów           11.02  3735y-21
                      (8.84-1.76- 9.42-5.88-2:24.09)
3861       Aleksandra Krawczyk        280403 Warszawianka        2    Rzeszów           11.02  3683-21
                      (8.56-1.61-12.13-5.81-2:33.60)
3836       Patrycja   Gajewska        251102 SKLA Sopot          4    Toruń             05.03  3185-21
                      (8.87-1.68- 9.57-5.71-2:21.33)
3780       Kornelia   Sura            280602 AZS-AWF Warszawa    5    Toruń             05.03  3723-21
                      (9.12-1.62-10.27-5.75-2:20.66)
3708       Marleen    Baas            130804 AZS Poznań          3    Rzeszów           11.02  3825y-21
                      (9.06-1.61-11.98-5.38-2:26.35)
3592       Weronika   Kadłubowicz     250404 Orkan Środa Wlkp.   4    Rzeszów           11.02  3503y-21
                      (9.12-1.58-11.59-5.49-2:32.35)
U-18 (76.2 cm / 3 kg)
3531       Maja       Kleszno         270406 AZS PO Opole        1    Rzeszów           11.02
                      (8.83-1.58-10.14-5.77-2:41.64)

3000 mW / Chód 3000 m (13:00.0-14:00.0)
12:35.45   Katarzyna  Zdziebło        281196 Stal Mielec         1    Rzeszów           11.02  12:39.95-21
12:42.06   Olga       Niedziałek      300697 WLKS Iganie Nowe    2    Rzeszów           11.02  13:11.96-21
13:37.55   Agnieszka  Ellward         260389 Flota Gdynia        3    Rzeszów           11.02  12:52.61-20
13:55.79   Magdalena  Żelazna         160404 AZS-AWF Gorzów      1-j  Rzeszów           11.02  14:26.05-21

4x200 m (1:42.0)
1:36.88    KS AZS AWF Kraków                                     1    Toruń             06.03  NR 1:34.18-84
           (Alicja Struzik, Karolina Gajewska, Julia Ziembicka, Monika Kiepura)
1:41.16    AZS-AWFiS Gdańsk                                      2    Toruń             06.03
           (Olga Pietrzak, Agata Kołakowska, Oliwia Strugińska, Wiktoria Brzeska)

4x400 m (3:40.0) PZLA: x-53.45
3:28.59    Polska                                                3    Beograd           20.03  NR 3:26.09-18
           (Natalia Kaczmarek, Iga Baumgart-Witan, Kinga Gacka, Justyna Święty-Ersetic)
3:30.51    Polska                                                1h2  Beograd           20.03
           (Iga Baumgart-Witan, Aleksandra Gaworska, Natalia Kaczmarek, Justyna Święty-Ersetic)