POLAND (indoor) / POLSKA (hala) '2023

MEN / MĘŻCZYŹNI as at: 31.01.2023 WOMEN / KOBIETY
All corrections please send to / Uwagi proszę kierować do Zbigniew Jonik

50 m (5.80-5.90)

60 m (6.70-6.85) - EA: 6.63 (10.08 100m outdoor/stadion)
6.56       Dominik    Kopeć           050395 Agros Zamość        1    Toruń             29.01  6.65-22
6.60       Oliwer     Wdowik          030102 AZS-AWF Warszawa    1A   Rzeszów           14.01  6.75-22
6.61                  Wdowik                                     2    Jablonec          21.01
6.62                  Kopeć                                      1h2  Toruń             29.01
6.63                  Wdowik                                     1h1  Rzeszów           14.01
6.63       Jakub      Lempach         210801 AZS UMCS Lublin     1h2  Spała             14.01  6.66-22
6.64                  Lempach                                    1r1  Toruń             07.01
6.64                  Lempach                                    1    Spała             14.01
6.64                  Wdowik                                     1h1  Jablonec          21.01
6.65                  Wdowik                                     2    Sätra             29.01
6.67                  Wdowik                                     1h3  Sätra             29.01
6.68       Przemysław Słowikowski     201193 MKL Szczecin        2    Toruń             29.01  6.61-22
                      (12/4)
6.71       Adam       Burda           100699 AZS-AWF Katowice    3    Toruń             29.01  6.85-21
6.72       Patryk     Krupa           210402 AZS UMCS Lublin     4    Toruń             29.01  6.69-22
6.73       Marek      Zakrzewski      181205 AML Słupsk          1h1j Spała             14.01  6.82-22
6.76       Albert     Komański        070200 Resovia Rzeszów     2A   Rzeszów           14.01  6.77-22
6.76       Adam       Łukomski        060901 AZS-AWF Wrocław     5    Toruń             29.01  6.76-22
6.79       Patryk     Wykrota         131100 Stal Ostrów Wlkp.   1p1  Jablonec          21.01  6.87-22
                      10
6.79       Dawid      Grząka          300404 Stal Ostrów Wlkp.   2A   Toruń             22.01  6.85-22
6.82       Anton      Bachórski       180702 MKL Szczecin        1h1  Berlin            07.01  6.75-22
6.83       Łukasz     Żok             170501 ALKS AJP Gorzów     2p1  Jablonec          21.01  6.78-22
6.83       Rafał      Rembisz         251003 Resovia Rzeszów     1=   Rzeszów           28.01  6.99-22
6.83       Jakub      Pietrusa        090202 Agros Zamość        1=   Rzeszów           28.01  6.78-21
6.85       Paweł      Bugajski        260201 AZS-AWF Wrocław     7    Toruń             29.01  6.85-22
---
6.57       Adrian     Brzeziński      240898 MKL Toruń           3=   Toruń             22.02.2022
6.61       Przemysław Słowikowski     201193 MKL Szczecin        5    Toruń             22.02.2022

100 m (10.65)
10.37      Patryk     Wykrota         131100 Stal Ostrów Wlkp.   1r4  Jablonec          21.01  -0-
10.45      Adam       Łukomski        060901 AZS-AWF Wrocław     1r4  Jablonec          21.01  -0-

150 m (17.00)
16.52      Rafał      Dziewięcki      040306 AZS-AWF Wrocław     3r1  Ostrava           07.01  16.90-22
16.75      Mateusz    Konieczny       161102 Victoria Racibórz   4r1  Ostrava           07.01  16.79-22
16.80      Igor       Sierpniewski    250205 Wda Świecie         1r3  Toruń             07.01  -0-
16.83      Robert     Bryliński       020491 Wieliczanka         2r3  Toruń             07.01  -0-
16.88      Michał     Malarek         070998 Sprinterzy Kraków   1r12 Ostrava           07.01  -0-

200 m (21.30-21.75)
20.94      Łukasz     Żok             170501 ALKS AJP Gorzów     1r1  Toruń             29.01  20.68-22
21.07 NJR  Marek      Zakrzewski      181205 AML Słupsk          1r1  Toruń             22.01  21.37"-22
21.15      Adam       Łukomski        060901 AZS-AWF Wrocław     1r2  Toruń             29.01  21.57-22
21.23      Albert     Komański        070200 Resovia Rzeszów     2r1  Toruń             29.01  20.87-22
21.51      Szymon     Dziuba          201099 AZS-AWF Warszawa    2r2  Toruń             29.01  21.38-21
21.66      Marcin     Karolewski      161202 Stal Ostrów Wlkp.   3r1  Toruń             22.01  21.51-21
21.66      Dawid      Tatara          270704 BKL Bełchatów       1r8  Toruń             22.01  24.11-21
21.69      Jakub      Pietrusa        090202 Agros Zamość        1r1  Rzeszów           28.01  21.64-21
21.69      Rafał      Dziewięcki      040306 AZS-AWF Wrocław     1r3  Toruń             29.01  22.63-22
21.71      Paweł      Dzida           130499 AZS-AWF Katowice    1r1  Ostrava           27.01  21.74-22
                      10
21.74      Michał     Gorzkowicz      210505 Wawel Kraków        1r2  Toruń             22.01  22.03-22

300 m (34.50)
33.50      MaksymilianKlepacki        141198 Podlasie Białystok  1r1  Toruń             29.01  34.31-20
33.92      Jakub      Olejniczak      270297 Wieliczanka         1r1  Toruń             22.01  34.59-22
33.96      Remigiusz  Zazula          240103 Agros Chełm         1r1  Rzeszów           14.01  -0-
34.33      Adam       Paździerz       110900 AZS-AWF Katowice    3    Ostrava           24.01  34.40-22
34.38      Adam       Kadyło          070703 AKS-AWF Wrocław     1r1  Spała             28.01  34.42-22
34.48      Bartosz    Sołtysiak       060901 AZS Poznań          2r1  Spała             28.01  34.64-21
 
400 m (47.40-48.50) - EA: 46.35 (45.15 outdoor/stadion)
46.89      Kajetan    Duszyński       120595 AZS Łódź            1r1  Spała             28.01  46.71-22
47.46      Jakub      Olejniczak      270297 Wieliczanka         1r1  Rzeszów           28.01  47.69-21
47.69      Mateusz    Borkowski       020497 AZS-AWF Warszawa    1r3  Spała             28.01  49.96-17
48.03      Jan        Wawrzkowicz     190201 AZS Poznań          1r1  Toruń             29.01  47.84-22
48.22      Michał     Wróbel          040302 Czwórka Żory        1    Ostrava           27.01  48.00-22
48.26      Maks       Szwed           060804 AZS Łódź            2r1  Spała             28.01  -0-
48.40      Mikołaj    Buzała          170498 AZS Poznań          2r1  Toruń             29.01  48.37-20
48.46      Mikołaj    Kotyra          290301 AZS UMCS Lublin     2r1  Rzeszów           28.01  48.33-21

500 m (1:06.0)

600 m (1:20.0)
1:18.09    Kacper     Lewalski        070503 AZS UWM Olsztyn     1r1  Toruń             29.01  1:17.84-22
1:18.10    Jakub      Augustyniak     040901 Olimpia Grudziądz   1r1  Toruń             22.01  1:19.28-20
1:18.18    Maciej     Wyderka         290702 AZS-AWF Katowice    2r1  Toruń             22.01  1:18.38-22
1:18.31    Jakub      Chmielarz       040902 AZS Poznań          2r1  Toruń             29.01  1:21.12-21
1:19.02    Jakub      Szkudlarek      170101 RKS Łódź            3r1  Toruń             22.01  1:21.34-18

800 m (1:50.0-1:52.5) - EA: 1:46.75 (1:44.70 outdoor/stadion)
1:48.00    Patryk     Sieradzki       061098 Zawisza Bydgoszcz   5    Sabadell          28.01  1:50.29-21
1:48.32    Filip      Ostrowski       120701 RKS Łódź            1    Nantes            28.01  1:47.98-22
1:49.83    Jakub      Augustyniak     040901 RKS Łódź            3    Nantes            28.01  1:47.84-22
1:50.01    Bartosz    Kitliński       110604 AZS UMCS Lublin     1r1  Spała             28.01  -0-
1:50.20    Jakub      Szkudlarek      170101 RKS Łódź            2r1  Spała             28.01  1:52.66-19
1:50.97    Michał     Kitliński       140598 AZS UMCS Lublin     3r1  Spała             28.01  1:49.85-22
1:51.08    Adam       Masaczyński     050201 KKL Kielce          4r1  Spała             28.01  1:50.33-22
1:51.66    Adam       Czerwiński      021088 Lider Siercza       1r1  Ostrava           24.01  1:48.98-11
---
1:44.49o   Patryk     Dobek           130294 MKL Szczecin        1A   Chorzów           05.06.2022

1000 m (2:25.0)
2:23.31    Filip      Ostrowski       120701 RKS Łódź            1r1  Toruń             22.01  2:27.93-19
2:24.27    Adam       Czerwiński      021088 Lider Siercza       1r1  Rzeszów           14.01  2:23.06-22
2:24.95    Bartosz    Kitliński       110604 AZS UMCS Lublin     1r1  Spała             14.01  2:30.09-21

1500 m (3:48.0-3:52.0) - EA: 3:37.40 (3:32.80 outdoor/stadion)
3:44.39    Andrzej    Kowalczyk       301198 Kraków Athl.Team    6    Sätra             29.01  3:43.90-22
3:44.57    Maciej     Wyderka         290702 AZS-AWF Katowice    1    Ostrava           15.01  3:45.11-22
3:46.13    Kamil      Herzyk          140404 Just Team Bielsko-B.1-j  Ostrava           27.01  3:58.60-22
3:52.00    Kacper     Skibiak         200200 Oleśniczanka        1    Łódź              28.01  4:06.16-19
---
3:36.71    Michał     Rozmys          130395 Barnim Goleniów     7    Beograd           20.03.2022

mile / mila (4:10.0)

2000 m (5:15.0)
5:10.89    Aleksander Wiącek          020700 Start Otwock        1    Toruń             29.01  5:12.26-22

3000 m (8:00.0-8:20.0) - EA: 7:44.00 (7:37.00 outdoor/stadion)
8:11.40    Mateusz    Gos             070602 RLTL Optima Radom   1    Rzeszów           28.01  8:19.21-22

5000 m (14:30.0)

50 mH / 50 m ppł. (6.84)

60 mH / 60 m ppł. (7.90-8.20) - EA: 7.64 (13.30 110mH outdoor/stadion)
7.57       Jakub      Szymański       220702 SKLA Sopot          1h2  Karlsruhe         27.01  7.59-22
7.60                  Szymański                                  3    Karlsruhe         27.01
7.63                  Szymański                                  1    Düsseldorf        29.01
7.64                  Szymański                                  2h2  Düsseldorf        29.01
7.65       Krzysztof  Kiljan          301299 AZS-AWF Warszawa    1h-  Toruń             22.01  7.65-21
7.68                  Kiljan                                     1h-  Aarhus            25.01
7.68                  Kiljan                                     1    Aarhus            25.01
7.78                  Kiljan                                     3A   Sabadell          28.01
7.79       Damian     Czykier         100892 Podlasie Białystok  3h1  Düsseldorf        29.01  7.48-22
7.82                  Kiljan                                     2h2  Sabadell          28.01
                      (10/3)
7.94       Olgierd    Michniewski     181100 RLTL Optima Radom   1    Spała             28.01  7.93-21
7.99       Patryk     Kamionek        201204 LA Basket Warszawa  1    Łódź              07.01  7.80j-22
8.11       Jakub      Bujak           081200 AZS PO Opole        1h-  Toruń             14.01  7.92-22
8.11       Krystian   Siniło          021000 Podlasie Białystok  1    Białystok         22.01  8.18-21
---
7.48       Damian     Czykier         100892 Podlasie Białystok  1    Toruń             22.02.2022
U-20 (99 cm)
7.72       Patryk     Kamionek        201204 LA Basket Warszawa  1    Spała             14.01
7.95       Stanisław  Woliński        100904 MKS-MOS Wrocław     1    Toruń             14.01
8.05       Bartosz    Gerega          190904 Piast Głogów        2h2  Łódź              28.01
8.13       Hubert     Selerzyński     310104 Zawisza Bydgoszcz   1    Toruń             22.01
8.19       Szymon     Basaj           180204 Kresy Otwock        1    Warszawa          21.01
U-18 (91.4 cm)
8.11       Bartosz    Żaczkiewicz     100806 Vis Skierniewice    1h-  Spała             14.01
8.13       Jakub      Zachara         270506 Juvenia Głuchołazy  2    Spała             14.01
8.15       Ignacy     Andrzejczak     280906 Vis Skierniewice    1h1  Spała             28.01

HJ / Skok wzwyż (2.30-2.20-2.10) - EA: 2.30
2.22       Norbert    Kobielski       280197 MKS Inowrocław      2=   Nehvizdy          31.01  2.29-20
2.15       Jakub      Nielub          090903 AML Słupsk          1A   Toruń             14.01  2.12-22
2.13       Cezar      Sidya           240404 Olimpia Grudziądz   1    Toruń             07.01  2.10-22
2.11       Jakub      Walecki         200805 WLKS Nowe Iganie    1    London            21.01  2.03-22
2.11       Mateusz    Kołodziejski    220602 Zawisza Bydgoszcz   1    Spała             28.01  2.22-22
2.10       Sebastian  Moszczyński     250903 Podlasie Białystok  2A   Toruń             14.01  2.14-22

PV / Skok o tyczce (5.70-5.30-5.00) - EA: 5.82
5.60       Piotr      Lisek           160892 OSOT Szczecin       5=   Chemnitz          25.01  6.00-17
5.41  NJR  Michał     Gawenda         150605 Warszawianka        1    Spała             28.01  5.31-22
5.40 =NJR             Gawenda                                    4    Chemnitz          21.01
5.35                  Lisek                                      5    Sabadell          28.01
5.33       Paweł      Wojciechowski   060689 Zawisza Bydgoszcz   2c2  Spała             21.01  5.90-19
5.20       Bartosz    Marciniewicz    241102 AZS-AWF Katowice    1C   Spała             14.01  5.10-22
5.01       Sebastian  Chmara          061299 Zawisza Bydgoszcz   1A   Toruń             29.01  5.12-22
5.00       Karol      Pawlik          170394 Zawisza Bydgoszcz   1    Toruń             22.01  5.50-17
5.00       Patryk     Baran           220498 AZS-AWFiS Gdańsk    H    Lubbock           27.01  5.00-22
5.00       Paweł      Nawocki         300301 AZS-AWF Wrocław     1    Łódź              28.01  4.80-21

LJ / Skok w dal (8.00-7.70-7.40) - EA: 8.12
7.53       Gabriel    Dziełakowski    270304 LLKS Osowa Sień     1    Toruń             29.01  7.02-22
7.42       Adrian     Brzeziński      240898 MKL Toruń           2    Toruń             29.01  7.55-22
7.41       Andrzej    Kuch            271091 AZS UMCS Lublin     3    Toruń             29.01  7.63-19
7.40       Mateusz    Jopek           140296 AZS-AWF Wrocław     4    Jablonec          21.01  7.64-21

TJ / Trójskok (16.75-16.20-15.20) - EA: 17.02
16.08      Adrian     Świderski       270986 Śląsk Wrocław       1    Toruń             22.01  16.75-15
15.34      Jakub      Bracki          160303 MKS Aleksandrów     1    Toruń             29.01  15.21-22
15.27      Filip      Sacha           250696 AZS-AWF Kraków      1    Rzeszów           28.01  15.46-21

SP / Pchnięcie kulą (21.00-20.00-17.00) - EA: 21.20
20.43      Konrad     Bukowiecki      170397 AZS UMCS Olsztyn    6    Nehvizdy          31.01  22.00-18
20.21      Michał     Haratyk         100492 Sprint Bielsko-B.   2    Luxembourg        22.01  21.83-21
19.48      Szymon     Mazur           020998 Płomień Sosnowiec   1    Warszawa          21.01  18.76-18
18.91      Piotr      Goździewicz     230301 AZS-AWF Warszawa    2    Spała             28.01  18.50-22
18.75      Jakub      Szyszkowski     210891 AZS-AWF Katowice    9    Nordhausen        28.01  20.56-20
18.48      Jakub      Korejba         120303 Chemik Kędzierzyn   2    Spała             14.01  18.62j-22
18.42      Wojciech   Marok           120901 Jurand Szczytno     3    Spała             28.01  18.06-22
18.09      Rafał      Kownatke        240385 LKS Ziemi Puckiej   1    Toruń             29.01  20.37-15
---
21.91      Konrad     Bukowiecki      170397 AZS UMCS Olsztyn    1    Madrid            02.03.2022
U-20 (6 kg)
17.68      Mateusz    Helman          220704 LKS Ziemi Puckiej   1    Toruń             29.01
17.60      Jakub      Buchwald        120704 AZS PO Opole        1    Spała             28.01

WT / Rzut ciężarem (18.00)

Hep / Siedmiobój (5500-5000) - EA: 6140 (8400 Dec outdoor/stadion)
5376       Patryk     Baran           220498 AZS-AWFiS Gdańsk    10   Lubbock           27.01  5661-18
                      (7.10-7.00-12.69-1.83 / 8.32-5.00-3:06.62)

3000 mW / Chód 3000 m (12:00.0)

5000 mW / Chód 5000 m (20:00.0-21:00.0)

4x200 m (1:30.0)

4x400 m (3:15.0) - EA invited

4x400 m MIX (3:30.0)

Termin uzyskiwania wskaźników: 20.02.2022 – 19.02.2023 /wielobój/: 20.08.2021 – 19.02.2023