POLAND (indoor) / POLSKA (hala) '2023

WOMEN / KOBIETY as at: 29.01.2023 MEN / MĘŻCZYŹNI
All corrections please send to / Uwagi proszę kierować do Zbigniew Jonik

50 m (6.40-6.60)

60 m (7.40-7.60) - EA: 7.24 (11.10 100m outdoor/stadion)
7.09       Ewa        Swoboda         260797 AZS-AWF Katowice    1h1  Karlsruhe         27.01  6.99-22
7.09                  Swoboda                                    2    Karlsruhe         27.01
7.18                  Swoboda                                    1    Düsseldorf        29.01
7.23       Krystsina  Tsimanouskaya   191196 AZS-AWF Warszawa    1A   Toruń             22.01  7.21-17
7.24       Anna       Kiełbasińska    260690 SKLA Sopot          1h1  Toruń             29.01  7.21-21
7.24                  Kiełbasińska                               1    Toruń             29.01
7.25                  Swoboda                                    1h2  Düsseldorf        29.01
7.26                  Tsimanouskaya                              1h1  Toruń             22.01
7.26       Magdalena  Stefanowicz     210900 AZS-AWF Katowice    2A   Toruń             22.01  7.31-22
7.28                  Stefanowicz                                1h2  Toruń             22.01
7.29       Magdalena  Niemczyk        250303 UKS Kolbuszowa      1h1  Rzeszów           28.01  7.37-22
7.35       Martyna    Kotwiła         130199 RLTL Optima Radom   2    Toruń             29.01  7.30-19
7.36       Kamila     Ciba            290395 AZS Poznań          3    Toruń             29.01  7.36-18
7.37                  Stefanowicz                                2=h1 Sabadell          28.01
7.38                  Ciba                                       2h1  Toruń             29.01
7.39                  Stefanowicz                                4A   Sabadell          28.01
                      (17/7)
7.41       Nikola     Horowska        030101 ALKS AJP Gorzów     2h1  Toruń             22.01  7.32-22
7.42       Paulina    Paluch          031298 AZS-AWF Warszawa    3    Aarhus            25.01  7.33-22
7.42       Jagoda     Mierzyńska      030898 AZS-AWF Wrocław     1    Spała             28.01  7.37-21
                      10
7.46       Monika     Romaszko        130402 Agros Zamość        1A   Rzeszów           14.01  7.58-22
7.48       Aleksandra Piotrowska      011104 Wda Świecie         2h2  Toruń             29.01  7.54-22
7.48       Zuzanna    Borzewska       261101 MKL Toruń           4    Toruń             29.01  7.55-22
7.51       Oliwia     Zimoląg         070305 MKS-MOSM Bytom      4A   Toruń             22.01  7.64-22
7.52       Judyta     Zwolińska       300802 Resovia Rzeszów     1h2  Rzeszów           28.01  7.62-22
7.53       Wiktoria   Wrońska         140100 Resovia Rzeszów     2A   Rzeszów           14.01  7.85-17
7.54       Weronika   Nagięć          270602 AZS-AWF Kraków      1h1  Rzeszów           14.01  7.60-22
7.54       Paula      Suchowiecka     090589 niestow. Kraków     1    Toronto           22.01  7.60-11
7.55       Katarzyna  Ferenz          180901 niestowarzyszona    5A   Toruń             22.01  7.71-21
7.55       Ada        Kołodziej       240395 AZS-AWF Warszawa    2    Spała             28.01  7.52-20
                      20
7.56       Karolina   Kołeczek        150193 Olimpia Grudziądz   6A   Toruń             22.01  7.45-20
7.57       Oliwia     Kasprzak        190907 WLKS Wrocław        1h2  Toruń             14.01  7.75-22
7.58       Wiktoria   Oko             180903 Wisła Puławy        3h1  Spała             28.01  7.83-20
---
7.12       Pia        Skrzyszowska    200401 AZS-AWF Warszawa    2    Toruń             05.03.2022

150 m (19.00)
18.25      Aleksandra Piotrowska      011104 Wda Świecie         1r4  Toruń             07.01  -0-
18.43      Julia      Polak           090501 ROW Rybnik          2r1  Ostrava           07.01  18.36-22

200 m (24.00-24.50)
23.02      Anna       Kiełbasińska    260690 SKLA Sopot          1r1  Toruń             29.01  23.12-18
23.39      Martyna    Kotwiła         130199 RLTL Optima Radom   1r1  Toruń             22.01  23.71-19
23.45      Magdalena  Niemczyk        250303 UKS Kolbuszowa      1r1  Rzeszów           28.01  23.52"-22
23.45      Krystsina  Tsimanouskaya   191196 AZS-AWF Warszawa    2r1  Toruń             29.01  23.62-19
23.73      Kinga      Gacka           251001 BKS Bydgoszcz       3r1  Toruń             29.01  23.84-22
23.75                 Tsimanouskaya                              2r1  Toruń             22.01
23.79      Julia      Ziembicka       210601 AZS-AWF Kraków      2r1  Ostrava           24.01  24.33-22
23.83      Alicja     Wrona           110196 AZS UMCS Lublin     2r1  Rzeszów           28.01  24.33"-22
23.85      Marlena    Granaszewska    080698 Podlasie Białystok  1r1  Spała             28.01  23.64-20
24.06      Judyta     Zwolińska       300802 Resovia Rzeszów     3r1  Rzeszów           28.01  24.15-22
24.32      Monika     Romaszko        130402 Agros Zamość        1r2  Rzeszów           28.01  24.73-22
                      10
24.37      Karolina   Gajewska        140201 AZS-AWF Kraków      1r2  Rzeszów           14.01  24.50-22
24.43      Paulina    Zielińska       090400 Agros Chełm         2r1  Rzeszów           14.01  24.46-22
24.49      Aleksandra Piotrowska      011104 Wda Świecie         4r1  Toruń             29.01  24.23"-22

300 m (39.50)
37.44      Kinga      Gacka           251001 BKS Bydgoszcz       1r1  Toruń             29.01  37.22-22
37.66      Alicja     Wrona-Kutrzepa  110196 AZS UMCS Lublin     1r1  Rzeszów           28.01  38.75"-22
38.35NRu16 Zofia      Tomczyk         170608 Pegaz Opoczno       1r1  Toruń             28.01  40.05-22
38.39      Paulina    Zielińska       090400 AZS UMCS Lublin     1r1  Rzeszów           14.01  38.97"-22
38.43      Aleksandra Formella        271001 SKLA Sopot          1r1  Toruń             22.01  39.65-20
38.51      Aleksandra Gaworska        071195 AZS-AWF Kraków      2r1  Rzeszów           28.01  38.01-18
38.55      Wiktoria   Drozd           200901 AZS UMCS Lublin     2r1  Toruń             22.01  39.03-21
38.90      Paulina    Kubis           240304 WLKS Wrocław        1r1  Toruń             14.01  39.35-22
38.97      Julia      Korzuch         271295 AZS-AWF Katowice    2r1  Toruń             29.01  39.01-22
38.99      Karolina   Gajewska        140201 AZS-AWF Kraków      2r1  Rzeszów           14.01  39.61-22
                      10
39.15      Aleksandra Suchenek        171205 Skra Warszawa       2r1  Toruń             14.01  39.81-22
39.18      Anastazja  Kuś             110507 AZS UWM Olsztyn     1r1  Toruń             07.01  39.96-22
39.37      Martyna    Trocholepsza    090204 AZS-AWF Kraków      3r1  Rzeszów           14.01  41.19-22

400 m (53.50-55.50) - EA: 52.20 (50.80 outdoor/stadion)
52.95      Marika     Popowicz-Drapała280488 Zawisza Bydgoszcz   1r1  Toruń             29.01  -0-
54.28      Aleksandra Formella        271001 SKLA Sopot          2r1  Toruń             29.01  55.71-21
54.92      Wiktoria   Drozd           200901 AZS UMCS Lublin     1r1  Rzeszów           28.01  55.09-22
---
51.04      Justyna    Święty-Ersetic  031292 AZS-AWF Katowice    1    Toruń             06.03.2022
51.15      Natalia    Kaczmarek       170198 AZS-AWF Wrocław     2r2  Toruń             22.02.2022
51.20      Anna       Kiełbasińska    260690 SKLA Sopot          2    Toruń             06.03.2022
52.10      Iga        Baumgart-Witan  110489 BKS Bydgoszcz       4    Toruń             06.03.2022

500 m (1:15.0)

600 m (1:32.0)
1:30.38    Milena     Korbut          080800 AZS-AWF Katowice    1    Spała             28.01  1:31.73-22
1:30.48    Aneta      Lemiesz         170181 LT Warszawa         1r1  Spała             14.01  1:28.18-07
1:30.58    Angelika   Sarna           011097 AZS-AWF Warszawa    2    Spała             28.01  1:29.42-20

800 m (2:06.0-2:10.0) - EA: 2:02.20 (1:59.00 outdoor/stadion)
2:05.43OT  Klaudia    Kazimierska     030901 Vectra Włocławek    4r6  Seattle           28.01  2:06.43-21
2:08.42    Katarzyna  Napiórkowska    120904 Maków Maz.          1    Toruń             29.01  -0-
2:09.44    Agata      Kołakowska      020897 AZS-AWFiS Gdańsk    2    Toruń             29.01  2:10.40-22
2:09.92    Magdalena  Breza           261104 Talex Borzytuchom   1    Toruń             14.01  -0-
---
2:00.53    Angelika   Cichocka        100188 SKLA Sopot          4    Toruń             22.02.2022
1:58.98o   Sofia      Ennaoui         300895 MKL Szczecin        3    Chorzów           05.06.2022

1000 m (2:45.0)
2:43.27    Aleksandra Płocińska       051099 Kondycja Piaseczno  1r1  Spała             28.01  2:45.30-22

1500 m (4:20.0-4:30.0) - EA: 4:09.00 (4:02.50 outdoor/stadion)
4:25.05    Paulina    Stempniak       120604 Energetyk Poznań    1    Toruń             21.01  4:33.39-22
4:25.24    Katarzyna  Nowakowska      211003 AML Słupsk          1    Toruń             29.01  4:40.28-22
4:29.59    Lena       Suchowolak      220205 Filipides Teresin   1-j  Spała             28.01  -0-
---
4:01.39o   Sofia      Ennaoui         300895 MKL Szczecin        5    Chorzów           06.08.2022

mile / mila (4:50.0)
4:35.66OT  Alicja     Konieczek       021194 Nadodrze Powodowo   3r6  Seattle           28.01  4:37.42-17

2000 m (6:15.0)
5:58.90    Katarzyna  Napiórkowska    120904 Maków Maz.          1    Toruń             22.01  6:37.33-20
5:59.34NYR Zuzanna    Wiernicka       211006 RKS Łódź            2    Toruń             22.01  6:16.15-22
6:06.62    Agnieszka  Chorzępa        140101 AZS-AWF Warszawa    1    Spała             28.01  6:58.18-18
6:11.17+   Zofia      Dudek           251201 Polonia Warszawa    1B   Boston            03.12  6:20.01-17

3000 m (9:20.0-9:45.0) - EA: 8:48.00 (8:39.00 outdoor/stadion)
9:18.03+   Zofia      Dudek           251201 Polonia Warszawa    1B   Boston            03.12  -0-
9:37.95OT  Klaudia    Kazimierska     030901 Vectra Włocławek    11r5 Seattle           14.01  9:14.01-22

5000 m (17:30.0)
15:40.41NR Zofia      Dudek           251201 Polonia Warszawa    5B   Boston            03.12  -0-

50 mH / 50 m ppł. (7.54)

60 mH / 60 m ppł. (8.30-8.60) - EA: 8.03 (12.90 100mH outdoor/stadion)
7.84       Pia        Skrzyszowska    200401 AZS-AWF Warszawa    1    Düsseldorf        29.01  7.88-21
7.86                  Skrzyszowska                               1h1  Düsseldorf        29.01
8.17       Weronika   Nagięć          270602 AZS-AWF Kraków      1h-  Rzeszów           28.01  8.18-22
8.17                  Nagięć                                     1    Rzeszów           28.01
8.18                  Nagięć                                     1h-  Ostrava           24.01
8.19                  Nagięć                                     1    Ostrava           24.01
8.22       Klaudia    Wojtunik        150599 AZS Łódź            2h2  Sätra             29.01  8.07-22
8.27       Marika     Majewska        050502 AZS-AWF Gorzów      1h2  Toruń             22.01  8.17-22
8.27                  Majewska                                   1    Toruń             22.01
8.28       Karolina   Kołeczek        150193 Olimpia Grudziądz   1    Toruń             29.01  7.96-21
8.29       Zuzanna    Hulisz          150799 MKL Toruń           2    Toruń             22.01  8.29-21
8.29                  Majewska                                   2    Toruń             29.01
8.29                  Wojtunik                                   4    Sätra             29.01
8.30                  Kołeczek                                   1h-  Toruń             29.01
                      (14/6)
8.35       Adrianna   Sułek           030499 Brda Bydgoszcz      1    Spała             28.01  8.34-22
8.37       Julia      Ziembicka       210601 AZS-AWF Kraków      3h-  Ostrava           24.01  8.36-22
8.42       Julia      Zegan           250105 Skra Warszawa       1h-j Toruń             29.01  8.48y-22
8.46       Alicja     Sielska         120703 Wisła Puławy        2h1  Spała             28.01  8.46-22
                      10
8.47       Kaja       Wesołowska      180701 AZS Poznań          4    Toruń             29.01  8.97-20
8.52       Weronika   Barcz           281002 AZS Łódź            2h2  Toruń             22.01  8.45-22
8.54       Anna       Odowska         261097 AZS-AWF Warszawa    2    Spała             28.01  8.56-17
8.55       Karolina   Gajewska        140201 AZS-AWF Kraków      2h-  Rzeszów           28.01  8.60-22
8.60       Zuzanna    Gozdera         040704 Wisła Puławy        1h1j Spała             28.01  8.55-22
---
8.01       Klaudia    Siciarz         150398 AZS-AWF Kraków      1    Toruń             05.03.2022
U-18 (76.2cm)
8.33       Zuzanna    Zając           141106 AZS-AWF Katowice    1    Spała             14.01
8.35       Wiktoria   Gadajska        080106 RLTL Optima Radom   1    Toruń             14.01
8.55       Amelia     Zochniak        111107 Czempion Bełchatów  2    Spała             14.01
8.60       Aleksandra Jagiełło        260906 LA Basket Warszawa  1    Spała             28.01

HJ / Skok wzwyż (1.92-1.84-1.75) - EA: 1.96
1.84       Adrianna   Sułek           030499 Brda Bydgoszcz      1    Spała             28.01  1.89-22
1.80       Emilia     Twardowska      310805 AML Słupsk          1    Toruń             28.01  1.74-22
1.75       Aneta      Rydz            300394 RLTL Optima Radom   1    Toruń             22.01  1.82-11
1.75       Weronika   Kaźmierczak     260102 RKS Łódź            2    Toruń             22.01  1.75-22
1.75       Barbara    Burlewicz       090103 AZS-AWF Warszawa    2    Spała             28.01  1.70-19

PV / Skok o tyczce (4.50-4.00-3.80) - EA: 4.70
4.35       Agnieszka  Kaszuba         310898 KL Gdynia           1    Spała             21.01  4.30-20
4.31                  Kaszuba                                    1A   Toruń             29.01
4.20                  Kaszuba                                    1B   Spała             14.01
4.10                  Kaszuba                                    1    Gdynia            06.01
4.10       Anna       Łyko            300501 AZS-AWF Wrocław     1    Łódź              28.01  4.11-18
4.00                  Łyko                                       2B   Spała             14.01
3.95       Emilia     Kusy            091298 SKLA Sopot          2=   Spała             21.01  4.10-20
3.91       Valentyna  Iakovenko       110103 Zawisza Bydgoszcz   3A   Toruń             29.01  3.90-22
3.90       Maja       Chamot          161003 Sprint Bielsko-B.   3=B  Spała             14.01  4.10-22
3.82       Zofia      Jastrząb        191206 KKL Kielce          1    Łódź              21.01  3.60-22
3.82       Natalia    Biskupska       160805 KKL Kielce          2    Łódź              21.01  3.70-21
3.80       Julia      Torlińska       220708 KL Gdynia           6=B  Spała             14.01  3.56-22
3.80       Laura      Tyszko          141207 AZS-AWFiS Gdańsk    6=B  Spała             14.01  3.50-22
3.80       Zofia      Gaborska        040804 MKL Szczecin        6=B  Spała             14.01  3.40-22
                      10
3.80A      Lilly      Nichols         230306 SKLA Sopot          2    Colorado Springs  22.01  3.96-21

LJ / Skok w dal (6.60-6.30-6.00) - EA: 6.75
6.37       Nikola     Horowska        030101 ALKS AJP Gorzów     1    Toruń             22.01  6.20-21
6.27       Anna       Matuszewicz     050403 MKL Toruń           2    Toruń             22.01  6.44-22
6.23       Magdalena  Bokun           290596 AZS-AWF Katowice    3    Sabadell          28.01  6.39-22

TJ / Trójskok (13.85-13.00-12.50) - EA: 14.32
13.49      Adrianna   Laskowska       020396 AZS Poznań          4    Lyon              28.01  13.56-21
13.33      Karolina   Młodawska       041096 KKL Kielce          4    Luxembourg        22.01  13.48-22
12.94      Zuzanna    Sztachańska     281201 AZS Łódź            1    Toruń             29.01  12.79-22
12.85      Aleksandra Nowakowska      230498 RKS Łódź            2    Toruń             29.01  13.13-21
12.77      Olga       Szlachta        080806 Stal Ostrów Wlkp.   1-y  Toruń             29.01  12.55-22
12.60      Anna       Rugowska        260504 WLKS Wrocław        1    Łódź              28.01  11.66-20
12.55      Joanna     Mosiek          160202 Kadet Rawicz        3    Toruń             29.01  12.73-21

SP / Pchnięcie kulą (18.00-16.00-14.00) - EA: 18.60
17.50      Klaudia    Kardasz         020596 Podlasie Białystok  1    Spała             28.01  18.63-19
16.26      Zuzanna    Maślana         010504 MLKL Płock          1    Białystok         22.01  15.48-22
16.14                 Maślana                                    1    Spała             28.01
14.62      Paulina    Ligarska        090496 SKLA Sopot          2    Spała             28.01  14.35-21
14.20      Joanna     Marszelewska    100504 Brda Bydgoszcz      1    Spała             14.01  13.50-22
U-18 (3 kg)
15.15      Julia      Michałowska     240306 Tempo Kęty          1    Brzeszcze         07.01
14.67      Klaudia    Kucińska        040106 LKS Lubawa          2    Spała             28.01

WT / Rzut ciężarem (17.00)

Pen / Pięciobój (4000-3500) - EA: 4580 (Hep 6650 outdoor/stadion)
---
4851       Adrianna   Sułek           030499 AZS UMCS Lublin     2    Beograd           18.03.2022
4593       Paulina    Ligarska        090496 SKLA Sopot          2    Toruń             05.03.2022

3000 mW / Chód 3000 m (13:00.0-14:00.0)

4x200 m (1:42.0)

4x400 m (3:40.0) - EA invited
---
3:21.68o   Polska                                                2    München           20.08.2022

Termin uzyskiwania wskaźników: 20.02.2022 – 19.02.2023 /wielobój/: 20.08.2021 – 19.02.2023