POLAND (indoor) / POLSKA (hala) '2024

WOMEN / KOBIETY as at: 02.03.2024 MEN / MĘŻCZYŹNI
All corrections please send to / Uwagi proszę kierować do Zbigniew Jonik

50 m (6.40-6.60)

60 m (7.35-7.50) WA & PZLA: 7.19
7.01       Ewa        Swoboda         260797 AZS-AWF Katowice    1    Toruń             06.02  6.99-22
7.02                  Swoboda                                    1h2  Glasgow           02.03
7.04                  Swoboda                                    1    Łódź              27.01
7.05                  Swoboda                                    1    Toruń             17.02
7.07                  Swoboda                                    1    Ostrava           30.01
7.08                  Swoboda                                    1h1  Łódź              27.01
7.09                  Swoboda                                    1h3  Toruń             17.02
7.19       Magdalena  Stefanowicz     210900 AZS-AWF Katowice    1h1  Toruń             17.02  7.26-23
7.21       Krystsina  Tsimanouskaya   191196 AZS-AWF Warszawa    3    Luxembourg        21.01  7.21-17
7.22                  Stefanowicz                                1    Dortmund          20.01
7.22                  Stefanowicz                                2    Astana            27.01
7.24                  Tsimanouskaya                              2h2  Łódź              27.01
7.25                  Stefanowicz                                2h1  Astana            27.01
7.25       Martyna    Kotwiła         130199 RLTL Optima Radom   1h1  Spała             10.02  7.28-23
7.25                  Tsimanouskaya                              2    Toruń             17.02
7.26                  Stefanowicz                                1h2  Dortmund          20.01
7.26                  Tsimanouskaya                              4    Łódź              27.01
7.26                  Tsimanouskaya                              7    Toruń             06.02
7.26                  Stefanowicz                                3    Toruń             17.02
7.26                  Stefanowicz                                3h5  Glasgow           02.03
7.28                  Tsimanouskaya                              1h2  Luxembourg        21.01
7.28                  Stefanowicz                                8    Toruń             06.02
7.28       Jagoda     Mierzyńska      030898 AZS-AWF Wrocław     1h2  Toruń             17.02  7.37-21
7.29                  Kotwiła                                    5    Łódź              27.01
7.29                  Tsimanouskaya                              2h2  Toruń             17.02
7.29       Aleksandra Piotrowska      011104 AZS-AWFiS Gdańsk    4=   Toruń             17.02  7.46-23
7.29                  Mierzyńska                                 4=   Toruń             17.02
7.30       Marika     Popowicz-Drapała280488 Zawisza Bydgoszcz   6    Łódź              27.01  7.20-16
7.30                  Kotwiła                                    1    Spała             10.02
7.31                  Mierzyńska                                 1C   Wrocław           04.02
7.31                  Stefanowicz                                5h2  Paris             11.02
7.31                  Piotrowska                                 2h3  Toruń             17.02
7.33                  Mierzyńska                                 1    Spała             21.01
7.33                  Kotwiła                                    2h1  Łódź              27.01
7.33                  Mierzyńska                                 2h1  Spała             10.02
7.34                  Popowicz-Drapała                           4h2  Łódź              27.01
                      (36/7)
7.37       Paulina    Paluch          031298 AZS-AWF Warszawa    2    Spała             10.02  7.33-22
7.38       Oliwia     Zimoląg         070305 AZS-AWF Katowice    1h2  Toruń             13.01  7.51-23
7.41       Nikola     Horowska        030101 ALKS AJP Gorzów     6    Toruń             17.02  7.32-22
                      10
7.42       Monika     Romaszko        130402 Agros Zamość        4h1  Spała             10.02  7.44-23
7.43       Julia      Adamczyk        280705 RLTL Optima Radom   1-j  Spała             28.01  7.74-23
7.45       Ada        Kołodziej       240395 AZS-AWF Warszawa    2    Warszawa          04.02  7.52-20
7.46       Aleksandra Krawczyk        280403 Warszawianka        3    Spała             21.01  7.62-23
7.48       Oliwia     Kasprzak        190907 WLKS Wrocław        1A-y Wrocław           10.02  7.57-23
7.48       Jagoda     Żukowska        021106 JT Bielsko-Biała    2A-j Wrocław           10.02  7.66-23
7.48       Paula      Suchowiecka     090589 niestow. Kraków     1h1  Toronto           10.02  7.50-23
7.50       Wiktoria   Grzyb           141097 MKL Szczecin        1A   Toruń             28.01  7.49-22
7.50       Paulina    Guzowska        170600 AZS-AWF Katowice    3h2  Toruń             17.02  7.40-21

150 m (19.00)
18.75      Maria      Puławska        210807 Pogoń Ruda Śl.      1r14 Ostrava           06.01  -0-     
18.77      Natalia    Sówka           020303 Budowlani Częst.    1r15 Ostrava           06.01  -0-     
18.94      Julia      Polak           090501 ROW Rybnik          3r1  Ostrava           06.01  18.36-22

200 m (24.00-24.50)
23.31      Marika     Popowicz-Drapała280488 Zawisza Bydgoszcz   1r1  Toruń             28.01  23.54-23
23.40      Martyna    Kotwiła         130199 RLTL Optima Radom   1r1  Rzeszów           04.02  23.30-23
23.41      Krystsina  Tsimanouskaya   191196 AZS-AWF Warszawa    1h4  Toruń             18.02  23.45-23
23.44                 Kotwiła                                    1r5  Toruń             20.01
23.44                 Kotwiła                                    1    Toruń             18.02
23.59                 Tsimanouskaya                              2    Toruń             18.02
23.60      Alicja     Wrona-Kutrzepa  110196 AZS UMCS Lublin     1r1  Rzeszów           27.01  23.83-23
23.64      Kinga      Gacka           251001 BKS Bydgoszcz       1r2  Toruń             28.01  23.73-23
23.70                 Kotwiła                                    1h2  Toruń             18.02
23.71      Izabela    Jastrząb        100200 Agros Zamość        1h3  Toruń             18.02  23.66-22
23.72      Magdalena  Stefanowicz     210900 AZS-AWF Katowice    3    Toruń             18.02  23.77-23
23.75      Nikola     Horowska        030101 ALKS AJP Gorzów     2r1  Toruń             28.01  23.22-22
23.76                 Stefanowicz                                1h1  Toruń             18.02
23.88      Marlena    Granaszewska    080698 Podlasie Białystok  1h5  Toruń             18.02  23.58-23
23.88                 Jastrząb                                   4    Toruń             18.02
23.90      Weronika   Bartnowska      160500 AZS-AWF Warszawa    1r3  Toruń             28.01  24.28-23
23.94      Judyta     Zwolińska       300802 Resovia Rzeszów     2r1  Rzeszów           04.02  23.73-23
23.98                 Zwolińska                                  2h1  Toruń             18.02
23.99                 Bartnowska                                 2h3  Toruń             18.02
23.99+                Popowicz-Drapała                           1    Toruń             18.02
                      (20/11)
24.17      Inga       Kanicka         140105 Stal Ostrów Wlkp.   1r2  Wrocław           28.01  25.86-20
24.21      Emilia     Dąbek           271101 Resovia Rzeszów     1r2  Rzeszów           04.02  24.47"-22
24.23      Julia      Dziamska        270903 Juvenia Puszczykowo 2r1  Toruń             03.02  24.06"-22
24.26      Paulina    Kubis           240304 AZS-AWF Wrocław     2h2  Toruń             17.02  -0-
24.29      Oliwia     Zimoląg         070305 AZS-AWF Katowice    2r5  Toruń             20.01  24.68-23
24.37      Alicja     Sielska         120703 AZS-AWF Kraków      2r1  Rzeszów           13.01  -0-
24.38      Maria      Jarosińska      251106 MKL Toruń           1h3  Wrocław           10.02  24.60-23
24.43      Wiktoria   Gadajska        080106 RLTL Optima Radom   1r2  Toruń             13.01  25.70-23
24.44+     Justyna    Święty-Ersetic  031292 AZS-AWF Katowice    1h2  Toruń             17.02  23.64-20
                      20
24.45      Adrianna   Janowicz-Półtor.160495 AZS UMCS Lublin     2r2  Wrocław           28.01  24.28-16
24.47      Weronika   Nagięć          270602 AZS-AWF Kraków      1r2  Rzeszów           13.01  24.52-23

300 m (39.50)
37.23      Kinga      Gacka           251001 BKS Bydgoszcz       1r1  Toruń             28.01  37.22-22
37.29      Alicja     Wrona-Kutrzepa  110196 AZS UMCS Lublin     1r1  Rzeszów           27.01  37.66-23
37.51      Justyna    Święty-Ersetic  031292 AZS-AWF Katowice    1r2  Spała             10.02  36.95+-21
37.77      Izabela    Jastrząb        100200 Agros Zamość        1r2  Spała             21.01  39.65-20
37.86      Weronika   Bartnowska      160500 AZS-AWF Warszawa    2r3  Spała             10.02  38.72-23
37.96      Adrianna   Janowicz-Półtor.160495 AZS UMCS Lublin     2r2  Spała             10.02  38.17-17
37.98 NYR  Zofia      Tomczyk         170608 Pegaz Opoczno       1A   Wrocław           11.02  38.35-23
38.12      Wiktoria   Gajosz          060706 Tomasovia           1r1  Rzeszów           20.01  39.45-23
38.22      Marlena    Granaszewska    080698 Podlasie Białystok  1r4  Spała             10.02  37.61-23
38.28      Aleksandra Formella        271001 SKLA Sopot          2r1  Spała             10.02  38.43-23
                      10
38.39      Weronika   Chojka          190697 AZS-AWF Wrocław     1r2  Wrocław           28.01  38.60-23
38.60      Izabela    Smolińska       140199 RLTL Optima Radom   3r1  Toruń             28.01  40.60-19
38.79      Dominika   Baćmaga         211195 AZS-AWF Warszawa    2r1  Spała             21.01  38.59-16
38.80      Anastazja  Kuś             110507 AZS UWM Olsztyn     2A   Wrocław           11.02  39.06-23
39.03      Wiktoria   Drozd           200901 AZS UMCS Lublin     2r1  Rzeszów           20.01  38.55-23
39.18      Maja       Zbielska        210207 BKS Bydgoszcz       2r1  Toruń             13.01  41.29-23

400 m (53.50-55.50) WA & PZLA: 51.60
51.87 WR35 Marika     Popowicz-Drapała280488 Zawisza Bydgoszcz   1    Toruń             18.02  52.95-23
52.14                 Popowicz-Drapała                           1r1  Toruń             06.02
52.31      Justyna    Święty-Ersetic  031292 AZS-AWF Katowice    2    Toruń             18.02  51.04-22
52.55                 Popowicz-Drapała                           1h4  Toruń             17.02
52.74                 Święty-Ersetic                             1h2  Toruń             17.02
52.78      Kinga      Gacka           251001 BKS Bydgoszcz       3    Toruń             18.02  52.99-22
52.89                 Święty-Ersetic                             2r1  Toruń             06.02
52.97                 Gacka                                      1r1  Toruń             03.02
53.06      Iga        Baumgart-Witan  110489 BKS Bydgoszcz       4    Toruń             18.02  51.91-19
53.25                 Gacka                                      4r1  Toruń             06.02
53.32      Alicja     Wrona-Kutrzepa  110196 AZS UMCS Lublin     1r1  Rzeszów           04.02  53.56-23
53.36                 Święty-Ersetic                             3B   Ostrava           30.01
53.46                 Gacka                                      1h5  Toruń             17.02
53.48                 Baumgart-Witan                             2h4  Toruń             17.02
53.50      Aleksandra Formella        271001 SKLA Sopot          1r2  Toruń             03.02  53.78-23
                      (15/6)
53.61      Anna Maria Gryc            161099 AZS-AWF Warszawa    3h4  Toruń             17.02  55.69-21
53.66      Adrianna   Janowicz-Półtor.160495 AZS UMCS Lublin     2r1  Toruń             03.02  53.69-17
53.72      Izabela    Jastrząb        100200 Agros Zamość        2h3  Toruń             17.02  -0-
53.75      Izabela    Smolińska       140199 RLTL Optima Radom   2r2  Toruń             03.02  53.84-23
                      10
53.86      Anna       Pałys           020395 AZS-AWF Wrocław     4h4  Toruń             17.02  53.30-23
53.93      Wiktoria   Gajosz          060706 Tomasovia           1A   Wrocław           11.02  -0-
53.94      Weronika   Bartnowska      160500 AZS-AWF Warszawa    2h2  Toruń             17.02  54.63-23
54.12      Kornelia   Lesiewicz       140803 AZS-AWF Gorzów      3h5  Toruń             17.02  52.56-21
54.15 NYR  Anastazja  Kuś             110507 AZS UWM Olsztyn     2h1  Toruń             17.02  -0-
54.51      Dominika   Baćmaga         211195 AZS-AWF Warszawa    3h3  Toruń             17.02  53.64-16
54.54      Marlena    Granaszewska    080698 Podlasie Białystok  3h2  Toruń             17.02  -0-
54.60      Wiktoria   Drozd           200901 AZS UMCS Lublin     4h5  Toruń             17.02  54.37-23
54.75      Paulina    Kubis           240304 AZS-AWF Wrocław     2r1  Wrocław           04.02  56.22-23
55.33      Milena     Thamm           040405 AZS-AWF Katowice    2A   Wrocław           11.02  57.09-23
                      20
55.45      Aneta      Lemiesz         170181 LT Warszawa         1-40 Toruń             24.02  53.12-07

500 m (1:15.0)
1:09.56 NR Aleksandra Formella        271001 SKLA Sopot          1    Toruń             28.01  -0-
1:13.89    Martyna    Trocholepsza    090204 AZS-AWF Gorzów      2    Toruń             28.01  1:34.71-17

600 m (1:32.0)
1:29.62    Sylwana    Gajda           101199 AZS-AWF Warszawa    1r2  Toruń             03.02  1:34.09-23
1:29.82    Angelika   Sarna           011097 AZS-AWF Warszawa    1r2  Spała             28.01  1:29.42-20
1:31.08    Julia      Jaguścik        161203 AZS-AWF Warszawa    1r1  Rzeszów           04.02  1:37.70-21
1:31.11    Jagoda     Bochenek        270506 MKS-MOSM Bytom      2r1  Rzeszów           04.02  1:34.42-23
1:31.15OT  Klaudia    Kazimierska     030901 Vectra Włocławek    3r2  Seattle           13.01  1:42.52-16
1:31.18NYR Lena       Pajęcka         251007 Olimpijczyk Wrocław 1r1  Spała             21.01  1:33.34-23
1:31.48    Magdalena  Breza           261104 Talex Borzytuchom   2r1  Spała             21.01  1:33.26-23
1:31.55+   Anna       Wielgosz        091193 Resovia Rzeszów     4h4  Glasgow           01.03  1:34.56-18
1:31.70    Oliwia     Bełczew         090406 KKL Kielce          3r1  Rzeszów           04.02  1:33.22-22
1:31.88    Agnieszka  Dybka           070200 Resovia Rzeszów     1r1  Rzeszów           20.01  1:33.61-22
                      10
1:32.05    Aneta      Lemiesz         170181 LT Warszawa         1r1  Toruń             13.01  1:28.18-07

800 m (2:06.0-2:10.0) WA & PZLA: 2:00.80
2:01.58    Anna       Wielgosz        091193 Resovia Rzeszów     3h4  Glasgow           01.03  2:02.79-21
2:01.89               Wielgosz                                   6    Toruń             06.02
2:02.15               Wielgosz                                   1r1  Spała             10.02
2:02.17    Weronika   Lizakowska      021198 Remus Kościerzyna   2r1  Spała             10.02  2:04.45-23
2:02.46    Angelika   Sarna           011097 AZS-AWF Warszawa    7    Toruń             06.02  2:02.74-23
2:02.81               Wielgosz                                   1    Toruń             18.02
2:03.35               Sarna                                      2    Toruń             18.02
2:03.36               Sarna                                      4h1  Glasgow           01.03
2:03.46    Klaudia    Kazimierska     030901 Vectra Włocławek    1r5  Fayetteville      27.01  2:05.43OT-23
2:03.56    Margarita  Koczanowa       010299 AZS-AWF Kraków      3    Toruń             18.02  2:02.36-23
2:03.70               Koczanowa                                  8    Toruń             06.02
2:04.03    Sylwana    Gajda           101199 AZS-AWF Warszawa    3r1  Spała             10.02  2:08.57-23
2:04.18               Koczanowa                                  1r1  Spała             28.01
2:04.28               Sarna                                      8    Metz              03.02
2:04.73               Wielgosz                                   1h3  Toruń             17.02
2:04.79    Milena     Korbut          080800 AZS-AWF Katowice    4r1  Spała             10.02  2:05.52-22
2:05.14               Gajda                                      4    Toruń             18.02
2:05.97    Agnieszka  Dybka           070200 Resovia Rzeszów     5r1  Spała             10.02  2:08.47-22
                      (18/8)
2:06.33    Martyna    Krawczyńska     211104 Prefbet-Sonarol     1r2  Spała             10.02  2:11.72-22
2:07.53    Paulina    Stempniak       120604 Energetyk Poznań    1r1  Toruń             03.02  2:12.66-22
                      10
2:08.32NYR Olivia     Cieślak         130307 Vectra Włocławek    1    New York          04.02  2:11.85-23
2:08.56    Jagoda     Bochenek        270506 MKS-MOSM Bytom      1    Wrocław           11.02  -0-
2:08.64    Magdalena  Breza           261104 Talex Borzytuchom   3h2  Toruń             17.02  2:08.89-23
2:08.86    Oliwia     Bełczew         090406 KKL Kielce          2    Wrocław           11.02  -0-
2:08.96    Oliwia     Sowa            160101 AZS-AWF Kraków      4h2  Toruń             17.02  2:10.33-23
2:09.19    Małgorzata Strzeżysz       021004 AZS-AWF Warszawa    2r2  Spała             10.02  2:10.52-23
2:09.47    Lena       Suchowolak      220205 Filipides Teresin   3    Wrocław           11.02  2:09.43-23
2:09.67    Agata      Kołakowska      020897 AZS-AWFiS Gdańsk    3h1  Toruń             17.02  2:09.44-23

1000 m (2:50.0)
2:40.75    Aleksandra Płocińska       051099 Kondycja Piaseczno  1r1  Spała             28.01  2:43.27-23
2:41.62    Eliza      Megger          290899 LKS Pszczyna        2r1  Spała             28.01  2:44.11-21
2:44.45    Oliwia     Bełczew         090406 KKL Kielce          3r1  Spała             28.01  2:49.50-23
2:45.85    Zuzanna    Wiernicka       211006 RKS Łódź            2    Wrocław           28.01  2:47.89-23
2:46.37+   Weronika   Lizakowska      021198 Remus Kościerzyna   4h2  Glasgow           01.03  2:44.13-22
2:47.36    Sylwana    Gajda           101199 AZS-AWF Warszawa    4r1  Toruń             28.01  2:55.62-22
2:49.36    Katarzyna  Napiórkowska    120904 LKS Maków Maz.      2r1  Spała             21.01  2:49.73-23
2:49.41    Lena       Suchowolak      220205 Filipides Teresin   3r1  Spała             21.01  2:53.17-23

1500 m (4:20.0-4:30.0) WA & PZLA: 4:06.50
4:05.16    Weronika   Lizakowska      021198 Remus Kościerzyna   7    Toruń             06.02  4:09.97-23
4:05.67    Martyna    Galant          260195 AZS Poznań          9    Toruń             06.02  4:09.73-23
4:09.24               Lizakowska                                 4    Luxembourg        21.01
4:09.51    Aleksandra Płocińska       051099 Kondycja Piaseczno  10   Toruń             06.02  4:13.52+-23
4:10.50               Lizakowska                                 6h2  Glasgow           01.03
4:13.40    Eliza      Megger          290899 LKS Pszczyna        11   Toruń             06.02  4:10.18-23
4:15.57               Galant                                     4h4  Glasgow           01.03
4:19.38    Aneta      Konieczek       080697 Nadodrze Powodowo   1r1  Spała             10.02  -0-
4:19.40               Megger                                     7    Lyon              09.02
4:19.99    Olimpia    Breza           140202 Remus Kościerzyna   2r1  Spała             10.02  4:21.74-23
4:21.01    Julia      Koralewska      170202 AZS-AWFiS Gdańsk    3r1  Spała             10.02  4:18.69-23
4:22.10    Zuzanna    Wiernicka       211006 RKS Łódź            1    Wrocław           04.02  -0-
4:22.66+   Alicja     Konieczek       021194 AZS Poznań          11   New York          11.02  -0-
4:24.00    Agnieszka  Chorzępa        140101 AZS-AWF Warszawa    4r1  Spała             10.02  4:24.97-23
                      10
4:24.14    Paulina    Stempniak       120604 Energetyk Poznań    1    Wałcz             27.01  4:25.05-23
4:25.47    Katarzyna  Napiórkowska    120904 LKS Maków Maz.      2    Wałcz             27.01  -0-
4:27.67    Monika     Dubiella        020500 Prefbet-Sonarol     3    Wałcz             27.01  4:22.87-23
4:27.91    Daria      Domżalska       030105 RKS Rumia           4    Wałcz             27.01  -0-

mile / mila (4:50.0)
4:29.13    Alicja     Konieczek       021194 AZS Poznań          3r1  Boston            03.02  4:35.66OT-23
4:30.33    Klaudia    Kazimierska     030901 Vectra Włocławek    2r1  Brighton, MA      09.02  4:32.03-23
4:34.03    Weronika   Lizakowska      021198 Remus Kościerzyna   5    Astana            27.01  4:29.06-23
4:47.92    Nikola     Matysik         060401 KKB MOSiR Krosno    2r1  Columbia          17.02  4:51.57-22

2000 m (6:15.0)
5:52.68+   Alicja     Konieczek       021194 AZS Poznań          10   New York          11.02  -0-
5:57.76    Julia      Jaguścik        161203 AZS-AWF Warszawa    1    Spała             28.01  6:03.59-22
6:02.17    Agnieszka  Chorzępa        140101 AZS-AWF Warszawa    2    Spała             28.01  6:06.62-23
6:07.74    Paulina    Stempniak       120604 Energetyk Poznań    1    Toruń             20.01  6:24.36-22

3000 m (9:20.0-9:45.0) WA & PZLA: 8:37.00
8:51.74    Weronika   Lizakowska      021198 Remus Kościerzyna   1    Toruń             18.02  9:02.70-23
8:57.39    Martyna    Galant          260195 AZS Poznań          2    Toruń             18.02  8:43.08-23
8:57.66+   Alicja     Konieczek       021194 AZS Poznań          9    New York          11.02  8:51.08-23
9:03.47    Al.        Konieczek                                  3    Toruń             18.02
9:04.84    Olimpia    Breza           140202 Remus Kościerzyna   1    Rzeszów           04.02  9:25.95-23
9:05.90               Breza                                      4    Toruń             18.02
9:08.10    Zuzanna    Wiernicka       211006 RKS Łódź            5    Toruń             18.02  -0-
9:14.79    Aneta      Konieczek       080697 Nadodrze Powodowo   6    Toruń             18.02  9:12.47OT-22
9:15.22    Julia      Koralewska      170202 AZS-AWFiS Gdańsk    7    Toruń             18.02  9:20.61-23
9:15.77               Koralewska                                 2    Rzeszów           04.02
                      (10/7)
9:25.78    Agnieszka  Chorzępa        140101 AZS-AWF Warszawa    8    Toruń             18.02  9:23.61-23
9:27.19    Wiktoria   Klębowska       200100 AZS-AWF Katowice    3r1  Ann Arbor         27.01  10:07.30-19
9:31.12OT  Katarzyna  Nowakowska      211003 AML Słupsk          11r2 Seattle           23.02  9:38.32-23
                      10
9:42.03    Aleksandra Szulska         090405 AZS-AWFiS Gdańsk    6r4  Boston            02.12  10:05.85-23

2 mile
9:35.43    Alicja     Konieczek       021194 AZS Poznań          10   New York          11.02  -0-

5000 m (17:30.0)
15:34.74NR Alicja     Konieczek       021194 AZS Poznań          12r1 Boston            02.12  -0-
15:43.37OT Zofia      Dudek           251201 Polonia Warszawa    10r2 Seattle           09.02  15:40.41-22
16:21.84   Wiktoria   Klębowska       200100 AZS-AWF Katowice    10r4 Boston            09.02  -0-
17:03.08   Nikola     Matysik         060401 KKB MOSiR Krosno    4r2  Lexington         25.02  17:30.97-21
17:08.65OT Aleksandra Szulska         090405 AZS-AWFiS Gdańsk    13   Ypsilanti         23.02  -0-

50 mH / 50 m ppł. (7.54)
6.77+      Pia        Skrzyszowska    200401 AZS-AWF Warszawa    1h1  Liévin            10.02  -0-
7.04+      Marika     Majewska        050502 AZS-AWF Gorzów      5h1  Liévin            10.02  -0-

60 mH / 60 m ppł. (8.30-8.60) WA & PZLA: 8.02
7.81       Pia        Skrzyszowska    200401 AZS-AWF Warszawa    2    Toruń             06.02  7.78-23
7.82                  Skrzyszowska                               1    Ostrava           30.01
7.83                  Skrzyszowska                               2h1  Madrid            23.02
7.83                  Skrzyszowska                               3    Madrid            23.02
7.84                  Skrzyszowska                               1h1  Toruń             06.02
7.85                  Skrzyszowska                               1h1  Łódź              27.01
7.85                  Skrzyszowska                               1    Łódź              27.01
7.85                  Skrzyszowska                               1h1  Liévin            10.02
7.88                  Skrzyszowska                               1h2  Ostrava           30.01
7.91                  Skrzyszowska                               1    Toruń             17.02
7.99                  Skrzyszowska                               1h1  Toruń             17.02
8.02       Weronika   Nagięć          270602 AZS-AWF Kraków      4    Toruń             06.02  8.08-23
8.05                  Nagięć                                     2    Toruń             17.02
8.06       Marika     Majewska        050502 AZS-AWF Gorzów      5    Toruń             06.02  8.17-22
8.08                  Nagięć                                     2h2  Toruń             06.02
8.09                  Majewska                                   3h2  Toruń             06.02
8.12                  Nagięć                                     2    Łódź              27.01
8.13                  Majewska                                   3    Toruń             17.02
8.14                  Nagięć                                     1    Rzeszów           20.01
8.14       Klaudia    Wojtunik        150599 AZS Łódź            1h2  Łódź              27.01  8.07-22
8.15                  Nagięć                                     2h2  Łódź              27.01
8.15                  Nagięć                                     1h3  Toruń             17.02
8.17                  Majewska                                   5    Łódź              27.01
8.18                  Nagięć                                     2    Tampere           23.01
8.18                  Majewska                                   2h1  Łódź              27.01
8.18                  Wojtunik                                   6    Łódź              27.01
8.18                  Majewska                                   5h1  Liévin            10.02
8.18                  Majewska                                   1h2  Toruń             17.02
8.20                  Nagięć                                     1h2  Tampere           23.01
8.21       Zuzanna    Zając           141106 AZS-AWF Katowice    1A   Wrocław           11.02  8.30y-23
8.23                  Majewska                                   2h2  Jablonec          20.01
8.23       Klaudia    Siciarz         150398 AZS-AWF Kraków      7h2  Liévin            10.02  7.95-19
8.24                  Nagięć                                     1h-  Rzeszów           20.01
8.24       Natalia    Szczęsna        220104 RLTL Optima Radom   1h-  Spała             28.01  8.43-22
8.24       Wiktoria   Gadajska        080106 RLTL Optima Radom   2A   Wrocław           11.02  8.26y-23
8.25                  Szczęsna                                   2    Rzeszów           20.01
8.25                  Siciarz                                    6h1  Ostrava           30.01
8.25                  Siciarz                                    4h1  Toruń             06.02
8.25                  Siciarz                                    8    Toruń             06.02
8.25                  Wojtunik                                   6h2  Lyon              09.02
8.26                  Majewska                                   5    Jablonec          20.01
8.26                  Szczęsna                                   5h1  Toruń             06.02
8.26       Karolina   Kołeczek        150193 Olimpia Grudziądz   5h2  Toruń             06.01  7.96-21
8.26                  Nagięć                                     4h1  Lyon              09.02
8.26                  Gadajska                                   1h1  Wrocław           11.02
8.26                  Siciarz                                    2h1  Toruń             17.02
8.27                  Siciarz                                    4h2  Łódź              27.01
8.27       Alicja     Sielska         120703 AZS-AWF Kraków      7    Łódź              27.01  8.46-22
8.27                  Kołeczek                                   4    Toruń             17.02
8.28                  Sielska                                    4h1  Łódź              27.01
8.28       Maja       Olszak          300704 Górnik Wałbrzych    1A   Spała             28.01  8.63-23
8.28                  Siciarz                                    5    Toruń             17.02
8.29                  Sielska                                    1h-  Rzeszów           04.02
8.29                  Sielska                                    1    Rzeszów           04.02
8.29                  Wojtunik                                   6h1  Toruń             06.02
                      (55/11)
8.33       Martyna    Skierkowska     050100 AZS-AWF Warszawa    1    Spała             21.01  8.44-20
8.34       Karolina   Gajewska        140201 AZS-AWF Kraków      1A   Spała             28.01  8.40-23
8.36       Kaja       Wesołowska      180701 AZS-AWF Gorzów      1    Spała             10.02  8.46-23
8.36       Nikola     Brożyna         271205 RLTL Optima Radom   3A   Wrocław           11.02  8.77-23
8.39       Emilia     Mandela         301205 AZS PO Opole        1h-  Wrocław           28.01  8.80-23
8.47       Weronika   Barcz-Buch      281002 AZS Łódź            7h1  Łódź              27.01  8.41-23
8.50       Julia      Zegan           250105 Skra Warszawa       5h-  Rzeszów           20.01  8.35-23
8.51       Paulina    Ligarska        090496 SKLA Sopot          P    Toruń             17.02  8.62-21
8.56       Liwia      Włoszczyk       250604 Wisła Puławy        4A   Spała             28.01  8.66-23
                      20
8.59       Julia      Winogrodzka     211004 Zawisza Bydgoszcz   2    Spała             10.02  8.71-23
U-18 (76.2cm)
8.34       Amelia     Zochniak        111107 Czempion Bełchatów  1h1  Spała             28.01
8.57       Zofia      Rojek           030207 AZS-AWF Gorzów      2A   Wrocław           11.02

HJ / Skok wzwyż (1.92-1.84-1.75) WA & PZLA: 1.98
1.87       Paulina    Borys           140598 SKLA Sopot          3=   Hustopeče         10.02  1.87-16
1.86                  Borys                                      1    Toruń             03.02
1.86                  Borys                                      2    Třinec            07.02
1.85       Wiktoria   Miąso           141101 Resovia Rzeszów     2A   Toruń             13.01  1.87-22
1.85                  Borys                                      2    Łódź              27.01
1.85                  Borys                                      10   Banská Bystrica   13.02
1.84                  Borys                                      2    Toruń             18.02
1.83       Zuzanna    Bednarek        250707 niestowarzyszona    1    Sabadell          10.02  1.69-23
1.76       Paulina    Ligarska        090496 SKLA Sopot          P    Tallinn           04.02  1.86-22
1.76       Alicja     Wysocka         050303 Resovia Rzeszów     4    Toruń             18.02  1.78-23
1.75       Emilia     Twardowska      310805 AML Słupsk          4A   Toruń             13.01  1.80-23
athlete waiting for Polish citizenship / zawodniczka oczekująca na polskie obywatelstwo
1.97       Maryia     Zhodzik (BLR)   190197 Podlasie Białystok  1    Toruń             18.02  1.89-17
1.94                  Zhodzik                                    1A   Toruń             13.01
1.90                  Zhodzik                                    1A   Rzeszów           04.02
1.89                  Zhodzik                                    1    Łódź              27.01
dual nationality athlete / zawodniczka posiadająca podwójne obywatelstwo
1.77       Sophia     Mulder (NED)    110902 AZS Poznań          H    Toruń             16.02  1.72-23

PV / Skok o tyczce (4.50-4.00-3.80) WA & PZLA: 4.80
4.20       Agnieszka  Kaszuba         310898 KL Gdynia           1B   Toruń             13.01  4.35-23
4.20       Maja       Chamot          161003 Sprint Bielsko-B.   1    Spała             14.01  4.10-22
4.20       Zofia      Gaborska        040804 MKL Szczecin        2    Spała             14.01  3.90-23
4.20                  Kaszuba                                    1B   Spała             21.01
4.20                  Chamot                                     1B   Spała             28.01
4.20                  Kaszuba                                    2B   Spała             28.01
4.20       Anna       Łyko            300501 AZS-AWF Wrocław     1    Toruń             17.02  4.11-18
4.20                  Chamot                                     2    Toruń             17.02
4.12                  Kaszuba                                    1A   Toruń             03.02
4.10                  Kaszuba                                    1    Spała             06.01
4.10       Emilia     Kusy            091298 SKLA Sopot          2B   Toruń             13.01  4.30-23
4.10                  Chamot                                     2B   Spała             21.01
4.10                  Gaborska                                   3B   Spała             21.01
4.10                  Gaborska                                   3B   Spała             28.01
4.10                  Gaborska                                   3    Toruń             17.02
4.10                  Kaszuba                                    4    Toruń             17.02
4.00                  Gaborska                                   2    Spała             06.01
4.00                  Chamot                                     3    Spała             06.01
4.00                  Kusy                                       4B   Spała             21.01
4.00                  Kusy                                       4B   Spała             28.01
4.00                  Chamot                                     1=B  Wrocław           04.02
4.00                  Gaborska                                   1=B  Wrocław           04.02
4.00                  Łyko                                       3=B  Wrocław           04.02
4.00       Katarzyna  Mirek           270498 AZS-AWF Kraków      3=B  Wrocław           04.02  3.80-23
4.00                  Kusy                                       5    Toruń             17.02
4.00                  Mirek                                      6    Toruń             17.02
4.00       Victoria   Kalitta         130801 Zawisza Bydgoszcz   7    Toruń             17.02  4.00-20
                      (27/7)
3.95A      Lilly      Nichols         230306 SKLA Sopot          3    Colorado Springs  16.02  3.96-21
3.90       Natalia    Biskupska       160805 KKL Kielce          1B-j Spała             28.01  3.90-23
3.90       Laura      Tyszko          141207 AZS-AWFiS Gdańsk    1B-y Spała             28.01  3.80-23
                      10
3.80       Zofia      Jastrząb        191206 KKL Kielce          5    Spała             14.01  3.90-23
3.80       Julia      Torlińska       220708 KL Gdynia           2    Wrocław           09.02  3.81-23
3.80       Natalia    Lewandowska     040905 SKLA Sopot          1    Wrocław           11.02  3.80-22

LJ / Skok w dal (6.60-6.30-6.00) WA & PZLA: 6.89
6.63       Nikola     Horowska        030101 ALKS AJP Gorzów     1    Spała             10.02  6.45-23
6.53                  Horowska                                   6    Berlin            23.02
6.44       Anna       Matuszewicz     050403 MKL Toruń           1    Toruń             18.02  6.47-23
6.43                  Horowska                                   2    Toruń             18.02
6.36       Roksana    Jędraszak       280502 AZS Poznań          1    Toruń             28.01  6.20-21
6.34                  Jędraszak                                  1    Toruń             20.01
6.33                  Matuszewicz                                1    Toruń             03.02
6.33                  Horowska                                   3    Sätra             03.02
6.30                  Matuszewicz                                2    Toruń             20.01
6.26       Magdalena  Bokun           290596 AZS-AWF Katowice    3    Toruń             18.02  6.43-23
6.25       Julia      Adamczyk        280705 RLTL Optima Radom   1    Wrocław           09.02  6.07-22
6.25       Karolina   Młodawska       041096 KKL Kielce          5    Toruń             18.02  6.45-20
6.12       Sara       Kordek          010201 AZS-AWF Katowice    6    Toruń             18.02  6.07-22
6.11       Olga       Szlachta        080806 Stal Ostrów Wlkp.   2    Wrocław           09.02  6.14-23
6.02       Joanna     Bujarowicz      140103 Mokasyn Płoty       7    Toruń             18.02  5.51-23
6.00       Magdalena  Golec           260502 Resovia Rzeszów     3    Rzeszów           04.02  5.48-23
                      10

TJ / Trójskok (13.85-13.00-12.50) WA & PZLA: 14.62
13.59      Karolina   Młodawska       041096 KKL Kielce          1    Toruń             17.02  13.48-22
13.46      Agnieszka  Bednarek        140698 AZS Łódź            1    Toruń             03.02  13.55-21
13.43                 Bednarek                                   2    Toruń             17.02
13.32                 Młodawska                                  1    Rzeszów           04.02
13.21                 Młodawska                                  1    Rzeszów           27.01
13.18                 Bednarek                                   1    Toruń             28.01
13.08      Sara       Kordek          010201 AZS-AWF Katowice    1    Brzeszcze         13.01  13.15-22
12.98      Olga       Szlachta        080806 Stal Ostrów Wlkp.   1    Wrocław           11.02  12.98-23
12.94      Maja       Borchardt       200204 AZS Łódź            3    Toruń             17.02  12.31-23
12.85      Amelia     Kubala          090603 SKLA Sopot          2    Toruń             28.01  12.45-23
12.85      Joanna     Mosiek          160202 Kadet Rawicz        4    Toruń             17.02  12.73-21
12.59      Sandra     Sikorska        310500 AZS-AWF Warszawa    8    Toruń             17.02  12.73-22
12.56      Maja       Murach          240506 Atos Woźnice        1    Toruń             20.01  12.44-23
12.52      Julia      Jacak           290804 RKS Łódź            10   Toruń             17.02  11.79-23
                      10

SP / Pchnięcie kulą (18.00-16.00-14.00) WA & PZLA: 19.30
17.90      Klaudia    Kardasz         020596 Podlasie Białystok  1    Spała             10.02  18.63-19
17.78                 Kardasz                                    1    Toruń             17.02
17.53                 Kardasz                                    2    Sabadell          27.01
17.46                 Kardasz                                    1    Toruń             03.02
17.40      Zuzanna    Maślana         010504 MLKL Płock          1    Spała             28.01  16.86-23
17.11                 Maślana                                    2    Toruń             17.02
16.88                 Maślana                                    1    Białystok         04.02
16.58                 Maślana                                    1    Białystok         21.01
14.72      Paulina    Ligarska        090496 SKLA Sopot          P    Tallinn           04.02  14.62-23
14.46      Martyna    Karwowska       090901 Podlasie Białystok  2    Białystok         04.02  14.19-23
U18 (3 kg)
15.57      Iga        Wysoczańska     240207 Sztorm Kołobrzeg    1    Wrocław           11.02
15.51NRu16 Kinga      Jackowska       110309 Jurand Szczytno     1    Łódź              27.01
14.16      Maja       Bielecka        201207 RLTL Optima Radom   2    Wrocław           11.02

WT / Rzut ciężarem (17.00)

Pen / Pięciobój (4000-3500) WA: invited
4467       Paulina    Ligarska        090496 SKLA Sopot          5    Tallinn           04.02  4593-22
                      (8.60-1.76-14.72-5.98-2:17.44)
4438                  Ligarska                                   1    Toruń             17.02
                      (8.51-1.74-14.45-5.88-2:15.66)
4290       Julia      Słocka          180201 AZS-AWF Warszawa    3    Toruń             17.02  4281-23
                      (8.64-1.74-13.43-5.91-2:20.14)
4226                  Słocka                                     12   Tallinn           04.02
                      (8.67-1.70-12.91-5.94-2:18.86)
4008       Edyta      Bielska         170601 SKLA Sopot          16   Tallinn           04.02  4236-23
                      (8.79-1.64-11.66-5.72-2:16.85)
3840       Patrycja   Gajewska        251102 SKLA Sopot          4    Toruń             17.02  3884-23
                      (8.74-1.71- 9.84-5.38-2:19.96)
3802       Kornelia   Sura            280602 AZS-AWF Warszawa    5    Toruń             17.02  3780-22
                      (9.26-1.65-11.52-5.58-2:21.82)
3727       Joanna     Bujarowicz      140103 Mokasyn Płoty       6    Toruń             17.02  3381-23
                      (8.89-1.62- 9.04-5.96-2:27.01)
3588       Natalia    Raczkowska      120705 AZS PO Opole        1    Wrocław           09.02  3365-23
                      (9.06-1.70- 9.67-5.32-2:31.06)
3560       Maja       Kleszno         270406 AZS PO Opole        2    Wrocław           09.02  3637y-23
                      (8.76-1.58- 9.56-5.67-2:34.62)
3558       Martyna    Konieczko       070205 Mokasyn Płoty       3    Wrocław           09.02  2970-23
                      (9.14-1.73-10.09-5.31-2:37.18)
3540       Paulina    Nawrot          071106 MOS CSiR Dąbrowa G. 4    Wrocław           09.02  3657y-23
                      (8.74-1.52-11.09-5.43-2:33.46)
                      10
dual nationality athlete / zawodniczka posiadająca podwójne obywatelstwo
4366       Sophia     Mulder (NED)    110902 AZS Poznań          2    Toruń             17.02  4109-23
                      (8.66-1.77-12.34-5.84-2:10.47)

U-18 (76.2 cm / 3 kg)
3693       Laura      Wiesztort       200808 AZS UMCS Lublin     1    Wrocław           09.02
                      (8.66-1.70-10.43-5.51-2:38.07)
3515       Zuzanna    Bednarek        250707 niestowarzyszona    1    Sabadell          14.01
                      (9.18-1.76- 8.77-5.22-2:33.91)

3000 mW / Chód 3000 m (13:00.0-14:00.0)
13:12.40   Magdalena  Żelazna         160404 AZS-AWF Gorzów      1    Wrocław           11.02  13:30.48-23
13:19.97   Agnieszka  Ellward         260389 Flota Gdynia        2    Wrocław           11.02  12:52.61-20
13:59.24   Izabela    Krzyżanowska    250204 ALKS AJP Gorzów     3    Wrocław           11.02  14:28.90-23

4x200 m (1:42.0)
1:38.06    AZS-AWF Gorzów                                        1r2  Toruń             18.02  NR 1:34.18-84
           (Aleksandra Jeż, Marika Majewska, Kaja Wesołowska, Martyna Trocholepsza)
1:38.81    KS AZS AWF Katowice                                   1r1  Toruń             18.02
           (Zuzanna Zając, Oliwia Zimoląg, Paulina Guzowska, Zofia Tkocz)
1:39.10    RLTL Optima Radom                                     2r2  Toruń             18.02
           (Alicja Potasznik, Wiktoria Gadajska, Nikola Brożyna, Natalia Szczęsna)
1:39.51    BKS Bydgoszcz                                         1r3  Toruń             18.02
           (Kinga Gacka, Leonia Topczewska, Julia Mirecka, Maja Zbielska)
1:39.52    OŚ AZS Poznań                                         2r3  Toruń             18.02
           (Julia Dziamska, Olga Rzeszewska, Marta Zimna, Maja Pawłowska)
1:39.59    CWKS Resovia Rzeszów                                  3r2  Toruń             18.02
           (Wiktoria Wrońska, Emilia Dąbek, Maja Tittinger, Judyta Zwolińska)
1:39.60    KS AZS AWF Kraków                                     2r1  Toruń             18.02
           (Zuzanna Borzewska, Katarzyna Martyna, Maja Olszak, Alicja Sielska)
1:41.85    UKS Czempion Bełchatów (U-18)                         3r1  Toruń             18.02
           (Anna Olczyk, Małgorzata Domagała, Amelia Zochniak, Roksana Załęczna)

4x400 m (3:40.0)